Nr. 1. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 6. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 11. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 12. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Alle, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 19. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 22. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later



Programmanr. 1
11-5-2014 - 15:00
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Collin SchoutenMSV- ZeemachtNT2004006976:30.44
50m:
100m:
45.14
1:35.59
45.14
50.45
150m:
200m:

3:13.55
250m:
300m:
350m:
400m:

6:30.44
2.Firensa BreuringZV De ZaanNT2005003026:40.79
50m:
100m:
44.62
1:35.91
44.62
51.29
150m:
200m:

3:18.00
250m:
300m:
350m:
400m:

6:40.79


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-5-2014 - 15:06
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Laura van der VeenZV De Zaan59.2119940409058.1327.4858.13
2.Ingrid JongertEd-Vo59.371991014901:00.4028.571:00.40
3.Femke SwierZV Nieuw-Vennep1:00.631993051221:01.3429.241:01.34
4.Kimberly MijnenZV De Zaan1:01.671995036441:01.3929.591:01.39
5.Jade BroekA.Z.V.D.1:03.841997023001:02.7030.121:02.70
6.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:03.281999037781:03.9329.881:03.93
7.Denise BoonstraDaw1:03.191999026621:04.3030.451:04.30
8.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:07.691996003161:04.9231.781:04.92
9.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:05.311992015221:05.1531.501:05.15
10.Chantal BeijerZV Haerlem1:04.841997008841:05.2231.061:05.22
11.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:05.361999032921:05.4631.231:05.46
12.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:03.311996055141:06.3431.521:06.34
13.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:07.101999014381:07.5331.521:07.53
14.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:05.961998012221:08.1532.151:08.15
15.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:08.621997048861:08.3933.271:08.39
16.Naomi BuurOeza1:10.062001015201:09.3232.981:09.32
17.Sanne SmitDaw1:10.252001053021:10.0034.011:10.00
18.Aurian VeldtZV Nieuw-Vennep1:12.771999017581:10.0133.151:10.01
19.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:11.601999028921:10.6234.111:10.62
20.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:13.402000039001:11.1834.701:11.18
21.Japke KolkmanZV Haerlem1:13.501999046821:11.9634.871:11.96
22.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:13.062000043801:12.1034.161:12.10
23.Ilse TrakselZV Haerlem1:11.801988043261:12.2934.061:12.29
24.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:16.442001052581:13.8535.701:13.85
25.Sofie de VriendZV HaerlemNT2001027861:14.0834.851:14.08
26.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht1:17.562000059981:15.1834.721:15.18
27.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:19.002001008261:15.9436.611:15.94
28.Yasmin HoflandOeza1:18.482001042141:17.0737.091:17.07
29.Meike van EerdenOeza1:20.052000058881:18.5037.761:18.50
30.Chimène BreuringZV De Zaan1:19.072002012101:19.3637.391:19.36
31.Marleen van der StoopAquarius1:17.652001049441:19.7836.291:19.78
32.Elsa HoedemaekerZV De Zaan1:19.372002005421:20.6638.281:20.66
33.Aselya WeckWZ&PC Purmerend1:28.542001056021:20.9739.361:20.97
34.Vera TilAquarius1:22.562001047621:22.4039.271:22.40
AFGEMMorgan GirothZV De Zaan1:18.87200003806
AFGEMNouska de ReusZV De Zaan1:24.33200200830


