Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


E-On Nationale Zwemcompetitie deel 4
Waddinxveen, 9-3-2014


1 - Deel 4 Nationale zwemcompetitie landelijk9-3-2014 - 16:15


Programmanr. 1
9-3-2014 - 16:15
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe8:51.648:37.54
Wessel van Kooten
Remco de Mik
97
95
2:10.45Bart Cok
Niels de Jong
97
95
2.ZV Sassenheim 1ZV Sassenheim8:46.028:47.99
Walter Eikelenboom
Cas v Egmond
84
94
1:04.292:14.07Lars Eikelenboom
Martijn Nieuwenhout
89
90
3.WZK 1WZK9:05.319:10.33
David Tickner
Samuel Us
97
97
1:04.652:13.34Rein Goedhart
Alex Vermeulen
97
89
4.WZK 2WZKNT10:00.57
Jason Everard
Paul McKenzie
97
00
1:13.252:33.16Jacob Anderson
Peter Vogtlander
00
99


Programmanr. 2
9-3-2014 - 16:25
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Cheyenne JansenWZK41.9120020240437.78
2.Charlotte DrastichWZK39.6720020034438.82
3.Emma VenteWZK50.8120030195444.37
4.Fee SmittenaarZV Sassenheim53.0320030306046.97
5.Laura OostdamZV Sassenheim46.1420020176847.05
6.Paige LovelaceWZK51.5120030226647.16
7.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe53.9220020266452.54
8.Jasmijn HalmanZV Sassenheim1:00.782003012401:00.15
9.Amber BoonstoppelZ&PC De GouweNT2004017961:08.23
DISBrit van TilburgZ&PC De GouweNT200402346
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMShao KapteinZ&PC De GouweNT200201606
AFGEMMerel StellerZV Sassenheim46.30200301236


Programmanr. 3
9-3-2014 - 16:25
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lars van NobelenZV Sassenheim1:14.652002008211:11.9234.971:11.92
2.Dylan JansenWZK1:20.062003008171:15.7436.161:15.74
3.Daniël PronkWZK1:25.702002014091:20.40FJ 138.721:20.40
4.Mees van BoeckelWZK1:23.072002014231:20.40FJ 238.241:20.40
5.Jack HodgesWZK1:30.982002034691:21.3238.711:21.32
6.Jens BregmanWZK1:26.992003009311:26.5139.541:26.51
7.Alexander SebekWZK1:27.872003018271:27.5941.561:27.59
8.Pim GeurdsZV Sassenheim1:30.802004008431:28.2140.491:28.21
9.Jens van NobelenZV Sassenheim1:25.322004005651:28.8840.901:28.88
10.David AvedissianZ&PC De Gouwe2:09.562002038771:54.1152.801:54.11
11.Jack van der VeldeZ&PC De Gouwe1:56.442003018051:56.6249.541:56.62


Programmanr. 5
9-3-2014 - 16:30
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Moran LindhoutZV Sassenheim2:36.722001018842:31.401:14.532:31.40
2.Isis BeresWZK2:34.282000018742:32.041:14.462:32.04
3.Grace AndersonWZK2:44.282002005782:36.811:15.062:36.81
4.Quinta SistermansZV Sassenheim2:45.452000022822:39.531:18.542:39.53
5.Julia DeworZV Sassenheim2:47.632001045802:44.381:18.822:44.38
6.Cathelijn BogersWZK3:02.232001033602:46.331:20.272:46.33
7.Saphira HüslerZV Sassenheim2:57.772000048722:48.841:21.412:48.84
8.Nuria BoersmaWZK2:55.232001009062:49.101:21.062:49.10
9.Sadie VenteWZK3:03.472001042562:55.661:24.852:55.66
10.José TuncZV Sassenheim3:18.642001032302:59.091:27.792:59.09
11.Bao KapteinZ&PC De Gouwe3:08.362000031723:03.991:26.983:03.99
12.Kim van der VeldeZ&PC De GouweNT2001054263:05.451:29.393:05.45
13.Bo DriesenZ&PC De Gouwe3:13.642001052423:06.321:27.243:06.32
14.Anniek van HeeschZ&PC De GouweNT2001025763:13.351:31.083:13.35


