Minioren deel 3
Maastricht (NED),    26/1/2014,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
26/01/2014 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van HULST                ZC Valkenburg          5:58.85 20030014   5:26.46           
          1:18.49  2:41.92  5:26.46
  2. Imke BEEKMAN                  Hgn (Sg)               5:49.47 20030195   5:38.94           
          1:21.14  2:47.46  5:38.94
  3. Isa VERBERNE                  Hgn (Sg)                    NT 20030148   5:44.70           
          1:19.40  2:48.84  5:44.70
  4. Muriel BLOK                   Kimbria                5:58.01 20030003   5:45.85           
          1:21.01  2:48.34  5:45.85
  5. Quinty ROUSCHOP               ZC Valkenburg          6:47.25 20030020   5:59.73           
          1:25.66  2:57.60  5:59.73
  6. Kyanie BLOM                   Hgn (Sg)               6:01.81 20030186   6:00.11           
          1:24.82  2:56.62  6:00.11
  7. Kiki FIJNAUT                  Hgn (Sg)                    NT 20030070   6:23.68           
          1:25.23  3:03.72  6:23.68
  8. Silke BLIEK                   Hgn (Sg)               6:35.17 20030194   6:25.50           
          1:33.33  3:11.54  6:25.50
  9. Lianne KAANEN                 Hgn (Sg)                    NT 20030070   6:35.04           
          1:31.58  3:12.06  6:35.04
 10. Mascha VERHOEVEN              Hgn (Sg)                    NT 20030221   7:04.60           
          1:41.92  3:32.63  7:04.60
 11. Bianca KIESZL                 Kimbria                     NT 20030099   7:07.94           
          1:37.37  3:29.71  7:07.94
 12. Robin KEMPERS                 Hgn (Sg)                    NT 20030221   7:13.11           
          1:43.90  3:34.74  7:13.11
 13. Dominique THIMISTER           Hgn (Sg)                    NT 20030367   8:33.13           
          1:54.36  4:04.42  8:33.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
26/01/2014 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke ESSERS                  Kimbria                     NT 20050079   1:47.71           
          1:47.71
  2. Femke BOOSTEN                 Kimbria                     NT 20050130   1:52.29           
          1:52.29
  3. Jennifer KOONEN               Hgn (Sg)               2:16.51 20050038   1:54.46           
          1:54.46
  4. Francesca THEUNISSEN          Zwemclub Eijsden            NT 20050009   1:55.27           
          1:55.27
  5. Meike BLIEK                   Hgn (Sg)                    NT 20060041   1:56.01           
          1:56.01
  6. Julia van SLOUN               Hgn (Sg)                    NT 20050047   1:59.33           
          1:59.33
  7. Dahné SOUHOKA                 Hgn (Sg)                    NT 20060008   1:59.81           
          1:59.81
  8. Ela AYDIN                     Kimbria                     NT 20050055   2:02.39           
          2:02.39
  9. Fleur de BIE                  Hgn (Sg)                    NT 20060027   2:07.13           
          2:07.13
 10. Elise BAMS                    Zwemclub Eijsden            NT 20050083   2:08.24           
          2:08.24
 11. Sterre WILLIGERS              Zwemclub Eijsden            NT 20060060   2:09.69           
          2:09.69
 12. Faye REIJNDERS                ZC Valkenburg               NT 20060001   2:09.97           
          2:09.97
 13. Madelon van de WEEM           Hgn (Sg)                    NT 20050161   2:14.04           
          2:14.04
 DIS Juul SCHROYEN                 Zwemclub Eijsden            NT 20050141                     
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
 DIS Iris TIJERT                   Zwemclub Eijsden            NT 20050174                     
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VB+SK+VH
 DIS Stella MIKULIC                ZC Valkenburg               NT 20050045                     
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Luna WILLEMS                  Hgn (Sg)               2:07.54 20050048                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
26/01/2014 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luca BOURDJANADZE             Kimbria                  35.78 20040078     34.97           
  2. Koen de GROOT                 Zwemclub Eijsden         39.54 20040105     35.44           
  3. Cas VANDEWALL                 Kimbria                  36.02 20040004     36.54           
  4. Timo KAANEN                   Hgn (Sg)                 40.44 20050005     38.11           
  5. Kjell REUMKENS                Hgn (Sg)                 39.84 20040138     40.09           
  6. Sven van EEGHEM               Hgn (Sg)                 42.01 20040054     41.02           
  7. Peter SMEETS                  Hgn (Sg)                 42.85 20050004     41.18           
  8. Kevin SENDEN                  ZC Valkenburg            42.71 20060013     42.12           
  9. Reinier van AVESAATH          Kimbria                  48.67 20040061     42.86           
 10. Thom SLIEPEN                  Hgn (Sg)                 47.05 20040054     43.51           
 11. Yannes HENDRIKS               Zwemclub Eijsden            NT 20040218     44.48           
 12. Finn REIJNDERS                ZC Valkenburg            48.90 20040022     44.89           
 13. Joost SCHUURMANS              Hgn (Sg)                 48.89 20040054     46.71           
 14. Giles WEIJZEN                 Kimbria                     NT 20050110     47.18           
 15. Jurre VELDHUIJSEN             Hgn (Sg)                 47.43 20040060     49.84           
 16. Thijmen CRAMERS               Hgn (Sg)                 47.64 20050028     50.33           
 17. Cas VAN MARUM                 Zwemclub Eijsden       1:07.57 20050051     53.21           
 18. Dennis VERHOEVEN              Hgn (Sg)                 51.50 20050020     53.42           
 19. Stan HOUTVAST                 Hgn (Sg)               1:04.44 20050088     54.56           
 20. Stan KEPERS                   Hgn (Sg)                 55.64 20050106     55.94           
 21. Alexander SANGERS             ZC Valkenburg            53.89 20040113     57.94           
 22. Hirokazu SUZUKI               Kimbria                1:03.09 20060044     58.33           
 23. Jochem ZANDBERGEN             Zwemclub Eijsden       1:05.47 20050051   1:04.16           
 24. Rémi HOEKSEL                  Zwemclub Eijsden            NT 20050104   1:06.84           
NG.Z Max ROBBERTS                  ZC Valkenburg            45.33 20050004                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
26/01/2014 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt van den BOOM            Hgn (Sg)                    NT 20040117   3:11.18           
            42.75  3:11.18
  2. Lies EECKHOUT                 Kimbria                3:33.80 20040091   3:16.47 FJ 1      
            44.82  3:16.47
  3. Zoë SENDEN                    ZC Valkenburg          3:45.81 20040013   3:16.47 FJ 2      
            45.24  3:16.47
  4. Lorena DRESCHERS              Hgn (Sg)                    NT 20040136   3:23.56           
            45.69  3:23.56
  5. Cynthia KUGLER                Hgn (Sg)               3:20.37 20040002   3:27.84           
            46.90  3:27.84
  6. Moyra BAGGEN                  Hgn (Sg)               3:42.68 20040086   3:39.78           
            51.00  3:39.78
  7. Yuna SUZUKI                   Kimbria                     NT 20040252   3:41.17           
            52.56  3:41.17
  8. Victoria THIEL                ZC Valkenburg               NT 20040134   3:42.00           
            55.42  3:42.00
  9. Manoek van VLOKHOVEN          Zwemclub Eijsden            NT 20040048   3:43.16           
            52.29  3:43.16
 10. Sarah BERGER                  Hgn (Sg)                    NT 20040227   4:08.44           
          1:00.82  4:08.44
 DIS Jennifer GEERLINGS            Hgn (Sg)                    NT 20040208                     
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
26/01/2014 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian van der HAIJDEN     Hgn (Sg)                 35.02 20030025     34.70           
  2. Arno NELISSEN                 Hgn (Sg)                 37.45 20030022     35.53           
  3. Xavi LAUMEN                   Kimbria                  38.27 20030039     36.88           
  4. Job van WANROIJ               Zwemclub Eijsden         36.74 20030130     37.68           
  5. Maikel NELISSEN               Kimbria                  39.49 20030030     38.07           
  6. Vincent BERGHORST             ZC Valkenburg            41.37 20030056     41.01           
  7. Tom VAN MARUM                 Zwemclub Eijsden         45.47 20030144     41.79           
  8. Raphael KRICHEL               Hgn (Sg)                 44.73 20030041     42.23           
  9. Max HOVENS                    Kimbria                  44.34 20030243     42.30           
 10. Daan LEBENS                   Hgn (Sg)                 44.60 20030045     43.03           
 11. Ferre PITTIE                  Zwemclub Eijsden            NT 20030203     43.17           
 12. Nijs de JONGE                 Hgn (Sg)                 49.11 20030236     48.74           
AFGE Guus van WANROIJ              Zwemclub Eijsden         43.04 20030130                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
