Nr. 1. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder



Programmanr. 1
1-11-2014 - 6:00
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kelly DijstWZ&PC PurmerendNT2005002523:20.70
50m:45.8045.80100m:1:37.8352.03150m:2:30.2352.40200m:3:20.7050.47
2.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend3:46.062005006563:29.75
50m:47.5347.53100m:1:42.4354.90150m:2:38.1255.69200m:3:29.7551.63
3.Leon van GelderWZ&PC PurmerendNT2005006213:39.55
50m:49.5849.58100m:1:46.3656.78150m:2:46.2859.92200m:3:39.5553.27
4.Zenna KreftWZ&PC PurmerendNT2005001183:45.57
50m:50.1850.18100m:1:47.5957.41150m:2:47.5759.98200m:3:45.5758.00
5.Anouk van HeijningeWZ&PC PurmerendNT2005020184:32.54
50m:1:00.081:00.08100m:2:11.241:11.16150m:3:23.491:12.25200m:4:32.541:09.05


<< TOP >>
Programmanr. 2
1-11-2014 - 6:05
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend5:59.772003006855:37.09
50m:38.0038.00100m:1:19.6441.64200m:2:47.511:27.87400m:5:37.092:49.58
2.Kenan CörüzDwt5:31.072003003575:37.37
50m:37.6037.60100m:1:19.8942.29200m:2:47.821:27.93400m:5:37.372:49.55
3.Barry SchotWZ&PC Purmerend6:04.912003003215:47.79
50m:38.3538.35100m:1:23.3144.96200m:2:53.561:30.25400m:5:47.792:54.23
4.Stanley HauWZ&PC Purmerend6:48.942003006556:13.28
50m:41.2341.23100m:1:26.5745.34200m:3:03.401:36.83400m:6:13.283:09.88
5.Vincent van WelyWZ&PC PurmerendNT2004009896:21.93
50m:42.8742.87100m:1:30.2747.40200m:3:07.841:37.57400m:6:21.933:14.09
6.Kelvin DouwmaDwt7:03.082004005476:41.64
50m:43.5143.51100m:1:34.0350.52200m:3:19.251:45.22400m:6:41.643:22.39
7.Naoufal QuandilDwt6:50.002003011556:52.68
50m:44.8444.84100m:1:36.8652.02200m:3:24.501:47.64400m:6:52.683:28.18
8.Lucas DouwmaDwt7:41.442004013377:47.22
50m:49.3149.31100m:1:47.8958.58200m:3:51.112:03.22400m:7:47.223:56.11
DISMarc TolWZ&PC PurmerendNT200400125
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 3
1-11-2014 - 6:20
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend6:15.852003026706:05.48
50m:39.8439.84100m:1:26.0146.17200m:3:01.451:35.44400m:6:05.483:04.03
2.Sophie van EsveldDwt5:55.652003006546:08.34
50m:40.1840.18100m:1:27.1847.00200m:3:02.641:35.46400m:6:08.343:05.70
3.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend6:16.842003011186:15.36
50m:40.1440.14100m:1:28.2448.10200m:3:03.671:35.43400m:6:15.363:11.69
4.Jessica EilatWZ&PC PurmerendNT2003034286:32.31
50m:42.7242.72100m:1:31.3748.65200m:3:13.921:42.55400m:6:32.313:18.39
5.Lisa van den HovenWZ&PC PurmerendNT2004025067:04.93
50m:43.6243.62100m:1:38.4554.83200m:3:28.951:50.50400m:7:04.933:35.98
6.Debora BroerseWZ&PC PurmerendNT2004026167:34.42
50m:49.7549.75100m:1:46.8657.11200m:3:44.281:57.42400m:7:34.423:50.14
AFGEMAnne van MarisWZ&PC Purmerend8:18.93200400452


<< TOP >>
Programmanr. 4
1-11-2014 - 6:30
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Janine RookerWZ&PC Purmerend10:30.9319960031610:43.06
50m:
100m:
36.43
1:15.62
36.43
39.19
200m:
400m:
2:36.24
5:19.60
1:20.62
2:43.36
800m:10:43.065:23.46
2.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend10:40.9419990329211:03.85
50m:
100m:
37.43
1:17.71
37.43
40.28
200m:
400m:
2:41.25
5:28.99
1:23.54
2:47.74
800m:11:03.855:34.86
3.Ouassima QuandilDwt10:50.0020010294811:18.93
50m:
100m:
35.69
1:15.72
35.69
40.03
200m:
400m:
2:38.95
5:30.97
1:23.23
2:52.02
800m:11:18.935:47.96
4.Nikita VosDwt10:52.3519990035611:31.49
50m:
100m:
37.54
1:19.47
37.54
41.93
200m:
400m:
2:47.69
5:44.69
1:28.22
2:57.00
800m:11:31.495:46.80
5.Catannia NortanWZ&PC Purmerend11:07.8719990440011:41.25
50m:
100m:
36.13
1:16.92
36.13
40.79
200m:
400m:
2:43.95
5:41.83
1:27.03
2:57.88
800m:11:41.255:59.42
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend11:50.5820010176211:51.81
50m:
100m:
38.39
1:21.61
38.39
43.22
200m:
400m:
2:51.57
5:54.26
1:29.96
3:02.69
800m:11:51.815:57.55
7.Lisanne MarselisWZ&PC PurmerendNT20010312412:12.36
50m:
100m:
37.47
1:20.77
37.47
43.30
200m:
400m:
2:53.24
6:00.33
1:32.47
3:07.09
800m:12:12.366:12.03
8.Hanne KeijzerDwt12:30.0019850393212:24.28
50m:
100m:
40.45
1:25.97
40.45
45.52
200m:
400m:
3:00.97
6:11.60
1:35.00
3:10.63
800m:12:24.286:12.68
9.Odette HelslootDwt13:30.0019980276413:20.36
50m:
100m:
42.69
1:30.92
42.69
48.23
200m:
400m:
3:09.69
6:34.50
1:38.77
3:24.81
800m:13:20.366:45.86
10.Priscilla AartsDwt13:30.0019980461013:38.14
50m:
100m:
43.06
1:33.12
43.06
50.06
200m:
400m:
3:17.44
6:47.10
1:44.32
3:29.66
800m:13:38.146:51.04
11.Benthe MastWZ&PC Purmerend17:09.1220010471414:17.65
50m:
100m:
46.62
1:40.43
46.62
53.81
200m:
400m:
3:30.42
7:08.83
1:49.99
3:38.41
800m:14:17.657:08.82
12.G. WalderamWZ&PC PurmerendNT19660070414:36.16
50m:
100m:
48.58
1:43.38
48.58
54.80
200m:
400m:
3:32.42
7:16.16
1:49.04
3:43.74
800m:14:36.167:20.00
AFGEMNaomi CohenWZ&PC Purmerend10:39.45199801222


<< TOP >>
Programmanr. 5
1-11-2014 - 7:00
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben GriffioenDe Columbiaan8:58.241999007719:02.05
50m:
100m:
28.43
1:01.39
28.43
32.96
200m:
400m:
2:10.04
4:28.40
1:08.65
2:18.36
800m:9:02.054:33.65
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend9:06.381992000279:02.43
50m:
100m:
28.46
1:00.84
28.46
32.38
200m:
400m:
2:08.50
4:25.95
1:07.66
2:17.45
800m:9:02.434:36.48
3.Jeffrey CamphensDwt9:47.511995031139:30.45
50m:
100m:
31.04
1:05.80
31.04
34.76
200m:
400m:
2:16.41
4:40.13
1:10.61
2:23.72
800m:9:30.454:50.32
4.Sverre OelenWZ&PC Purmerend10:24.191990021479:46.89
50m:
100m:
31.88
1:07.85
31.88
35.97
200m:
400m:
2:21.38
4:50.18
1:13.53
2:28.80
800m:9:46.894:56.71
5.Erno VriensWZ&PC Purmerend9:33.231999025879:46.90
50m:
100m:
29.98
1:04.94
29.98
34.96
200m:
400m:
2:18.53
4:48.80
1:13.59
2:30.27
800m:9:46.904:58.10
6.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend10:39.7319990271710:14.44
50m:
100m:
32.26
1:09.80
32.26
37.54
200m:
400m:
2:28.92
5:04.98
1:19.12
2:36.06
800m:10:14.445:09.46
7.Emre UysalDwt10:56.6520000346510:24.40
50m:
100m:
32.98
1:11.50
32.98
38.52
200m:
400m:
2:29.72
5:08.23
1:18.22
2:38.51
800m:10:24.405:16.17
8.Zyco van EsveldDwt11:05.8919990384310:31.75
50m:
100m:
34.47
1:12.85
34.47
38.38
200m:
400m:
2:32.96
5:15.80
1:20.11
2:42.84
800m:10:31.755:15.95
9.Abdelrahman MohamedDwtNT19980523710:56.19
50m:
100m:
33.38
1:12.48
33.38
39.10
200m:
400m:
2:33.19
5:18.43
1:20.71
2:45.24
800m:10:56.195:37.76
10.Elroy SchotWZ&PC Purmerend11:03.5220020068910:56.35
50m:
100m:
33.85
1:13.75
33.85
39.90
200m:
400m:
2:37.51
5:26.87
1:23.76
2:49.36
800m:10:56.355:29.48
11.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend12:01.3820000300711:07.56
50m:
100m:
36.79
1:17.42
36.79
40.63
200m:
400m:
2:41.14
5:32.48
1:23.72
2:51.34
800m:11:07.565:35.08
12.Iwan VosDwt11:40.8820010003511:30.25
50m:
100m:
36.40
1:18.12
36.40
41.72
200m:
400m:
2:44.48
5:42.06
1:26.36
2:57.58
800m:11:30.255:48.19
13.Miguel KloosterDwt11:25.5820010061311:44.44
50m:
100m:
36.40
1:17.70
36.40
41.30
200m:
400m:
2:45.55
5:47.11
1:27.85
3:01.56
800m:11:44.445:57.33
14.Koen SchelhaasDwt12:00.0020020296312:16.69
50m:
100m:
39.11
1:22.74
39.11
43.63
200m:
400m:
2:55.92
6:04.09
1:33.18
3:08.17
800m:12:16.696:12.60
15.Patrick AartsDwt12:00.0020000167112:26.29
50m:
100m:
39.94
1:24.33
39.94
44.39
200m:
400m:
2:59.10
6:11.02
1:34.77
3:11.92
800m:12:26.296:15.27
16.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend12:20.7320000245712:33.04
50m:
100m:
42.29
1:29.36
42.29
47.07
200m:
400m:
3:04.04
7:04.59
1:34.68
4:00.55
800m:12:33.045:28.45
AFGEMSjors de BruinWZ&PC Purmerend10:39.48199703609
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend15:21.25200201703
AFGEMLucas RibDwt12:30.00200104067