Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Alle, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 14. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 23. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 25. Alle, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 26. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 27. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 28. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
8-12-2013 - 14:45
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ingrid JongertEd-Vo59.7619910149059.3728.7559.37
2.Daphne ten BrinkZV De Zaan1:01.811985004541:01.7929.751:01.79
3.Caitlin SmithZV Haerlem1:03.661997011001:01.9529.261:01.95
4.Melina KnolZV De Zaan1:00.841998022321:02.0029.371:02.00
5.Anne NoomDe Dolfijn1:03.481998000621:03.9030.461:03.90
6.Bibi StokvisDe Dolfijn1:03.891999008921:04.1030.911:04.10
7.Fenke BosschertDaw1:03.631997047241:04.3230.631:04.32
8.Lisanne van ZijlZV De Zaan1:05.011995054541:04.9330.991:04.93
9.Jennifer TuijpZV De Zaan1:06.892000041981:05.2430.601:05.24
10.Hannah BervoetsZV De Zaan1:05.182000007261:05.9631.021:05.96
11.Sandra ZwaanswijkDaw1:01.781985039341:05.9831.831:05.98
12.Mariëlle VijverZwemvereniging Hoorn1:05.641998003361:06.5931.391:06.59
13.Jet KleineMSV- Zeemacht1:06.071999033841:06.9231.861:06.92
14.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:07.671998033421:07.4732.491:07.47
15.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius1:10.931998032221:07.6032.251:07.60
16.Kim GroeneveldEd-Vo1:06.922001009241:07.8231.951:07.82
17.Aphrodite CivalHet Y1:07.462001032521:07.8332.191:07.83
18.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:08.742000015461:08.0532.771:08.05
19.Jente DekkerDaw1:07.402001027241:08.1931.761:08.19
20.Melissa VallingaZV De Zaan1:10.192000016761:08.4732.731:08.47
21.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:10.881997048861:08.6234.151:08.62
22.Sanne SmitDaw1:11.982001053021:10.2533.271:10.25
23.Margot TijnagelW.Z. & P.C. Triton1:11.871988068721:10.4533.821:10.45
24.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:09.311998010041:10.9233.341:10.92
25.Myrthe van BeekDaw1:09.281999010741:11.0033.531:11.00
Yara WeldamAquarijn1:11.392001027621:11.0033.241:11.00
27.Rachel JahnZV De Zaan1:11.042001009581:11.0834.121:11.08
28.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:12.001997015941:11.3634.021:11.36
29.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn1:14.801998052021:11.6834.081:11.68
30.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht1:12.042002021021:12.0734.021:12.07
31.Nouna ChelbiDe Dolfijn1:13.402000049401:12.5834.031:12.58
32.Michelle BartenAquarijn1:12.311999037241:13.0335.221:13.03
33.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:13.622000043801:13.0635.031:13.06
34.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht1:13.211998027761:13.6135.091:13.61
35.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:14.422000007501:13.7435.891:13.74
36.Kenza BoleDe Dolfijn1:14.812002025661:13.9535.441:13.95
37.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:17.622000015501:14.0935.041:14.09
38.Emina AgovicDe Dolfijn1:14.092001035601:14.1834.861:14.18
39.Catannia NortanAlbion1:13.651999044001:14.5634.691:14.56
40.Noortje WisseloDaw1:16.532002027441:14.6836.271:14.68
41.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:17.122001017621:15.0535.761:15.05
42.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:15.102002022761:15.1636.171:15.16
43.Demy AppelWZ&PC Purmerend1:19.481998024241:15.3136.011:15.31
44.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:15.802001031241:15.5936.001:15.59
45.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:13.912000004121:15.7336.401:15.73
46.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:18.972001052581:16.4436.491:16.44
47.Nada el BachaouiDe Dolfijn1:16.592001017001:16.8036.511:16.80
48.Japke KolkmanZV Haerlem1:15.861999046821:16.9036.911:16.90
49.Sarah el BachaDe Dolfijn1:18.422002011041:17.0836.781:17.08
50.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht1:22.212000059981:17.5636.161:17.56
51.Amber HesperVan Vliet Barracuda1:18.402002021881:17.7336.671:17.73
52.Dewi van MierloMSV- Zeemacht1:18.012002019261:17.8337.221:17.83
53.Emma HuizingaDaw1:25.092002022461:18.0838.581:18.08
54.Jiske DekkerDaw1:20.462002027341:18.6436.911:18.64
55.Anna EconomonDe Dolfijn1:19.802002046621:18.7938.621:18.79
56.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:20.572001008261:19.0036.891:19.00
57.Jurney HaldenDe Dolfijn1:21.962002029681:19.2437.811:19.24
58.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:19.862002014401:19.4238.101:19.42
59.Estelle ChengA.Z.V.D.1:23.672001046841:19.5137.261:19.51
60.Iris SeinenW.Z. & P.C. Triton1:22.292002016261:19.8137.541:19.81
61.Jenna BijmoerW.Z. & P.C. Triton1:23.832000050581:19.9339.441:19.93
62.Devan RobinsonW.Z. & P.C. Triton1:19.001999056741:20.1538.501:20.15
63.Hannah SchrijverDwtNT2000007981:20.3738.081:20.37
64.Kim JanssenMSV- Zeemacht1:22.452002009861:21.4137.891:21.41
65.Marleen van der StoopAquarius1:22.512001049441:21.6237.031:21.62
66.Roxanne GrootjenZV De Zaan1:17.562002008321:21.8237.151:21.82
67.Hanna BergkampZV Haerlem1:31.822000044641:22.4039.581:22.40
68.Vera TilAquarius1:28.922001047621:26.6340.541:26.63
69.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:32.082000021421:32.7442.431:32.74
70.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:36.892001047141:32.8743.141:32.87
71.Maaike TeunisseMSV- Zeemacht1:33.902000041801:34.0043.741:34.00
72.Daphne van HalAquarius1:36.222002030081:34.1844.591:34.18
73.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:34.652001027301:34.7143.261:34.71
74.Rosaly RobijnsDwtNT1998046121:36.6345.221:36.63
75.Iris OostingW.Z. & P.C. TritonNT1997064961:37.1447.481:37.14
76.Amber JonkvorstW.Z. & P.C. Triton1:38.622002032341:37.9544.111:37.95
77.Mariem MohamedDwtNT2000062701:45.0047.871:45.00
78.Annamarie ZeekantWZ&PC Purmerend1:58.292001049821:45.0650.301:45.06
79.Rowena BusscherDwtNT2002044381:45.1249.091:45.12
80.Inge HorstmanW.Z. & P.C. Triton1:53.551995068341:49.6452.941:49.64
81.Roos OosterlooDwtNT2001053661:51.6450.471:51.64
DISNoa de KrakerWZ&PC Purmerend1:37.17200203738
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISMaxine AlfonsiDaw1:03.83199502900
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF
AFGEMMichelle WartaW.Z. & P.C. Triton1:17.84199903376
AFGEMSabrin el BachaDe Dolfijn1:09.64199900548
AFGEMSharan KeizerDe Dolfijn1:12.75200100366
AFGEMMaricha VeenendaalZV De Zaan1:10.09199903510
AFGEMChantal HetjesEd-Vo1:06.95200001510