Programmanr. 6
9-3-2014 - 16:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jacob AndersonWZK1:26.022000022851:25.4840.791:25.48
2.Jarle vd WaterZV Sassenheim1:32.042000037731:29.8043.361:29.80
3.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe1:30.872001013031:30.1742.531:30.17
4.Bryan MazaZ&PC De Gouwe1:32.842000008211:30.4943.221:30.49
5.Oliver MaddockWZK1:32.942000022811:34.1244.481:34.12
6.Joshua BoltonWZK1:38.902000031351:35.4345.251:35.43
7.Stan GeurdsZV Sassenheim1:44.212001012951:40.8349.351:40.83
8.Thom van VarkZ&PC De Gouwe1:45.092001013051:42.8649.271:42.86
AFGEMMark McKenzieWZK1:51.21200004397
AFGEMPaul McKenzieWZK1:46.68200004399


Programmanr. 7
9-3-2014 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:44.561997014782:40.091:15.272:40.09
2.Rianne HoflandZV Sassenheim2:41.931988018202:45.781:15.912:45.78
3.Tamara HoogenboomWZKNT1990015602:56.221:22.272:56.22
4.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe2:52.061986031882:57.981:21.532:57.98
5.Karin SimonsWZKNT1989038042:58.521:21.122:58.52
6.Mieke CornelisseZV Sassenheim3:09.681994050903:05.931:23.093:05.93
7.Sabrina EverardWZKNT1994053923:14.871:26.793:14.87
AFGEMAmanda HoogenboomWZK3:17.70199200796


Programmanr. 8
9-3-2014 - 16:45
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alex VermeulenWZK1:04.241989058111:07.5133.071:07.51
2.Lars EikelenboomZV Sassenheim1:05.941989008131:07.9034.101:07.90
3.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:07.461995020951:08.8533.321:08.85
4.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:14.931995010931:09.3033.161:09.30
5.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe1:13.681992029611:11.1534.611:11.15
6.Frank v NobelenZV SassenheimNT1969007531:12.1234.801:12.12
7.Paul McKenzieWZKNT2000043991:19.7138.751:19.71


Programmanr. 10
9-3-2014 - 16:45
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kassidy DawnWZK1:21.251999058021:26.5242.191:26.52
2.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:33.161999023561:31.7843.521:31.78
3.Nina BijmanZV Sassenheim1:35.272000017701:32.4343.551:32.43
4.Lola Boogerd AndreuWZK1:39.891999061301:32.7243.401:32.72
5.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:39.241999002221:34.9044.841:34.90
6.Megan AlbonWZK1:35.101998059821:35.9246.181:35.92
7.Eva AkerboomWZK1:40.301999047381:37.4445.221:37.44
8.Emma PearsWZK1:40.731999048321:43.1547.821:43.15
9.Liesbeth BordesZ&PC De GouweNT1999062601:46.6147.931:46.61
10.Wies van BeekZV Sassenheim1:42.701998041161:47.5250.401:47.52


Programmanr. 11
9-3-2014 - 16:50
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:14.871998009831:10.5334.311:10.53
2.Rob LambersZV Sassenheim1:12.181998044571:13.4734.331:13.47
3.Peter VogtlanderWZK1:15.641999047331:14.3335.851:14.33
4.Tim GordijnZV Sassenheim1:17.451999031551:16.9436.781:16.94
5.Ruben van DamZV Sassenheim1:22.231998051511:20.8638.861:20.86
6.Daniel StandingWZK1:27.831999047951:22.5240.151:22.52
7.Antoine PalettaWZK1:29.421999048911:23.3640.101:23.36
8.Dani El BarkoukiWZK1:33.202001038811:34.7547.811:34.75
DISSam JonkmanZV Sassenheim1:17.66199900851
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten.
AFGEMBjarne DruschWZKNT199804197


Programmanr. 12
9-3-2014 - 16:50
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Michelle BellekomWZK2:40.891996064842:33.101:14.822:33.10
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe2:51.331997014762:50.061:23.502:50.06
3.Britt PaatsZV Sassenheim2:53.321998041202:53.421:25.592:53.42
4.Joëlle StoterZV Sassenheim2:50.391998033202:54.061:25.322:54.06
5.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe3:03.281998027922:57.761:25.112:57.76
6.Noga AradWZKNT1999038083:06.311:29.033:06.31
7.Amarenske VogtlanderWZK3:19.481997063783:09.061:32.953:09.06
8.Vera MientjesZV Sassenheim3:13.311997039083:18.001:35.463:18.00


Programmanr. 13
9-3-2014 - 16:55
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rein GoedhartWZK58.6119970062157.9427.6757.94
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe58.8419970103758.0827.7758.08
3.Rens GeurdsZV Sassenheim58.3419970115558.7728.8458.77
4.Bart CokZ&PC De Gouwe58.5219970192159.1228.6359.12
5.Rutger StellerZV Sassenheim59.231997028371:00.6329.201:00.63
6.Nick ReeuwijkZV Sassenheim1:03.171996056831:01.8029.741:01.80
7.Richard WilsonWZK1:01.681997050911:02.5929.401:02.59
8.Wesley vd LuitZV Sassenheim1:02.901997018951:02.8030.881:02.80
9.David TicknerWZK59.911997035051:02.9930.281:02.99
10.Jelte JorritsmaWZK1:07.161997053271:05.0831.221:05.08
11.Jason EverardWZK1:09.841997012771:07.4532.611:07.45
12.Dennis van HultenZV Sassenheim1:07.971997031871:09.1834.581:09.18


Programmanr. 14
9-3-2014 - 17:00
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe32.7219910174029.06
2.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe31.2319940448629.50
3.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe30.1819970147829.61
4.Fleur NieuwenhoutZV Sassenheim30.2319920482230.05
5.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe32.1019860318831.24
6.Evelien MeeuwissenZV Sassenheim32.2119750036032.16FJ 1
7.Kristiann KorisWZK31.8219970600632.16FJ 2
8.Manon de VosZ&PC De Gouwe34.3019950163832.93
9.Ingeborg EfdéeWZK35.3219970154634.51
10.Maaike HoflandZV Sassenheim34.2819920375434.70
11.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe34.7519950521035.10
12.Nadine AnsinkWZK36.4819970607837.15
AFGEMAmanda HoogenboomWZK33.35199200796


Programmanr. 15
9-3-2014 - 17:00
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Martijn NieuwenhoutZV Sassenheim2:16.351990020952:18.042:18.04
2.Arjan BuijsseZV Sassenheim2:26.331979017672:27.382:27.38
3.Niels de JongZ&PC De Gouwe2:27.741995020952:27.402:27.40
4.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe2:37.101992029612:33.072:33.07
5.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe2:33.441995010932:34.682:34.68
6.Cas v EgmondZV Sassenheim2:36.701994035212:37.702:37.70
7.Samuel UsWZK2:36.511997045972:41.502:41.50
8.Mark van WijkWZKNT1978017252:59.682:59.68
9.Mark McKenzieWZKNT2000043973:06.963:06.96


Programmanr. 16
9-3-2014 - 17:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Charlotte DrastichWZK1:17.702002003441:14.0236.161:14.02
2.Cheyenne JansenWZK1:25.852002024041:19.4738.021:19.47
3.Paige LovelaceWZK1:35.092003022661:28.7339.921:28.73
4.Laura OostdamZV Sassenheim1:29.272002017681:30.1342.321:30.13
5.Emma VenteWZK1:33.652003019541:31.2642.311:31.26
6.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe1:40.902002026641:33.2942.541:33.29
7.Fee SmittenaarZV Sassenheim1:37.892003030601:41.8046.701:41.80
8.Brit van TilburgZ&PC De Gouwe1:49.542004023461:44.9151.771:44.91
9.Jasmijn HalmanZV Sassenheim1:37.512003012401:46.9550.101:46.95
10.Amber BoonstoppelZ&PC De Gouwe2:00.162004017962:01.9359.112:01.93
AFGEMShao KapteinZ&PC De Gouwe1:33.42200201606
AFGEMMerel StellerZV Sassenheim1:29.82200301236


Programmanr. 17
9-3-2014 - 17:05
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dylan JansenWZK39.4820030081736.90
2.Lars van NobelenZV Sassenheim42.2020020082137.39
3.Jens BregmanWZK41.3620030093144.63
4.Daniël PronkWZK42.6320020140946.27
5.Mees van BoeckelWZK53.3820020142346.44
6.Jack HodgesWZKNT20020346946.60
7.Alexander SebekWZKNT20030182747.69
8.Pim GeurdsZV Sassenheim44.7020040084348.22
9.Jens van NobelenZV Sassenheim50.3320040056555.62
DISDavid AvedissianZ&PC De GouweNT200203877
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., + VD
DISJack van der VeldeZ&PC De GouweNT200301805
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., + VD


Programmanr. 18
9-3-2014 - 17:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Quinta SistermansZV Sassenheim1:26.362000022821:26.9041.361:26.90
2.Moran LindhoutZV Sassenheim1:33.742001018841:33.6645.031:33.66
3.Karen VoetWZK1:35.642000049001:34.4845.671:34.48
4.Nuria BoersmaWZK1:36.932001009061:34.9045.201:34.90
5.Grace AndersonWZK1:37.442002005781:36.2845.741:36.28
Sadie VenteWZK1:41.832001042561:36.2845.691:36.28
7.José TuncZV Sassenheim1:39.412001032301:38.0346.301:38.03
8.Julia DeworZV Sassenheim1:42.672001045801:39.0447.171:39.04
9.Cathelijn BogersWZK1:43.452001033601:40.1647.141:40.16
10.Isis BeresWZK1:41.102000018741:42.1448.221:42.14
11.Bao KapteinZ&PC De Gouwe1:46.032000031721:42.9049.161:42.90
12.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe1:46.502001025761:44.6950.481:44.69
13.Saphira HüslerZV Sassenheim1:42.682000048721:44.8748.811:44.87
14.Kim van der VeldeZ&PC De Gouwe1:49.032001054261:45.6050.331:45.60
DISBo DriesenZ&PC De Gouwe1:54.65200105242
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 20
9-3-2014 - 17:15
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Jacob AndersonWZK2:24.462000022852:21.301:08.512:21.30
2.Oliver MaddockWZK2:35.552000022812:21.641:09.102:21.64
3.Stan GeurdsZV Sassenheim2:35.702001012952:29.621:13.532:29.62
4.Bryan MazaZ&PC De Gouwe2:48.422000008212:41.801:18.712:41.80
5.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe2:43.942001013032:42.501:15.872:42.50
6.Jarle vd WaterZV Sassenheim2:59.402000037732:46.931:20.742:46.93
7.Joshua BoltonWZKNT2000031352:52.191:23.422:52.19
8.Thom van VarkZ&PC De Gouwe3:00.012001013053:02.231:27.923:02.23
AFGEMMark McKenzieWZK2:42.79200004397
AFGEMPaul McKenzieWZK2:34.30200004399


Programmanr. 21
9-3-2014 - 17:15
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:34.011997014782:32.262:32.26
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe2:36.961991017402:36.472:36.47
3.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe2:41.091986031882:42.922:42.92
4.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe2:46.161994044862:47.852:47.85
5.Tamara HoogenboomWZK2:52.751990015602:48.032:48.03
6.Marina WelshWZK2:44.541995024722:48.092:48.09
7.Fleur NieuwenhoutZV Sassenheim2:46.421992048222:49.042:49.04
8.Manon de VosZ&PC De Gouwe2:54.021995016382:53.262:53.26
9.Sharon LaarmanZV Sassenheim2:56.501994042182:53.902:53.90
10.Evelien MeeuwissenZV Sassenheim2:53.041975003602:57.952:57.95
11.Kristiann KorisWZK3:02.131997060063:04.383:04.38
12.Maaike HoflandZV Sassenheim3:06.051992037543:05.513:05.51
13.Nadine AnsinkWZK3:08.391997060783:12.453:12.45


Programmanr. 22
9-3-2014 - 17:25
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Martijn NieuwenhoutZV SassenheimNT19900209524.86
2.Lars EikelenboomZV Sassenheim25.9519890081326.44
3.Remco de MikZ&PC De Gouwe29.3819950206526.80
4.Niels de JongZ&PC De Gouwe27.6419950209526.90FJ 1
5.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe26.9519950109326.90FJ 2
6.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe28.1019920296127.33
7.Mark van WijkWZKNT19780172528.89
8.Paul McKenzieWZKNT20000439931.55
9.Mark McKenzieWZKNT20000439734.02


Programmanr. 23
9-3-2014 - 17:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Megan AlbonWZK1:15.651998059821:18.1937.701:18.19
2.Nina BijmanZV Sassenheim1:21.312000017701:20.4739.601:20.47
3.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:23.011999023561:22.8840.631:22.88
4.Wies van BeekZV Sassenheim1:24.791998041161:23.5640.141:23.56
5.Eva AkerboomWZK1:25.971999047381:25.4841.141:25.48
6.Emma PearsWZK1:22.131999048321:25.8040.731:25.80
7.Lola Boogerd AndreuWZK1:40.241999061301:27.3242.131:27.32
8.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:27.221999002221:27.6843.191:27.68
9.Kassidy DawnWZK1:23.251999058021:33.7847.361:33.78
10.Liesbeth BordesZ&PC De GouweNT1999062601:44.5349.791:44.53


Programmanr. 25
9-3-2014 - 17:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:18.671998009831:17.0236.171:17.02
2.Rob LambersZV Sassenheim1:16.441998044571:24.3638.481:24.36
3.Sam JonkmanZV Sassenheim1:25.331999008511:24.7440.801:24.74
4.Ruben van DamZV Sassenheim1:32.171998051511:29.3041.261:29.30
5.Daniel StandingWZK1:34.521999047951:29.7041.741:29.70
6.Peter VogtlanderWZK1:29.851999047331:31.5942.641:31.59
7.Antoine PalettaWZK1:34.631999048911:31.7342.671:31.73
8.Tim GordijnZV Sassenheim1:32.001999031551:31.8743.121:31.87
9.Dani El BarkoukiWZK1:43.072001038811:47.4650.861:47.46
AFGEMBjarne DruschWZK1:28.32199804197


Programmanr. 26
9-3-2014 - 17:30
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michelle BellekomWZK1:06.701996064841:04.6731.561:04.67
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:11.351997014761:10.6433.671:10.64
3.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:10.301998027921:10.9434.201:10.94
4.Amarenske VogtlanderWZK1:19.801997063781:13.3935.451:13.39
5.Noga AradWZK1:13.431999038081:14.4434.491:14.44
6.Joëlle StoterZV Sassenheim1:17.311998033201:15.6936.291:15.69
7.Britt PaatsZV Sassenheim1:13.191998041201:15.7335.741:15.73
8.Vera MientjesZV Sassenheim1:19.361997039081:23.4138.651:23.41


Programmanr. 27
9-3-2014 - 17:35
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe2:32.791997010372:26.661:12.462:26.66
2.Rens GeurdsZV Sassenheim2:36.991997011552:27.861:13.842:27.86
3.Bart CokZ&PC De Gouwe2:44.071997019212:33.681:15.082:33.68
4.Wesley vd LuitZV Sassenheim2:42.761997018952:40.501:18.272:40.50
5.Rutger StellerZV Sassenheim2:40.661997028372:41.701:18.602:41.70
6.David TicknerWZK2:48.561997035052:42.591:20.722:42.59
7.Richard WilsonWZK2:41.251997050912:43.191:18.402:43.19
8.Nick ReeuwijkZV Sassenheim2:50.211996056832:49.231:24.012:49.23
9.Rein GoedhartWZK2:52.121997006212:49.601:25.042:49.60
10.Jelte JorritsmaWZK2:54.091997053272:50.131:23.492:50.13
11.Dennis van HultenZV Sassenheim2:53.731997031872:54.121:26.962:54.12
12.Jason EverardWZKNT1997012773:00.591:28.313:00.59


Programmanr. 28
9-3-2014 - 17:40
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rianne HoflandZV Sassenheim1:12.651988018201:10.8834.681:10.88
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:12.541991017401:11.68FJ 135.291:11.68
3.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:11.381997014781:11.68FJ 235.301:11.68
4.Marina WelshWZK1:12.291995024721:14.3436.381:14.34
5.Mieke CornelisseZV Sassenheim1:14.811994050901:16.7237.051:16.72
6.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:19.031994044861:18.0637.601:18.06
7.Sharon LaarmanZV Sassenheim1:17.501994042181:21.2240.321:21.22
8.Karin SimonsWZK1:17.421989038041:22.9338.951:22.93
9.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:27.321995016381:25.7241.741:25.72
10.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:25.181995052101:26.1142.591:26.11
11.Ingeborg EfdéeWZK1:27.421997015461:28.7043.081:28.70
AFGEMSabrina EverardWZK1:20.18199405392


Programmanr. 29
9-3-2014 - 17:40
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Frank v NobelenZV Sassenheim2:46.731969007532:37.821:13.102:37.82
2.Alex VermeulenWZKNT1989058112:41.691:14.362:41.69
3.Samuel UsWZKNT1997045972:44.691:13.552:44.69
DISRemco de MikZ&PC De Gouwe2:35.78199502065
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISArjan BuijsseZV Sassenheim2:33.67197901767
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


Programmanr. 31
9-3-2014 - 17:45
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WZK 3WZK2:02.381:57.71
Jacob Anderson
Oliver Maddock
00
00
29.54Daniel Standing
Peter Vogtlander
99
99
2.ZV Sassenheim 1ZV Sassenheim1:58.771:57.95
Sam Jonkman
Stan Geurds
99
01
28.84Tim Gordijn
Rob Lambers
99
98
3.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe2:20.602:07.85
Justin van Tilburg
Bryan Maza
01
00
32.00Thom van Vark
Erwin van Kooten
01
98
4.WZK 4WZK2:16.212:14.45
Dani El Barkouki
Antoine Paletta
01
99
35.04Mark McKenzie
Paul McKenzie
00
00


Programmanr. 32
9-3-2014 - 17:45
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZV Sassenheim 1ZV Sassenheim5:30.445:32.16
Moran Lindhout
Quinta Sistermans
01
00
41.541:24.35Nina Bijman
Julia Dewor
00
01
2.WZK 5WZK5:38.755:41.42
Cathelijn Bogers
Charlotte Drastich
01
02
41.841:25.67Grace Anderson
Isis Beres
02
00
3.WZK 6WZK6:02.405:51.76
Nuria Boersma
Karen Voet
01
00
41.951:26.23Sadie Vente
Cheyenne Jansen
01
02
4.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe6:51.796:48.20
Anniek van Heesch
Kim van der Velde
01
01
46.991:39.72Bao Kaptein
Bo Driesen
00
01