Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
20-9-2015 - 14:45
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rachel BlokZwemvereniging HoornNT19990607658.84
50m:27.80100m:58.84
2.Denise BoonstraDaw1:01.731999026621:01.31
50m:29.32100m:1:01.31
3.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:02.341999037781:01.38
50m:29.01100m:1:01.38
4.Danique BernardEd-Vo1:01.262002002241:01.41
50m:29.56100m:1:01.41
5.Bibi StokvisZV De Zaan1:01.011999008921:01.49
50m:29.51100m:1:01.49
6.Anne NoomZV De Zaan1:01.411998000621:01.89
50m:29.95100m:1:01.89
7.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:02.461994005481:01.98
50m:29.16100m:1:01.98
8.Naomi SchotvangerZV Haerlem1:05.911999064001:02.58
50m:30.01100m:1:02.58
Noa OldenhofDe Dolfijn1:00.121997006221:02.58
50m:29.91100m:1:02.58
10.Céline FouzaïDe Dolfijn1:03.362002027501:04.47
50m:30.99100m:1:04.47
11.Marije JansenAquarijn1:01.241985040881:05.32
50m:30.66100m:1:05.32
12.Leonie VosDaw1:08.181999016621:05.89
50m:32.13100m:1:05.89
13.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:08.172000043801:06.12
50m:30.86100m:1:06.12
14.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:07.541996003161:06.31
50m:32.48100m:1:06.31
15.Sarah el BachaDe Dolfijn1:08.572002011041:07.03
50m:32.16100m:1:07.03
Demi BramaZV De Aalscholver1:06.452000035641:07.03
50m:31.86100m:1:07.03
17.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:05.631999014381:07.05
50m:31.48100m:1:07.05
18.Tara van LeeuwenKzc1:07.252002011121:07.12
50m:32.02100m:1:07.12
19.Rachel JahnZV De Zaan1:05.892001009581:07.27
50m:31.75100m:1:07.27
20.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan1:06.832003027441:07.33
50m:31.66100m:1:07.33
21.Jessica BaarsAquarijn1:06.252001019661:07.45
50m:32.23100m:1:07.45
22.Amber CelieDe Dolfijn1:07.322003007561:08.03
50m:32.80100m:1:08.03
23.Naomi BuurOeza1:06.782001015201:08.23
50m:32.53100m:1:08.23
24.Amy de SainDe Dolfijn1:08.582003046901:08.35
50m:32.15100m:1:08.35
25.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:09.922002014401:08.78
50m:33.27100m:1:08.78
26.Anna BruinsDaw1:11.081999050521:08.91
50m:33.12100m:1:08.91
27.Shira de HaanOeza1:10.352000011301:09.23
50m:32.73100m:1:09.23
28.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:10.942001017621:09.28
50m:32.85100m:1:09.28
29.Carline VerhagenDe Dolfijn1:12.031998041761:09.33
50m:33.88100m:1:09.33
30.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:09.462001031241:09.71
50m:32.76100m:1:09.71
31.Florianne BultjeZV Haerlem1:08.941998043421:09.89
50m:33.14100m:1:09.89
32.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:10.952003007821:09.99
50m:33.92100m:1:09.99
33.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:08.642002022761:10.09
50m:33.58100m:1:10.09
34.Made BuddingDaw1:08.482003015541:10.38
50m:33.31100m:1:10.38
35.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:13.082000015501:10.72
50m:33.40100m:1:10.72
36.Elvira KorthagenEd-Vo1:08.161998010041:10.99
50m:32.50100m:1:10.99
37.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:12.272003010061:11.08
50m:33.10100m:1:11.08
38.Kimberly BrinkDaw1:15.212002032121:11.56
50m:34.92100m:1:11.56
39.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan1:09.512003008801:11.73
50m:33.12100m:1:11.73
40.Sterre KieftKzc1:12.472002030101:12.00
50m:34.89100m:1:12.00
41.Mila KokZV De Zaan1:10.832003011161:12.01
50m:33.42100m:1:12.01
42.Naya KocDaw1:15.682004006821:12.45
50m:34.97100m:1:12.45
43.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:14.982003026701:13.11
50m:34.79100m:1:13.11
44.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:18.052001027301:13.41
50m:34.39100m:1:13.41
45.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:13.492003010041:13.65
50m:34.81100m:1:13.65
46.Fréderique van TielKzc1:13.821997028521:14.47
50m:35.57100m:1:14.47
47.Noortje WisseloDaw1:17.712002027441:15.22
50m:35.66100m:1:15.22
48.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:17.212003011181:15.52
50m:36.37100m:1:15.52
49.Nine GalyDaw1:22.802004029021:16.19
50m:37.11100m:1:16.19
50.Daphne PetersZV Haerlem1:17.002002010561:17.67
50m:36.49100m:1:17.67
51.Indy van SteltenZV De Zaan1:14.242003003701:18.11
50m:36.57100m:1:18.11
52.Sanne LagerweijZV De Zaan1:23.092002015521:18.34
50m:36.91100m:1:18.34
53.Yente BlaauwOeza1:16.292003019321:18.70
50m:36.78100m:1:18.70
54.Danique HennemanDaw1:19.292004005301:19.26
50m:36.92100m:1:19.26
55.Shari KokZV De Zaan1:23.392004002481:20.36
50m:37.64100m:1:20.36
56.Zoe MatthijssenDe Dolfijn1:19.612004030461:20.99
50m:40.79100m:1:20.99
57.Britt ScholtenOeza1:21.022004017281:21.34
50m:38.04100m:1:21.34
58.Beau PorteKzc1:26.682001048781:27.29
50m:40.20100m:1:27.29
59.Juliette in t VeldDaw1:37.902004036061:28.87
50m:41.52100m:1:28.87
60.Veronika SzabóDe DolfijnNT2004041641:30.98
50m:40.41100m:1:30.98
61.Resmi VoorneveldWZ&PC PurmerendNT2004042581:31.64
50m:41.30100m:1:31.64
62.Immekijn TielemanEd-VoNT2004046281:39.69
50m:45.52100m:1:39.69
63.Wadeke TielemanEd-VoNT2004046301:52.03
50m:52.22100m:1:52.03
DISIris RenkemaOeza1:15.87200401030
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISLisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:24.55200402506
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMIris JonkerZV Haerlem1:24.11200102992
AFGEMKristel BlokZwemvereniging HoornNT200005908


