Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix meisjes Jun. 1 e.l., jongens Min.6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 109. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 209. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 118. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 218. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 132. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 232. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open


Competitiewedstrijd Deel2
Purmerend, 15-11-2015


Programmanr. 1
15-11-2015 - 14:45
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 2
15-11-2015 - 14:45
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo4:06.964:07.48
Max Langerveld
Alex van Waveren
02
02
31.28
30.43
1:04.49
1:04.09
Mike Schilder
Ian van Tiel
00
00
28.90
27.60
1:00.07
58.83
2.Oeza 1Oeza4:13.344:11.63
Roel Gaal
Rick Offringa
01
03
28.17
30.31
58.79
1:05.56
Jarno Groen
Sjoerd Jongert
01
01
30.4329:19.43
3.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:36.704:24.36
Boyd Wijkman
Marco van der Wulp
01
03
28.55
35.53
59.96
1:15.59
Kay Wijkman
Jairo Kauwoh
03
01
32.41
28.06
1:10.01
58.80
4.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:35.024:26.17
Tim Cohen
Stanley Hau
03
03
33.09
32.62
1:07.97
1:10.81
Jimmy Robinson
Lars v.d. Linden
00
00
30.25
30.01
1:04.22
1:03.17


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-11-2015 - 14:50
4 x 50m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix meisjes Jun. 1 e.l., jongens Min.6 e.l.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht2:26.012:19.08
Michael van der Wal
Lara Smits
04
04
33.31Collin Schouten
Emma Riemers
04
05
2.Oeza 1Oeza2:23.972:22.39
Yoran Nijland
Britt Scholten
05
04
37.47Kalle Oortwijn
Iris Renkema
05
04
3.Wzpc 1WZ&PC Purmerend2:25.652:26.81
Vincent van Wely
Jasmijn van Genderen
04
05
35.18
38.77
Simon Adams
Loeki Griffioen
04
05
35.14
37.72
DISEd-Vo 1Ed-Vo2:24.52
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VRA
Marco Tol, Mandy de Does, Gerry Tol, Amber Veerman


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-11-2015 - 14:55
Dames, 400m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
<< TOP >>
Programmanr. 5
15-11-2015 - 14:55
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:27.001992027722:26.7031.571:10.261:50.232:26.70
2.Danique BernardEd-Vo2:36.722002002242:31.3131.891:09.431:55.092:31.31
3.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend2:31.951995036442:34.0733.211:12.281:58.102:34.07
4.Jade BroekOeza2:39.491997023002:35.3831.231:10.291:56.232:35.38
5.Ingrid JongertEd-Vo2:37.011991014902:36.1232.451:11.232:00.092:36.12
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht2:43.151991021722:41.3634.071:14.362:01.932:41.36
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:42.591999014382:45.0736.151:17.572:06.642:45.07
8.Samira MijnenWZ&PC Purmerend2:55.901997013202:45.8135.701:16.162:05.902:45.81
9.Linda CrokOeza2:40.871994010682:47.0036.081:17.352:08.302:47.00
10.Anne GroenOeza2:43.821995059962:47.2035.241:17.422:09.002:47.20
11.Mariska StinsOeza2:56.961984023642:52.8835.841:19.482:12.482:52.88
12.Daniëlle HoekOeza2:52.001988017902:53.5635.871:19.842:13.412:53.56
13.Sandra KokEd-Vo2:48.891991074242:59.2238.651:24.882:16.202:59.22
14.Annette van DokMSV- Zeemacht3:23.401968007423:22.6845.301:34.922:35.393:22.68
DISDesiree VeenstraMSV- Zeemacht2:57.69199704886
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC
AFGEMIngrid de Does-SierEd-Vo2:49.12198000996


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-11-2015 - 15:00
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Richard VeermanEd-Vo59.1719910634558.3226.8158.32
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:01.1919950388159.2226.9359.22
3.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:01.861993030651:00.0027.421:00.00
4.Fred BondEd-Vo1:01.251989056971:00.1427.471:00.14
5.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:01.451992000271:00.3027.531:00.30
6.Jeroen JongertOeza1:00.331996004451:01.0427.671:01.04
7.Kevin LebisWZ&PC Purmerend1:01.211981010371:04.1028.031:04.10
8.Jory van der GrachtOeza1:04.261987010971:04.3029.451:04.30
9.Danny GroenEd-Vo1:09.841997030331:09.7136.571:09.71
10.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:11.871990025071:11.6031.561:11.60
11.Jur KoningEd-Vo1:14.091996056611:14.9631.551:14.96
12.Pascal PalmboomOeza1:15.381989023951:17.7334.161:17.73
13.Nico KarregatEd-Vo1:22.461997010011:19.2034.851:19.20


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-11-2015 - 15:05
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danae KingmaOeza1:19.252000017401:17.2734.931:17.27
2.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:21.271999037781:19.6036.641:19.60
3.Shira de HaanOeza1:25.372000011301:25.3139.481:25.31
4.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:25.432001031241:26.6440.491:26.64
5.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:27.651999032921:28.9141.221:28.91
6.Jet KleineMSV- Zeemacht1:29.831999033841:30.7042.241:30.70
7.Naomi BuurOeza1:31.222001015201:32.5642.841:32.56
8.Jessica de BoerEd-Vo1:34.352001034001:33.1844.281:33.18
9.Suzanne IvensOeza1:40.961999029041:38.3444.861:38.34
10.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo1:41.611999028921:46.5050.311:46.50
11.Sterre VeermanEd-Vo1:45.412000035441:48.7651.381:48.76
AFGEMCindy BuurOeza1:37.97199905052


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-11-2015 - 15:10
Jongens, 400m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
<< TOP >>
Programmanr. 9
15-11-2015 - 15:10
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:02.331998018512:01.2528.1459.471:30.982:01.25
2.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:07.171999025872:06.1128.0759.721:32.892:06.11
3.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:08.292001015992:09.7929.251:02.281:36.282:09.79
4.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend2:15.031999027172:13.5530.261:05.591:40.112:13.55
5.Mike SchilderEd-Vo2:13.002000007672:14.8431.221:05.571:40.472:14.84
6.Roel GaalOeza2:13.262001011732:15.4931.501:07.211:44.102:15.49
7.Alex van WaverenEd-Vo2:19.822002012712:21.7232.081:07.451:44.792:21.72
8.Koen GaalOeza2:20.651999011132:27.8933.591:11.121:49.522:27.89
9.Dave GrootEd-Vo2:30.452000051692:32.7133.591:11.971:52.372:32.71
10.Bram SchillemansOeza2:33.361999048612:40.6033.931:16.181:59.582:40.60
11.Yordi HakvoortEd-Vo2:50.332000044532:49.7737.381:21.312:06.262:49.77
DISJac de BoerEd-Vo2:29.60199904081
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
NG.ZATjeerd IJntemaOeza2:54.52199904617


<< TOP >>
Programmanr. 109
15-11-2015 - 15:15
Heren, 200m vrije slag
S4 t/m S15
Heren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 209
15-11-2015 - 15:15
Dames, 200m vrije slag
S4 t/m S15
Dames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Amber van der KrukMSV- Zeemacht2:43.752001027302:39.8735.481:16.711:59.732:39.87


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-11-2015 - 15:20
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend2:49.572001017622:47.8539.721:22.172:05.782:47.85
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:57.832000004122:56.3540.741:24.482:10.642:56.35
3.Benthe MastWZ&PC Purmerend3:28.562001047143:08.0743.281:31.902:20.373:08.07


<< TOP >>
Programmanr. 11
15-11-2015 - 15:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sanne SmitOeza1:16.142001053021:13.6736.131:13.67
2.Fiona KoperOeza1:15.702001028161:14.7236.721:14.72
3.Kim GroeneveldEd-Vo1:18.012001009241:16.7536.511:16.75
4.Kirsten PetitOeza1:24.892000029861:17.9637.941:17.96
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:20.082000015461:18.0638.371:18.06
6.Meike van EerdenOeza1:25.522000058881:22.1140.991:22.11
7.Kim VeermanEd-Vo1:23.592003005581:22.5539.961:22.55
8.Yasmin HoflandOeza1:26.902001042141:25.1842.101:25.18
9.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:22.982001008261:25.2940.881:25.29
10.Nikita van HuisstedeOeza1:27.442001031921:26.7541.901:26.75
11.Isabel de WolffOeza1:39.142001042161:33.4444.261:33.44
12.Melissa LontMSV- Zeemacht1:48.732003031301:42.7950.061:42.79
DISIsabel van VlietOeza1:34.33200205090
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-11-2015 - 15:30
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ian van TielEd-Vo1:09.732000003491:09.2631.371:09.26
2.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:17.352000030071:13.6633.821:13.66
3.Sjoerd JongertOeza1:16.132001004271:14.7534.031:14.75
4.Jarno GroenOeza1:14.062001022631:15.2433.811:15.24
5.Stefan WoudsmaOeza1:26.142000034371:19.7735.181:19.77
6.Bjorn KeizerEd-Vo1:26.452001021991:20.8237.001:20.82
7.Max LangerveldEd-Vo1:19.512002034351:21.2938.541:21.29
8.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:30.742000024571:24.8038.871:24.80
9.Goos DuinOeza1:45.182000053391:27.5839.261:27.58
10.Teun van VegtenOeza1:30.702001033291:32.0340.121:32.03
11.Maarten WoudsmaOeza1:56.382001031811:43.1545.601:43.15
DISPascal SmitEd-Vo1:43.92200104679
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF
AFGEMTwan HendriksenMSV- Zeemacht1:54.00200104547


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-11-2015 - 15:35
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend34.5819940303033.68
2.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend36.1519850297036.05
3.Tessa MoschMSV- Zeemacht37.7019910217237.96
4.Danique BernardEd-Vo38.2120020022438.10
5.Ingrid JongertEd-Vo40.5619910149040.97
6.Nicole PalmboomOeza42.4419910607241.56
7.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht39.6619980334241.74
8.Anouk van der GrachtOeza42.3219890140842.77
9.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht42.7419970488644.30
10.Annette van DokMSV- Zeemacht50.0619680074249.85
DISJoyce ten CateOeza50.97198000206
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
AFGEMKelly VisserOeza47.35198907354


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-11-2015 - 15:40
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:04.831995038811:58.5326.8156.421:27.151:58.53
2.Richard VeermanEd-Vo2:01.221991063452:01.0527.7858.821:29.412:01.05
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:00.711992000272:03.7227.4958.801:31.202:03.72
4.Jeroen JongertOeza2:04.251996004452:05.7028.611:00.391:33.162:05.70
5.Fred BondEd-Vo2:08.871989056972:06.3128.831:00.621:33.852:06.31
6.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend2:08.811993002692:08.7128.941:00.361:34.272:08.71
7.Martijn ButterOeza2:13.711979002312:11.6029.211:01.501:35.742:11.60
8.Barry KleijneOeza2:02.511993006612:12.5428.311:01.551:37.382:12.54
9.Jur KoningEd-Vo2:23.001996056612:14.9430.421:04.371:40.222:14.94
10.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend2:23.101997036092:19.8030.851:05.791:42.842:19.80
11.Danny GroenEd-Vo2:10.881997030332:20.5731.441:06.681:43.912:20.57
12.Erwin van BoheemenMSV- Zeemacht2:21.691974013612:25.0030.781:05.571:44.882:25.00
13.Niels de CaluwéOeza2:33.901991040752:36.5034.391:12.581:53.422:36.50
14.Dylan de VriesOeza2:37.701993055312:41.0734.691:14.791:57.762:41.07
15.Twan RozieMSV- Zeemacht2:46.201991073712:43.1132.831:11.061:55.822:43.11
AFGEMMatthew de WitOeza2:41.81199703831
AFGEMSverre OelenWZ&PC Purmerend2:21.30199002147


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-11-2015 - 15:50
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Kyra WesemannMSV- Zeemacht2:57.562002014402:48.6838.461:22.042:12.152:48.68
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend2:53.552003010062:50.2637.431:19.252:10.382:50.26
3.Eline HoekstraOeza2:55.192003012802:53.5537.661:21.502:14.772:53.55
4.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend3:06.202003011183:07.3738.061:27.522:23.913:07.37
5.Marit VeermanEd-Vo3:23.222003005603:08.9843.871:30.272:24.623:08.98
6.Yente BlaauwOeza3:15.742003019323:10.8243.931:30.172:27.923:10.82
7.Iris van 't VeerOeza3:09.292003012543:11.3948.231:34.602:26.883:11.39
8.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo3:28.752003014803:15.8843.791:30.382:34.173:15.88
9.Raphaella NelissenMSV- Zeemacht3:22.442003033563:18.8640.051:30.592:30.123:18.86
10.Maia de BoerOeza3:29.552003038623:25.4349.421:42.032:39.463:25.43
11.Sydney van RijnOezaNT2003038603:31.9046.961:40.532:43.903:31.90
12.Iandra MartensOeza3:36.262003043983:33.8447.391:45.892:44.843:33.84
13.Shaime SobhOeza3:33.442003012823:41.1451.921:44.102:50.153:41.14
14.Amelia VeldhuisOeza3:56.652003029543:46.4953.341:49.962:50.743:46.49
DISGiulia GelsuminoOezaNT200304070
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
DISLianne WiemanOeza3:59.65200301284
WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde., WB
AFGEMKiyaan ElghandorOezaNT200302956
AFGEMYara GolverdingenWZ&PC Purmerend3:19.46200300494


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-11-2015 - 16:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rick OffringaOeza1:04.762003009791:04.4530.891:04.45
2.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:08.112003006851:07.6932.821:07.69
3.Tom VeermanEd-Vo1:10.942002009651:07.9632.341:07.96
4.Kay WijkmanMSV- Zeemacht1:16.732003032051:09.7733.051:09.77
5.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:13.382003006551:10.3534.051:10.35
6.Tobias de BoerOeza1:11.282002014931:12.2233.541:12.22
7.Marco van der WulpMSV- Zeemacht1:19.272003020511:14.8335.371:14.83
8.Aron UidamEd-Vo1:18.612003007791:16.3735.501:16.37
9.Mees MinnebooMSV- Zeemacht1:21.422002034651:20.1036.951:20.10
10.Vince CommandeurEd-Vo1:21.962003003991:25.4639.891:25.46
11.Liam WesemannMSV- Zeemacht1:33.302003005811:28.8841.191:28.88
12.Lorenzo Huis in 't VeldOeza1:31.642003037351:30.0742.041:30.07
13.Leon KoningMSV- Zeemacht1:33.022002040791:35.2445.531:35.24
14.Lukas LaufenbergMSV- ZeemachtNT2002044191:36.1343.721:36.13
15.Mathijn BrinkMSV- ZeemachtNT2003039351:49.7550.111:49.75
AFGEMMax BoltjesMSV- ZeemachtNT200304351


<< TOP >>
Programmanr. 17
15-11-2015 - 16:05
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Iris RenkemaOeza1:24.822004010301:26.5342.171:26.53
2.Mandy de DoesEd-Vo1:32.572004002121:28.4442.591:28.44
3.Britt ScholtenOeza1:26.722004017281:28.4743.901:28.47
4.Emma RiemersMSV- Zeemacht1:30.502005007481:29.2343.001:29.23
5.Lara SmitsMSV- Zeemacht1:33.612004028381:31.0043.041:31.00
6.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:34.152005006561:31.5644.381:31.56
7.Lisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:28.382004025061:32.6345.481:32.63
8.Shana VisserOeza1:40.892004007101:33.0245.111:33.02
9.Loeki GriffioenWZ&PC Purmerend1:36.262005023861:33.2745.371:33.27
10.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend1:43.142006013381:34.6548.311:34.65
11.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:32.802005002521:34.9645.331:34.96
12.Yara wentinkOeza1:53.632004033341:35.6145.761:35.61
13.Robin VisserOeza1:40.202005017421:40.1447.431:40.14
14.Amber VeermanEd-Vo1:43.702005004921:41.9548.981:41.95
15.Isabel de BoerOeza1:43.522006015521:43.4051.651:43.40
16.Jalina VenemaOeza1:42.362004033361:44.4649.501:44.46
17.Laura SiemerinkOezaNT2004041761:44.4950.751:44.49
18.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:48.192005001181:47.0950.861:47.09
19.Marieke BosOeza1:51.892006012721:47.1852.331:47.18
20.Immekijn TielemanEd-Vo1:56.852004046281:47.5351.581:47.53
21.Maud de WildtOeza1:44.872005019741:47.8752.191:47.87
22.Nicole NelissenMSV- Zeemacht1:58.372006008021:48.1153.241:48.11
23.Eline van AssemaOeza1:52.882005033241:48.8652.781:48.86
24.Liene VrindEd-Vo1:58.012004030621:50.9053.551:50.90
25.Malika BrinkMSV- Zeemacht1:54.082005026761:54.9654.371:54.96
26.Guusje VrindEd-Vo1:56.152004032681:58.8257.551:58.82
27.Wadeke TielemanEd-Vo2:08.882004046302:09.931:02.182:09.93
DISIsabella de graafOezaNT200403948
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA+ RE
AFGEMMichelle JørgensenEd-Vo1:30.31200501364


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-11-2015 - 16:15
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Simon AdamsWZ&PC Purmerend47.9620040046145.43
2.Michael van der WalMSV- Zeemacht48.3120040315147.78
3.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend47.5020040098947.90
4.Gerry TolEd-Vo50.9920040177549.99
5.Collin SchoutenMSV- Zeemacht51.0520040069750.49
6.Kalle OortwijnOeza52.7620050114150.96
7.Leon van GelderWZ&PC Purmerend51.4520050062151.28
8.Marco TolEd-Vo54.3620040245951.39
9.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend51.9320060008552.98
10.Mica BlaauwOeza57.6820050092854.44
11.Yoran NijlandOeza55.6120050133155.11FJ 1
12.Ian van RijnOeza52.8920050139955.11FJ 2
13.Jasper CamphuijnderOezaNT20050236757.36


<< TOP >>
Programmanr. 118
15-11-2015 - 16:20
Heren, 50m vrije slag
S4 t/m S15
Heren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 218
15-11-2015 - 16:20
Dames, 50m vrije slag
S4 t/m S15
Dames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Amber van der KrukMSV- Zeemacht34.3920010273034.51


<< TOP >>
Programmanr. 19
15-11-2015 - 16:20
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ingrid JongertEd-Vo2:15.391991014902:13.4031.201:05.221:39.202:13.40
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend2:18.411994030302:14.0431.681:06.031:39.592:14.04
3.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:18.551992027722:16.6731.461:06.191:41.792:16.67
4.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend2:20.451995036442:17.1630.681:05.731:41.972:17.16
5.Danique BernardEd-Vo2:14.872002002242:17.5331.361:06.511:42.542:17.53
6.Linda CrokOeza2:18.391994010682:19.3131.751:06.531:42.542:19.31
7.Suzanne MoschMSV- Zeemacht2:15.971994005482:19.7531.851:07.451:43.352:19.75
8.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:23.271999014382:22.2633.331:10.821:45.892:22.26
9.Jade BroekOeza2:20.091997023002:23.8333.211:09.221:46.412:23.83
10.Daniëlle HoekOeza2:26.791988017902:27.0633.061:09.581:47.992:27.06
11.Samira MijnenWZ&PC Purmerend2:29.671997013202:28.8534.491:12.101:51.092:28.85
12.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht2:29.681998033422:38.0435.801:16.181:57.342:38.04
13.Sandra KokEd-Vo2:32.111991074242:38.3135.651:16.671:58.402:38.31
14.Nicole PalmboomOeza2:38.191991060722:40.9534.591:14.191:56.482:40.95
15.Joyce ten CateOeza2:52.691980002063:03.6439.111:24.782:13.513:03.64
AFGEMKelly VisserOeza2:31.54198907354


<< TOP >>
Programmanr. 20
15-11-2015 - 16:25
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Fred BondEd-Vo32.5419890569731.61
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend31.0519920002731.73
3.Richard VeermanEd-Vo32.7119910634532.06
4.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend35.4119930306532.69
5.Gerben RozieMSV- Zeemacht35.3219900250734.98
6.Pascal PalmboomOeza34.4019890239535.59
7.Barry KleijneOeza35.8919930066136.84
8.Erwin van BoheemenMSV- Zeemacht37.3319740136137.43
9.Jur KoningEd-Vo37.9119960566137.61
10.Danny GroenEd-Vo39.4519970303338.33
11.Nico KarregatEd-Vo40.3919970100139.65FJ 1
12.Twan RozieMSV- Zeemacht39.4419910737139.65FJ 2
13.Dylan de VriesOeza37.5919930553139.78
14.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend42.2619970360940.09
15.Niels de CaluwéOeza39.9919910407541.75
AFGEMSverre OelenWZ&PC Purmerend35.97199002147


<< TOP >>
Programmanr. 21
15-11-2015 - 16:30
Dames, 400m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
<< TOP >>
Programmanr. 22
15-11-2015 - 16:30
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Danae KingmaOeza2:12.092000017402:11.4630.581:04.241:38.092:11.46
2.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:11.171999037782:12.1331.771:06.611:39.622:12.13
3.Jet KleineMSV- Zeemacht2:20.151999033842:25.0333.111:10.181:47.332:25.03
4.Sterre VeermanEd-Vo2:26.072000035442:28.7234.441:13.101:51.812:28.72
5.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend2:25.721999032922:30.1332.971:10.721:51.532:30.13
6.Shira de HaanOeza2:32.422000011302:30.2734.191:11.781:51.442:30.27
7.Naomi BuurOeza2:28.852001015202:30.2932.831:11.031:51.222:30.29
8.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend2:41.622001031242:32.8333.821:12.111:52.212:32.83
9.Elvira KorthagenEd-Vo2:33.901998010042:33.6633.911:12.091:51.652:33.66
10.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo2:29.511999028922:36.3436.651:16.191:56.572:36.34
11.Jessica de BoerEd-Vo2:58.462001034002:37.7436.601:15.841:57.872:37.74
DISSuzanne IvensOeza2:58.17199902904
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF
AFGEMCindy BuurOeza3:07.71199905052


<< TOP >>
Programmanr. 23
15-11-2015 - 16:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:11.462001015991:11.9333.691:11.93
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:17.741998018511:13.1134.141:13.11
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:21.171999025871:17.3135.801:17.31
4.Mike SchilderEd-Vo1:20.512000007671:18.7437.121:18.74
5.Alex van WaverenEd-Vo1:17.192002012711:19.0537.131:19.05
6.Jac de BoerEd-Vo1:21.931999040811:23.2538.221:23.25
7.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:22.391999027171:24.3239.781:24.32
8.Koen GaalOeza1:25.751999011131:27.1340.501:27.13
9.Roel GaalOeza1:29.422001011731:32.3843.551:32.38
10.Dave GrootEd-Vo1:36.322000051691:35.8044.601:35.80
11.Yordi HakvoortEd-Vo1:40.092000044531:41.1147.711:41.11
12.Bram SchillemansOeza1:45.431999048611:44.6648.841:44.66
NG.ZATjeerd IJntemaOeza1:32.58199904617


<< TOP >>
Programmanr. 24
15-11-2015 - 16:40
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:15.342000015461:14.1734.761:14.17
2.Kim GroeneveldEd-Vo1:16.592001009241:17.0734.631:17.07
3.Sanne SmitOeza1:19.662001053021:18.9135.961:18.91
4.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:25.802001017621:21.3936.711:21.39
5.Kim VeermanEd-Vo1:24.722003005581:25.7738.921:25.77
6.Kirsten PetitOeza1:27.622000029861:29.2939.251:29.29
7.Meike van EerdenOeza1:44.492000058881:35.1241.111:35.12
8.Yasmin HoflandOeza1:34.972001042141:38.0743.141:38.07
9.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:39.952001008261:38.4043.771:38.40
10.Fiona KoperOeza1:44.532001028161:40.4944.431:40.49
11.Nikita van HuisstedeOezaNT2001031921:42.1844.881:42.18
12.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:59.532001047141:45.0948.251:45.09
13.Isabel de WolffOeza1:50.072001042161:53.7948.441:53.79
DISMara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:37.06200000412
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI


<< TOP >>
Programmanr. 25
15-11-2015 - 16:45
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend2:39.632000030072:37.8936.811:15.951:58.112:37.89
2.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend2:56.362000024572:43.5237.571:17.942:00.702:43.52


<< TOP >>
Programmanr. 26
15-11-2015 - 16:50
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ian van TielEd-Vo1:08.622000003491:07.1332.661:07.13
2.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht1:07.332001047591:07.4132.581:07.41
3.Max LangerveldEd-Vo1:16.532002034351:14.3136.151:14.31
4.Jarno GroenOeza1:15.462001022631:15.1736.221:15.17
5.Stefan WoudsmaOeza1:19.272000034371:16.2637.161:16.26
6.Sjoerd JongertOeza1:18.962001004271:16.2837.231:16.28
7.Bjorn KeizerEd-Vo1:20.052001021991:19.9038.901:19.90
8.Teun van VegtenOeza1:21.002001033291:22.0738.511:22.07
9.Goos DuinOeza1:31.632000053391:25.1543.831:25.15
10.Pascal SmitEd-Vo1:27.502001046791:26.8942.391:26.89
11.Maarten WoudsmaOeza1:30.692001031811:29.1143.461:29.11
12.Mees MinnebooMSV- Zeemacht1:33.192002034651:33.1244.841:33.12
13.Leon KoningMSV- Zeemacht1:46.072002040791:49.6353.781:49.63
14.Lukas LaufenbergMSV- Zeemacht2:06.942002044192:01.1858.422:01.18
15.Mathijn BrinkMSV- Zeemacht2:08.962003039352:07.301:01.682:07.30
AFGEMTwan HendriksenMSV- Zeemacht1:31.51200104547
AFGEMMax BoltjesMSV- Zeemacht1:54.04200304351


<< TOP >>
Programmanr. 27
15-11-2015 - 17:00
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:09.541992027721:08.2331.861:08.23
Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:10.191994030301:08.2331.031:08.23
3.Danique BernardEd-Vo1:15.042002002241:10.7232.391:10.72
4.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:07.851994005481:11.8332.301:11.83
5.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend1:14.331985029701:16.5834.381:16.58
6.Ingrid de Does-SierEd-Vo1:14.621980009961:16.6034.421:16.60
7.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:15.041995036441:17.8534.761:17.85
8.Anouk van der GrachtOeza1:13.931989014081:18.0234.821:18.02
9.Mariska StinsOeza1:23.961984023641:21.0536.631:21.05
10.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:17.811999014381:23.2137.401:23.21
11.Anne GroenOeza1:20.461995059961:23.8736.461:23.87
12.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:28.431997048861:29.5439.451:29.54
13.Annette van DokMSV- Zeemacht1:42.311968007421:42.0447.531:42.04

BMElvira KorthagenEd-Vo1:18.901998010041:21.5237.081:21.52


<< TOP >>
Programmanr. 28
15-11-2015 - 17:00
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
<< TOP >>
Programmanr. 29
15-11-2015 - 17:00
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:15.371992000272:13.1529.221:03.841:41.502:13.15
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:18.541995038812:17.4127.021:03.611:45.522:17.41
3.Fred BondEd-Vo2:16.381989056972:17.6428.981:04.481:44.572:17.64
4.Jeroen JongertOeza2:20.531996004452:20.1327.951:02.781:46.382:20.13
5.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend2:29.261993030652:21.1628.191:02.891:46.622:21.16
6.Barry KleijneOeza2:17.161993006612:21.9929.131:04.611:49.252:21.99
7.Richard VeermanEd-Vo2:16.491991063452:25.3828.371:03.091:45.892:25.38
8.Jory van der GrachtOeza2:28.111987010972:27.8230.871:09.811:53.462:27.82
9.Gerben RozieMSV- Zeemacht2:26.541990025072:31.5532.651:12.211:54.452:31.55
10.Danny GroenEd-Vo2:30.691997030332:34.1132.761:11.751:59.182:34.11
11.Erwin van BoheemenMSV- Zeemacht2:40.671974013612:39.3234.211:15.112:02.062:39.32
12.Jur KoningEd-Vo2:45.321996056612:44.4934.761:20.862:07.502:44.49
13.Martijn ButterOeza2:34.171979002312:52.2434.781:20.442:13.152:52.24
14.Nico KarregatEd-Vo2:54.591997010012:57.1036.781:22.802:11.282:57.10
15.Twan RozieMSV- Zeemacht2:57.411991073712:58.1339.101:22.592:13.702:58.13
AFGEMMatthew de WitOeza3:58.41199703831


<< TOP >>
Programmanr. 30
15-11-2015 - 17:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:08.782002014401:07.0232.461:07.02
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:11.082003010061:07.9832.401:07.98
3.Eline HoekstraOeza1:10.492003012801:10.6233.601:10.62
4.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo1:20.392003014801:15.1935.211:15.19
5.Iris van 't VeerOeza1:15.432003012541:15.8235.991:15.82
6.Marit VeermanEd-Vo1:20.212003005601:16.5536.721:16.55
7.Maia de BoerOeza1:20.212003038621:17.9637.691:17.96
8.Yente BlaauwOeza1:16.292003019321:18.4836.911:18.48
9.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:15.522003011181:19.1337.691:19.13
10.Raphaella NelissenMSV- Zeemacht1:20.652003033561:20.2737.941:20.27
11.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:26.352003004941:21.2938.751:21.29
12.Isabel van VlietOeza1:24.232002050901:23.6038.721:23.60
13.Sydney van RijnOeza1:26.402003038601:23.9039.601:23.90
14.Melissa LontMSV- Zeemacht1:27.982003031301:24.5039.841:24.50
15.Shaime SobhOeza1:26.442003012821:26.1339.941:26.13
16.Giulia GelsuminoOeza1:30.032003040701:27.3640.581:27.36
17.Iandra MartensOeza1:25.502003043981:30.8041.441:30.80
18.Lianne WiemanOeza1:37.542003012841:30.8442.491:30.84
19.Amelia VeldhuisOeza1:33.272003029541:37.4244.431:37.42
AFGEMKiyaan ElghandorOeza1:38.75200302956


<< TOP >>
Programmanr. 31
15-11-2015 - 17:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rick OffringaOeza2:45.622003009792:46.3537.991:19.692:10.562:46.35
2.Tom VeermanEd-Vo3:01.072002009652:53.5638.291:20.112:14.482:53.56
3.Tim CohenWZ&PC Purmerend2:54.582003006852:55.1442.021:26.732:18.722:55.14
4.Kay WijkmanMSV- Zeemacht3:14.002003032052:56.0541.931:25.052:17.862:56.05
5.Stanley HauWZ&PC Purmerend3:06.212003006552:57.1540.621:28.182:17.062:57.15
6.Tobias de BoerOeza2:59.662002014933:01.6241.441:27.132:21.183:01.62
7.Aron UidamEd-Vo3:30.292003007793:09.1941.441:30.552:23.403:09.19
8.Marco van der WulpMSV- Zeemacht3:15.392003020513:14.1343.791:32.352:29.553:14.13
9.Vince CommandeurEd-Vo3:44.522003003993:37.2056.341:54.062:52.143:37.20
10.Liam WesemannMSV- Zeemacht3:40.722003005813:37.7958.301:49.872:51.493:37.79
11.Lorenzo Huis in 't VeldOeza3:50.722003037353:49.121:00.831:53.822:58.753:49.12


<< TOP >>
Programmanr. 32
15-11-2015 - 17:25
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Iris RenkemaOeza43.0520040103043.07
2.Kelly DijstWZ&PC Purmerend48.0620050025245.05
3.Lara SmitsMSV- Zeemacht46.2120040283846.10
4.Britt ScholtenOeza47.2720040172847.19
5.Mandy de DoesEd-Vo50.0820040021247.90
6.Lisa van den HovenWZ&PC Purmerend51.5220040250650.97
7.Zenna KreftWZ&PC Purmerend51.2220050011851.16
8.Maud de WildtOeza52.6020050197451.17FJ 1
9.Loeki GriffioenWZ&PC Purmerend51.6020050238651.17FJ 2
10.Shana VisserOeza52.7420040071051.38
11.Jalina VenemaOeza56.5720040333652.23
12.Laura SiemerinkOeza58.2920040417653.02
13.Marieke BosOeza53.6020060127253.26
14.Yara wentinkOeza56.2620040333453.89
15.Robin VisserOeza54.9320050174254.53FJ 1
16.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend53.3720050065654.53FJ 2
17.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend56.4420060133855.38
18.Malika BrinkMSV- Zeemacht56.3320050267655.71
19.Eline van AssemaOezaNT20050332457.12
20.Liene VrindEd-Vo1:00.4120040306257.37
21.Isabel de BoerOeza55.2620060155258.22
22.Isabella de graafOeza1:03.2620040394858.73
23.Nicole NelissenMSV- Zeemacht56.4220060080259.05
24.Guusje VrindEd-Vo1:05.1820040326859.07
25.Wadeke TielemanEd-Vo1:03.982004046301:01.86
26.Immekijn TielemanEd-Vo1:03.172004046281:01.90
DISEmma RiemersMSV- Zeemacht56.61200500748
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
AFGEMMichelle JørgensenEd-Vo51.11200501364
AFGEMAmber VeermanEd-Vo59.28200500492


<< TOP >>
Programmanr. 132
15-11-2015 - 17:30
Heren, 50m schoolslag
SB4 t/m SB15
Heren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 232
15-11-2015 - 17:30
Dames, 50m schoolslag
SB4 t/m SB15
Dames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Amber van der KrukMSV- Zeemacht45.6120010273046.44


<< TOP >>
Programmanr. 33
15-11-2015 - 17:35
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michael van der WalMSV- Zeemacht1:22.692004031511:21.1440.041:21.14
2.Collin SchoutenMSV- Zeemacht1:26.962004006971:22.9240.861:22.92
3.Simon AdamsWZ&PC Purmerend1:26.652004004611:26.3742.321:26.37
4.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:27.902004009891:29.1843.741:29.18
5.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:33.962005006211:32.1644.571:32.16
6.Gerry TolEd-Vo1:32.302004017751:32.2244.911:32.22
7.Kalle OortwijnOeza1:35.952005011411:34.4946.241:34.49
8.Mica BlaauwOeza1:33.552005009281:35.4946.301:35.49
9.Yoran NijlandOeza1:41.572005013311:37.7147.831:37.71
10.Marco TolEd-Vo1:40.942004024591:41.1849.971:41.18
11.Jasper CamphuijnderOeza1:48.132005023671:41.3549.311:41.35
12.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend1:43.132006000851:41.4351.611:41.43
13.Ian van RijnOeza1:50.902005013991:46.3650.551:46.36


<< TOP >>
Programmanr. 34
15-11-2015 - 17:40
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:11.944:07.21
Monique Tuijp
Sharon van der Leest
69
92
29.411:01.97Kimberly Mijnen
Pascalle Spiekerman
95
94
2.Ed-Vo 1Ed-Vo4:10.734:08.78
Kim Groeneveld
Ingrid de Does-Sier
01
80
30.481:03.45Danique Bernard
Ingrid Jongert
02
91
3.Oeza 1Oeza4:07.554:10.66
Linda Crok
Jade Broek
94
97
30.461:04.28Anne Groen
Danae Kingma
95
00
4.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:12.464:12.35
Suzanne Mosch
Jet Kleine
94
99
29.511:02.85Tessa Mosch
Anouk van der Kruk
91
99


<< TOP >>
Programmanr. 35
15-11-2015 - 17:45
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:11.214:10.90
Jordy de Klerk
Jeffrey Appel
93
92
30.821:04.69Kevin Lebis
Remy Naporowski
81
93
2.Oeza 1Oeza4:15.444:19.53
Barry Kleijne
Jory van der Gracht
93
87
29.911:01.85Jeroen Jongert
Martijn Butter
96
79
3.Ed-Vo 1Ed-Vo4:19.404:26.26
Fred Bond
Ian van Tiel
89
00
31.331:04.76Mike Schilder
Richard Veerman
00
91
DISMSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:14.58
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
Boyd Wijkman, Jairo Kauwoh, Jordi de Nijs, Christiaan Zwaal