Nationale zwemcompetitie deel 2
Purmerend (NED),    13-11-2016,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en jonger    Nr. 4. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2 en jonger
Nr. 8. Dames, 100m schoolslag, Senioren 2 en jonger    Nr. 9. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4 en jonger
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 2 en jonger    Nr. 11. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 12. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2 en jonger
Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3 en jonger    Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6 en jonger
Nr. 16. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1 en jonger    Nr. 17. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2 en jonger
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Senioren 2 en jonger    Nr. 22. Jongens, 200m rugslag, Junioren 4 en jonger
Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2 en jonger    Nr. 24. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 26. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 2 en jonger
Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3 en jonger    Nr. 29. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en jonger
Nr. 30. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 1 en jonger    Nr. 31. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    

FINA Point Scoring 2016

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m vrije slag         Junioren 4 en jonger
13-11-2016 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oeza 1                             Oeza                   4:04.31   422       
        Roel Gaal, 01                          Rick Offringa, 03
        Jarno Groen, 01                        Sjoerd Jongert, 01
            56.68  4:04.31

    2.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  4:18.05   358       
        Max Langerveld, 02                     Pascal Smit, 01
        Tom Veerman, 02                        Bjorn Keizer, 01
            29.16    58.25  4:18.05

    3.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          4:25.64   328       
        Marco van der Wulp, 03                 Kay Wijkman, 03
        Mees Minneboo, 02                      Michael van der Wal, 04
            32.92  1:08.23  4:25.64

    4.  Wzpc 1                             Wzpc                   4:35.81   293       
        Vincent van Wely, 04                   Leon van Gelder, 05
        Stanley Hau, 03                        Tycho Maas, 03
            33.71  1:10.62  4:35.81




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag                   Senioren Open
13-11-2016 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                  2:10.67   590       
            28.09  2:10.67
    2.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                   2:13.36   555       
            28.29  1:03.10  1:41.45  2:13.36
    3.  Christiaan Zwaal              95   MSV- Zeemacht          2:17.25   509       
            28.78  1:04.60  1:45.25  2:17.25
    4.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   2:18.52   495       
            28.63  1:03.33  1:44.99  2:18.52
    5.  Barry Kleijne                 93   Oeza                   2:21.71   463       
            28.89  1:04.37  1:47.89  2:21.71
    6.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                  2:24.75   434       
            29.05  1:06.14  1:49.96  2:24.75
    7.  Jory van der Gracht           87   Oeza                   2:28.68   400       
            30.30  1:08.27  1:53.08  2:28.68
    8.  Martijn Butter                79   Oeza                   2:31.02   382       
            32.42  1:10.70  1:54.60  2:31.02
    9.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht          2:32.98   368       
            31.91  1:12.29  1:55.22  2:32.98
   10.  Danny Groen                   97   Ed-Vo                  2:42.30   308       
            33.79  1:13.71  2:02.96  2:42.30
   11.  Jur Koning                    96   Ed-Vo                  2:52.73   255       
            32.47  1:18.46  2:09.14  2:52.73
   12.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  2:52.96   254       
            34.75  1:17.41  2:07.21  2:52.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Dames, 200m vrije slag                   Senioren Open
13-11-2016 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberly Mijnen               95   Wzpc                   2:13.09   576       
            30.53  1:04.51  1:39.12  2:13.09
    2.  Ingrid Jongert                91   Ed-Vo                  2:14.98   552       
          2:14.98
    3.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   2:17.92   518       
            31.80  1:06.57  1:42.23  2:17.92
    4.  Anne Groen                    95   Oeza                   2:17.96   517       
          2:17.96
    5.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht          2:18.85   507       
            31.58  1:06.98  1:43.25  2:18.85
    6.  Kyra Wijnker                  98   MSV- Zeemacht          2:19.57   500       
            31.42  1:06.39  1:42.57  2:19.57
    7.  Jade Broek                    97   Oeza                   2:20.96   485       
            32.54  1:08.50  1:45.10  2:20.96
    8.  Samira Mijnen                 97   Wzpc                   2:25.56   440       
            32.07  1:08.18  1:46.83  2:25.56
    9.  Janine Rooker                 96   Wzpc                   2:26.51   432       
            33.13  1:09.67  1:48.11  2:26.51
   10.  Daniëlle Hoek                 88   Oeza                   2:28.01   419       
            33.52  1:10.23  1:49.06  2:28.01
   11.  Sandra Kok                    91   Ed-Vo                  2:37.85   345       
            34.38  1:13.22  1:55.15  2:37.85