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-5-2014 - 15:17
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend51.7419920002751.6024.4351.60
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.55.1919960044555.6326.3255.63
3.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn55.4619970315755.8726.8755.87
4.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht55.1319950388155.9726.7055.97
5.Chris DekkerZV De Zaan58.9919970091559.1528.0759.15
6.Danny GroenEd-Vo1:01.2219970303359.4528.2659.45
7.Vito MeijWZ&PC Purmerend59.9119990077759.8728.5759.87
8.Luc KroonEd-Vo1:02.142001006971:00.5029.391:00.50
9.Ian van TielEd-Vo1:01.392000003491:00.7628.961:00.76
10.Brian OtjesAquarius1:00.661999011351:01.1728.561:01.17
11.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:02.111999025871:02.0129.171:02.01
12.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:03.821999027171:02.7329.931:02.73
13.Stefan van den BergZV Nieuw-Vennep1:04.821996026831:02.9029.441:02.90
14.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:06.472001015991:03.5129.871:03.51
15.Barry van EngeldorpAquarius1:05.101999000891:04.7230.011:04.72
16.Bastiaan van den BergZV Nieuw-VennepNT1990074931:05.2530.831:05.25
17.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:06.521999023811:05.3230.501:05.32
18.Friso DatemaAquarius1:08.292000030271:05.9130.811:05.91
19.Richard BrinkMSV- Zeemacht1:11.221992036911:10.0132.751:10.01
20.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:10.462000030071:10.7033.221:10.70
21.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:11.342001004271:10.7934.071:10.79
22.Jeffrey van ZanenZV De Zaan1:18.402000031231:12.1935.341:12.19
23.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn1:14.272001036411:12.2334.871:12.23
24.Mitch KolkmanZV Haerlem1:13.922002012111:13.0634.821:13.06
25.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:15.272000024571:13.1835.201:13.18
26.Jelle BoschZV De Zaan1:15.302002008871:16.7937.271:16.79
27.koen schelhaasZV Haerlem1:15.292002029631:17.1436.451:17.14
28.Frank BouquetA.Z.V.D.1:20.732001022791:18.4938.111:18.49
29.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht1:27.092001047591:18.7637.111:18.76
30.Twan HendriksenMSV- Zeemacht1:29.262001045471:24.7138.671:24.71
31.Joel SiebenZV De Zaan1:30.232002008891:33.7043.301:33.70
AFGEMMees MinnebooMSV- Zeemacht1:33.58200203465


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-5-2014 - 15:26
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT2000015465:57.15
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:57.15


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-5-2014 - 15:32
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stijn AvezaatZPC Woerden4:44.101997007294:41.47
50m:
100m:
28.80
1:02.99
28.80
34.19
150m:
200m:

2:19.34
250m:
300m:
350m:
400m:

4:41.47
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht5:28.651998018515:18.36
50m:
100m:
30.68
1:06.34
30.68
35.66
150m:
200m:

2:29.06
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.36
3.Gerben RozieMSV- Zeemacht5:27.001990025075:24.76
50m:
100m:
33.90
1:15.92
33.90
42.02
150m:
200m:

2:39.92
250m:
300m:
350m:
400m:

5:24.76


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-5-2014 - 15:39
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten

voorlopige resultaten
rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Melina Carrillo MorenoZV De Zaan1:34.862003008801:34.901:34.90
Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:34.512003010061:36.7745.331:36.77
Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:41.052003004941:37.1745.781:37.17
Iris van DuijseZV De Zaan1:39.972003003221:37.631:37.63
Eline HoekstraOeza1:39.002003012801:37.9846.221:37.98
Tim CohenWZ&PC Purmerend1:37.602003006851:38.1347.141:38.13
Rick OffringaOeza1:38.662003009791:40.721:40.72
Ruben de VriendZV Haerlem1:45.732003009811:42.30FJ 147.911:42.30
Jeff KroonEd-Vo1:44.482003004011:42.30FJ 21:42.30
Britt ScholtenOeza1:46.442004017281:44.111:44.11
Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:42.562003026701:45.1250.021:45.12
Raphaël DessartZV De Zaan1:46.732004013351:46.1850.071:46.18
Simon AdamsWZ&PC Purmerend1:48.572004004611:49.061:49.06
Zenna KreftWZ&PC Purmerend2:01.332005001181:59.70FJ 11:59.70
Jay KoedamAquarius2:07.752003019791:59.70FJ 21:59.70
Leon van GelderWZ&PC Purmerend2:16.602005006212:12.402:12.40
DISYara WinkelmanZV De Zaan1:49.09200300882
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-5-2014 - 15:49
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danae KingmaOeza1:19.442000017401:19.7037.361:19.70
2.Jade BroekA.Z.V.D.1:20.021997023001:19.861:19.86
3.Chantal BeijerZV Haerlem1:21.371997008841:24.1939.611:24.19
4.Samira MijnenZV De Zaan1:25.841997013201:27.981:27.98
5.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:32.712001052581:30.1042.271:30.10
6.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:45.272001008261:37.211:37.21
7.Elsa HoedemaekerZV De Zaan1:41.742002005421:44.4748.661:44.47
8.Aselya WeckWZ&PC Purmerend1:46.732001056021:46.8750.691:46.87


