Nr. 1. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 2. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6



Programmanr. 1
17-11-2013 - 15:00
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danielle Grootesde Zijl/LGB9:47.831995012789:52.36
50m:
100m:
150m:
200m:
33.15
1:09.62
1:46.95
2:24.22
33.15
36.47
37.33
37.27
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.31
3:38.42
4:16.03
4:53.48
37.09
37.11
37.61
37.45
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.53
6:09.90
6:47.80
7:25.33
38.05
38.37
37.90
37.53
650m:
700m:
750m:
800m:
8:03.12
8:40.19
9:16.74
9:52.36
37.79
37.07
36.55
35.62
2.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend10:54.9719990329210:40.94
50m:
100m:
150m:
200m:
36.86
1:16.18
1:56.84
2:38.11
36.86
39.32
40.66
41.27
250m:
300m:
350m:
400m:
3:18.69
3:58.71
4:39.51
5:20.00
40.58
40.02
40.80
40.49
450m:
500m:
550m:
600m:
6:00.06
6:40.39
7:21.21
8:02.00
40.06
40.33
40.82
40.79
650m:
700m:
750m:
800m:
8:41.74
9:23.42
10:04.91
10:40.94
39.74
41.68
41.49
36.03
3.Catannia NortanAlbion12:50.4219990440011:24.81
50m:
100m:
150m:
200m:
37.81
1:18.20
2:00.19
2:42.35
37.81
40.39
41.99
42.16
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.94
4:08.34
4:51.50
5:34.63
42.59
43.40
43.16
43.13
450m:
500m:
550m:
600m:
6:18.22
7:02.24
7:46.35
8:30.56
43.59
44.02
44.11
44.21
650m:
700m:
750m:
800m:
9:15.40
10:00.07
10:43.73
11:24.81
44.84
44.67
43.66
41.08
4.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend11:53.5719990289211:39.25
50m:
100m:
150m:
200m:
38.94
1:21.44
2:04.57
2:49.18
38.94
42.50
43.13
44.61
250m:
300m:
350m:
400m:
3:33.56
4:18.60
5:03.15
5:47.81
44.38
45.04
44.55
44.66
450m:
500m:
550m:
600m:
6:32.27
7:16.26
8:00.81
8:45.21
44.46
43.99
44.55
44.40
650m:
700m:
750m:
800m:
9:29.17
10:13.89
10:58.17
11:39.25
43.96
44.72
44.28
41.08
5.Sharon van der LemEd-Vo12:48.2919980027011:49.96
50m:
100m:
150m:
200m:
37.36
1:21.22
2:05.40
2:50.64
37.36
43.86
44.18
45.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:35.04
4:20.57
5:05.09
5:50.20
44.40
45.53
44.52
45.11
450m:
500m:
550m:
600m:
6:35.33
7:20.42
8:06.56
8:53.41
45.13
45.09
46.14
46.85
650m:
700m:
750m:
800m:
9:39.60
10:25.72
11:11.41
11:49.96
46.19
46.12
45.69
38.55
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend13:09.3820010176211:50.58
50m:
100m:
150m:
200m:
39.92
1:24.68
2:09.44
2:54.68
39.92
44.76
44.76
45.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:40.70
4:26.77
5:12.37
5:57.82
46.02
46.07
45.60
45.45
450m:
500m:
550m:
600m:
6:42.98
7:28.47
8:14.23
8:59.95
45.16
45.49
45.76
45.72
650m:
700m:
750m:
800m:
9:44.71
10:29.90
11:13.88
11:50.58
44.76
45.19
43.98
36.70
7.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT20000041212:08.15
50m:
100m:
150m:
200m:
41.06
1:26.13
2:12.17
2:58.22
41.06
45.07
46.04
46.05
250m:
300m:
350m:
400m:
3:44.75
4:30.44
5:16.48
6:02.79
46.53
45.69
46.04
46.31
450m:
500m:
550m:
600m:
6:48.56
7:34.72
8:21.51
9:08.09
45.77
46.16
46.79
46.58
650m:
700m:
750m:
800m:
9:53.94
10:39.66
11:25.32
12:08.15
45.85
45.72
45.66
42.83
8.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn12:47.5720000438012:13.03
HK
50m:
100m:
150m:
200m:
38.20
1:21.73
2:05.94
2:52.34
38.20
43.53
44.21
46.40
250m:
300m:
350m:
400m:
3:38.63
4:25.58
5:13.20
6:00.74
46.29
46.95
47.62
47.54
450m:
500m:
550m:
600m:
6:48.14
7:36.08
8:23.92
9:10.78
47.40
47.94
47.84
46.86
650m:
700m:
750m:
800m:
9:58.02
10:44.03
11:29.21
12:13.03
47.24
46.01
45.18
43.82
9.Demy AppelWZ&PC Purmerend15:09.4719980242413:00.07
50m:
100m:
150m:
200m:
42.12
1:30.26
2:18.87
3:08.84
42.12
48.14
48.61
49.97
250m:
300m:
350m:
400m:
3:58.31
4:48.73
6:28.97
7:19.53
49.47
50.42
1:40.24
50.56
450m:
500m:
550m:
600m:
8:09.69
9:00.15
9:50.27
10:40.24
50.16
50.46
50.12
49.97
650m:
700m:
750m:
800m:
11:29.10
12:17.71
13:00.07
13:00.07
48.86
48.61
42.36
AFGEMAnnamarie ZeekantWZ&PC PurmerendNT200104982


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-11-2013 - 15:30
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben GriffioenDe Columbiaan9:05.961999007718:58.24
50m:
100m:
150m:
200m:
28.54
1:01.16
1:34.84
2:08.51
28.54
32.62
33.68
33.67
250m:
300m:
350m:
400m:
2:42.59
3:16.70
3:51.00
4:25.28
34.08
34.11
34.30
34.28
450m:
500m:
550m:
600m:
4:59.76
5:34.04
6:08.04
6:42.32
34.48
34.28
34.00
34.28
650m:
700m:
750m:
800m:
7:16.52
7:50.77
8:24.92
8:58.24
34.20
34.25
34.15
33.32
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend9:07.801992000279:06.38
50m:
100m:
150m:
200m:
29.41
1:02.08
1:35.72
2:09.31
29.41
32.67
33.64
33.59
250m:
300m:
350m:
400m:
2:43.08
3:17.48
3:51.93
4:26.42
33.77
34.40
34.45
34.49
450m:
500m:
550m:
600m:
5:01.45
5:36.12
6:10.88
6:45.82
35.03
34.67
34.76
34.94
650m:
700m:
750m:
800m:
7:20.74
7:55.98
8:31.50
9:06.38
34.92
35.24
35.52
34.88
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn10:47.691999016439:47.07
50m:
100m:
150m:
200m:
32.38
1:09.29
1:46.45
2:23.30
32.38
36.91
37.16
36.85
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.68
3:37.86
4:15.84
4:52.93
37.38
37.18
37.98
37.09
450m:
500m:
550m:
600m:
5:29.63
6:06.94
6:44.35
7:22.23
36.70
37.31
37.41
37.88
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.93
8:37.21
9:12.70
9:47.07
37.70
37.28
35.49
34.37
4.Erno VriensWZ&PC Purmerend9:33.231999025879:59.35
50m:
100m:
150m:
200m:
31.79
1:07.94
1:45.60
2:22.94
31.79
36.15
37.66
37.34
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.65
3:38.66
4:16.87
4:55.33
37.71
38.01
38.21
38.46
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.88
6:12.62
6:51.34
7:29.44
38.55
38.74
38.72
38.10
650m:
700m:
750m:
800m:
8:07.76
8:45.63
9:22.86
9:59.35
38.32
37.87
37.23
36.49
5.Ian van TielWZ&PC Purmerend10:36.1320000034910:05.31
50m:
100m:
150m:
200m:
31.29
1:07.12
1:43.60
2:20.60
31.29
35.83
36.48
37.00
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.18
3:35.99
4:14.17
4:52.17
37.58
37.81
38.18
38.00
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.20
6:10.52
6:50.02
7:28.84
39.03
39.32
39.50
38.82
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.72
8:49.27
9:28.91
10:05.31
39.88
40.55
39.64
36.40
6.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn9:36.1619870398310:05.88
50m:
100m:
150m:
200m:
32.80
1:09.15
1:46.32
2:23.44
32.80
36.35
37.17
37.12
