Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 5. Alle, 200m vrije slag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 51. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 52. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 53. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 54. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 71. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 72. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 73. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 74. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 800m vrije slag  Heren Senioren Open


LAC 1e periode / Limietwedstrijd
Zaandam, 20-10-2013


Programmanr. 1
20-10-2013 - 13:00
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Anouk HilgersOceanus3:10.952002018903:08.1243.803:08.12
2.Amber CelieOceanus3:05.452003007563:08.7441.473:08.74
3.Sarah el BachaDe Dolfijn3:10.182002011043:13.0941.173:13.09
4.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht3:07.592002021023:13.8146.843:13.81
5.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan3:12.602003008803:14.5044.553:14.50
6.Olivia SchalekampOceanus3:25.732002037323:19.5846.093:19.58
7.Eline HoekstraOEZA3:25.562003012803:20.5951.123:20.59
8.Iris van DuijseZV De Zaan3:26.862003003223:21.9848.283:21.98
9.Kyra WesemannMSV- ZeemachtNT2002014403:30.5852.173:30.58
10.Kim JanssenMSV- Zeemacht3:33.032002009863:31.1349.973:31.13
11.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan3:36.572003027443:31.3951.043:31.39
12.Sterre KieftKzc3:37.832002030103:33.7250.003:33.72
13.Nouska de ReusZV De Zaan3:36.472002008303:38.0455.103:38.04
14.Madelon HulsingZV De Zaan3:46.362002015923:41.0348.533:41.03
15.Talita Dijkman DulkesKzcNT2002034843:42.6854.433:42.68
16.Yvonne EngelZV De ZaanNT2003007803:42.9156.253:42.91
17.Zofia SensHet Y3:51.192002027483:50.3258.683:50.32
DISChimène BreuringZV De ZaanNT200201210RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISSanne LagerweijZV De Zaan3:54.66200201552SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISFleur van LeeuwenZV De Zaan3:32.75200300782SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 2
20-10-2013 - 13:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Thomas WeeningOceanus2:51.372002005232:50.9036.932:50.90
2.Finn VosOceanus3:06.832002006653:08.9346.263:08.93
3.Robin PhaffZV De Zaan3:37.022002013713:34.2750.073:34.27
4.Michael MasseursOceanus3:37.082002017053:37.1152.953:37.11
5.Robert-Jan KleywegtDAWNT2003016453:38.6354.863:38.63
6.Joel SiebenZV De Zaan3:46.692002008893:48.811:02.063:48.81
7.Gijs HockxOceanusNT2003007954:01.4857.294:01.48
8.Jur In de BraektZV De Zaan4:06.732003003654:01.961:02.514:01.96
DISRuben de VriendOEZA3:29.89200300981SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISMartijn HutschemakersDe DolfijnNT200301911SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISJelle BoschZV De Zaan3:25.98200200887SS
SS - Met handen over elkaar keer- of eindpunt aangetikt
DISPepijn van der PuttenZV De Zaan4:17.45200300361SS
SS - Met handen over elkaar keer- of eindpunt aangetikt
DISLuan Dijkman DulkesKzcNT200302431VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 3
20-10-2013 - 13:25
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Noa OldenhofDe Dolfijn2:34.601997006222:34.2333.012:34.23
2.Alice BravoHet Y2:29.761987053462:34.8433.712:34.84
3.Kimberly MijnenZV De Zaan2:36.601995036442:35.3633.162:35.36
4.Eef HollanderDes2:31.671996020742:35.6933.282:35.69
5.Chantal GroveDe Dolfijn2:28.711994018442:36.7532.352:36.75
6.Mariëlle VijverZwemvereniging Hoorn2:37.781998003362:40.8233.572:40.82
7.Gaetane DemyttenaereDes2:40.871999050182:41.9733.502:41.97
8.Dyana van PomerenKzc2:41.031990029902:44.0437.162:44.04
9.Aphrodite CivalHet Y2:46.012001032522:44.4835.002:44.48
10.Jet KleineMSV- Zeemacht2:48.461999033842:47.7636.572:47.76
11.Sterre KellerDes2:51.231999041422:49.0834.082:49.08
12.Hannah BervoetsZV De Zaan2:50.852000007262:50.6135.262:50.61
13.Giulia CorsiOceanus2:51.732001004682:51.2837.542:51.28
14.Naomi te LindertDAW2:53.991999047822:52.7236.722:52.72
15.Samira MijnenZV De Zaan2:53.291997013202:52.8738.082:52.87
16.Ilse RijnjaDes3:00.441998024322:52.9239.582:52.92
17.Emma van ZantenOceanus2:59.452001022102:55.2340.392:55.23
18.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht2:51.541998033422:58.4136.662:58.41
19.Kirsten DijkmanKzc2:57.062000008422:59.7239.772:59.72
20.Rachel JahnZV De Zaan3:07.862001009583:00.1942.683:00.19
21.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht2:58.801997048863:02.0642.063:02.06
22.Dieuwertje JorinkDAW2:56.131993023063:03.7240.433:03.72
23.Shira de HaanOEZA3:02.222000011303:03.8141.043:03.81
24.Denise OtjesAquarius3:06.021996013783:04.6136.253:04.61
25.Sam EveleensOceanus3:11.912001005083:08.4444.023:08.44
26.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht3:10.342000039003:09.0846.413:09.08
27.Naomi BuurOEZA3:07.762001015203:11.5945.383:11.59
28.Beau van DommelenOceanus3:10.492000039923:14.4747.133:14.47
29.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht3:11.672000015503:15.3246.903:15.32
30.Myrthe van VierzenOceanusNT1998033403:18.5348.633:18.53
31.Anouck RamdjanamsinghOceanus3:32.062001005023:19.5747.883:19.57
32.Renee DemyttenaereDes3:51.032001027583:34.1147.513:34.11
33.Bianca KosterZV De Zaan3:25.882001006303:34.5952.103:34.59
34.Maartje RijnjaDes3:59.622001013443:36.2649.353:36.26
DISCharlotte PernotHet YNT199803258VP
VP - Met handen over elkaar keerpunt of eindpunt aangetikt
AFGEMSilke JonkDAW2:38.17199802042
NGSuzanne BronsOceanus3:24.73199605880