26/01/2014 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gilles CUIJPERS               Kimbria                1:24.14 20020200   1:19.52           
          1:19.52
  2. Itsuki WAKABAYASHI            Kimbria                1:31.34 20020250   1:19.72           
          1:19.72
  3. Niels van AVESAATH            Kimbria                1:25.54 20020200   1:23.22           
          1:23.22
  4. Stef ARNTZ                    Hgn (Sg)               1:30.04 20020124   1:27.46           
          1:27.46
  5. Koen de JONGE                 Hgn (Sg)               1:36.98 20020157   1:31.35           
          1:31.35
  6. Danny SCHOENMAKERS            Hgn (Sg)               1:36.03 20020021   1:36.49           
          1:36.49
  7. Mikail CANDAS                 Kimbria                1:45.28 20020306   1:37.25           
          1:37.25
  8. Lukas JASPERS                 Kimbria                1:43.63 20020323   1:41.10           
          1:41.10
 DIS Guillaume BAMS                Zwemclub Eijsden       2:07.04 20020065                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Bram van den BURG             ZC Valkenburg          1:31.63 20020309                     
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGE Mees van WANROIJ              Zwemclub Eijsden       1:45.73 20020139                     
AFGE Milan LUTHJENS                Hgn (Sg)               1:46.18 20020197                     
AFGE Jasper THOMAS                 Hgn (Sg)               1:27.00 20020042                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
26/01/2014 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin SCHNIJDERBERG           Hgn (Sg)               2:53.78 20010025   2:53.15           
            37.84  2:53.15
  2. Sofia SADOK                   Kimbria                3:02.87 20020120   2:56.25           
            37.17  2:56.25
  3. Vera WEYZEN                   Kimbria                3:09.95 20010098   3:02.79           
            41.07  3:02.79
  4. Kyra KERKHOFFS                Kimbria                3:10.95 20010061   3:05.65           
            42.92  3:05.65
  5. Coco CUIJPERS                 Kimbria                3:08.70 20020261   3:08.70           
            44.37  3:08.70
  6. Anne KÖHLEN                   Hgn (Sg)               3:08.06 20020171   3:12.28           
            43.58  3:12.28
  7. Yana KORCZYNSKI               Zwemclub Eijsden       3:59.90 20020219   3:14.69           
            39.16  3:14.69
  8. Inge CAUBERG                  Kimbria                3:24.55 20020141   3:15.71           
            45.90  3:15.71
  9. Florence SCHAEPKENS           Hgn (Sg)               3:12.61 20020258   3:18.30           
            45.86  3:18.30
 10. Anouk GEYSELAERS              Kimbria                3:20.58 20010097   3:23.84           
            46.55  3:23.84
 11. Maud LANCKOHR                 Hgn (Sg)                    NT 20020109   3:29.23           
            52.43  3:29.23
 12. Milou FISCHER                 Kimbria                     NT 20020220   3:31.44           
            50.99  3:31.44
 13. Frederique THEUNISSEN         Zwemclub Eijsden       3:37.69 20020107   3:34.29           
            46.16  3:34.29
 14. Zohra PEELS                   Kimbria                3:59.28 20020323   3:48.59           
            59.60  3:48.59
 15. Nikita VINK                   Kimbria                     NT 20020391   3:56.49           
            58.35  3:56.49
 16. Evie BINDELS                  Hgn (Sg)                    NT 20020323   4:08.33           
          1:05.43  4:08.33
 DIS Nikki STARREMANS              Hgn (Sg)               3:35.48 20020198                     
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Lejla MUJKIC                  Hgn (Sg)                    NT 20010443                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
26/01/2014 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lex CARTER                    Hgn (Sg)               2:36.62 20000127   2:29.92           
          1:11.00  2:29.92
  2. Max VAN MARUM                 Zwemclub Eijsden       2:38.91 20010350   2:38.23           
          1:14.68  2:38.23
  3. Kamal MOUSTARIEH              Kimbria                2:49.59 20010039   2:42.74           
          1:19.86  2:42.74
  4. Simon EECKHOUT                Kimbria                3:03.32 20010357   2:56.31           
          1:22.55  2:56.31
  5. Amar MURATAGIC                Hgn (Sg)               3:47.62 20010347   3:02.58           
          1:24.67  3:02.58
AFGE Wesley DOHMEN                 Hgn (Sg)               2:44.08 20000216                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
26/01/2014 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith HOUTVAST               Hgn (Sg)               1:27.10 20030071   1:20.93           
          1:20.93
  2. Isa VERBERNE                  Hgn (Sg)               1:23.79 20030148   1:23.98           
          1:23.98
  3. Demi van HULST                ZC Valkenburg          1:26.11 20030014   1:24.32           
          1:24.32
  4. Imke BEEKMAN                  Hgn (Sg)               1:32.53 20030195   1:29.35           
          1:29.35
  5. Muriel BLOK                   Kimbria                1:30.22 20030003   1:29.72           
          1:29.72
  6. Kiki FIJNAUT                  Hgn (Sg)               1:30.79 20030070   1:31.20           
          1:31.20
  7. Kyanie BLOM                   Hgn (Sg)               1:33.61 20030186   1:32.21           
          1:32.21
  8. Silke BLIEK                   Hgn (Sg)               1:34.08 20030194   1:34.94           
          1:34.94
  9. Quinty ROUSCHOP               ZC Valkenburg          1:35.92 20030020   1:35.34           
          1:35.34
 10. Lianne KAANEN                 Hgn (Sg)               1:43.09 20030070   1:39.29           
          1:39.29
 11. Bianca KIESZL                 Kimbria                1:46.92 20030099   1:43.86           
          1:43.86
 12. Ziggy STOFBERG                Kimbria                1:48.67 20030339   1:44.12           
          1:44.12
 13. Robin KEMPERS                 Hgn (Sg)               1:52.77 20030221   1:49.05           
          1:49.05
 14. Mascha VERHOEVEN              Hgn (Sg)               1:46.99 20030221   1:49.06           
          1:49.06
 15. Kalinka ALBERT                Hgn (Sg)               2:03.30 20030154   1:51.41           
          1:51.41
 16. Dominique THIMISTER           Hgn (Sg)               2:02.86 20030367   1:59.07           
          1:59.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
26/01/2014 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke ESSERS                  Kimbria                  45.13 20050079     42.94           
  2. Francesca THEUNISSEN          Zwemclub Eijsden         44.81 20050009     43.95           
  3. Jennifer KOONEN               Hgn (Sg)                 48.60 20050038     46.37           
  4. Femke BOOSTEN                 Kimbria                  44.62 20050130     47.26           
  5. Dahné SOUHOKA                 Hgn (Sg)                 47.38 20060008     49.20 FJ 1      
  6. Sterre WILLIGERS              Zwemclub Eijsden         49.72 20060060     49.20 FJ 2      
  7. Elise BAMS                    Zwemclub Eijsden            NT 20050083     49.79           
  8. Julia van SLOUN               Hgn (Sg)                 52.14 20050047     49.89           
  9. Meike BLIEK                   Hgn (Sg)                 54.08 20060041     51.07           
 10. Madelon van de WEEM           Hgn (Sg)                 50.58 20050161     51.25           
 11. Juul SCHROYEN                 Zwemclub Eijsden            NT 20050141     51.30           
 12. Fleur de BIE                  Hgn (Sg)                 51.09 20060027     51.79           
 13. Ela AYDIN                     Kimbria                  50.55 20050055     52.32           
 14. Sidney FORTUIN                Hgn (Sg)                 58.82 20050088     53.21           
 15. Iris TIJERT                   Zwemclub Eijsden            NT 20050174     54.07           
 16. Faye REIJNDERS                ZC Valkenburg               NT 20060001     55.41           
 17. Xavienna PLUIJMAEKERS         Kimbria                     NT 20050176     57.04           
 18. Stella MIKULIC                ZC Valkenburg            57.30 20050045     57.21           
AFGE Juliette RELOU                Kimbria                     NT 20050149                     
AFGE Luna WILLEMS                  Hgn (Sg)                 44.85 20050048                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
26/01/2014 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luca BOURDJANADZE             Kimbria                1:34.19 20040078   1:30.79           
          1:30.79
  2. Cas VANDEWALL                 Kimbria                1:33.56 20040004   1:32.73           
          1:32.73
  3. Timo KAANEN                   Hgn (Sg)               1:54.95 20050005   1:37.13           
          1:37.13
  4. Kjell REUMKENS                Hgn (Sg)               1:41.34 20040138   1:38.54           
          1:38.54
  5. Koen de GROOT                 Zwemclub Eijsden            NT 20040105   1:42.87           
          1:42.87
  6. Sven van EEGHEM               Hgn (Sg)               1:54.05 20040054   1:45.42           
          1:45.42
  7. Thom SLIEPEN                  Hgn (Sg)                    NT 20040054   1:46.16           
          1:46.16
  8. Peter SMEETS                  Hgn (Sg)               1:54.60 20050004   1:51.40           
          1:51.40
  9. Joost SCHUURMANS              Hgn (Sg)                    NT 20040054   1:55.78           
          1:55.78
 10. Reinier van AVESAATH          Kimbria                2:30.36 20040061   1:57.29           
          1:57.29
 11. Jurre VELDHUIJSEN             Hgn (Sg)                    NT 20040060   1:57.36           
          1:57.36
 12. Finn REIJNDERS                ZC Valkenburg          1:56.68 20040022   1:57.65           
          1:57.65
 13. Yannes HENDRIKS               Zwemclub Eijsden            NT 20040218   2:06.20           
          2:06.20
 14. Thijmen CRAMERS               Hgn (Sg)                    NT 20050028   2:08.84           
          2:08.84
 15. Dennis VERHOEVEN              Hgn (Sg)                    NT 20050020   2:11.30           
          2:11.30
 16. Alexander SANGERS             ZC Valkenburg               NT 20040113   2:22.38           
          2:22.38
 17. Jochem ZANDBERGEN             Zwemclub Eijsden            NT 20050051   2:25.98           
          2:25.98
 DIS Cas VAN MARUM                 Zwemclub Eijsden            NT 20050051                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Kevin SENDEN                  ZC Valkenburg               NT 20060013                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.Z Max ROBBERTS                  ZC Valkenburg               NT 20050004                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
26/01/2014 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt van den BOOM            Hgn (Sg)                 35.42 20040117     35.60           
  2. Cynthia KUGLER                Hgn (Sg)                 36.24 20040002     35.96           
  3. Lorena DRESCHERS              Hgn (Sg)                 38.85 20040136     37.10           
  4. Zoë SENDEN                    ZC Valkenburg            39.30 20040013     37.62           
  5. Lies EECKHOUT                 Kimbria                  39.33 20040091     38.76           
  6. Manoek van VLOKHOVEN          Zwemclub Eijsden         42.13 20040048     39.54           
  7. Victoria THIEL                ZC Valkenburg            41.18 20040134     40.29           
  8. Jennifer GEERLINGS            Hgn (Sg)                 46.37 20040208     41.33           
  9. Moyra BAGGEN                  Hgn (Sg)                 44.39 20040086     43.49           
 10. Yuna SUZUKI                   Kimbria                  47.74 20040252     43.90           
 11. Sanne RUITENBERG              Hgn (Sg)                 47.81 20040258     45.38           
 12. Danique GONZALEZ              Kimbria                  47.51 20040285     45.46           
 13. Sarah BERGER                  Hgn (Sg)                 52.91 20040227     45.89           
 14. Jessie BODDEN                 Kimbria                  48.10 20040165     48.85           
 15. Claire FERON                  Zwemclub Eijsden         59.80 20040200     48.97           
 16. Iris HENDRIKX                 Hgn (Sg)                 53.08 20040100     49.92           
 17. Janne SCHROYEN                Zwemclub Eijsden            NT 20040275     53.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
26/01/2014 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian van der HAIJDEN     Hgn (Sg)               3:28.32 20030025   3:19.49           
            47.74  3:19.49
  2. Xavi LAUMEN                   Kimbria                3:22.25 20030039   3:19.69           
            49.22  3:19.69
  3. Arno NELISSEN                 Hgn (Sg)                    NT 20030022   3:22.98           
            46.13  3:22.98
  4. Job van WANROIJ               Zwemclub Eijsden            NT 20030130   3:31.27           
            53.54  3:31.27
  5. Maikel NELISSEN               Kimbria                3:34.23 20030030   3:32.14           
            53.25  3:32.14
  6. Tom VAN MARUM                 Zwemclub Eijsden            NT 20030144   3:54.43           
            55.21  3:54.43
  7. Daan LEBENS                   Hgn (Sg)                    NT 20030045   3:58.85           
          1:00.72  3:58.85
 DIS Vincent BERGHORST             ZC Valkenburg               NT 20030056                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Raphael KRICHEL               Hgn (Sg)                    NT 20030041                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Guus van WANROIJ              Zwemclub Eijsden            NT 20030130                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
26/01/2014 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Itsuki WAKABAYASHI            Kimbria                5:29.95 20020250   5:15.87           
          1:15.61  2:36.92  5:15.87
  2. Gilles CUIJPERS               Kimbria                5:47.09 20020200   5:23.37           
          1:17.27  2:39.65  5:23.37
  3. Niels van AVESAATH            Kimbria                6:02.45 20020200   5:25.62           
          1:17.22  2:40.10  5:25.62
  4. Stef ARNTZ                    Hgn (Sg)                    NT 20020124   6:04.48           
          1:24.84  2:58.69  6:04.48
  5. Koen de JONGE                 Hgn (Sg)               6:16.18 20020157   6:27.54           
          1:29.42  3:10.19  6:27.54
  6. Bram van den BURG             ZC Valkenburg               NT 20020309   6:27.82           
          1:29.24  3:07.63  6:27.82
  7. Danny SCHOENMAKERS            Hgn (Sg)                    NT 20020021   6:28.39           
          1:31.94  3:12.50  6:28.39
  8. Lukas JASPERS                 Kimbria                     NT 20020323   6:34.81           
          1:28.97  3:09.31  6:34.81
  9. Guillaume BAMS                Zwemclub Eijsden            NT 20020065   7:25.22           
          1:40.88  3:35.69  7:25.22
AFGE Mees van WANROIJ              Zwemclub Eijsden            NT 20020139                     
AFGE Milan LUTHJENS                Hgn (Sg)                    NT 20020197                     
AFGE Jasper THOMAS                 Hgn (Sg)               5:41.57 20020042                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
26/01/2014 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin SCHNIJDERBERG           Hgn (Sg)               2:26.01 20010025   2:27.53           
          1:10.49  2:27.53
  2. Sofia SADOK                   Kimbria                2:36.81 20020120   2:29.30           
          1:12.13  2:29.30
  3. Vera WEYZEN                   Kimbria                2:40.30 20010098   2:41.90           
          1:17.46  2:41.90
  4. Kyra KERKHOFFS                Kimbria                2:53.33 20010061   2:46.14           
          1:18.91  2:46.14
  5. Yana KORCZYNSKI               Zwemclub Eijsden       2:50.91 20020219   2:46.57           
          1:17.61  2:46.57
  6. Inge CAUBERG                  Kimbria                2:52.36 20020141   2:48.40           
          1:20.57  2:48.40
  7. Nikki STARREMANS              Hgn (Sg)               3:02.71 20020198   2:49.89           
          1:21.44  2:49.89
  8. Florence SCHAEPKENS           Hgn (Sg)               2:56.35 20020258   2:56.69 FJ 1      
          1:26.86  2:56.69
  9. Coco CUIJPERS                 Kimbria                2:57.05 20020261   2:56.69 FJ 2      
          1:26.14  2:56.69
 10. Anouk GEYSELAERS              Kimbria                2:52.50 20010097   2:59.76           
          1:27.65  2:59.76
 11. Anne KÖHLEN                   Hgn (Sg)               2:56.32 20020171   3:01.53           
          1:30.50  3:01.53
 12. Maud LANCKOHR                 Hgn (Sg)               3:02.58 20020109   3:03.47           
          1:31.56  3:03.47
 13. Lisa AARSSEN                  Hgn (Sg)               3:15.17 20010434   3:03.61           
          1:31.74  3:03.61
 14. Frederique THEUNISSEN         Zwemclub Eijsden       3:15.25 20020107   3:15.99           
          1:31.96  3:15.99
 15. Milou FISCHER                 Kimbria                3:22.42 20020220   3:16.41           
          1:36.53  3:16.41
 16. Lis ZANDBERGEN                Zwemclub Eijsden       3:52.83 20020041   3:32.78           
          1:36.95  3:32.78
 17. Nikita VINK                   Kimbria                     NT 20020391   3:34.02           
          1:44.06  3:34.02
 18. Zohra PEELS                   Kimbria                3:42.54 20020323   3:34.24           
          1:42.87  3:34.24
AFGE Lejla MUJKIC                  Hgn (Sg)               4:03.02 20010443                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
26/01/2014 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lex CARTER                    Hgn (Sg)               2:45.78 20000127   2:43.60           
            34.74  2:43.60
  2. Max VAN MARUM                 Zwemclub Eijsden       3:08.69 20010350   3:07.59           
            40.97  3:07.59
  3. Simon EECKHOUT                Kimbria                3:14.50 20010357   3:11.20           
            45.81  3:11.20
  4. Kamal MOUSTARIEH              Kimbria                3:13.94 20010039   3:16.40           
            47.79  3:16.40



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemclub Eijsden