Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


Competitie deel 3
Bergum, 18-1-2014


Programmanr. 1
18-1-2014 - 15:45
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 1Wetterwille4:24.594:24.96
Mirko van Ligtenberg
Matthijs Jansen
98
96
1:06.15Bart Weiland
Denny Douwes
97
83
2.ZC De Forel Wolvega 1De Forel4:41.144:34.52
Jarno van Leusen
Klaas Pit
98
01
1:09.87Edwin van Delft
Niels Koopman
99
97
3.Avena 1Avena4:36.324:36.90
Sjors Verweij
Bas Verweij
99
97
1:14.21Jelmer Post
Werner Veltman
97
98
4.Neptunia '24 1Neptunia '245:05.685:03.61
Harry Bartelds
Jason van der Sloot
92
00
1:16.64Jurjen Hoomans
Joeri van der Loo
88
88
5.Wetterwille 2Wetterwille5:11.095:13.27
Sjoerd Vonk
Hendrik Jilderda
00
01
1:11.89Folkert Algra
Reinout Beerda
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 3
18-1-2014 - 15:51
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Avena 1Avena4:43.244:35.12
Jildou Temming
Marike de Jong
98
01
1:08.70Mayke Veltman
Bianca Jongsma
00
96
2.Neptunia '24 1Neptunia '244:34.364:37.04
Irene Dotinga
Marije Sweering
96
01
1:06.13Femke-Romy Wiersma
Evelien de Jong
01
98
3.ZC De Forel Wolvega 2De Forel4:31.174:45.23
Liv Fledderus
Alyah de Bruijn
99
00
1:07.13Lynn Fledderus
Joyce Bakker
01
96
4.Wetterwille 1Wetterwille4:46.354:49.26
Nynke Ytsma
Alies Antonides
97
01
1:08.04Nynke Zandstra
Anna Regnerus
02
97


<< TOP >>
Programmanr. 4
18-1-2014 - 15:57
25m vlinderslag7 - 9 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Senna van den HoedDe Forel32.5020040060924.22
2.Stef KleinsmitDe ForelNT20040114325.19
3.Haitze WiersmaNeptunia '24NT20040201726.80
4.Denny KatDe ForelNT20040194729.86
5.Colin BoelsmaDe ForelNT20050010334.95
DISWouter ZijlstraDe ForelNT200401545
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Naomi VellingaWetterwilleNT20050050424.75
2.Dynah HassingDe ForelNT20050075626.20
3.Tessa KoelmaDe ForelNT20050009828.43
4.Isa GerritsDe ForelNT20050027630.53
5.Irma MooiDe ForelNT20060028030.60


<< TOP >>
Programmanr. 5
18-1-2014 - 16:00
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sanne AbmaNeptunia '2445.2420020059044.16
2.Chantal van WillegenAvena47.8920030242246.18
3.Sigrid VisserWetterwille51.7620020167047.31
4.Sigrid HooglandAvena48.5320030197647.74
5.Britt KleinsmitDe Forel49.1820020148249.35
6.Sanne RoffelNeptunia '2451.0420020382449.85
7.Anna BulsingAvena48.9820030138649.92
8.Frida PafforaadAvena52.6920040209850.95
9.Anouk MiedemaAvena51.2720030273651.30
10.Anna TingaAvena56.2020030273455.61
11.Claudia GrondsmaAvena1:01.0620030356458.74
12.Eva DamsmaDe Forel1:05.042003024861:03.67
DISJildou AntonidesWetterwille54.28200302882
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
18-1-2014 - 16:06
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dushan de BruijnDe Forel47.4920020127346.08
2.Damyan VellingaWetterwille53.8020030191749.76
3.Quint van HarenDe Forel49.4120040021550.97
4.Lútsen de HaanWetterwille52.5720020116351.31
5.Joey LammersAvena56.6620040145354.86
6.Jelmer BetlehemWetterwille58.6420020236755.93
7.Willem VonkWetterwille54.6420030123356.41
8.Sybren DeelstraWetterwille1:00.562004013471:01.43
DISRik BakkerDe Forel1:10.24200301143
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISPieter FischerDe Forel1:07.02200301389
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
18-1-2014 - 16:10
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marije SweeringNeptunia '2436.4720010122835.04
2.Femke-Romy WiersmaNeptunia '2437.2920010307835.56
3.Noël Iris HettingaNeptunia '2442.4420000253638.35FJ 1
4.Lynn FledderusDe Forel38.8920010189638.35FJ 2
5.Alyah de BruijnDe Forel38.7520000430839.04
6.Ielan van MeerloWetterwille48.9320020109839.54
7.Anne VeldmanNeptunia '2444.3920000359041.59
8.Eline MulderDe Forel43.9020000219041.78
9.Julia de RooijNeptunia '2446.1320000436643.41
10.Alies AntonidesWetterwille50.2820010124646.46
11.Marije JonkmanDe Forel51.8920010284246.84
12.Chantal NijdamAvena53.1620020273852.01
13.Wieke TurkstraNeptunia '2449.4020010467452.91
14.Anna OostenveldAvena51.2820020337856.24
AFGEMAnne DotingaNeptunia '2448.70200005790
AFGEMSarah SipkemaAvena55.16200204146


<< TOP >>
Programmanr. 8
18-1-2014 - 16:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel35.4520010024933.58
2.Hendrik JilderdaWetterwille38.6420010067335.26
3.Makai van HarenDe Forel37.2420020062737.50FJ 1
4.Reinout BeerdaWetterwille38.5820000180337.50FJ 2
5.Jason van der SlootNeptunia '2442.7320000480339.78
6.Jesse BrandNeptunia '2444.2220010088541.94
7.Remco StaalsmidDe Forel41.5320000301942.08
8.Jurre van MeerloWetterwille52.2120000064744.10FJ 1
9.Jesse BosAvenaNT20010434544.10FJ 2
10.Jesse LammersAvena45.7720010068544.96
11.Tein HuizingaAvena48.5920010328545.09
12.Wouter KlasenNeptunia '2454.9920010390549.62


<< TOP >>
Programmanr. 9
18-1-2014 - 16:19
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jildou TemmingAvena1:18.551998027681:17.66
50m:38.5738.57100m:1:17.6639.09
2.Brecht BuisNeptunia '241:21.291998038541:20.45
50m:40.1140.11100m:1:20.4540.34
3.Nynke ZandstraWetterwille1:21.002002020441:22.40
50m:41.2341.23100m:1:22.4041.17
4.Evelien de JongNeptunia '241:25.001998053161:22.82
50m:41.7041.70100m:1:22.8241.12
5.Danielle HofstraDe Forel1:21.452001020161:23.32
50m:40.6440.64100m:1:23.3242.68
6.Liya JansenWetterwille1:27.522002015021:25.12
50m:40.7140.71100m:1:25.1244.41
7.Jeske MoerenhoutDe Forel1:25.732000003901:25.50
50m:41.0941.09100m:1:25.5044.41
8.Sigrid PafforaadAvena1:27.712002011301:29.23
50m:44.1244.12100m:1:29.2345.11
AFGEMMeike KuyerNeptunia '241:30.60199804884


<< TOP >>
Programmanr. 11
18-1-2014 - 16:24
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:07.001998007351:06.12
50m:32.1832.18100m:1:06.1233.94
2.Sjoerd VonkWetterwille1:12.292000042411:11.43
50m:35.2335.23100m:1:11.4336.20
3.Jarno van LeusenDe Forel1:11.471998006111:14.40
50m:35.8135.81100m:1:14.4038.59
4.Sjoerd de JongAvena1:14.921999039071:17.29
50m:38.2038.20100m:1:17.2939.09
5.Edwin van DelftDe Forel1:14.951999016091:18.78
50m:38.4938.49100m:1:18.7840.29
6.Folkert AlgraWetterwille1:32.561999014711:20.34
50m:38.7938.79100m:1:20.3441.55
7.Mark BarteldsNeptunia '241:25.151998014591:21.22
50m:40.5240.52100m:1:21.2240.70
8.Werner VeltmanAvena1:20.881998034171:22.43
50m:38.9038.90100m:1:22.4343.53
9.Thomas KraakDe Forel1:25.311998050311:24.80
50m:40.5140.51100m:1:24.8044.29
10.Rico Oude LansinkDe Forel1:37.151998048791:26.09
50m:40.2040.20100m:1:26.0945.89
11.Foeke-Jan OostenveldAvena1:53.801999039051:27.41
50m:42.4842.48100m:1:27.4144.93
12.Sean GhoraniNeptunia '24NT1999047271:32.70
50m:45.3245.32100m:1:32.7047.38
13.Timo KooimanNeptunia '241:34.741998053951:33.48
50m:45.1345.13100m:1:33.4848.35
14.René WiegminkDe Forel1:44.701999026531:41.86
50m:45.6045.60100m:1:41.8656.26
AFGEMWijnand SnijderDe ForelNT199904821