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-12-2013 - 15:06
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend51.7419920002752.2724.5152.27
2.Felix GeenenDaw54.6019950108555.3125.9355.31
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht56.1019950388155.6326.5955.63
4.Klaas van BeekZV Haerlem55.8119880594155.9027.0955.90
5.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton56.2319900050555.9726.5755.97
6.Lex SandburgZV De Zaan55.9219980069956.6526.5956.65
7.Jeroen JongertA.Z.V.D.56.4619960044556.9927.0956.99
8.Sam HaringZV De Zaan57.9019990149157.1327.5657.13
9.Bas MartelhoffHet Y57.8419990034357.4227.8257.42
10.Jordi de NijsMSV- Zeemacht57.2219980185157.5527.9557.55
11.Ingmar BakkerA.Z.V.D.57.5819980049357.6227.2957.62
12.Roy van der WoudeZV Haerlem58.7019970057957.9727.5557.97
13.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn57.9119960052758.0227.0358.02
14.Sander DorlandZV De Zaan58.9519990264358.1028.1558.10
15.Hiras FerrandinoDwt56.7719930652758.8027.3258.80
16.Tim WassenaarZV De Zaan58.5919990186959.3827.8259.38
17.Sverre OelenWZ&PC Purmerend56.7219900214759.3928.0159.39
18.Erik BultDaw59.181999021531:00.3028.811:00.30
19.Duncan de VosAquarijn59.611997031771:00.6028.991:00.60
20.Lars van der ZeeW.Z. & P.C. Triton59.741997024271:00.7329.221:00.73
21.Tim KieftZV De Zaan1:01.321999019211:00.9129.101:00.91
22.Anis el BachaouiDe Dolfijn59.791997020931:00.9929.201:00.99
23.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:02.501999016431:01.5529.581:01.55
24.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:02.951997030331:01.7929.061:01.79
25.Brian OtjesAquarius1:01.581999011351:02.3529.201:02.35
26.Abdelrahman MohamedDwt1:05.161998052371:02.7229.881:02.72
27.Reijer BoodtDe Dolfijn1:04.291999010011:03.8731.041:03.87
28.Adam MalashDe Dolfijn1:03.761997021451:04.2330.701:04.23
29.Jeroen VogelsangDaw1:04.251980016451:04.3830.791:04.38
30.Marc CastricumDe Dolfijn1:04.682000003211:04.7130.811:04.71
31.Mike SchilderEd-Vo1:06.142000007671:04.9331.291:04.93
32.Barry van EngeldorpAquarius1:06.601999000891:05.1830.391:05.18
33.Muharem YilmazDe Dolfijn1:04.601997019311:05.7031.011:05.70
34.Justin Duarte de PinaZV De Zaan1:06.842000037771:05.8129.891:05.81
35.Nick StikkelmanDaw1:06.262001005931:05.8531.261:05.85
36.Christiaan SmitDe Dolfijn1:08.802001024631:05.9831.501:05.98
37.Tjerk PeijnenborgZV Haerlem1:09.011982013291:06.4431.871:06.44
38.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:10.331999023811:06.5232.131:06.52
39.Joe Julien KassisDe Dolfijn1:06.801997041531:07.2931.091:07.29
40.Franklin PaassenW.Z. & P.C. Triton1:07.502000038811:08.0932.231:08.09
41.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn1:11.572001027831:10.0533.581:10.05
42.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:13.092000030071:10.4633.651:10.46
43.Friso DatemaAquarius1:09.782000030271:11.0033.321:11.00
44.Ruud VeermanEd-Vo1:10.112002005851:11.7034.251:11.70
45.Thom SeinenW.Z. & P.C. Triton1:16.201998053551:13.0234.651:13.02
46.Haron MalashDe Dolfijn1:13.782000005411:13.3034.671:13.30
47.Peer van BemmelenDe Dolfijn1:13.992001026671:15.1035.371:15.10
Joost VisserZV Haerlem1:22.271999032551:15.1035.471:15.10
49.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton1:13.182002001131:17.1136.871:17.11
50.Adem AgovicDe Dolfijn1:18.961999042031:17.2535.661:17.25
51.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:16.691999024831:17.4737.311:17.47
52.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:17.352001007291:18.0138.021:18.01
53.Jeroen RekveltDe Dolfijn1:19.902001039351:18.3837.481:18.38
Mitch KolkmanZV Haerlem1:17.512002012111:18.3837.951:18.38
55.Jaro OostingW.Z. & P.C. Triton1:21.651999046271:18.6739.651:18.67
56.Richard VeltkampW.Z. & P.C. Triton1:20.871999048791:18.9737.261:18.97
57.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:17.242001004671:19.6137.991:19.61
58.koen schelhaasZV Haerlem1:23.912002029631:20.4636.991:20.46
59.Jacco de JonghW.Z. & P.C. Triton1:23.002001023751:21.1239.411:21.12
60.Ilir IhtijarevicDwt1:29.422001022811:24.0538.631:24.05
61.Hans BlankensteijnAquarijn1:30.772002001591:26.7141.441:26.71
62.Obed AdomakoW.Z. & P.C. Triton1:31.542001035671:26.8340.091:26.83
63.Vincent DragtZwemvereniging Hoorn1:27.482001040911:27.0840.861:27.08
64.Chico de JonghW.Z. & P.C. Triton1:40.682000035631:35.3845.001:35.38
65.Quinten CostelloW.Z. & P.C. Triton1:32.172002025551:36.3645.451:36.36
66.Rashad AliDwtNT2001044011:44.9550.111:44.95
DISSil OeldrichDaw1:14.51200103923
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMMaarten JankieDwt1:06.29199804835
AFGEMMarlon BilDaw1:12.56200102649


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-12-2013 - 15:22
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:13.602003006851:12.4835.001:12.48
2.Bram DaalmanZV Haerlem1:19.812003006291:18.5837.741:18.58
3.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn1:21.872003016921:19.9238.531:19.92
4.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:21.252003010061:21.9922.971:21.99
5.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:25.172003010041:22.5839.951:22.58
6.Marc TolEd-Vo1:28.502004001251:24.1040.441:24.10
7.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:25.582003011181:26.3241.011:26.32
8.Robert-Jan KleywegtDaw1:26.122003016451:26.8741.971:26.87
9.Athina EconomonDe Dolfijn1:31.772004024381:26.9540.201:26.95
10.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:35.102005000901:30.3043.041:30.30
11.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:31.762003014801:31.3842.991:31.38
12.Shana VisserA.Z.V.D.1:38.462004007101:36.2844.091:36.28
13.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:41.652004009891:37.0045.131:37.00
14.Mila JonkvorstW.Z. & P.C. Triton1:37.692003018641:38.2045.281:38.20
15.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:47.572005006561:38.4746.681:38.47
16.Noëlle RoedemaA.Z.V.D.1:44.702003033421:43.0146.841:43.01
17.Émile FouzaïDe Dolfijn1:50.902005002631:52.8753.221:52.87
18.Glenn VisserA.Z.V.D.2:04.542004018471:59.1855.771:59.18
19.Zenna KreftWZ&PC PurmerendNT2005001182:01.8454.082:01.84
DISKelly DijstWZ&PC Purmerend2:00.49200500252
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISJessica EilatWZ&PC Purmerend1:44.69200303428
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISLisa van den HovenWZ&PC Purmerend1:43.70200402506
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMPatrick van den KolkAquarius1:36.14200301961
AFGEMMade BuddingZV Haerlem1:21.66200301554


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-12-2013 - 15:29
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht2:45.711998027742:26.6334.711:12.241:50.302:26.63
2.Kimberly MijnenZV De Zaan2:32.751995036442:31.2235.391:13.491:52.632:31.22
3.Kaylin StelDe Dolfijn2:37.942001002902:33.4635.331:13.761:53.362:33.46
4.Sanne BartenAquarijn2:37.582001012822:40.5237.971:18.652:00.322:40.52
5.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend2:42.681999032922:42.9437.431:19.052:01.342:42.94
6.Hester BlomHet Y2:50.852001009742:45.6838.501:20.282:03.662:45.68
7.Rebecca MartensDaw2:54.291996043522:48.2737.491:19.752:04.092:48.27
8.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht3:03.032000039003:05.9443.741:31.292:19.153:05.94


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-12-2013 - 15:33
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jordy KokZV Waterland2:22.001987017832:21.6433.381:09.671:45.762:21.64
2.Olivier JansDe Dolfijn2:32.482000018152:28.5735.001:12.571:50.792:28.57
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:37.092000003492:34.3935.871:15.161:55.272:34.39
4.Enrico MollyDe Dolfijn2:33.732000041472:35.9137.851:16.641:56.362:35.91
5.Joppe van BeekDaw2:44.641999006272:40.5836.561:16.591:58.552:40.58
6.Patrick AartsDwtNT2000016713:12.1747.531:36.302:23.253:12.17


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-12-2013 - 15:37
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jose BijlHet Y3:00.342001009482:57.3539.611:24.742:11.252:57.35
2.Nicolah CowlesDaw2:57.391999029122:58.6339.011:23.802:10.992:58.63
3.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton3:08.892001009703:05.6541.821:28.502:17.083:05.65
4.Lieke AlofsDaw3:02.881999032323:05.9141.081:28.272:18.273:05.91
5.Samira MijnenZV De Zaan3:16.741997013203:09.7441.961:30.682:20.853:09.74
6.Corine RookerWZ&PC Purmerend3:04.491992015223:11.6241.151:28.522:19.733:11.62
7.Emina AgovicDe Dolfijn3:16.662001035603:12.3842.321:32.222:23.693:12.38
8.Japke KolkmanZV Haerlem3:20.531999046823:13.8243.071:32.602:23.473:13.82
9.Esther BeerlingW.Z. & P.C. Triton3:27.021984001203:25.7746.701:38.942:32.543:25.77
10.Hanna BergkampZV Haerlem3:49.612000044643:28.5046.881:40.132:34.253:28.50
11.Kim de WitMSV- Zeemacht3:55.802001048583:45.0250.951:48.092:47.033:45.02
12.Jurney HaldenDe Dolfijn3:57.352002029683:53.6551.921:50.732:53.003:53.65
13.Noa-Anna van BalenWZ&PC PurmerendNT2002041384:04.8153.421:55.903:01.754:04.81
DISInge VieveenWvz2:54.23200100024
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
AFGEMAdia SeyeDwt3:42.43200005366
AFGEMSoraya KuipersVan Vliet Barracuda3:12.49199903068


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-12-2013 - 15:45
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Nick BontjeDe Columbiaan2:58.622000001412:50.1737.291:19.322:04.172:50.17
2.Thomas HesperVan Vliet Barracuda2:52.782000041812:51.9735.831:19.102:05.092:51.97
3.Jeroen VogelsangDaw2:54.001980016452:52.3838.291:21.152:05.852:52.38
4.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn2:49.811996010752:53.4236.971:19.762:03.072:53.42
5.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:59.992001015992:58.5438.351:23.382:11.402:58.54
6.Christiaan SmitDe DolfijnNT2001024633:07.7442.741:30.652:19.503:07.74
7.Adam MalashDe Dolfijn3:06.231997021453:11.5540.491:28.482:20.673:11.55
8.Ice SangmalaiDaw3:26.732000034293:20.4445.861:37.342:29.533:20.44
9.Haron MalashDe Dolfijn3:39.622000005413:21.2843.401:33.112:27.113:21.28
10.Joost VisserZV Haerlem3:19.761999032553:21.9745.131:36.392:29.723:21.97
11.Richard VeltkampW.Z. & P.C. Triton3:39.441999048793:26.2146.531:39.002:32.643:26.21
12.Jeroen RekveltDe DolfijnNT2001039353:30.3448.341:42.522:37.473:30.34
13.Frank BouquetA.Z.V.D.3:52.622001022793:52.8953.631:52.922:54.493:52.89
DISEmre UysalDwt3:35.24200003465
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt., SR
AFGEMBonk StoutDe Dolfijn2:37.72199902181


<< TOP >>
Programmanr. 8
8-12-2013 - 15:54
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dominique van VuureDe Dolfijn42.2420030334640.09
2.Nicolas ZanoliDe Dolfijn44.7820050002943.52
3.Bram DaalmanZV Haerlem44.2120030062945.69
4.Marc TolEd-Vo48.3820040012545.72
5.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend50.9820040098949.60
6.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend50.6020030148049.90
7.Jasper MorsinkW.Z. & P.C. Triton49.7320040062950.02
8.Nick BuitendijkW.Z. & P.C. TritonNT20050038955.33
9.Shana VisserA.Z.V.D.1:00.592004007101:05.90
DISTara van HalAquariusNT200402150
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VC
DISRobin TilAquarius1:08.94200402344
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VC
DISSimon AdamsWZ&PC Purmerend59.89200400461
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA+VI
DISÉmile FouzaïDe Dolfijn1:11.44200500263
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VC
DISJuiliano SolianiDaw50.69200400353
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD
AFGEMPatrick van den KolkAquarius56.71200301961
AFGEMMade BuddingZV Haerlem47.13200301554


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-12-2013 - 15:58
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Chantal BeijerZV Haerlem1:15.721997008841:12.6433.731:12.64
2.Shannon MommersteegAquarijn1:06.681997023981:13.4832.721:13.48
3.Naomi te LindertDaw1:19.631999047821:20.1137.181:20.11
4.Danique BernardEd-Vo1:28.152002002241:27.0940.361:27.09
5.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:29.651999028921:28.7740.791:28.77
6.Denise OtjesAquarius1:24.681996013781:29.5438.651:29.54
7.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:24.731997015941:32.0239.411:32.02
8.Julia BrouwerWZ&PC PurmerendNT2001052581:39.5744.391:39.57


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-12-2013 - 16:00
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:00.4019950388159.5927.6959.59
2.João SchilderZV Waterland1:01.241992021451:02.3128.691:02.31
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:01.881998018511:02.6829.171:02.68
4.Simon KoopenZV De Zaan1:03.681998021271:04.1028.621:04.10
5.Roy van der WoudeZV Haerlem1:06.811997005791:05.7429.921:05.74
6.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:04.801996005271:06.3429.281:06.34
7.Damian MartensHet Y1:06.621997010951:07.3030.651:07.30
8.Brian OtjesAquarius1:10.761999011351:08.4130.691:08.41
9.Duncan de VosAquarijn1:07.951997031771:11.0432.321:11.04
10.Eli WairataHet Y1:15.042000026911:12.0233.241:12.02
11.Erik BultDaw1:12.131999021531:12.9632.131:12.96
12.Zyco van EsveldDwt1:32.321999038431:15.3534.041:15.35
13.Maikel BoesZV Waterland1:12.251992046291:16.1032.501:16.10
14.Jens de GrootDaw1:12.962000013991:17.4134.861:17.41
15.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:29.401999027171:27.3438.951:27.34
16.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:29.752001004271:32.3940.511:32.39