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m vrije slag              Jeugd 2 en jonger
13-11-2016 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erno Vriens                   99   Wzpc                   2:04.26   511       
            28.42  1:00.70  1:33.02  2:04.26
    2.  Elroy van der Wees            99   Wzpc                   2:10.70   439       
            30.75  1:04.26  1:38.09  2:10.70
    3.  Ian van Tiel                  00   Ed-Vo                  2:10.93   437       
            31.21  1:05.57  1:37.82  2:10.93
    4.  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  2:12.69   420       
            30.03  1:03.34  1:37.71  2:12.69
    5.  Lars v.d. Linden              00   Wzpc                   2:13.62   411       
            30.21  1:04.19  1:39.04  2:13.62
    6.  Roel Gaal                     01   Oeza                   2:16.13   388       
            30.97  1:06.65  1:43.63  2:16.13
    7.  Stefan Woudsma                00   Oeza                   2:19.02   365       
            30.70  1:05.47  1:42.03  2:19.02
    8.  Koen Gaal                     99   Oeza                   2:20.08   356       
            31.08  1:05.81  1:42.95  2:20.08
    9.  Dave Groot                    00   Ed-Vo                  2:22.63   338       
            32.67  1:08.96  1:46.15  2:22.63
   10.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  2:24.60   324       
            31.23  1:08.48  1:47.89  2:24.60
   11.  Jimmy Robinson                00   Wzpc                   2:26.46   312       
          2:26.46
   12.  Kay Wijkman                   03   MSV- Zeemacht          2:29.97   290       
            32.99  1:10.80  1:50.34  2:29.97
   13.  Mees Minneboo                 02   MSV- Zeemacht          2:35.68   260       
            33.62  1:12.28  1:53.94  2:35.68
   14.  Bram Schillemans              99   Oeza                   2:39.43   242       
            34.35  1:14.52  1:57.44  2:39.43
   15.  Yordi Hakvoort                00   Ed-Vo                  2:41.17   234       
          2:41.17
   16.  Tjeerd IJntema                99   Oeza                   2:42.23   229       
            32.76  1:12.86  1:57.00  2:42.23
   17.  Frank J.J.N Hansen            00   Ed-Vo                  2:49.60   201       
            34.89  1:16.27  2:03.04  2:49.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag            Senioren 2 en jonger
13-11-2016 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danae Kingma                  00   Oeza                   1:16.62   539       
            34.17  1:16.62
    2.  Anouk van der Kruk            99   MSV- Zeemacht          1:19.39   484       
            36.92  1:19.39
    3.  Shira de Haan                 00   Oeza                   1:23.14   421       
            39.00  1:23.14
    4.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                   1:27.60   360       
            40.82  1:27.60
    5.  Sofia Vijsma                  03   Wzpc                   1:29.12   342       
            41.51  1:29.12
    6.  Kirsten Petit                 00   Oeza                   1:30.01   332       
            41.59  1:30.01
    7.  Jet Kleine                    99   MSV- Zeemacht          1:30.06   331       
            42.82  1:30.06
    8.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                  1:35.85   275       
            45.11  1:35.85
    9.  Benthe Mast                   01   Wzpc                   1:36.68   268       
            45.78  1:36.68
   10.  Cindy Buur                    99   Oeza                   1:36.95   266       
            44.60  1:36.95
   11.  Kayleigh Knight               00   Oeza                   1:37.36   262       
            46.41  1:37.36
   12.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                   1:40.27   240       
            46.99  1:40.27
   13.  Kelsey Brinkhuijsen           99   Ed-Vo                  1:47.29   196       
            49.51  1:47.29
   14.  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                  2:08.31   114       
            59.86  2:08.31
   DIS  Simone Anvelink               00   MSV- Zeemacht                              
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
 AFGEM  Jennifer Karsten              02   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Meike van Eerden              00   Oeza                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                Jongens, 100m vlinderslag           Junioren 4 en jonger
13-11-2016 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Langerveld                02   Ed-Vo                  1:11.60   309       
            34.62  1:11.60
    2.  Sjoerd Jongert                01   Oeza                   1:11.67   308       
            33.48  1:11.67
    3.  Jarno Groen                   01   Oeza                   1:13.70   283       
            34.05  1:13.70
    4.  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                  1:18.27   237       
            35.52  1:18.27
    5.  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                  1:21.61   209       
            36.31  1:21.61
    6.  Teun van Vegten               01   Oeza                   1:21.71   208       
            35.28  1:21.71
    7.  Marco van der Wulp            03   MSV- Zeemacht          1:24.34   189       
            37.99  1:24.34
    8.  Tobias de Boer                02   Oeza                   1:25.32   183       
            38.05  1:25.32
    9.  Vincent van Wely              04   Wzpc                   1:27.13   171       
            40.13  1:27.13
   10.  Maarten Woudsma               01   Oeza                   1:30.81   151       
            40.70  1:30.81
   11.  Pascal Smit                   01   Ed-Vo                  1:32.96   141       
            42.96  1:32.96
   12.  Leon Koning                   02   MSV- Zeemacht          1:43.31   103       
            46.50  1:43.31
 AFGEM  Boyd Wijkman                  01   MSV- Zeemacht                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Meisjes, 200m rugslag                Jeugd 2 en jonger
13-11-2016 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                  2:25.64   548       
            34.65  1:12.09  1:49.26  2:25.64
    2.  Kim Schooneman                03   Wzpc                   2:38.76   423       
            35.92  1:16.60  1:57.54  2:38.76
    3.  Kim Veerman                   03   Ed-Vo                  2:44.13   383       
            38.35  1:19.75  2:02.59  2:44.13
    4.  Amber van der Kruk            01   MSV- Zeemacht          2:45.15   376       
