Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 13. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 18. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later



Programmanr. 22
21-9-2014 - 18:01
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ensger KotterinkAlbion23.1819940339123.53
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.4119920002724.16
3.Floris KotterinkAlbion24.3519980019924.52
4.Carlo KempWZ&PC Purmerend24.4919960046724.60
5.Dominique SikkemaZignea24.7319950039925.07
6.Ivo van DijckDe Dolfijn25.3319970298525.08
7.Ingmar BakkerZV De Zaan25.5119980049325.10
8.Sam HaringDaw26.0119990149126.13
9.Rense RuigZV De Zaan25.8019990162726.15
10.Dennis WeeningDe Dolfijn26.6320000081526.24
11.Tim WassenaarZV De Zaan26.2919990186926.27
12.Michel van NieuwkerkAlbion25.8219970241326.60
13.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD26.6819970481926.71
14.Brian OtjesAquarius26.8219990113526.78
15.Storm HeezenDe Otters Het Gooi26.9819980346126.83
16.Tim KieftZV De Zaan27.1619990192126.85
17.Luc KroonEd-Vo27.9320010069727.15
18.Kaspur van der LemSwimcademy26.8519960027927.22
19.Sem DikZV De Zaan28.0320010044527.74
20.Marcel van der LemSwimcademy27.7819650056327.76
Jens de GrootDaw27.5320000139927.76
22.Frank van HaasterDaw30.1119920640128.18
23.Erno VriensWZ&PC Purmerend27.9819990258728.25
24.Frank DekkerDaw27.7319980115528.39
25.Olivier JansDe Dolfijn29.4420000181528.45
26.Marlon BilDaw30.4720010264929.13
27.Franklin PaassenDe Dolfijn29.6520000388129.61
28.Miquel KoelemanDe Columbiaan30.4620000276329.62
29.Maarten van der VeenA.Z.V.D.29.7619990238129.93
30.Elroy SchotWZ&PC Purmerend29.6820020068930.00
31.Dave van den NieuwendijkDe Columbiaan31.4620010047530.26
32.Joep PostDe Otters Het Gooi31.3020000072530.30
33.Ivar OldenhofDe Dolfijn30.2620000008130.77
34.Pascal de HaasZ&PC AquaWaarD31.3819990459731.51
35.Rijk HeereDe Futen33.1320030089732.50
36.Luc MulDaw32.2620020102532.54
37.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend33.2220000300732.84
38.Romarin van der TangDe ColumbiaanNT20010215532.94
39.Axel VisserZ&PC AquaWaarDNT20010217133.22
40.Tobias v.d. NieuwendijkAquarius33.0620010074733.72
41.Barry SchotWZ&PC Purmerend34.7320030032135.14
42.Jeff KroonEd-Vo32.3420030040135.48
43.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan36.9420030058338.35
44.Yordi HakvoortEd-Vo38.9120000445339.16


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-9-2014 - 15:02
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aziz NosairiDe Fuut49.5119910464550.58
50m:23.96100m:50.58
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend51.6019920002752.89
50m:25.15100m:52.89
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend53.7719960046754.05
50m:25.39100m:54.05
4.Dominique SikkemaZignea55.0219950039954.54
50m:25.51100m:54.54
5.Simon KoopenZV De Zaan53.8819980212754.60
50m:26.28100m:54.60
6.Ingmar BakkerZV De Zaan55.1019980049355.62
50m:26.41100m:55.62
7.Rense RuigZV De Zaan55.3819990162755.99
50m:26.45100m:55.99
8.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD56.6119970481956.97
50m:27.88100m:56.97
9.Sander DorlandZV De Zaan58.1019990264357.03
50m:27.40100m:57.03
10.Michel van NieuwkerkAlbion56.2719970241357.16
50m:27.49100m:57.16
Niels PostDe Otters Het Gooi56.6519980132757.16
50m:27.60100m:57.16
12.Jordi de NijsMSV- Zeemacht56.8819980185157.56
50m:27.57100m:57.56
13.Dennis WeeningDe Dolfijn1:02.7320000081557.61
50m:27.86100m:57.61
14.Tim WassenaarZV De Zaan58.1119990186957.65
50m:27.65100m:57.65
15.Sander KirillovaAlbion57.5619980012157.78
50m:27.77100m:57.78
16.Sam HeckDe Columbiaan58.7219970077959.17
50m:28.97100m:59.17
17.Jory van der GrachtOeza57.9519870109759.76
50m:28.26100m:59.76
18.Brian OtjesAquarius1:00.0819990113559.99
50m:28.08100m:59.99
Erik BultDaw58.9419990215359.99
50m:27.67100m:59.99
20.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:01.031999025871:00.47
50m:28.47100m:1:00.47
21.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:02.731999027171:01.42
50m:29.94100m:1:01.42
22.Marcel van der LemSwimcademy1:03.251965005631:01.95
50m:29.78100m:1:01.95
23.Marc CastricumDe Dolfijn1:02.832000003211:01.98
50m:29.52100m:1:01.98
24.Nick StikkelmanDaw1:03.212001005931:02.65
50m:29.85100m:1:02.65
25.Frank van HaasterDaw1:07.671992064011:03.25
50m:29.69100m:1:03.25
26.Frank DekkerDaw1:06.171998011551:04.32
50m:29.71100m:1:04.32
27.Miquel KoelemanDe Columbiaan1:06.642000027631:04.39
50m:30.75100m:1:04.39
28.Finn van BommelDe Columbiaan1:08.342001036831:05.02
50m:31.15100m:1:05.02
29.Joep PostDe Otters Het Gooi1:08.342000007251:05.61
50m:31.06100m:1:05.61
30.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:05.321999023811:05.74
50m:30.59100m:1:05.74
31.Marlon BilDaw1:08.122001026491:05.97
50m:31.45100m:1:05.97
32.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:04.882002006891:06.28
50m:31.27100m:1:06.28
33.Mike AndringaDe Dolfijn1:07.921998044831:07.39
50m:32.89100m:1:07.39
34.Sil OeldrichDaw1:14.112001039231:07.64
50m:31.93100m:1:07.64
35.Luca DellantonioDe Columbiaan1:08.022000027591:07.83
50m:32.44100m:1:07.83
36.Ruud VeermanEd-Vo1:07.152002005851:08.71
50m:32.84100m:1:08.71
Jarno GroenOeza1:09.742001022631:08.71
50m:32.16100m:1:08.71
38.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:06.602000000811:08.84
50m:32.24100m:1:08.84
39.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht1:18.762001047591:08.86
50m:32.72100m:1:08.86
40.Jeffrey van ZanenZV De Zaan1:12.192000031231:09.09
50m:32.72100m:1:09.09
41.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:10.462000030071:09.78
50m:32.95100m:1:09.78
42.Pascal de HaasZ&PC AquaWaarD1:09.121999045971:10.83
50m:33.91100m:1:10.83
43.Luc MulDaw1:08.202002010251:10.87
50m:33.29100m:1:10.87
44.Romarin van der TangDe Columbiaan1:13.502001021551:12.60
50m:33.39100m:1:12.60
45.Ice SangmalaiDaw1:16.092000034291:13.22
50m:35.39100m:1:13.22
46.Axel VisserZ&PC AquaWaarD1:10.582001021711:14.03
50m:34.38100m:1:14.03
47.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:14.282003003211:14.95
50m:36.04100m:1:14.95
48.Kouhei KinugawaDe Dolfijn1:18.922000048651:16.01
50m:36.33100m:1:16.01
49.Ruben de VriendZV Haerlem1:16.402003009811:16.30
50m:35.84100m:1:16.30
50.Liam BurgerDaw1:19.912002010011:16.85
50m:36.95100m:1:16.85
51.Jeff KroonEd-Vo1:17.812003004011:17.80
50m:36.45100m:1:17.80
52.Bram DaalmanZV Haerlem1:16.612003006291:18.31
50m:37.55100m:1:18.31
53.Jonas AdriaanseDe Columbiaan1:19.842002028171:18.74
50m:36.50100m:1:18.74
54.Frank BouquetA.Z.V.D.1:18.492001022791:19.09
50m:37.98100m:1:19.09
55.Martijn HutschemakersDe DolfijnNT2003019111:22.82
50m:38.85100m:1:22.82
56.Yordi HakvoortEd-Vo1:27.722000044531:24.31
50m:40.62100m:1:24.31
57.Pepijn van der PuttenZV De Zaan1:26.722003003611:25.87
50m:39.28100m:1:25.87
58.Luca ChadwickDe DolfijnNT2003033411:45.62
50m:46.01100m:1:45.62
59.Tristan VeeningsZV Haerlem1:53.952003015671:49.82
50m:50.50100m:1:49.82
NG.ZARoel WitDaw1:15.09200202085
AFGEMRick Rodrigues de MercadoDe Dolfijn57.66199705357


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-9-2014 - 16:40
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jens KrijgsmanDe Columbiaan1:58.051999014291:57.90
50m:26.59100m:56.65150m:1:27.53200m:1:57.90
2.Floris KotterinkAlbion2:00.551998001991:59.91
50m:27.25100m:58.09150m:1:29.52200m:1:59.91
3.Niels PostDe Otters Het Gooi2:06.541998013272:04.95
50m:28.47100m:1:01.00150m:1:33.61200m:2:04.95
4.Sander KirillovaAlbion2:08.711998001212:05.00
50m:29.07100m:1:01.03150m:1:33.59200m:2:05.00
5.Rense RuigZV De Zaan2:02.311999016272:05.02
50m:28.66100m:1:00.68150m:1:33.23200m:2:05.02
6.Sam HaringDaw2:06.791999014912:05.89
50m:28.89100m:1:01.35150m:1:35.06200m:2:05.89
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:05.681998018512:06.11
50m:28.76100m:1:01.42150m:1:33.85200m:2:06.11
8.Wesley BosDe Columbiaan2:05.851999012412:06.12
50m:29.13100m:1:00.94150m:1:33.58200m:2:06.12
9.Simon KoopenZV De Zaan2:01.541998021272:06.80
50m:28.98100m:1:00.97150m:1:34.23200m:2:06.80
10.Nick van der WoudeZV Haerlem2:09.482000013912:13.41
50m:29.89100m:1:03.29150m:1:38.06200m:2:13.41
11.Gert SikkemaZignea2:06.641963006872:15.37
50m:29.89100m:1:03.96150m:1:38.98200m:2:15.37
12.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:14.661999025872:15.44
50m:30.47100m:1:04.84150m:1:40.74200m:2:15.44
13.Finn van BommelDe Columbiaan2:32.022001036832:30.27
50m:34.98100m:1:13.65150m:1:52.93200m:2:30.27
14.Stefan WoudsmaOeza2:32.262000034372:32.98
50m:34.29100m:1:13.97150m:1:54.93200m:2:32.98
15.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht2:59.402001047592:40.43
50m:36.23100m:1:17.94150m:2:00.78200m:2:40.43
16.Max LangerveldEd-Vo2:45.402002034352:42.54
50m:36.69100m:1:17.62150m:2:00.05200m:2:42.54


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-9-2014 - 15:36
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ensger KotterinkAlbion54.7019940339156.28
50m:26.87100m:56.28
2.Jorrick DruyvenDaw57.5619940050759.37
50m:28.19100m:59.37
3.Barry KleijneOeza58.631993006611:01.14
50m:29.17100m:1:01.14
4.Floris KotterinkAlbion59.391998001991:01.29
50m:30.06100m:1:01.29
5.Sam HaringDaw1:00.701999014911:01.58
50m:29.75100m:1:01.58
6.Ivo van DijckDe Dolfijn1:02.451997029851:02.62
50m:29.79100m:1:02.62
7.Olivier JansDe Dolfijn1:07.542000018151:04.18
50m:31.53100m:1:04.18
8.Luc KroonEd-Vo1:07.362001006971:04.81
50m:31.66100m:1:04.81
9.Wesley BosDe Columbiaan1:05.621999012411:05.34
50m:31.94100m:1:05.34
10.Simon KoopenZV De Zaan1:02.021998021271:07.17
50m:31.83100m:1:07.17
11.Nick van der WoudeZV Haerlem1:08.792000013911:07.25
50m:32.73100m:1:07.25
12.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD1:07.841997048191:07.61
50m:33.16100m:1:07.61
13.Jens de GrootDaw1:13.162000013991:10.59
50m:34.00100m:1:10.59
14.Kaspur van der LemSwimcademy1:09.591996002791:10.71
50m:33.56100m:1:10.71
15.Tim KieftZV De Zaan1:10.351999019211:11.09
50m:33.63100m:1:11.09
16.Erik BultDaw1:10.101999021531:12.35
50m:34.43100m:1:12.35
17.Thomas WeeningDe Dolfijn1:14.422002005231:13.22
50m:36.54100m:1:13.22
18.Franklin PaassenDe Dolfijn1:20.972000038811:15.99
50m:37.19100m:1:15.99
19.Alex van WaverenEd-Vo1:19.842002012711:17.02
50m:37.59100m:1:17.02
20.Jordi van der LemSwimcademy1:20.252000001891:18.59
50m:37.75100m:1:18.59
21.Jeffrey van ZanenZV De Zaan1:23.162000031231:20.02
50m:38.88100m:1:20.02
22.Eric BlaauwOeza1:16.811967016191:21.53
50m:39.36100m:1:21.53
23.Sil OeldrichDaw1:24.512001039231:21.78
50m:40.46100m:1:21.78
24.Rijk HeereDe Futen1:23.002003008971:24.84
50m:41.24100m:1:24.84
25.Pepijn van der PuttenZV De Zaan1:32.402003003611:32.57
50m:44.82100m:1:32.57
26.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan1:35.742003005831:34.00
50m:45.59100m:1:34.00
27.Jay KoedamAquarius1:41.022003019791:39.96
50m:46.94100m:1:39.96
DISSem DikZV De Zaan1:08.37200100445
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 15
21-9-2014 - 17:00
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben GriffioenDe Columbiaan2:08.281999007712:09.60
50m:29.44100m:1:01.27150m:1:35.02200m:2:09.60
2.Barry KleijneOeza2:13.751993006612:12.95
50m:30.57100m:1:03.50150m:1:38.29200m:2:12.95
3.Luc KroonEd-Vo2:25.612001006972:22.18
50m:34.08100m:1:10.66150m:1:47.27200m:2:22.18
4.Sam HeckDe Columbiaan2:23.611997007792:26.27
50m:34.09100m:1:10.75150m:1:48.87200m:2:26.27
5.Dave van den NieuwendijkDe Columbiaan2:43.822001004752:36.63
50m:36.63100m:1:15.96150m:1:56.22200m:2:36.63
6.Ruud VeermanEd-Vo2:45.002002005852:48.05
50m:40.45100m:1:23.32150m:2:07.03200m:2:48.05
7.Luc MulDaw2:40.362002010252:53.17
50m:41.24100m:1:24.60150m:2:10.13200m:2:53.17
DISOlivier JansDe Dolfijn2:23.92200001815
RJ - Na de eerste 15 meter na start en/of keerpunt het lichaam geheel onder water gehouden., RJ


<< TOP >>
Programmanr. 17
21-9-2014 - 17:17
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ensger KotterinkAlbion1:07.191994033911:05.18
50m:30.52100m:1:05.18
2.Aziz NosairiDe Fuut1:04.901991046451:05.39
50m:30.15100m:1:05.39
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:06.611992000271:08.19
50m:31.86100m:1:08.19
4.Michel van NieuwkerkAlbion1:09.291997024131:12.46
50m:33.96100m:1:12.46
5.Storm HeezenDe Otters Het Gooi1:13.031998034611:12.66
50m:33.58100m:1:12.66
6.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:17.442001015991:13.45
50m:34.00100m:1:13.45
7.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:15.051999021691:15.01
50m:35.34100m:1:15.01
8.Jens de GrootDaw1:14.812000013991:15.53
50m:35.53100m:1:15.53
9.Dennis WeeningDe Dolfijn1:20.812000008151:17.55
50m:36.65100m:1:17.55
10.Jory van der GrachtOeza1:16.741987010971:19.74
50m:37.27100m:1:19.74
11.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:17.801990025071:19.76
50m:36.51100m:1:19.76
12.Joppe van BeekDaw1:20.631999006271:20.24
50m:38.78100m:1:20.24
13.Alex van WaverenEd-Vo1:23.802002012711:21.42
50m:38.40100m:1:21.42
14.Frank DekkerDaw1:20.411998011551:21.51
50m:37.73100m:1:21.51
15.Marc CastricumDe Dolfijn1:21.672000003211:21.52
50m:38.45100m:1:21.52
16.Jordi van der LemSwimcademy1:29.202000001891:24.13
50m:39.60100m:1:24.13
17.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:26.281999027171:24.53
50m:40.82100m:1:24.53
18.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:26.222002006891:25.25
50m:39.89100m:1:25.25
19.Tobias v.d. NieuwendijkAquarius1:22.762001007471:25.45
50m:39.98100m:1:25.45
20.Franklin PaassenDe Dolfijn1:30.592000038811:25.55
50m:41.03100m:1:25.55
21.Pascal de HaasZ&PC AquaWaarD1:27.781999045971:27.39
50m:41.03100m:1:27.39
22.Luca DellantonioDe Columbiaan1:28.172000027591:30.69
50m:42.37100m:1:30.69
23.Ice SangmalaiDaw1:33.742000034291:32.61
50m:43.95100m:1:32.61
24.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:41.972003003211:39.07
50m:46.80100m:1:39.07
25.Jeff KroonEd-Vo1:42.302003004011:42.20
50m:48.43100m:1:42.20
26.Liam BurgerDaw1:47.542002010011:46.65
50m:50.55100m:1:46.65
27.Maarten WoudsmaOeza2:01.962001031811:51.11
50m:52.14100m:1:51.11
28.Yordi HakvoortEd-Vo1:53.902000044531:51.63
BT
50m:51.75100m:1:51.63
29.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:59.792000024571:52.64
50m:51.73100m:1:52.64
DISJay KoedamAquarius1:57.79200301979
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK
DISLuca ChadwickDe Dolfijn2:20.65200303341
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMRick Rodrigues de MercadoDe Dolfijn1:20.51199705357


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-9-2014 - 15:53
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:49.452001015992:38.30
50m:34.65100m:1:14.99150m:1:56.95200m:2:38.30
2.Anis el BachaouiDe Dolfijn3:25.221997020932:44.11
50m:36.00100m:1:16.88150m:2:00.28200m:2:44.11
3.Dave van den NieuwendijkDe Columbiaan2:47.622001004752:47.73
50m:35.93100m:1:18.54150m:2:02.80200m:2:47.73
4.Gerben RozieMSV- Zeemacht2:49.031990025072:52.02
50m:37.07100m:1:19.94150m:2:05.20200m:2:52.02
5.Marcel van der LemSwimcademy2:57.991965005632:58.86
50m:41.49100m:1:26.24150m:2:11.78200m:2:58.86
6.Finn VosDe Dolfijn3:16.782002006653:16.97
50m:44.33100m:1:34.45150m:2:27.05200m:3:16.97
7.Stefan WoudsmaOeza3:31.962000034373:23.85
50m:45.49100m:1:37.92150m:2:31.24200m:3:23.85
NG.ZARoel WitDaw3:12.09200202085


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-9-2014 - 16:19
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ensger KotterinkAlbion58.5319940339157.25
50m:26.55100m:57.25
2.Jorrick DruyvenDaw59.791994005071:00.80
50m:27.28100m:1:00.80
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:03.541996004671:03.80
50m:29.44100m:1:03.80
4.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:07.661999021691:06.08
50m:30.56100m:1:06.08
5.Michel van NieuwkerkAlbion1:03.141997024131:06.11
50m:31.33100m:1:06.11
6.Kaspur van der LemSwimcademy1:10.841996002791:09.72
50m:31.58100m:1:09.72
7.Brian OtjesAquarius1:08.641999011351:09.82
50m:30.47100m:1:09.82
8.Joppe van BeekDaw1:11.981999006271:10.77
50m:32.97100m:1:10.77
9.Marc CastricumDe Dolfijn1:16.472000003211:11.58
50m:32.92100m:1:11.58
10.Miquel KoelemanDe Columbiaan1:17.972000027631:15.78
50m:33.85100m:1:15.78
11.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:21.461999023811:16.87
50m:35.31100m:1:16.87
12.Joep PostDe Otters Het Gooi1:20.382000007251:17.02
50m:36.52100m:1:17.02
13.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:16.232000000811:17.27
50m:36.02100m:1:17.27
14.Mike AndringaDe Dolfijn1:18.861998044831:18.32
50m:36.72100m:1:18.32
15.Jordi van der LemSwimcademy1:21.642000001891:18.80
50m:36.92100m:1:18.80
16.Jarno GroenOeza1:21.102001022631:19.13
50m:35.62100m:1:19.13
17.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:18.132000030071:19.97
50m:36.18100m:1:19.97
18.Romarin van der TangDe Columbiaan1:22.682001021551:20.74
50m:36.32100m:1:20.74
19.Tobias v.d. NieuwendijkAquarius1:19.502001007471:21.07
50m:38.73100m:1:21.07
20.Rijk HeereDe Futen1:23.262003008971:22.68
50m:39.56100m:1:22.68
21.Marlon BilDaw1:31.392001026491:22.89
50m:37.99100m:1:22.89
22.Ice SangmalaiDaw1:28.672000034291:24.25
50m:40.26100m:1:24.25
23.Kouhei KinugawaDe Dolfijn1:24.452000048651:26.52
50m:40.67100m:1:26.52
24.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:38.582000024571:29.80
50m:41.17100m:1:29.80
25.Ruben de VriendZV Haerlem1:30.942003009811:31.48
50m:42.84100m:1:31.48
26.Bram DaalmanZV Haerlem1:33.402003006291:36.09
50m:46.37100m:1:36.09
27.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan1:36.862003005831:38.12
50m:45.25100m:1:38.12
28.Yordi HakvoortEd-Vo1:40.182000044531:38.62
50m:47.33100m:1:38.62
29.Jay KoedamAquarius1:41.802003019791:40.88
50m:46.98100m:1:40.88
DISDominique SikkemaZignea1:00.60199500399
RJ - Na de eerste 15 meter na start en/of keerpunt het lichaam geheel onder water gehouden., RJ
DISChristopher DijkstraDe Otters Het Gooi1:29.84200202321
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA + RH
AFGEMRick Rodrigues de MercadoDe Dolfijn1:09.19199705357


<< TOP >>
Programmanr. 20
21-9-2014 - 17:45
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben GriffioenDe Columbiaan2:13.621999007712:13.41
50m:30.22100m:1:03.00150m:1:42.08200m:2:13.41
2.Jens KrijgsmanDe Columbiaan2:14.341999014292:15.70
50m:28.84100m:1:01.99150m:1:44.42200m:2:15.70
3.Jorrick DruyvenDaw2:11.601994005072:16.92
50m:28.80100m:1:03.72150m:1:44.69200m:2:16.92
4.Sander KirillovaAlbion2:18.281998001212:20.87
50m:30.37100m:1:06.27150m:1:48.34200m:2:20.87
5.Sander DorlandZV De Zaan2:21.881999026432:22.56
50m:31.35100m:1:07.73150m:1:48.64200m:2:22.56
6.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi2:26.251999021692:26.32
50m:31.69100m:1:08.72150m:1:52.22200m:2:26.32
7.Anis el BachaouiDe Dolfijn2:33.201997020932:29.37
50m:29.99100m:1:08.70150m:1:53.69200m:2:29.37
8.Nick StikkelmanDaw2:44.732001005932:36.84
50m:33.74100m:1:14.89150m:2:00.85200m:2:36.84
9.Thomas WeeningDe Dolfijn2:42.762002005232:37.72
50m:35.18100m:1:14.73150m:2:01.89200m:2:37.72
10.Miquel KoelemanDe Columbiaan2:44.862000027632:45.56
50m:34.78100m:1:17.18150m:2:08.92200m:2:45.56
11.Finn VosDe Dolfijn3:00.052002006653:06.66
50m:45.62100m:1:33.06150m:2:27.39200m:3:06.66
12.Christopher DijkstraDe Otters Het Gooi3:07.882002023213:12.80
50m:45.56100m:1:35.62150m:2:29.14200m:3:12.80
13.Jonas AdriaanseDe Columbiaan3:26.682002028173:15.81
50m:46.67100m:1:36.41150m:2:32.02200m:3:15.81
14.Frank BouquetA.Z.V.D.3:28.292001022793:24.60
50m:47.34100m:1:41.13150m:2:43.14200m:3:24.60
15.Martijn HutschemakersDe Dolfijn3:20.032003019113:26.47
50m:49.15100m:1:38.63150m:2:40.66200m:3:26.47
NG.ZARoel WitDaw3:24.02200202085


<< TOP >>
Programmanr. 21
21-9-2014 - 17:53
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw27.1319970046827.65
2.Loulou JanssenDe Columbiaan27.6820010013227.73
3.Ingrid JongertEd-Vo27.4919910149027.82
4.Anouk NulkesDwt28.4519930287627.85
5.Fréderique WennekesZ&PC AquaWaarD29.7819990514428.58
6.Fenke BosschertDaw28.8719970472429.21
7.Melissa BaarsAquarijn29.1219990037629.44
8.Danique BernardEd-Vo29.3220020022429.60
9.Samantha van VuureDe Dolfijn30.8820020023029.79
10.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius29.3919980322230.09
11.Cynthia de GalanSwimcademy29.0719920341630.39
12.Tami de LangeDaw31.9119970411630.41
13.Jente DekkerDaw29.9220010272430.70
14.Rachel JahnZV De Zaan30.7720010095831.05
15.Jessica BaarsAquarijn31.0320010196631.18
16.Elise DekkerDe Dolfijn31.4119970097631.23
17.Maaike BakerDe Columbiaan29.6619990293031.44
18.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend31.0719980100431.49
19.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend30.7919990329232.04
20.Anna DahchiZ&PC AquaWaarD31.0520000093032.10
21.Mariska SchuurmansZ&PC AquaWaarD31.2519980563632.11
22.Lieke AlofsDaw31.7919990323232.56
23.Emma HuizingaDaw32.4820020224632.58
24.Stella PoortDaw32.6820020143032.78
25.Dominique van VuureDe Dolfijn34.4520030334633.00
26.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan33.1020030088033.53
27.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend32.3919990289233.55
28.Maya BallAlbion33.4420020087433.69
29.Tanja SajinovicDe Dolfijn33.8920020227633.97
30.Serena van StratenZ&PC AquaWaarD32.6319990477634.23
31.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend33.1520000041234.27
32.Nada el BachaouiDe Dolfijn34.3920010170034.49
33.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend34.9120030100434.90
34.Anouk VisDe Columbiaan36.5820020332234.96
35.Mila KokZV De Zaan34.3520030111635.22
36.Kimberly BrinkDaw36.1220020321235.95
37.Iris JonkerZV Haerlem37.6520010299236.12
38.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend36.6520030049436.58
39.Isabel EngelenDaw38.4720030044036.75
40.Vera TilAquarius35.6220010476237.00
41.Debra de LangeDaw40.2920020238037.07
42.Cleo KeijzerZV Haerlem39.4019980452437.64
43.Iris van't VeerA.Z.V.D.38.0420030125438.35
44.Noa de KrakerWZ&PC Purmerend43.6720020373838.74
45.Benthe MastWZ&PC Purmerend38.1620010471438.75
46.julie van der tempelZV Haerlem39.6720030376638.91
47.Kim KoelemeijerZV HaerlemNT20000639840.51
48.Maia de BoerOeza40.3420030386240.84
49.Deborah KlootwijkDaw49.7320030400650.06
DISEsmeralda Duarte de PinaZV De Zaan33.37200302744
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISCéline FouzaïDe Dolfijn30.36200202750
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
NG.ZAMerel KramerDaw39.51200303186
AFGEMJuul JansenDaw43.37200304004
AFGEMJulia BrouwerWZ&PC Purmerend35.39200105258


<< TOP >>
Programmanr. 1
21-9-2014 - 14:45
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Brenda ZwarthoedDaw58.8819960493859.53
50m:28.11100m:59.53
2.Laura van der VeenZV De Zaan58.1319940409059.68
50m:28.26100m:59.68
3.Anouk NulkesDwt1:02.921993028761:01.26
50m:29.14100m:1:01.26
4.Loulou JanssenDe Columbiaan59.662001001321:01.60
50m:29.41100m:1:01.60
5.Caitlin SmithZV Haerlem1:01.691997011001:01.71
50m:29.48100m:1:01.71
6.Bibi StokvisDe Dolfijn1:02.431999008921:02.15
50m:29.98100m:1:02.15
7.Noa OldenhofDe Dolfijn1:02.161997006221:02.33
50m:29.92100m:1:02.33
8.Anne NoomZV De Zaan1:02.571998000621:02.42
50m:29.97100m:1:02.42
9.Denise BoonstraDaw1:03.191999026621:02.60
50m:30.11100m:1:02.60
10.Elinore de JongDe Otters Het Gooi55.911989020721:03.36
50m:29.22100m:1:03.36
11.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:03.281999037781:03.73
50m:29.96100m:1:03.73
12.Danique BernardEd-Vo1:03.052002002241:03.75
50m:30.96100m:1:03.75
13.Melissa BaarsAquarijn1:02.751999003761:03.97
50m:30.65100m:1:03.97
14.Kaylin StelDe Dolfijn1:03.102001002901:05.29
50m:30.74100m:1:05.29
15.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius1:05.261998032221:05.75
50m:30.77100m:1:05.75
16.Jet KleineMSV- Zeemacht1:06.071999033841:06.39
50m:31.35100m:1:06.39
17.Cynthia de GalanSwimcademy1:06.391992034161:06.54
50m:31.58100m:1:06.54
18.Céline FouzaïDe Dolfijn1:06.742002027501:07.15
50m:32.49100m:1:07.15
19.Jessica BaarsAquarijn1:07.702001019661:07.91
50m:33.14100m:1:07.91
20.Demi BramaDe Otters Het Gooi1:07.202000035641:08.22
50m:32.42100m:1:08.22
21.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:07.471998033421:08.26
50m:32.63100m:1:08.26
22.Yara WeldamAquarijn1:09.792001027621:08.44
50m:32.50100m:1:08.44
23.Maaike BakerDe Columbiaan1:07.861999029301:08.52
50m:32.42100m:1:08.52
24.Isis KeijzerZV Haerlem1:07.722001010661:08.73
50m:32.94100m:1:08.73
25.Sanne BartenAquarijn1:09.452001012821:09.29
50m:33.57100m:1:09.29
26.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:09.311998010041:09.51
50m:33.27100m:1:09.51
27.Rachel JahnZV De Zaan1:08.042001009581:09.77
50m:32.51100m:1:09.77
28.Myrthe van BeekDaw1:09.601999010741:09.79
50m:32.71100m:1:09.79
29.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:08.391997048861:09.81
50m:34.45100m:1:09.81
30.Naomi BuurOeza1:09.322001015201:10.39
50m:33.36100m:1:10.39
31.Mariska SchuurmansZ&PC AquaWaarD1:12.941998056361:10.56
50m:33.26100m:1:10.56
32.Kirsten PetitOeza1:11.972000029861:12.92
50m:35.18100m:1:12.92
33.Fleur DijkhuizenDe Otters Het Gooi1:13.872002015541:13.06
50m:35.31100m:1:13.06
34.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:12.722001017621:13.24
50m:35.09100m:1:13.24
35.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan1:14.622003027441:13.65
50m:34.72100m:1:13.65
36.Calina van der LemSwimcademy1:14.432002000861:13.78
50m:34.42100m:1:13.78
37.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:14.832001031241:14.03
50m:34.62100m:1:14.03
38.Noortje WisseloDaw1:14.522002027441:14.10
50m:35.08100m:1:14.10
39.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:13.182002014401:14.26
50m:35.41100m:1:14.26
40.Carline VerhagenDe Dolfijn1:15.061998041761:14.53
50m:35.45100m:1:14.53
41.Dominique van VuureDe Dolfijn1:15.372003033461:14.87
50m:35.59100m:1:14.87
42.Serena van StratenZ&PC AquaWaarD1:15.201999047761:15.48
50m:35.14100m:1:15.48
43.Stella PoortDaw1:18.472002014301:15.57
50m:36.47100m:1:15.57
44.Talya de LangeDaw1:16.681999021901:15.64
50m:36.24100m:1:15.64
45.Emina AgovicDe Dolfijn1:13.822001035601:16.26
50m:36.72100m:1:16.26
46.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:14.092000015501:16.40
50m:35.83100m:1:16.40
47.Mila KokZV De Zaan1:16.502003011161:16.60
50m:36.29100m:1:16.60
48.Shira de HaanOeza1:12.252000011301:16.97
50m:35.97100m:1:16.97
49.Sarah el BachaDe Dolfijn1:12.092002011041:17.16
50m:36.48100m:1:17.16
50.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:18.962003007821:17.39
50m:37.01100m:1:17.39
51.Made BuddingZV Haerlem1:15.792003015541:17.54
50m:36.40100m:1:17.54
52.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:16.552003010041:17.87
50m:37.68100m:1:17.87
53.Britt van BommelDe Columbiaan1:20.962003019821:18.05
50m:37.22100m:1:18.05
54.Iris van DuijseZV De Zaan1:17.242003003221:19.72
BT
50m:37.85100m:1:19.72
55.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:19.732003026701:20.51
50m:38.35100m:1:20.51
56.Debra de LangeDaw1:27.432002023801:20.71
50m:39.92100m:1:20.71
57.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:21.452003011181:21.12
50m:38.47100m:1:21.12
58.Anouk VisDe Columbiaan1:20.112002033221:21.53
50m:37.51100m:1:21.53
59.Vera TilAquarius1:22.402001047621:22.38
50m:39.33100m:1:22.38
60.Isabel EngelenDaw1:29.252003004401:22.75
BT
50m:39.97100m:1:22.75
61.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:26.002001027301:22.96
50m:38.62100m:1:22.96
62.Marjet GeenenDaw1:37.822002014721:23.80
BT
50m:41.76100m:1:23.80
63.Iris JonkerZV Haerlem1:29.802001029921:24.11
50m:39.89100m:1:24.11
64.Merel KramerDaw1:28.122003031861:25.18
50m:39.77100m:1:25.18
65.Mandy RookDaw1:35.862001052201:27.22
50m:41.75100m:1:27.22
66.Yvette VeldtDaw1:46.102002045581:28.45
50m:41.94100m:1:28.45
67.Kim KoelemeijerZV HaerlemNT2000063981:29.70
50m:41.66100m:1:29.70
DISSofie de VriendZV Haerlem1:14.08200102786
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISSanne SmitOeza1:10.00200105302
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISFiona KoperOeza1:18.102001028161:14.80
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMDaphne van HalAquarius1:32.71200203008


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-9-2014 - 16:27
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laura van der VeenZV De Zaan2:11.741994040902:12.02
50m:29.92100m:1:03.30150m:1:38.12200m:2:12.02
2.Elinore de JongDe Otters Het Gooi2:06.571989020722:14.29
50m:29.44100m:1:02.56150m:1:38.49200m:2:14.29
3.Bibi StokvisDe Dolfijn2:16.211999008922:17.41
50m:32.04100m:1:07.27150m:1:43.11200m:2:17.41
4.Melissa BaarsAquarijn2:15.511999003762:18.67
50m:31.93100m:1:07.38150m:1:43.98200m:2:18.67
5.Caitlin SmithZV Haerlem2:16.731997011002:18.94
50m:31.75100m:1:08.28150m:1:44.49200m:2:18.94
6.Sarah ScholtenDe Columbiaan2:16.552000061962:19.17
50m:31.44100m:1:06.87150m:1:43.31200m:2:19.17
7.Sophie t HartDe Columbiaan2:17.552000015962:19.69
50m:32.21100m:1:08.06150m:1:44.22200m:2:19.69
8.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:21.832000015462:20.10
50m:32.27100m:1:08.43150m:1:45.09200m:2:20.10
9.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:16.871999037782:23.92
50m:31.26100m:1:06.55150m:1:44.83200m:2:23.92
10.Chantal BeijerZV Haerlem2:16.991997008842:25.16
50m:33.14100m:1:08.99150m:1:46.55200m:2:25.16
11.Jet KleineMSV- Zeemacht2:22.431999033842:25.49
50m:32.16100m:1:08.83150m:1:46.86200m:2:25.49
12.Jessica BaarsAquarijn2:28.232001019662:25.62
50m:33.76100m:1:11.56150m:1:49.08200m:2:25.62
13.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend2:21.911999032922:25.87
50m:34.18100m:1:11.65150m:1:49.64200m:2:25.87
14.Samira MijnenZV De Zaan2:28.221997013202:27.86
50m:34.04100m:1:11.56150m:1:50.35200m:2:27.86
15.Megan van BeelenDe Columbiaan2:28.822001056062:28.03
50m:33.68100m:1:11.62150m:1:50.60200m:2:28.03
16.Isis KeijzerZV Haerlem2:29.602001010662:29.10
50m:33.81100m:1:12.52150m:1:51.68200m:2:29.10
17.Fleur DijkhuizenDe Otters Het Gooi2:34.842002015542:31.67
50m:35.04100m:1:14.89150m:1:53.90200m:2:31.67
18.Catannia NortanWZ&PC Purmerend2:38.951999044002:35.41
50m:33.61100m:1:12.49150m:1:54.17200m:2:35.41
19.Emma HuizingaDaw2:46.712002022462:37.37
50m:35.99100m:1:16.67150m:1:58.59200m:2:37.37
20.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht2:37.792000039002:39.22
50m:36.79100m:1:17.90150m:2:01.09200m:2:39.22
21.Dominique van VuureDe Dolfijn2:52.332003033462:43.41
50m:36.94100m:1:20.41150m:2:03.79200m:2:43.41
22.Kyra WesemannMSV- Zeemacht2:44.352002014402:46.39
50m:38.12100m:1:20.95150m:2:04.36200m:2:46.39
23.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan2:50.202003027442:47.35
50m:37.51100m:1:21.26150m:2:05.72200m:2:47.35
24.Noortje WisseloDaw2:51.672002027442:48.03
50m:38.22100m:1:20.08150m:2:03.91200m:2:48.03
25.Fleur van LeeuwenZV De Zaan2:53.332003007822:53.69
50m:40.63100m:1:25.79150m:2:10.95200m:2:53.69
26.Esther PetersDe Columbiaan2:52.122001016742:53.75
50m:38.96100m:1:22.75150m:2:08.32200m:2:53.75
27.Amber van der KrukMSV- Zeemacht3:16.932001027303:02.88
50m:39.10100m:1:26.01150m:2:15.40200m:3:02.88
28.Cleo KeijzerZV Haerlem3:21.591998045243:13.00
50m:44.37100m:1:33.61150m:2:23.98200m:3:13.00
29.julie van der tempelZV HaerlemNT2003037663:23.10
50m:45.37100m:1:37.05150m:2:31.98200m:3:23.10
DISCéline FouzaïDe Dolfijn2:29.03200202750
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMMarjet GeenenDaw3:31.84200201472


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-9-2014 - 15:26
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw1:05.751997004681:06.39
50m:32.23100m:1:06.39
2.Ingrid JongertEd-Vo1:05.341991014901:07.00
50m:33.00100m:1:07.00
3.Tami de LangeDaw1:16.241997041161:12.80
50m:35.14100m:1:12.80
4.Samira MijnenZV De Zaan1:12.731997013201:13.17
50m:35.88100m:1:13.17
5.Anouk ZandbergenDaw1:07.661998022741:13.40
50m:31.19100m:1:13.40
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:12.631999014381:13.99
50m:35.42100m:1:13.99
7.Fenke BosschertDaw1:16.621997047241:14.10
50m:35.71100m:1:14.10
8.Chantal BeijerZV Haerlem1:13.711997008841:14.12
50m:35.98100m:1:14.12
9.Samantha van VuureDe Dolfijn1:15.462002002301:14.92
50m:36.05100m:1:14.92
10.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:13.761999032921:17.46
50m:37.03100m:1:17.46
11.Jente DekkerDaw1:18.382001027241:17.56
50m:37.33100m:1:17.56
12.Kim JanssenMSV- Zeemacht1:24.602002009861:22.03
50m:39.64100m:1:22.03
13.Talya de LangeDaw1:21.251999021901:23.18
50m:41.06100m:1:23.18
14.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan1:21.452003008801:23.25
50m:39.44100m:1:23.25
15.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:22.692001052581:23.34
50m:39.99100m:1:23.34
16.Emma HuizingaDaw1:30.322002022461:23.50
50m:40.01100m:1:23.50
17.Maya BallAlbion1:28.692002008741:24.11
50m:41.10100m:1:24.11
18.Noortje WisseloDaw1:28.802002027441:24.48
50m:41.48100m:1:24.48
19.Calina van der LemSwimcademy1:21.482002000861:24.58
50m:41.01100m:1:24.58
20.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:25.432001008261:24.88
50m:40.66100m:1:24.88
21.Sharon van der LemSwimcademy1:25.611998002701:25.49
50m:40.93100m:1:25.49
22.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:24.502000004121:25.70
50m:41.42100m:1:25.70
23.Kimberly BrinkDaw1:23.572002032121:25.76
50m:41.70100m:1:25.76
24.Stella PoortDaw1:28.112002014301:27.24
50m:43.26100m:1:27.24
25.Chimène BreuringZV De Zaan1:27.612002012101:27.90
50m:43.05100m:1:27.90
26.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:30.892003004941:30.34
BT
50m:45.40100m:1:30.34
27.Esther PetersDe Columbiaan1:30.442001016741:30.53
50m:43.68100m:1:30.53
28.Yente BlaauwOeza1:33.132003019321:30.78
50m:43.91100m:1:30.78
29.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:33.582003014801:33.35
50m:46.60100m:1:33.35
30.julia mooreZV Haerlem1:34.422003030841:33.56
50m:46.37100m:1:33.56
31.Noa de KrakerWZ&PC PurmerendNT2002037381:34.18
50m:46.70100m:1:34.18
32.Cleo KeijzerZV Haerlem1:35.351998045241:34.28
50m:45.31100m:1:34.28
33.Esmee LuitenMSV- Zeemacht1:37.902001048481:34.94
50m:46.21100m:1:34.94
34.Debra de LangeDaw1:45.292002023801:39.43
50m:49.89100m:1:39.43
35.Merel KramerDaw1:45.642003031861:42.36
50m:49.10100m:1:42.36
DISIlja WijnkerMSV- Zeemacht1:26.85200003900
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMRachella van ZanenZV De Zaan1:33.91200300806
AFGEMMarjet GeenenDaw1:40.05200201472
AFGEMJuul JansenDaw2:06.21200304004


