Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 38. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


Nationale Zwemcompetitie deel 4
Waddinxveen, 8-3-2015


Programmanr. 1
8-3-2015 - 16:15
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WZK 1WZK4:51.204:58.65
Michelle Bellekom
Nuria Boersma
96
01
35.501:11.72Karin Simons
Jasmine el Taraboulsi
89
01
2.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe4:57.544:58.82
Lis Kop Jansen
Manon de Vos
91
95
Angelique van Vark
Maaike de Leeuw
97
94
3.Zoetermeer 1ZoetermeerNT5:07.35
Sanne van Dijk
Babet Roeling
90
01
38.341:19.28Tessa Kempen
Anne van der Meulen
01
96
4.Z&PC De Gouwe 2Z&PC De Gouwe5:40.325:33.27
Stephanie Roskam
Francisca van Vark
97
99
38.441:19.43Merel te Marvelde
Angelique Roskam
98
99
DISWZK 2WZK5:17.74
AH - Gezwommen in een andere baan dan waarin is gestart.
Lucy Kirkwood
Charlotte Drastich
99
02
Grace Anderson
Cathelijn Bogers
02
01


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-3-2015 - 16:20
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WZK 1WZK2:00.061:59.44
Oliver Maddock
Paul McKenzie
00
00
28.56Mark McKenzie
Jacob Anderson
00
00
2.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe2:12.062:07.45
Bryan Maza
Machiel van Kats
00
03
29.64Thom van Vark
Justin van Tilburg
01
01
3.WZK 2WZK2:04.032:09.51
Francisco Boersma
Joshua Bolton
99
00
30.50Daniël Pronk
Daniel Standing
02
99
4.Zoetermeer 1ZoetermeerNT2:13.32
Jarno Verbeek
Floris Tiebosch
02
02
31.16Abhiraj Pabarni
Mark van der Bend
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-3-2015 - 16:25
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Renske OverdamZ&PC De GouweNT20060167625.43
2.Rebecca KapteinZ&PC De GouweNT20060178030.96


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-3-2015 - 16:25
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Paige LovelaceWZK1:20.252003022661:18.8836.161:18.88
2.Zoë MolenaarZoetermeer1:23.752003009781:19.51FJ 138.791:19.51
3.Marise van 't WalderveenZoetermeer1:26.542004009021:19.51FJ 238.331:19.51
4.Bo van BeyereZ&PC De GouweNT2004007581:19.6738.291:19.67
5.Veera HarmaWZKNT2003041181:21.9538.361:21.95
6.Madeleine BijnenWZK1:35.632004022701:26.9440.991:26.94
7.Maaike van LochemZoetermeer1:26.362003013901:27.3641.691:27.36
8.Dagmar RosWZK1:39.112004030501:33.2944.661:33.29
9.Britt van TilburgZ&PC De Gouwe1:39.762004023461:33.9745.631:33.97
10.Fieke van BoeckelWZK1:44.922004002541:35.3045.481:35.30
11.Fianne JongbloedWZK1:46.452004020441:38.8547.721:38.85
12.Brigitte FrankenWZK1:42.402004004001:41.3146.561:41.31
13.Veerle NaudtsZ&PC De Gouwe1:46.252003044721:46.6349.771:46.63
14.Amber BoonstoppelZ&PC De Gouwe1:46.592004017961:50.1651.801:50.16
AFGEMDemi SnoekZ&PC De Gouwe2:06.93200403922


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-3-2015 - 16:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maximilian Lopes CardozoWZK1:16.602003006651:18.4736.531:18.47
2.Machiel van KatsZ&PC De Gouwe1:23.532003031631:20.3137.951:20.31
3.Lucas OeiWZKNT2003032651:22.6941.051:22.69
4.Miguel BoersmaWZK1:25.952003002331:24.6040.861:24.60
5.Jort JongenelenZoetermeer1:30.192003032331:24.7640.761:24.76
6.Tim van LochemZoetermeer1:28.302005000771:28.2842.061:28.28
7.Alexandre ChahriWZKNT2004025471:28.5942.411:28.59
8.Karel DrastichWZK1:32.682005001671:30.1643.441:30.16
9.Azir LajlufiZoetermeer1:31.632004012531:30.5641.541:30.56


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-3-2015 - 16:35
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jasmine el TaraboulsiWZK37.6120010578835.80
2.Nuria BoersmaWZK39.0820010090636.52
3.Elyanne BoudesteinZoetermeer36.8720010106036.69
4.Babet RoelingZoetermeer40.3120010132238.79
5.Lisanne DijkmanZoetermeer40.0720010267639.55
6.Naomi Mesquita FerreiraZoetermeer41.8620020428640.06
7.Kim van der VeldeZ&PC De Gouwe41.9820010542640.60
8.Maria ClementeWZK46.4620010572841.07
9.Esmee EngelaanZoetermeer42.9120010499241.22
10.Shao KapteinZ&PC De Gouwe44.9320020160641.42
11.Bo DriesenZ&PC De Gouwe41.1120010524241.59
12.Lotte van VlietZ&PC De Gouwe1:06.4620020545858.56


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-3-2015 - 16:35
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jarno VerbeekZoetermeer35.0820020093134.60
2.Thom van VarkZ&PC De Gouwe39.3720010130536.01
3.Jack HodgesWZK38.6920020346938.49
4.Jack DobsonWZK45.8720020346142.70
5.Daniël PronkWZK41.0220020140942.98
6.Mohammed BouchekourteZ&PC De Gouwe47.1520010202543.72
7.Mees van BoeckelWZK42.6820020142346.90
8.Floris TieboschZoetermeer50.9920020348747.13
AFGEMDavid AvedissianZ&PC De Gouwe49.18200203877


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-3-2015 - 16:40
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Grace AndersonWZK1:26.602002005781:27.6641.501:27.66
2.Amanda HolstZoetermeer1:31.992000042041:30.8043.361:30.80
3.Cathelijn BogersWZK1:33.332001033601:31.0443.131:31.04
4.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:31.781999023561:32.3544.071:32.35
5.Lucy KirkwoodWZK1:40.491999055641:32.9044.221:32.90
6.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:33.201999002221:33.7444.811:33.74
7.Anne StraubZoetermeerNT2002014021:35.7045.731:35.70
8.Bao KapteinZ&PC De Gouwe1:42.902000031721:43.5150.261:43.51
9.Moira LoechtekenWZK1:41.432000044461:43.7648.471:43.76
10.Anne DorstijnZoetermeer1:48.102002017501:44.9649.551:44.96
11.Noga AradWZK1:56.711999038081:54.2851.411:54.28
DISShakeela PabarniZoetermeer1:48.34200203228
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-3-2015 - 16:40
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jacob AndersonWZK1:22.882000022851:21.0638.721:21.06
2.Mark van der BendZoetermeer1:30.922000010511:21.5938.561:21.59
3.Daniel StandingWZK1:24.711999047951:23.6839.371:23.68
4.Bryan MazaZ&PC De Gouwe1:30.492000008211:28.00FJ 142.291:28.00
5.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe1:29.712001013031:28.00FJ 241.791:28.00
6.Joshua BoltonWZK1:35.432000031351:34.6844.291:34.68
7.Oliver MaddockWZK1:32.942000022811:36.2545.211:36.25
8.Abhiraj PabarniZoetermeer1:38.861999037711:38.5146.101:38.51
9.Francisco BoersmaWZK1:40.641999013511:40.6948.561:40.69
10.Mark McKenzieWZK1:40.272000043971:41.8447.821:41.84
11.Paul McKenzieWZK1:34.972000043991:42.8547.381:42.85
AFGEMSimon AllenWZK1:45.93200003021


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-3-2015 - 16:45
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:11.331997014781:11.821:11.82
2.Tessa KempenZoetermeerNT2001000901:12.481:12.48
3.Charlotte DrastichWZK1:19.752002003441:18.201:18.20
4.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:24.101997014761:21.071:21.07
5.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:21.911998027921:21.511:21.51
6.Nadine el TaraboulsiWZKNT1998064681:25.161:25.16
7.Sacha van der GoorberghZoetermeerNT2000012421:27.421:27.42
8.Ingeborg EfdéeWZK1:31.371997015461:27.501:27.50
AFGEMMarja EsmeijerZoetermeerNT199800776
AFGEMKassidy DawnWZK1:25.28199905802


