Hoofdklasse competitie deel 3, Eindhoven 18-01-2015
Eindhoven (NED),    18-1-2015,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PSV 1                              PSV                    8:09.89             
        Amy de Langen, 97                      Marjolein Delno, 94
        Nelly Velthuijs, 94                    Rieneke Terink, 84
            27.72    59.29  2:02.81  8:09.89

    2.  MNC Dordrecht 1                    MNC Dordrecht          8:40.54             
        Kim Busch, 98                          Milou Julicher, 93
        Kelly Wigleven, 95                     Mariska Scheel, 93
            28.34  1:00.78  2:06.30  8:40.54

    3.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  8:49.23             
        Sophie Brouwer, 98                     Riemke Bosma, 99
        Laura Moolenaar, 96                    Milou Schraverus, 95
            30.36  1:03.93  2:14.73  8:49.23

    4.  Z & PC De Zeeuwse Kust 1           Z & PC De Zeeuwse Ku   8:57.56             
        Manon Aerssens, 99                     Kirsten Walraven, 00
        Nikita van den Ouden, 99               Laura Nieuwland, 00
            29.03  1:01.91  2:10.33  8:57.56




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renske Dalm                   03   PSV                    1:24.65             
            40.26  1:24.65
    2.  Sterre Hendriks               04   PSV                    1:27.52             
            41.93  1:27.52
    3.  Maaike Issard                 03   AZ&PC                  1:27.57             
            41.79  1:27.57
    4.  Anna Tiemersma                04   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:31.21             
            43.38  1:31.21
    5.  Ilse Verhoef                  03   PSV                    1:31.35             
            43.57  1:31.35
    6.  Lieke Bastiaansen             03   MNC Dordrecht          1:32.41             
            43.62  1:32.41
    7.  Sanne Lukken                  04   PSV                    1:33.23             
            42.87  1:33.23
    8.  Debbie Bruijgoms              03   MNC Dordrecht          1:35.69             
            45.42  1:35.69
    9.  Mila Maas                     03   PSV                    1:36.68             
            45.79  1:36.68
   10.  Gabriela Topfer               03   PSV                    1:36.75             
            45.21  1:36.75
   11.  Janice Provoost               03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:37.58             
            45.79  1:37.58
   12.  Roos van der Kieft            03   AZ&PC                  1:38.80             
            46.48  1:38.80
   13.  Ronica Lolo                   03   PSV                    1:39.11             
            46.81  1:39.11
   14.  Irina de Ridder               03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:39.46             
            46.81  1:39.46
        Pleun Ransdorp                03   PSV                    1:39.46             
            47.36  1:39.46
   16.  Roos Zwart                    03   AZ&PC                  1:39.77             
            47.32  1:39.77
   17.  Cira Jager                    03   AZ&PC                  1:39.83             
            47.82  1:39.83
   18.  Danique Gerritsen             04   MNC Dordrecht          1:40.36             
            48.20  1:40.36
   19.  Noa Steenpoorte               03   AZ&PC                  1:40.69             
            46.81  1:40.69
   20.  Wynona van Gelder             03   PSV                    1:42.40             
            47.84  1:42.40
   21.  Kim Servaas                   04   PSV                    1:44.48             
            48.74  1:44.48
   22.  Anouk Brand                   03   MNC Dordrecht          1:45.26             
            49.68  1:45.26
   23.  Floor Brakel                  04   PSV                    1:45.36             
            49.49  1:45.36
   24.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                  1:46.08        FJ 1 
            50.36  1:46.08
   25.  Whitney Odunze                04   PSV                    1:46.08        FJ 2 
            49.80  1:46.08
   26.  Raphaëlla Hilda van Doormalen 04   PSV                    1:49.56             
            50.27  1:49.56
   27.  Isa Maassen                   03   PSV                    1:54.98             
            54.75  1:54.98
   28.  Juul Beckmann                 04   PSV                    2:04.81             
            58.61  2:04.81
   DIS  Zonne Iedema                  03   PSV                                        
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 AFGEM  Kyara Damen                   03   PSV                                        
 AFGEM  Lieke Smeets                  03   PSV                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag            alg. leeftijdsgroep
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Suus van der Lee              04   PSV                    1:38.31             
          1:38.31



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk van Rooij                04   PSV                      35.38             
    2.  Lucas Peters                  03   PSV                      36.68             
    3.  Florian van Heest             03   AZ&PC                    38.84             
    4.  David Groenewegen             04   PSV                      39.36             
    5.  Tim Haanschoten               03   AZ&PC                    40.22             
    6.  Sem Agterdenbos               05   MNC Dordrecht            40.55             
    7.  Bart van Donselaar            03   Z & PC De Zeeuwse Ku     41.31             
    8.  Koen Iriks                    03   Z & PC De Zeeuwse Ku     41.61             
    9.  Joshua Bijvank                04   Z & PC De Zeeuwse Ku     41.75             
   10.  Arsény-Léon Kourzanov         04   PSV                      42.46             
   11.  Auke Gielen                   04   AZ&PC                    43.94             
   12.  Nathan de Bruin               03   Z & PC De Zeeuwse Ku     44.46             
   13.  Demian Schimmel               04   AZ&PC                    46.21             
   14.  Jorick van Bon                03   AZ&PC                    46.31             
   15.  Koen Vissers                  04   PSV                      47.87             
 AFGEM  Stan de Swart                 03   PSV                                        
 AFGEM  Yuri Wasser                   03   PSV                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag              alg. leeftijdsgroep
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Yorick Visser                 03   Z & PC De Zeeuwse Ku     41.39             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Indy Jongman                  01   PSV                    1:07.67             
            33.23  1:07.67
    2.  Lonneke Kampman               01   PSV                    1:12.36             
            35.44  1:12.36
    3.  Marit de Lau                  01   PSV                    1:13.73             
            36.21  1:13.73
    4.  Hannah Franssen               02   PSV                    1:15.51             
            36.64  1:15.51
    5.  Femke van Boheemen            02   AZ&PC                  1:15.93             
            37.37  1:15.93
    6.  Sanne Busch                   01   MNC Dordrecht          1:16.54             
          1:16.54
    7.  Isa Boom                      02   MNC Dordrecht          1:16.78             
            37.26  1:16.78
    8.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  1:17.48             
            38.05  1:17.48
    9.  Ilse Kraaijeveld              02   MNC Dordrecht          1:17.93        FJ 1 
            37.54  1:17.93
   10.  Esther Tiemersma              02   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:17.93        FJ 2 
            38.49  1:17.93
   11.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:17.99             
            37.99  1:17.99
   12.  Isa van der Meijden           02   PSV                    1:18.36             
            38.66  1:18.36
   13.  Floor Ketting                 01   PSV                    1:19.73             
            39.21  1:19.73
   14.  Serina Damen                  01   PSV                    1:20.49             
            38.54  1:20.49
   15.  Babet de Voogd                03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:20.57             
            39.86  1:20.57
   16.  Lisa Lukken                   02   PSV                    1:22.41             
            39.32  1:22.41
   17.  Amy Verhouden                 01   PSV                    1:22.55             
            39.94  1:22.55
   18.  Jasmine Aben                  02   PSV                    1:27.52             
            43.58  1:27.52
   19.  Louise Koelemeijer            02   AZ&PC                  1:29.83             
            42.21  1:29.83
   20.  Denis Brakel                  02   PSV                    1:43.26             
            51.58  1:43.26