<< TOP >>
Programmanr. 2
20-9-2015 - 15:02
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thom de BoerDe Dolfijn48.5919910018151.03
50m:24.21100m:51.03
2.Luc KroonDaw54.5220010069753.41
50m:25.95100m:53.41
3.Andy OnderstalDe Dolfijn53.0119950147955.99
50m:26.67100m:55.99
4.Ingmar BakkerZV De Zaan54.7519980049356.15
50m:26.58100m:56.15
5.Mike MoriannerZV De Zaan57.2619990213756.23
50m:26.76100m:56.23
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht56.2019980185156.79
50m:27.35100m:56.79
7.Lex SandburgZV De Zaan54.6319980069957.13
50m:27.27100m:57.13
8.Michel van NieuwkerkAlbion56.1319970241357.57
50m:27.65100m:57.57
9.Dennis RekveltDe Dolfijn56.4119980521957.71
50m:27.37100m:57.71
10.Erno VriensWZ&PC Purmerend58.3819990258758.97
50m:27.64100m:58.97
11.Thomas WeeningDe Dolfijn1:00.6320020052359.26
50m:28.38100m:59.26
12.Franklin PaassenDe Dolfijn59.9720000388159.92
50m:28.38100m:59.92
13.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend59.991999027171:00.37
50m:28.94100m:1:00.37
14.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn1:05.442001027831:00.90
50m:29.85100m:1:00.90
15.Karl van den BurgAquarijn1:00.882000005531:00.92
50m:29.21100m:1:00.92
16.Sil OeldrichDaw1:03.952001039231:02.59
50m:30.41100m:1:02.59
17.Peer van BemmelenDe Dolfijn1:03.362001026671:02.68
50m:30.15100m:1:02.68
Joppe van BeekDaw1:02.801999006271:02.68
50m:29.70100m:1:02.68
19.Marlon BilDaw1:04.542001026491:02.70
50m:29.96100m:1:02.70
20.Alex van WaverenEd-Vo1:05.062002012711:03.10
50m:30.16100m:1:03.10
21.Davey van der LaanZV De Zaan1:04.372000039911:03.14
50m:30.12100m:1:03.14
22.Finn VosDe Dolfijn1:03.102002006651:03.80
50m:30.90100m:1:03.80
23.Sjoerd JongertOeza1:07.062001004271:04.27
50m:29.82100m:1:04.27
24.Jarno GroenOeza1:05.622001022631:04.85
50m:30.87100m:1:04.85
25.Max LangerveldEd-Vo1:05.972002034351:05.37
50m:31.09100m:1:05.37
26.Anouar AznouDe Dolfijn1:10.981999011111:07.30
50m:31.24100m:1:07.30
27.Colin DegenaarsZV HaerlemNT1995059511:08.64
50m:32.50100m:1:08.64
28.Bram DaalmanZV Haerlem1:11.222003006291:09.09
50m:32.78100m:1:09.09
29.Goos DuinOeza1:12.652000053391:09.12
50m:32.95100m:1:09.12
30.Ruben de VriendZV Haerlem1:10.552003009811:09.66
50m:33.28100m:1:09.66
31.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:08.112003006851:09.82
50m:33.26100m:1:09.82
32.Teun van VegtenOeza1:10.562001033291:10.43
50m:33.07100m:1:10.43
33.Dave GrootEd-Vo1:12.052000051691:10.46
50m:33.37100m:1:10.46
34.Joey de GrootZV De Aalscholver1:09.462003035871:11.39
50m:32.91100m:1:11.39
35.Roel WitDaw1:13.642002020851:11.65
50m:33.90100m:1:11.65
36.Tycho de JongeKzc1:10.482004004111:12.81
50m:34.94100m:1:12.81
37.Thijs BosmaDe Dolfijn1:16.312003024431:13.97
50m:34.68100m:1:13.97
38.Liam BurgerDaw1:16.312002010011:14.21
50m:35.95100m:1:14.21
39.Matthew de WitOeza1:14.191997038311:15.38
50m:35.36100m:1:15.38
40.Justin JansenZV De Aalscholver1:17.342003020791:16.01
50m:37.06100m:1:16.01
41.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan1:14.872003005831:16.11
50m:35.43100m:1:16.11
42.Martijn HutschemakersDe Dolfijn1:17.272003019111:16.85
50m:36.06100m:1:16.85
43.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:18.762004012451:20.04
50m:37.20100m:1:20.04
44.Lucas MuntingaZV HaerlemNT2003001231:20.94
50m:37.29100m:1:20.94
45.Daan van DijkDaw1:22.272003031491:21.52
50m:38.18100m:1:21.52
46.Joren OldenhofDe Dolfijn1:22.922004000451:22.67
50m:38.96100m:1:22.67
47.Taisei KinugawaDe Dolfijn1:28.452004010571:26.23
50m:39.68100m:1:26.23
48.Antoine HenryDe Dolfijn1:28.492004014751:29.48
50m:40.75100m:1:29.48
49.Lorenzo Huis in t VeldOeza1:32.512003037351:31.64
50m:42.95100m:1:31.64
50.Martijn MartensDaw1:40.132003031471:32.83
50m:43.87100m:1:32.83
51.Omar ElaminDe Dolfijn1:30.242003038471:33.30
50m:42.75100m:1:33.30
52.Luca ChadwickDe Dolfijn1:33.092003033411:34.08
50m:44.58100m:1:34.08
AFGEMBram SchillemansOeza1:06.85199904861
AFGEMJeffrey AppelWZ&PC Purmerend52.30199200027


<< TOP >>
Programmanr. 3
20-9-2015 - 15:14
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:15.492005000291:16.38
50m:36.44100m:1:16.38
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:17.522005000901:18.06
50m:37.11100m:1:18.06
3.C mile FouzaïDe Dolfijn1:19.912005002631:20.01
50m:38.02100m:1:20.01
4.Dana van LeeuwenKzc1:22.802005001501:23.98
50m:40.82100m:1:23.98
5.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:24.872005006561:24.62
50m:40.46100m:1:24.62
6.Zias KoolKzc1:23.222005010991:25.16
50m:39.57100m:1:25.16
7.Demi BarkerKzc1:22.242005003481:25.96
50m:38.43100m:1:25.96
8.Feico de JongeKzc1:25.112006000471:26.50
50m:39.79100m:1:26.50
9.Noah de BoerDe Dolfijn1:28.072005010531:26.59
50m:41.78100m:1:26.59
10.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:30.262005002521:27.70
50m:41.34100m:1:27.70
11.Daniël Aling LevyDe DolfijnNT2005022731:29.63
50m:41.80100m:1:29.63
12.Linde van WijngaardenDe Dolfijn1:28.052006013721:29.78
50m:42.71100m:1:29.78
13.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend1:32.902006013381:30.05
50m:43.16100m:1:30.05
14.James ChadwickDe Dolfijn1:31.472005012491:31.52
50m:44.06100m:1:31.52
15.Kim OudendijkKzc1:31.832006009641:32.14
50m:42.88100m:1:32.14
16.Lotte van der ValkDe Dolfijn1:32.062005008221:32.30
50m:43.01100m:1:32.30
17.Mica BlaauwOeza1:31.932005009281:32.67
50m:43.87100m:1:32.67
18.Tessa de NijsKzcNT2005020321:33.80
50m:42.82100m:1:33.80
19.Nándor SzabóDe DolfijnNT2007004751:34.01
50m:42.60100m:1:34.01
20.Samantha FrenschDe Dolfijn1:33.802005015981:34.10
50m:42.04100m:1:34.10
21.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend1:36.542006000851:34.63
50m:44.95100m:1:34.63
22.Karuna MeirmansKzc1:39.772006016821:36.98
50m:44.53100m:1:36.98
23.Etienne HenryDe Dolfijn1:35.492007002971:38.39
50m:43.55100m:1:38.39
24.Ben AalsvelDe Dolfijn1:40.772005012551:38.73
50m:45.30100m:1:38.73
25.Jasmijn van WendelKzcNT2005021141:40.34
50m:47.13100m:1:40.34
26.Ali BakkarDe Dolfijn1:47.832005019171:40.72
50m:44.51100m:1:40.72
27.Stef TuypEd-VoNT2006017391:41.75
50m:45.99100m:1:41.75
28.Bram LootsKzcNT2007001971:42.82
50m:49.09100m:1:42.82
29.Danique GiulianoDe Dolfijn1:39.562006007061:46.06
50m:49.53100m:1:46.06
30.Isabel GabesDe DolfijnNT2006022841:47.02
50m:49.50100m:1:47.02
31.Samuel LamWZ&PC Purmerend2:05.842005013871:48.42
50m:50.23100m:1:48.42
32.Rebecca RéthansDe DolfijnNT2006015281:48.72
50m:49.04100m:1:48.72
33.Olivier ZanoliDe DolfijnNT2007000211:48.91
50m:50.81100m:1:48.91
34.Chloe BoesWZ&PC PurmerendNT2005023841:49.84
50m:49.84100m:1:49.84
35.Sanne LamWZ&PC PurmerendNT2006005241:49.85
50m:49.40100m:1:49.85
36.Nanou KoolKzc1:58.912007004381:53.86
50m:52.79100m:1:53.86
37.Maaike SchoonemanWZ&PC PurmerendNT2007000561:58.56
50m:52.50100m:1:58.56
38.Daniël van den DoelDe DolfijnNT2007008292:09.73
50m:58.14100m:2:09.73
39.Kirsten SteurEd-VoNT2007010282:11.57
50m:1:01.16100m:2:11.57
DISXam BlaauwOeza1:42.77200700113
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VRA
DISEthan RegevDe DolfijnNT200700827
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISMalinde BernardEd-VoNT200700910
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA - VRA
OPGTess JonkEd-VoNT200701026
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF


<< TOP >>
Programmanr. 4
20-9-2015 - 15:29
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:02.671994021501:04.75
50m:31.42100m:1:04.75
2.Ingrid JongertEd-Vo1:05.341991014901:07.08
50m:32.97100m:1:07.08
3.Samira MijnenWZ&PC Purmerend1:12.041997013201:12.24
50m:35.19100m:1:12.24
4.Anne van der Schatte OlivierZV De Aalscholver1:10.871996053021:16.22
50m:36.90100m:1:16.22
5.Chantal BeijerZV Haerlem1:13.711997008841:16.46
50m:37.12100m:1:16.46
6.Elise DekkerDe Dolfijn1:15.501997009761:18.05
50m:37.71100m:1:18.05
7.Yvonne EngelZV De Zaan1:18.242003007801:18.32
50m:37.98100m:1:18.32
8.Paula MestrumZV De Aalscholver1:21.341999027341:18.98
50m:38.88100m:1:18.98
9.Chimène BreuringZV De Zaan1:21.732002012101:21.94
50m:39.52100m:1:21.94
10.Noortje WisseloDaw1:23.242002027441:23.65
50m:42.25100m:1:23.65
11.Sofie de VriendZV Haerlem1:19.972001027861:24.08
50m:40.33100m:1:24.08
Juul JansenDaw1:32.022003040041:24.08
50m:41.01100m:1:24.08
13.Cleo KeijzerZV Haerlem1:26.861998045241:26.02
50m:41.81100m:1:26.02
14.Yasmin HoflandOeza1:27.362001042141:26.90
50m:42.37100m:1:26.90
15.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:27.432003004941:28.30
50m:42.29100m:1:28.30
16.Britt ScholtenOeza1:26.722004017281:28.80
50m:43.97100m:1:28.80
17.Fréderique van TielKzc1:25.221997028521:29.34
50m:43.52100m:1:29.34
18.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:38.562001047141:33.52
50m:45.36100m:1:33.52
19.Cindy BuurOeza1:33.111999050521:34.30
50m:45.86100m:1:34.30
20.Maaike VlaarZwemvereniging HoornNT2004035951:37.74
50m:45.92100m:1:37.74
AFGEMIris JonkerZV Haerlem1:28.60200102992
AFGEMDewi WelborenKzc1:31.38200301520


<< TOP >>
Programmanr. 5
20-9-2015 - 15:35
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ensger KotterinkAlbion54.7019940339156.70
50m:27.23100m:56.70
2.Sam HaringDaw58.9219990149159.63
50m:29.18100m:59.63
3.Floris KotterinkAlbion59.391998001991:00.11
50m:29.61100m:1:00.11
4.Dave JansenAlbion1:02.551998052991:04.45
50m:31.43100m:1:04.45
5.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht1:08.992001047591:07.33
50m:32.33100m:1:07.33
6.Sil OeldrichDaw1:12.512001039231:14.45
50m:36.86100m:1:14.45
7.Peer van BemmelenDe Dolfijn1:15.412001026671:15.61
50m:36.66100m:1:15.61
8.Marlon BilDaw1:15.842001026491:18.79
50m:37.86100m:1:18.79
9.Juiliano SolianiDaw1:23.992004003531:21.01
50m:39.90100m:1:21.01
10.Ruben de VriendZV Haerlem1:22.472003009811:24.40
50m:41.29100m:1:24.40
11.Pepijn van der PuttenZV De Zaan1:27.842003003611:25.74
50m:40.32100m:1:25.74
12.Anouar VisserZV De Aalscholver1:25.842003018291:27.26
50m:42.61100m:1:27.26
13.Maarten WoudsmaOeza1:34.492001031811:30.69
50m:42.52100m:1:30.69
14.Taisei KinugawaDe Dolfijn1:36.192004010571:35.11
50m:45.98100m:1:35.11
15.Lorenzo Huis in t VeldOeza1:43.202003037351:42.62
50m:50.32100m:1:42.62
16.Antoine HenryDe Dolfijn1:46.112004014751:43.75
50m:48.41100m:1:43.75
17.Luca ChadwickDe Dolfijn1:52.022003033411:50.68
50m:54.84100m:1:50.68
DISThomas RekveltDe Dolfijn1:50.06200402251
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC + RD
DISLars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:13.98200003007
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD


<< TOP >>
Programmanr. 6
20-9-2015 - 15:42
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lia DekkerDe Fuut2:28.231987008302:37.25
50m:34.39100m:1:12.99150m:1:54.25200m:2:37.25
2.Irene TeuferDaw3:04.801996023402:46.06
50m:36.59100m:1:17.67150m:2:01.08200m:2:46.06
3.Kimberly BrinkDaw3:03.672002032123:01.67
50m:41.54100m:1:27.42150m:2:14.65200m:3:01.67
4.Yke MouritsZV Haerlem2:55.231999036283:02.89
50m:40.21100m:1:26.28150m:2:14.42200m:3:02.89
5.Shira de HaanOeza3:13.312000011303:05.27
50m:40.76100m:1:27.65150m:2:16.47200m:3:05.27
6.Fleur van LeeuwenZV De Zaan3:04.652003007823:06.63
50m:42.34100m:1:29.71150m:2:18.31200m:3:06.63
7.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend3:16.092001052583:10.11
50m:42.51100m:1:30.20150m:2:20.34200m:3:10.11
8.Yvette VeldtDaw3:25.452002045583:18.37
50m:44.75100m:1:35.57150m:2:27.92200m:3:18.37
9.Yvette BuisDe DolfijnNT2004018303:22.67
50m:46.80100m:1:38.65150m:2:31.89200m:3:22.67
10.Xena GijzenZV Haerlem3:28.962002007763:23.10
50m:44.31100m:1:35.36150m:2:28.76200m:3:23.10
11.Nine GalyDawNT2004029023:25.32
50m:46.84100m:1:41.03150m:2:34.17200m:3:25.32
12.Iris van't VeerOeza3:25.892003012543:30.20
50m:47.78100m:1:40.02150m:2:36.02200m:3:30.20
13.Indy van SteltenZV De Zaan3:24.782003003703:34.18
50m:48.63100m:1:44.02150m:2:39.84200m:3:34.18
14.Danique HennemanDawNT2004005303:38.90
50m:49.64100m:1:46.78150m:2:44.15200m:3:38.90
DISVeronika SzabóDe DolfijnNT200404164
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISTalita Dijkman DulkesKzc3:30.99200203484
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISIris van DuijseZV De Zaan3:06.09200300322
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMDewi WelborenKzc3:56.33200301520


<< TOP >>
Programmanr. 7
20-9-2015 - 15:55
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jens de GrootDaw2:38.232000013992:36.87
50m:35.86100m:1:15.44150m:1:56.04200m:2:36.87
2.Nick van der WoudeZV Haerlem2:34.692000013912:38.21
50m:36.24100m:1:17.49150m:1:58.36200m:2:38.21
3.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:31.582001015992:38.61
50m:35.13100m:1:15.70150m:1:57.00200m:2:38.61
4.Goos DuinOeza3:25.042000053393:24.62
50m:44.44100m:1:35.92150m:2:30.28200m:3:24.62


<< TOP >>
Programmanr. 8
20-9-2015 - 16:00
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:27.212005000291:28.31
50m:40.58100m:1:28.31
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:29.652005000901:31.29
50m:42.62100m:1:31.29
3.C mile FouzaïDe Dolfijn1:30.392005002631:31.50
50m:42.29100m:1:31.50
4.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:40.682005006211:36.47
50m:45.90100m:1:36.47
5.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:39.492005006561:38.06
50m:47.46100m:1:38.06
6.Feico de JongeKzc1:40.752006000471:38.40
50m:45.65100m:1:38.40
7.Daniël Aling LevyDe Dolfijn1:47.902005022731:39.82
50m:46.61100m:1:39.82
8.Demi BarkerKzc1:42.692005003481:42.21
50m:51.63100m:1:42.21
9.Dana van LeeuwenKzc1:42.982005001501:43.31
50m:51.94100m:1:43.31
10.Noah de BoerDe Dolfijn1:41.372005010531:43.42
50m:50.24100m:1:43.42
11.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend1:47.432006013381:44.70
50m:49.79100m:1:44.70
12.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend1:48.032006000851:44.96
50m:50.36100m:1:44.96
13.Samantha FrenschDe Dolfijn1:49.382005015981:46.58
50m:50.42100m:1:46.58
14.Linde van WijngaardenDe Dolfijn1:39.692006013721:46.75
50m:50.60100m:1:46.75
15.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:47.402005001181:47.37
50m:52.51100m:1:47.37
16.Lotte van der ValkDe Dolfijn1:47.222005008221:47.55
50m:52.43100m:1:47.55
17.Marieke BosOeza1:49.442006012721:48.28
50m:51.64100m:1:48.28
18.Mica BlaauwOeza1:40.992005009281:48.52
50m:51.74100m:1:48.52
19.Lotus BreedveldDe DolfijnNT2005015961:48.84
50m:51.03100m:1:48.84
20.Jasmijn van WendelKzc1:54.482005021141:52.15
50m:55.03100m:1:52.15
21.Blossom MeijerKzc1:47.102005003681:53.66
50m:56.78100m:1:53.66
22.Etienne HenryDe DolfijnNT2007002971:54.65
50m:56.27100m:1:54.65
23.Ali BakkarDe DolfijnNT2005019171:59.62
50m:54.51100m:1:59.62
24.Sanne LamWZ&PC PurmerendNT2006005241:59.66
50m:55.14100m:1:59.66
25.Xam BlaauwOeza1:57.622007001132:00.17
26.Danique GiulianoDe Dolfijn1:54.202006007062:01.20
50m:55.15100m:2:01.20
DISZias KoolKzc1:33.59200501099
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISBram LootsKzc2:02.91200700197
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
DISKaruna MeirmansKzcNT200601682
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB


<< TOP >>
Programmanr. 9
20-9-2015 - 16:10
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene TeuferDawNT1996023401:08.65
50m:31.25100m:1:08.65
2.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:09.451995036441:11.58
50m:32.64100m:1:11.58
3.Danique BernardEd-Vo1:10.942002002241:11.77
50m:32.80100m:1:11.77
4.Naomi SchotvangerZV Haerlem1:12.221999064001:12.07
50m:35.24100m:1:12.07
5.Marije JansenAquarijn1:11.491985040881:15.70
50m:33.59100m:1:15.70
6.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:19.022000043801:16.46
50m:34.72100m:1:16.46
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:13.991999014381:16.65
50m:35.50100m:1:16.65
8.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:18.281996003161:16.72
50m:35.20100m:1:16.72
9.Leonie VosDaw1:15.221999016621:16.94
50m:35.21100m:1:16.94
10.Yke MouritsZV Haerlem1:16.841999036281:17.61
50m:38.44100m:1:17.61
11.Anne van der Schatte OlivierZV De Aalscholver1:15.411996053021:18.51
50m:35.57100m:1:18.51
12.Tara van LeeuwenKzc1:20.382002011121:19.42
50m:36.59100m:1:19.42
13.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:20.672002022761:19.47
50m:37.51100m:1:19.47
14.Naomi BuurOeza1:17.392001015201:19.52
50m:37.03100m:1:19.52
15.Demi BramaZV De Aalscholver1:16.472000035641:19.62
50m:36.73100m:1:19.62
16.Jessica BaarsAquarijn1:16.922001019661:19.79
50m:37.12100m:1:19.79
17.Elise DekkerDe Dolfijn1:18.831997009761:19.94
50m:36.81100m:1:19.94
18.Elvira KorthagenEd-Vo1:20.261998010041:20.35
50m:36.86100m:1:20.35
19.Paula MestrumZV De Aalscholver1:24.341999027341:20.65
50m:36.19100m:1:20.65
20.Carline VerhagenDe Dolfijn1:19.781998041761:21.08
50m:37.98100m:1:21.08
21.Florianne BultjeZV Haerlem1:19.451998043421:21.18
50m:36.72100m:1:21.18
22.Juul JansenDawNT2003040041:25.89
50m:41.62100m:1:25.89
23.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:25.492003010041:26.35
50m:37.17100m:1:26.35
24.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:24.872003026701:26.69
50m:40.94100m:1:26.69
25.Sofie de VriendZV Haerlem1:27.062001027861:27.07
50m:38.05100m:1:27.07
26.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:27.362003011181:28.06
50m:41.01100m:1:28.06
27.Iris RenkemaOeza1:27.762004010301:28.28
50m:42.21100m:1:28.28
28.Yasmin HoflandOeza1:28.402001042141:28.31
50m:40.54100m:1:28.31
29.Yvette VeldtDawNT2002045581:29.27
50m:43.70100m:1:29.27
30.Yente BlaauwOeza1:29.602003019321:29.59
50m:42.76100m:1:29.59
31.Maia de BoerOeza1:34.592003038621:30.38
50m:44.07100m:1:30.38
32.Sanne LagerweijZV De Zaan1:31.792002015521:31.16
50m:40.72100m:1:31.16
33.Noortje WisseloDaw1:31.032002027441:31.56
50m:41.05100m:1:31.56
34.Cindy BuurOeza1:32.161999050521:32.61
50m:43.01100m:1:32.61
35.Britt ScholtenOeza1:30.452004017281:32.98
50m:43.46100m:1:32.98
36.Lisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:34.582004025061:35.45
50m:44.70100m:1:35.45
37.Zoe MatthijssenDe Dolfijn1:36.682004030461:35.88
50m:45.98100m:1:35.88
38.Noa de KrakerWZ&PC PurmerendNT2002037381:35.98
50m:44.66100m:1:35.98
39.Mandy RookDaw1:38.222001052201:36.09
50m:46.88100m:1:36.09
40.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:55.832000021421:36.92
50m:45.79100m:1:36.92
41.Bente KaspersZwemvereniging Hoorn1:46.062004021601:38.02
50m:48.68100m:1:38.02
42.Maaike VlaarZwemvereniging HoornNT2004035951:38.05
50m:43.73100m:1:38.05
43.Shari KokZV De Zaan1:39.292004002481:38.48
50m:43.06100m:1:38.48
AFGEMDewi WelborenKzc1:50.22200301520
AFGEMKristel BlokZwemvereniging HoornNT200005908


<< TOP >>
Programmanr. 10
20-9-2015 - 16:23
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ensger KotterinkAlbion56.8519940339156.98
50m:26.40100m:56.98
2.Floris KotterinkAlbion59.1819980019958.65
50m:27.02100m:58.65
3.Michel van NieuwkerkAlbion1:03.141997024131:02.95
50m:29.66100m:1:02.95
4.Lars van der VeldenDaw1:00.501998001751:03.63
50m:29.41100m:1:03.63
5.Andy OnderstalDe Dolfijn59.851995014791:03.64
50m:28.52100m:1:03.64
6.Lex SandburgZV De Zaan1:02.921998006991:05.07
50m:29.13100m:1:05.07
7.Dave JansenAlbion1:04.671998052991:06.70
50m:30.23100m:1:06.70
8.Joppe van BeekDaw1:09.501999006271:09.44
50m:32.06100m:1:09.44
9.Thomas WeeningDe Dolfijn1:11.752002005231:10.00
50m:31.94100m:1:10.00
10.Franklin PaassenDe Dolfijn1:15.182000038811:10.60
50m:32.98100m:1:10.60
11.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:10.882000000811:11.29
50m:33.17100m:1:11.29
12.Alex van WaverenEd-Vo1:16.032002012711:11.59
50m:33.63100m:1:11.59
13.Karl van den BurgAquarijn1:11.192000005531:12.00
50m:32.81100m:1:12.00
14.Finn VosDe Dolfijn1:14.382002006651:15.12
50m:36.31100m:1:15.12
15.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:15.322000030071:15.17
50m:35.07100m:1:15.17
16.Jeroen RekveltDe Dolfijn1:18.372001039351:15.51
50m:34.68100m:1:15.51
17.Peer van BemmelenDe Dolfijn1:17.072001026671:18.21
50m:36.62100m:1:18.21
18.Anouar AznouDe Dolfijn1:20.861999011111:18.33
50m:37.56100m:1:18.33
19.Davey van der LaanZV De Zaan1:26.002000039911:18.46
50m:35.10100m:1:18.46
20.Max LangerveldEd-Vo1:24.222002034351:19.08
50m:36.04100m:1:19.08
21.Teun van VegtenOeza1:23.692001033291:21.75
50m:37.09100m:1:21.75
22.Joey de GrootZV De Aalscholver1:24.842003035871:21.94
50m:38.96100m:1:21.94
23.Dave GrootEd-Vo1:25.692000051691:22.94
50m:38.11100m:1:22.94
24.Owen BarkerKzc1:28.252003006791:26.09
50m:41.10100m:1:26.09
25.Justin JansenZV De Aalscholver1:29.302003020791:26.22
50m:40.77100m:1:26.22
26.Liam BurgerDaw1:29.492002010011:26.28
50m:41.90100m:1:26.28
27.Anouar VisserZV De Aalscholver1:30.762003018291:29.03
50m:42.17100m:1:29.03
28.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:29.192004009891:31.26
50m:42.50100m:1:31.26
29.Lucas MuntingaZV Haerlem1:37.042003001231:31.57
50m:43.46100m:1:31.57
30.Maarten WoudsmaOeza1:37.022001031811:31.75
50m:43.03100m:1:31.75
31.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:32.672004012451:32.72
50m:44.73100m:1:32.72
32.Daan van DijkDaw1:42.022003031491:33.86
50m:43.58100m:1:33.86
33.Omar ElaminDe DolfijnNT2003038471:41.03
50m:46.15100m:1:41.03
34.Thomas RekveltDe Dolfijn1:42.492004022511:41.82
50m:48.14100m:1:41.82
35.Antoine HenryDe Dolfijn1:52.612004014751:46.06
50m:49.34100m:1:46.06
DISRuben de VriendZV Haerlem1:29.86200300981
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag., WA
DISMartijn HutschemakersDe Dolfijn1:27.69200301911
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISJimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:28.97200002457
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI
AFGEMBram SchillemansOeza1:21.09199904861


<< TOP >>
Programmanr. 11
20-9-2015 - 16:33
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rachel BlokZwemvereniging HoornNT1999060762:11.36
50m:30.37100m:1:05.14150m:1:39.12200m:2:11.36
2.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:11.481998046842:12.13
50m:31.73100m:1:05.62150m:1:38.98200m:2:12.13
3.Bibi StokvisZV De Zaan2:13.571999008922:15.11
50m:31.82100m:1:06.29150m:1:40.75200m:2:15.11
4.Suzanne MoschMSV- Zeemacht2:15.971994005482:15.98
50m:30.78100m:1:04.77150m:1:40.21200m:2:15.98
5.Anouk ZandbergenDaw2:18.821998027742:16.43
50m:31.05100m:1:05.54150m:1:40.83200m:2:16.43
6.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:16.252000015462:17.49
50m:32.26100m:1:07.54150m:1:43.02200m:2:17.49
7.Céline FouzaïDe Dolfijn2:21.382002027502:23.94
50m:33.66100m:1:10.61150m:1:48.27200m:2:23.94
8.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan2:26.802003027442:28.00
50m:33.13100m:1:10.67150m:1:49.90200m:2:28.00
9.Sarah el BachaDe Dolfijn2:27.662002011042:28.34
50m:33.47100m:1:11.15150m:1:50.42200m:2:28.34
10.Chantal BeijerZV Haerlem2:16.991997008842:28.56
50m:33.95100m:1:11.07150m:1:49.86200m:2:28.56
11.Kyra WesemannMSV- Zeemacht2:28.482002014402:29.69
50m:34.55100m:1:13.05150m:1:51.89200m:2:29.69
12.Yvonne EngelZV De Zaan2:32.602003007802:36.77
50m:35.80100m:1:16.34150m:1:57.03200m:2:36.77
13.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht2:39.642000015502:38.83
50m:34.64100m:1:15.14150m:1:57.24200m:2:38.83
14.Mila KokZV De Zaan2:38.662003011162:40.44
50m:34.29100m:1:15.63150m:1:58.74200m:2:40.44
15.Bente KaspersZwemvereniging Hoorn3:27.802004021603:05.60
50m:42.50100m:1:30.76150m:2:20.19200m:3:05.60
16.Beau PorteKzc3:06.242001048783:07.46
50m:42.87100m:1:31.33150m:2:20.99200m:3:07.46
DISSterre KieftKzc2:40.58200203010
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
50m:35.39100m:1:15.44150m:1:57.36


<< TOP >>
Programmanr. 12
20-9-2015 - 16:44
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thom de BoerDe Dolfijn1:52.141991001812:00.61
50m:26.62100m:57.56150m:1:29.46200m:2:00.61
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:04.131998018512:02.33
50m:28.72100m:1:00.22150m:1:31.70200m:2:02.33
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:07.171999025872:08.61
50m:28.76100m:1:01.46150m:1:35.18200m:2:08.61
4.Dennis RekveltDe Dolfijn2:18.901998052192:11.24
50m:29.16100m:1:02.07150m:1:36.96200m:2:11.24
5.Sil OeldrichDaw2:24.302001039232:24.24
50m:34.10100m:1:11.04150m:1:48.43200m:2:24.24
6.Stefan WoudsmaOeza2:23.922000034372:25.55
50m:32.24100m:1:09.89150m:1:48.67200m:2:25.55
7.Tycho de JongeKzc2:46.452004004112:35.40
50m:36.03100m:1:16.87150m:1:56.91200m:2:35.40
8.Tim CohenWZ&PC Purmerend2:29.752003006852:35.73
50m:35.13100m:1:14.81150m:1:55.02200m:2:35.73
9.Bram DaalmanZV Haerlem2:59.372003006292:37.54
ht
50m:36.04150m:2:37.68200m:2:37.54
10.Matthew de WitOeza2:41.811997038312:44.32
50m:37.01100m:1:18.20150m:2:00.79200m:2:44.32


<< TOP >>
Programmanr. 13
20-9-2015 - 16:51
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daniël Aling LevyDe Dolfijn43.3720050227342.71
2.Zias KoolKzc44.2020050109943.94
3.Kelly DijstWZ&PC Purmerend45.3220050025244.78
4.Leon van GelderWZ&PC Purmerend45.4120050062146.04
5.Mica BlaauwOeza45.3020050092846.10
6.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend43.8520050065646.19
7.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend45.7220060133847.32
8.Linde van WijngaardenDe Dolfijn47.7520060137248.23
9.Kim OudendijkKzc48.2320060096448.26
10.Lotus BreedveldDe Dolfijn48.9620050159649.38
11.Stef TuypEd-VoNT20060173949.69
12.Bram LootsKzc55.9120070019749.95
13.Nándor SzabóDe Dolfijn52.9620070047550.13
14.Maaike SchoonemanWZ&PC Purmerend55.8120070005650.52
15.Noah de BoerDe Dolfijn49.5620050105350.57
16.Dana van LeeuwenKzc47.5820050015051.00
17.Xam BlaauwOeza51.6320070011351.08
18.Ali BakkarDe Dolfijn49.3320050191752.14
19.James ChadwickDe Dolfijn49.4020050124952.26
20.Danique GiulianoDe Dolfijn47.6120060070652.43
21.Zenna KreftWZ&PC Purmerend51.3020050011852.62
22.Samuel LamWZ&PC Purmerend1:05.0820050138753.26
23.Chloe BoesWZ&PC Purmerend1:12.3620050238453.77
24.Blossom MeijerKzcNT20050036853.96
25.Isabel GabesDe DolfijnNT20060228454.09
26.Ben AalsvelDe Dolfijn53.8220050125554.16
27.Etienne HenryDe Dolfijn56.5420070029754.61
28.Nanou KoolKzc58.9520070043857.39
29.Malinde BernardEd-VoNT2007009101:02.04
30.Ethan RegevDe DolfijnNT2007008271:02.43
31.Daniël van den DoelDe DolfijnNT2007008291:02.67
32.Kirsten SteurEd-VoNT2007010281:13.15
DISTess JonkEd-VoNT200701026
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISTessa de NijsKzcNT200502032
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISJasmijn van WendelKzc52.55200502114
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE


<< TOP >>
Programmanr. 14
20-9-2015 - 16:59
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne NoomZV De Zaan2:26.181998000622:24.87
50m:33.68100m:1:09.93150m:1:47.52200m:2:24.87
2.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend2:28.971995036442:31.42
50m:34.16100m:1:12.22150m:1:51.96200m:2:31.42
3.Rachel JahnZV De Zaan2:38.122001009582:38.84
50m:37.01100m:1:16.47150m:1:57.24200m:2:38.84
4.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend2:48.872003010062:42.96
50m:38.04100m:1:19.01150m:2:01.33200m:2:42.96
5.Paula MestrumZV De Aalscholver2:55.291999027342:48.43
50m:40.57100m:1:23.22150m:2:06.85200m:2:48.43
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend2:51.572001017622:49.57
50m:39.61100m:1:22.29150m:2:06.78200m:2:49.57
7.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan2:52.462003008802:50.39
50m:39.74100m:1:23.21150m:2:07.32200m:2:50.39
8.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend2:54.042001052582:52.27
50m:39.80100m:1:24.14150m:2:09.28200m:2:52.27
9.Naya KocDawNT2004006822:54.37
50m:42.14100m:1:26.90150m:2:11.19200m:2:54.37


<< TOP >>
Programmanr. 15
20-9-2015 - 17:06
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sam HaringDaw2:12.421999014912:11.52
50m:30.68100m:1:04.77150m:1:40.00200m:2:11.52
2.Luc KroonDaw2:15.542001006972:11.60
50m:31.70100m:1:05.74150m:1:40.11200m:2:11.60
3.Nick van der WoudeZV Haerlem2:24.902000013912:28.14
50m:34.16100m:1:12.44150m:1:51.05200m:2:28.14
4.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht2:35.192001047592:32.33
50m:34.86100m:1:13.68150m:1:54.40200m:2:32.33
5.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend2:47.371999027172:35.62
50m:36.78100m:1:16.70150m:1:56.65200m:2:35.62
6.Tycho de JongeKzcNT2004004112:54.63
50m:41.56100m:1:27.01150m:2:11.99200m:2:54.63
7.Eric BlaauwOeza2:52.401967016192:58.41
50m:38.42100m:1:22.23150m:2:10.35200m:2:58.41
8.Thijs BosmaDe DolfijnNT2003024433:02.15
50m:42.20100m:1:28.30150m:2:16.84200m:3:02.15
9.Pepijn van der PuttenZV De Zaan3:11.292003003613:04.70
50m:42.69100m:1:29.16150m:2:17.31200m:3:04.70
10.Joren OldenhofDe DolfijnNT2004000453:08.70
50m:44.95100m:1:32.75150m:2:21.16200m:3:08.70


<< TOP >>
Programmanr. 16
20-9-2015 - 17:14
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lia DekkerDe Fuut1:07.871987008301:10.72
50m:33.03100m:1:10.72
2.Naomi SchotvangerZV Haerlem1:25.131999064001:16.96
50m:35.68100m:1:16.96
3.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:21.271999037781:21.37
50m:37.33100m:1:21.37
4.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:24.392002022761:26.72
50m:40.45100m:1:26.72
5.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:26.902003007821:26.93
50m:41.39100m:1:26.93
6.Chantal BeijerZV Haerlem1:21.371997008841:27.22
50m:40.77100m:1:27.22
7.Made BuddingDaw1:29.022003015541:27.80
50m:41.97100m:1:27.80
8.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:25.432001031241:28.01
50m:40.89100m:1:28.01
9.Iris van DuijseZV De Zaan1:26.632003003221:29.87
50m:42.50100m:1:29.87
10.Samira MijnenWZ&PC Purmerend1:25.171997013201:29.92
50m:42.08100m:1:29.92
11.Carline VerhagenDe Dolfijn1:30.041998041761:30.84
50m:43.43100m:1:30.84
12.Anna BruinsDaw1:32.741999050521:34.68
50m:44.20100m:1:34.68
13.Talita Dijkman DulkesKzc1:34.132002034841:34.78
50m:45.14100m:1:34.78
14.Juul JansenDaw1:39.672003040041:36.59
50m:47.21100m:1:36.59
15.Iris van't VeerOeza1:35.442003012541:37.89
50m:46.71100m:1:37.89
16.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:34.912003004941:38.62
50m:46.45100m:1:38.62
17.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:39.132001027301:39.73
50m:45.64100m:1:39.73
18.Indy van SteltenZV De Zaan1:36.622003003701:39.82
50m:46.96100m:1:39.82
19.Mandy RookDaw1:51.222001052201:41.64
50m:48.89100m:1:41.64
20.Maia de BoerOeza1:43.382003038621:42.04
50m:47.20100m:1:42.04
21.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:45.162001047141:42.34
50m:48.42100m:1:42.34
22.Yente BlaauwOeza1:43.022003019321:43.15
50m:48.08100m:1:43.15
23.Juliette in t VeldDaw1:49.802004036061:47.03
50m:50.74100m:1:47.03
24.Lisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:48.302004025061:49.10
50m:52.85100m:1:49.10
25.Beau PorteKzc1:50.562001048781:51.75
50m:51.61100m:1:51.75
26.Resmi VoorneveldWZ&PC PurmerendNT2004042581:57.99
50m:54.90100m:1:57.99
27.Immekijn TielemanEd-VoNT2004046282:15.29
50m:1:03.17100m:2:15.29
28.Wadeke TielemanEd-VoNT2004046302:19.07
50m:1:03.98100m:2:19.07


<< TOP >>
Programmanr. 17
20-9-2015 - 17:23
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ensger KotterinkAlbion1:05.181994033911:05.34
50m:30.80100m:1:05.34
2.Mike MoriannerZV De Zaan1:06.611999021371:06.70
50m:31.27100m:1:06.70
3.Floris KotterinkAlbion1:06.371998001991:08.01
50m:32.18100m:1:08.01
4.Michel van NieuwkerkAlbion1:09.291997024131:09.49
50m:32.30100m:1:09.49
5.Lars van der VeldenDaw1:14.331998001751:11.17
50m:32.84100m:1:11.17
6.Ingmar BakkerZV De Zaan1:08.941998004931:11.24
50m:33.13100m:1:11.24
7.Nick van NijburgDe Dolfijn1:13.461999021691:11.58
50m:33.91100m:1:11.58
8.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:11.462001015991:12.65
50m:34.48100m:1:12.65
9.Jens de GrootDaw1:13.962000013991:14.25
50m:34.59100m:1:14.25
10.Dave JansenAlbion1:18.331998052991:14.76
50m:35.53100m:1:14.76
11.Dennis RekveltDe Dolfijn1:16.661998052191:16.59
50m:35.71100m:1:16.59
12.Jeroen RekveltDe Dolfijn1:24.432001039351:22.20
50m:38.23100m:1:22.20
13.Sjoerd JongertOeza1:28.432001004271:24.41
50m:39.39100m:1:24.41
14.Finn VosDe Dolfijn1:24.422002006651:24.61
50m:40.44100m:1:24.61
15.Jonathan van der Linden van SprankhuizenDe Dolfijn1:28.672001048111:24.93
50m:39.20100m:1:24.93
16.Colin DegenaarsZV Haerlem1:32.371995059511:29.22
50m:42.24100m:1:29.22
17.Stefan WoudsmaOeza1:30.542000034371:30.80
50m:42.49100m:1:30.80
18.Roel WitDaw1:34.532002020851:30.84
50m:42.53100m:1:30.84
19.Joey de GrootZV De Aalscholver1:31.802003035871:30.99
50m:43.73100m:1:30.99
20.Leandro SiemensDe Dolfijn1:44.702001017851:34.03
50m:42.76100m:1:34.03
21.Dave GrootEd-Vo1:37.902000051691:36.74
50m:45.18100m:1:36.74
22.Owen BarkerKzc1:34.512003006791:37.26
50m:46.83100m:1:37.26
23.Anouar VisserZV De Aalscholver1:36.672003018291:39.10
50m:47.47100m:1:39.10
24.Martijn HutschemakersDe Dolfijn1:39.362003019111:40.81
50m:48.73100m:1:40.81
25.Justin JansenZV De Aalscholver1:43.572003020791:43.32
50m:50.32100m:1:43.32
26.Lucas MuntingaZV Haerlem1:45.752003001231:44.53
50m:49.53100m:1:44.53
27.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:45.562004012451:47.70
50m:51.57100m:1:47.70
28.Thijs BosmaDe Dolfijn1:46.562003024431:48.35
50m:50.78100m:1:48.35
29.Antoine HenryDe Dolfijn1:58.892004014751:53.34
50m:54.29100m:1:53.34
30.Martijn MartensDaw2:00.442003031472:02.48
50m:57.77100m:2:02.48
DISOmar ElaminDe Dolfijn1:52.48200303847
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMJeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:06.84199200027


<< TOP >>
Programmanr. 18
20-9-2015 - 17:32
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:40.102005000901:40.36
50m:47.23100m:1:40.36
2.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:40.742005000291:41.37
50m:48.94100m:1:41.37
3.C mile FouzaïDe Dolfijn1:43.822005002631:43.44
50m:49.23100m:1:43.44
4.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:43.722005002521:46.29
50m:49.63100m:1:46.29
5.Demi BarkerKzc1:45.672005003481:50.03
50m:53.14100m:1:50.03
6.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend1:54.742006000851:50.70
50m:52.25100m:1:50.70
7.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:51.912005006211:50.78
50m:52.58100m:1:50.78
8.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:53.332005001181:52.09
50m:53.72100m:1:52.09
9.Marieke BosOeza1:56.832006012721:55.82
50m:54.60100m:1:55.82
10.Lotte van der ValkDe Dolfijn1:58.842005008221:57.64
50m:55.54100m:1:57.64
11.Feico de JongeKzc1:56.502006000471:58.62
50m:56.78100m:1:58.62
12.Kim OudendijkKzc1:50.322006009641:59.08
50m:56.30100m:1:59.08
13.Rebecca RéthansDe DolfijnNT2006015282:00.07
50m:55.61100m:2:00.07
14.Samantha FrenschDe Dolfijn1:55.452005015982:00.75
50m:56.67100m:2:00.75
15.Karuna MeirmansKzc2:00.492006016822:02.85
50m:57.08100m:2:02.85
16.Noah de BoerDe Dolfijn1:59.632005010532:03.67
50m:58.09100m:2:03.67
17.Blossom MeijerKzcNT2005003682:06.37
50m:1:00.04100m:2:06.37
18.Samuel LamWZ&PC Purmerend2:25.282005013872:10.72
50m:1:02.14100m:2:10.72
19.Sanne LamWZ&PC Purmerend2:30.722006005242:10.76
50m:1:03.45100m:2:10.76
20.Chloe BoesWZ&PC PurmerendNT2005023842:13.33
50m:1:02.43100m:2:13.33
21.Olivier ZanoliDe DolfijnNT2007000212:14.67
50m:1:04.25100m:2:14.67
22.Maaike SchoonemanWZ&PC PurmerendNT2007000562:20.08
50m:1:05.33100m:2:20.08
23.Nanou KoolKzcNT2007004382:40.72
50m:1:17.38100m:2:40.72
DISEtienne HenryDe Dolfijn2:07.50200700297
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
DISTessa de NijsKzcNT200502032
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL


<< TOP >>
Programmanr. 19
20-9-2015 - 17:43
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene TeuferDaw2:25.221996023402:25.69
50m:29.65100m:1:06.62150m:1:50.34200m:2:25.69
2.Denise BoonstraDaw2:33.511999026622:33.68
50m:32.06100m:1:11.39150m:1:57.26200m:2:33.68
3.Noa OldenhofDe Dolfijn2:30.041997006222:35.28
50m:33.47100m:1:12.14150m:1:59.61200m:2:35.28
4.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:43.662000015462:44.64
50m:35.69100m:1:20.85150m:2:09.09200m:2:44.64
5.Amber CelieDe Dolfijn2:46.292003007562:46.97
50m:36.18100m:1:18.37150m:2:10.21200m:2:46.97
6.Yke MouritsZV Haerlem2:55.281999036282:47.79
50m:36.92100m:1:21.46150m:2:08.33200m:2:47.79
7.Demi BramaZV De Aalscholver2:47.082000035642:49.80
50m:35.35100m:1:21.19150m:2:11.11200m:2:49.80
8.Iris van DuijseZV De Zaan2:51.292003003222:56.21
50m:41.47100m:1:25.17150m:2:15.12200m:2:56.21
9.Sterre KieftKzc3:05.342002030103:04.59
50m:41.79100m:1:28.24150m:2:23.91200m:3:04.59
10.Yvette BuisDe Dolfijn3:11.292004018303:06.88
50m:45.14100m:1:33.31150m:2:26.63200m:3:06.88
11.Daphne PetersZV Haerlem3:09.092002010563:13.52
50m:42.95100m:1:30.89150m:2:30.73200m:3:13.52
12.Xena GijzenZV Haerlem3:22.192002007763:20.24
50m:48.26100m:1:38.37150m:2:31.53200m:3:20.24


<< TOP >>
Programmanr. 20
20-9-2015 - 17:51
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn2:40.042001027832:36.37
50m:33.39100m:1:12.38150m:2:03.59200m:2:36.37
2.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend2:45.832000030072:37.39
50m:34.29100m:1:12.94150m:2:01.20200m:2:37.39
3.Juiliano SolianiDaw3:12.012004003533:03.51
50m:39.43100m:1:25.36150m:2:21.61200m:3:03.51


<< TOP >>
Programmanr. 21
20-9-2015 - 17:55
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rachel BlokZwemvereniging HoornNT19990607627.03
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn26.5019940215027.17
3.Ingrid JongertEd-Vo27.4819910149028.29
4.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn28.1819980468428.64
5.Danique BernardEd-Vo28.4720020022428.76
6.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht27.8719990377828.87
7.Denise BoonstraDaw28.2819990266229.52
8.Marije JansenAquarijn27.2619850408829.76
9.Céline FouzaïDe Dolfijn28.8620020275029.97
10.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn30.5020000438030.08
11.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht29.3019990143830.16
12.Tara van LeeuwenKzc30.6220020111230.36
13.Anne van der Schatte OlivierZV De Aalscholver29.8819960530230.53
14.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan30.7520030274430.66
15.Elise DekkerDe Dolfijn31.1519970097631.17
Melina Carrillo MorenoZV De Zaan30.8720030088031.17
17.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend32.4320010525831.50
18.Talita Dijkman DulkesKzc31.7520020348431.59
19.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend32.9920030100631.65
20.Kyra WesemannMSV- Zeemacht31.7020020144031.86
21.Florianne BultjeZV Haerlem32.0919980434231.94
22.Mila KokZV De Zaan32.5920030111632.07
23.Elvira KorthagenEd-Vo30.9519980100432.10
24.Chimène BreuringZV De Zaan32.7420020121032.34
25.Made BuddingDaw31.6620030155432.40
26.Tanja SajinovicDe Dolfijn33.0320020227632.59
27.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht32.9920000155032.78
28.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend33.7520030100433.19
29.Kimberly BrinkDaw34.0520020321233.56
30.Iris RenkemaOeza33.8320040103033.90
31.Danique HennemanDaw34.9120040053034.08
32.Naya KocDaw34.4120040068234.18
33.Yasmin HoflandOeza33.9820010421434.20
34.Juul JansenDaw35.2920030400434.41
35.Amber van der KrukMSV- Zeemacht35.1920010273034.78
36.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend34.7620030111834.87
37.Nine GalyDaw39.9820040290235.42
38.Maia de BoerOeza37.1120030386235.50
39.Zoe MatthijssenDe Dolfijn35.9020040304635.62
40.Iris van't VeerOeza35.4020030125435.99
41.Yente BlaauwOeza35.8520030193236.08
42.Benthe MastWZ&PC Purmerend37.0420010471436.47
43.Noa de KrakerWZ&PC Purmerend38.7420020373836.67
44.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend35.4320030049437.18
45.Maaike VlaarZwemvereniging HoornNT20040359538.43
46.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend42.2620000214239.54
47.Mandy RookDaw37.9520010522040.72
48.Resmi VoorneveldWZ&PC PurmerendNT20040425840.94
DISDaphne PetersZV Haerlem35.96200201056
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISRachel JahnZV De Zaan30.02200100958
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMSofia VijsmaWZ&PC Purmerend34.74200302670
AFGEMKristel BlokZwemvereniging HoornNT200005908


<< TOP >>
Programmanr. 22
20-9-2015 - 18:04
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thom de BoerDe Dolfijn21.8519910018122.88
2.Ensger KotterinkAlbion23.1819940339124.09
3.Floris KotterinkAlbion24.0719980019924.78
4.Luc KroonDaw25.3820010069725.15
5.Sam HaringDaw24.7919990149125.54
6.Lex SandburgZV De Zaan24.8219980069925.57
7.Dave JansenAlbion27.2919980529926.19
8.Dennis RekveltDe Dolfijn25.6019980521926.21
9.Jordi de NijsMSV- Zeemacht26.1919980185126.37
10.Nick van NijburgDe Dolfijn26.7819990216926.58
11.Jens de GrootDaw27.8720000139926.65
12.Erno VriensWZ&PC Purmerend26.9719990258726.94
13.Franklin PaassenDe Dolfijn26.7920000388127.11
14.Thomas WeeningDe Dolfijn27.7320020052327.36
15.Jairo KauwohMSV- Zeemacht27.1720010159927.68
16.Karl van den BurgAquarijn27.3520000055327.92
17.Marlon BilDaw27.1520010264928.28
18.Ivar OldenhofDe Dolfijn28.4720000008128.47
19.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend28.4919990271728.58
20.Joppe van BeekDaw29.2319990062728.63
21.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend32.2220000245729.27
22.Jeroen RekveltDe Dolfijn32.4120010393530.62
23.Max LangerveldEd-Vo31.4120020343530.67
24.Jonathan van der Linden van SprankhuizenDe Dolfijn30.2820010481130.90
25.Goos DuinOeza32.3220000533931.05
26.Bram DaalmanZV Haerlem30.8620030062931.39
27.Colin DegenaarsZV Haerlem29.9519950595131.52
28.Liam BurgerDaw39.7320020100132.83
29.Thijs BosmaDe Dolfijn34.3420030244333.31
Leandro SiemensDe Dolfijn35.5720010178533.31
31.Roel WitDaw33.6620020208533.52
32.Owen BarkerKzc34.2420030067933.80
33.Daan van DijkDaw36.5320030314934.43
34.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend35.1820040098934.70
35.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan33.4720030058334.75
36.Matthew de WitOeza34.1319970383135.10
37.Thomas RekveltDe Dolfijn43.5620040225141.65
DISJarno GroenOeza29.95200102263
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMBoyd WijkmanMSV- Zeemacht28.94200104759
AFGEMJeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.80199200027
AFGEMTim CohenWZ&PC Purmerend31.89200300685