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-3-2015 - 16:45
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jack DaviesWZK1:07.611997042631:03.321:03.32
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:09.341997010371:07.881:07.88
3.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:09.081998009831:08.681:08.68
4.Frank PaardekooperZoetermeer1:11.461998037931:12.881:12.88
5.Richard WilsonWZK1:15.021997050911:13.241:13.24
6.Samuel UsWZK1:11.021997045971:14.211:14.21
7.David TicknerWZK1:13.491997035051:16.371:16.37


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-3-2015 - 16:50
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Karin SimonsWZK1:15.431989038041:14.9634.611:14.96
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:15.811991017401:15.0834.471:15.08
3.Yancey BoumanZoetermeerNT1998019241:17.2534.851:17.25
4.Michelle BellekomWZK1:14.891996064841:20.9937.391:20.99
5.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:25.541994044861:21.0435.681:21.04
6.Robin OldenzeelZoetermeerNT1994026841:21.6135.351:21.61
7.Sanne van DijkZoetermeerNT1990008181:24.7937.531:24.79
8.Anne van der MeulenZoetermeerNT1996054001:26.1638.131:26.16
9.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:23.511995016381:27.4439.001:27.44
10.Amanda HoogenboomWZK1:27.611992007961:37.1943.601:37.19


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-3-2015 - 16:50
Heren, 100m vlinderslag
S4 t/m S14
Heren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bart DrechselWZK1:03.791986041351:03.1029.101:03.10
2.Alex VermeulenWZK1:09.281989058111:09.0231.811:09.02
3.Bart CokZ&PC De Gouwe1:07.491997019211:09.1130.571:09.11
4.Luc EsmeijerZoetermeerNT1996008551:12.6434.061:12.64
5.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe1:22.761992029611:12.7932.801:12.79
6.Thomas de RuigZoetermeerNT1993014571:13.0833.411:13.08
7.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:08.951995020951:14.5032.901:14.50
8.Paul van DijkZoetermeerNT1993014551:17.9032.111:17.90
9.Mark van WijkWZKNT1978017251:19.1935.911:19.19
10.Sven van den HoekZoetermeerNT1992070111:47.941:47.94
AFGEMPatrick KersZoetermeerNT197200499
AFGEMThomas PeekWZKNT198705313


<< TOP >>
Programmanr. 19
8-3-2015 - 16:55
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Renske OverdamZ&PC De Gouwe46.3120060167646.88
2.Rebecca KapteinZ&PC De Gouwe1:01.532006017801:05.62


<< TOP >>
Programmanr. 20
8-3-2015 - 16:55
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bo van BeyereZ&PC De GouweNT2004007581:38.7546.111:38.75
2.Veera HarmaWZK1:46.102003041181:41.3548.421:41.35
3.Zoë MolenaarZoetermeer1:42.262003009781:41.5348.601:41.53
4.Maaike van LochemZoetermeer1:43.892003013901:41.8749.251:41.87
5.Marise van 't WalderveenZoetermeer1:51.102004009021:46.7350.791:46.73
6.Fieke van BoeckelWZK1:52.092004002541:50.2651.671:50.26
7.Madeleine BijnenWZK1:54.642004022701:50.4651.731:50.46
8.Brigitte FrankenWZK1:52.322004004001:51.2452.781:51.24
9.Paige LovelaceWZK1:53.392003022661:55.0054.101:55.00
10.Britt van TilburgZ&PC De Gouwe1:56.662004023461:58.3456.661:58.34
11.Dagmar RosWZK1:58.642004030502:01.3758.122:01.37
12.Veerle NaudtsZ&PC De GouweNT2003044722:02.0258.412:02.02
13.Fianne JongbloedWZK2:05.562004020442:02.4159.322:02.41
DISAmber BoonstoppelZ&PC De Gouwe2:04.42200401796
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMDemi SnoekZ&PC De Gouwe1:56.50200403922


<< TOP >>
Programmanr. 22
8-3-2015 - 17:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Miguel BoersmaWZK1:45.592003002331:46.1250.821:46.12
2.Lucas OeiWZK1:54.892003032651:48.2152.011:48.21
3.Alexandre ChahriWZKNT2004025471:48.6351.931:48.63
4.Maximilian Lopes CardozoWZK1:49.882003006651:48.9052.841:48.90
5.Jort JongenelenZoetermeer1:59.282003032331:53.6755.231:53.67
6.Azir LajlufiZoetermeer1:53.752004012531:55.5354.961:55.53
7.Machiel van KatsZ&PC De Gouwe1:55.702003031631:56.1054.161:56.10
8.Tim van LochemZoetermeer1:55.392005000772:02.0759.782:02.07
DISKarel DrastichWZK1:49.96200500167
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 24
8-3-2015 - 17:05
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jasmine el TaraboulsiWZK2:44.682001057882:44.6735.452:44.67
2.Elyanne BoudesteinZoetermeer2:51.862001010602:54.2637.672:54.26
3.Nuria BoersmaWZK2:56.212001009062:54.7138.882:54.71
4.Babet RoelingZoetermeerNT2001013222:59.5236.732:59.52
5.Lisanne DijkmanZoetermeer3:05.682001026763:06.8839.653:06.88
6.Maria ClementeWZKNT2001057283:12.3942.653:12.39
7.Naomi Mesquita FerreiraZoetermeer3:17.782002042863:19.7141.453:19.71
8.Esmee EngelaanZoetermeer3:20.302001049923:20.5241.923:20.52
9.Kim van der VeldeZ&PC De Gouwe3:22.862001054263:22.1645.453:22.16
10.Shao KapteinZ&PC De GouweNT2002016063:26.2646.253:26.26
11.Bo DriesenZ&PC De Gouwe3:22.742001052423:31.4048.073:31.40


<< TOP >>
Programmanr. 26
8-3-2015 - 17:10
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jarno VerbeekZoetermeer2:50.832002009312:52.2236.972:52.22
2.Thom van VarkZ&PC De Gouwe3:07.132001013052:53.9242.302:53.92
3.Jack HodgesWZKNT2002034693:15.8047.033:15.80
4.Jack DobsonWZKNT2002034613:18.5545.433:18.55
5.Daniël PronkWZK3:25.502002014093:30.5048.213:30.50
6.Mees van BoeckelWZK3:38.802002014233:32.3449.673:32.34
7.Mohammed BouchekourteZ&PC De GouweNT2001020253:37.2150.283:37.21
DISFloris TieboschZoetermeerNT200203487
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMDavid AvedissianZ&PC De Gouwe4:08.84200203877


<< TOP >>
Programmanr. 28
8-3-2015 - 17:15
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Grace AndersonWZK2:26.752002005782:26.1433.441:10.672:26.14
2.Amanda HolstZoetermeer2:29.052000042042:28.7634.161:12.572:28.76
3.Cathelijn BogersWZK2:46.332001033602:35.3134.561:13.752:35.31
4.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe2:52.071999002222:45.6037.181:19.062:45.60
5.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe2:54.151999023562:47.0238.111:21.302:47.02
6.Lucy KirkwoodWZK2:51.491999055642:48.1238.201:21.352:48.12
7.Noga AradWZK2:36.641999038082:48.9736.001:18.932:48.97
8.Anne DorstijnZoetermeer2:53.512002017502:49.6038.761:22.542:49.60
9.Anne StraubZoetermeer3:00.942002014022:50.1240.291:24.862:50.12
10.Moira LoechtekenWZKNT2000044462:55.6539.701:25.012:55.65
11.Bao KapteinZ&PC De Gouwe3:03.362000031723:07.8141.071:28.953:07.81
12.Shakeela PabarniZoetermeer3:18.872002032283:27.7943.641:36.523:27.79


<< TOP >>
Programmanr. 30
8-3-2015 - 17:15
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Oliver MaddockWZK2:14.722000022812:20.15FJ 131.551:08.722:20.15
2.Jacob AndersonWZK2:17.102000022852:20.15FJ 231.081:08.422:20.15
3.Paul McKenzieWZK2:24.402000043992:20.5132.181:08.952:20.51
4.Daniel StandingWZK2:36.871999047952:25.7632.351:09.482:25.76
5.Mark McKenzieWZK2:30.552000043972:26.9133.951:12.832:26.91
6.Bryan MazaZ&PC De Gouwe2:34.842000008212:28.1334.691:12.622:28.13
7.Francisco BoersmaWZK2:48.951999013512:31.6134.711:13.262:31.61
8.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe2:42.502001013032:35.6434.701:14.482:35.64
9.Mark van der BendZoetermeerNT2000010512:36.9033.211:12.562:36.90
10.Joshua BoltonWZK2:52.192000031352:44.2335.901:16.682:44.23
11.Abhiraj PabarniZoetermeer3:01.201999037713:02.1239.591:25.953:02.12
AFGEMSimon AllenWZK2:34.04200003021


<< TOP >>
Programmanr. 32
8-3-2015 - 17:20
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:49.661997014782:48.7338.921:22.352:48.73
2.Tessa KempenZoetermeerNT2001000903:03.9942.161:30.493:03.99
3.Charlotte DrastichWZK3:08.672002003443:05.2942.861:29.643:05.29
4.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe3:20.891998027923:22.1047.261:37.853:22.10
5.Sacha van der GoorberghZoetermeer3:21.272000012423:28.2647.171:41.333:28.26
6.Ingeborg EfdéeWZK3:34.601997015463:32.7648.881:42.673:32.76
7.Nadine el TaraboulsiWZK3:31.121998064683:34.6748.231:43.003:34.67
AFGEMKassidy DawnWZK3:09.69199905802


<< TOP >>
Programmanr. 34
8-3-2015 - 17:25
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jack DaviesWZK2:36.911997042632:34.7434.001:13.292:34.74
2.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe2:53.871998009832:47.2037.371:20.182:47.20
3.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe2:48.171997010372:53.0437.861:21.862:53.04
4.Samuel UsWZK3:01.001997045973:06.2241.341:28.813:06.22
5.Frank PaardekooperZoetermeerNT1998037933:11.4240.451:29.333:11.42
6.David TicknerWZKNT1997035053:21.0844.611:36.213:21.08
7.Richard WilsonWZKNT1997050913:32.2447.151:41.233:32.24


<< TOP >>
Programmanr. 36
8-3-2015 - 17:30
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michelle BellekomWZK1:10.891996064841:10.9735.191:10.97
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:16.371991017401:12.2435.511:12.24
3.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:21.561994044861:17.8237.951:17.82
4.Sanne van DijkZoetermeer1:22.191990008181:18.1338.511:18.13
5.Karin SimonsWZK1:14.981989038041:18.7338.001:18.73
6.Yancey BoumanZoetermeerNT1998019241:18.9838.541:18.98
7.Anne van der MeulenZoetermeer1:25.391996054001:20.3239.801:20.32
8.Robin OldenzeelZoetermeerNT1994026841:21.5239.601:21.52
9.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:22.651995016381:22.6640.401:22.66
10.Amanda HoogenboomWZK1:26.441992007961:28.0842.771:28.08


<< TOP >>
Programmanr. 38
8-3-2015 - 17:30
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alex VermeulenWZK1:06.981989058111:06.3532.261:06.35
2.Bart DrechselWZK1:07.841986041351:07.2632.951:07.26
3.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:17.721995020651:07.4732.881:07.47
4.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:08.631995020951:08.7932.541:08.79
5.Bart CokZ&PC De Gouwe1:08.791997019211:10.8734.461:10.87
6.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe1:12.991992029611:11.9535.431:11.95
7.Thomas de RuigZoetermeer1:10.901993014571:12.3733.911:12.37
8.Luc EsmeijerZoetermeerNT1996008551:18.4340.501:18.43
9.Paul van DijkZoetermeer1:23.521993014551:19.0037.751:19.00
10.Mark van WijkWZK1:22.081978017251:25.4542.421:25.45
11.Sven van den HoekZoetermeer1:35.251992070111:32.1944.011:32.19
12.Angad PabarniZoetermeerNT1996053191:36.3446.471:36.34
AFGEMPatrick KersZoetermeerNT197200499
AFGEMThomas PeekWZK1:19.16198705313


<< TOP >>
Programmanr. 40
8-3-2015 - 17:35
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WZK 1WZK2:22.402:24.28
Cathelijn Bogers
Nuria Boersma
01
01
35.47Grace Anderson
Jasmine el Taraboulsi
02
01
2.Zoetermeer 1ZoetermeerNT2:33.32
Elyanne Boudestein
Babet Roeling
01
01
38.17Anne Straub
Lisanne Dijkman
02
01
3.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe3:00.922:59.44
Bo Driesen
Lotte van Vliet
01
02
43.87Kim van der Velde
Shao Kaptein
01
02
DISWZK 2WZK2:38.42
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Charlotte Drastich
Veera Harma
02
03
Maria Clemente
Paige Lovelace
01
03


<< TOP >>
Programmanr. 41
8-3-2015 - 17:40
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd