Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 6. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 26. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 29. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


Competitiewedstrijd Deel 4
Purmerend, 8-3-2015


Programmanr. 1
8-3-2015 - 14:45
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:17.458:21.76
Jeffrey Appel
Jordy de Klerk
Kevin Lebis
Remy Naporowski
92
93
81
93
26.5857.002:00.71
2:06.44
2:00.71
2:06.44
2.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht8:37.938:36.37
Christiaan Zwaal
Jordi de Nijs
Gerben Rozie
Jairo Kauwoh
95
98
90
01
28.741:01.43
3.Ed-Vo 1Ed-Vo8:23.948:37.66
Luc Kroon
Jur Koning
Danny Groen
Fred Bond
01
96
97
89
27.6659.562:02.34
2:17.93
2:02.34
2:17.93
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn8:36.29
EA - Te vroeg overgenomen., EA = 4de Zwemmer
Bas Takken
Wilbert Grooters
Alphonse de Koster
Beau Kneppers
99
90
96
97
28.1759.882:04.182:04.18


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-3-2015 - 14:55
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend38.2320030100437.02
2.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend37.3920030111838.24
3.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend39.9520030100638.64
4.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend44.8120030267043.79
5.Raphaella NelissenMSV- Zeemacht49.6720030335645.07
6.Mandy de DoesEd-Vo49.7620040021249.51
7.Emma RiemersMSV- Zeemacht52.8520050074849.97
8.Bente KaspersZwemvereniging Hoorn59.8820040216051.56
9.Liene VrindEd-Vo1:01.8920040306253.03
10.Guusje VrindEd-Vo1:04.1920040326853.44
11.Amber VeermanEd-Vo55.0320050049254.22
12.Isis SchoutenZwemvereniging HoornNT20040373255.93
13.Melissa LontMSV- ZeemachtNT20030313056.07
14.Jenny VersteegZwemvereniging Hoorn55.5220050101457.09
15.Sofie VerhoekZwemvereniging HoornNT2004039461:07.93
16.Jade van HelmondZwemvereniging HoornNT2004017941:15.30
AFGEMMaud BotmanZwemvereniging HoornNT200403734
AFGEMLara SmitsMSV- ZeemachtNT200402838


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-3-2015 - 15:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:08.402003006851:09.9334.131:09.93
2.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:13.992003003211:11.3135.291:11.31
3.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:14.852003006551:14.1935.591:14.19
4.Gerry TolEd-Vo1:22.292004017751:15.8536.701:15.85
5.Kay WijkmanMSV- Zeemacht1:19.882003032051:16.7335.751:16.73
6.Marc TolWZ&PC Purmerend1:20.902004001251:19.03FJ 137.571:19.03
7.Simon AdamsWZ&PC Purmerend1:18.682004004611:19.03FJ 237.741:19.03
8.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:21.842004009891:19.1538.271:19.15
9.Rein van der ZwaagZwemvereniging HoornNT2004031131:19.5836.961:19.58
10.Collin SchoutenMSV- Zeemacht1:19.992004006971:20.5337.661:20.53
11.Marco van der WulpMSV- Zeemacht1:23.512003020511:23.9939.911:23.99
12.Marco TolEd-Vo1:35.862004024591:26.5740.371:26.57
13.Vince CommandeurEd-Vo1:28.282003003991:29.58FJ 143.461:29.58
14.Maxx de WaalZwemvereniging Hoorn1:36.452004005031:29.58FJ 239.951:29.58
15.Michael Wal van derMSV- Zeemacht1:37.842004031511:30.2542.071:30.25
16.Liam WesemannMSV- Zeemacht1:36.452003005811:37.2345.741:37.23
17.Melle van der ZwaagZwemvereniging HoornNT2005021131:39.8646.981:39.86
18.Storm Mac GillavryZwemvereniging HoornNT2004030531:44.1847.651:44.18
19.Lex MentjoxZwemvereniging HoornNT2005013552:05.8957.922:05.89