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-9-2014 - 16:52
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ZandbergenDaw2:26.631998022742:28.50
50m:34.41100m:1:12.35150m:1:51.02200m:2:28.50
2.Noa OldenhofDe Dolfijn2:28.141997006222:29.05
50m:35.82100m:1:13.78150m:1:52.44200m:2:29.05
3.Danique BernardEd-Vo2:33.482002002242:36.42
50m:35.36100m:1:15.05150m:1:56.23200m:2:36.42
4.Samantha van VuureDe Dolfijn2:42.432002002302:40.75
50m:36.83100m:1:17.18150m:1:59.73200m:2:40.75
5.Marieke van der MeerDe Columbiaan2:43.712000001622:41.89
50m:37.15100m:1:17.42150m:1:59.16200m:2:41.89
6.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius2:51.101998032222:45.34
50m:38.31100m:1:20.08150m:2:03.26200m:2:45.34
7.Kirsten PetitOeza2:51.802000029862:53.06
50m:40.79100m:1:25.04150m:2:09.80200m:2:53.06
8.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht2:49.781998033422:54.93
50m:40.38100m:1:24.21150m:2:08.87200m:2:54.93
9.Denise OtjesAquarius3:00.571996013782:57.28
50m:40.59100m:1:26.52150m:2:12.14200m:2:57.28
10.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend2:51.572001017622:58.50
50m:41.95100m:1:28.33150m:2:14.79200m:2:58.50
11.Kim JanssenMSV- Zeemacht3:08.542002009862:59.04
50m:40.09100m:1:26.47150m:2:13.25200m:2:59.04
12.Josephine LambersMSV- Zeemacht3:02.212001008263:06.92
50m:43.28100m:1:31.84150m:2:20.25200m:3:06.92
13.Chimène BreuringZV De Zaan3:07.362002012103:08.21
50m:44.50100m:1:33.18150m:2:21.38200m:3:08.21
14.Yente BlaauwOezaNT2003019323:10.10
50m:45.08100m:1:32.57150m:2:22.60200m:3:10.10
15.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT2003014803:18.29
50m:48.57100m:1:39.78150m:2:30.71200m:3:18.29
16.Benthe MastWZ&PC Purmerend3:28.562001047143:35.26
50m:51.31100m:1:46.61150m:2:42.08200m:3:35.26


<< TOP >>
Programmanr. 16
21-9-2014 - 17:03
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw1:14.631997004681:15.24
50m:35.47100m:1:15.24
2.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:14.221992027721:15.66
50m:35.74100m:1:15.66
3.Bibi StokvisDe Dolfijn1:19.841999008921:22.64
50m:38.68100m:1:22.64
4.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend1:21.891985029701:23.75
50m:38.41100m:1:23.75
5.Maaike BakerDe Columbiaan1:23.971999029301:24.11
50m:39.09100m:1:24.11
6.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:25.262002022761:25.78
50m:39.49100m:1:25.78
7.Lieke AlofsDaw1:23.031999032321:26.29
50m:39.76100m:1:26.29
8.Yara WeldamAquarijn1:26.352001027621:27.78
50m:41.24100m:1:27.78
9.Desiree van der LemSwimcademy1:26.271968002821:28.45
50m:41.26100m:1:28.45
10.Emina AgovicDe Dolfijn1:24.842001035601:28.70
50m:42.43100m:1:28.70
11.Mariska SchuurmansZ&PC AquaWaarD1:28.741998056361:29.34
50m:40.75100m:1:29.34
12.Jente DekkerDaw1:30.062001027241:29.77
50m:42.35100m:1:29.77
13.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:28.282001031241:30.17
50m:42.16100m:1:30.17
14.Kimberly BrinkDaw1:32.592002032121:32.11
50m:44.96100m:1:32.11
15.Talya de LangeDaw1:28.831999021901:32.47
50m:43.45100m:1:32.47
16.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:29.741997048861:33.41
50m:44.33100m:1:33.41
17.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:35.131998010041:33.71
50m:44.52100m:1:33.71
18.Sharon van der LemSwimcademy1:30.411998002701:33.77
50m:43.57100m:1:33.77
19.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:30.102001052581:33.89
50m:44.09100m:1:33.89
20.Sanne BartenAquarijn1:31.552001012821:34.64
50m:45.44100m:1:34.64
21.Sanne SmitOeza1:41.952001053021:35.16
BT
50m:42.92100m:1:35.16
22.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:35.522003007821:35.77
50m:45.84100m:1:35.77
23.Iris van DuijseZV De Zaan1:37.632003003221:36.29
50m:46.11100m:1:36.29
24.Anna DahchiZ&PC AquaWaarD1:34.612000009301:36.45
50m:45.48100m:1:36.45
25.Made BuddingZV Haerlem1:34.402003015541:37.00
50m:46.24100m:1:37.00
26.Maya BallAlbion1:35.572002008741:37.09
50m:46.46100m:1:37.09
27.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:34.442000015501:40.44
50m:47.14100m:1:40.44
28.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:35.422000004121:41.32
50m:46.94100m:1:41.32
29.Debra de LangeDaw1:45.242002023801:41.33
50m:48.68100m:1:41.33
30.Yvette VeldtDaw1:45.842002045581:41.38
50m:48.08100m:1:41.38
31.Serena van StratenZ&PC AquaWaarD1:37.301999047761:42.26
50m:47.67100m:1:42.26
32.Iris van't VeerA.Z.V.D.1:41.102003012541:42.72
50m:49.10100m:1:42.72
33.Kim de WitMSV- Zeemacht1:45.422001048581:43.97
50m:49.32100m:1:43.97
34.julia mooreZV Haerlem1:44.722003030841:46.17
50m:50.89100m:1:46.17
35.Maia de BoerOeza1:50.122003038621:47.35
50m:50.33100m:1:47.35
36.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:41.662003026701:47.68
50m:50.74100m:1:47.68
37.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:49.882001047141:47.95
50m:52.13100m:1:47.95
38.Mandy RookDaw1:47.932001052201:48.44
50m:52.02100m:1:48.44
DISKim KoelemeijerZV HaerlemNT200006398
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA + SA
DISDeborah KlootwijkDaw1:59.60200304006
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt., SR
AFGEMJuul JansenDaw2:03.27200304004
AFGEMDaphne van HalAquarius1:44.742002030081:43.97