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-12-2013 - 16:04
200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend3:21.942003006853:04.0943.231:29.712:24.643:04.09
2.Tom VeermanEd-Vo3:22.002002009653:09.8440.431:26.772:24.143:09.84
3.Brammert DrewesZwemvereniging Hoorn3:31.232002028713:13.6141.761:30.862:26.343:13.61
4.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:16.242003010063:15.7745.451:34.722:32.053:15.77
5.Emma HuizingaDawNT2002022463:16.7846.311:39.872:35.753:16.78
6.Kim VeermanEd-Vo3:38.302003005583:25.2842.231:33.122:36.103:25.28
7.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn3:45.912003016923:27.5249.831:40.352:45.243:27.52
8.Daphne van HalAquarius3:59.652002030083:47.8958.281:55.492:56.793:47.89


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-12-2013 - 16:09
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Caitlin SmithZV Haerlem2:42.761997011002:43.7735.581:17.982:07.072:43.77
2.Ouassima QuandilDwt3:09.632001029482:53.1936.541:19.052:11.102:53.19
3.Melissa VallingaZV De Zaan3:00.422000016762:54.0336.241:18.382:11.942:54.03
4.Yara WeldamAquarijn2:54.792001027622:56.8040.751:24.952:16.622:56.80
5.Céline FouzaïDe Dolfijn3:00.342002027502:56.9938.141:24.362:18.822:56.99
6.Tanja SajinovicDe Dolfijn3:00.552002022763:00.0942.311:30.452:19.023:00.09
7.Catannia NortanAlbion3:02.761999044003:02.5342.121:25.712:19.203:02.53
8.Danique BernardEd-Vo3:01.652002002243:04.2440.911:27.112:21.973:04.24
9.Nada el BachaouiDe Dolfijn3:08.302001017003:06.3141.191:30.572:23.103:06.31
10.Kithapat BrauniusDwtNT2002015323:11.5146.161:33.382:27.843:11.51
11.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend3:04.862000004123:11.9744.561:33.382:27.863:11.97
12.Esmee LuitenMSV- Zeemacht3:39.672001048483:27.7844.901:38.012:39.873:27.78
13.Anouk BraaksmaAquarius3:33.362002008403:27.9547.221:39.702:39.673:27.95
14.Feia PersadZwemvereniging Hoorn3:30.352002018283:27.9950.741:48.722:44.763:27.99
DISAphrodite CivalHet Y2:43.88200103252
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMMaxine AlfonsiDaw2:36.60199502900


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-12-2013 - 16:18
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jordy KokZV Waterland2:23.291987017832:26.1831.011:07.561:51.882:26.18
2.Michael BesMSV- Zeemacht2:32.021972012052:28.6531.461:13.221:54.532:28.65
3.Anis el BachaouiDe Dolfijn2:34.191997020932:33.2031.631:11.881:58.122:33.20
4.Tim WassenaarZV De Zaan2:34.131999018692:34.1533.081:13.232:00.482:34.15
5.Jens de GrootDaw2:37.122000013992:35.8634.131:15.222:01.592:35.86
6.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:38.742000003492:40.2636.631:16.772:05.672:40.26
7.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:55.161999016432:40.6639.071:20.782:06.632:40.66
8.Abdelrahman MohamedDwtNT1998052372:41.6133.471:14.752:04.992:41.61
9.Zyco van EsveldDwt3:01.771999038432:42.4133.961:15.972:05.672:42.41
10.Alex van WaverenZV Waterland2:55.372002012712:53.5541.471:24.162:12.162:53.55
11.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn3:08.702002002213:05.6339.551:25.772:21.753:05.63
12.Teije LangelaanDwt3:36.712000045693:26.1147.581:37.182:37.703:26.11
13.Patrick AartsDwt3:48.862000016713:30.1952.311:44.752:46.573:30.19
14.Lucas RibDwt3:31.892001040673:32.2150.681:43.732:47.973:32.21
15.Vincent DragtZwemvereniging Hoorn3:45.512001040913:40.7353.411:50.792:54.373:40.73
DISBarry van EngeldorpAquarius2:47.26199900089
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-12-2013 - 16:26
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend41.3120030100440.44
2.Dominique van VuureDe Dolfijn43.6420030334641.53
3.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend43.8520030100641.83
4.Juiliano SolianiDaw48.5320040035344.37
5.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend46.4920030148045.71
6.Aniek van den BrinkDe Dolfijn50.8020050009047.26
7.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend47.9420030111847.43
8.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend49.1320040098947.89
9.Bram DaalmanZV Haerlem46.1420030062947.94
10.Athina EconomonDe DolfijnNT20040243848.41
11.Nick BuitendijkW.Z. & P.C. Triton54.7220050038951.11
12.Jessica EilatWZ&PC Purmerend54.1820030342851.45
13.Shana VisserA.Z.V.D.53.6420040071051.85
14.Noëlle RoedemaA.Z.V.D.56.4520030334251.86
15.Kelly DijstWZ&PC Purmerend54.7720050025252.60
16.Tamara AartsDwt54.8820030049253.18
17.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend55.3820050065654.92
18.Émile FouzaïDe Dolfijn57.2320050026355.02
19.Zenna KreftWZ&PC Purmerend59.802005001181:03.44
DISSimon AdamsWZ&PC Purmerend51.58200400461
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISLeon van GelderWZ&PC PurmerendNT200500621
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISLisa van den HovenWZ&PC PurmerendNT200402506
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISNaoufal QuandilDwt51.24200301155
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
AFGEMPatrick van den KolkAquarius48.90200301961


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-12-2013 - 16:31
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Melina KnolZV De Zaan2:17.771998022322:16.2229.981:05.121:41.082:16.22
2.Mariëlle VijverZwemvereniging Hoorn2:21.971998003362:22.1231.821:08.521:45.282:22.12
3.Jet KleineMSV- Zeemacht2:22.981999033842:25.3132.561:09.471:47.242:25.31
4.Kim GroeneveldEd-Vo2:25.772001009242:26.9532.581:09.701:48.212:26.95
5.Jennifer TuijpZV De Zaan2:28.452000041982:28.8332.561:10.461:50.602:28.83
6.Naomi CohenWZ&PC Purmerend2:24.291998012222:28.8732.681:10.121:50.642:28.87
7.Jente DekkerDaw2:32.732001027242:37.1833.351:12.311:54.302:37.18
8.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht2:46.532002021022:40.0736.501:17.731:59.962:40.07
9.Kaylee de VriesW.Z. & P.C. Triton2:44.071997052702:50.6439.181:24.682:10.132:50.64
10.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht3:02.982000059982:51.5338.421:24.182:10.392:51.53
11.Amber HesperVan Vliet Barracuda2:55.192002021882:55.6239.571:25.192:12.152:55.62
12.Jurney HaldenDe Dolfijn3:08.232002029683:05.9941.481:29.422:19.973:05.99
13.Priscilla AartsDwt3:20.451998046103:08.8840.971:30.502:20.333:08.88
14.Noa de KrakerWZ&PC Purmerend3:28.862002037383:21.3344.071:36.062:30.513:21.33
AFGEMSharan KeizerDe Dolfijn2:51.86200100366
AFGEMChantal HetjesEd-Vo2:32.19200001510


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-12-2013 - 16:38
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Simon KoopenZV De Zaan2:07.201998021272:04.0127.7259.351:32.392:04.01
2.Felix GeenenDaw2:01.661995010852:05.1426.5458.031:31.992:05.14
3.Tim TuijpZV De Zaan2:05.921998009752:05.8428.751:00.641:33.872:05.84
4.Wesley BosDe Columbiaan2:08.931999012412:06.5829.231:01.451:34.572:06.58
5.Sam HaringZV De Zaan2:08.641999014912:08.3428.581:01.541:36.102:08.34
6.Bas MartelhoffHet Y2:07.341999003432:09.0929.471:02.851:36.822:09.09
7.Nick BontjeDe Columbiaan2:22.242000001412:19.8130.911:06.441:43.942:19.81
8.Tjerk PeijnenborgZV Haerlem2:20.421982013292:32.7234.041:12.251:52.272:32.72


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-12-2013 - 16:41
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn5:06.661998046844:43.82
50m:
100m:
30.46
1:05.03
30.46
34.57
150m:
200m:
1:40.16
2:16.47
35.13
36.31
250m:
300m:
2:53.08
3:30.01
36.61
36.93
350m:
400m:
4:07.44
4:43.82
37.43
36.38
2.Anne NoomDe Dolfijn4:46.491998000624:48.51
50m:
100m:
31.46
1:06.29
31.46
34.83
150m:
200m:
1:42.42
2:19.33
36.13
36.91
250m:
300m:
2:56.93
3:34.21
37.60
37.28
350m:
400m:
4:11.56
4:48.51
37.35
36.95
3.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht5:11.792000015464:58.41
50m:
100m:
34.25
1:11.76
34.25
37.51
150m:
200m:
1:49.24
2:28.08
37.48
38.84
250m:
300m:
3:05.72
3:44.37
37.64
38.65
350m:
400m:
4:22.16
4:58.41
37.79
36.25
4.Kaylin StelDe Dolfijn5:16.862001002904:58.94
50m:
100m:
33.89
1:11.21
33.89
37.32
150m:
200m:
1:48.84
2:27.27
37.63
38.43
250m:
300m:
3:06.11
3:44.42
38.84
38.31
350m:
400m:
4:23.47
4:58.94
39.05
35.47
5.Bibi StokvisDe Dolfijn5:12.461999008925:01.92
50m:
100m:
32.65
1:09.02
32.65
36.37
150m:
200m:
1:46.94
2:25.45
37.92
38.51
250m:
300m:
3:04.67
3:43.71
39.22
39.04
350m:
400m:
4:23.62
5:01.92
39.91
38.30
6.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton6:04.151999002905:36.61
50m:
100m:
37.58
1:19.08
37.58
41.50
150m:
200m:
2:02.09
2:45.57
43.01
43.48
250m:
300m:
3:29.30
4:12.74
43.73
43.44
350m:
400m:
4:56.33
5:36.61
43.59
40.28
7.Kenza BoleDe Dolfijn5:50.922002025665:43.90
50m:
100m:
37.13
1:18.48
37.13
41.35
150m:
200m:
2:02.51
2:47.78
44.03
45.27
250m:
300m:
3:32.53
4:18.58
44.75
46.05
350m:
400m:
5:02.98
5:43.90
44.40
40.92
8.Esther BeerlingW.Z. & P.C. Triton5:49.641984001205:46.77
50m:
100m:
37.51
1:19.82
37.51
42.31
150m:
200m:
2:03.46
2:48.00
43.64
44.54
250m:
300m:
3:32.87
4:18.20
44.87
45.33
350m:
400m:
5:02.92
5:46.77
44.72
43.85


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-12-2013 - 16:49
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton4:27.601990005054:28.08
50m:
100m:
30.04
1:03.66
30.04
33.62
150m:
200m:
1:37.71
2:13.01
34.05
35.30
250m:
300m:
2:46.69
3:20.41
33.68
33.72
350m:
400m:
3:54.59
4:28.08
34.18
33.49
2.Duncan de VosAquarijn4:41.601997031774:48.45
50m:
100m:
30.31
1:04.52
30.31
34.21
150m:
200m:
1:40.70
2:17.84
36.18
37.14
250m:
300m:
2:55.51
3:33.33
37.67
37.82
350m:
400m:
4:11.41
4:48.45
38.08
37.04
3.Olivier JansDe Dolfijn4:50.942000018154:49.16
50m:
100m:
32.71
1:09.01
32.71
36.30
150m:
200m:
1:46.12
2:23.35
37.11
37.23
250m:
300m:
3:00.36
3:38.00
37.01
37.64
350m:
400m:
4:14.87
4:49.16
36.87
34.29
4.Gerben RozieMSV- Zeemacht4:58.181990025074:49.64
50m:
100m:
32.49
1:08.23
32.49
35.74
150m:
200m:
1:44.78
2:21.82
36.55
37.04
250m:
300m:
2:59.32
3:37.02
37.50
37.70
350m:
400m:
4:14.11
4:49.64
37.09
35.53
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn4:52.931999016434:52.11
50m:
100m:
31.53
1:07.58
31.53
36.05
150m:
200m:
1:44.70
2:22.63
37.12
37.93
250m:
300m:
3:00.75
3:37.77
38.12
37.02
350m:
400m:
4:15.19
4:52.11
37.42
36.92
6.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend5:19.951999027174:59.76
50m:
100m:
33.57
1:11.23
33.57
37.66
150m:
200m:
1:49.71
2:27.97
38.48
38.26
250m:
300m:
3:06.84
3:45.18
38.87
38.34
350m:
400m:
4:23.81
4:59.76
38.63
35.95
7.Maikel BoesZV Waterland5:09.241992046295:13.65
50m:
100m:
32.41
1:09.25
32.41
36.84
150m:
200m:
1:48.82
2:29.71
39.57
40.89
250m:
300m:
3:10.26
3:52.19
40.55
41.93
350m:
400m:
4:33.96
5:13.65
41.77
39.69
AFGEMBonk StoutDe Dolfijn4:34.12199902181


<< TOP >>
Programmanr. 19
8-12-2013 - 16:55
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Inge VieveenWvz5:49.102001000245:29.09
50m:
100m:
37.07
1:19.55
37.07
42.48
150m:
200m:
2:02.38
2:43.23
42.83
40.85
250m:
300m:
3:28.54
4:14.71
45.31
46.17
350m:
400m:
4:52.75
5:29.09
38.04
36.34
2.Kimberly MijnenZV De Zaan5:20.691995036445:35.37
50m:
100m:
35.64
1:19.80
35.64
44.16
150m:
200m:
2:00.99
2:42.45
41.19
41.46
250m:
300m:
3:30.08
4:18.90
47.63
48.82
350m:
400m:
4:57.82
5:35.37
38.92
37.55
3.Chantal BeijerZV Haerlem5:45.731997008845:38.26
50m:
100m:
36.52
1:19.09
36.52
42.57
150m:
200m:
2:03.37
2:46.92
44.28
43.55
250m:
300m:
3:33.59
4:21.88
46.67
48.29
350m:
400m:
5:01.35
5:38.26
39.47
36.91
4.Sanne BartenAquarijn5:47.022001012825:48.17
50m:
100m:
38.47
1:24.64
38.47
46.17
150m:
200m:
2:08.22
2:51.03
43.58
42.81
250m:
300m:
3:41.33
4:32.60
50.30
51.27
350m:
400m:
5:10.88
5:48.17
38.28
37.29
5.Naomi te LindertDawNT1999047826:07.32
50m:
100m:
41.00
1:28.34
41.00
47.34
150m:
200m:
2:18.25
3:06.04
49.91
47.79
250m:
300m:
3:57.99
4:50.84
51.95
52.85
350m:
400m:
5:29.39
6:07.32
38.55
37.93
6.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. TritonNT2000020226:36.30
50m:
100m:
45.85
1:38.92
45.85
53.07
150m:
200m:
2:25.86
3:13.75
46.94
47.89
250m:
300m:
4:09.80
5:06.75
56.05
56.95
350m:
400m:
5:52.62
6:36.30
45.87
43.68


<< TOP >>
Programmanr. 20
8-12-2013 - 17:02
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend4:42.471992000274:47.20
50m:
100m:
29.29
1:04.40
29.29
35.11
150m:
200m:
1:42.03
2:18.77
37.63
36.74
250m:
300m:
2:59.06
3:40.27
40.29
41.21
350m:
400m:
4:14.24
4:47.20
33.97
32.96
2.João SchilderZV Waterland5:14.381992021455:10.97
50m:
100m:
30.52
1:07.08
30.52
36.56
150m:
200m:
1:47.46
2:26.75
40.38
39.29
250m:
300m:
3:11.42
3:57.76
44.67
46.34
350m:
400m:
4:35.49
5:10.97
37.73
35.48
3.Wesley BosDe Columbiaan5:13.881999012415:17.56
50m:
100m:
32.88
1:12.32
32.88
39.44
150m:
200m:
1:52.91
2:33.01
40.59
40.10
250m:
300m:
3:19.54
4:07.49
46.53
47.95
350m:
400m:
4:42.76
5:17.56
35.27
34.80
4.Nick van der WoudeZV Haerlem5:51.422000013915:25.67
50m:
100m:
35.35
1:18.61
35.35
43.26
150m:
200m:
1:59.55
2:39.46
40.94
39.91
250m:
300m:
3:26.25
4:14.11
46.79
47.86
350m:
400m:
4:50.80
5:25.67
36.69
34.87
5.Lars van der ZeeW.Z. & P.C. Triton6:02.921997024275:34.55
50m:
100m:
33.97
1:16.42
33.97
42.45
150m:
200m:
1:59.72
2:42.07
43.30
42.35
250m:
300m:
3:32.43
4:23.81
50.36
51.38
350m:
400m:
4:59.42
5:34.55
35.61
35.13
6.Joppe van BeekDaw5:54.701999006275:52.22
50m:
100m:
37.19
1:22.12
37.19
44.93
150m:
200m:
2:05.57
2:48.89
43.45
43.32
250m:
300m:
3:38.00
4:29.49
49.11
51.49
350m:
400m:
5:10.68
5:52.22
41.19
41.54
7.Niels van HeseW.Z. & P.C. Triton6:43.481998053536:04.41
50m:
100m:
39.24
1:26.99
39.24
47.75
150m:
200m:
2:13.34
2:57.87
46.35
44.53
250m:
300m:
3:50.00
4:42.88
52.13
52.88
350m:
400m:
5:25.29
6:04.41
42.41
39.12
8.Friso DatemaAquarius6:37.812000030276:06.09
50m:
100m:
41.94
1:31.30
41.94
49.36
150m:
200m:
2:16.00
2:58.67
44.70
42.67
250m:
300m:
3:49.54
4:41.75
50.87
52.21
350m:
400m:
5:23.33
6:06.09
41.58
42.76


<< TOP >>
Programmanr. 21
8-12-2013 - 17:09
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ingrid JongertEd-Vo1:05.341991014901:06.5933.021:06.59
2.Daphne ten BrinkZV De Zaan1:09.591985004541:07.9632.991:07.96
3.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:10.141992015221:12.2035.241:12.20
4.Hannah BervoetsZV De Zaan1:16.012000007261:14.9436.471:14.94
5.Shannon MommersteegAquarijn1:11.721997023981:15.3135.461:15.31
6.Melissa VallingaZV De Zaan1:16.472000016761:16.0236.921:16.02
7.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:18.171998033421:16.8937.351:16.89
8.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius1:18.591998032221:17.0937.461:17.09
9.Danique BernardEd-Vo1:18.162002002241:18.0538.131:18.05
10.Samantha van VuureDe Dolfijn1:20.042002002301:18.2638.661:18.26
11.Rachel JahnZV De Zaan1:19.442001009581:19.1038.581:19.10
12.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:18.691998020361:19.8438.911:19.84
13.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:23.122000043801:21.2238.341:21.22
14.Sanne SmitDaw1:28.422001053021:22.0240.831:22.02
15.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:22.181998010041:22.8440.681:22.84
16.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:23.711999028921:23.3641.441:23.36
17.Anna EconomonDe Dolfijn1:27.242002046621:23.9041.941:23.90
18.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht1:26.411998027761:26.9041.841:26.90
19.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:30.432001008261:27.0242.391:27.02
20.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:26.852000039001:27.4343.801:27.43
21.Kim JanssenMSV- Zeemacht1:30.062002009861:28.1041.631:28.10
22.Susan CinqualbreW.Z. & P.C. Triton1:33.252000031781:29.1644.001:29.16
23.Emma HuizingaDaw1:35.702002022461:32.9546.271:32.95
24.Jiske DekkerDaw1:34.212002027341:35.0046.551:35.00
25.Odette HelslootDwtNT1998027641:39.1948.091:39.19
26.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:42.022002018281:39.9950.871:39.99
27.Kim de WitMSV- Zeemacht1:40.252001048581:40.7951.241:40.79
28.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:41.152000021421:41.2647.671:41.26
29.Benthe MastWZ&PC Purmerend2:12.002001047141:42.8250.071:42.82
DISNoortje WisseloDaw1:28.80200202744
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMSoraya KuipersVan Vliet Barracuda1:23.03199903068


<< TOP >>
Programmanr. 22
8-12-2013 - 17:18
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:02.401996004451:03.1231.061:03.12
2.Lex SandburgZV De Zaan1:02.541998006991:03.2230.561:03.22
3.Sander DorlandZV De Zaan1:05.151999026431:04.9531.391:04.95
4.Enrico MollyDe Dolfijn1:11.522000041471:11.4334.571:11.43
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:19.391999016431:14.5836.761:14.58
6.Jens de GrootDaw1:17.892000013991:16.4036.501:16.40
7.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:19.961999023811:18.1737.111:18.17
8.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:17.821999027171:18.8139.071:18.81
9.Joost VisserZV Haerlem1:23.171999032551:19.9139.491:19.91
10.Adem AgovicDe Dolfijn1:36.471999042031:30.9843.461:30.98
11.Teije LangelaanDwt1:32.962000045691:31.7045.591:31.70
12.Brammert DrewesZwemvereniging Hoorn1:33.282002028711:31.7645.111:31.76
13.Peer van BemmelenDe Dolfijn1:30.452001026671:32.3545.131:32.35
AFGEMZyco van EsveldDwt1:26.71199903843
AFGEMMaarten JankieDwt1:16.32199804835
AFGEMMarlon BilDaw1:29.31200102649


<< TOP >>
Programmanr. 23
8-12-2013 - 17:23
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Nicolah CowlesDaw1:21.021999029121:22.4838.651:22.48
2.Jose BijlHet Y1:23.082001009481:23.0839.761:23.08
3.Lisanne van ZijlZV De Zaan1:20.611995054541:23.8238.941:23.82
4.Lieke AlofsDaw1:23.671999032321:25.7340.321:25.73
5.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton1:26.502001009701:26.2740.591:26.27
6.Yara WeldamAquarijn1:31.092001027621:27.0841.031:27.08
7.Ouassima QuandilDwt1:28.342001029481:28.0441.941:28.04
8.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:30.021999032921:28.7342.571:28.73
9.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:26.891998012221:28.7841.471:28.78
10.Japke KolkmanZV Haerlem1:27.811999046821:30.2142.531:30.21
11.Emina AgovicDe Dolfijn1:28.342001035601:30.9442.801:30.94
12.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:29.741997048861:31.3043.391:31.30
13.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:29.282001031241:31.4843.121:31.48
14.Demy AppelWZ&PC Purmerend1:36.571998024241:32.9243.161:32.92
15.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn1:32.371998052021:33.3644.431:33.36
16.Jente DekkerDaw1:31.502001027241:33.5343.941:33.53
17.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:30.821998020361:33.5944.211:33.59
18.Michelle BartenAquarijn1:30.681999037241:34.8645.251:34.86
19.Nada el BachaouiDe Dolfijn1:34.142001017001:35.0845.131:35.08
20.Céline FouzaïDe Dolfijn1:31.822002027501:35.6545.131:35.65
21.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:34.442000015501:36.3345.601:36.33
22.Kithapat BrauniusDwt1:37.032002015321:36.5645.741:36.56
23.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:42.032001052581:37.9046.221:37.90
24.Sarah el BachaDe Dolfijn1:39.382002011041:40.2847.671:40.28
25.Anna EconomonDe Dolfijn1:40.752002046621:40.4848.291:40.48
26.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:44.562002014401:42.4749.581:42.47
27.Jenna BijmoerW.Z. & P.C. Triton1:41.162000050581:42.6147.851:42.61
28.Marleen van der StoopAquarius1:49.252001049441:47.9549.851:47.95
29.Anouk BraaksmaAquariusNT2002008401:48.1351.511:48.13
30.Vera TilAquarius1:48.832001047621:48.9451.081:48.94
31.Yasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:48.412000021421:50.0951.741:50.09
32.Annamarie ZeekantWZ&PC Purmerend1:59.482001049821:51.2153.141:51.21
33.Maaike TeunisseMSV- Zeemacht1:55.842000041801:51.4653.571:51.46
34.Hannah AndreevDaw1:57.842002045561:52.3653.071:52.36
35.Amber JonkvorstW.Z. & P.C. Triton1:52.252002032341:54.8354.061:54.83
36.Iris OostingW.Z. & P.C. TritonNT1997064961:56.1154.211:56.11
37.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:56.072001027301:57.7654.331:57.76
38.Rowena BusscherDwt1:53.942002044381:58.2655.411:58.26
39.Mariem MohamedDwtNT2000062702:03.0557.792:03.05
DISRoos OosterlooDwt1:55.25200105366
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA+SS+SK


<< TOP >>
Programmanr. 24
8-12-2013 - 17:34
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michael BesMSV- Zeemacht1:12.971972012051:13.3834.911:13.38
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:14.661998004931:15.8735.271:15.87
3.Thomas HesperVan Vliet Barracuda1:19.362000041811:17.8535.561:17.85
4.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:18.711990025071:19.7536.931:19.75
5.Thom SeinenW.Z. & P.C. Triton1:22.041998053551:22.3938.861:22.39
6.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:23.002001015991:23.1439.031:23.14
7.Alex van WaverenZV Waterland1:25.882002012711:24.6040.191:24.60
8.Nick StikkelmanDaw1:27.122001005931:26.3640.401:26.36
9.Lars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:33.332000015031:30.4643.621:30.46
10.Franklin PaassenW.Z. & P.C. Triton1:49.112000038811:30.5943.281:30.59
11.Ruud VeermanEd-Vo1:35.202002005851:34.1744.871:34.17
12.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:36.222002002211:38.1546.131:38.15
13.koen schelhaasZV Haerlem1:50.352002029631:41.5647.621:41.56
14.Chico de JonghW.Z. & P.C. Triton2:00.462000035631:50.2452.701:50.24
15.Rashad AliDwtNT2001044011:51.3253.141:51.32
16.Quinten CostelloW.Z. & P.C. Triton1:53.952002025551:51.4053.791:51.40


<< TOP >>
Programmanr. 25
8-12-2013 - 17:39
50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Robert-Jan KleywegtDaw49.3620030164549.62
2.Dominique van VuureDe Dolfijn47.9620030334650.25
3.Jasper MorsinkW.Z. & P.C. Triton52.5820040062950.95
4.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend52.1720030100451.16
5.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend51.8720030111851.63
6.Micha VarkevisserW.Z. & P.C. Triton53.6720030038351.72
7.Mila JonkvorstW.Z. & P.C. Triton53.9220030186451.79
Kelly DijstWZ&PC Purmerend53.3620050025251.79
9.Noëlle RoedemaA.Z.V.D.53.7620030334254.13
10.Aniek van den BrinkDe Dolfijn52.1620050009055.31
11.Glenn VisserA.Z.V.D.57.5720040184755.67
12.Nicolas ZanoliDe Dolfijn53.7220050002955.88
13.Shana VisserA.Z.V.D.54.7720040071056.01
14.Robin TilAquarius54.4420040234456.03
15.Tamara AartsDwt55.4420030049256.07
16.Jessica EilatWZ&PC Purmerend56.6320030342856.37
17.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend56.2020040098956.47
18.Athina EconomonDe DolfijnNT20040243856.48
19.Émile FouzaïDe Dolfijn59.5420050026357.30
20.Zenna KreftWZ&PC Purmerend56.3120050011857.81
21.Naoufal QuandilDwt57.0320030115558.94
22.Tara van HalAquarius57.1420040215059.02
23.Romy HoninghWZ&PC PurmerendNT2003038081:00.67
24.Leon van GelderWZ&PC PurmerendNT2005006211:07.81
DISSimon AdamsWZ&PC Purmerend51.89200400461
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
AFGEMPatrick van den KolkAquarius59.39200301961
AFGEMMade BuddingZV Haerlem45.96200301554


<< TOP >>
Programmanr. 26
8-12-2013 - 17:46
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rebecca MartensDaw1:14.251996043521:15.4233.621:15.42
2.Samira MijnenZV De Zaan1:16.261997013201:17.5136.001:17.51
3.Isabel v.d. NieuwendijkAquarius1:17.531998032221:18.4835.731:18.48
4.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:21.931999002901:19.6437.031:19.64
5.Kim GroeneveldEd-Vo1:26.902001009241:19.7137.051:19.71
6.Margot TijnagelW.Z. & P.C. Triton1:21.141988068721:20.4936.321:20.49
7.Sanne SmitDaw1:26.012001053021:23.8739.361:23.87
8.Denise OtjesAquarius1:23.901996013781:24.9238.761:24.92
9.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn1:25.541998052021:25.0740.631:25.07
10.Demy AppelWZ&PC Purmerend1:46.191998024241:25.7841.281:25.78
11.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:27.011999028921:25.8040.041:25.80
12.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:34.982001017621:26.2038.401:26.20
13.Nouna ChelbiDe Dolfijn1:28.982000049401:26.2840.321:26.28
14.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:26.542000007501:26.8540.841:26.85
15.Estelle ChengA.Z.V.D.1:30.932001046841:27.1739.681:27.17
16.Anna EconomonDe Dolfijn1:30.282002046621:29.1642.581:29.16
17.Hannah SchrijverDwt1:30.212000007981:29.3840.191:29.38
18.Kaylee de VriesW.Z. & P.C. Triton1:27.071997052701:29.6940.411:29.69
19.Devan RobinsonW.Z. & P.C. Triton1:30.441999056741:32.2642.561:32.26
20.Iris SeinenW.Z. & P.C. Triton1:30.672002016261:33.7843.661:33.78
21.Odette HelslootDwtNT1998027641:34.4746.091:34.47
22.Priscilla AartsDwt1:35.141998046101:34.6543.961:34.65
23.Kim van StraatenW.Z. & P.C. Triton1:42.952002015801:41.2448.361:41.24
24.Vera TilAquarius1:37.612001047621:41.3348.881:41.33
25.Rosaly RobijnsDwt1:38.861998046121:41.3647.661:41.36
26.Benthe MastWZ&PC PurmerendNT2001047141:43.7848.501:43.78
27.Inge HorstmanW.Z. & P.C. Triton2:10.181995068342:08.971:03.622:08.97
AFGEMMichelle WartaW.Z. & P.C. Triton1:33.64199903376
AFGEMAdia SeyeDwt1:31.47200005366
AFGEMSabrin el BachaDe Dolfijn1:20.52199900548
AFGEMSoraya KuipersVan Vliet Barracuda1:21.63199903068
AFGEMChantal HetjesEd-Vo1:18.68200001510


<< TOP >>
Programmanr. 27
8-12-2013 - 17:55
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sverre OelenWZ&PC Purmerend1:06.151990021471:09.4630.161:09.46
2.Christiaan SmitDe Dolfijn1:21.002001024631:16.8835.441:16.88
3.Emre UysalDwt1:24.162000034651:19.5337.931:19.53
4.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:31.752000030071:22.3637.651:22.36
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:27.162001004271:26.9442.501:26.94
6.Sil OeldrichDaw1:31.072001039231:27.4342.951:27.43
7.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton1:25.072002001131:28.7742.771:28.77
8.Peer van BemmelenDe Dolfijn1:28.572001026671:31.5343.611:31.53


<< TOP >>
Programmanr. 28
8-12-2013 - 17:57
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn27.5719980468427.47
2.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht27.9019980277427.92
3.Melina KnolZV De Zaan28.2019980223228.54
4.Caitlin SmithZV Haerlem29.2819970110028.77
5.Fenke BosschertDaw28.8619970472429.58
6.Sandra ZwaanswijkDaw28.5319850393429.91
7.Mariëlle VijverZwemvereniging Hoorn29.9919980033630.34
8.Jet KleineMSV- Zeemacht29.9619990338430.36
9.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht30.6619980334230.45
10.Jente DekkerDaw31.0920010272430.82
11.Chantal BeijerZV Haerlem31.2219970088431.40
12.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend31.5719990329231.70
13.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht31.7519970488631.91
14.Hester BlomHet Y32.7120010097431.99
15.Rachel JahnZV De Zaan33.6920010095832.02
16.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton31.9520000202232.04
17.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend31.0719980100432.06
18.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht33.1820020210232.28
19.Myrthe van BeekDaw31.9019990107432.33
20.Céline FouzaïDe Dolfijn32.5920020275032.60
21.Yara WeldamAquarijn32.5520010276232.70
22.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht33.6720000390032.85
23.Sanne BartenAquarijn32.5620010128233.12
24.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend33.1520000041233.21
25.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.33.2819980203633.23
26.Tanja SajinovicDe Dolfijn35.0420020227633.89
27.Dewi van MierloMSV- Zeemacht35.3420020192634.39
28.Michelle BartenAquarijn33.3319990372434.61
29.Kim JanssenMSV- Zeemacht34.3720020098634.72
30.Roxanne GrootjenZV De Zaan34.4220020083234.87
31.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht35.2820000155034.91
32.Amber HesperVan Vliet Barracuda35.3620020218834.93
33.Marleen van der StoopAquarius35.4620010494435.02
34.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht37.1620000599835.16
35.Jiske DekkerDaw35.5920020273435.42
36.Josephine LambersMSV- Zeemacht35.7420010082635.57
37.Susan CinqualbreW.Z. & P.C. Triton37.5420000317836.49
38.Anouk BraaksmaAquarius36.6420020084037.16
39.Kyra WesemannMSV- Zeemacht36.8020020144037.21
40.Esmee LuitenMSV- Zeemacht40.8520010484838.10
41.Daphne van HalAquarius42.6620020300840.32
Kim de WitMSV- Zeemacht40.2020010485840.32
43.Amber van der KrukMSV- Zeemacht42.9920010273043.74
DISSimone AnvelinkMSV- Zeemacht32.07200001546
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISHannah BervoetsZV De Zaan30.07200000726
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISMaaike TeunisseMSV- Zeemacht42.73200004180
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMDaphne ten BrinkZV De Zaan28.25198500454
AFGEMMaricha VeenendaalZV De Zaan31.32199903510


<< TOP >>
Programmanr. 29
8-12-2013 - 18:04
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.4119920002724.15
2.Felix GeenenDaw25.1119950108525.11
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht25.4619950388125.14
4.Lex SandburgZV De Zaan25.7319980069925.26
5.Simon KoopenZV De Zaan26.0419980212725.52
6.Tim TuijpZV De Zaan25.7319980097525.66
7.Hiras FerrandinoDwt25.2219930652725.74
8.Klaas van BeekZV Haerlem25.7319880594126.08
9.Sam HaringZV De Zaan26.9219990149126.14
10.Ingmar BakkerA.Z.V.D.26.0619980049326.15
11.Roy van der WoudeZV Haerlem26.4019970057926.40
12.Erik BultDaw26.6819990215326.61
13.Tim WassenaarZV De Zaan26.4019990186926.80
14.Jordi de NijsMSV- Zeemacht26.8219980185126.81
15.Sander DorlandZV De Zaan27.3819990264326.91
16.Tim KieftZV De Zaan27.6219990192127.46
17.Brian OtjesAquarius27.1519990113527.52
18.Anis el BachaouiDe Dolfijn27.7319970209327.63
19.Duncan de VosAquarijn27.0619970317728.05
20.Nick van der WoudeZV Haerlem29.7620000139128.35
21.Gerben RozieMSV- Zeemacht29.6119900250729.03
22.Ian van TielWZ&PC Purmerend29.3820000034929.12
23.Marc CastricumDe Dolfijn29.4820000032129.24
24.Olivier JansDe Dolfijn30.5520000181529.44
25.Maarten van der VeenA.Z.V.D.29.8819990238129.92
26.Eli WairataHet Y30.2020000269129.98
27.Mike SchilderEd-Vo31.4920000076730.08
28.Enrico MollyDe Dolfijn29.8420000414730.15
29.Joffrey van HalAquariusNT19720153730.47
30.Franklin PaassenW.Z. & P.C. Triton32.6420000388130.62
31.Christiaan SmitDe Dolfijn31.8220010246330.73
32.Jairo KauwohMSV- Zeemacht31.9620010159930.86
33.Lars EbbersW.Z. & P.C. Triton34.9120000150333.08
34.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn33.3620020022134.34
35.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton35.4320010072934.51
36.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend34.7020000300734.66
37.Mitch KolkmanZV Haerlem36.3720020121135.23
38.Ilir IhtijarevicDwtNT20010228136.51
39.Frank BouquetA.Z.V.D.37.1520010227936.87
40.Lucas RibDwt37.2420010406737.14
41.Obed AdomakoW.Z. & P.C. Triton43.0720010356738.13
DISJordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton35.53199902483
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISMichael BesMSV- Zeemacht27.50197201205
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMYordi HakvoortZV Waterland42.73200004453
AFGEMMarlon BilDaw32.49200102649