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag              alg. leeftijdsgroep
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Kim Jansen van Galen          02   PSV                    1:25.92             
            41.05  1:25.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan-Willem Topfer             01   PSV                    2:39.49        FJ 1 
            36.12  1:16.30  2:39.49
    2.  Bryan Agterdenbos             02   MNC Dordrecht          2:39.49        FJ 2 
            36.51  1:17.38  2:39.49
    3.  Sem van Elsen                 01   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:45.24             
            36.70  1:18.91  2:45.24
    4.  Melle van Gemert              01   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:48.12             
            37.69  1:21.37  2:48.12
    5.  Timo Spaans                   02   PSV                    2:48.51             
            37.17  1:20.50  2:48.51
    6.  Mathijs Verdonck              01   PSV                    2:50.31             
            37.99  1:22.04  2:50.31
    7.  Jeroen Aerssens               01   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:50.95             
            38.06  1:21.55  2:50.95
    8.  Kirill Hrabcuns               02   AZ&PC                  2:51.79             
            38.06  1:21.01  2:51.79
    9.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  2:52.84             
            38.18  1:21.31  2:52.84
   10.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                  2:56.35             
            39.29  1:24.85  2:56.35
   11.  Luka Bouwman                  02   PSV                    3:02.49             
            40.46  1:26.76  3:02.49
   12.  Guido Brink                   02   Z & PC De Zeeuwse Ku   3:05.54             
            40.86  1:28.04  3:05.54
   13.  Daan Snijders                 02   MNC Dordrecht          3:05.71             
            41.52  1:28.96  3:05.71
   14.  Sasa Stefanovic               01   MNC Dordrecht          3:06.43             
            41.19  1:28.65  3:06.43
   15.  Mats van de Weerd             01   AZ&PC                  3:09.26             
            42.79  1:30.86  3:09.26
   16.  Tom Blankestijn               02   AZ&PC                  3:16.59             
            45.05  1:35.08  3:16.59
   17.  Rick Haanschoten              01   AZ&PC                  3:17.88             
            44.77  1:36.74  3:17.88
   18.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                  3:23.26             
            46.71  1:39.75  3:23.26
   19.  Wessel Stupers                02   PSV                    3:35.24             
            46.56  1:42.39  3:35.24
   20.  Sip Beckmann                  02   PSV                    3:41.15             
            50.02  1:46.49  3:41.15
   21.  Thomas van Beers              02   PSV                    3:43.67             
            50.03  1:48.44  3:43.67
   22.  Younes Doudouh                02   PSV                    4:02.46             
            53.09  1:55.89  4:02.46
 AFGEM  Ananye Achintye               02   PSV                                        




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milou Julicher                93   MNC Dordrecht            28.14             
    2.  Rieneke Terink                84   PSV                      28.25        FJ 1 
    3.  Lisa Dreesens                 91   PSV                      28.25        FJ 2 
    4.  Marjolein Delno               94   PSV                      28.48             
    5.  Nelly Velthuijs               94   PSV                      28.86             
    6.  Laura Moolenaar               96   AZ&PC                    29.21             
    7.  Amy de Langen                 97   PSV                      29.50             
    8.  Ally Ponson                   95   PSV                      29.81             
    9.  Gaby Ponson                   95   PSV                      30.01             
   10.  Lia Dekker                    87   AZ&PC                    30.26             
   11.  Mariska Scheel                93   MNC Dordrecht            30.44             
   12.  Birgit Adriaansen             95   MNC Dordrecht            31.17             
   13.  Larissa Brak                  88   AZ&PC                    31.38             
   14.  Nikki Habers                  96   AZ&PC                    32.07             
   15.  Iris Pijtak                   93   AZ&PC                    32.58             
   16.  Kelly Wigleven                95   MNC Dordrecht            32.66             
   17.  Eva van Elsen                 99   Z & PC De Zeeuwse Ku     33.36             
 AFGEM  Esmee Bos                     96   AZ&PC                                      
 AFGEM  Milou Schraverus              95   AZ&PC                                      
 AFGEM  Bente van Bergen              96   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lucas Greven                  95   PSV                    2:10.97             
            29.74  1:03.06  2:10.97
    2.  Arjan Knipping                94   PSV                    2:16.69             
            30.86  1:05.42  2:16.69
    3.  Mark Baars                    85   MNC Dordrecht          2:18.50             
            31.19  1:06.79  2:18.50
    4.  Jordan Kraaijenhof            93   AZ&PC                  2:21.29             
            31.47  1:06.95  2:21.29
    5.  Kasper Leeuw                  93   AZ&PC                  2:21.33             
            31.18  1:07.29  2:21.33
    6.  Yamiko Steenhoek              96   MNC Dordrecht          2:22.94             
            31.00  1:07.41  2:22.94
    7.  Stan Pijnenburg               96   PSV                    2:23.39             
            31.54  1:08.33  2:23.39
    8.  Jonathan Davidse              97   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:30.03             
            32.43  1:11.10  2:30.03
    9.  Jeroen Baars                  92   MNC Dordrecht          2:31.42             
            32.32  1:10.16  2:31.42
   10.  Arjan Hanse                   95   AZ&PC                  2:34.49             
            33.99  1:13.43  2:34.49
   11.  Phillip van Moll              97   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:37.55             
            33.90  1:13.36  2:37.55
   12.  Thijs van Hofweegen           96   AZ&PC                  3:25.94             
            43.41  1:37.01  3:25.94
 AFGEM  Kingue Struijf                94   AZ&PC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Engelen             00   PSV                      57.32             
            27.87    57.32
    2.  Pien Schravesande             99   MNC Dordrecht            58.08             
            27.89    58.08
    3.  Frederique Janssen            99   PSV                      58.10             
            27.73    58.10
    4.  Soraya Wasser                 99   PSV                      59.43             
            28.62    59.43
    5.  Marij van der Mast            00   PSV                    1:01.35             
            29.16  1:01.35
    6.  Manon Kampman                 00   PSV                    1:01.90             
            29.27  1:01.90
    7.  Julia van Leeuwen             00   PSV                    1:02.25             
            29.41  1:02.25
    8.  Riemke Bosma                  99   AZ&PC                  1:02.26             
            29.78  1:02.26
    9.  Nikita van den Ouden          99   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:02.71             
            29.85  1:02.71
   10.  Alena Kutuzova                00   PSV                    1:02.75             
            30.35  1:02.75
   11.  Kirsten Walraven              00   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:03.30             
            30.18  1:03.30
   12.  Katja Kuijlaars               99   MNC Dordrecht          1:03.54             
            30.74  1:03.54
   13.  Puck Schrover                 00   PSV                    1:04.06             
            30.51  1:04.06
   14.  Esmee Venner                  00   PSV                    1:04.18             
            30.89  1:04.18
   15.  Esmée Strieder                99   PSV                    1:05.35        FJ 1 
            30.81  1:05.35
   16.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  1:05.35        FJ 2 
            30.76  1:05.35
   17.  Gazizah khalandi              00   PSV                    1:06.02             
            32.08  1:06.02
   18.  Lisa de Beijer                00   PSV                    1:07.46             
            32.45  1:07.46
   19.  Wiecke v.d. Put               00   PSV                    1:10.43             
            32.71  1:10.43



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 400m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Simons                  99   PSV                    4:44.77             
          1:05.49  4:44.77
    2.  Ruden de Ridder               00   Z & PC De Zeeuwse Ku   4:50.50             
          1:04.29  4:50.50
    3.  Noa Eversdijk                 99   Z & PC De Zeeuwse Ku   4:55.43             
          1:04.52  4:55.43
    4.  Stijn van Aken                99   AZ&PC                  5:09.40             
          1:11.44  5:09.40
    5.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  5:16.55             
          1:13.38  5:16.55
    6.  Djurre Stoové                 99   PSV                    5:17.92             
          1:12.22  5:17.92
    7.  Merijn Koopmans               99   MNC Dordrecht          5:20.45             
          1:16.72  5:20.45
    8.  Anton Jansen                  00   MNC Dordrecht          5:21.82             
          1:14.49  5:21.82
    9.  Camo Mieris                   00   MNC Dordrecht          5:22.58             
          1:12.74  5:22.58
   10.  Bas Morelissen                01   AZ&PC                  5:23.60             
          1:13.80  5:23.60
   11.  Joris Hendriks                99   PSV                    5:26.46             
          1:10.71  5:26.46
   12.  Daniël Rykov                  02   AZ&PC                  5:59.40             
          1:22.59  5:59.40
   13.  Derk Beemer                   00   PSV                    6:08.84             
          1:28.69  6:08.84
   DIS  Pablo Mol                     99   Z & PC De Zeeuwse Ku                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
 AFGEM  Luke Boom                     00   MNC Dordrecht                              




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Busch                     98   MNC Dordrecht          2:21.22             
            28.33  1:06.93  2:21.22
    2.  Carmen van de Rijt            98   PSV                    2:23.98             
            31.62  1:09.94  2:23.98
    3.  Kyra Jongman                  99   PSV                    2:29.25             
            31.38  1:08.59  2:29.25
    4.  Chefanja Nunes                01   MNC Dordrecht          2:31.16             
            30.32  1:09.01  2:31.16
    5.  Joyce Feith Tafatatha         98   PSV                    2:31.65             
            29.15  1:06.21  2:31.65
    6.  Sophie Brouwer                98   AZ&PC                  2:33.20             
            32.80  1:12.20  2:33.20
    7.  Laura Nieuwland               00   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:34.24             
            32.02  1:11.23  2:34.24
    8.  Céline Brink                  00   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:35.71             
            34.98  1:15.64  2:35.71
    9.  Nilce Mendes Barbosa          98   MNC Dordrecht          2:35.93             
            32.71  1:11.80  2:35.93
   10.  Esmee Morel                   98   AZ&PC                  2:38.33             
            32.93  1:13.07  2:38.33
   11.  Dian van Leeuwen              98   PSV                    2:39.81             
            35.02  1:14.64  2:39.81
   12.  Tessa Bruijgoms               98   MNC Dordrecht          2:40.88             
            32.96  1:14.65  2:40.88
   13.  Serina Damen                  01   PSV                    2:44.59             
            34.93  1:18.96  2:44.59
   14.  Daphne de Jonge               98   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:48.61             
            34.97  1:18.46  2:48.61
 NG.ZA  Rebecca Fairley               97   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Jongens, 200m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   PSV                    2:04.30             
            26.75    58.27  2:04.30
    2.  Peter Rothengatter            97   PSV                    2:13.42             
            27.82  1:00.83  2:13.42
    3.  Frank Roovers                 98   PSV                    2:15.06             
            28.89  1:02.54  2:15.06
    4.  Igor Ostrowski                98   MNC Dordrecht          2:16.75             
            30.71  1:07.49  2:16.75
    5.  Kalle van Gemert              98   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:18.94        FJ 1 
            29.25  1:04.92  2:18.94
    6.  Dennis Bougrimov              98   MNC Dordrecht          2:18.94        FJ 2 
            28.27  1:03.87  2:18.94
    7.  Matthew Dullemond             98   MNC Dordrecht          2:19.65             
            30.66  1:06.48  2:19.65
    8.  Stijn Avezaat                 97   PSV                    2:20.21             
            28.99  1:03.77  2:20.21
    9.  Wietse Waninge                98   AZ&PC                  2:22.91             
            30.46  1:06.72  2:22.91
   10.  Stijn Geelen                  98   MNC Dordrecht          2:24.29             
            31.19  1:08.91  2:24.29
   11.  Tom van Elsen                 97   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:24.87             
            29.58  1:06.21  2:24.87
   12.  Ian Minnigh                   97   MNC Dordrecht          2:31.07             
            32.44  1:11.46  2:31.07
   13.  Jozua Leenheer                99   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:33.84             
            31.78  1:11.03  2:33.84
   14.  Fabio Mieris                  98   MNC Dordrecht          2:36.11             
            33.35  1:12.68  2:36.11
   15.  Jelle Blankestijn             98   AZ&PC                  2:36.85             
            33.96  1:14.78  2:36.85
   16.  Elwin van Gerwen              98   PSV                    2:56.63             
            31.94  1:12.61  2:56.63
 AFGEM  Ben Schwietert                97   AZ&PC                                      
 AFGEM  Simon Cornelissen             97   PSV                                        




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke Terink                84   PSV                    2:14.08             
            31.96  1:06.10  2:14.08
    2.  Marjolein Delno               94   PSV                    2:20.80             
            33.89  1:09.94  2:20.80
    3.  Lisa Dreesens                 91   PSV                    2:24.30             
            34.05  1:10.17  2:24.30
    4.  Amy de Langen                 97   PSV                    2:24.59             
            33.95  1:10.46  2:24.59
    5.  Laura Moolenaar               96   AZ&PC                  2:25.32             
            34.48  1:11.10  2:25.32
    6.  Milou Julicher                93   MNC Dordrecht          2:25.63             
            33.91  1:10.48  2:25.63
    7.  Manon Aerssens                99   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:28.27             
            34.08  1:10.78  2:28.27
    8.  Nelly Velthuijs               94   PSV                    2:28.95             
            33.69  1:11.16  2:28.95
    9.  Lia Dekker                    87   AZ&PC                  2:29.79             
            35.39  1:12.76  2:29.79
   10.  Kelly Wigleven                95   MNC Dordrecht          2:30.39             
            36.03  1:14.16  2:30.39
   11.  Mariska Scheel                93   MNC Dordrecht          2:34.52             
            34.86  1:14.08  2:34.52
   12.  Nikki Habers                  96   AZ&PC                  2:36.85             
            36.53  1:15.84  2:36.85
   13.  Iris Pijtak                   93   AZ&PC                  2:38.01             
            37.81  1:18.27  2:38.01
   14.  Eva van Elsen                 99   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:38.80             
            37.77  1:17.42  2:38.80
   15.  Birgit Adriaansen             95   MNC Dordrecht          2:40.88             
            38.05  1:17.70  2:40.88
   16.  Larissa Brak                  88   AZ&PC                  2:42.55             
            39.84  1:21.51  2:42.55
 AFGEM  Esmee Bos                     96   AZ&PC                                      
 AFGEM  Milou Schraverus              95   AZ&PC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Baars                  92   MNC Dordrecht            50.12             
            23.86    50.12
    2.  Steven Nonnekes               90   PSV                      50.99             
            24.84    50.99
    3.  Stan Pijnenburg               96   PSV                      51.19             
            24.41    51.19
    4.  Yamiko Steenhoek              96   MNC Dordrecht            51.60             
            24.66    51.60
    5.  Alwin Hillebrink              92   MNC Dordrecht            51.71             
            25.08    51.71
    6.  Arjan van der Plaat           86   MNC Dordrecht            51.82             
            24.69    51.82
    7.  Lucas Greven                  95   PSV                      52.09             
            25.10    52.09
    8.  Guus van Stiphout             95   PSV                      52.18             
            25.12    52.18
    9.  Jurjen Willemsen              90   AZ&PC                    52.36             
            24.97    52.36
   10.  Nick van Ingen                88   MNC Dordrecht            52.44             
            25.11    52.44
   11.  Fabian Beimin                 91   AZ&PC                    52.94             
            25.06    52.94
   12.  Daniël Buijs                  96   AZ&PC                    53.26             
            25.31    53.26
   13.  Jordan Kraaijenhof            93   AZ&PC                    53.39             
            25.50    53.39
   14.  Jonathan Davidse              97   Z & PC De Zeeuwse Ku     53.46             
            25.52    53.46
   15.  Kasper Leeuw                  93   AZ&PC                    53.56             
            25.60    53.56
   16.  Josha van den Elzen           96   AZ&PC                    54.30             
            25.89    54.30
   17.  Huub van Houwelingen          94   AZ&PC                    54.52             
            25.59    54.52
   18.  Martijn Dolk                  89   MNC Dordrecht            54.64             
            26.27    54.64
   19.  Thijmen Visser                00   Z & PC De Zeeuwse Ku     54.90             
            26.49    54.90
   20.  Arjan Hanse                   95   AZ&PC                    55.29             
            26.70    55.29
   21.  Joeri van Wallenburg          90   Z & PC De Zeeuwse Ku     55.35             
            26.05    55.35
   22.  Steven Uijl                   93   Z & PC De Zeeuwse Ku     56.22             
            26.38    56.22
   23.  Phillip van Moll              97   Z & PC De Zeeuwse Ku     59.36             
            27.89    59.36
   24.  Thijs van Hofweegen           96   AZ&PC                  1:11.49             
            33.36  1:11.49
   25.  Eddy Neggers                  97   PSV                    1:25.22             
            40.42  1:25.22
 AFGEM  Twan Boot                     96   AZ&PC                                      
 AFGEM  Kingue Struijf                94   AZ&PC                                      
 AFGEM  Shawn Leeflang                95   PSV                                        
 AFGEM  Jasper van Mierlo             90   PSV                                        
 AFGEM  Jan Willem v.d. Graaff        89   PSV                    1:11.49             
          1:11.49



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gabriela Topfer               03   PSV                      36.01        FJ 1 
    2.  Maaike Issard                 03   AZ&PC                    36.01        FJ 2 
    3.  Sterre Hendriks               04   PSV                      36.70             
    4.  Mila Maas                     03   PSV                      38.45             
    5.  Lieke Bastiaansen             03   MNC Dordrecht            39.75        FJ 1 
    6.  Wynona van Gelder             03   PSV                      39.75        FJ 2 
    7.  Roos Zwart                    03   AZ&PC                    39.78             
    8.  Ilse Verhoef                  03   PSV                      40.18             
    9.  Noa Steenpoorte               03   AZ&PC                    40.49             
   10.  Cira Jager                    03   AZ&PC                    41.26             
   11.  Sanne Lukken                  04   PSV                      41.45             
   12.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                    41.56             
   13.  Anna Tiemersma                04   Z & PC De Zeeuwse Ku     42.05             
   14.  Raphaëlla Hilda van Doormalen 04   PSV                      42.51             
   15.  Zonne Iedema                  03   PSV                      42.59             
   16.  Ronica Lolo                   03   PSV                      42.63             
   17.  Irina de Ridder               03   Z & PC De Zeeuwse Ku     42.93             
   18.  Anouk Brand                   03   MNC Dordrecht            43.34             
   19.  Danique Gerritsen             04   MNC Dordrecht            43.42             
   20.  Kim Servaas                   04   PSV                      43.44             
   21.  Janice Provoost               03   Z & PC De Zeeuwse Ku     43.64             
   22.  Pleun Ransdorp                03   PSV                      43.88             
   23.  Debbie Bruijgoms              03   MNC Dordrecht            44.13             
   24.  Roos van der Kieft            03   AZ&PC                    46.70             
   25.  Floor Brakel                  04   PSV                      49.40             
   26.  Isa Maassen                   03   PSV                      49.43             
   27.  Juul Beckmann                 04   PSV                      51.75             
   DIS  Whitney Odunze                04   PSV                                        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten.
 AFGEM  Kyara Damen                   03   PSV                                        
 AFGEM  Lieke Smeets                  03   PSV                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 50m rugslag              alg. leeftijdsgroep
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Suus van der Lee              04   PSV                      43.03             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lucas Peters                  03   PSV                    1:25.76             
            41.02  1:25.76
    2.  Luuk van Rooij                04   PSV                    1:26.12             
            40.90  1:26.12
    3.  Florian van Heest             03   AZ&PC                  1:32.63             
            42.89  1:32.63
    4.  David Groenewegen             04   PSV                    1:36.49             
            44.71  1:36.49
    5.  Bart van Donselaar            03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:37.09             
            45.62  1:37.09
    6.  Tim Haanschoten               03   AZ&PC                  1:42.99             
          1:42.99
    7.  Sem Agterdenbos               05   MNC Dordrecht          1:43.06             
            49.01  1:43.06
    8.  Koen Iriks                    03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:46.61             
            50.29  1:46.61
    9.  Auke Gielen                   04   AZ&PC                  1:47.25             
            51.82  1:47.25
   10.  Joshua Bijvank                04   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:48.76             
            50.51  1:48.76
   11.  Arsény-Léon Kourzanov         04   PSV                    1:49.09             
            50.14  1:49.09
   12.  Nathan de Bruin               03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:49.36             
            50.82  1:49.36
   13.  Jorick van Bon                03   AZ&PC                  1:53.75             
            53.35  1:53.75
   14.  Demian Schimmel               04   AZ&PC                  1:56.46             
            55.32  1:56.46
   15.  Koen Vissers                  04   PSV                    1:57.56             
            55.11  1:57.56
 AFGEM  Stan de Swart                 03   PSV                                        
 AFGEM  Yuri Wasser                   03   PSV                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag            alg. leeftijdsgroep
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Yorick Visser                 03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:40.18             
            46.85  1:40.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 200m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Busch                   01   MNC Dordrecht          2:42.11             
            36.78  1:18.10  2:42.11
    2.  Lonneke Kampman               01   PSV                    2:48.98             
            37.10  1:20.10  2:48.98
    3.  Esther Tiemersma              02   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:57.46             
            38.67  1:23.21  2:57.46
    4.  Serina Damen                  01   PSV                    2:57.72             
            39.45  1:24.39  2:57.72
    5.  Isa Boom                      02   MNC Dordrecht          2:58.80             
            40.75  1:26.63  2:58.80
    6.  Floor Ketting                 01   PSV                    3:05.60             
            41.29  1:28.70  3:05.60
    7.  Renske Dalm                   03   PSV                    3:08.13             
            43.28  1:31.96  3:08.13
    8.  Hannah Franssen               02   PSV                    3:14.09             
            43.34  1:32.42  3:14.09
    9.  Femke van Boheemen            02   AZ&PC                  3:14.60             
            45.19  1:34.85  3:14.60
   10.  Ilse Kraaijeveld              02   MNC Dordrecht          3:14.61             
            42.81  1:33.87  3:14.61
   11.  Maud de Beijer                02   PSV                    3:18.47             
            42.85  1:33.17  3:18.47
   12.  Isa van der Meijden           02   PSV                    3:18.50             
            44.89  1:35.53  3:18.50
   13.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  3:18.51             
            44.23  1:35.67  3:18.51
   14.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  3:20.84             
            42.84  1:33.56  3:20.84
   15.  Babet de Voogd                03   Z & PC De Zeeuwse Ku   3:25.35             
            44.84  1:36.77  3:25.35
   16.  Louise Koelemeijer            02   AZ&PC                  3:29.37             
            45.87  1:37.64  3:29.37
   17.  Denis Brakel                  02   PSV                    3:35.78             
            48.60  1:44.55  3:35.78
   18.  Lisa Lukken                   02   PSV                    3:41.92             
            49.62  3:41.92
   19.  Jasmine Aben                  02   PSV                    3:48.29             
            50.57  1:47.95  3:48.29
   DIS  Amy Verhouden                 01   PSV                                        
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 200m schoolslag            alg. leeftijdsgroep
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Kim Jansen van Galen          02   PSV                    3:20.26             
            45.79  1:36.45  3:20.26




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melle van Gemert              01   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:06.82             
            33.22  1:06.82
    2.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  1:07.34             
            32.97  1:07.34
    3.  Jeroen Aerssens               01   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:08.16             
            33.00  1:08.16
    4.  Mathijs Verdonck              01   PSV                    1:08.58        FJ 1 
            34.04  1:08.58
    5.  Bryan Agterdenbos             02   MNC Dordrecht          1:08.58        FJ 2 
            34.06  1:08.58
    6.  Bas Morelissen                01   AZ&PC                  1:09.43             
            34.47  1:09.43
    7.  Kirill Hrabcuns               02   AZ&PC                  1:09.74             
            33.73  1:09.74
    8.  Timo Spaans                   02   PSV                    1:11.78             
            34.91  1:11.78
    9.  Jan-Willem Topfer             01   PSV                    1:12.13             
            35.18  1:12.13
   10.  Sem van Elsen                 01   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:12.49             
            34.99  1:12.49
   11.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                  1:14.45             
            36.80  1:14.45
   12.  Mats van de Weerd             01   AZ&PC                  1:18.37             
            38.86  1:18.37
   13.  Sasa Stefanovic               01   MNC Dordrecht          1:18.51             
            38.16  1:18.51
   14.  Daniël Rykov                  02   AZ&PC                  1:19.05        FJ 1 
            38.83  1:19.05
   15.  Wessel Stupers                02   PSV                    1:19.05        FJ 2 
            38.03  1:19.05
   16.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                  1:21.15             
            40.87  1:21.15
   17.  Luka Bouwman                  02   PSV                    1:22.80             
            40.43  1:22.80
   18.  Tom Blankestijn               02   AZ&PC                  1:23.14             
            40.99  1:23.14
   19.  Rick Haanschoten              01   AZ&PC                  1:24.70             
            41.23  1:24.70
   20.  Guido Brink                   02   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:25.44             
            41.57  1:25.44
   21.  Thomas van Beers              02   PSV                    1:27.93             
            43.14  1:27.93
   22.  Daan Snijders                 02   MNC Dordrecht          1:30.17             
            44.28  1:30.17
   23.  Sip Beckmann                  02   PSV                    1:35.97             
            47.60  1:35.97
   24.  Younes Doudouh                02   PSV                    1:40.71             
            48.61  1:40.71
 AFGEM  Ananye Achintye               02   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke Terink                84   PSV                      55.77             
            26.60    55.77
    2.  Milou Julicher                93   MNC Dordrecht            56.95        FJ 1 
            27.22    56.95
    3.  Amy de Langen                 97   PSV                      56.95        FJ 2 
            27.48    56.95
    4.  Nelly Velthuijs               94   PSV                      57.65             
            27.51    57.65
    5.  Ally Ponson                   95   PSV                      57.96             
            28.12    57.96
    6.  Gaby Ponson                   95   PSV                      58.29             
            28.16    58.29
    7.  Lisa Dreesens                 91   PSV                      58.95             
            28.37    58.95
    8.  Laura Moolenaar               96   AZ&PC                    59.04             
            28.36    59.04
    9.  Mariska Scheel                93   MNC Dordrecht            59.63             
            28.16    59.63
   10.  Frederique Janssen            99   PSV                      59.70             
            28.36    59.70
   11.  Milou Schraverus              95   AZ&PC                  1:00.14             
            28.95  1:00.14
   12.  Manon Aerssens                99   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:00.33             
            28.92  1:00.33
   13.  Eva van Elsen                 99   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:01.61             
            29.71  1:01.61
   14.  Marit de Lau                  01   PSV                    1:01.99             
            30.53  1:01.99
   15.  Birgit Adriaansen             95   MNC Dordrecht          1:03.16             
            30.60  1:03.16
   16.  Iris Pijtak                   93   AZ&PC                  1:04.96             
            30.81  1:04.96
 AFGEM  Esmee Bos                     96   AZ&PC                                      
 AFGEM  Bente van Bergen              96   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Baars                  92   MNC Dordrecht            24.58             
    2.  Fabian Beimin                 91   AZ&PC                    24.95             
    3.  Steven Nonnekes               90   PSV                      25.25             
    4.  Arjan van der Plaat           86   MNC Dordrecht            25.48             
    5.  Jurjen Willemsen              90   AZ&PC                    25.60             
    6.  Alwin Hillebrink              92   MNC Dordrecht            25.62             
    7.  Daniël Buijs                  96   AZ&PC                    25.87             
    8.  Lucas Greven                  95   PSV                      25.95             
    9.  Guus van Stiphout             95   PSV                      26.43        FJ 1 
   10.  Jordan Kraaijenhof            93   AZ&PC                    26.43        FJ 2 
   11.  Nick van Ingen                88   MNC Dordrecht            26.44             
   12.  Arjan Knipping                94   PSV                      26.53             
   13.  Jonathan Davidse              97   Z & PC De Zeeuwse Ku     26.66             
   14.  Huub van Houwelingen          94   AZ&PC                    26.68             
   15.  Joeri van Wallenburg          90   Z & PC De Zeeuwse Ku     26.82             
   16.  Josha van den Elzen           96   AZ&PC                    27.70             
   17.  Arjan Hanse                   95   AZ&PC                    27.78             
   18.  Thijmen Visser                00   Z & PC De Zeeuwse Ku     27.98             
   19.  Phillip van Moll              97   Z & PC De Zeeuwse Ku     28.00             
   20.  Steven Uijl                   93   Z & PC De Zeeuwse Ku     29.55             
   21.  Eddy Neggers                  97   PSV                      38.32             
 AFGEM  Twan Boot                     96   AZ&PC                                      
 AFGEM  Kingue Struijf                94   AZ&PC                                      
 AFGEM  Jan Willem v.d. Graaff        89   PSV                                        
 AFGEM  Shawn Leeflang                95   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Meisjes, 400m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Engelen             00   PSV                    5:04.34             
          1:12.18  5:04.34
    2.  Nikita van den Ouden          99   Z & PC De Zeeuwse Ku   5:17.54             
          1:13.16  5:17.54
    3.  Marij van der Mast            00   PSV                    5:19.15             
          5:19.15
    4.  Soraya Wasser                 99   PSV                    5:19.58             
          1:15.60  5:19.58
    5.  Manon Kampman                 00   PSV                    5:28.54             
          1:12.42  5:28.54
    6.  Kirsten Walraven              00   Z & PC De Zeeuwse Ku   5:33.86             
          1:19.14  5:33.86
    7.  Pien Schravesande             99   MNC Dordrecht          5:36.66             
          1:19.13  5:36.66
    8.  Julia van Leeuwen             00   PSV                    5:39.20             
          1:15.73  5:39.20
    9.  Lisa de Beijer                00   PSV                    5:39.56             
          1:22.11  5:39.56
   10.  Katja Kuijlaars               99   MNC Dordrecht          5:42.57             
          1:17.86  5:42.57
   11.  Esmee Venner                  00   PSV                    5:45.09             
          1:21.64  5:45.09
   12.  Riemke Bosma                  99   AZ&PC                  5:46.68             
          1:18.52  5:46.68
   13.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  6:11.69             
          1:32.31  6:11.69




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noa Eversdijk                 99   Z & PC De Zeeuwse Ku     53.95             
            26.13    53.95
    2.  Ruden de Ridder               00   Z & PC De Zeeuwse Ku     54.08             
            25.56    54.08
    3.  Stijn van Aken                99   AZ&PC                    55.75             
            27.04    55.75
    4.  Stijn Simons                  99   PSV                      56.25             
            28.00    56.25
    5.  Anton Jansen                  00   MNC Dordrecht            57.14             
            27.37    57.14
    6.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                    58.54             
            27.94    58.54
    7.  Pablo Mol                     99   Z & PC De Zeeuwse Ku     58.75             
            28.68    58.75
    8.  Djurre Stoové                 99   PSV                      59.28             
            28.27    59.28
    9.  Joris Hendriks                99   PSV                    1:00.55             
            29.44  1:00.55
   10.  Merijn Koopmans               99   MNC Dordrecht          1:01.00             
            29.32  1:01.00
   11.  Camo Mieris                   00   MNC Dordrecht          1:01.45             
            28.76  1:01.45
   12.  Derk Beemer                   00   PSV                    1:04.12             
            30.84  1:04.12
 AFGEM  Luke Boom                     00   MNC Dordrecht                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Dames, 200m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Busch                     98   MNC Dordrecht          2:21.95             
            29.16  1:04.39  2:21.95
    2.  Kyra Jongman                  99   PSV                    2:27.50             
            32.58  1:09.97  2:27.50
    3.  Carmen van de Rijt            98   PSV                    2:27.60        FJ 1 
            33.03  1:10.30  2:27.60
    4.  Chefanja Nunes                01   MNC Dordrecht          2:27.60        FJ 2 
            32.84  1:10.77  2:27.60
    5.  Indy Jongman                  01   PSV                    2:30.37             
            32.47  1:10.97  2:30.37
    6.  Laura Nieuwland               00   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:34.66             
            32.39  1:11.63  2:34.66
    7.  Sophie Brouwer                98   AZ&PC                  2:36.82             
            33.46  1:11.24  2:36.82
    8.  Esmee Morel                   98   AZ&PC                  2:40.20             
            33.55  1:13.22  2:40.20
    9.  Nilce Mendes Barbosa          98   MNC Dordrecht          2:49.57             
            33.74  1:15.00  2:49.57
   10.  Tessa Bruijgoms               98   MNC Dordrecht          2:50.13             
            35.39  1:17.20  2:50.13
   11.  Céline Brink                  00   Z & PC De Zeeuwse Ku   3:01.42             
            38.29  1:26.60  3:01.42
   12.  Dian van Leeuwen              98   PSV                    3:08.96             
            38.65  1:26.23  3:08.96
 AFGEM  Daphne de Jonge               98   Z & PC De Zeeuwse Ku                       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank Roovers                 98   PSV                    2:06.83             
            26.98  2:06.83
    2.  Peter Rothengatter            97   PSV                    2:09.47             
            27.01  2:09.47
    3.  Ruben van Leeuwen             97   PSV                    2:09.90             
            26.70  2:09.90
    4.  Stijn Avezaat                 97   PSV                    2:11.78             
            28.02  2:11.78
    5.  Igor Ostrowski                98   MNC Dordrecht          2:14.56             
            29.03  2:14.56
    6.  Dennis Bougrimov              98   MNC Dordrecht          2:15.72             
            27.66  2:15.72
    7.  Wietse Waninge                98   AZ&PC                  2:16.00             
            28.77  2:16.00
    8.  Kalle van Gemert              98   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:16.24             
            28.75  2:16.24
    9.  Stijn Geelen                  98   MNC Dordrecht          2:17.40             
            29.58  2:17.40
   10.  Tom van Elsen                 97   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:20.40             
            28.70  2:20.40
   11.  Matthew Dullemond             98   MNC Dordrecht          2:20.47             
            30.72  2:20.47
   12.  Ian Minnigh                   97   MNC Dordrecht          2:21.80             
            28.86  2:21.80
   13.  Jelle Blankestijn             98   AZ&PC                  2:23.19             
            31.59  2:23.19
   14.  Elwin van Gerwen              98   PSV                    2:26.79             
            30.82  2:26.79
   15.  Jozua Leenheer                99   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:27.07             
            30.24  2:27.07
   16.  Fabio Mieris                  98   MNC Dordrecht          2:28.46             
            31.68  2:28.46
 AFGEM  Ben Schwietert                97   AZ&PC                                      
 AFGEM  Simon Cornelissen             97   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lia Dekker                    87   AZ&PC                  2:37.19             
            35.39  1:16.06  2:37.19
    2.  Lisa Dreesens                 91   PSV                    2:37.50             
            35.27  1:14.99  2:37.50
    3.  Marjolein Delno               94   PSV                    2:39.10             
            36.20  1:16.89  2:39.10
    4.  Nikki Habers                  96   AZ&PC                  2:40.15             
            36.73  1:17.30  2:40.15
    5.  Larissa Brak                  88   AZ&PC                  2:44.46             
            36.78  1:19.81  2:44.46
    6.  Manon Aerssens                99   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:47.89             
            38.06  1:20.31  2:47.89
    7.  Kelly Wigleven                95   MNC Dordrecht          2:48.37             
            37.50  1:19.51  2:48.37
    8.  Birgit Adriaansen             95   MNC Dordrecht          2:55.40             
            38.69  1:22.62  2:55.40
    9.  Eva van Elsen                 99   Z & PC De Zeeuwse Ku   3:00.00             
            39.93  1:25.34  3:00.00
 NG.ZA  Jaklien Tans                  71   MNC Dordrecht                              
 AFGEM  Bente van Bergen              96   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël Buijs                  96   AZ&PC                  2:03.02             
            28.42    59.42  2:03.02
    2.  Jurjen Willemsen              90   AZ&PC                  2:05.01             
            29.01  1:00.40  2:05.01
    3.  Fabian Beimin                 91   AZ&PC                  2:05.23             
            28.79    59.73  2:05.23
    4.  Arjan Knipping                94   PSV                    2:07.78             
            30.38  1:02.49  2:07.78
    5.  Yamiko Steenhoek              96   MNC Dordrecht          2:08.76             
            29.46  1:01.93  2:08.76
    6.  Guus van Stiphout             95   PSV                    2:10.25             
            31.79  1:04.24  2:10.25
    7.  Mark Baars                    85   MNC Dordrecht          2:12.28             
            31.06  1:04.48  2:12.28
    8.  Jonathan Davidse              97   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:13.93             
            32.38  1:06.35  2:13.93
    9.  Arjan Hanse                   95   AZ&PC                  2:14.68             
            30.98  1:05.03  2:14.68
   10.  Martijn Dolk                  89   MNC Dordrecht          2:15.00        FJ 1 
            32.12  1:06.18  2:15.00
   11.  Thijmen Visser                00   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:15.00        FJ 2 
            32.26  1:07.11  2:15.00
   12.  Phillip van Moll              97   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:16.17             
            30.81  1:04.99  2:16.17
   13.  Stan Pijnenburg               96   PSV                    2:16.18             
            31.75  1:06.30  2:16.18
   14.  Kasper Leeuw                  93   AZ&PC                  2:16.29             
            32.36  1:06.74  2:16.29
   15.  Josha van den Elzen           96   AZ&PC                  2:19.10             
            32.16  1:07.54  2:19.10
   16.  Joeri van Wallenburg          90   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:22.61             
            32.45  1:08.18  2:22.61
   17.  Huub van Houwelingen          94   AZ&PC                  2:22.98             
            33.01  1:09.77  2:22.98
   18.  Thijs van Hofweegen           96   AZ&PC                  3:04.36             
            42.95  1:30.39  3:04.36
 AFGEM  Jan Willem v.d. Graaff        89   PSV                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PSV 1                              PSV                    4:14.35             
        Marit de Lau, 01                       Indy Jongman, 01
        Serina Damen, 01                       Lonneke Kampman, 01
            29.37  1:01.93  4:14.35

    2.  MNC Dordrecht 1                    MNC Dordrecht          4:18.07             
        Sanne Busch, 01                        Isa Boom, 02
        Ilse Kraaijeveld, 02                   Chefanja Nunes, 01
            31.29  1:06.64  4:18.07

    3.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  4:31.91             
        Elise Hardeman, 01                     Dyonne Stam, 02
        Maaike Issard, 03                      Charlotte van der Lende, 01
            31.51  1:05.65  4:31.91

    4.  PSV 2                              PSV                    4:34.08             
        Floor Ketting, 01                      Hannah Franssen, 02
        Amy Verhouden, 01                      Isa van der Meijden, 02
            32.68  1:08.71  4:34.08

    5.  Z & PC De Zeeuwse Kust 1           Z & PC De Zeeuwse Ku   4:59.45             
        Esther Tiemersma, 02                   Janice Provoost, 03
        Babet de Voogd, 03                     Irina de Ridder, 03
            33.42  1:08.87  4:59.45

    6.  AZ&PC 2                            AZ&PC                  5:00.49             
        Femke van Boheemen, 02                 Roos Zwart, 03
        Lieke Nijmeijer, 03                    Louise Koelemeijer, 02
            33.79  1:10.21  5:00.49





TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34              Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
18-1-2015                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z & PC De Zeeuwse Kust 1           Z & PC De Zeeuwse Ku   4:16.39             
        Thijmen Visser, 00                     Noa Eversdijk, 99
        Ruden de Ridder, 00                    Pablo Mol, 99
            32.60  1:06.37  4:16.39

    2.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  4:21.98             
        Sebastiaan van der Meer, 01            Kirill Hrabcuns, 02
        Milan ten Broek, 00                    Stijn van Aken, 99
            33.03  1:07.51  4:21.98

    3.  PSV 1                              PSV                    4:26.24             
        Mathijs Verdonck, 01                   Stijn Simons, 99
        Djurre Stoové, 99                      Jan-Willem Topfer, 01
            33.50  1:11.10  4:26.24

    4.  MNC Dordrecht 1                    MNC Dordrecht          4:31.45             
        Bryan Agterdenbos, 02                  Camo Mieris, 00
        Merijn Koopmans, 99                    Anton Jansen, 00
            33.92  1:08.70  4:31.45

    5.  Z & PC De Zeeuwse Kust 1           Z & PC De Zeeuwse Ku   4:36.06             
        Jeroen Aerssens, 01                    Jozua Leenheer, 99
        Sem van Elsen, 01                      Melle van Gemert, 01
            33.85  1:09.67  4:36.06

    6.  AZ&PC 2                            AZ&PC                  4:57.83             
        Bas Morelissen, 01                     Daniël Rykov, 02
        Rijk Dragstra, 01                      Kaspar van den Hoogen, 02
            34.11  1:10.84  4:57.83




SPLASH Meet Manager 11Registered to Eiffel Swimmers PSV