Nr. 1. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 800m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 5. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 6. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder



Programmanr. 1
29-3-2014 - 6:15
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim SchoonemanWZ&PC PurmerendNT20030100612:55.62
50m:
100m:
43.23
1:31.63
43.23
48.40
200m:
400m:
3:09.86
6:27.19
1:38.23
3:17.33
800m:12:55.626:28.43
2.Mabel FarenhorstWZ&PC PurmerendNT20030100413:21.69
50m:
100m:
48.14
1:39.13
48.14
50.99
200m:
400m:
3:23.68
6:49.58
1:44.55
3:25.90
800m:13:21.696:32.11
3.Lisa MoerkensWZ&PC PurmerendNT20030111813:31.99
50m:
100m:
43.32
1:32.58
43.32
49.26
200m:
400m:
3:14.44
6:43.17
1:41.86
3:28.73
800m:13:31.996:48.82
4.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT20030267013:41.30
50m:
100m:
43.61
1:33.81
43.61
50.20
200m:
400m:
3:18.64
6:50.52
1:44.83
3:31.88
800m:13:41.306:50.78
5.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT20030148014:31.83
50m:
100m:
49.37
1:43.42
49.37
54.05
200m:
400m:
3:35.25
7:21.69
1:51.83
3:46.44
800m:14:31.837:10.14
AFGEMYara GolverdingenWZ&PC PurmerendNT200300494


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-3-2014 - 6:26
Jongens, 800m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy SchotWZ&PC PurmerendNT20020068911:03.52
50m:
100m:
35.63
1:16.13
35.63
40.50
200m:
400m:
2:39.37
5:29.33
1:23.24
2:49.96
800m:11:03.525:34.19
2.Miguel KloosterDwt11:25.5820010061311:26.08
50m:
100m:
38.42
1:19.13
38.42
40.71
200m:
400m:
2:43.78
5:39.60
1:24.65
2:55.82
800m:11:26.085:46.48
3.Tim CohenWZ&PC PurmerendNT20030068511:55.46
50m:
100m:
40.15
1:25.16
40.15
45.01
200m:
400m:
2:55.82
5:59.77
1:30.66
3:03.95
800m:11:55.465:55.69
4.Barry SchotWZ&PC PurmerendNT20030032112:09.82
50m:
100m:
41.86
1:28.68
41.86
46.82
200m:
400m:
2:59.87
6:06.94
1:31.19
3:07.07
800m:12:09.826:02.88
5.Stefano JonjicWZ&PC PurmerendNT20020099913:45.12
50m:
100m:
43.88
1:32.66
43.88
48.78
200m:
400m:
3:14.51
6:45.82
1:41.85
3:31.31
800m:13:45.126:59.30
AFGEMMarc van MarisWZ&PC PurmerendNT200201703


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-3-2014 - 6:38
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lindi VerkooijenPsv24:49.2319950382624:49.36
50m:
100m:
34.16
1:11.32
34.16
37.16
200m:
400m:
2:26.30
4:54.69
1:14.98
2:28.39
800m:
1500m:
9:53.25
18:39.71
4:58.56
8:46.46
2000m:24:49.366:09.65
2.Delenn van OostromZPC Woerden24:55.4419960005625:08.39
50m:
100m:
33.19
1:10.44
33.19
37.25
200m:
400m:
2:25.17
4:55.56
1:14.73
2:30.39
800m:
1500m:
9:57.64
18:50.72
5:02.08
8:53.08
2000m:25:08.396:17.67
3.Moïse Shae TimmerWZ&PC PurmerendNT19990329228:15.92
50m:
100m:
38.33
1:19.85
38.33
41.52
200m:
400m:
2:44.10
5:35.09
1:24.25
2:50.99
800m:
1500m:
11:13.17
21:10.80
5:38.08
9:57.63
2000m:28:15.927:05.12
4.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT19990289230:09.31
50m:
100m:
39.56
1:22.89
39.56
43.33
200m:
400m:
2:51.90
5:51.16
1:29.01
2:59.26
800m:
1500m:
11:52.71
22:34.73
6:01.55
10:42.02
2000m:30:09.317:34.58
5.Demy AppelWZ&PC PurmerendNT19980242435:50.03
50m:
100m:
42.56
1:32.33
42.56
49.77
200m:
400m:
3:17.78
6:52.65
1:45.45
3:34.87
800m:
1500m:
14:09.12
26:59.27
7:16.47
12:50.15
2000m:35:50.038:50.76


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-3-2014 - 7:04
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23:21.4019920002722:59.48
50m:
100m:
29.78
1:03.51
29.78
33.73
200m:
400m:
2:12.66
4:31.73
1:09.15
2:19.07
800m:
1500m:
9:09.76
17:16.03
4:38.03
8:06.27
2000m:22:59.485:43.45
2.Jeffrey CamphensDwtNT19950311324:27.43
50m:
100m:
33.53
1:09.78
33.53
36.25
200m:
400m:
2:23.24
4:51.46
1:13.46
2:28.22
800m:
1500m:
9:47.80
18:22.59
4:56.34
8:34.79
2000m:24:27.436:04.84
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend26:22.8619990258725:44.06
50m:
100m:
33.59
1:11.36
33.59
37.77
200m:
400m:
2:28.60
5:02.00
1:17.24
2:33.40
800m:
1500m:
10:14.00
19:23.00
5:12.00
9:09.00
2000m:25:44.066:21.06
4.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT19990271727:40.87
50m:
100m:
33.61
1:12.86
33.61
39.25
200m:
400m:
3:19.62
5:24.35
2:06.76
2:04.73
800m:
1500m:
11:02.17
20:53.55
5:37.82
9:51.38
2000m:27:40.876:47.32
5.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend28:34.1219970360928:44.49
50m:
100m:
34.20
1:14.14
34.20
39.94
200m:
400m:
2:38.70
5:33.45
1:24.56
2:54.75
800m:
1500m:
11:24.36
21:35.47
5:50.91
10:11.11
2000m:28:44.497:09.02
6.Saco de VriesZwemvereniging HoornNT19670106531:25.12
50m:
100m:
39.62
1:23.04
39.62
43.42
200m:
400m:
2:54.13
6:02.98
1:31.09
3:08.85
800m:
1500m:
12:17.67
23:24.47
6:14.69
11:06.80
2000m:31:25.128:00.65
AFGEMNico MakZwemvereniging Hoorn26:46.22199505831