Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 100m rugslag  Senioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 25m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 14. Jongens, 25m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 15. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 16. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 17. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 18. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 23. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 26. Jongens, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 27. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 29. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  11 - 15 jaar



Programmanr. 1
5-10-2014 - 16:15
Dames, 100m vrije slagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Renate OskamGZC Donk1:12.171994050361:10.4432.781:10.44
2.Vivian BrakBZ&PC1:11.541990005201:12.9734.971:12.97
AFGEMMarieke van Bergen van der GrijpBarracuda1:13.64199504858


<< TOP >>
Programmanr. 2
5-10-2014 - 16:15
Heren, 100m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Remco OskamGZC Donk58.541992055831:02.2729.431:02.27


<< TOP >>
Programmanr. 3
5-10-2014 - 16:20
Dames, 100m rugslagSenioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:11.601997014781:11.8534.461:11.85
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:21.541997014761:19.0839.221:19.08
3.Marsha van den HeuvelGZC Donk1:21.351998011541:20.0139.391:20.01
4.Tessa SnelGZC Donk1:20.761997011341:21.8039.731:21.80
5.Lianne BoegheimGZC Donk1:24.751998054541:27.5543.281:27.55
6.Eileen DuitsGZC Donk1:22.971998008421:28.0041.411:28.00
7.Sheila MerschBarracuda1:35.631997047741:34.9847.411:34.98
DISMindy van ZuylenGZC DonkNT199806432
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RD
NG.ZAEline van Bergen van der GrijpBarracuda1:31.50199705926
AFGEMMerel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:24.63199802792


<< TOP >>
Programmanr. 4
5-10-2014 - 16:20
Jongens, 100m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bart CokZ&PC De Gouwe1:10.251997019211:08.79FJ 133.491:08.79
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:08.041997010371:08.79FJ 233.071:08.79


<< TOP >>
Programmanr. 5
5-10-2014 - 16:25
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Merle de LangeBZ&PC1:07.781999009901:07.9932.111:07.99
2.Laila KuipersBZ&PC1:08.672000031241:09.1133.381:09.11
3.Evi TerlouwGZC Donk1:14.251999061781:10.9533.391:10.95
4.Eva MommersBarracuda1:14.511999022061:12.3234.221:12.32
5.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:16.511999002221:17.2636.711:17.26
6.Senna van der LugtGZC Donk1:23.932000053321:18.4637.911:18.46
7.Emma ZajoncovaGZC DonkNT1999062481:19.6237.191:19.62
8.Cornalijn HazelebachBarracuda1:22.051999045021:21.6338.421:21.63
9.Mayke BoogertBarracuda1:30.301999061741:26.5640.341:26.56
10.Maeike de LaatGZC DonkNT1999063001:28.9642.731:28.96
11.Keyla van den HeuvelGZC DonkNT2000007201:46.9848.981:46.98
12.Rona de BruijneGZC DonkNT2000064121:50.3651.981:50.36


<< TOP >>
Programmanr. 6
5-10-2014 - 16:30
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ian TerlouwBZ&PC1:02.352000023451:02.3429.761:02.34
2.Duncan van HaarenGZC Donk1:07.502000006811:04.4230.981:04.42
3.Tim KrijgsmanBarracuda1:18.361999050691:17.7338.951:17.73
4.Hugo HopmansBarracuda1:30.642000050691:20.4439.101:20.44
NG.ZAManuël WiemanGZC DonkNT200004957
AFGEMBerkay YanturBarracuda1:50.30199905051


<< TOP >>
Programmanr. 7
5-10-2014 - 16:30
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maaike BroersmaBZ&PC1:12.822002015221:15.6336.881:15.63
2.Nicole van JaarsveldBZ&PC1:25.512001022541:23.4140.381:23.41
3.Bo DriesenZ&PC De Gouwe1:35.602001052421:30.6244.271:30.62
4.Isa van der WalBarracuda1:31.972002017161:33.5144.061:33.51
5.Louisa van LeeuwenGZC Donk1:51.792001023621:51.8552.851:51.85
6.Joëlle van den HeuvelGZC DonkNT2002004261:58.9556.201:58.95
DISKirsten van de HeideGZC DonkNT200205414
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
AFGEMFemke van de GriendtGZC Donk1:39.63200104308
AFGEMMarianne VerkuijlBarracuda1:41.75200201646
AFGEMJill JohnsonBZ&PC1:36.87200104016