            36.99  1:18.95  2:01.76  2:45.15
    5.  Kyra Wesemann                 02   MSV- Zeemacht          2:45.30   375       
            38.69  1:20.83  2:04.10  2:45.30
    6.  Mabel Farenhorst              03   Wzpc                   2:46.23   369       
            38.84  1:21.46  2:04.60  2:46.23
    7.  Sanne Smit                    01   Oeza                   2:46.75   365       
            38.45  1:21.38  2:04.03  2:46.75
    8.  Naomi Buur                    01   Oeza                   2:50.91   339       
            39.43  1:22.36  2:07.04  2:50.91
    9.  Yasmin Hofland                01   Oeza                   3:06.10   262       
            44.02  1:32.07  2:20.76  3:06.10
   DIS  Lisa Moerkens                 03   Wzpc                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC
   DIS  Nikita van Huisstede          01   Oeza                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 50m schoolslag                    Senioren Open
13-11-2016 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                     31.16   532       
    2.  Remy Naporowski               93   Wzpc                     32.74   458       
    3.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                    33.48   428       
    4.  Pascal Palmboom               89   Oeza                     35.75   352       
    5.  Jory van der Gracht           87   Oeza                     35.92   347       
    6.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht            36.14   341       
    7.  Erwin van Boheemen            74   MSV- Zeemacht            37.43   306       
    8.  Jur Koning                    96   Ed-Vo                    37.69   300       
    9.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                    39.04   270       
   10.  Danny Groen                   97   Ed-Vo                    39.49   261       
   11.  Twan Rozie                    91   MSV- Zeemacht            39.68   257       
   12.  Dylan de Vries                93   Oeza                     39.87   254       
   13.  Tim Essers                    88   Oeza                     40.25   246       
   14.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                     42.73   206       
   15.  Matthew de Wit                97   Oeza                     57.28    85       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Dames, 100m vlinderslag                   Senioren Open
13-11-2016 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   1:07.80   522       
            31.60  1:07.80
    2.  Ingrid Jongert                91   Ed-Vo                  1:11.22   450       
            32.33  1:11.22
    3.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht          1:13.12   416       
            32.59  1:13.12
    4.  Kimberly Mijnen               95   Wzpc                   1:13.59   408       
            33.75  1:13.59
    5.  Ingrid de Does-Sier           80   Ed-Vo                  1:14.16   399       
            33.43  1:14.16
    6.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht          1:14.99   386       
            33.28  1:14.99
    7.  Linda Crok                    94   Oeza                   1:17.58   348       
            34.92  1:17.58
    8.  Anouk van der Gracht          89   Oeza                   1:23.20   282       
            36.29  1:23.20
    9.  Sandra Kok                    91   Ed-Vo                  1:24.48   270       
            38.01  1:24.48
 AFGEM  Nathalie van Velzen           85   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m vrije slag           Junioren 2 en jonger
13-11-2016 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michael van der Wal           04   MSV- Zeemacht          1:02.61   369       
            30.30  1:02.61
    2.  Tycho Maas                    03   Wzpc                   1:03.51   354       
            30.29  1:03.51
    3.  Stanley Hau                   03   Wzpc                   1:05.37   324       
            30.96  1:05.37
    4.  Rick Offringa                 03   Oeza                   1:06.31   311       
            31.76  1:06.31
    5.  Collin Schouten               04   MSV- Zeemacht          1:10.42   259       
            33.71  1:10.42
    6.  Gerry Tol                     04   Ed-Vo                  1:13.37   229       
            34.09  1:13.37
    7.  Liam Wesemann                 03   MSV- Zeemacht          1:13.78   225       
            34.34  1:13.78
    8.  Vince Commandeur              03   Ed-Vo                  1:18.90   184       
            37.72  1:18.90
    9.  Marco Tol                     04   Ed-Vo                  1:24.55   150       
            39.60  1:24.55
   10.  Mathijn Brink                 03   MSV- Zeemacht          1:38.54    94       
            41.51  1:38.54
   11.  Andy Liu                      04   Oeza                   1:42.59    84       
            47.47  1:42.59
   DIS  Lorenzo Huis in 't Veld       03   Oeza                                       
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 200m wisselslag           Junioren 3 en jonger
13-11-2016 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline Hoekstra                03   Oeza                   2:45.02   402       
            34.53  1:16.50  2:06.75  2:45.02
    2.  Marit Veerman                 03   Ed-Vo                  2:55.95   332       
            39.08  1:24.44  2:13.37  2:55.95
    3.  Emma Riemers                  05   MSV- Zeemacht          2:59.59   312       
            39.75  1:23.48  2:23.10  2:59.59
    4.  Iris van 't Veer              03   Oeza                   3:01.10   304       
            44.57  1:30.41  2:21.78  3:01.10
    5.  Yente Blaauw                  03   Oeza                   3:01.49   302       
            41.26  1:24.20  2:19.77  3:01.49
    6.  Raphaella Nelissen            03   MSV- Zeemacht          3:01.53   302       
            38.43  1:23.15  2:19.50  3:01.53
    7.  Kelly Dijst                   05   Wzpc                   3:05.01   285       
            42.31  1:29.23  2:19.92  3:05.01
    8.  Yamilla Brinkhuijsen          03   Ed-Vo                  3:07.70   273       
            42.29  1:26.15  2:26.28  3:07.70
    9.  Iris Renkema                  04   Oeza                   3:08.86   268       
            37.92  1:25.70  2:22.26  3:08.86
   10.  Yara wentink                  04   Oeza                   3:10.33   262       
            42.38  1:29.30  2:28.18  3:10.33
   11.  Resmi Voorneveld              04   Wzpc                   3:11.49   257       
            41.85  1:31.58  2:27.64  3:11.49
