Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 6. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 11. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 12. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 16. Alle, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 24. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later



Programmanr. 1
2-3-2014 - 14:45
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Marc TolWZ&PC PurmerendNT2004001253:31.2350.623:31.23
2.Robin TilAquariusNT2004023444:16.611:06.674:16.61


<< TOP >>
Programmanr. 2
2-3-2014 - 14:48
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:15.772003010063:08.9142.223:08.91
2.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend3:27.442003026703:24.7747.573:24.77
AFGEMYamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:39.62200301480


<< TOP >>
Programmanr. 3
2-3-2014 - 14:53
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 4
2-3-2014 - 14:53
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT2001017626:24.36
50m:
100m:
39.08
1:31.76
39.08
52.68
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:24.36


<< TOP >>
Programmanr. 5
2-3-2014 - 14:59
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.6:38.342001004276:22.72
50m:
100m:
39.35
1:26.71
39.35
47.36
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:22.72
2.Frank BouquetA.Z.V.D.NT2001022797:37.86
50m:
100m:
55.50
2:02.16
55.50
1:06.66
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

7:37.86


<< TOP >>
Programmanr. 6
2-3-2014 - 15:07
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:41.462003004941:41.7847.941:41.78
2.Jessica EilatWZ&PC Purmerend1:59.482003034281:51.9753.431:51.97
3.Noëlle RoedemaA.Z.V.D.1:51.772003033421:52.1953.031:52.19
4.Debora BroerseWZ&PC PurmerendNT2004026161:55.1254.151:55.12
Kelly DijstWZ&PC Purmerend2:03.692005002521:55.1252.151:55.12
6.Lisa van den HovenWZ&PC PurmerendNT2004025061:57.3554.421:57.35
7.Robin TilAquarius2:08.202004023441:59.3254.611:59.32
8.Zenna KreftWZ&PC Purmerend2:26.332005001182:01.3355.442:01.33
9.Glenn VisserA.Z.V.D.2:00.362004018472:03.3457.792:03.34
10.Tara van HalAquarius2:10.272004021502:06.3359.392:06.33


<< TOP >>
Programmanr. 7
2-3-2014 - 15:13
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:29.282001031241:28.2840.931:28.28
2.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:37.902001052581:32.7144.031:32.71
3.Aselya WeckWZ&PC PurmerendNT2001056021:46.7349.461:46.73
NG.ZAYasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:48.41200002142
AFGEMChantal BeijerZV Haerlem1:25.01199700884


<< TOP >>
Programmanr. 8
2-3-2014 - 15:16
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Brian OtjesAquarius1:20.111999011351:19.9037.351:19.90
2.Tobias v.d. NieuwendijkAquarius1:27.152001007471:22.76FJ 138.861:22.76
3.Barry van EngeldorpAquarius1:22.311999000891:22.76FJ 237.361:22.76
4.Friso DatemaAquarius1:27.562000030271:26.0139.291:26.01
5.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend1:36.832000034751:39.8245.711:39.82


<< TOP >>
Programmanr. 9
2-3-2014 - 15:18
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laura van der VeenA.Z.V.D.27.3219940409027.29
2.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius31.2419980322229.46
3.Corine RookerWZ&PC Purmerend30.1919920152229.62
4.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend30.9919990329230.79
5.Denise OtjesAquarius33.1119960137831.66
6.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.32.7319980203632.47
7.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend31.0719980100432.50
8.Demy AppelWZ&PC Purmerend33.2419980242433.09
9.Vera TilAquarius37.5620010476235.66
NG.ZAYasmin LahlalWZ&PC Purmerend42.26200002142


<< TOP >>
Programmanr. 10
2-3-2014 - 15:21
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.4119920002723.80
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.25.7519980049325.94
3.Maarten van der VeenA.Z.V.D.29.8419990238130.86
4.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend33.9020000245732.83


<< TOP >>
Programmanr. 11
2-3-2014 - 15:23
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:34.582003010041:30.131:30.13
2.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:32.352003004941:34.831:34.83
3.Marc TolWZ&PC Purmerend1:38.152004001251:37.151:37.15
4.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend2:04.382004009891:39.951:39.95
5.Patrick van den KolkAquarius1:47.032003019611:44.631:44.63
6.Lisa van den HovenWZ&PC PurmerendNT2004025061:47.761:47.76
7.Noëlle RoedemaA.Z.V.D.1:56.102003033421:48.321:48.32
8.Debora BroerseWZ&PC Purmerend1:53.252004026161:53.261:53.26
9.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:56.572005001182:02.922:02.92


<< TOP >>
Programmanr. 12
2-3-2014 - 15:28
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend2:48.712001052582:42.0537.051:19.912:42.05
AFGEMChantal BeijerZV Haerlem2:25.22199700884
AFGEMKelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend2:36.76199902892


<< TOP >>
Programmanr. 13
2-3-2014 - 15:32
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:18.311999025872:17.0931.161:05.732:17.09
2.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend2:24.581999027172:24.8132.741:09.982:24.81
3.Barry van EngeldorpAquarius2:32.691999000892:36.242:36.24


<< TOP >>
Programmanr. 14
2-3-2014 - 15:35
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laura van der VeenA.Z.V.D.32.0319940409031.82
2.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius34.9719980322233.66
3.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.36.9719980203637.69
4.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend37.1819980100439.68
5.Demy AppelWZ&PC Purmerend40.7719980242440.09
6.Vera TilAquarius45.7220010476242.82
NG.ZAYasmin LahlalWZ&PC Purmerend47.67200002142


<< TOP >>
Programmanr. 15
2-3-2014 - 15:38
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend26.6319920002727.89
2.Brian OtjesAquarius33.3619990113532.78
3.Vito MeijWZ&PC Purmerend33.0619990077733.54
4.Friso DatemaAquarius35.6420000302734.57
5.Maarten van der VeenA.Z.V.D.34.8719990238135.33
6.Tobias v.d. NieuwendijkAquarius42.7520010074739.81FJ 1
7.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend41.7820000245739.81FJ 2
8.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend45.0320000347544.78


<< TOP >>
Programmanr. 16
2-3-2014 - 15:41
100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:28.412003010041:24.6941.191:24.69
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:27.882003010061:26.2641.291:26.26
3.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:39.432003026701:34.7046.891:34.70
4.Jessica EilatWZ&PC Purmerend1:54.632003034281:47.8953.411:47.89
5.Patrick van den KolkAquarius1:43.612003019611:50.9753.931:50.97
6.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:57.882005006561:54.8854.311:54.88
7.Glenn VisserA.Z.V.D.2:02.182004018471:56.361:56.36
8.Tara van HalAquarius2:08.792004021502:11.391:03.452:11.39
AFGEMYamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:35.06200301480


<< TOP >>
Programmanr. 17
2-3-2014 - 15:47
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Denise OtjesAquarius1:24.681996013781:22.8636.111:22.86
2.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:29.962001017621:35.8140.591:35.81


<< TOP >>
Programmanr. 18
2-3-2014 - 15:49
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tobias v.d. NieuwendijkAquarius1:38.062001007471:40.4346.191:40.43


<< TOP >>
Programmanr. 19
2-3-2014 - 15:52
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:10.141992015221:12.2635.321:12.26
2.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:30.062001052581:25.021:25.02
3.Aselya WeckWZ&PC PurmerendNT2001056021:36.2847.011:36.28
AFGEMKelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:21.39199902892


<< TOP >>
Programmanr. 20
2-3-2014 - 15:54
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:07.051998004931:08.3232.701:08.32
2.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:27.802000024571:26.0241.871:26.02


<< TOP >>
Programmanr. 21
2-3-2014 - 15:57
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend48.3720040098945.32
2.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend48.6820030049447.23
3.Noëlle RoedemaA.Z.V.D.1:01.5420030334256.12
4.Jasmijn van GenderenWZ&PC PurmerendNT20050065658.64
5.Kelly DijstWZ&PC PurmerendNT2005002521:03.48
6.Robin TilAquarius1:08.942004023441:06.52
DISZenna KreftWZ&PC PurmerendNT200500118
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VC
AFGEMYamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend48.52200301480


<< TOP >>
Programmanr. 22
2-3-2014 - 16:00
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Laura van der VeenA.Z.V.D.59.5019940409059.6728.2359.67
2.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius1:06.221998032221:05.2631.441:05.26
3.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:06.651999032921:07.0432.311:07.04
4.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:10.821998020361:11.4134.361:11.41
5.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:09.311998010041:11.5633.761:11.56
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:15.052001017621:12.7235.311:12.72
7.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:15.592001031241:17.671:17.67
8.Vera TilAquarius1:25.492001047621:24.3940.411:24.39
9.Aselya WeckWZ&PC Purmerend1:29.702001056021:28.5441.861:28.54
AFGEMChantal BeijerZV Haerlem1:06.26199700884


<< TOP >>
Programmanr. 23
2-3-2014 - 16:05
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend51.7419920002755.9230.1655.92
2.Vito MeijWZ&PC Purmerend1:00.941999007771:01.4329.221:01.43
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:02.211999025871:02.11FJ 129.041:02.11
4.Brian OtjesAquarius1:01.581999011351:02.11FJ 21:02.11
5.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:05.611999027171:03.8230.391:03.82
6.Barry van EngeldorpAquarius1:05.101999000891:07.4430.681:07.44
7.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:06.521999023811:07.8431.901:07.84
8.Friso DatemaAquarius1:09.782000030271:08.291:08.29
9.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:17.202000024571:15.2735.571:15.27
10.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend1:21.432000034751:23.2039.961:23.20


<< TOP >>
Programmanr. 24
2-3-2014 - 16:09
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:18.262003010061:19.4537.451:19.45
2.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:22.232003010041:21.0938.951:21.09
3.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:27.102003026701:23.851:23.85
4.Jessica EilatWZ&PC Purmerend1:44.692003034281:33.4843.361:33.48
5.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:36.192004009891:34.8544.251:34.85
6.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:38.472005006561:38.5446.351:38.54
7.Lisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:36.982004025061:40.3047.781:40.30
8.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:37.002005002521:43.5447.091:43.54
9.Debora BroerseWZ&PC Purmerend1:39.862004026161:45.651:45.65