<< TOP >>
Programmanr. 8
5-10-2014 - 16:35
Jongens, 100m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Wessel BonkestoterGZC DonkNT2001006251:23.8241.421:23.82
2.Thom van VarkZ&PC De Gouwe1:21.472001013051:25.3640.941:25.36
3.Sami KalaiBZ&PC1:43.662001029371:35.8846.211:35.88
4.Roan RoorGZC DonkNT2002031271:35.8946.731:35.89
5.Vincent van HaarenGZC Donk1:43.342002000111:38.2047.921:38.20
6.Bunty VeermanGZC DonkNT2001047491:44.7851.081:44.78
7.Ard MommersBarracuda1:48.782002002631:45.5050.021:45.50
DISChris van TienhovenBarracuda2:08.40200104845
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RH
AFGEMSjoerd de WegerGZC Donk1:35.87200102733


<< TOP >>
Programmanr. 9
5-10-2014 - 16:35
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mandy van der MeijdenGZC Donk53.3420040257449.69FJ 1
2.Liv van der KraanBZ&PC48.5820040149449.69FJ 2
3.Mandy BothBZ&PCNT20040347850.84
4.Amélie WolffGZC Donk53.8420040011651.83
5.Amber BoonstoppelZ&PC De Gouwe1:00.7520040179658.44
6.Coco KuyvenhovenBarracudaNT20040331858.54
7.Demy TindalBarracuda1:08.522004004161:14.63
DISNora MarinusseGZC Donk54.72200300872
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMaria de GrootBZ&PC1:05.56200403474
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMAya Mohamed MohamedGZC DonkNT200403766
AFGEMEmira BhouriBZ&PCNT200304310


<< TOP >>
Programmanr. 10
5-10-2014 - 16:40
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Machiel van KatsZ&PC De Gouwe56.2020030316354.23
2.Victor TerlouwBZ&PC56.1620040207355.30
3.Sidi BouabdelliGZC Donk1:02.822003034331:01.54
4.Luc KapteinZ&PC De Gouwe1:05.162003031651:03.15
AFGEMIvan ZwijnenburgBZ&PC1:11.19200402589


<< TOP >>
Programmanr. 11
5-10-2014 - 16:40
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Roos van JaarsveldBZ&PC49.4420050027245.69
2.Anouchka BosBarracuda57.142005015281:04.19
3.Piera StallenGZC Donk1:11.732006005101:05.52
4.Nilay YanturBarracuda1:04.662005015261:07.67


<< TOP >>
Programmanr. 12
5-10-2014 - 16:45
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daniel GavranGZC Donk59.4020060066756.94
2.Thorsten VentevilleBZ&PCNT2006008731:03.58
DISFloris StegemanBZ&PCNT200501725
SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
5-10-2014 - 16:45
Meisjes, 25m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mila OomensBarracuda26.5720070001625.91
2.Mirre BerreboomBarracuda34.7520070001436.06


<< TOP >>
Programmanr. 14
5-10-2014 - 16:45
Jongens, 25m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
5-10-2014 - 16:45
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe2:55.571997014762:53.6639.202:53.66
2.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe2:59.681999023562:58.3240.572:58.32
3.Laila KuipersBZ&PC3:00.732000031243:01.8939.853:01.89
4.Shanti van KanBarracuda3:21.082001024463:19.8043.983:19.80
5.Bo DriesenZ&PC De Gouwe3:26.622001052423:28.9749.133:28.97
DISSanne DrieënhuizenBarracudaNT200105216
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VD
NG.ZANoa KrimpenfortBarracuda3:38.09200104890
AFGEMMerel te MarveldeZ&PC De Gouwe2:56.53199802792
AFGEMJill JohnsonBZ&PC3:27.01200104016


<< TOP >>
Programmanr. 16
5-10-2014 - 16:50
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Duncan van HaarenGZC Donk2:44.072000006812:38.0433.162:38.04
2.Thom van VarkZ&PC De Gouwe3:33.272001013053:11.3247.733:11.32
3.Boris BruijninckxBarracuda3:33.192001041093:22.1849.693:22.18
4.Thomas VermeijBarracuda3:45.382002030933:27.7547.563:27.75
5.Sami KalaiBZ&PC3:43.232001029373:48.5859.553:48.58
6.Lucas de BruijnBarracudaNT2002039454:02.0459.814:02.04


<< TOP >>
Programmanr. 17
5-10-2014 - 16:55
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe34.0319970147832.50
2.Merle de LangeBZ&PC33.9219990099033.69
3.Marsha van den HeuvelGZC Donk40.5419980115435.91
4.Lianne BoegheimGZC DonkNT19980545436.97
5.Vivian BrakBZ&PC36.4819900052037.28
6.Tessa SnelGZC DonkNT19970113438.30
7.Renate OskamGZC Donk42.4519940503639.54
8.Sheila MerschBarracuda39.5319970477440.85
9.Eva MommersBarracuda41.4619990220640.88
10.Emma ZajoncovaGZC DonkNT19990624843.23
11.Senna van der LugtGZC DonkNT20000533243.41FJ 1
12.Evi TerlouwGZC DonkNT19990617843.41FJ 2
13.Mayke BoogertBarracuda45.7919990617444.00
14.Eileen DuitsGZC Donk40.8619980084244.39
15.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe43.2919990022245.75
16.Cornalijn HazelebachBarracuda44.5819990450247.19
17.Keyla van den HeuvelGZC Donk1:02.7520000072054.23
18.Maeike de LaatGZC DonkNT19990630054.27
19.Rona de BruijneGZC DonkNT2000064121:03.24
DISMindy van ZuylenGZC DonkNT199806432
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAEline van Bergen van der GrijpBarracuda38.99199705926
AFGEMMarieke van Bergen van der GrijpBarracuda37.23199504858
AFGEMMarianne VerkuijlBarracuda50.48200201646


<< TOP >>
Programmanr. 18
5-10-2014 - 17:00
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Remco OskamGZC Donk29.9319920558329.47
2.Bart CokZ&PC De Gouwe29.2919970192129.63
3.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe30.8519970103730.97
4.Ian TerlouwBZ&PC33.2120000234533.09
5.Tim KrijgsmanBarracuda47.0819990506941.53
6.Hugo HopmansBarracuda54.7720000506942.98
DISArd MommersBarracuda55.86200200263
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
NG.ZAManuël WiemanGZC DonkNT200004957
AFGEMBerkay YanturBarracudaNT199905051


<< TOP >>
Programmanr. 19
5-10-2014 - 17:05
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maaike BroersmaBZ&PC31.2720020152231.57
2.Nicole van JaarsveldBZ&PC32.6620010225432.05
3.Shanti van KanBarracuda35.2920010244635.63
4.Isa van der WalBarracuda36.1220020171635.93
5.Louisa van LeeuwenGZC Donk39.0020010236238.58
6.Sanne DrieënhuizenBarracuda41.5020010521640.18
7.Joëlle van den HeuvelGZC Donk47.2420020042648.02
8.Kirsten van de HeideGZC Donk51.2520020541456.84
NG.ZANoa KrimpenfortBarracuda40.69200104890
AFGEMFemke van de GriendtGZC Donk39.98200104308


<< TOP >>
Programmanr. 20
5-10-2014 - 17:05
Jongens, 50m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Boris BruijninckxBarracuda34.2520010410934.06
2.Wessel BonkestoterGZC Donk37.8820010062534.22
3.Thom van VarkZ&PC De Gouwe37.2020010130534.59
4.Roan RoorGZC Donk36.2920020312735.82
5.Thomas VermeijBarracuda38.8120020309337.05
6.Bunty VeermanGZC Donk44.3420010474937.35
7.Vincent van HaarenGZC Donk38.6820020001138.18
8.Lucas de BruijnBarracuda37.6820020394539.74
9.Sami KalaiBZ&PC41.4120010293740.28
10.Chris van TienhovenBarracuda43.5720010484541.01
AFGEMSjoerd de WegerGZC Donk39.97200102733


<< TOP >>
Programmanr. 21
5-10-2014 - 17:05
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Liv van der KraanBZ&PC1:36.322004014941:32.0045.651:32.00
2.Amélie WolffGZC Donk1:41.452004001161:39.0047.211:39.00
3.Nora MarinusseGZC DonkNT2003008721:40.5349.501:40.53
4.Mandy van der MeijdenGZC Donk1:51.552004025741:47.2251.911:47.22
5.Mandy BothBZ&PCNT2004034781:56.2457.701:56.24
6.Amber BoonstoppelZ&PC De Gouwe1:59.202004017961:57.8457.541:57.84
7.Coco KuyvenhovenBarracudaNT2004033182:25.651:08.682:25.65
8.Demy TindalBarracuda2:23.402004004162:28.101:14.702:28.10
DISMaria de GrootBZ&PCNT200403474
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
AFGEMAya Mohamed MohamedGZC DonkNT200403766
AFGEMEmira BhouriBZ&PCNT200304310


<< TOP >>
Programmanr. 22
5-10-2014 - 17:10
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Machiel van KatsZ&PC De Gouwe1:39.072003031631:31.6843.821:31.68
2.Victor TerlouwBZ&PC1:47.082004020731:43.6950.621:43.69
3.Sidi BouabdelliGZC DonkNT2003034332:20.811:06.092:20.81
DISLuc KapteinZ&PC De Gouwe2:02.95200303165
RF - Bij het loslaten van de wand na het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMIvan ZwijnenburgBZ&PC2:06.76200402589


<< TOP >>
Programmanr. 23
5-10-2014 - 17:15
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Roos van JaarsveldBZ&PC47.1220050027245.76
2.Anouchka BosBarracuda52.3520050152850.70
3.Piera StallenGZC Donk1:02.2820060051055.07
4.Nilay YanturBarracuda1:09.072005015261:12.49


<< TOP >>
Programmanr. 24
5-10-2014 - 17:15
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thorsten VentevilleBZ&PCNT20060087352.60
2.Daniel GavranGZC DonkNT20060066753.16
3.Floris StegemanBZ&PC1:00.6320050172553.34


<< TOP >>
Programmanr. 25
5-10-2014 - 17:15
Meisjes, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mila OomensBarracuda20.9520070001620.23
2.Mirre BerreboomBarracuda26.4420070001427.57


<< TOP >>
Programmanr. 26
5-10-2014 - 17:20
Jongens, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 27
5-10-2014 - 17:20
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Angelique van VarkZ&PC De GouweNT1997014785:27.61
50m:
100m:
35.34
1:16.71
35.34
41.37
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.61
2.Merle de LangeBZ&PC6:24.671999009906:07.82
50m:
100m:
37.47
1:27.15
37.47
49.68
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:07.82
3.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe6:20.701999023566:20.40
50m:
100m:
41.68
1:33.97
41.68
52.29
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:20.40
4.Vivian BrakBZ&PC6:33.751990005206:36.30
50m:
100m:
41.75
1:29.50
41.75
47.75
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:36.30
AFGEMMaaike BroersmaBZ&PCNT200201522


<< TOP >>
Programmanr. 28
5-10-2014 - 17:25
Heren, 400m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bart CokZ&PC De Gouwe5:21.341997019215:14.82
50m:
100m:
31.66
1:11.97
31.66
40.31
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:14.82
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe5:19.601997010375:26.02
50m:
100m:
31.31
1:09.84
31.31
38.53
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.02
3.Ian TerlouwBZ&PC5:44.782000023455:50.13
50m:
100m:
37.41
1:24.47
37.41
47.06
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.13


<< TOP >>
Programmanr. 29
5-10-2014 - 17:35
Gemengd, 4 x 50m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.BZ&PC 1BZ&PC2:03.842:05.40
Nicole van Jaarsveld
Maaike Broersma
01
02
32.47Ian Terlouw
Merle de Lange
00
99
2.Barracuda 1Barracuda2:18.392:19.22
Eva Mommers
Boris Bruijninckx
99
01
34.26Shanti van Kan
Tim Krijgsman
01
99
3.Z&PC De GouweZ&PC De GouweNT2:19.86
Angelique Roskam
Machiel van Kats
99
03
34.15Francisca van Vark
Thom van Vark
99
01
4.Barracuda 2Barracuda2:31.742:26.31
Cornalijn Hazelebach
Lucas de Bruijn
99
02
36.43Isa van der Wal
Hugo Hopmans
02
00
5.GZC Donk 1GZC Donk2:32.182:27.37
Wessel Bonkestoter
Maeike de Laat
01
99
34.79Vincent van Haaren
Emma Zajoncova
02
99