   12.  Maia de Boer                  03   Oeza                   3:15.54   242       
            45.13  1:34.79  2:30.02  3:15.54
   13.  Amelia Veldhuis               03   Oeza                   3:19.39   228       
            41.86  1:34.02  2:32.67  3:19.39
   14.  Laura Siemerink               04   Oeza                   3:19.60   227       
            41.42  1:29.70  2:28.38  3:19.60
   15.  Jalina Venema                 04   Oeza                   3:20.01   226       
            42.19  1:32.57  2:34.23  3:20.01
   16.  Sydney van Rijn               03   Oeza                   3:24.65   211       
            44.38  1:37.05  2:36.53  3:24.65
   17.  Shana Visser                  04   Oeza                   3:28.32   200       
            49.10  1:41.05  2:41.24  3:28.32
   18.  Lianne Wieman                 03   Oeza                   3:36.44   178       
            52.84  1:47.83  2:48.84  3:36.44
   19.  Quinty van der Linden         04   MSV- Zeemacht          3:41.64   166       
            54.63  1:51.17  2:50.32  3:41.64
   20.  Isabella de graaf             04   Oeza                   3:41.76   165       
            49.82  1:45.45  2:49.89  3:41.76
   21.  Immekijn Tieleman             04   Ed-Vo                  3:46.28   156       
            52.86  1:47.95  2:55.55  3:46.28
   22.  Wadeke Tieleman               04   Ed-Vo                  3:59.46   131       
            56.60  1:56.06  3:07.15  3:59.46
   DIS  Lara Smits                    04   MSV- Zeemacht                              
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC
 AFGEM  Chloe Boes                    05   Wzpc                                       
 AFGEM  Loeki Griffioen               05   Wzpc                                       
 AFGEM  Britt Scholten                04   Oeza                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m wisselslag           Minioren 6 en jonger
13-11-2016 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leon van Gelder               05   Wzpc                   1:29.44   181       
            42.63  1:29.44
    2.  Jasper Camphuijnder           05   Oeza                   1:29.59   180       
            42.81  1:29.59
    3.  Liam Boon                     05   MSV- Zeemacht          1:30.73   174       
            45.18  1:30.73
    4.  Kalle Oortwijn                05   Oeza                   1:32.02   166       
            45.08  1:32.02
    5.  Samuel Lam                    05   Wzpc                   1:33.88   157       
            43.49  1:33.88
    6.  Ian van Rijn                  05   Oeza                   1:35.57   148       
            44.84  1:35.57
    7.  Duncan Koridon                06   Wzpc                   1:35.75   148       
            45.39  1:35.75
    8.  Mica Blaauw                   05   Oeza                   1:37.22   141       
            45.34  1:37.22
    9.  Xam Blaauw                    07   Oeza                   1:43.60   116       
            50.23  1:43.60
   10.  Mike Kloth                    06   MSV- Zeemacht          1:50.90    95       
            53.59  1:50.90
   11.  Thijmen van Boheemen          07   MSV- Zeemacht          1:53.84    88       
            51.65  1:53.84
   DIS  Yoran Nijland                 05   Oeza                                       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 50m schoolslag            Junioren 1 en jonger
13-11-2016 - 16:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Jørgensen            05   Ed-Vo                    45.96   246       
    2.  Joy Willekus                  06   Wzpc                     46.95   230       
    3.  Maud de Wildt                 05   Oeza                     47.24   226       
    4.  Laura Mulder                  05   Ed-Vo                    47.51   222       
    5.  Tessa Hartel                  06   Wzpc                     48.35   211       
    6.  Malika Brink                  05   MSV- Zeemacht            48.64   207       
    7.  Evy Rozeboom                  06   Wzpc                     49.85   192       
    8.  Robin Visser                  05   Oeza                     50.56   184       
    9.  Sanne Lam                     06   Wzpc                     51.24   177       
   10.  Eline van Assema              05   Oeza                     51.98   170       
   11.  Nicole Nelissen               06   MSV- Zeemacht            52.03   169       
   12.  Eline van Rijn                07   Oeza                     53.14   159       
   13.  Maaike Schooneman             07   Wzpc                     55.08   142       
   14.  Lyndsey van der Wal           07   MSV- Zeemacht            55.25   141       
   15.  Libhin Boon                   07   MSV- Zeemacht            57.01   128       
   16.  Kyara van der Linden          07   MSV- Zeemacht            57.92   122       
   17.  Esra Hertsenberg              05   MSV- Zeemacht          1:00.61   107       
   18.  Daphne Stam                   07   MSV- Zeemacht          1:01.92   100       
   DIS  Marieke Bos                   06   Oeza                                       
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Heren, 100m vlinderslag                   Senioren Open
13-11-2016 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Zwaal              95   MSV- Zeemacht            59.31   544       
            26.61    59.31
    2.  Jeroen Jongert                96   Oeza                     59.63   536       
            27.84    59.63
    3.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                    59.73   533       
            27.74    59.73
    4.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   1:00.90   503       
            28.20  1:00.90
    5.  Simon Koopen                  98   Wzpc                   1:01.23   495       
            27.77  1:01.23
    6.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                   1:02.30   470       
            28.54  1:02.30
    7.  Barry Kleijne                 93   Oeza                   1:02.75   460       
            28.65  1:02.75
    8.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                  1:04.24   428       
            29.16  1:04.24
    9.  Jory van der Gracht           87   Oeza                   1:05.93   396       
            29.76  1:05.93
   10.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht          1:14.29   277       
            32.99  1:14.29
   11.  Danny Groen                   97   Ed-Vo                  1:15.19   267       
            34.09  1:15.19
   12.  Twan Rozie                    91   MSV- Zeemacht          1:28.48   164       
            39.17  1:28.48



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Dames, 50m schoolslag                    Senioren Open
13-11-2016 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jade Broek                    97   Oeza                     36.51   490       
    2.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht            38.79   409       
    3.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht            38.89   406       
    4.  Kyra Wijnker                  98   MSV- Zeemacht            39.75   380       
    5.  Nicole Palmboom               91   Oeza                     39.84   377       
    6.  Monique Tuijp                 69   Wzpc                     40.17   368       
    7.  Anne Groen                    95   Oeza                     40.29   365       
    8.  Sandra Kok                    91   Ed-Vo                    41.01   346       
    9.  Ingrid de Does-Sier           80   Ed-Vo                    41.85   325       
   10.  Anouk van der Gracht          89   Oeza                     44.45   271       
 AFGEM  Marcha Kemp                   95   Wzpc                                       
 AFGEM  Nathalie van Velzen           85   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 100m schoolslag              Jeugd 2 en jonger
13-11-2016 - 16:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erno Vriens                   99   Wzpc                   1:14.20   420       
            35.05  1:14.20
    2.  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  1:14.91   409       
            35.23  1:14.91
    3.  Ian van Tiel                  00   Ed-Vo                  1:15.22   404       
            35.16  1:15.22
    4.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  1:21.21   321       
            38.16  1:21.21
    5.  Lars v.d. Linden              00   Wzpc                   1:21.49   317       
            38.45  1:21.49
    6.  Elroy van der Wees            99   Wzpc                   1:21.51   317       
            38.52  1:21.51
    7.  Kay Wijkman                   03   MSV- Zeemacht          1:21.95   312       
            36.81  1:21.95
    8.  Koen Gaal                     99   Oeza                   1:23.22   298       
            38.66  1:23.22
    9.  Mees Minneboo                 02   MSV- Zeemacht          1:26.32   267       
            40.10  1:26.32
   10.  Roel Gaal                     01   Oeza                   1:26.88   262       
            40.61  1:26.88
   11.  Stefan Woudsma                00   Oeza                   1:27.86   253       
            41.32  1:27.86
   12.  Tjeerd IJntema                99   Oeza                   1:31.48   224       
            41.54  1:31.48
   13.  Yordi Hakvoort                00   Ed-Vo                  1:35.77   195       
            44.19  1:35.77
   14.  Frank J.J.N Hansen            00   Ed-Vo                  1:37.00   188       
            46.65  1:37.00
   15.  Jimmy Robinson                00   Wzpc                   1:40.78   168       
            47.74  1:40.78
   16.  Bram Schillemans              99   Oeza                   1:41.61   163       
            47.51  1:41.61
   17.  Andy Liu                      04   Oeza                   1:58.45   103       
            54.70  1:58.45
   DIS  Mathijn Brink                 03   MSV- Zeemacht                              
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag            Senioren 2 en jonger
13-11-2016 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk van der Kruk            99   MSV- Zeemacht          2:13.18   575       
            30.72  1:05.49  1:38.91  2:13.18
    2.  Danae Kingma                  00   Oeza                   2:14.89   553       
            30.03  1:04.37  1:39.44  2:14.89
    3.  Simone Anvelink               00   MSV- Zeemacht          2:17.01   528       
            32.37  1:07.54  1:42.62  2:17.01
    4.  Jet Kleine                    99   MSV- Zeemacht          2:23.51   459       
            33.03  1:08.56  1:45.71  2:23.51
    5.  Amber van der Kruk            01   MSV- Zeemacht          2:24.71   448       
            32.06  1:08.60  1:46.27  2:24.71
    6.  Shira de Haan                 00   Oeza                   2:27.13   426       
            33.33  1:10.58  1:49.76  2:27.13
    7.  Kirsten Petit                 00   Oeza                   2:30.10   402       
            34.36  1:12.75  1:52.35  2:30.10
    8.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                   2:30.63   397       
            33.26  1:11.93  1:52.72  2:30.63
    9.  Sofia Vijsma                  03   Wzpc                   2:34.57   368       
            35.00  1:13.98  1:54.80  2:34.57
   10.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                  2:37.14   350       
            35.50  1:15.57  1:56.88  2:37.14
   11.  Kelsey Brinkhuijsen           99   Ed-Vo                  2:37.45   348       
            37.98  1:20.79  2:00.73  2:37.45
   12.  Benthe Mast                   01   Wzpc                   2:39.72   333       
            36.33  1:17.16  1:59.55  2:39.72
   13.  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                  2:40.39   329       
            36.66  1:18.51  2:00.61  2:40.39
   14.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                   2:41.30   323       
            34.88  1:14.84  1:57.68  2:41.30
   15.  Kayleigh Knight               00   Oeza                   2:52.50   264       
            38.02  1:23.37  2:09.58  2:52.50
   16.  Cindy Buur                    99   Oeza                   3:08.20   203       
            39.43  1:25.55  2:16.32  3:08.20
 AFGEM  Jennifer Karsten              02   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Meike van Eerden              00   Oeza                                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag             alg. leeftijdsgroep
13-11-2016 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Kim Schooneman                03   Wzpc                   2:27.73   421       
            34.43  1:12.62  1:50.53  2:27.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Jongens, 200m rugslag             Junioren 4 en jonger
13-11-2016 - 16:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Langerveld                02   Ed-Vo                  2:24.67   389       
            36.52  1:13.61  2:24.67
    2.  Jarno Groen                   01   Oeza                   2:36.04   310       
            36.95  1:16.13  2:36.04
    3.  Sjoerd Jongert                01   Oeza                   2:37.75   300       
            37.05  1:17.06  2:37.75
    4.  Teun van Vegten               01   Oeza                   2:45.42   260       
            38.68  1:20.90  2:45.42
    5.  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                  2:46.23   256       
            39.78  1:23.08  2:46.23
    6.  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                  2:49.20   243       
            41.42  1:26.49  2:49.20
    7.  Pascal Smit                   01   Ed-Vo                  2:53.47   225       
            41.74  1:26.17  2:53.47
    8.  Marco van der Wulp            03   MSV- Zeemacht          2:57.46   210       
            41.35  1:25.94  2:57.46
    9.  Tobias de Boer                02   Oeza                   2:59.01   205       
            41.58  1:26.08  2:59.01
   10.  Leon Koning                   02   MSV- Zeemacht          3:33.95   120       
            47.89  1:42.47  3:33.95
   DIS  Vincent van Wely              04   Wzpc                                       
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
   DIS  Maarten Woudsma               01   Oeza                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC
 AFGEM  Boyd Wijkman                  01   MSV- Zeemacht                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23               Meisjes, 100m vlinderslag              Jeugd 2 en jonger
13-11-2016 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                  1:09.28   489       
            31.84  1:09.28
    2.  Kim Veerman                   03   Ed-Vo                  1:17.23   353       
            35.71  1:17.23
    3.  Sanne Smit                    01   Oeza                   1:18.65   334       
            35.73  1:18.65
    4.  Kyra Wesemann                 02   MSV- Zeemacht          1:18.74   333       
            35.30  1:18.74
    5.  Mabel Farenhorst              03   Wzpc                   1:23.03   284       
            38.27  1:23.03
    6.  Naomi Buur                    01   Oeza                   1:27.85   240       
            37.23  1:27.85
    7.  Lisa Moerkens                 03   Wzpc                   1:30.24   221       
            38.96  1:30.24
    8.  Yasmin Hofland                01   Oeza                   1:33.50   199       
            41.28  1:33.50
    9.  Nikita van Huisstede          01   Oeza                   1:37.90   173       
            42.75  1:37.90



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Heren, 200m vrije slag                   Senioren Open
13-11-2016 - 16:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                  1:56.28   624       
            26.79    56.50  1:56.28
    2.  Christiaan Zwaal              95   MSV- Zeemacht          2:01.73   543  A    
            27.67    58.71  2:01.73
        Jeffrey Appel                 92   Wzpc                   2:01.73   543  B    
            27.88    59.38  2:01.73
    4.  Jeroen Jongert                96   Oeza                   2:04.82   504       
            28.81  1:00.73  2:04.82
    5.  Simon Koopen                  98   Wzpc                   2:07.17   477       
            27.85  1:00.50  2:07.17
    6.  Martijn Butter                79   Oeza                   2:07.71   471       
            29.43  1:01.69  2:07.71
    7.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                  2:10.68   439       
            29.07  1:00.89  2:10.68
    8.  Jur Koning                    96   Ed-Vo                  2:23.87   329       
            31.60  1:06.96  2:23.87
    9.  Erwin van Boheemen            74   MSV- Zeemacht          2:24.25   326       
            31.65  1:07.05  2:24.25
   10.  Danny Groen                   97   Ed-Vo                  2:25.69   317       
            32.87  1:09.42  2:25.69
   11.  Tim Essers                    88   Oeza                   2:28.27   301       
            33.20  1:10.64  2:28.27
   12.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                   2:28.75   298       
            32.07  1:09.32  2:28.75
   13.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  2:38.11   248       
            32.97  1:11.60  2:38.11
   14.  Twan Rozie                    91   MSV- Zeemacht          2:39.71   240       
            33.78  1:11.84  2:39.71
   15.  Dylan de Vries                93   Oeza                   2:43.37   225       
            35.49  1:15.92  2:43.37
   16.  Matthew de Wit                97   Oeza                   2:49.72   200       
            37.80  1:19.81  2:49.72



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Dames, 200m wisselslag                   Senioren Open
13-11-2016 - 16:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   2:29.03   546       
            31.76  1:10.59  2:29.03
    2.  Kimberly Mijnen               95   Wzpc                   2:31.46   520       
            34.38  1:09.92  2:31.46
    3.  Anne Groen                    95   Oeza                   2:38.18   457       
            33.31  1:13.16  2:38.18
    4.  Ingrid Jongert                91   Ed-Vo                  2:39.51   445       
            32.64  1:12.93  2:39.51
    5.  Linda Crok                    94   Oeza                   2:42.09   424       
            34.98  1:14.66  2:42.09
    6.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht          2:43.51   413       
            33.70  1:15.76  2:43.51
    7.  Janine Rooker                 96   Wzpc                   2:46.18   394       
            36.25  1:18.02  2:46.18
    8.  Kyra Wijnker                  98   MSV- Zeemacht          2:49.32   372       
            32.31  1:17.43  2:49.32
    9.  Samira Mijnen                 97   Wzpc                   2:51.07   361       
            38.08  1:19.98  2:51.07
   10.  Nicole Palmboom               91   Oeza                   2:51.44   359       
            35.37  1:19.47  2:51.44
   11.  Sandra Kok                    91   Ed-Vo                  3:01.82   301       
            38.82  1:25.18  3:01.82
   DIS  Daniëlle Hoek                 88   Oeza                                       
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Jongens, 200m wisselslag           Junioren 2 en jonger
13-11-2016 - 17:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michael van der Wal           04   MSV- Zeemacht          2:40.01   321       
            35.97  1:14.05  2:40.01
    2.  Stanley Hau                   03   Wzpc                   2:43.44   301       
            34.87  1:21.62  2:43.44
    3.  Rick Offringa                 03   Oeza                   2:44.15   297       
            36.92  1:17.37  2:44.15
    4.  Collin Schouten               04   MSV- Zeemacht          2:49.90   268       
            38.09  1:20.06  2:49.90
    5.  Tycho Maas                    03   Wzpc                   2:50.78   264       
            36.87  1:19.41  2:50.78
    6.  Gerry Tol                     04   Ed-Vo                  3:01.81   219       
            40.10  1:24.88  3:01.81
    7.  Liam Wesemann                 03   MSV- Zeemacht          3:02.47   216       
            45.95  1:31.85  3:02.47
    8.  Vince Commandeur              03   Ed-Vo                  3:23.91   155       
            48.18  1:43.73  3:23.91
    9.  Marco Tol                     04   Ed-Vo                  3:25.43   151       
            50.84  1:39.93  3:25.43
   10.  Lorenzo Huis in 't Veld       03   Oeza                   3:29.77   142       
            53.21  1:43.35  3:29.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m vrije slag           Junioren 3 en jonger
13-11-2016 - 17:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline Hoekstra                03   Oeza                   1:06.30   452       
            31.21  1:06.30
    2.  Marit Veerman                 03   Ed-Vo                  1:11.32   363       
            33.80  1:11.32
    3.  Iris van 't Veer              03   Oeza                   1:12.52   345       
            35.05  1:12.52
    4.  Yente Blaauw                  03   Oeza                   1:13.54   331       
            34.24  1:13.54
    5.  Iris Renkema                  04   Oeza                   1:13.73   329       
            34.29  1:13.73
    6.  Raphaella Nelissen            03   MSV- Zeemacht          1:13.98   325       
            35.32  1:13.98
    7.  Yamilla Brinkhuijsen          03   Ed-Vo                  1:14.02   325       
            35.46  1:14.02
    8.  Jalina Venema                 04   Oeza                   1:16.66   292       
            35.52  1:16.66
    9.  Maia de Boer                  03   Oeza                   1:16.94   289       
            35.84  1:16.94
   10.  Yara wentink                  04   Oeza                   1:17.55   282       
            37.65  1:17.55
   11.  Kelly Dijst                   05   Wzpc                   1:19.95   258       
            38.06  1:19.95
   12.  Amelia Veldhuis               03   Oeza                   1:20.52   252       
            38.73  1:20.52
   13.  Resmi Voorneveld              04   Wzpc                   1:20.74   250       
            38.11  1:20.74
   14.  Lara Smits                    04   MSV- Zeemacht          1:20.82   249       
            38.51  1:20.82
   15.  Shana Visser                  04   Oeza                   1:21.53   243       
            39.08  1:21.53
   16.  Laura Siemerink               04   Oeza                   1:22.49   235       
            38.01  1:22.49
   17.  Sydney van Rijn               03   Oeza                   1:24.14   221       
            39.81  1:24.14
   18.  Lianne Wieman                 03   Oeza                   1:26.85   201       
            41.27  1:26.85
   19.  Quinty van der Linden         04   MSV- Zeemacht          1:29.79   182       
            41.31  1:29.79
   20.  Immekijn Tieleman             04   Ed-Vo                  1:31.89   170       
            43.71  1:31.89
   21.  Isabella de graaf             04   Oeza                   1:35.94   149       
            44.03  1:35.94
   22.  Wadeke Tieleman               04   Ed-Vo                  1:37.47   142       
            46.00  1:37.47
   DIS  Emma Riemers                  05   MSV- Zeemacht                              
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
 AFGEM  Chloe Boes                    05   Wzpc                                       
 AFGEM  Loeki Griffioen               05   Wzpc                                       
 AFGEM  Britt Scholten                04   Oeza                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m schoolslag            Minioren 6 en jonger
13-11-2016 - 17:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liam Boon                     05   MSV- Zeemacht            47.76   147       
    2.  Leon van Gelder               05   Wzpc                     49.01   136       
    3.  Kalle Oortwijn                05   Oeza                     49.12   135       
    4.  Samuel Lam                    05   Wzpc                     49.53   132       
    5.  Duncan Koridon                06   Wzpc                     50.19   127       
    6.  Jasper Camphuijnder           05   Oeza                     50.78   122       
    7.  Ian van Rijn                  05   Oeza                     51.63   116       
    8.  Mica Blaauw                   05   Oeza                     52.78   109       
    9.  Mike Kloth                    06   MSV- Zeemacht            55.50    94       
   10.  Yoran Nijland                 05   Oeza                     55.58    93       
   11.  Thijmen van Boheemen          07   MSV- Zeemacht            58.55    80       
   12.  Xam Blaauw                    07   Oeza                     58.68    79       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Meisjes, 100m wisselslag           Junioren 1 en jonger
13-11-2016 - 17:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Jørgensen            05   Ed-Vo                  1:25.67   289       
            39.79  1:25.67
    2.  Joy Willekus                  06   Wzpc                   1:31.48   237       
            43.90  1:31.48
    3.  Maud de Wildt                 05   Oeza                   1:33.98   219       
            44.33  1:33.98
    4.  Sanne Lam                     06   Wzpc                   1:35.99   205       
            45.23  1:35.99
    5.  Tessa Hartel                  06   Wzpc                   1:36.06   205       
            45.40  1:36.06
    6.  Laura Mulder                  05   Ed-Vo                  1:36.59   201       
            45.10  1:36.59
    7.  Nicole Nelissen               06   MSV- Zeemacht          1:38.97   187       
            45.63  1:38.97
    8.  Robin Visser                  05   Oeza                   1:39.19   186       
            46.72  1:39.19
    9.  Marieke Bos                   06   Oeza                   1:39.69   183       
            48.76  1:39.69
   10.  Malika Brink                  05   MSV- Zeemacht          1:41.84   172       
            49.48  1:41.84
   11.  Eline van Rijn                07   Oeza                   1:44.05   161       
            49.32  1:44.05
   12.  Maaike Schooneman             07   Wzpc                   1:49.18   139       
            52.64  1:49.18
   13.  Eline van Assema              05   Oeza                   1:49.97   136       
            51.16  1:49.97
   14.  Libhin Boon                   07   MSV- Zeemacht          1:50.01   136       
            53.42  1:50.01
   15.  Lyndsey van der Wal           07   MSV- Zeemacht          1:59.73   106       
            57.96  1:59.73
   16.  Daphne Stam                   07   MSV- Zeemacht          2:04.71    93       
            56.39  2:04.71
   DIS  Kyara van der Linden          07   MSV- Zeemacht                              
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD
   DIS  Evy Rozeboom                  06   Wzpc                                       
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m wisselslag                 Senioren Open
13-11-2016 - 17:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wzpc 1                             Wzpc                   4:08.39   515       
        Erno Vriens, 99                        Simon Koopen, 98
        Jeffrey Appel, 92                      Remy Naporowski, 93
            30.48  1:03.97  1:35.84  2:12.36  2:39.97  3:13.46  3:39.32  4:08.39

    2.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  4:15.07   476       
        Luc Kroon, 01                          Fred Bond, 89
        Ian van Tiel, 00                       Richard Veerman, 91
            28.87    59.67  1:35.01  2:16.65  2:45.27  3:19.98  3:45.74  4:15.07

    3.  Oeza 1                             Oeza                   4:18.78   455       
        Barry Kleijne, 93                      Jeroen Jongert, 96
        Jory van der Gracht, 87                Martijn Butter, 79
            30.27  1:01.97  1:38.55  2:20.44  2:47.78  3:20.76  3:48.34  4:18.78

    4.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          4:29.79   402       
        Michael van der Wal, 04                Christiaan Zwaal, 95
        Gerben Rozie, 90                       Erwin van Boheemen, 74
            33.69  1:08.67  1:44.09  2:26.30  2:52.77  3:26.78  3:56.66  4:29.79




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32               Dames, 4 x 100m vrije slag                 Senioren Open
13-11-2016 - 17:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oeza 1                             Oeza                   4:07.44   581       
        Sanne Smit, 01                         Linda Crok, 94
        Jade Broek, 97                         Danae Kingma, 00
            29.71  1:01.83  1:31.57  2:04.11  2:34.26  3:07.34  3:35.08  4:07.44

    2.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  4:09.44   567       
        Danique Bernard, 02                    Ingrid de Does-Sier, 80
        Kim Veerman, 03                        Ingrid Jongert, 91
            28.31    59.48  1:30.49  2:06.07  2:36.66  3:09.54  3:38.19  4:09.44

    3.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          4:13.08   543       
        Anouk van der Kruk, 99                 Suzanne Mosch, 94
        Kyra Wesemann, 02                      Tessa Mosch, 91
            29.34  1:02.39  1:32.72  2:06.92  2:36.20  3:09.58  3:39.62  4:13.08

    4.  Wzpc 1                             Wzpc                   4:15.75   526       
        Monique Tuijp, 69                      Sharon van der Leest, 92
        Janine Rooker, 96                      Kimberly Mijnen, 95
            29.95  1:02.74  1:34.88  2:09.33  2:40.70  3:14.59  3:43.39  4:15.75




SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend