Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 20. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 23. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
7-12-2014 - 15:00
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Melina KnolZV De Zaan1:00.381998022321:01.6129.321:01.61
2.Aranka SchoutenDe Fuut1:01.431995037421:02.4029.711:02.40
3.Jade BroekA.Z.V.D.1:02.701997023001:02.5129.601:02.51
4.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:03.281999037781:02.5329.811:02.53
5.Melissa BaarsAquarijn1:02.751999003761:02.9930.461:02.99
6.Maartje StoofDe Fuut1:03.891999036961:03.4130.361:03.41
7.Michelle MiltenburgDe Fuut1:05.212000002241:04.2130.521:04.21
8.Melissa ZwaanDaw1:00.411991036661:05.1730.731:05.17
9.Jet KleineMSV- Zeemacht1:05.821999033841:05.4130.921:05.41
10.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:06.601999014381:05.6331.311:05.63
11.Jessica BaarsAquarijn1:05.592001019661:05.6432.111:05.64
12.Yara WeldamAquarijn1:07.682001027621:05.6831.051:05.68
13.Kim GroeneveldEd-Vo1:05.412001009241:05.8031.391:05.80
14.Iris de KruijfAquarijn1:05.021999036581:06.3031.101:06.30
15.Sanne BartenAquarijn1:07.742001012821:06.9932.371:06.99
16.Kimberley KortDaw1:08.191998046981:07.5132.311:07.51
17.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:05.361999032921:07.9732.331:07.97
18.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo1:10.621999028921:08.0632.661:08.06
19.Rachel JahnZV De Zaan1:07.172001009581:08.1032.451:08.10
20.Lotte HosperDe Fuut1:10.132002014141:09.1732.931:09.17
21.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:12.102000043801:10.0033.451:10.00
22.Elvira KorthagenEd-Vo1:09.311998010041:10.3033.301:10.30
23.Emma HuizingaDaw1:12.852002022461:10.3134.051:10.31
24.Sharon van der LemSwimcademy1:10.631998002701:12.4932.931:12.49
25.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:13.852001052581:13.2134.861:13.21
26.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn1:15.012003016921:13.5835.921:13.58
27.Mila KokZV De Zaan1:14.692003011161:13.6034.371:13.60
28.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:14.092000015501:13.8234.581:13.82
29.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:17.632003010061:14.2935.091:14.29
30.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:16.552003010041:14.4135.311:14.41
31.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:17.392003007821:15.1435.911:15.14
32.Chimène BreuringZV De Zaan1:17.752002012101:16.2535.441:16.25
33.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:19.732003026701:17.6137.191:17.61
34.Jonna WielingAquarijn1:28.382002052661:18.7838.141:18.78
35.Yvette VeldtDaw1:24.252002045581:21.8639.611:21.86
36.Laura van de BeekZwemvereniging Hoorn1:28.462002050561:22.1940.381:22.19
37.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:20.172001027301:23.6838.541:23.68
38.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:32.082000021421:29.5242.901:29.52
AFGEMShania van WijkDe Fuut1:12.00200000968
AFGEMLaura van der VeenZV De Zaan58.13199404090
AFGEMNoortje WisseloDaw1:14.10200202744


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-12-2014 - 15:11
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend51.6019920002753.0224.9153.02
2.Jorrick DruyvenDaw52.9919940050754.4825.6654.48
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht55.1319950388155.7826.6155.78
4.Jeroen JongertA.Z.V.D.55.1919960044555.8426.9155.84
5.van Nieuwkerk MichelAlbion56.2719970241356.1326.9256.13
6.Rense RuigZV De Zaan55.3819990162756.3627.0856.36
7.Sander DorlandZV De Zaan57.0319990264357.0727.2857.07
8.Jordi de NijsMSV- Zeemacht56.8819980185157.1627.5657.16
9.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn55.4619970315758.0127.8358.01
10.Erik BultDaw58.9419990215358.8828.2458.88
11.Duncan de VosAquarijn59.611997031771:00.0528.651:00.05
12.Danny GroenEd-Vo58.921997030331:00.1028.821:00.10
13.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:01.421999027171:00.5529.421:00.55
14.Kaspur van der LemSwimcademy58.871996002791:01.6428.751:01.64
15.Mike SchilderEd-Vo1:01.112000007671:01.9929.801:01.99
16.Marcel van der LemSwimcademy1:01.951965005631:02.7429.721:02.74
17.Stefan HolmstromDaw1:17.421967016711:02.9329.341:02.93
18.Christiaan SmitDe Fuut1:03.942001024631:03.2330.271:03.23
19.Swen van ElterenAquarijn1:03.562001033311:03.5630.591:03.56
20.Marlon BilDaw1:05.972001026491:06.2831.391:06.28
21.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:09.782000030071:07.6432.041:07.64
22.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:13.182000024571:11.4233.661:11.42
23.Jelle BoschZV De Zaan1:13.702002008871:13.6034.601:13.60
24.Delano van den BoschAquarijn1:21.472002002371:22.8139.651:22.81
AFGEMTim TuijpZV De Zaan55.93199800975


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-12-2014 - 15:18
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Simon AdamsWZ&PC Purmerend1:22.282004004611:19.6338.341:19.63
2.Marc TolWZ&PC Purmerend1:23.192004001251:20.9038.431:20.90
3.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:31.702005006561:30.9942.541:30.99
4.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:33.002005002521:33.3844.691:33.38
5.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:32.192005006211:38.6945.471:38.69
6.Luna GouwerokWZ&PC Purmerend1:55.892005026001:46.8948.511:46.89
7.Marin WielingAquarijn1:50.862005012201:47.6848.171:47.68
8.Maaike BleijA.Z.V.D.NT2006012741:48.1850.941:48.18
9.Loeki GriffioenWZ&PC PurmerendNT2005023861:51.2153.401:51.21
10.Evy RozeboomWZ&PC PurmerendNT2006013381:53.6155.531:53.61
11.Samuel LamWZ&PC PurmerendNT2005013872:00.2154.192:00.21
12.Milan BlijWZ&PC PurmerendNT2006002312:01.611:01.052:01.61
13.Anouk van HeijningeWZ&PC Purmerend2:11.242005020182:04.6756.742:04.67
AFGEMDuncan KoridonWZ&PC PurmerendNT200600085


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-12-2014 - 15:23
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mirl de BoerDaw1:05.531997004681:04.3831.171:04.38
2.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:10.031992015221:10.6934.451:10.69
3.Denise BoonstraDaw1:11.101999026621:10.9034.381:10.90
4.Melissa VallingaZV De Zaan1:13.862000016761:12.6034.961:12.60
5.Jennifer TuijpZV De Zaan1:14.092000041981:12.6535.861:12.65
6.Samira MijnenZV De Zaan1:12.731997013201:13.2936.341:13.29
7.Hannah BervoetsZV De Zaan1:14.172000007261:14.0036.461:14.00
8.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan1:18.482003008801:19.2837.871:19.28
9.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:17.852000043801:19.5038.311:19.50
10.Calina van der LemSwimcademy1:19.692002000861:19.9637.901:19.96
11.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:21.882001017621:20.1838.951:20.18
12.Roxann GeenenDaw1:12.281996015181:20.6639.031:20.66
13.Talya de LangeDaw1:21.251999021901:20.7639.451:20.76
B
14.Kim JanssenMSV- Zeemacht1:22.032002009861:21.6438.891:21.64
15.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:24.502000004121:22.3940.181:22.39
16.Catannia NortanWZ&PC Purmerend1:23.741999044001:22.4040.581:22.40
17.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:25.402001031241:23.2840.411:23.28
18.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn1:23.832003016921:24.4241.781:24.42
19.Indy van SteltenZV De Zaan1:27.822003003701:25.4340.311:25.43
20.Jonna WielingAquarijn1:40.002002052661:29.7945.131:29.79
21.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo1:33.352003014801:30.8244.841:30.82
22.Merel KramerDaw1:42.362003031861:38.5148.821:38.51
23.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:38.082001047141:39.1348.091:39.13
24.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:41.152000021421:41.8349.401:41.83
DISAmy WijkhuizenDaw1:42.34200303780
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
AFGEMShania van WijkDe Fuut1:23.44200000968
AFGEMNoortje WisseloDaw1:24.48200202744


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-12-2014 - 15:32
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lex SandburgZV De Zaan1:02.511998006991:03.3030.091:03.30
2.Stefan RoozeDe Fuut1:10.832001024611:09.7433.311:09.74
3.Jens de GrootDaw1:10.592000013991:13.9334.781:13.93
4.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:20.602003006851:18.9339.061:18.93
DISBjorn van DoesburgAquarijn1:15.41200201867
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE
AFGEMMaarten van der VeenA.Z.V.D.1:17.21199902381


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-12-2014 - 15:34
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Inge VieveenWvz2:44.892001000242:44.5938.061:20.072:01.872:44.59
2.Claudia SchoutenDe Fuut2:50.212000008122:52.3437.601:21.372:06.742:52.34
3.Kimberly MijnenZV De Zaan2:57.071995036442:54.0338.231:22.152:07.812:54.03
4.Iris van DuijseZV De Zaan3:14.142003003223:15.4443.641:33.432:24.273:15.44
5.Yvette VeldtDaw3:25.742002045583:30.8448.551:42.332:37.133:30.84
6.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT2003026703:33.4248.741:43.492:38.823:33.42
7.Iris van't VeerA.Z.V.D.3:38.432003012543:33.8548.391:43.282:38.933:33.85
8.Chimène BreuringZV De Zaan3:38.932002012103:38.0949.761:46.332:43.683:38.09
9.Lisa MoerkensWZ&PC PurmerendNT2003011183:38.2048.781:44.832:41.753:38.20
DISLaura van de BeekZwemvereniging Hoorn3:39.81200205056
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
AFGEMYara GolverdingenWZ&PC Purmerend3:17.25200300494


<< TOP >>
Programmanr. 7
7-12-2014 - 15:43
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Mike MoriannerDaw2:31.021999021372:28.9533.461:11.731:50.982:28.95
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:25.551992000272:29.4734.161:12.881:51.172:29.47
3.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:38.302001015992:36.5234.601:14.541:55.472:36.52
4.Tyrese WilsonDe Fuut2:40.262000002232:37.5835.151:15.211:56.142:37.58
5.Elroy SchotWZ&PC Purmerend3:02.992002006893:02.5539.481:25.452:14.873:02.55
6.Sjoerd JongertA.Z.V.D.3:21.192001004273:18.7843.551:34.002:25.973:18.78
7.Yordi HakvoortEd-Vo4:00.042000044533:46.3850.891:49.312:48.673:46.38


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-12-2014 - 15:51
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marc TolWZ&PC Purmerend42.6620040012541.40
2.Kelly DijstWZ&PC Purmerend48.5720050025245.86
3.Leon van GelderWZ&PC Purmerend47.0620050062147.92
4.Luna GouwerokWZ&PC PurmerendNT20050260051.71
5.Zenna KreftWZ&PC Purmerend57.1820050011852.08
6.Marin WielingAquarijn53.7020050122053.07
7.Maaike BleijA.Z.V.D.55.7020060127456.10
8.Sanne LamWZ&PC Purmerend1:05.9320060052456.44
B
9.Milan BlijWZ&PC Purmerend59.1920060023159.15
DISSamuel LamWZ&PC Purmerend1:05.08200501387
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE
DISEvy RozeboomWZ&PC Purmerend48.88200601338
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISHayley TielandWZ&PC Purmerend55.61200600152
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
AFGEMDuncan KoridonWZ&PC Purmerend52.00200600085


<< TOP >>
Programmanr. 9
7-12-2014 - 15:55
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Melissa BaarsAquarijn1:09.651999003761:10.2432.731:10.24
2.Sanne BartenAquarijn1:17.762001012821:18.9037.221:18.90
3.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo1:28.131999028921:23.4037.051:23.40
4.Rachel JahnZV De Zaan1:26.432001009581:28.0538.401:28.05
NG.ZAGiorgia ColleSG SCOM/ DeZeehond'731:13.70200201754
AFGEMLaura van der VeenZV De Zaan1:05.91199404090
AFGEMEmma HuizingaDaw1:37.28200202246
AFGEMNoortje WisseloDaw1:41.79200202744


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-12-2014 - 15:59
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:01.971996004451:01.1427.921:01.14
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:01.881998018511:01.5929.031:01.59
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht59.591995038811:01.6828.391:01.68
4.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn1:04.841997031571:04.3230.171:04.32
5.Lex SandburgZV De Zaan1:04.591998006991:07.4130.761:07.41
6.Duncan de VosAquarijn1:07.921997031771:08.0331.461:08.03
7.Mike SchilderEd-Vo1:09.102000007671:09.7732.761:09.77
8.Stefan HolmstromDawNT1967016711:12.1233.791:12.12
9.Kaspur van der LemSwimcademy1:07.311996002791:12.5832.271:12.58
10.Christiaan SmitDe Fuut1:12.212001024631:14.5833.731:14.58
11.Swen van ElterenAquarijn1:16.952001033311:15.0034.421:15.00
12.Jeffrey van ZanenZV De Zaan1:21.332000031231:21.2235.801:21.22
13.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:37.242003003211:32.2442.531:32.24
AFGEMFriso StolkDe Fuut1:02.39199801417


<< TOP >>
Programmanr. 11
7-12-2014 - 16:04
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mirl de BoerDaw1:06.581997004681:07.2431.141:07.24
2.Melina KnolZV De Zaan1:10.011998022321:11.9632.531:11.96
3.Aranka SchoutenDe Fuut1:11.951995037421:13.2633.411:13.26
4.Denise BoonstraDaw1:12.661999026621:13.3133.501:13.31
5.Melissa VallingaZV De Zaan1:18.872000016761:15.3434.041:15.34
6.Roxann GeenenDaw1:10.771996015181:16.1334.721:16.13
7.Samira MijnenZV De Zaan1:16.261997013201:16.3833.991:16.38
8.Jessica BaarsAquarijn1:18.752001019661:16.5636.181:16.56
9.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:14.761992015221:16.7634.891:16.76
10.Jente DekkerDaw1:18.432001027241:16.8935.601:16.89
11.Iris de KruijfAquarijn1:18.161999036581:17.4235.071:17.42
12.Kimberley KortDaw1:18.721998046981:17.4734.571:17.47
13.Elvira KorthagenEd-Vo1:20.091998010041:20.9737.721:20.97
14.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:24.442001052581:23.4139.781:23.41
15.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:24.392001017621:23.4237.141:23.42
16.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:25.782000004121:23.6338.801:23.63
17.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan1:27.712003027441:24.9638.671:24.96
18.Catannia NortanWZ&PC Purmerend1:47.751999044001:25.1839.541:25.18
19.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:27.892003007821:26.5741.801:26.57
20.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:27.802000015501:28.1242.161:28.12
21.Debra de LangeDaw1:43.232002023801:31.3043.431:31.30
22.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:39.992001047141:38.3648.131:38.36
23.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo1:39.152003014801:40.4845.851:40.48
24.Gabrielle WaldramWZ&PC PurmerendNT1966007041:45.1850.891:45.18
DISJonna WielingAquarijn1:42.08200205266
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISSofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:32.02200302670
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISRachella van ZanenZV De Zaan1:25.71200300806
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd., AE
AFGEMShania van WijkDe Fuut1:29.08200000968


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-12-2014 - 16:12
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Erik BultDaw1:09.351999021531:09.4930.711:09.49
2.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:14.001999027171:13.5834.561:13.58
3.Jeroen KortDawNT1968015431:14.3134.531:14.31
4.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:16.622000030071:17.0134.951:17.01
5.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:29.802000024571:28.9740.301:28.97
6.Delano van den BoschAquarijn1:36.672002002371:34.9744.091:34.97
7.Yordi HakvoortEd-Vo1:38.622000044531:38.5747.441:38.57
AFGEMMaarten van der VeenA.Z.V.D.1:16.87199902381


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-12-2014 - 16:17
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Inge VieveenWvz2:14.442001000242:15.4131.411:06.281:40.992:15.41
2.Maartje StoofDe Fuut2:19.651999036962:18.5132.951:08.591:44.132:18.51
3.Melissa ZwaanDaw2:11.111991036662:19.3732.111:07.811:44.162:19.37
4.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:19.142000015462:19.5632.531:07.991:44.382:19.56
5.Jennifer TuijpZV De Zaan2:20.832000041982:20.1031.291:06.791:43.722:20.10
6.Kim GroeneveldEd-Vo2:19.532001009242:21.7132.311:07.991:44.432:21.71
7.Jade BroekA.Z.V.D.2:22.561997023002:23.8133.931:11.151:48.952:23.81
8.Jet KleineMSV- Zeemacht2:22.091999033842:24.5832.641:09.021:46.202:24.58
9.Hannah BervoetsZV De Zaan2:22.332000007262:25.2432.881:10.661:48.632:25.24
10.Michelle MiltenburgDe Fuut2:29.582000002242:26.8634.241:12.211:50.582:26.86
11.Iris van DuijseZV De Zaan2:43.322003003222:40.9036.801:18.052:00.522:40.90
12.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn2:43.832003016922:46.1938.731:21.522:05.592:46.19
13.Kim JanssenMSV- Zeemacht3:03.192002009862:48.3536.761:20.252:05.622:48.35
14.Merel KramerDawNT2003031863:00.9642.041:29.612:17.713:00.96


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-12-2014 - 16:24
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.van Nieuwkerk MichelAlbion2:02.081997024132:02.7727.8558.931:30.902:02.77
2.Rense RuigZV De Zaan2:02.151999016272:06.1828.531:00.511:33.922:06.18
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:14.661999025872:10.8529.551:02.711:37.162:10.85
4.Tim KieftZV De Zaan2:16.001999019212:13.9729.641:03.841:38.992:13.97
5.Jens de GrootDaw2:14.122000013992:14.0830.321:04.501:40.192:14.08
6.Danny GroenEd-Vo2:10.881997030332:14.8431.011:05.511:41.802:14.84
7.Mike SchilderEd-Vo2:13.002000007672:15.5031.571:05.971:40.632:15.50
8.Bjorn van DoesburgAquarijn2:29.232002018672:26.8633.551:12.241:52.542:26.86
9.Daan SwartA.Z.V.D.2:44.812001031232:27.4733.101:11.791:51.982:27.47
10.Tim CohenWZ&PC Purmerend2:37.752003006852:33.1334.771:15.131:55.762:33.13
AFGEMTim TuijpZV De Zaan2:05.84199800975


<< TOP >>
Programmanr. 15
7-12-2014 - 16:30
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marc TolWZ&PC Purmerend43.9520040012544.91
2.Simon AdamsWZ&PC Purmerend54.2320040046149.11
3.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend51.7920050065651.75
4.Marin WielingAquarijn56.3320050122052.83
5.Evy RozeboomWZ&PC PurmerendNT20060133858.51
6.Charissa SchotWZ&PC PurmerendNT20060103859.87
B
7.Leon van GelderWZ&PC PurmerendNT2005006211:00.41
8.Maaike BleijA.Z.V.D.1:10.972006012741:06.36


<< TOP >>
Programmanr. 16
7-12-2014 - 16:34
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:39.621999037782:43.2636.081:16.831:59.752:43.26
2.Iris van't VeerA.Z.V.D.2:57.702003012543:01.0743.071:28.793:01.07
3.Chimène BreuringZV De Zaan2:58.252002012103:02.2941.891:28.642:17.153:02.29
4.Indy van SteltenZV De Zaan2:59.802003003703:03.0641.431:27.862:17.373:03.06
5.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend3:03.222003010043:04.2943.491:30.252:19.013:04.29
AFGEMYara GolverdingenWZ&PC Purmerend2:59.07200300494


<< TOP >>
Programmanr. 17
7-12-2014 - 16:38
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:08.531992000272:15.3730.391:04.641:40.252:15.37
AFGEMStefan RoozeDe Fuut2:31.08200102461


<< TOP >>
Programmanr. 18
7-12-2014 - 16:42
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:20.841994030301:18.4435.601:18.44
2.Yara WeldamAquarijn1:26.352001027621:22.1638.301:22.16
3.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:27.771999032921:28.5341.691:28.53
4.Sharon van der LemSwimcademy1:30.411998002701:30.6942.281:30.69
5.Talya de LangeDaw1:28.831999021901:30.9843.171:30.98
6.Sanne BartenAquarijn1:31.552001012821:32.6144.331:32.61
7.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:30.102001052581:32.6544.211:32.65
8.Jente DekkerDaw1:29.772001027241:33.2742.581:33.27
9.Elvira KorthagenEd-Vo1:31.041998010041:34.0745.021:34.07
10.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:34.262003007821:34.7044.621:34.70
11.Catannia NortanWZ&PC Purmerend1:35.441999044001:38.5246.371:38.52
12.Calina van der LemSwimcademy1:33.412002000861:38.9446.511:38.94
13.Debra de LangeDaw1:41.332002023801:40.7347.501:40.73
14.Amy WijkhuizenDaw1:44.512003037801:44.3349.981:44.33
15.Laura van de BeekZwemvereniging Hoorn1:45.012002050561:45.1250.501:45.12
16.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:48.412000021421:47.2049.941:47.20
17.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:44.942001027301:47.8950.271:47.89
18.Gabrielle WaldramWZ&PC PurmerendNT1966007041:52.5753.671:52.57


<< TOP >>
Programmanr. 19
7-12-2014 - 16:49
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sander DorlandZV De Zaan1:09.891999026431:10.7932.971:10.79
2.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:13.192001015991:12.1634.161:12.16
3.Nick StikkelmanDaw1:20.832001005931:20.2236.981:20.22
4.Jeroen KortDawNT1968015431:21.3538.861:21.35
5.Jordi van der LemSwimcademy1:22.172000001891:25.2239.731:25.22
6.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:30.112001004271:30.3243.331:30.32
Marlon BilDaw1:34.042001026491:30.3241.751:30.32
8.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:31.462000030071:31.0143.231:31.01
9.Daan SwartA.Z.V.D.1:29.732001031231:35.9946.491:35.99


<< TOP >>
Programmanr. 20
7-12-2014 - 16:53
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:51.202005002521:49.3653.921:49.36
2.Simon AdamsWZ&PC Purmerend1:48.572004004611:50.3052.901:50.30
3.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:56.392005001181:58.1357.921:58.13
4.Marin WielingAquarijn1:53.742005012202:03.6056.452:03.60
5.Loeki GriffioenWZ&PC PurmerendNT2005023862:10.251:03.402:10.25
6.Hayley TielandWZ&PC PurmerendNT2006001522:16.671:02.302:16.67
7.Anouk van HeijningeWZ&PC Purmerend2:18.812005020182:20.651:05.742:20.65
B
8.Samuel LamWZ&PC PurmerendNT2005013872:25.281:04.272:25.28
B
9.Milan BlijWZ&PC PurmerendNT2006002312:26.351:11.322:26.35
10.Charissa SchotWZ&PC Purmerend2:35.442006010382:29.681:06.932:29.68
11.Sanne LamWZ&PC PurmerendNT2006005242:30.721:11.502:30.72
B
DISJasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend2:11.53200500656
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
AFGEMDuncan KoridonWZ&PC PurmerendNT200600085


<< TOP >>
Programmanr. 21
7-12-2014 - 17:00
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Claudia SchoutenDe Fuut2:53.922000008122:36.0634.941:16.802:00.132:36.06
2.Roxann GeenenDaw2:33.741996015182:39.6932.721:15.132:02.652:39.69
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:45.261999014382:42.5936.071:16.912:06.282:42.59
4.Lotte HosperDe Fuut2:48.452002014142:44.5635.621:17.522:06.102:44.56
5.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan3:22.802003027443:06.7341.151:28.492:25.773:06.73
6.Emma HuizingaDaw3:03.342002022463:07.8343.081:33.942:28.783:07.83
7.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:02.322003010063:10.9243.461:30.362:26.833:10.92
8.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend3:19.142003011183:11.2539.981:30.502:27.933:11.25
9.Chimène BreuringZV De Zaan3:08.442002012103:15.6245.161:31.722:30.633:15.62
10.Merel KramerDaw3:52.752003031863:40.1054.571:50.172:56.043:40.10
DISMelina Carrillo MorenoZV De Zaan3:00.09200300880
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE


<< TOP >>
Programmanr. 22
7-12-2014 - 17:08
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.van Nieuwkerk MichelAlbion2:18.551997024132:14.9130.041:04.491:43.302:14.91
2.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn2:18.051997031572:17.5229.641:04.581:45.872:17.52
3.Jorrick DruyvenDaw2:11.601994005072:20.8928.801:05.151:48.792:20.89
4.Mike MoriannerDaw2:24.141999021372:21.1330.241:08.401:46.602:21.13
5.Lex SandburgZV De Zaan2:26.181998006992:21.2730.101:05.521:48.992:21.27
6.Tyrese WilsonDe Fuut2:21.812000002232:21.6130.351:07.021:49.762:21.61
7.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:30.321999025872:26.8131.621:07.451:52.932:26.81
8.Jens de GrootDaw2:28.832000013992:35.4332.841:14.291:57.462:35.43
9.Stefan RoozeDe Fuut2:40.332001024612:37.8833.781:13.232:01.412:37.88
10.Elroy SchotWZ&PC Purmerend2:42.732002006892:44.6935.471:17.732:08.042:44.69
11.Bjorn van DoesburgAquarijn2:44.162002018672:46.5534.941:19.652:10.752:46.55
12.Barry SchotWZ&PC Purmerend3:04.822003003213:02.8944.771:30.692:23.903:02.89


<< TOP >>
Programmanr. 23
7-12-2014 - 17:15
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw27.0419970046827.27
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend28.3219940303028.30
3.Aranka SchoutenDe Fuut27.8719950374228.63
4.Melina KnolZV De Zaan27.6319980223228.69
5.Hannah BervoetsZV De Zaan29.2620000072628.91
6.Denise BoonstraDaw28.7319990266229.03
7.Maartje StoofDe Fuut29.4019990369629.47
8.Michelle MiltenburgDe Fuut29.4620000022429.66
9.Iris de KruijfAquarijn29.0319990365830.01
10.Kim JanssenMSV- Zeemacht32.6020020098630.72
11.Jessica BaarsAquarijn31.0320010196630.74
12.Rachel JahnZV De Zaan30.7720010095831.07
13.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn31.7520000438031.49
14.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend30.7919990329232.03
15.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend32.5620010176232.11
16.Sanne BartenAquarijn31.7720010128232.13
17.Sharon van der LemSwimcademy32.1419980027032.20
18.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo32.3919990289232.44
19.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend33.1520000041232.76
20.Calina van der LemSwimcademy33.0020020008632.78
21.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend32.7620010312432.95
22.Mila KokZV De Zaan34.1420030111633.65
23.Rachella van ZanenZV De Zaan34.5020030080633.95
24.Catannia NortanWZ&PC Purmerend33.6119990440034.09
25.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht33.9420000155034.27
26.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend33.7520030100434.59
27.Jonna WielingAquarijn39.7620020526634.96
28.Talya de LangeDaw34.1319990219035.01
29.Debra de LangeDaw37.0720020238036.80
30.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo39.7620030148038.22
AFGEMYara GolverdingenWZ&PC Purmerend35.43200300494
AFGEMLaura van der VeenZV De Zaan26.86199404090


<< TOP >>
Programmanr. 24
7-12-2014 - 17:21
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht25.1419950388125.50
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.25.4219960044525.83
3.Sander DorlandZV De Zaan26.3919990264326.34
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht26.5619980185126.54
5.Danny GroenEd-Vo27.2919970303326.79
6.Tim KieftZV De Zaan26.8519990192127.04
7.Jens de GrootDaw27.5320000139927.35
8.Marcel van der LemSwimcademy27.6019650056327.73
9.Kaspur van der LemSwimcademy26.7619960027927.94
Nick StikkelmanDaw28.9220010059327.94
11.Jairo KauwohMSV- Zeemacht28.4320010159928.11
12.Mike SchilderEd-Vo27.5620000076728.30
13.Marlon BilDaw29.1320010264928.91
14.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend28.7919990271728.95
15.Christiaan SmitDe Fuut29.2620010246329.18
16.Jeffrey van ZanenZV De Zaan30.3420000312329.45
17.Swen van ElterenAquarijn29.8120010333129.70
18.Jordi van der LemSwimcademy30.5220000018930.49
19.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend32.3920000300731.99
20.Tim CohenWZ&PC Purmerend31.8520030068532.27
AFGEMMaarten van der VeenA.Z.V.D.29.17199902381
AFGEMFriso StolkDe Fuut26.04199801417