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-9-2014 - 15:44
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:38.711992027722:43.50
50m:36.31100m:1:17.11150m:1:59.28200m:2:43.50
2.Lieke AlofsDaw3:02.881999032323:03.91
50m:39.55100m:1:26.15150m:2:15.29200m:3:03.91
3.Kristel BeijkDe Columbiaan3:27.202002012783:20.12
50m:46.26100m:1:37.29150m:2:29.11200m:3:20.12
4.Nada el BachaouiDe Dolfijn3:22.542001017003:20.44
50m:43.90100m:1:34.10150m:2:26.46200m:3:20.44
5.Shira de HaanOeza3:14.772000011303:21.65
50m:44.59100m:1:36.68150m:2:29.59200m:3:21.65
6.Iris van DuijseZV De Zaan3:30.642003003223:22.50
50m:46.20100m:1:37.16150m:2:30.31200m:3:22.50
7.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:29.602003010063:23.39
50m:45.90100m:1:37.66150m:2:30.79200m:3:23.39
8.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend3:29.842003004943:24.01
BT
50m:47.69100m:1:40.92150m:2:33.94200m:3:24.01
9.Fleur van LeeuwenZV De ZaanNT2003007823:24.90
50m:46.42100m:1:39.56150m:2:32.67200m:3:24.90
10.Eline HoekstraOezaNT2003012803:26.24
50m:46.13100m:1:39.46150m:2:34.04200m:3:26.24
11.Kim de WitMSV- Zeemacht3:37.712001048583:42.38
50m:50.01100m:1:46.74150m:2:44.11200m:3:42.38
DISBibi StokvisDe Dolfijn2:52.491999008922:54.81
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
OPGSarah ScholtenDe Columbiaan2:55.76200006196
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-9-2014 - 16:08
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw1:06.581997004681:07.31
50m:31.45100m:1:07.31
2.Loulou JanssenDe Columbiaan1:09.532001001321:09.35
50m:32.02100m:1:09.35
3.Anne NoomZV De Zaan1:12.801998000621:12.13
50m:32.44100m:1:12.13
4.Fréderique WennekesZ&PC AquaWaarD1:15.501999051441:12.26
50m:32.75100m:1:12.26
5.Cynthia de GalanSwimcademy1:13.141992034161:15.92
50m:34.33100m:1:15.92
6.Tami de LangeDaw1:21.051997041161:16.44
50m:34.98100m:1:16.44
7.Rachel JahnZV De Zaan1:19.602001009581:18.19
50m:35.17100m:1:18.19
8.Yara WeldamAquarijn1:21.842001027621:19.88
50m:37.46100m:1:19.88
9.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:21.131998010041:20.09
50m:36.80100m:1:20.09
10.Anna DahchiZ&PC AquaWaarD1:21.282000009301:20.49
50m:36.94100m:1:20.49
11.Elise DekkerDe Dolfijn1:17.731997009761:21.14
50m:36.46100m:1:21.14
12.Sanne BartenAquarijn1:18.162001012821:21.61
50m:37.99100m:1:21.61
13.Desiree van der LemSwimcademy1:21.091968002821:22.01
50m:38.35100m:1:22.01
14.Demi BramaDe Otters Het Gooi1:16.472000035641:22.08
50m:37.70100m:1:22.08
15.Carline VerhagenDe Dolfijn1:19.781998041761:22.79
50m:38.88100m:1:22.79
16.Denise OtjesAquarius1:21.101996013781:23.06
50m:36.80100m:1:23.06
17.Myrthe van BeekDaw1:22.241999010741:23.50
50m:37.75100m:1:23.50
18.Maya BallAlbion1:27.702002008741:24.77
50m:39.42100m:1:24.77
19.Fiona KoperOeza1:26.732001028161:24.79
50m:37.96100m:1:24.79
20.Sharon van der LemSwimcademy1:29.331998002701:25.15
50m:39.62100m:1:25.15
21.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:25.031999028921:26.67
50m:39.12100m:1:26.67
22.Sofie de VriendZV HaerlemNT2001027861:27.06
50m:38.15100m:1:27.06
23.Calina van der LemSwimcademy1:24.322002000861:27.18
50m:39.56100m:1:27.18
24.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:30.132003010041:27.78
50m:38.96100m:1:27.78
25.Anouk VisDe Columbiaan1:29.422002033221:29.95
50m:42.53100m:1:29.95
26.Made BuddingZV Haerlem1:36.882003015541:30.34
50m:44.15100m:1:30.34
27.Chimène BreuringZV De Zaan1:31.062002012101:30.73
50m:42.99100m:1:30.73
28.Iris van't VeerA.Z.V.D.1:34.832003012541:30.99
50m:43.27100m:1:30.99
29.Isabel EngelenDaw1:38.772003004401:32.65
50m:42.75100m:1:32.65
30.Vera TilAquarius1:34.832001047621:35.40
50m:44.74100m:1:35.40
31.julia mooreZV HaerlemNT2003030841:39.26
50m:47.24100m:1:39.26
32.Deborah KlootwijkDaw1:54.232003040061:51.20
50m:53.10100m:1:51.20
DISjulie van der tempelZV HaerlemNT200303766
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SC + SD
DISMandy RookDaw1:53.55200105220
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag., WA
DISDonna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:24.39200101762
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISSofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:32.84200302670
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE
AFGEMRachella van ZanenZV De Zaan1:38.77200300806
AFGEMDaphne van HalAquarius1:39.21200203008


<< TOP >>
Programmanr. 19
21-9-2014 - 17:34
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laura van der VeenZV De Zaan2:33.691994040902:32.13
50m:31.54100m:1:09.88150m:1:57.78200m:2:32.13
2.Noa OldenhofDe Dolfijn2:34.091997006222:32.93
50m:33.71100m:1:12.30150m:1:58.66200m:2:32.93
3.Denise BoonstraDaw2:39.941999026622:34.33
50m:32.52100m:1:13.02150m:1:58.32200m:2:34.33
4.Anne NoomZV De Zaan2:33.111998000622:35.54
50m:32.29100m:1:11.34150m:1:58.75200m:2:35.54
5.Sarah ScholtenDe Columbiaan2:36.492000061962:37.25
50m:32.23100m:1:14.72150m:2:02.11200m:2:37.25
6.Sophie t HartDe Columbiaan2:35.692000015962:39.90
50m:32.69100m:1:15.44150m:2:03.09200m:2:39.90
7.Caitlin SmithZV Haerlem2:35.961997011002:40.19
50m:34.79100m:1:15.76150m:2:03.93200m:2:40.19
8.Chantal BeijerZV Haerlem2:37.431997008842:42.87
50m:34.97100m:1:16.95150m:2:04.52200m:2:42.87
9.Brenda ZwarthoedDaw2:29.671996049382:43.40
50m:31.28100m:1:11.09150m:2:06.12200m:2:43.40
10.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:45.471999014382:45.26
50m:36.22100m:1:16.46150m:2:06.10200m:2:45.26
11.Marieke van der MeerDe Columbiaan2:45.522000001622:47.12
50m:36.72100m:1:19.77150m:2:08.64200m:2:47.12
12.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:46.472000015462:50.17
50m:36.78100m:1:21.10150m:2:11.36200m:2:50.17
13.Megan van BeelenDe Columbiaan2:47.972001056062:52.67
50m:38.87100m:1:23.29150m:2:14.51200m:2:52.67
14.Naomi BuurOeza2:53.362001015202:57.04
50m:37.33100m:1:23.29150m:2:17.83200m:2:57.04
15.Catannia NortanWZ&PC Purmerend3:02.531999044003:01.88
50m:39.32100m:1:24.74150m:2:19.45200m:3:01.88
16.Sarah el BachaDe Dolfijn2:58.872002011043:02.30
50m:39.58100m:1:28.06150m:2:22.89200m:3:02.30
17.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:04.772003010063:02.32
50m:41.42100m:1:28.19150m:2:20.14200m:3:02.32
18.Kristel BeijkDe Columbiaan2:56.752002012783:02.87
50m:42.85100m:1:28.73150m:2:22.35200m:3:02.87
19.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan3:02.892003008803:04.23
50m:40.32100m:1:28.56150m:2:21.73200m:3:04.23
20.Eline HoekstraOeza3:06.932003012803:10.07
50m:43.95100m:1:33.47150m:2:27.47200m:3:10.07
21.Esmee LuitenMSV- Zeemacht3:20.402001048483:14.80
50m:41.86100m:1:34.58150m:2:29.63200m:3:14.80
22.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend3:20.332003011183:19.14
50m:42.07100m:1:34.69150m:2:33.04200m:3:19.14
23.Britt van BommelDe Columbiaan3:26.062003019823:21.59
50m:47.35100m:1:37.75150m:2:36.96200m:3:21.59


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-9-2014 - 15:16
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:21.762005000291:18.99
50m:37.65100m:1:18.99
2.Iris RenkemaOeza1:20.262004010301:19.77
50m:36.63100m:1:19.77
3.Yvette BuisDe Dolfijn1:23.772004018301:22.23
50m:38.19100m:1:22.23
4.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:24.962005000901:22.92
50m:39.49100m:1:22.92
5.Gerry TolEd-Vo1:22.772004017751:23.15
50m:39.13100m:1:23.15
6.Marc TolWZ&PC Purmerend1:23.192004001251:24.38
50m:38.91100m:1:24.38
7.Simon AdamsWZ&PC Purmerend1:22.932004004611:24.47
50m:39.79100m:1:24.47
8.Anna de LangeZV Haerlem1:43.002004029221:32.29
50m:43.98100m:1:32.29
9.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:34.902005002521:33.00
50m:43.52100m:1:33.00
10.Zoe MatthijssenDe Dolfijn1:46.182004030461:33.70
50m:44.57100m:1:33.70
11.Nila BallAlbion1:45.482004009101:34.77
50m:43.41100m:1:34.77
12.Taisei KinugawaDe Dolfijn1:34.102004010571:35.17
50m:43.92100m:1:35.17
13.Marco TolEd-Vo1:47.672004024591:35.86
50m:46.38100m:1:35.86
14.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:37.032005006561:37.44
50m:45.60100m:1:37.44
15.C mile FouzaïDe Dolfijn1:39.942005002631:37.92
50m:44.50100m:1:37.92
16.Noah de BoerDe Dolfijn1:41.762005010531:38.98
50m:46.02100m:1:38.98
17.leia van der tempelZV Haerlem1:42.362004029281:39.45
50m:45.35100m:1:39.45
18.Robin TilAquarius1:38.142004023441:39.99
50m:45.32100m:1:39.99
19.Lotte van der ValkDe Dolfijn1:40.272005008221:40.73
50m:46.20100m:1:40.73
20.Angelina KesselaarZV De ZaanNT2004000461:41.09
50m:45.34100m:1:41.09
21.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:42.552005006211:42.11
50m:47.25100m:1:42.11
22.James ChadwickDe DolfijnNT2005012491:48.05
50m:49.70100m:1:48.05
23.Lotus BreedveldDe Dolfijn1:55.602005015961:51.34
50m:51.08100m:1:51.34
24.Danique GiulianoDe DolfijnNT2006007062:00.85
50m:57.14100m:2:00.85
25.Luca van der WorpDe Dolfijn2:01.342004030962:01.24
50m:57.67100m:2:01.24
26.Anouk van HeijningeWZ&PC PurmerendNT2005020182:12.01
50m:1:01.32100m:2:12.01
DISJoy van LoonZV Haerlem1:40.68200400765
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISMaaike BleijA.Z.V.D.NT200601274
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE
DISLisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:30.96200402506
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISBen AalsvelDe DolfijnNT2005012551:51.72
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
50m:52.86100m:1:51.72


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-9-2014 - 16:47
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Juiliano SolianiDaw40.0620040035340.95
2.Britt ScholtenOeza42.1320040172843.94
3.Zoe MatthijssenDe Dolfijn50.3820040304649.19
4.Debora BroerseWZ&PC PurmerendNT20040261649.50
Bt
5.Marco TolEd-Vo58.0020040245949.73
6.Mica BlaauwOeza48.9720050092850.74
7.Lotte van der ValkDe Dolfijn52.6520050082251.78
8.Joy van LoonZV HaerlemNT20040076552.46
9.Nila BallAlbion50.5320040091053.07
10.Leon van GelderWZ&PC Purmerend52.7820050062153.20
11.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend52.7320050065655.44
12.Lotus BreedveldDe Dolfijn55.8020050159657.15
BT
13.Danique GiulianoDe Dolfijn59.3320060070657.22
BT
14.Ben AalsvelDe DolfijnNT20050125558.34
15.Maaike BleijA.Z.V.D.56.8820060127458.43
DISleia van der tempelZV Haerlem51.74200402928
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISAnouk van HeijningeWZ&PC PurmerendNT200502018
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISCharissa SchotWZ&PC PurmerendNT200601038
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 18
21-9-2014 - 17:26
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Yvette BuisDe Dolfijn1:40.072004018301:39.36
50m:47.60100m:1:39.36
2.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:48.792005000291:47.27
50m:51.50100m:1:47.27
3.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:44.682005000901:47.59
50m:51.29100m:1:47.59
4.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:49.402004012451:51.63
50m:52.32100m:1:51.63
5.Juiliano SolianiDaw1:48.492004003531:53.08
50m:54.19100m:1:53.08
6.C mile FouzaïDe Dolfijn1:55.382005002631:53.51
50m:54.05100m:1:53.51
7.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:55.122005002521:55.09
50m:54.25100m:1:55.09
8.Nila BallAlbion1:55.982004009101:56.58
50m:55.70100m:1:56.58
9.Gerry TolEd-Vo1:53.912004017751:57.23
50m:55.04100m:1:57.23
10.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:56.392005001181:57.33
50m:56.09100m:1:57.33
11.Lisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:57.352004025061:57.79
50m:56.81100m:1:57.79
12.leia van der tempelZV HaerlemNT2004029281:59.45
50m:55.28100m:1:59.45
13.Joren OldenhofDe Dolfijn1:55.572004000452:00.02
50m:58.29100m:2:00.02
14.Robin TilAquarius1:57.312004023442:00.22
50m:56.61100m:2:00.22
15.Anna de LangeZV HaerlemNT2004029222:01.33
50m:57.65100m:2:01.33
16.Miles SteenvoordenDe DolfijnNT2005016372:01.44
50m:57.69100m:2:01.44
17.Lotte van der ValkDe Dolfijn2:05.892005008222:05.53
50m:59.98100m:2:05.53
18.James ChadwickDe DolfijnNT2005012492:06.17
50m:1:00.18100m:2:06.17
19.Tara van HalAquarius1:58.722004021502:07.48
50m:1:00.01100m:2:07.48
20.Femke HoekstraOeza2:11.552005016722:13.66
50m:1:00.99100m:2:13.66
21.Marco TolEd-Vo2:15.072004024592:13.80
50m:1:04.32100m:2:13.80
22.Charissa SchotWZ&PC PurmerendNT2006010382:35.44
50m:1:12.02100m:2:35.44
DISLuca van der WorpDe DolfijnNT200403096
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMAngelina KesselaarZV De ZaanNT200400046


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-9-2014 - 15:57
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:33.782005000291:31.18
50m:42.09100m:1:31.18
2.Yvette BuisDe Dolfijn1:33.192004018301:32.39
50m:44.78100m:1:32.39
3.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:33.672005000901:33.52
50m:44.54100m:1:33.52
4.Britt ScholtenOeza1:31.592004017281:34.74
50m:44.55100m:1:34.74
5.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:43.532004012451:35.68
50m:45.83100m:1:35.68
6.Marc TolWZ&PC Purmerend1:35.792004001251:35.97
50m:43.23100m:1:35.97
7.Gerry TolEd-Vo1:34.142004017751:37.62
50m:45.87100m:1:37.62
8.C mile FouzaïDe Dolfijn1:44.092005002631:41.45
50m:48.08100m:1:41.45
9.Lisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:41.732004025061:41.50
50m:47.38100m:1:41.50
10.Joren OldenhofDe Dolfijn1:39.492004000451:43.48
50m:47.60100m:1:43.48
11.Nila BallAlbion1:53.972004009101:46.03
50m:52.21100m:1:46.03
12.Angelina KesselaarZV De Zaan1:51.032004000461:47.68
50m:50.72100m:1:47.68
13.Taisei KinugawaDe Dolfijn1:44.582004010571:49.06
50m:51.20100m:1:49.06
14.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:51.052005001181:51.49
50m:54.42100m:1:51.49
15.Noah de BoerDe Dolfijn1:51.052005010531:51.68
50m:53.85100m:1:51.68
16.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:50.332005002521:52.34
50m:54.54100m:1:52.34
17.Zoe MatthijssenDe Dolfijn1:59.862004030461:53.33
50m:55.85100m:1:53.33
18.Joy van LoonZV HaerlemNT2004007651:53.44
50m:54.32100m:1:53.44
19.Robin TilAquarius1:48.262004023441:54.16
50m:55.35100m:1:54.16
20.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:48.612005006561:56.42
50m:55.01100m:1:56.42
21.Femke HoekstraOeza2:16.262005016722:06.64
50m:1:01.33100m:2:06.64
22.Tara van HalAquarius1:59.502004021502:13.00
50m:1:04.77100m:2:13.00
23.Danique GiulianoDe DolfijnNT2006007062:13.25
50m:1:02.51100m:2:13.25
DISAnna de LangeZV HaerlemNT200402922
RJ - Na de eerste 15 meter na start en/of keerpunt het lichaam geheel onder water gehouden., RJ
DISMica BlaauwOeza1:51.43200500928
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
DISJuiliano SolianiDaw1:34.38200400353
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK
DISSimon AdamsWZ&PC Purmerend1:35.75200400461
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE