Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Jongens, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 8. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 10. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6



Programmanr. 1
23-11-2014 - 16:15
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Christina AgussalimVan Vliet-Barracuda3:20.112003005823:10.68
50m:46.1946.19200m:3:10.682:24.49
2.Liv van der KraanBz&Pc3:33.902004014943:28.54
50m:49.3349.33200m:3:28.542:39.21
3.Liz WabekeWidex Gzc DonkNT2003030363:38.41
50m:52.7052.70200m:3:38.412:45.71
4.Kristel SpannemakerBz&PcNT2004021663:59.15
50m:59.9059.90200m:3:59.152:59.25
5.Amber BoonstoppelZ&PC De GouweNT2004017964:15.62
50m:1:03.041:03.04200m:4:15.623:12.58


<< TOP >>
Programmanr. 2
23-11-2014 - 16:20
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Koen PijnackerBz&Pc3:30.602003014373:31.54
50m:46.8246.82200m:3:31.542:44.72
2.Victor TerlouwBz&Pc3:55.562004020733:47.67
50m:50.3550.35200m:3:47.672:57.32
3.Sem BaarsBz&Pc4:22.122004006594:01.45
50m:59.2159.21200m:4:01.453:02.24


<< TOP >>
Programmanr. 3
23-11-2014 - 16:25
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:30.691997014782:33.42
50m:34.8034.80200m:2:33.421:58.62
2.Nicoline ScholBz&Pc2:45.472000036002:46.41
50m:34.8334.83200m:2:46.412:11.58
3.Anniek de RuiterWidex Gzc Donk2:51.012001012242:47.76
50m:37.6437.64200m:2:47.762:10.12
4.Alma JanssenVan Vliet-Barracuda2:53.281994010782:49.37
50m:37.4137.41200m:2:49.372:11.96
5.Merle de LangeBz&Pc2:50.291999009902:51.77
50m:35.5935.59200m:2:51.772:16.18
6.Nienke VorkWidex Gzc Donk3:09.522001022942:52.11
50m:38.7738.77200m:2:52.112:13.34
7.Marsha van den HeuvelWidex Gzc Donk2:50.291998011542:53.99
50m:39.8539.85200m:2:53.992:14.14
8.Tamara van den BrinkVan Vliet-Barracuda2:59.941998041822:57.39
50m:40.5240.52200m:2:57.392:16.87
9.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe2:58.321999023562:58.39
50m:41.0941.09200m:2:58.392:17.30
10.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe2:55.161998027922:58.71
50m:41.2941.29200m:2:58.712:17.42
11.Manon de VosZ&PC De Gouwe2:46.481995016382:58.94
50m:38.7838.78200m:2:58.942:20.16
12.Vivian BrakBz&Pc2:57.531990005202:59.18
50m:38.5638.56200m:2:59.182:20.62
13.Maaike KoedootVan Vliet-Barracuda3:04.361999016963:01.18FJ 1
50m:36.5736.57200m:3:01.182:24.61
14.Laila KuipersBz&Pc3:00.732000031243:01.18FJ 2
50m:40.6040.60200m:3:01.182:20.58
15.Susan van GrolWidex Gzc Donk3:09.182002013443:02.05
50m:44.1544.15200m:3:02.052:17.90
16.Simone BunnikBz&Pc3:02.291997028503:02.34
50m:37.4837.48200m:3:02.342:24.86
17.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe3:09.571999002223:06.05
50m:43.3043.30200m:3:06.052:22.75
18.Lisanne ScholBz&Pc3:10.182002008523:09.02
50m:46.9446.94200m:3:09.022:22.08
19.Lianne BoegheimWidex Gzc Donk3:09.561998054543:09.84
50m:40.9240.92200m:3:09.842:28.92
20.Eileen DuitsWidex Gzc Donk3:01.001998008423:10.09
50m:43.3943.39200m:3:10.092:26.70
21.Jill JohnsonBz&Pc3:27.012001040163:10.90
50m:41.5141.51200m:3:10.902:29.39
22.Femke van de GriendtWidex Gzc Donk3:21.292001043083:12.30
50m:45.3645.36200m:3:12.302:26.94
23.Emma ZajoncovaWidex Gzc DonkNT1999062483:22.04
50m:46.0946.09200m:3:22.042:35.95
24.Kim van der VeldeZ&PC De Gouwe3:30.532001054263:22.86
50m:43.9743.97200m:3:22.862:38.89
25.Louisa van LeeuwenWidex Gzc Donk3:33.512001023623:30.21
50m:50.1250.12200m:3:30.212:40.09
AFGEMBo DriesenZ&PC De Gouwe3:26.62200105242
AFGEMRenate OskamWidex Gzc Donk2:53.29199405036
AFGEMEnora StamWidex Gzc DonkNT200103028


<< TOP >>
Programmanr. 4
23-11-2014 - 16:40
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bart CokZ&PC De Gouwe2:24.511997019212:24.07
50m:30.4730.47200m:2:24.071:53.60
2.Remco OskamWidex Gzc Donk2:28.571992055832:28.13
50m:30.4130.41200m:2:28.131:57.72
3.Martijn HouwelingVan Vliet-Barracuda2:26.821996008932:29.34
50m:31.9331.93200m:2:29.341:57.41
4.Emiel van BeusekomVan Vliet-Barracuda2:19.691994039512:31.92
50m:30.5230.52200m:2:31.922:01.40
5.Robin van BeusekomVan Vliet-Barracuda2:32.571992058412:33.86
50m:32.5632.56200m:2:33.862:01.30
6.Roel van GrolWidex Gzc Donk2:36.691998022772:38.52
50m:32.5132.51200m:2:38.522:06.01
7.Raymond OosterbaanWidex Gzc DonkNT1977007112:41.95
50m:32.3932.39200m:2:41.952:09.56
8.Mark SlagmolenVan Vliet-Barracuda2:38.291993022772:44.35
50m:34.8134.81200m:2:44.352:09.54
9.Ids de KlerkVan Vliet-Barracuda2:47.321998032372:46.55
50m:33.3833.38200m:2:46.552:13.17
10.Boris PejcicWidex Gzc Donk3:09.211999047873:04.88
50m:40.3740.37200m:3:04.882:24.51
11.Wessel BonkestoterWidex Gzc Donk3:10.822001006253:11.58
50m:42.9442.94200m:3:11.582:28.64
12.Roan RoorWidex Gzc Donk3:22.052002031273:29.52
50m:53.0953.09200m:3:29.522:36.43
13.Bunty VeermanWidex Gzc Donk3:48.542001047493:32.22
50m:50.1350.13200m:3:32.222:42.09
AFGEMPaul van GrolWidex Gzc Donk2:22.19199602951
AFGEMErik RushtonWidex Gzc Donk3:10.62197601573


<< TOP >>
Programmanr. 5
23-11-2014 - 16:50
Meisjes, 200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 6
23-11-2014 - 16:50
Jongens, 200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 7
23-11-2014 - 16:50
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe9:53.601997014789:55.57
50m:
100m:
32.76
1:09.57
32.76
36.81
200m:
400m:
2:22.82
4:53.45
1:13.25
2:30.63
800m:9:55.575:02.12
2.Marsha van den HeuvelWidex Gzc Donk10:49.3619980115410:38.70
50m:
100m:
34.67
1:13.92
34.67
39.25
200m:
400m:
2:36.07
5:21.07
1:22.15
2:45.00
800m:10:38.705:17.63
3.Nicoline ScholBz&Pc11:00.5520000360010:54.66
50m:
100m:
35.29
1:15.05
35.29
39.76
200m:
400m:
2:37.18
5:25.29
1:22.13
2:48.11
800m:10:54.665:29.37
4.Nienke VorkWidex Gzc Donk11:59.2120010229411:00.08
50m:
100m:
37.38
1:18.97
37.38
41.59
200m:
400m:
2:44.06
5:33.33
1:25.09
2:49.27
800m:11:00.085:26.75
5.Anniek de RuiterWidex Gzc Donk11:20.8920010122411:01.60
50m:
100m:
36.02
1:16.49
36.02
40.47
200m:
400m:
2:39.61
5:27.41
1:23.12
2:47.80
800m:11:01.605:34.19
6.Tamara van den BrinkVan Vliet-Barracuda11:35.0219980418211:11.08
50m:
100m:
35.94
1:16.16
35.94
40.22
200m:
400m:
2:40.27
5:30.68
1:24.11
2:50.41
800m:11:11.085:40.40
7.Susan van GrolWidex Gzc Donk11:58.8020020134411:15.74
50m:
100m:
37.58
1:20.02
37.58
42.44
200m:
400m:
2:44.54
5:35.61
1:24.52
2:51.07
800m:11:15.745:40.13
8.Merle de LangeBz&Pc11:21.5419990099011:24.77
50m:
100m:
36.77
1:18.73
36.77
41.96
200m:
400m:
2:44.64
5:40.40
1:25.91
2:55.76
800m:11:24.775:44.37
9.Vivian BrakBz&Pc12:02.5119900052011:30.11
50m:
100m:
37.89
1:19.09
37.89
41.20
200m:
400m:
2:45.51
5:40.98
1:26.42
2:55.47
800m:11:30.115:49.13
10.Alma JanssenVan Vliet-Barracuda11:33.0219940107811:33.98
50m:
100m:
37.48
1:18.48
37.48
41.00
200m:
400m:
2:42.70
5:37.36
1:24.22
2:54.66
800m:11:33.985:56.62
11.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe11:53.8719980279211:46.59
50m:
100m:
40.00
1:24.16
40.00
44.16
200m:
400m:
2:52.95
5:52.21
1:28.79
2:59.26
800m:11:46.595:54.38
12.Manon de VosZ&PC De Gouwe11:30.4119950163811:48.60
50m:
100m:
37.42
1:20.42
37.42
43.00
200m:
400m:
2:48.73
5:49.82
1:28.31
3:01.09
800m:11:48.605:58.78
13.Zoë van GoolDe Geul11:47.1920000096411:48.81
50m:
100m:
38.46
1:21.36
38.46
42.90
200m:
400m:
2:52.19
5:54.78
1:30.83
3:02.59
800m:11:48.815:54.03
14.Simone BunnikBz&Pc11:43.2819970285011:53.16
50m:
100m:
38.09
1:21.01
38.09
42.92
200m:
400m:
2:49.39
5:49.07
1:28.38
2:59.68
800m:11:53.166:04.09
15.Laila KuipersBz&Pc12:34.6220000312411:57.20
50m:
100m:
38.69
1:22.27
38.69
43.58
200m:
400m:
2:52.97
6:00.34
1:30.70
3:07.37
800m:11:57.205:56.86
16.Maaike KoedootVan Vliet-Barracuda12:06.8819990169612:00.63
50m:
100m:
37.20
1:19.25
37.20
42.05
200m:
400m:
2:45.48
5:46.76
1:26.23
3:01.28
800m:12:00.636:13.87
17.Amber HesperVan Vliet-Barracuda12:06.2020020218812:13.04
50m:
100m:
38.27
1:21.85
38.27
43.58
200m:
400m:
2:54.12
6:00.94
1:32.27
3:06.82
800m:12:13.046:12.10
18.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe12:15.9519990235612:18.67
50m:
100m:
38.26
1:22.10
38.26
43.84
200m:
400m:
2:54.54
6:04.51
1:32.44
3:09.97
800m:12:18.676:14.16
19.Lisanne ScholBz&Pc12:21.1220020085212:44.13
50m:
100m:
40.54
1:26.00
40.54
45.46
200m:
400m:
3:00.02
6:14.42
1:34.02
3:14.40
800m:12:44.136:29.71
20.Eileen DuitsWidex Gzc Donk11:58.6619980084212:45.45
50m:
100m:
40.82
1:26.70
40.82
45.88
200m:
400m:
3:01.13
6:15.04
1:34.43
3:13.91
800m:12:45.456:30.41
21.Femke van de GriendtWidex Gzc DonkNT20010430812:46.09
50m:
100m:
43.26
1:31.80
43.26
48.54
200m:
400m:
3:10.45
6:22.89
1:38.65
3:12.44
800m:12:46.096:23.20
22.Lianne BoegheimWidex Gzc DonkNT19980545413:07.07
50m:
100m:
43.29
1:31.29
43.29
48.00
200m:
400m:
3:10.10
6:30.39
1:38.81
3:20.29
800m:13:07.076:36.68
23.Jill JohnsonBz&PcNT20010401613:36.76
50m:
100m:
41.08
1:28.15
41.08
47.07
200m:
400m:
3:07.73
6:29.03
1:39.58
3:21.30
800m:13:36.767:07.73
24.Emma ZajoncovaWidex Gzc DonkNT19990624813:57.26
50m:
100m:
43.29
1:31.36
43.29
48.07
200m:
400m:
3:10.36
6:35.82
1:39.00
3:25.46
800m:13:57.267:21.44
25.Louisa van LeeuwenWidex Gzc DonkNT20010236214:07.99
50m:
100m:
45.29
1:36.33
45.29
51.04
200m:
400m:
3:22.57
6:57.29
1:46.24
3:34.72
800m:14:07.997:10.70
AFGEMBo DriesenZ&PC De GouweNT200105242
AFGEMRenate OskamWidex Gzc Donk11:08.04199405036
AFGEMEnora StamWidex Gzc DonkNT200103028


<< TOP >>
Programmanr. 8
23-11-2014 - 17:40
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Alex SchelvisDe Geul8:42.361987029278:53.48
50m:
100m:
29.16
1:01.02
29.16
31.86
200m:
400m:
2:06.26
4:19.00
1:05.24
2:12.74
800m:8:53.484:34.48
2.Emiel van BeusekomVan Vliet-Barracuda9:07.141994039518:59.48
50m:
100m:
30.26
1:03.54
30.26
33.28
200m:
400m:
2:11.29
4:27.42
1:07.75
2:16.13
800m:8:59.484:32.06
3.Remco OskamWidex Gzc Donk9:50.621992055839:45.61
50m:
100m:
31.02
1:06.76
31.02
35.74
200m:
400m:
2:19.35
4:45.67
1:12.59
2:26.32
800m:9:45.614:59.94
4.Bart CokZ&PC De Gouwe10:12.841997019219:54.45
50m:
100m:
30.20
1:05.26
30.20
35.06
200m:
400m:
2:18.86
4:49.92
1:13.60
2:31.06
800m:9:54.455:04.53
5.Martijn HouwelingVan Vliet-Barracuda9:43.5419960089310:02.70
50m:
100m:
31.64
1:06.48
31.64
34.84
200m:
400m:
2:19.16
4:48.67
1:12.68
2:29.51
800m:10:02.705:14.03
6.Max MullerDe Geul10:02.4319980034710:04.26
50m:
100m:
29.70
1:04.36
29.70
34.66
200m:
400m:
2:17.00
4:49.60
1:12.64
2:32.60
800m:10:04.265:14.66
7.Ben MullerDe Geul9:49.4119980128110:06.94
50m:
100m:
30.24
1:04.92
30.24
34.68
200m:
400m:
2:17.27
4:46.56
1:12.35
2:29.29
800m:10:06.945:20.38
8.Robin van BeusekomVan Vliet-Barracuda10:20.9519920584110:12.67
50m:
100m:
32.14
1:08.84
32.14
36.70
200m:
400m:
2:24.81
5:01.13
1:15.97
2:36.32
800m:10:12.675:11.54
9.Roel van GrolWidex Gzc Donk10:05.7619980227710:18.30
50m:
100m:
32.80
1:09.92
32.80
37.12
200m:
400m:
2:25.60
5:02.42
1:15.68
2:36.82
800m:10:18.305:15.88
10.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe10:02.6919920296110:29.86
50m:
100m:
33.26
1:10.07
33.26
36.81
200m:
400m:
2:27.51
5:07.32
1:17.44
2:39.81
800m:10:29.865:22.54
11.Mark SlagmolenVan Vliet-Barracuda10:51.9519930227710:32.86
400m:5:06.645:06.64800m:10:32.865:26.22
12.Raymond OosterbaanWidex Gzc DonkNT19770071110:49.85
50m:
100m:
33.13
1:11.70
33.13
38.57
200m:
400m:
2:32.06
5:21.06
1:20.36
2:49.00
800m:10:49.855:28.79
13.Thomas HesperVan Vliet-Barracuda11:07.5920000418110:50.67
50m:
100m:
32.20
1:09.48
32.20
37.28
200m:
400m:
2:28.73
5:14.29
1:19.25
2:45.56
800m:10:50.675:36.38
14.Aidan van GoolDe Geul11:22.5620000177310:57.73
50m:
100m:
32.52
1:09.60
32.52
37.08
200m:
400m:
2:28.94
5:14.53
1:19.34
2:45.59
800m:10:57.735:43.20
15.Ids de KlerkVan Vliet-Barracuda11:19.2719980323711:18.51
100m:1:09.741:09.74200m:2:29.481:19.74400m:5:22.802:53.32800m:11:18.515:55.71
16.Liam van GoolDe Geul11:59.3920000111111:32.80
50m:
100m:
37.32
1:18.95
37.32
41.63
200m:
400m:
2:45.45
5:42.26
1:26.50
2:56.81
800m:11:32.805:50.54
17.Wessel BonkestoterWidex Gzc Donk12:55.7320010062511:56.65
50m:
100m:
39.81
1:22.70
39.81
42.89
200m:
400m:
2:53.47
5:54.85
1:30.77
3:01.38
800m:11:56.656:01.80
18.Thom van VarkZ&PC De Gouwe13:19.0420010130512:08.73
50m:
100m:
35.82
1:19.35
35.82
43.53
200m:
400m:
2:50.50
5:57.39
1:31.15
3:06.89
800m:12:08.736:11.34
19.Boris PejcicWidex Gzc DonkNT19990478712:46.39
50m:
100m:
41.33
1:28.36
41.33
47.03
200m:
400m:
3:04.39
6:20.33
1:36.03
3:15.94
800m:12:46.396:26.06
20.Roan RoorWidex Gzc DonkNT20020312713:12.98
50m:
100m:
44.66
1:34.84
44.66
50.18
200m:
400m:
3:15.42
6:38.34
1:40.58
3:22.92
800m:13:12.986:34.64
21.Bunty VeermanWidex Gzc DonkNT20010474913:35.04
50m:
100m:
44.14
1:34.84
44.14
50.70
200m:
400m:
3:16.59
6:44.53
1:41.75
3:27.94
800m:13:35.046:50.51
AFGEMPaul van GrolWidex Gzc Donk9:34.64199602951
AFGEMErik RushtonWidex Gzc DonkNT197601573


<< TOP >>
Programmanr. 9
23-11-2014 - 18:20
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Christina AgussalimVan Vliet-Barracuda6:14.952003005826:08.74
50m:40.7440.74100m:1:28.2347.49200m:3:03.261:35.03400m:6:08.743:05.48
2.Liv van der KraanBz&Pc6:52.012004014946:46.20
50m:45.7645.76100m:1:38.2052.44200m:3:22.951:44.75400m:6:46.203:23.25
3.Liz WabekeWidex Gzc Donk8:03.502003030366:50.74
50m:44.1944.19100m:1:34.7650.57200m:3:21.121:46.36400m:6:50.743:29.62
4.Kristel SpannemakerBz&PcNT2004021667:29.13
50m:50.4850.48100m:1:47.8657.38200m:3:44.391:56.53400m:7:29.133:44.74
5.Amber BoonstoppelZ&PC De GouweNT2004017968:30.81
50m:53.0953.09100m:1:58.311:05.22200m:4:09.432:11.12400m:8:30.814:21.38


<< TOP >>
Programmanr. 10
23-11-2014 - 18:25
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Koen PijnackerBz&Pc7:47.822003014377:22.10
50m:48.1648.16100m:1:46.0357.87200m:3:43.701:57.67400m:7:22.103:38.40
2.Victor TerlouwBz&Pc7:57.162004020737:27.24
50m:49.3349.33100m:1:45.6456.31200m:3:41.991:56.35400m:7:27.243:45.25
3.Sem BaarsBz&Pc7:56.252004006597:58.02
50m:53.3953.39100m:1:54.421:01.03200m:4:00.732:06.31400m:7:58.023:57.29