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-5-2014 - 15:54
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:18.252001015991:18.3737.021:18.37
2.Vito MeijWZ&PC Purmerend1:19.271999007771:19.161:19.16
3.Chris DekkerZV De Zaan1:21.351997009151:22.8438.821:22.84
4.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:24.581999025871:23.6839.631:23.68
5.Jorn DekkerZV De Zaan1:39.022001042091:33.1141.381:33.11
6.Stijn van de WeteringZV De Zaan1:38.432001023071:37.661:37.66
7.koen schelhaasZV Haerlem1:41.562002029631:40.021:40.02
8.Joel SiebenZV De Zaan1:47.342002008891:51.5852.431:51.58
DISTimo GolverdingenWZ&PC Purmerend1:36.83200003475
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-5-2014 - 15:59
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Femke SwierZV Nieuw-Vennep27.4519930512227.77
2.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht29.7219990377829.45
3.Corine RookerWZ&PC Purmerend29.6219920152229.89
4.Britt GerritseMSV- Zeemacht28.9019960551430.11
5.Janine RookerWZ&PC Purmerend29.7219960031630.47
6.Sanne SmitDaw32.3620010530230.54
7.Naomi CohenWZ&PC Purmerend30.8619980122230.55
8.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht30.5319990143830.70
9.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend30.7919990329230.89
10.Aurian VeldtZV Nieuw-Vennep31.7019990175831.10
11.Naomi BuurOeza32.5520010152031.72
12.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht32.8520000390032.58
13.Japke KolkmanZV Haerlem34.2619990468232.83
14.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn33.1720000438033.14FJ 1
15.Ilse TrakselZV Haerlem32.5719880432633.14FJ 2
16.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht34.5620000599833.46
17.Marleen van der StoopAquarius33.4320010494434.30
18.Maud HendriksenMSV- Zeemacht34.5819990619634.40
19.Nienke RaszinskiOeza34.6220010504435.61
20.Cindy BuurOeza35.7219990505235.89
21.Vera TilAquarius35.6220010476237.22


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-5-2014 - 16:02
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht25.1419950388125.46
2.Frank van der WolffZV Nieuw-Vennep25.8519940095526.63
3.Brian OtjesAquarius26.8619990113526.97
4.Vito MeijWZ&PC Purmerend26.9219990077727.12
5.Danny GroenEd-Vo28.2819970303327.29
6.Barry van EngeldorpAquarius28.5519990008928.74
7.Jouke BoomA.Z.V.D.27.2219850350929.31
8.Roel GaalOeza30.5620010117329.44
9.Maarten van der VeenA.Z.V.D.29.8419990238129.76
10.Richard BrinkMSV- Zeemacht30.0119920369129.91
11.Koen GaalOeza30.8319990111330.21
12.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend32.8320000245732.71
13.Mitch KolkmanZV Haerlem33.6320020121133.75
14.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend33.4220000300734.05
15.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht36.9220010475934.37
16.koen schelhaasZV Haerlem34.9320020296334.59
17.Twan HendriksenMSV- Zeemacht36.5620010454735.81
18.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend37.3520000347536.45
AFGEMMees MinnebooMSV- Zeemacht41.23200203465


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-5-2014 - 16:06
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:32.352003004941:30.9044.281:30.90
2.Ruben de VriendZV Haerlem1:34.482003009811:30.9443.721:30.94
3.Britt ScholtenOeza1:31.992004017281:31.59FJ 142.331:31.59
4.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan1:34.062003027441:31.59FJ 241.991:31.59
5.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:35.502003011181:33.771:33.77
6.Pepijn van der PuttenZV De Zaan1:44.022003003611:37.8045.531:37.80
7.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:41.142003014801:39.1545.111:39.15
8.Gerry TolEd-Vo1:42.432004017751:39.2547.051:39.25
9.Shari KokZV De Zaan1:42.432004002481:39.7544.661:39.75
10.Collin SchoutenMSV- Zeemacht1:42.442004006971:44.0148.391:44.01
11.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend2:10.672005006561:48.6151.821:48.61
12.Robin TilAquarius1:53.852004023441:50.7755.141:50.77
13.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:50.332005002521:52.3952.331:52.39
14.Debora BroerseWZ&PC Purmerend1:53.252004026161:54.261:54.26
15.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:55.192005001181:58.561:00.881:58.56
16.Marco TolEd-VoNT2004024592:02.9859.732:02.98
DISBram DaalmanZV Haerlem1:33.40200300629
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE
DISKay WijkmanMSV- ZeemachtNT200303205
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-5-2014 - 16:14
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Danae KingmaOeza2:16.312000017402:17.3231.561:05.842:17.32
2.Denise BoonstraDaw2:17.621999026622:21.2132.121:08.062:21.21
3.Danique BernardEd-Vo2:24.972002002242:23.5733.471:10.242:23.57
4.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:22.302000015462:25.7734.051:11.412:25.77
5.Denise OtjesAquarius2:49.991996013782:42.8435.271:16.512:42.84
6.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:44.312000004122:43.8236.271:17.722:43.82
7.Naomi JansenZV De Zaan2:53.892001057122:45.3438.261:20.772:45.34
8.Nienke RaszinskiOeza2:46.622001050442:52.1538.711:22.052:52.15
AFGEMMorgan GirothZV De Zaan2:52.43200003806


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-5-2014 - 16:21
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ian van TielEd-Vo2:16.242000003492:14.2429.831:03.422:14.24
2.Gerben RozieMSV- Zeemacht2:17.751990025072:17.7631.201:05.942:17.76
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:17.091999025872:19.2431.401:07.092:19.24
4.Stefan van den BergZV Nieuw-Vennep2:35.521996026832:21.2730.881:06.712:21.27
5.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend2:24.581999027172:22.0832.291:09.522:22.08
6.Bastiaan van den BergZV Nieuw-VennepNT1990074932:30.0031.171:07.502:30.00
7.Roel GaalOeza2:25.292001011732:32.2133.971:13.152:32.21
8.Friso DatemaAquarius2:32.712000030272:39.1336.711:20.412:39.13
9.Frank BouquetA.Z.V.D.2:53.792001022792:48.5638.531:22.472:48.56
AFGEMBeau KneppersZwemvereniging Hoorn2:03.07199703157


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-5-2014 - 16:28
100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:24.502003010041:25.1940.371:25.19
2.Marc TolWZ&PC Purmerend1:29.752004001251:29.7944.091:29.79
3.Britt ScholtenOeza1:32.162004017281:31.8145.131:31.81
4.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:33.582003014801:33.8745.701:33.87
5.Rachella van ZanenZV De Zaan1:38.722003008061:33.9144.701:33.91
6.Pepijn van der PuttenZV De Zaan1:34.152003003611:35.0145.981:35.01
7.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan1:39.102003005831:35.7446.111:35.74
8.Yara WinkelmanZV De Zaan1:44.992003008821:42.6150.141:42.61
9.Patrick van den KolkAquarius1:42.532003019611:46.5450.821:46.54
10.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:48.022005002521:50.1055.621:50.10
11.Glenn VisserA.Z.V.D.1:55.572004018472:05.551:01.812:05.55


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-5-2014 - 16:33
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Laura van der VeenZV De Zaan1:09.721994040901:06.8930.481:06.89
2.Kimberly MijnenZV De Zaan1:14.291995036441:12.60FJ 132.371:12.60
3.Jade BroekA.Z.V.D.1:13.011997023001:12.60FJ 233.581:12.60
4.Chantal BeijerZV Haerlem1:11.441997008841:17.6634.011:17.66
5.Danique BernardEd-Vo1:22.722002002241:21.5237.021:21.52
6.Samira MijnenZV De Zaan1:28.891997013201:28.7936.671:28.79
7.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:28.131999028921:29.3239.951:29.32
8.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:28.771997048861:29.5240.471:29.52
9.Yasmin HoflandOeza1:46.982001042141:34.9742.541:34.97
10.Sofie de VriendZV HaerlemNT2001027861:38.5841.951:38.58
11.Marleen van der StoopAquarius1:34.382001049441:39.9342.481:39.93


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-5-2014 - 16:38
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:00.2219920002759.9327.3259.93
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht59.591995038811:01.3027.921:01.30
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:01.881998018511:02.3329.051:02.33
4.Luc KroonEd-Vo1:10.592001006971:08.8523.341:08.85
5.Brian OtjesAquarius1:08.201999011351:10.1531.351:10.15
6.Barry van EngeldorpAquarius1:15.201999000891:16.0033.671:16.00
7.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:20.822002006891:20.3935.781:20.39
8.Jelle BoschZV De Zaan1:40.532002008871:44.0344.971:44.03
NGBeau KneppersZwemvereniging Hoorn1:04.84199703157


<< TOP >>
Programmanr. 17
11-5-2014 - 16:42
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Iris van DuijseZV De Zaan3:07.642003003223:08.0645.421:32.433:08.06
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:06.232003010063:09.2143.311:30.463:09.21
3.Eline HoekstraOeza3:14.562003012803:12.0144.681:33.873:12.01


<< TOP >>
Programmanr. 18
11-5-2014 - 16:46
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend3:04.092003006853:01.5643.351:29.013:01.56
2.Barry SchotWZ&PC Purmerend3:08.902003003213:04.9942.591:27.553:04.99
DISMarco van der WulpMSV- Zeemacht3:51.84200302051
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
AFGEMMees MinnebooMSV- ZeemachtNT200203465


<< TOP >>
Programmanr. 19
11-5-2014 - 16:51
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeff KroonEd-Vo40.3120030040138.63
2.Rick OffringaOeza38.9620030097939.73
3.Bram DaalmanZV Haerlem44.1420030062942.90
4.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend42.1520030111843.21
5.Marc TolWZ&PC Purmerend43.9520040012544.95
6.Shari KokZV De Zaan46.6020040024845.79
7.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan46.8120030058348.79
8.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend45.3220040098948.84
9.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend47.5720030267050.37
10.Jur In de BraektZV De Zaan50.1220030036550.82
11.Jay KoedamAquarius49.9520030197951.35
12.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend48.0020030148052.22
13.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend58.6420050065656.33
14.Zenna KreftWZ&PC Purmerend56.5320050011857.37


