Nr. 1. Dames, 1500m vrije slag  Junioren 2 en ouder Nr. 2. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder



Programmanr. 1
8-2-2014 - 6:00
Dames, 1500m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend21:06.0819990329221:23.66
50m:40.35100m:1:23.51200m:2:50.55400m:5:44.39800m:11:33.001500m:21:23.66
2.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend22:07.8619980100422:38.32
50m:40.26100m:1:23.82200m:2:50.61400m:5:50.20800m:12:42.671500m:22:38.32
3.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend23:28.4319990289222:40.76
50m:39.14100m:1:22.31200m:2:51.97400m:5:53.99800m:12:02.611500m:22:40.76
4.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT20010176223:43.58
50m:40.90100m:1:26.89200m:3:01.00400m:6:11.75800m:12:37.041500m:23:43.58
5.Julia BrouwerWZ&PC PurmerendNT20010525824:13.89
50m:38.89100m:1:26.31200m:3:01.62400m:6:13.05800m:12:38.741500m:24:13.89
6.Demy AppelWZ&PC PurmerendNT19980242425:57.32
50m:43.41100m:1:32.73200m:3:15.89400m:6:46.36800m:13:50.981500m:25:57.32


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-2-2014 - 6:25
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend17:23.7019920002717:15.72
50m:29.61100m:1:03.73200m:2:13.35400m:4:32.63800m:9:12.081500m:17:15.72
2.Jeffrey CamphensDwt19:04.2619950311318:28.06
50m:32.73100m:1:08.56200m:2:22.20400m:4:47.96800m:9:47.511500m:18:28.06
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend19:12.8719990258719:12.21
50m:33.72100m:1:11.76200m:2:30.05400m:5:06.42800m:10:13.621500m:19:12.21
4.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn18:51.4619960369519:15.54
50m:32.86100m:1:10.13200m:2:28.06400m:5:05.36800m:10:19.201500m:19:15.54
5.Nico MakZwemvereniging Hoorn22:28.5719950583119:39.08
50m:35.13100m:1:13.61200m:2:33.17400m:5:12.08800m:10:28.281500m:19:39.08
6.Ian van TielWZ&PC Purmerend19:51.3020000034919:43.32
50m:33.27100m:1:11.82200m:2:30.27400m:5:08.39800m:10:26.391500m:19:43.32
7.Sverre OelenWZ&PC Purmerend19:15.3419900214719:58.44
50m:33.40100m:1:10.32200m:2:26.51400m:5:02.56800m:10:24.191500m:19:58.44
8.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend20:50.0019970303320:05.51
50m:33.32100m:1:11.49200m:2:31.77400m:5:15.60800m:10:42.931500m:20:05.51
9.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend22:22.8819990271720:57.03
50m:34.53100m:1:14.12200m:2:39.68400m:5:26.49800m:11:02.591500m:20:57.03
10.Zyco van EsveldDwt23:00.0019990384321:01.75
50m:33.37100m:1:11.89200m:2:33.31400m:5:22.86800m:11:05.891500m:21:01.75
11.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend21:04.4819970360921:30.39
50m:35.29100m:1:15.26200m:2:40.01400m:5:34.86800m:11:30.231500m:21:30.39
12.Miguel KloosterDwtNT20010061321:59.87
50m:38.16100m:1:20.05200m:2:48.62400m:5:50.56800m:11:51.951500m:21:59.87
13.Emre UysalDwtNT20000346522:01.03
50m:36.08100m:1:17.51200m:2:44.53400m:5:42.05800m:11:43.571500m:22:01.03
14.Abdelrahman MohamedDwt22:02.1419980523722:07.05
50m:35.22100m:1:16.16200m:2:41.47400m:5:36.43800m:11:34.841500m:22:07.05
15.Jimmy RobinsonWZ&PC PurmerendNT20000245724:32.45
50m:41.13100m:1:28.80200m:3:07.89400m:6:26.83800m:13:06.831500m:24:32.45
AFGEMMaarten JankieDwt24:00.00199804835
AFGEMSaco de VriesZwemvereniging HoornNT196701065
AFGEMLars v.d. LindenWZ&PC PurmerendNT200003007