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-3-2015 - 15:05
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Kyra WesemannMSV- Zeemacht2:35.302002014402:32.4535.181:15.092:32.45
2.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn2:37.652003016922:33.5234.791:14.432:33.52
3.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend2:43.682001017622:33.5634.551:15.012:33.56
4.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend2:42.052001052582:39.1935.741:17.592:39.19
5.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend2:48.412001031242:41.6235.161:14.542:41.62
6.Feia PersadZwemvereniging Hoorn2:51.292002018282:44.3638.661:22.772:44.36
7.Kim VeermanEd-Vo2:46.602003005582:44.7736.861:18.992:44.77
8.Kim JanssenMSV- Zeemacht2:48.352002009862:47.9635.801:18.802:47.96
9.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht2:40.072002021023:00.9335.461:18.933:00.93
10.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo3:00.722003014803:02.5040.961:27.653:02.50
11.Benthe MastWZ&PC Purmerend3:20.542001047143:02.5941.471:28.343:02.59
12.Marit VeermanEd-Vo3:02.622003005603:09.0743.231:31.123:09.07
AFGEMLaura van de BeekZwemvereniging Hoorn3:05.31200205056
AFGEMEva BotmanZwemvereniging HoornNT200105918
AFGEMJasmijn EnsinkZwemvereniging HoornNT200304616
AFGEMJosephine LambersMSV- Zeemacht2:49.41200100826
AFGEMEsmee LuitenMSV- Zeemacht3:00.23200104848


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-3-2015 - 15:20
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:11.462001015991:15.3235.651:15.32
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:24.752002006891:24.8240.011:24.82
3.Daan KokZwemvereniging Hoorn1:25.522001014371:25.4641.081:25.46
4.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn1:46.682001027831:32.0644.041:32.06
5.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:35.782002002211:34.7944.491:34.79
6.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht1:40.612001047591:37.7844.851:37.78
7.Vincent DragtZwemvereniging Hoorn1:51.602001040911:39.5547.381:39.55
8.Bjorn KeizerEd-Vo1:44.042001021991:42.1947.841:42.19
9.Jeff KroonEd-Vo1:41.242003004011:44.2349.421:44.23
10.Mees MinnebooMSV- Zeemacht1:51.862002034651:48.0050.521:48.00
11.Tim AlsemaZwemvereniging Hoorn1:52.272002033871:50.3952.261:50.39
AFGEMPascal SmitEd-Vo1:47.98200104679
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend1:34.32200201703
AFGEMTwan HendriksenMSV- Zeemacht1:55.88200104547


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-3-2015 - 15:25
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:37.991992027722:32.1033.551:11.802:32.10
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht2:50.091994005482:46.4134.821:16.472:46.41
3.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:50.252000015462:47.2135.801:18.192:47.21
4.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn3:35.161998046842:52.4534.401:17.962:52.45
5.Sandra KokEd-Vo2:51.811991074242:55.9637.451:22.052:55.96
6.Femke SwierZwemvereniging HoornNT1993051222:58.4435.641:19.962:58.44
7.Ingrid de Does-SierEd-Vo2:52.981980009963:02.8135.321:17.653:02.81


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-3-2015 - 15:25
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend58.351992000271:00.2828.931:00.28
2.Luc KroonEd-Vo1:01.762001006971:00.4829.641:00.48
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:02.231994009551:03.1931.111:03.19
4.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:02.451993030651:04.4130.991:04.41
5.Fred BondEd-Vo1:01.201989056971:05.6331.811:05.63
6.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend1:09.921993002691:06.5933.061:06.59
7.Nico MakZwemvereniging Hoorn1:11.221995058311:08.8533.211:08.85
8.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn1:17.441996036951:09.1533.861:09.15
9.Danny GroenEd-Vo1:08.471997030331:09.64FJ 133.431:09.64
10.Sverre OelenWZ&PC Purmerend1:06.611990021471:09.64FJ 234.221:09.64
11.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:12.471990025071:10.9434.291:10.94
12.Twan RozieMSV- Zeemacht1:13.691991073711:14.8237.231:14.82
13.Leander van DiggelenZwemvereniging Hoorn1:19.161988007631:16.0637.701:16.06
14.Roel JacobsZwemvereniging Hoorn1:23.761992035391:18.0338.141:18.03
15.Rick NobelsZwemvereniging HoornNT1995055691:18.6538.311:18.65
16.Jur KoningEd-Vo1:38.261996056611:19.4338.781:19.43
17.Wilbert GrootersZwemvereniging Hoorn1:25.121990010491:20.5939.771:20.59
AFGEMStanislav NovozhylovZwemvereniging HoornNT198403303
AFGEMNico KarregatEd-Vo1:18.80199701001


<< TOP >>
Programmanr. 8
8-3-2015 - 15:35
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend3:05.231999032923:06.4341.131:27.652:16.283:06.43
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend3:36.672000004123:28.6446.021:38.412:32.833:28.64


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-3-2015 - 15:40
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:22.041999037781:21.2737.691:21.27
2.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:25.561999014381:26.5540.361:26.55
3.Kim GroeneveldEd-Vo1:31.262001009241:30.7442.121:30.74
4.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:31.702000015501:32.9743.051:32.97
5.Jessica de BoerEd-Vo1:35.512001034001:34.3544.211:34.35
6.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht1:37.132000059981:37.0846.141:37.08
7.Sophie DoodemanZwemvereniging Hoorn1:38.672002039021:37.9144.941:37.91
8.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:37.822000039001:38.2346.271:38.23
9.Yvonne KlimmertZwemvereniging Hoorn1:51.802002040001:45.9049.111:45.90
AFGEMMegan PolmanMSV- Zeemacht2:14.02200204676


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-3-2015 - 15:45
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:07.011999025871:05.8731.031:05.87
2.Bas VlugtEd-Vo1:14.091999007271:11.2133.921:11.21
3.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:15.281999027171:12.2535.611:12.25
4.Anvar VeldtZwemvereniging Hoorn1:17.372001046391:14.4035.401:14.40
5.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:14.432000030071:15.3936.381:15.39
6.Jac de BoerEd-Vo1:21.921999040811:16.6936.121:16.69
7.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn1:18.542001036411:17.4937.341:17.49
8.Ruud VeermanEd-Vo1:16.892002005851:18.6037.161:18.60
9.Dave GrootEd-Vo1:25.402000051691:21.8838.891:21.88
10.Tom VeermanEd-Vo1:22.342002009651:22.5439.371:22.54
11.Yordi HakvoortEd-Vo1:37.202000044531:33.0045.421:33.00
AFGEMBas RoozekransZwemvereniging Hoorn1:31.25200001471


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-3-2015 - 15:50
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Danique BernardEd-Vo2:26.402002002242:31.0635.031:12.962:31.06
2.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn2:55.462000043802:39.7036.511:16.732:39.70
3.Naomi CohenWZ&PC Purmerend2:53.371998012222:45.3138.201:19.332:45.31
4.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht2:49.781998033422:48.7439.611:21.272:48.74
5.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo2:55.011999028922:50.3040.551:23.972:50.30
6.Catannia NortanWZ&PC Purmerend3:00.061999044002:51.4039.241:22.522:51.40
7.Aurian VeldtZwemvereniging HoornNT1999017583:03.4442.201:28.253:03.44
8.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht3:04.891997048863:09.5143.521:30.983:09.51
AFGEMIsabelle OtteEd-Vo2:44.63199702646


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-3-2015 - 15:55
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn55.4619970315756.0527.1456.05
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht56.2019980185156.8426.9556.84
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn58.4419990164357.3227.7457.32
4.Ian van TielEd-Vo1:00.252000003491:00.8128.171:00.81
5.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:02.341997036091:02.8929.601:02.89
6.Alex van WaverenEd-Vo1:05.522002012711:05.2131.431:05.21
7.Benjamin DreefZwemvereniging Hoorn1:11.091997055111:05.6131.601:05.61
8.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:12.931998013551:08.1231.941:08.12
9.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:11.322000024571:12.6834.751:12.68
AFGEMTwan HendriksenMSV- Zeemacht1:13.75200104547


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-3-2015 - 16:00
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ingrid JongertEd-Vo27.5019910149027.85
2.Monique TuijpWZ&PC Purmerend27.8919690080028.01
3.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.7119940054828.16
4.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn28.1819980468428.18
5.Tessa MoschMSV- Zeemacht28.4819910217228.58
6.Ingrid de Does-SierEd-Vo28.1819800099629.08
7.Jet KleineMSV- Zeemacht29.5919990338429.93
8.Corine RookerWZ&PC Purmerend29.8919920152230.37
9.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht30.3620000154630.43FJ 1
10.Janine RookerWZ&PC Purmerend30.4719960031630.43FJ 2
11.Sandra KokEd-Vo30.8119910742431.81
12.Annemarie OtteEd-Vo31.3119960381032.44
13.Joyce GeschiereWZ&PC Purmerend31.6619900752633.01
AFGEMFemke SwierZwemvereniging Hoorn28.17199305122
AFGEMPascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.59199403030

BMElvira KorthagenEd-Vo31.0719980100430.95


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-3-2015 - 16:00
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:11.301992000272:15.3729.501:03.902:15.37
2.Fred BondEd-Vo2:15.841989056972:16.3827.871:02.802:16.38
3.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend2:21.321993002692:25.0730.521:07.562:25.07
4.Nico MakZwemvereniging Hoorn2:27.691995058312:26.4230.771:09.132:26.42
5.Gerben RozieMSV- ZeemachtNT1990025072:26.5432.161:11.232:26.54
6.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn2:35.761996036952:28.8031.281:11.232:28.80
7.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend2:22.391993030652:29.2629.601:05.742:29.26
8.Carlo KempWZ&PC Purmerend2:25.191996004672:29.7229.061:06.742:29.72
9.Danny GroenEd-Vo2:31.861997030332:30.6933.191:11.542:30.69
10.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:28.131994009552:33.7031.841:10.822:33.70
11.Wilbert GrootersZwemvereniging Hoorn2:40.951990010492:37.4833.501:18.162:37.48
12.Leander van DiggelenZwemvereniging HoornNT1988007632:38.4132.431:14.602:38.41
13.Roel JacobsZwemvereniging Hoorn2:45.001992035392:39.2032.761:16.082:39.20
14.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn2:38.401995055692:39.6831.451:14.862:39.68
15.Jur KoningEd-Vo3:02.641996056612:45.3234.791:19.732:45.32
16.Twan RozieMSV- Zeemacht2:59.971991073713:03.3241.561:25.713:03.32
AFGEMStanislav NovozhylovZwemvereniging HoornNT198403303
AFGEMNico KarregatEd-Vo2:54.59199701001
AFGEMLuc KroonEd-Vo2:18.57200100697
AFGEMMichael BesMSV- Zeemacht2:22.97197201205


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-3-2015 - 16:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:14.292003010061:12.2735.201:12.27
2.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:17.612003026701:14.9836.081:14.98
3.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:13.492003010041:15.6635.861:15.66
4.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:20.722003011181:17.5737.421:17.57
5.Jade van AlphenMSV- ZeemachtNT2003034561:20.7737.881:20.77
6.Mandy de DoesEd-Vo1:27.412004002121:24.3840.231:24.38
7.Raphaella NelissenMSV- Zeemacht1:23.982003033561:25.9441.151:25.94
8.Emma RiemersMSV- Zeemacht1:28.822005007481:27.9342.911:27.93
9.Bente KaspersZwemvereniging Hoorn1:37.042004021601:32.0841.121:32.08
10.Melissa LontMSV- Zeemacht1:41.572003031301:32.5042.911:32.50
11.Amber VeermanEd-Vo1:40.302005004921:40.7448.581:40.74
12.Sofie VerhoekZwemvereniging HoornNT2004039461:44.5848.231:44.58
13.Guusje VrindEd-Vo1:45.622004032681:44.8649.571:44.86
14.Isis SchoutenZwemvereniging HoornNT2004037321:45.8346.851:45.83
15.Liene VrindEd-Vo1:55.122004030621:49.8350.731:49.83
16.Jade van HelmondZwemvereniging Hoorn1:59.972004017941:50.9651.251:50.96
DISJenny VersteegZwemvereniging Hoorn1:50.27200501014
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMMaud BotmanZwemvereniging HoornNT200403734
AFGEMLara SmitsMSV- Zeemacht1:31.61200402838


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-3-2015 - 16:20
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Barry SchotWZ&PC Purmerend39.3720030032136.38
2.Stanley HauWZ&PC Purmerend42.4720030065540.03
3.Rein van der ZwaagZwemvereniging Hoorn40.9120040311340.95
4.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend40.5920040098942.22
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend39.6720030068543.16
6.Marc TolWZ&PC Purmerend43.6720040012543.42
Marco van der WulpMSV- Zeemacht46.6320030205143.42
8.Simon AdamsWZ&PC Purmerend49.1120040046146.70
9.Gerry TolEd-Vo42.9320040177547.42
10.Kay WijkmanMSV- Zeemacht47.2220030320547.95
11.Collin SchoutenMSV- Zeemacht48.7020040069748.79
12.Vince CommandeurEd-Vo55.6120030039953.06
13.Maxx de WaalZwemvereniging Hoorn57.1420040050354.35
14.Marco TolEd-Vo54.4920040245954.77
15.Michael Wal van derMSV- ZeemachtNT20040315155.28
16.Liam WesemannMSV- Zeemacht58.932003005811:00.07
17.Storm Mac GillavryZwemvereniging HoornNT2004030531:04.61
18.Melle van der ZwaagZwemvereniging HoornNT2005021131:13.68
DISLex MentjoxZwemvereniging HoornNT200501355
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-3-2015 - 16:25
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:27.902001031241:27.6940.611:27.69
2.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:30.102001052581:33.1244.071:33.12
3.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:36.472002018281:35.8145.531:35.81
4.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:36.082002014401:36.5446.201:36.54
5.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:41.902001017621:40.6747.291:40.67
6.Marit VeermanEd-Vo1:43.052003005601:44.05FJ 148.281:44.05
7.Kim VeermanEd-Vo1:46.132003005581:44.05FJ 248.871:44.05
8.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn1:48.302003016921:44.4449.661:44.44
9.Kim JanssenMSV- Zeemacht1:40.262002009861:45.6049.661:45.60
10.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht1:36.892002021021:45.7147.581:45.71
11.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:45.162001047141:47.6751.581:47.67
12.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo2:01.942003014801:54.2753.691:54.27
AFGEMLaura van de BeekZwemvereniging Hoorn1:45.01200205056
AFGEMEva BotmanZwemvereniging Hoorn1:59.56200105918
AFGEMJasmijn EnsinkZwemvereniging Hoorn2:13.56200304616
AFGEMJosephine LambersMSV- Zeemacht1:36.05200100826
AFGEMEsmee LuitenMSV- Zeemacht1:40.93200104848


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-3-2015 - 16:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:11.542001015992:08.2928.181:00.952:08.29
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend2:16.542002006892:22.2032.751:10.362:22.20
3.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn2:28.812001027832:22.3132.381:09.742:22.31
4.Daan KokZwemvereniging Hoorn2:40.522001014372:31.0035.511:14.482:31.00
5.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht2:35.942001047592:32.2932.921:12.572:32.29
6.Bjorn KeizerEd-Vo2:40.952001021992:42.7035.041:20.272:42.70
7.Vincent DragtZwemvereniging Hoorn2:50.392001040912:46.2037.291:20.562:46.20
8.Jeff KroonEd-Vo2:53.532003004012:50.7240.521:23.992:50.72
9.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn2:50.262002002212:54.2638.391:22.502:54.26
10.Mees MinnebooMSV- Zeemacht3:09.932002034653:00.9840.671:27.953:00.98
11.Tim AlsemaZwemvereniging Hoorn3:04.282002033873:02.1942.701:29.573:02.19
AFGEMPascal SmitEd-Vo2:57.39200104679
AFGEMMarc van MarisWZ&PC PurmerendNT200201703


<< TOP >>
Programmanr. 19
8-3-2015 - 16:40
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:27.861992027722:27.1031.891:10.792:27.10
2.Ingrid JongertEd-Vo2:35.101991014902:37.0134.051:12.762:37.01
3.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:35.821998046842:37.1334.411:14.122:37.13
4.Femke SwierZwemvereniging HoornNT1993051222:39.2333.091:13.452:39.23
5.Tessa MoschMSV- Zeemacht2:36.651991021722:43.1533.961:15.352:43.15
6.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:43.952000015462:43.66FJ 137.291:21.692:43.66
7.Jet KleineMSV- Zeemacht2:46.491999033842:43.66FJ 234.181:14.532:43.66
8.Monique TuijpWZ&PC PurmerendNT1969008002:47.7935.351:16.682:47.79
9.Sandra KokEd-Vo2:45.461991074242:48.8937.691:21.092:48.89
10.Joyce GeschiereWZ&PC Purmerend2:55.891990075262:56.9436.841:20.852:56.94
11.Annemarie OtteEd-Vo3:03.191996038103:06.2540.421:25.953:06.25
AFGEMPascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend2:35.39199403030

BMElvira KorthagenEd-Vo2:54.171998010042:55.1236.211:20.242:55.12


<< TOP >>
Programmanr. 20
8-3-2015 - 16:45
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Fred BondEd-Vo23.7519890569723.91
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend24.4919960046724.81
3.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend27.7819930026925.55
4.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn25.5319960369525.57
5.Luc KroonEd-Vo25.3820010069725.58
6.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend25.8519930306525.71
7.Sverre OelenWZ&PC Purmerend25.7819900214726.19
8.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht25.1419950388126.57
9.Wilbert GrootersZwemvereniging Hoorn27.5219900104926.58
10.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn26.9319940095527.15
11.Leander van DiggelenZwemvereniging Hoorn27.1619880076327.22
12.Danny GroenEd-Vo26.7919970303327.77
13.Gerben RozieMSV- Zeemacht27.8819900250728.01FJ 1
14.Jur KoningEd-Vo28.7819960566128.01FJ 2
15.Kevin LebisWZ&PC Purmerend25.6019810103728.06
16.Roel JacobsZwemvereniging Hoorn30.7119920353928.90
17.Twan RozieMSV- Zeemacht30.9019910737131.67
AFGEMStanislav NovozhylovZwemvereniging Hoorn30.62198403303
AFGEMNico KarregatEd-Vo30.89199701001
AFGEMMichael BesMSV- Zeemacht26.40197201205


<< TOP >>
Programmanr. 21
8-3-2015 - 16:50
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:11.361999037781:11.6534.721:11.65
2.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:12.631999014381:12.5435.161:12.54
3.Kim GroeneveldEd-Vo1:19.882001009241:18.0137.861:18.01
4.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:13.761999032921:18.1138.281:18.11
5.Jessica de BoerEd-Vo1:23.572001034001:23.6140.781:23.61
6.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:22.392000004121:26.1341.581:26.13
7.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:25.652000039001:26.1842.201:26.18
8.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:28.182000015501:28.4143.441:28.41
9.Sophie DoodemanZwemvereniging Hoorn1:31.412002039021:31.2343.991:31.23
10.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht1:35.352000059981:33.5546.371:33.55
11.Yvonne KlimmertZwemvereniging Hoorn1:33.242002040001:34.1245.481:34.12
AFGEMMegan PolmanMSV- Zeemacht1:59.48200204676


<< TOP >>
Programmanr. 22
8-3-2015 - 16:55
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:52.281999025872:48.1538.081:21.362:48.15
2.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend3:02.321999027172:59.4340.631:27.302:59.43
3.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend3:26.192000030073:11.9343.261:31.723:11.93


<< TOP >>
Programmanr. 23
8-3-2015 - 17:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bas VlugtEd-Vo1:25.381999007271:20.3438.181:20.34
2.Jac de BoerEd-Vo1:25.231999040811:21.9337.901:21.93
3.Anvar VeldtZwemvereniging Hoorn1:26.892001046391:30.3041.201:30.30
4.Ruud VeermanEd-Vo1:25.802002005851:30.6842.061:30.68
5.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn1:37.432001036411:36.5445.231:36.54
6.Dave GrootEd-Vo1:44.582000051691:37.9045.701:37.90
7.Tom VeermanEd-Vo1:39.922002009651:38.4146.291:38.41
8.Yordi HakvoortEd-Vo1:46.772000044531:44.5149.451:44.51
AFGEMBas RoozekransZwemvereniging Hoorn1:28.13200001471


<< TOP >>
Programmanr. 24
8-3-2015 - 17:05
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:02.372002002241:02.6430.221:02.64
2.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:07.111998012221:05.0230.921:05.02
3.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:07.471998033421:06.0731.101:06.07
4.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:10.002000043801:08.1731.831:08.17
5.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo1:08.061999028921:10.1433.461:10.14
6.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:08.391997048861:11.1533.981:11.15
7.Aurian VeldtZwemvereniging Hoorn1:13.931999017581:14.9433.671:14.94
8.Catannia NortanWZ&PC Purmerend1:12.491999044001:18.0235.311:18.02
AFGEMIsabelle OtteEd-Vo1:05.45199702646


<< TOP >>
Programmanr. 25
8-3-2015 - 17:10
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn2:24.021997031572:18.1232.851:08.112:18.12
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:30.221998018512:28.0234.471:12.322:28.02
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:32.331999016432:28.0934.612:28.09
4.Ian van TielEd-Vo2:32.292000003492:29.9534.261:12.132:29.95
5.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend2:47.131997036092:42.4436.341:16.792:42.44
6.Alex van WaverenEd-Vo2:52.332002012712:47.5638.081:19.532:47.56
7.Vitken VaderMSV- Zeemacht3:09.871998013552:49.7839.711:23.412:49.78
8.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend3:07.412000024572:56.3639.811:24.762:56.36
9.Benjamin DreefZwemvereniging HoornNT1997055113:14.7841.141:28.733:14.78


<< TOP >>
Programmanr. 26
8-3-2015 - 17:15
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ingrid JongertEd-Vo1:05.341991014901:07.3533.681:07.35
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:09.211994005481:09.7433.881:09.74
3.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:08.261992027721:10.6534.251:10.65
4.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:10.031992015221:11.4334.711:11.43
5.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:14.761991021721:12.7535.181:12.75
6.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:09.221998046841:12.951:12.95
7.Jet KleineMSV- Zeemacht1:13.191999033841:13.6636.081:13.66
8.Monique TuijpWZ&PC Purmerend1:15.981969008001:13.9236.031:13.92
9.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:19.361996003161:16.1237.041:16.12
10.Ingrid de Does-SierEd-Vo1:15.001980009961:20.2838.981:20.28
11.Joyce GeschiereWZ&PC Purmerend1:21.531990075261:21.3939.741:21.39
12.Annemarie OtteEd-Vo1:20.611996038101:22.2539.451:22.25
AFGEMFemke SwierZwemvereniging Hoorn1:11.50199305122
AFGEMPascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:11.65199403030

BMElvira KorthagenEd-Vo1:19.031998010041:21.4239.771:21.42


<< TOP >>
Programmanr. 27
8-3-2015 - 17:20
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Fred BondEd-Vo2:18.621989056972:24.9732.031:09.612:24.97
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:19.001995038812:25.0931.581:08.962:25.09
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:21.141992000272:26.58FJ 131.611:08.642:26.58
4.Nico MakZwemvereniging Hoorn2:27.821995058312:26.58FJ 231.302:26.58
5.Kevin LebisWZ&PC Purmerend2:23.961981010372:28.5231.221:09.142:28.52
6.Danny GroenEd-Vo2:54.021997030332:51.7235.061:17.472:51.72
7.Jur KoningEd-VoNT1996056613:04.5136.901:24.023:04.51
AFGEMRick NobelsZwemvereniging HoornNT199505569
AFGEMFrank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:22.58199400955
AFGEMLuc KroonEd-Vo2:19.33200100697
AFGEMGerben RozieMSV- Zeemacht2:46.35199002507


<< TOP >>
Programmanr. 28
8-3-2015 - 17:30
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo1:49.751:50.74
Bas Vlugt
Ian van Tiel
99
00
27.46
28.39
Alex van Waveren
Luc Kroon
02
01
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend1:55.891:56.31
Erno Vriens
Lars v.d. Linden
99
00
26.97
31.32
Elroy Schot
Elroy van der Wees
02
99
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:01.492:00.58
Dave van der Voet
Tristan Detmers
01
02
29.81
33.22
Koen Becker
Bas Takken
01
99
4.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht2:06.742:09.11
Jairo Kauwoh
Boyd Wijkman
01
01
27.17
29.25
Twan Hendriksen
Kay Wijkman
01
03


<< TOP >>
Programmanr. 29
8-3-2015 - 17:30
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo5:18.565:18.77
Danique Bernard
Kim Groeneveld
02
01
34.221:10.57
1:31.68
Jessica de Boer
Kim Veerman
01
03
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend5:33.345:25.14
Kim Schooneman
Lisanne Marselis
03
01
37.731:18.11
1:28.02
Donna van Beusekom
Mabel Farenhorst
01
03
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:58.405:50.58
Tessa Takken
Sophie Doodeman
03
02
38.391:19.42
1:39.31
Feia Persad
Yvonne Klimmert
02
02
AFGEMMSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht5:44.46