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.01
3:38.49
4:16.35
4:54.16
37.57
37.48
37.86
37.81
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.34
6:11.52
6:50.70
7:30.93
38.18
39.18
39.18
40.23
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.44
8:48.58
9:28.23
10:05.88
38.51
39.14
39.65
37.65
7.Kaspur van der LemEd-Vo10:06.8519960027910:11.54
50m:
100m:
150m:
200m:
31.91
1:09.15
1:47.60
2:26.78
31.91
37.24
38.45
39.18
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.26
3:44.99
4:23.27
5:05.07
39.48
38.73
38.28
41.80
450m:
500m:
550m:
600m:
5:43.25
6:22.86
7:01.98
7:41.40
38.18
39.61
39.12
39.42
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.04
8:58.33
9:00.45
10:11.54
38.64
38.29
2.12
1:11.09
8.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend10:50.4819970303310:21.10
50m:
100m:
150m:
200m:
32.15
1:09.39
1:48.14
2:27.61
32.15
37.24
38.75
39.47
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.36
3:46.51
4:26.29
5:06.77
38.75
40.15
39.78
40.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:45.83
6:26.26
7:06.60
7:46.17
39.06
40.43
40.34
39.57
650m:
700m:
750m:
800m:
8:26.50
9:06.10
9:45.10
10:21.10
40.33
39.60
39.00
36.00
9.Abdelrahman MohamedDwt11:31.9919980523710:39.09
50m:
100m:
150m:
200m:
33.23
1:11.50
1:51.08
2:31.54
33.23
38.27
39.58
40.46
250m:
300m:
350m:
400m:
3:12.28
3:52.66
4:33.09
5:13.95
40.74
40.38
40.43
40.86
450m:
500m:
550m:
600m:
5:54.71
6:35.67
7:17.25
7:57.00
40.76
40.96
41.58
39.75
650m:
700m:
750m:
800m:
8:37.60
9:18.61
9:59.32
10:39.09
40.60
41.01
40.71
39.77
10.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend10:52.0419970360910:39.48
50m:
100m:
150m:
200m:
32.37
1:10.20
1:49.90
2:30.30
32.37
37.83
39.70
40.40
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.08
3:52.31
4:33.95
5:16.52
40.78
41.23
41.64
42.57
450m:
500m:
550m:
600m:
5:58.99
6:39.22
7:20.74
8:02.76
42.47
40.23
41.52
42.02
650m:
700m:
750m:
800m:
8:43.37
9:22.60
10:03.45
10:39.48
40.61
39.23
40.85
36.03
11.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend11:38.0219990271710:39.73
50m:
100m:
150m:
200m:
34.45
1:12.68
1:54.01
2:34.88
34.45
38.23
41.33
40.87
250m:
300m:
350m:
400m:
3:16.42
3:57.60
4:38.75
5:19.95
41.54
41.18
41.15
41.20
450m:
500m:
550m:
600m:
6:00.81
6:42.18
7:23.50
8:04.14
40.86
41.37
41.32
40.64
650m:
700m:
750m:
800m:
8:44.57
9:26.13
10:05.19
10:39.73
40.43
41.56
39.06
34.54
12.Vito MeijWZ&PC Purmerend11:35.8019990077711:20.35
50m:
100m:
150m:
200m:
35.13
1:15.61
1:57.96
2:41.74
35.13
40.48
42.35
43.78
250m:
300m:
350m:
400m:
3:25.55
4:10.66
4:55.07
6:25.03
43.81
45.11
44.41
1:29.96
450m:
500m:
550m:
700m:
7:11.09
7:56.61
8:41.27
9:22.91
46.06
45.52
44.66
41.64
750m:
800m:
10:03.79
11:20.35
40.88
1:16.56
13.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn12:49.9620010278311:20.91
50m:
100m:
150m:
200m:
37.59
1:20.01
2:01.73
2:44.29
37.59
42.42
41.72
42.56
250m:
300m:
350m:
400m:
3:27.14
4:09.62
4:52.64
5:36.80
42.85
42.48
43.02
44.16
450m:
500m:
550m:
600m:
6:19.58
7:02.84
7:46.72
8:30.68
42.78
43.26
43.88
43.96
650m:
700m:
750m:
800m:
9:13.59
9:57.60
10:41.23
11:20.91
42.91
44.01
43.63
39.68
14.Miguel KloosterDwt11:47.2020010061311:25.58
50m:
100m:
150m:
200m:
36.48
1:17.16
1:59.95
2:42.32
36.48
40.68
42.79
42.37
250m:
300m:
350m:
400m:
3:25.36
4:10.39
4:54.01
5:38.43
43.04
45.03
43.62
44.42
450m:
500m:
550m:
600m:
6:22.66
7:07.14
7:51.73
8:35.99
44.23
44.48
44.59
44.26
650m:
700m:
750m:
800m:
9:19.65
10:02.22
10:44.76
11:25.58
43.66
42.57
42.54
40.82
15.Thijmen van HattumZPC WatervloNT19990110111:39.90
50m:
100m:
150m:
200m:
37.05
1:18.96
2:02.91
2:47.43
37.05
41.91
43.95
44.52
250m:
300m:
350m:
400m:
3:32.13
4:17.29
5:03.28
5:48.14
44.70
45.16
45.99
44.86
450m:
500m:
550m:
600m:
6:33.76
7:18.62
8:03.06
8:47.36
45.62
44.86
44.44
44.30
650m:
700m:
750m:
800m:
9:31.95
10:15.84
10:59.78
11:39.90
44.59
43.89
43.94
40.12
16.Stefan VogelRacing ClubNT19710158911:41.21
50m:
100m:
150m:
200m:
37.22
1:19.22
2:02.62
2:46.04
37.22
42.00
43.40
43.42
250m:
300m:
350m:
400m:
3:30.44
4:15.48
5:00.20
5:44.62
44.40
45.04
44.72
44.42
450m:
500m:
550m:
600m:
6:29.46
7:15.02
7:59.90
8:44.75
44.84
45.56
44.88
44.85
650m:
700m:
750m:
800m:
9:30.41
10:14.90
10:58.69
11:41.21
45.66
44.49
43.79
42.52
17.Jordi van der LemEd-Vo12:38.6120000018912:00.87
50m:
100m:
150m:
200m:
38.60
1:23.82
2:11.03
2:57.95
38.60
45.22
47.21
46.92
250m:
300m:
350m:
400m:
3:44.43
4:31.27
5:18.03
6:03.08
46.48
46.84
46.76
45.05
450m:
500m:
550m:
600m:
6:49.49
7:36.06
8:22.89
9:10.16
46.41
46.57
46.83
47.27
650m:
700m:
750m:
800m:
9:53.82
10:38.07
11:20.11
12:00.87
43.66
44.25
42.04
40.76
18.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend14:29.3820000300712:01.38
50m:
100m:
150m:
200m:
40.66
1:25.19
2:10.73
2:56.35
40.66
44.53
45.54
45.62
250m:
300m:
350m:
400m:
3:41.83
4:28.10
5:14.23
5:59.86
45.48
46.27
46.13
45.63
450m:
500m:
550m:
600m:
6:45.73
7:32.51
8:19.09
9:04.62
45.87
46.78
46.58
45.53
650m:
700m:
750m:
800m:
9:50.21
10:36.96
11:21.30
12:01.38
45.59
46.75
44.34
40.08
19.Pieter van der MeulenZPC WatervloNT20000171312:14.27
50m:
100m:
150m:
200m:
41.17
1:25.25
2:11.01
2:57.22
41.17
44.08
45.76
46.21
250m:
300m:
350m:
400m:
3:42.97
4:29.85
5:16.94
6:03.92
45.75
46.88
47.09
46.98
450m:
500m:
550m:
600m:
6:51.43
7:37.81
8:24.92
9:11.83
47.51
46.38
47.11
46.91
650m:
700m:
750m:
800m:
9:59.14
10:45.94
11:30.92
12:14.27
47.31
46.80
44.98
43.35
20.Jimmy RobinsonWZ&PC PurmerendNT20000245712:20.73
50m:
100m:
150m:
200m:
42.31
1:28.11
2:15.17
3:02.69
42.31
45.80
47.06
47.52
250m:
300m:
350m:
400m:
3:50.20
4:37.91
5:25.20
6:12.55
47.51
47.71
47.29
47.35
450m:
500m:
550m:
600m:
6:58.19
7:44.51
8:30.40
9:17.69
45.64
46.32
45.89
47.29
650m:
700m:
750m:
800m:
10:04.41
10:52.04
11:39.06
12:20.73
46.72
47.63
47.02
41.67
21.Koen BeckerZwemvereniging HoornNT20010364112:22.88
50m:
100m:
150m:
200m:
41.27
1:28.51
2:16.27
3:03.46
41.27
47.24
47.76
47.19
250m:
300m:
350m:
400m:
3:51.42
4:38.09
5:26.46
6:14.94
47.96
46.67
48.37
48.48
450m:
500m:
550m:
600m:
7:02.80
7:51.15
8:36.91
9:23.05
47.86
48.35
45.76
46.14
650m:
700m:
750m:
800m:
10:08.25
10:54.51
11:40.55
12:22.88
45.20
46.26
46.04
42.33
22.Sjoerd JongertA.Z.V.D.12:46.9320010042712:26.28
50m:
100m:
150m:
200m:
36.80
1:19.89
2:05.91
2:52.52
36.80
43.09
46.02
46.61
250m:
300m:
350m:
400m:
3:40.58
4:28.51
5:17.16
6:05.48
48.06
47.93
48.65
48.32
450m:
500m:
550m:
600m:
6:55.12
7:41.32
8:29.83
9:17.66
49.64
46.20
48.51
47.83
650m:
700m:
750m:
800m:
10:05.06
10:53.25
11:41.77
12:26.28
47.40
48.19
48.52
44.51
23.Jorrit van der VeldeZPC WatervloNT20000070112:41.05
50m:
100m:
150m:
200m:
41.91
1:28.75
2:17.72
3:06.00
41.91
46.84
48.97
48.28
250m:
300m:
350m:
400m:
3:55.32
4:41.98
5:30.63
6:18.69
49.32
46.66
48.65
48.06
450m:
500m:
550m:
600m:
7:06.03
7:55.34
8:43.03
9:31.52
47.34
49.31
47.69
48.49
650m:
700m:
750m:
800m:
11:09.27
11:56.75
12:41.05
12:41.05
1:37.75
47.48
44.30
24.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn12:51.7120010046712:46.31
50m:
100m:
150m:
200m:
42.12
1:28.63
2:16.45
3:04.68
42.12
46.51
47.82
48.23
250m:
300m:
350m:
400m:
3:52.73
4:42.76
5:32.17
6:21.84
48.05
50.03
49.41
49.67
450m:
500m:
550m:
600m:
7:12.25
8:02.44
8:52.80
9:40.26
50.41
50.19
50.36
47.46
650m:
700m:
750m:
800m:
10:29.44
11:18.02
12:03.57
12:46.31
49.18
48.58
45.55
42.74
25.Frank BouquetA.Z.V.D.13:08.9420010227912:55.78
50m:
100m:
150m:
200m:
41.94
1:29.52
2:18.77
3:07.53
41.94
47.58
49.25
48.76
250m:
300m:
350m:
400m:
3:56.78
4:44.93
5:33.24
6:21.81
49.25
48.15
48.31
48.57
450m:
500m:
550m:
600m:
7:10.33
7:59.44
8:49.65
9:39.16
48.52
49.11
50.21
49.51
650m:
700m:
750m:
800m:
10:28.71
11:19.23
12:07.63
12:55.78
49.55
50.52
48.40
48.15
26.Bjorn KeizerEd-VoNT20010219913:18.49
50m:
100m:
150m:
200m:
43.29
1:32.99
2:23.80
3:14.11
43.29
49.70
50.81
50.31
250m:
300m:
350m:
400m:
4:04.69
4:56.94
5:47.08
6:39.25
50.58
52.25
50.14
52.17
450m:
500m:
550m:
600m:
7:30.14
8:21.20
9:12.58
10:05.99
50.89
51.06
51.38
53.41
650m:
700m:
750m:
800m:
10:57.44
11:49.49
12:37.75
13:18.49
51.45
52.05
48.26
40.74
27.Vincent DragtZwemvereniging HoornNT20010409114:10.32
50m:
100m:
150m:
200m:
49.18
1:41.17
2:35.70
3:30.35
49.18
51.99
54.53
54.65
250m:
300m:
350m:
450m:
4:23.88
5:18.69
6:12.96
7:06.97
53.53
54.81
54.27
54.01
500m:
550m:
600m:
650m:
8:54.22
9:48.15
10:41.90
11:35.66
1:47.25
53.93
53.75
53.76
700m:
750m:
800m:
12:29.14
13:21.89
14:10.32
53.48
52.75
48.43
AFGEMRick NobelsZwemvereniging Hoorn10:00.56199505569
AFGEMTimo GolverdingenWZ&PC PurmerendNT200003475


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-11-2013 - 16:25
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sophie van EsveldDwtNT2003006546:05.01
50m:
100m:
40.75
1:25.90
40.75
45.15
150m:
200m:
2:12.78
3:00.92
46.88
48.14
250m:
300m:
3:48.04
4:35.11
47.12
47.07
350m:
400m:
5:21.73
6:05.01
46.62
43.28
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend6:43.802003010066:09.86
50m:
100m:
41.33
1:27.15
41.33
45.82
150m:
200m:
2:13.56
3:01.28
46.41
47.72
250m:
300m:
3:48.41
4:36.67
47.13
48.26
350m:
400m:
5:25.12
6:09.86
48.45
44.74
3.Feia PersadZwemvereniging Hoorn6:37.092002018286:22.04
50m:
100m:
42.48
1:31.92
42.48
49.44
150m:
200m:
2:19.90
3:08.10
47.98
48.20
250m:
300m:
3:58.11
4:47.39
50.01
49.28
350m:
400m:
5:37.10
6:22.04
49.71
44.94
4.Yara GolverdingenWZ&PC PurmerendNT2003004946:30.58
BT
50m:
100m:
41.93
1:29.73
41.93
47.80
150m:
200m:
2:18.56
3:08.10
48.83
49.54
250m:
300m:
3:59.60
4:49.62
51.50
50.02
350m:
400m:
5:39.98
6:30.58
50.36
50.60
5.Tessa TakkenZwemvereniging HoornNT2003016926:32.18
100m:
150m:
1:31.55
2:22.06
1:31.55
50.51
200m:
250m:
3:12.61
4:02.98
50.55
50.37
300m:
350m:
4:54.05
5:44.91
51.07
50.86
400m:6:32.1847.27
6.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend7:07.182003011186:33.06
50m:
100m:
42.74
1:31.53
42.74
48.79
150m:
200m:
2:20.81
3:10.87
49.28
50.06
250m:
300m:
4:01.26
4:53.31
50.39
52.05
350m:
400m:
5:45.18
6:33.06
51.87
47.88
7.Kim VeermanEd-VoNT2003005586:33.49
50m:
100m:
41.45
1:29.51
41.45
48.06
150m:
200m:
2:20.27
3:10.72
50.76
50.45
250m:
300m:
4:00.32
4:51.11
49.60
50.79
350m:
400m:
5:44.00
6:33.49
52.89
49.49
8.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT2003026706:37.55
50m:
100m:
44.66
1:35.27
44.66
50.61
150m:
200m:
2:25.30
3:16.12
50.03
50.82
250m:
300m:
4:07.49
4:58.91
51.37
51.42
350m:
400m:
5:49.69
6:37.55
50.78
47.86
9.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend7:28.922003010046:45.03
50m:
100m:
46.89
1:39.16
46.89
52.27
150m:
200m:
2:32.64
3:26.18
53.48
53.54
250m:
300m:
4:18.51
5:09.83
52.33
51.32
350m:
400m:
5:59.11
6:45.03
49.28
45.92
10.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend7:43.642003014807:01.21
50m:
100m:
46.75
1:39.38
46.75
52.63
150m:
200m:
2:33.77
3:28.38
54.39
54.61
250m:
300m:
4:23.17
5:17.42
54.79
54.25
350m:
400m:
6:10.47
7:01.21
53.05
50.74
11.Noa de KrakerWZ&PC PurmerendNT2002037387:06.98
50m:
100m:
44.20
1:37.17
44.20
52.97
150m:
200m:
2:32.96
3:28.86
55.79
55.90
250m:
300m:
4:24.68
5:20.19
55.82
55.51
350m:
400m:
6:16.09
7:06.98
55.90
50.89
12.Eline MastWZ&PC PurmerendNT2003023467:26.74
50m:
100m:
49.70
1:45.54
49.70
55.84
150m:
200m:
2:43.57
3:42.91
58.03
59.34
250m:
300m:
4:40.42
5:38.91
57.51
58.49
350m:
400m:
6:36.53
7:26.74
57.62
50.21
13.Noa-Anna van BalenWZ&PC PurmerendNT2002041388:01.38
50m:
100m:
51.10
1:49.48
51.10
58.38
150m:
200m:
2:52.69
3:56.27
1:03.21
1:03.58
250m:
300m:
4:58.90
6:02.43
1:02.63
1:03.53
350m:
400m:
7:06.34
8:01.38
1:03.91
55.04


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-11-2013 - 16:45
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend6:10.752002006895:25.98
50m:
100m:
35.22
1:16.69
35.22
41.47
150m:
200m:
1:58.04
2:40.46
41.35
42.42
250m:
300m:
3:22.43
4:04.92
41.97
42.49
350m:
400m:
4:46.94
5:25.98
42.02
39.04
2.Kenan CörüzDwtNT2003003575:31.07
50m:
100m:
37.31
1:19.41
37.31
42.10
150m:
200m:
2:01.86
2:44.48
42.45
42.62
250m:
300m:
3:27.00
4:09.77
42.52
42.77
350m:
400m:
4:52.04
5:31.07
42.27
39.03
3.Ruud VeermanEd-Vo6:22.242002005855:56.38
50m:
100m:
36.69
1:19.70
36.69
43.01
150m:
200m:
2:04.14
2:50.01
44.44
45.87
250m:
300m:
3:37.28
4:25.82
47.27
48.54
350m:
400m:
5:13.07
5:56.38
47.25
43.31
4.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn6:34.132002002215:57.23
50m:
100m:
37.67
1:21.10
37.67
43.43
150m:
200m:
2:06.52
2:51.89
45.42
45.37
250m:
300m:
3:38.40
4:26.02
46.51
47.62
350m:
400m:
5:12.79
5:57.23
46.77
44.44
5.Barry SchotWZ&PC Purmerend6:49.502003003216:04.91
50m:
100m:
40.23
1:26.99
40.23
46.76
150m:
200m:
2:13.23
2:59.11
46.24
45.88
250m:
300m:
3:46.47
4:33.40
47.36
46.93
350m:
400m:
5:20.66
6:04.91
47.26
44.25
6.Tom VeermanEd-VoNT2002009656:21.08
50m:
100m:
43.18
1:32.53
43.18
49.35
150m:
200m:
2:20.09
3:08.98
47.56
48.89
250m:
300m:
3:57.71
4:46.69
48.73
48.98
350m:
400m:
5:35.45
6:21.08
48.76
45.63
7.Stanley HauWZ&PC Purmerend7:28.782003006556:48.94
50m:
100m:
43.29
1:34.71
43.29
51.42
150m:
200m:
2:25.58
3:19.60
50.87
54.02
250m:
300m:
4:12.19
5:07.41
52.59
55.22
350m:
400m:
6:00.67
6:48.94
53.26
48.27
8.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend6:58.582002009997:03.71
50m:
100m:
42.24
1:31.59
42.24
49.35
150m:
200m:
2:24.05
3:17.20
52.46
53.15
250m:
300m:
4:11.09
5:05.04
53.89
53.95
350m:
400m:
5:57.72
7:03.71
52.68
1:05.99


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-11-2013 - 16:50
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Myrthe NatzijlZC Borger2:56.702004000762:41.33
50m:35.2135.21100m:1:15.0339.82150m:1:58.5043.47200m:2:41.3342.83
2.Marc TolEd-VoNT2004001253:11.84
50m:43.5543.55100m:1:31.3047.75150m:2:21.3750.07200m:3:11.8450.47
3.Kelvin DouwmaDwtNT2004005473:13.64
50m:43.1443.14100m:1:32.5149.37150m:2:23.7351.22200m:3:13.6449.91
4.Simon AdamsWZ&PC PurmerendNT2004004613:15.52
50m:43.3443.34100m:1:34.1750.83150m:2:24.0449.87200m:3:15.5251.48
5.Vincent van WelyWZ&PC PurmerendNT2004009893:36.44
50m:48.7048.70100m:1:45.6256.92150m:2:43.0657.44200m:3:36.4453.38
6.Lisa van den HovenWZ&PC PurmerendNT2004025063:42.10
Backup tijd
50m:46.8246.82100m:1:43.7056.88150m:2:42.2558.55200m:3:42.1059.85
7.Jasmijn van GenderenWZ&PC PurmerendNT2005006563:46.06
50m:50.2250.22100m:1:49.0658.84150m:2:48.3659.30200m:3:46.0657.70
8.Deborah BroerseWZ&PC PurmerendNT2004026163:58.76
Backup tijd
50m:52.0252.02100m:1:53.371:01.35150m:2:57.411:04.04200m:3:58.761:01.35
9.Lucas DouwmaDwtNT2004013374:04.16
50m:53.4353.43100m:2:00.271:06.84150m:3:03.851:03.58200m:4:04.161:00.31


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-11-2013 - 17:00
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danielle Grootesde Zijl/LGB2:37.271995012782:36.74
50m:33.5533.55100m:1:13.8940.34150m:2:01.9648.07200m:2:36.7434.78
2.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend2:42.591999032922:50.20
50m:35.6835.68100m:1:20.6244.94150m:2:10.1249.50200m:2:50.2040.08
3.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:02.261999028923:07.07
50m:41.9241.92100m:1:27.9546.03150m:2:26.3858.43200m:3:07.0740.69
4.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend3:07.562001017623:07.92
50m:40.9040.90100m:1:29.5048.60150m:2:26.6457.14200m:3:07.9241.28
DISDemy AppelWZ&PC Purmerend3:41.98199802424
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
50m:44.4044.40100m:1:35.1650.76150m:2:27.8152.65


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-11-2013 - 17:05
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:11.571992000272:14.88
50m:27.3627.36100m:1:02.2734.91150m:1:41.6039.33200m:2:14.8833.28
2.Vito MeijWZ&PC Purmerend2:30.171999007772:34.57
50m:33.4133.41100m:1:13.5440.13150m:1:59.9546.41200m:2:34.5734.62
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:39.412000003492:38.74
50m:34.9834.98100m:1:15.5840.60150m:2:03.5547.97200m:2:38.7435.19
4.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:38.811999025872:40.56
50m:36.3636.36100m:1:16.6340.27150m:2:04.2447.61200m:2:40.5636.32
5.Abdelrahman MohamedDwt3:00.251998052372:45.17
50m:34.9134.91100m:1:17.1842.27150m:2:07.3650.18200m:2:45.1737.81
6.Thijmen van HattumZPC Watervlo2:49.011999011012:48.20
50m:35.4035.40100m:1:18.8143.41150m:2:07.7348.92200m:2:48.2040.47
7.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend2:57.331999027172:51.47
50m:40.3240.32100m:1:24.8444.52150m:2:14.5849.74200m:2:51.4736.89
8.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend2:45.251997036092:52.38
50m:34.5534.55100m:1:17.8943.34150m:2:10.0352.14200m:2:52.3842.35
9.Miguel KloosterDwt3:00.132001006133:01.97
50m:42.9942.99100m:1:26.7543.76150m:2:20.8554.10200m:3:01.9741.12
10.Pieter van der MeulenZPC Watervlo3:23.352000017133:14.08
50m:43.8143.81100m:1:31.4147.60150m:2:30.0258.61200m:3:14.0844.06
11.Jorrit van der VeldeZPC Watervlo3:08.392000007013:17.37
50m:40.8840.88100m:1:33.9653.08150m:2:31.4057.44200m:3:17.3745.97
DISStefan VogelRacing ClubNT197101589
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
50m:42.3742.37100m:1:38.3055.93150m:2:38.381:00.08
DISJimmy RobinsonWZ&PC Purmerend3:34.71200002457
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
50m:46.0146.01100m:1:36.0750.06150m:2:42.711:06.64
AFGEMTim WijnbergerZwemvereniging Hoorn3:27.29200100467
AFGEMTimo GolverdingenWZ&PC PurmerendNT200003475


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-11-2013 - 17:15
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:21.412003010063:16.24
50m:45.4045.40100m:1:36.1650.76150m:2:30.6054.44200m:3:16.2445.64
2.Sophie van EsveldDwt3:25.262003006543:17.97
50m:45.0245.02100m:1:36.9751.95150m:2:35.1658.19200m:3:17.9742.81
3.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT2003026703:27.44
50m:51.9351.93100m:1:42.6850.75150m:2:39.9657.28200m:3:27.4447.48
4.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend3:30.492003010043:30.68
50m:51.1351.13100m:1:44.7853.65150m:2:46.251:01.47200m:3:30.6844.43
5.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend3:38.122003011183:31.02
50m:48.9748.97100m:1:43.9855.01150m:2:45.381:01.40200m:3:31.0245.64
6.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:48.882003014803:39.62
50m:51.6451.64100m:1:43.6952.05150m:2:50.841:07.15200m:3:39.6248.78
DISYara GolverdingenWZ&PC Purmerend3:31.16200300494
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
50m:52.9752.97100m:1:45.1652.19150m:2:40.5455.38


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-11-2013 - 17:20
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend2:54.422002006892:48.51
50m:37.0137.01100m:1:22.2845.27150m:2:10.0247.74200m:2:48.5138.49
2.Kenan CörüzDwtNT2003003572:52.66
50m:38.5638.56100m:1:26.7148.15150m:2:15.6448.93200m:2:52.6637.02
3.Barry SchotWZ&PC Purmerend3:57.552003003213:17.54
50m:48.9948.99100m:1:38.9849.99150m:2:36.1457.16200m:3:17.5441.40
4.Stanley HauWZ&PC Purmerend3:45.212003006553:37.05
50m:56.1556.15100m:1:50.2954.14150m:2:47.2456.95200m:3:37.0549.81
NG.ZAStefano JonjicWZ&PC PurmerendNT200200999