<< TOP >>
Programmanr. 13
18-1-2014 - 16:32
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene DotingaNeptunia '2430.1119960351629.10
2.Marike de JongAvena29.8820010107430.01
3.Liv FledderusDe Forel30.3519990238830.69
4.Anna RegnerusWetterwille30.3619970165631.02FJ 1
5.Bianca JongsmaAvena30.7219960100631.02FJ 2
6.Kiri AbeeNeptunia '2434.1819970608633.40
7.Heleen VisserNeptunia '2432.6919970341433.84
8.Elin van der MeulenAvena35.6520010348035.00


<< TOP >>
Programmanr. 14
18-1-2014 - 16:35
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bart WeilandWetterwille26.4119970077726.76
2.Koen van der EemsWetterwille26.9019970080726.92
3.Niels KoopmanDe Forel27.8319970186727.18FJ 1
4.Sjors VerweijAvena27.8019990055927.18FJ 2
5.Daniël WestraWetterwille28.6819970418927.33
6.Jonne WestenbergDe Forel28.9419960169529.33
7.Mathijs MulderDe Forel30.4519970007131.06


<< TOP >>
Programmanr. 15
18-1-2014 - 16:38
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke VlietstraWetterwille3:15.771989071103:09.38
50m:42.2642.26100m:1:29.5647.30150m:2:20.0450.48200m:3:09.3849.34
2.Nynke YtsmaWetterwille3:17.701997007923:15.48
50m:43.8243.82100m:1:33.4549.63150m:2:25.1351.68200m:3:15.4850.35
3.Dieuwke MulderAvena3:29.222001022603:19.21
50m:44.0544.05100m:1:33.7849.73150m:2:26.9653.18200m:3:19.2152.25
4.Mayke VeltmanAvena3:23.142000036623:19.34
50m:45.7345.73100m:1:36.9551.22150m:2:29.9953.04200m:3:19.3449.35
5.Jolanda CnossenNeptunia '243:15.591986007123:19.95
50m:44.6844.68100m:1:34.7250.04150m:2:27.2552.53200m:3:19.9552.70
6.Joyce BakkerDe Forel3:19.951996005223:32.57
50m:46.1046.10100m:1:39.4853.38150m:2:35.3255.84200m:3:32.5757.25
7.Esther TournierDe ForelNT1994072743:32.84
50m:47.1447.14100m:1:40.5853.44150m:2:36.1855.60200m:3:32.8456.66


<< TOP >>
Programmanr. 17
18-1-2014 - 16:47
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bas VerweijAvena2:38.301997024932:39.87
50m:35.2535.25100m:1:15.2239.97150m:1:57.1441.92200m:2:39.8742.73
2.Matthijs JansenWetterwille2:46.721996023792:49.15
50m:37.9137.91100m:1:21.1843.27150m:2:05.1543.97200m:2:49.1544.00
3.Klaas PitDe Forel2:57.192001045192:51.57
50m:38.8138.81100m:1:23.0044.19150m:2:08.1845.18200m:2:51.5743.39
4.Lennart van LigtenbergWetterwille2:59.851995019512:56.42
50m:38.1038.10100m:1:23.3345.23150m:2:10.5847.25200m:2:56.4245.84
5.Jelmer PostAvena3:12.551997026092:57.03
50m:38.7538.75100m:1:24.3345.58150m:2:11.6047.27200m:2:57.0345.43
6.Joeri van der LooNeptunia '24NT1988022232:59.51
50m:39.9739.97100m:1:26.0646.09150m:2:13.7947.73200m:2:59.5145.72
7.Jurjen HoomansNeptunia '242:51.281988015273:00.64
50m:41.7341.73100m:1:28.5446.81150m:2:15.1046.56200m:3:00.6445.54
8.Wiebe Auke PostmaWetterwille2:52.021997026573:00.67
50m:40.9840.98100m:1:26.8045.82150m:2:14.5747.77200m:3:00.6746.10
9.Bauke YtsmaWetterwille2:47.381993013113:03.33
50m:39.5339.53100m:1:26.8047.27150m:2:15.2448.44200m:3:03.3348.09
10.Harry BarteldsNeptunia '243:02.571992000473:04.06
50m:41.2341.23100m:1:28.0646.83150m:2:17.1249.06200m:3:04.0646.94
11.Jeffrey van DoormalenWetterwille3:35.601965015633:32.39
50m:46.4446.44100m:1:38.5852.14150m:2:34.5255.94200m:3:32.3957.87
DISLars RoelofsDe Forel3:01.87199602667
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
DISCor PolitiekAvena2:53.35199804273
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISDenny DouwesWetterwille2:54.78198302701
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISMartijn WestenbergDe Forel3:46.78200100251
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
18-1-2014 - 17:15
50m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Stef KleinsmitDe Forel1:04.6520040114351.18
2.Haitze WiersmaNeptunia '24NT20040201751.90
3.Colin BoelsmaDe Forel1:04.472005001031:04.78
DISSenna van den HoedDe Forel1:02.42200400609
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDenny KatDe Forel59.57200401947
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISWouter ZijlstraDe Forel1:11.40200401545
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Naomi VellingaWetterwille54.8620050050451.00
2.Dynah HassingDe Forel55.4720050075654.98
3.Tessa KoelmaDe Forel56.3420050009856.57
4.Irma MooiDe Forel1:04.292006002801:00.47
DISIsa GerritsDe ForelNT200500276
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 20
18-1-2014 - 17:19
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sanne AbmaNeptunia '241:24.832002005901:24.99
50m:41.4841.48100m:1:24.9943.51
2.Chantal van WillegenAvena1:38.042003024221:30.20
50m:45.1545.15100m:1:30.2045.05
3.Sigrid VisserWetterwille1:36.172002016701:32.73
50m:45.9345.93100m:1:32.7346.80
4.Sigrid HooglandAvena1:39.862003019761:32.78
50m:45.7245.72100m:1:32.7847.06
5.Anna TingaAvena1:45.412003027341:36.65
50m:48.8048.80100m:1:36.6547.85
6.Sanne RoffelNeptunia '24NT2002038241:39.15
50m:48.0848.08100m:1:39.1551.07
7.Britt KleinsmitDe Forel1:52.552002014821:42.67
50m:49.9849.98100m:1:42.6752.69
8.Anna BulsingAvena1:47.432003013861:44.43
50m:51.3151.31100m:1:44.4353.12
9.Anouk MiedemaAvena1:47.852003027361:45.70
50m:51.9351.93100m:1:45.7053.77
10.Jildou AntonidesWetterwilleNT2003028821:47.29
50m:51.6451.64100m:1:47.2955.65
11.Frida PafforaadAvena2:07.012004020981:58.24
50m:59.3159.31100m:1:58.2458.93
12.Claudia GrondsmaAvena2:12.222003035642:06.77
13.Eva DamsmaDe Forel2:27.492003024862:09.61
50m:1:04.011:04.01100m:2:09.611:05.60
AFGEMSarah SipkemaAvena1:50.86200204146


<< TOP >>
Programmanr. 22
18-1-2014 - 17:29
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dushan de BruijnDe Forel1:29.912002012731:25.72
50m:42.1442.14100m:1:25.7243.58
2.Lútsen de HaanWetterwille1:26.892002011631:26.46
50m:41.3841.38100m:1:26.4645.08
3.Damyan VellingaWetterwille1:41.722003019171:35.91
50m:48.8148.81100m:1:35.9147.10
4.Quint van HarenDe Forel1:38.262004002151:36.17
50m:46.1746.17100m:1:36.1750.00
5.Willem VonkWetterwille1:55.132003012331:43.22
50m:51.3151.31100m:1:43.2251.91
6.Joey LammersAvenaNT2004014531:51.76
50m:54.8454.84100m:1:51.7656.92
7.Sybren DeelstraWetterwilleNT2004013471:55.34
50m:56.2656.26100m:1:55.3459.08
8.Rik BakkerDe ForelNT2003011432:11.65
50m:1:04.521:04.52100m:2:11.651:07.13
9.Pieter FischerDe Forel2:22.032003013892:21.27
50m:1:05.581:05.58100m:2:21.271:15.69
DISJelmer BetlehemWetterwilleNT200202367
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 24
18-1-2014 - 17:35
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Femke-Romy WiersmaNeptunia '2430.9520010307830.78
2.Marije SweeringNeptunia '2431.6820010122830.84
3.Lynn FledderusDe Forel31.4020010189631.77
4.Alyah de BruijnDe Forel32.2720000430832.21
5.Noël Iris HettingaNeptunia '2432.9420000253633.33
6.Eline MulderDe Forel36.4720000219034.02
7.Ielan van MeerloWetterwille34.8220020109834.76
8.Anne VeldmanNeptunia '2434.9520000359035.32
9.Julia de RooijNeptunia '2435.8520000436635.60
10.Alies AntonidesWetterwille38.5320010124636.60
11.Anna OostenveldAvena36.3820020337837.11
12.Marije JonkmanDe Forel38.2820010284238.02
13.Wieke TurkstraNeptunia '2443.4520010467439.91
14.Chantal NijdamAvena42.8220020273841.30
AFGEMAnne DotingaNeptunia '2437.03200005790


<< TOP >>
Programmanr. 25
18-1-2014 - 17:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille29.4520010067330.10
2.Jelmar KoopmanDe Forel31.2120010024930.47
3.Jesse BrandNeptunia '2432.4520010088531.46
4.Reinout BeerdaWetterwille32.8020000180332.40
5.Makai van HarenDe Forel32.7420020062732.51
6.Remco StaalsmidDe Forel33.0520000301932.54
7.Jason van der SlootNeptunia '2434.6120000480333.46
8.Jurre van MeerloWetterwille38.5320000064735.06
9.Tein HuizingaAvena34.7520010328535.58
10.Jesse BosAvena35.9320010434536.35
11.Jesse LammersAvena37.6320010068536.47
12.Wouter KlasenNeptunia '2438.0720010390538.78


<< TOP >>
Programmanr. 26
18-1-2014 - 17:43
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jildou TemmingAvena2:51.251998027682:51.13
50m:35.7735.77200m:2:51.132:15.36
2.Evelien de JongNeptunia '242:53.491998053162:56.17
50m:37.6137.61200m:2:56.172:18.56
3.Brecht BuisNeptunia '243:04.261998038543:01.41
50m:42.0242.02200m:3:01.412:19.39
4.Danielle HofstraDe Forel3:17.162001020163:03.82
50m:40.1040.10200m:3:03.822:23.72
5.Jeske MoerenhoutDe ForelNT2000003903:04.57
50m:41.3741.37200m:3:04.572:23.20
6.Sigrid PafforaadAvena3:16.782002011303:21.93
50m:48.0348.03200m:3:21.932:33.90
DISLiya JansenWetterwille3:22.00200201502
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISNynke ZandstraWetterwille2:58.12200202044
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMMeike KuyerNeptunia '243:14.74199804884


<< TOP >>
Programmanr. 28
18-1-2014 - 17:52
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille2:25.221998007352:25.91
50m:29.7729.77200m:2:25.911:56.14
2.Sjoerd VonkWetterwille2:37.212000042412:38.93
50m:33.3333.33200m:2:38.932:05.60
3.Sjoerd de JongAvena3:04.071999039072:40.82
50m:35.0935.09200m:2:40.822:05.73
4.Jarno van LeusenDe ForelNT1998006112:47.12
50m:33.2533.25200m:2:47.122:13.87
5.Werner VeltmanAvena2:44.041998034172:50.94
50m:38.2338.23200m:2:50.942:12.71
6.Folkert AlgraWetterwille3:10.871999014712:54.45
50m:40.8540.85200m:2:54.452:13.60
7.Mark BarteldsNeptunia '243:00.361998014593:00.11
50m:37.2437.24200m:3:00.112:22.87
8.Thomas KraakDe ForelNT1998050313:10.74
50m:37.9737.97200m:3:10.742:32.77
9.Sean GhoraniNeptunia '24NT1999047273:12.49
50m:40.6940.69200m:3:12.492:31.80
10.Timo KooimanNeptunia '24NT1998053953:34.03
50m:49.4549.45200m:3:34.032:44.58
11.René WiegminkDe Forel4:03.611999026533:47.83
50m:53.0453.04200m:3:47.832:54.79
DISEdwin van DelftDe Forel3:18.48199901609
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISRico Oude LansinkDe Forel3:26.40199804879
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISFoeke-Jan OostenveldAvena3:32.82199903905
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMWijnand SnijderDe ForelNT199904821


<< TOP >>
Programmanr. 30
18-1-2014 - 18:06
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene DotingaNeptunia '242:40.861996035162:35.44
50m:36.2736.27100m:1:17.0440.77150m:1:56.6739.63200m:2:35.4438.77
2.Marike de JongAvena2:45.572001010742:43.27FJ 1
50m:39.0939.09100m:1:20.1941.10150m:2:02.1241.93200m:2:43.2741.15
3.Anna RegnerusWetterwille2:43.041997016562:43.27FJ 2
50m:39.0439.04100m:1:20.7241.68150m:2:03.0942.37200m:2:43.2740.18
4.Bianca JongsmaAvena2:45.691996010062:47.45
50m:39.2139.21100m:1:21.2442.03150m:2:04.8543.61200m:2:47.4542.60
5.Liv FledderusDe Forel2:52.301999023882:54.40
50m:41.7741.77100m:1:24.8743.10150m:2:09.8745.00200m:2:54.4044.53
6.Heleen VisserNeptunia '242:58.241997034143:03.21
50m:42.7042.70100m:1:28.4245.72150m:2:15.9747.55200m:3:03.2147.24
7.Elin van der MeulenAvena3:04.562001034803:05.23
50m:44.2744.27100m:1:32.4948.22150m:2:20.4747.98200m:3:05.2344.76
DISKiri AbeeNeptunia '24NT199706086
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 32
18-1-2014 - 18:14
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Niels KoopmanDe Forel2:31.121997018672:30.27
50m:35.3835.38100m:1:14.1038.72150m:1:54.1140.01200m:2:30.2736.16
2.Bart WeilandWetterwille2:35.901997007772:32.66
50m:35.9435.94100m:1:14.7138.77150m:1:54.0039.29200m:2:32.6638.66
3.Koen van der EemsWetterwille2:32.761997008072:33.57
50m:35.9535.95100m:1:14.4238.47150m:1:54.4139.99200m:2:33.5739.16
4.Sjors VerweijAvena2:39.151999005592:43.01
50m:38.3338.33100m:1:18.9640.63150m:2:01.6542.69200m:2:43.0141.36
5.Daniël WestraWetterwille2:52.361997041892:50.47
50m:41.7841.78100m:1:25.4743.69150m:2:09.5344.06200m:2:50.4740.94
6.Mathijs MulderDe Forel2:47.501997000712:54.47
50m:41.4441.44100m:1:25.6044.16150m:2:10.2544.65200m:2:54.4744.22
7.Jonne WestenbergDe Forel3:00.001996016953:04.27
50m:41.1741.17100m:1:26.9645.79150m:2:14.7347.77200m:3:04.2749.54


<< TOP >>
Programmanr. 34
18-1-2014 - 18:22
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke VlietstraWetterwille1:08.981989071101:06.10
50m:32.0932.09100m:1:06.1034.01
2.Nynke YtsmaWetterwille1:06.421997007921:08.65
50m:32.2932.29100m:1:08.6536.36
3.Jolanda CnossenNeptunia '241:14.051986007121:09.85
50m:33.4833.48100m:1:09.8536.37
4.Mayke VeltmanAvena1:13.112000036621:11.51
50m:34.4534.45100m:1:11.5137.06
5.Joyce BakkerDe Forel1:06.841996005221:13.81
50m:34.8734.87100m:1:13.8138.94
6.Esther TournierDe Forel1:17.101994072741:18.29
50m:38.3938.39100m:1:18.2939.90
7.Dieuwke MulderAvena1:16.762001022601:18.67
50m:37.2537.25100m:1:18.6741.42


<< TOP >>
Programmanr. 36
18-1-2014 - 18:26
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Denny DouwesWetterwille56.4419830270157.25
50m:28.6828.68100m:57.2528.57
2.Jelmer PostAvena58.1319970260957.45
50m:27.6227.62100m:57.4529.83
3.Bas VerweijAvena59.4619970249359.87
50m:28.1428.14100m:59.8731.73
4.Cor PolitiekAvena1:02.231998042731:00.68
50m:28.9728.97100m:1:00.6831.71
5.Jurjen HoomansNeptunia '2458.391988015271:00.69
50m:29.4929.49100m:1:00.6931.20
6.Matthijs JansenWetterwille59.331996023791:00.95
7.Lennart van LigtenbergWetterwille1:02.241995019511:01.85
50m:29.2029.20100m:1:01.8532.65
8.Klaas PitDe Forel1:05.072001045191:02.10
50m:29.5829.58100m:1:02.1032.52
9.Wiebe Auke PostmaWetterwille1:00.981997026571:02.20
50m:29.7029.70100m:1:02.2032.50
10.Bauke YtsmaWetterwille58.821993013111:04.23
50m:30.4030.40100m:1:04.2333.83
11.Lars RoelofsDe Forel1:01.271996026671:04.64
50m:30.5830.58100m:1:04.6434.06
12.Joeri van der LooNeptunia '241:03.311988022231:09.35
50m:33.6433.64100m:1:09.3535.71
13.Jeffrey van DoormalenWetterwille1:19.571965015631:17.50
50m:35.4635.46100m:1:17.5042.04
14.Martijn WestenbergDe Forel1:20.842001002511:19.00
50m:37.7337.73100m:1:19.0041.27


<< TOP >>
Programmanr. 38
18-1-2014 - 18:33
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Neptunia '24 1Neptunia '242:26.182:24.80
Brecht Buis
Noël Iris Hettinga
98
00
36.96
41.25
Marije Sweering
Femke-Romy Wiersma
01
01
36.11
30.48
2.ZC De Forel Wolvega 3De Forel2:33.942:37.14
Danielle Hofstra
Alyah de Bruijn
01
00
38.70
46.65
Lynn Fledderus
Liv Fledderus
01
99
40.00
31.79
3.Wetterwille 1Wetterwille2:47.592:46.05
Ielan van Meerlo
Alies Antonides
02
01
41.62Liya Jansen
Nynke Zandstra
02
02
DISAvena 1Avena2:42.52
EA - Te vroeg overgenomen.
Jildou Temming
Dieuwke Mulder
98
01
36.02Elin van der Meulen
Sigrid Pafforaad
01
02


<< TOP >>
Programmanr. 39
18-1-2014 - 18:37
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 1Wetterwille1:41.991:32.77
Lútsen de Haan
Sigrid Visser
02
02
Damyan Vellinga
Jildou Antonides
03
03
2.ZC De Forel Wolvega 1De Forel1:46.841:37.25
Dushan de Bruijn
Eva Damsma
02
03
Makai van Haren
Britt Kleinsmit
02
02