<< TOP >>
Programmanr. 20
11-5-2014 - 16:55
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ingrid JongertEd-Vo1:05.341991014901:05.6432.181:05.64
2.Denise BoonstraDaw1:11.471999026621:12.4834.751:12.48
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:12.971999014381:12.7534.451:12.75
4.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:12.271999037781:14.7935.651:14.79
5.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:13.761999032921:18.3937.681:18.39
6.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:21.222000043801:20.6238.281:20.62
7.Denise OtjesAquarius1:21.701996013781:22.2439.111:22.24
8.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:25.022001052581:24.49FJ 141.121:24.49
9.Aurian VeldtZV Nieuw-Vennep1:27.091999017581:24.49FJ 241.301:24.49
10.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:24.502000004121:25.8941.311:25.89
11.Sanne SmitDaw1:20.862001053021:26.4241.431:26.42
12.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:26.852000039001:27.7343.801:27.73
13.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:27.022001008261:28.5443.101:28.54
14.Nienke RaszinskiOeza1:31.832001050441:31.8144.181:31.81
15.Cindy BuurOeza1:35.441999050521:33.1145.521:33.11
16.Vera TilAquariusNT2001047621:35.591:35.59
17.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht1:37.242000059981:36.3747.061:36.37
DISNaomi JansenZV De Zaan1:30.19200105712
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
AFGEMNouska de ReusZV De Zaan1:36.98200200830


<< TOP >>
Programmanr. 21
11-5-2014 - 17:01
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:02.251996004451:02.3330.311:02.33
2.Luc KroonEd-Vo1:07.592001006971:07.3633.341:07.36
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:11.251999025871:12.2535.001:12.25
4.Bastiaan van den BergZV Nieuw-VennepNT1990074931:13.5045.611:13.50
5.Friso DatemaAquarius1:17.072000030271:15.9236.631:15.92
6.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:15.021999027171:16.4937.511:16.49
7.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:18.942001015991:18.1837.231:18.18
8.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:18.472000030071:18.3538.171:18.35
9.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:17.211999023811:19.1738.311:19.17
10.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn1:24.032001036411:21.6140.111:21.61
11.Jeffrey van ZanenZV De Zaan1:29.712000031231:23.1640.921:23.16
12.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:25.372001004271:23.2339.451:23.23
13.Richard BrinkMSV- Zeemacht1:21.711992036911:24.2940.381:24.29
14.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:25.262000024571:27.0042.061:27.00
15.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht1:35.682001047591:28.9644.531:28.96
16.Stijn van de WeteringZV De Zaan1:31.622001023071:30.5144.121:30.51
17.Frank BouquetA.Z.V.D.1:39.922001022791:39.7249.181:39.72


<< TOP >>
Programmanr. 22
11-5-2014 - 17:08
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:14.282003003211:15.0636.191:15.06
2.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan1:15.072003008801:15.9337.001:15.93
3.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:17.282003010041:16.5537.021:16.55
4.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan1:16.432003027441:17.2837.161:17.28
5.Jeff KroonEd-Vo1:17.812003004011:19.2038.331:19.20
6.Bram DaalmanZV Haerlem1:16.612003006291:19.9737.751:19.97
7.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:21.842003026701:22.8540.331:22.85
8.Gerry TolEd-Vo1:25.332004017751:23.6039.911:23.60
9.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:23.452003004941:24.0441.281:24.04
10.Raphaël DessartZV De Zaan1:24.002004013351:24.6839.551:24.68
11.Simon AdamsWZ&PC Purmerend1:24.362004004611:24.8840.571:24.88
12.Marc TolWZ&PC Purmerend1:23.292004001251:24.9441.671:24.94
13.Rachella van ZanenZV De Zaan1:22.282003008061:25.9439.551:25.94
14.Patrick van den KolkAquarius1:29.602003019611:29.0340.791:29.03
15.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:34.852004009891:29.9042.841:29.90
16.Marco van der WulpMSV- Zeemacht1:28.852003020511:30.6842.761:30.68
17.Kay WijkmanMSV- Zeemacht1:37.912003032051:31.1843.141:31.18
18.Robin TilAquariusNT2004023441:40.1345.901:40.13
19.Debora BroerseWZ&PC Purmerend1:39.862004026161:41.5347.041:41.53
20.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:37.032005006561:42.1247.611:42.12
21.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:46.872005006211:42.8245.301:42.82
22.Marco TolEd-Vo1:57.902004024591:50.6851.111:50.68
NGKim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:17.63200301006