Nr. 1. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 1500m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder



Programmanr. 1
6-2-2016 - 5:45
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Evy RozeboomWZ&PC PurmerendNT2006013386:59.06
50m:44.86100m:1:37.97200m:3:27.47400m:6:59.06
2.Duncan KoridonWZ&PC PurmerendNT2006000857:09.25
50m:46.63100m:1:41.28200m:3:32.97400m:7:09.25
3.Sanne LamWZ&PC PurmerendNT2006005248:05.59
50m:50.70100m:1:52.57200m:3:59.48400m:8:05.59
4.Joy WillekusWZ&PC PurmerendNT2006024208:09.78
50m:48.22100m:1:46.59200m:3:55.74400m:8:09.78
5.Tessa HartelWZ&PC PurmerendNT2006020628:10.53
50m:52.49100m:1:54.75200m:4:01.38400m:8:10.53
6.Maaike SchoonemanWZ&PC PurmerendNT2007000568:18.93
50m:50.01100m:1:52.58200m:4:03.52400m:8:18.93


<< TOP >>
Programmanr. 2
6-2-2016 - 5:50
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jasmijn van GenderenWZ&PC PurmerendNT20050065612:47.11
50m:39.91100m:1:26.43200m:3:01.19400m:6:18.98800m:12:47.11
2.Kelly DijstWZ&PC PurmerendNT20050025213:44.21
50m:42.45100m:1:31.80200m:3:15.93400m:6:50.04800m:13:44.21
3.Zenna KreftWZ&PC PurmerendNT20050011813:47.31
50m:43.91100m:1:34.52200m:3:19.63400m:6:52.56800m:13:47.31
4.Loeki GriffioenWZ&PC PurmerendNT20050238614:43.52
50m:47.92100m:1:42.00200m:3:35.72400m:7:24.25800m:14:43.52
5.Chloe BoesWZ&PC PurmerendNT20050238415:01.11
50m:48.43100m:1:42.61200m:3:36.56400m:7:26.34800m:15:01.11


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-2-2016 - 6:00
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend12:01.2320040098912:06.62
50m:39.22100m:1:23.82200m:2:57.64400m:6:03.95800m:12:06.62
2.Kelvin DouwmaDwt13:03.0220040054712:54.08
50m:39.64100m:1:25.23200m:3:01.92400m:6:18.17800m:12:54.08
3.Leon van GelderWZ&PC PurmerendNT20050062113:34.14
50m:45.43100m:1:35.80200m:3:19.22400m:6:49.00800m:13:34.14
4.Lucas DouwmaDwt14:36.4420040133714:21.56
50m:44.65100m:1:35.90200m:3:25.49400m:7:08.25800m:14:21.56
5.Samuel LamWZ&PC PurmerendNT20050138716:47.04
50m:50.94100m:1:50.18200m:3:58.63400m:8:12.59800m:16:47.04


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-2-2016 - 6:15
Dames, 1500m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend19:11.3619950364419:26.52
50m:32.41100m:1:08.40200m:2:23.92400m:5:00.46800m:10:14.421500m:19:26.52
2.Kim GroeneveldEd-Vo21:13.5820010092419:32.04
50m:35.18100m:1:12.86200m:2:30.35400m:5:07.31800m:10:20.511500m:19:32.04
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend20:30.2619960031620:18.69
50m:36.35100m:1:16.31200m:2:38.04400m:5:22.20800m:10:49.521500m:20:18.69
4.Samira MijnenWZ&PC Purmerend21:15.4219970132021:07.19
50m:37.09100m:1:17.27200m:2:40.53400m:5:31.20800m:11:12.061500m:21:07.19
5.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend22:11.4420010176221:53.81
50m:36.62100m:1:19.00200m:2:45.18400m:5:40.12800m:11:40.211500m:21:53.81
6.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT20030267022:59.60
50m:38.65100m:1:22.74200m:2:54.54400m:6:03.55800m:12:20.361500m:22:59.60
7.Kim VeermanEd-VoNT20030055823:01.26
50m:41.25100m:1:26.06200m:1:58.65400m:6:05.88800m:12:23.031500m:23:01.26
8.Inken WemheuerDwtNT19710101623:05.76
50m:40.85100m:1:25.41200m:2:58.33400m:6:06.59800m:12:23.591500m:23:05.76
9.Lisa MoerkensWZ&PC PurmerendNT20030111824:07.41
50m:40.15100m:1:26.81200m:3:03.11400m:6:18.18800m:12:49.661500m:24:07.41
10.Benthe MastWZ&PC PurmerendNT20010471424:11.39
50m:43.95100m:1:32.46200m:3:09.07400m:6:26.57800m:13:00.081500m:24:11.39
11.Hanne KeijzerDwt23:24.7219850393224:47.90
50m:42.45100m:1:30.86200m:3:08.82400m:6:27.53800m:13:09.641500m:24:47.90
12.Marit VeermanEd-VoNT20030056024:58.28
50m:43.89100m:1:32.84200m:3:14.45400m:6:37.02800m:13:23.541500m:24:58.28
13.Odette HelslootDwt26:23.8019980276425:41.29
50m:40.60100m:1:25.85200m:3:02.57400m:6:25.14800m:13:19.971500m:25:41.29
14.Gabrielle WaldramWZ&PC PurmerendNT19660070427:50.21
50m:50.36100m:1:44.65200m:3:35.79400m:7:17.49800m:14:44.651500m:27:50.21
AFGEMJulia BrouwerWZ&PC Purmerend24:13.89200105258
AFGEM
AFGEMMabel FarenhorstWZ&PC PurmerendNT200301004
AFGEM
AFGEMLisanne MarselisWZ&PC Purmerend23:54.75200103124
AFGEM


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-2-2016 - 7:35
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey CamphensDwt17:57.4019950311317:43.59
50m:32.25100m:1:07.71200m:2:19.71400m:4:42.88800m:9:26.451500m:17:43.59
2.Erno VriensWZ&PC Purmerend18:15.7619990258717:54.41
50m:30.87100m:1:05.90200m:2:17.51400m:4:39.11800m:9:24.901500m:17:54.41
3.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend19:07.6619930026918:29.95
50m:32.55100m:1:07.99200m:2:19.80400m:4:46.16800m:9:44.761500m:18:29.95
4.Emre UysalDwt20:39.0820000346519:35.95
50m:31.95100m:1:08.40200m:2:25.10400m:5:03.39800m:10:18.341500m:19:35.95
5.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend19:43.4219990271720:01.33
50m:31.91100m:1:09.75200m:2:31.85400m:5:16.71800m:10:37.961500m:20:01.33
6.Sverre OelenWZ&PC Purmerend19:58.4419900214720:13.56
50m:34.07100m:1:13.66200m:2:34.40400m:5:22.71800m:10:52.381500m:20:13.56
7.Miguel KloosterDwt21:16.8020010061320:26.45
50m:32.95100m:1:09.09200m:2:26.64400m:5:10.75800m:10:47.041500m:20:26.45
8.Lars v.d. LindenWZ&PC PurmerendNT20000300720:27.97
50m:40.52100m:1:17.58200m:2:38.62400m:5:26.07800m:11:02.621500m:20:27.97
9.Michel WigbersDwt20:56.0019800174320:33.18
50m:36.48100m:1:15.03200m:2:37.29400m:5:24.97800m:10:57.281500m:20:33.18
10.Zyco van EsveldDwt21:01.7519990384321:17.47
50m:38.71100m:1:09.67200m:2:27.80400m:5:14.33800m:11:02.851500m:21:17.47
11.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend21:27.1119970360921:21.87
50m:34.45100m:1:12.94200m:2:36.18400m:5:30.00800m:11:24.331500m:21:21.87
12.Jur KoningEd-VoNT19960566121:26.58
50m:37.33100m:1:16.96200m:2:40.31400m:5:39.23800m:11:34.771500m:21:26.58
13.Koen SchelhaasDwtNT20020296321:42.79
50m:34.39100m:1:13.88200m:2:37.86400m:5:29.24800m:11:26.411500m:21:42.79
14.Lucas RibDwtNT20010406721:58.26
50m:34.24100m:1:13.81200m:2:38.01400m:5:32.46800m:11:31.711500m:21:58.26
15.Rob van WanrooyGay Swim Amsterdam22:00.0019820262722:10.05
50m:34.23100m:1:12.76200m:2:35.71400m:5:29.64800m:11:29.651500m:22:10.05
16.Bjorn KeizerEd-VoNT20010219922:27.19
50m:38.40100m:1:22.96200m:2:52.01400m:5:57.57800m:12:06.441500m:22:27.19
17.Stanley HauWZ&PC PurmerendNT20030065524:09.83
50m:38.60100m:1:24.14200m:2:59.01400m:6:13.22800m:12:54.101500m:24:09.83
AFGEMJeffrey AppelWZ&PC Purmerend17:29.67199200027
AFGEMTim CohenWZ&PC PurmerendNT200300685
AFGEM
AFGEMTeije LangelaanDwtNT200004569
AFGEM