<< TOP >>
Programmanr. 4
20-10-2013 - 13:45
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lars BottelierVzv2:24.961997026812:18.0929.612:18.09
2.Thomas VeroudenOceanus2:25.151996028552:22.6829.932:22.68
3.Ben ZentveldVzv2:25.551995058352:23.2430.282:23.24
4.Lex SandburgZV De Zaan2:32.511998006992:27.4730.902:27.47
5.Fred SminkHet Y2:22.451991045192:29.3030.262:29.30
6.Damian MartensHet Y2:30.571997010952:30.0830.512:30.08
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:36.381998018512:31.1730.122:31.17
8.Simon KoopenZV De Zaan2:44.271998021272:31.5329.932:31.53
9.Gerben RozieMSV- Zeemacht2:32.581990025072:32.0534.742:32.05
10.Thomas HuismanVzv2:36.741998010812:33.3833.512:33.38
11.Tim WassenaarZV De Zaan2:34.131999018692:35.0733.792:35.07
12.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn2:33.611996010752:36.7531.792:36.75
13.Kilian Xavier de Kruyf MolinaDes2:41.422000026672:36.9633.492:36.96
14.Ruben van VierzenOceanus2:39.612000008032:38.4633.902:38.46
15.Reijer BoodtDe Dolfijn2:53.521999010012:39.1232.122:39.12
16.Martijn van der ZwaardOceanus2:33.631996023432:39.8234.102:39.82
17.Erik BultDAW2:36.621999021532:40.2031.942:40.20
18.Brian OtjesAquarius2:44.041999011352:42.6030.732:42.60
19.Ronald GroveOceanus2:36.481961001612:43.6135.102:43.61
20.Bjarne BruijnsKzc2:43.731997046172:47.3336.152:47.33
21.Tim KieftZV De Zaan2:48.561999019212:47.4132.172:47.41
22.Olaf van der ZwaardOceanus3:11.701998027772:55.4439.922:55.44
23.Jairo KauwohMSV- Zeemacht3:48.622001015992:57.3942.802:57.39
24.Sebastian van der BornOceanus3:00.582000008053:01.4839.693:01.48
25.Jarno GroenOEZA3:09.672001022633:04.1041.873:04.10
26.Pim HollanderDes3:39.601999010513:10.12FJ 149.043:10.12
27.Gijs van OuwerkerkZV De Zaan3:17.782001017573:10.12FJ 247.793:10.12
28.Ice SangmalaiDAW3:15.312000034293:10.4143.083:10.41
29.Ignazio NunziDes3:31.182001018033:18.0144.653:18.01
30.Naresh MurliOceanus3:36.491998048913:31.9144.933:31.91
31.Mike EngelOceanus3:37.441997048273:33.2653.093:33.26
32.Lorenzo KliffenOceanus3:48.231993070833:50.9547.173:50.95
DISEmiel van ArkelHet Y3:51.19200103937AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
DISRoy VlielandKzc2:58.78199901517VP
VP - Met handen over elkaar keerpunt of eindpunt aangetikt
DISChristiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:23.13199503881RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBart SommelingOceanus2:19.46199800765SS
SS - Met handen over elkaar keer- of eindpunt aangetikt
NG.ZARemco HolstegeDes3:26.79200104189
AFGEMPepijn JorinkDAW2:37.45199502575
AFGEMFreek HollanderDes3:03.39200103815


<< TOP >>
Programmanr. 5
20-10-2013 - 14:10
200m vrije slagMix Minioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
Meisjes Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Femme BolOceanus3:40.112004003923:19.5246.231:38.523:19.52
2.Romée VeldtOceanusNT2005001643:26.2145.001:38.963:26.21
3.Lonneke RitmanKzc3:38.272004000223:27.9745.251:38.793:27.97
4.Nina BellaartOceanusNT2004007563:30.8447.091:40.643:30.84
5.Aniek van den BrinkDe DolfijnNT2005000903:33.6949.201:44.473:33.69
6.Lotta van WestreenenDe DolfijnNT2004014603:38.6647.441:44.503:38.66

Jongens Minioren 3 en 4, Jongens

1.Tycho de JongeKzc3:19.142004004112:58.0340.611:26.632:58.03
2.Jochem van ZantenOceanusNT2004002493:12.5844.281:34.093:12.58
3.Damjan SajinovicDe DolfijnNT2004009973:16.3944.021:36.443:16.39
4.Liam BreebaartOceanusNT2004002473:18.5745.001:36.133:18.57
5.Joren OldenhofDe DolfijnNT2004000453:49.6151.081:52.823:49.61
NGJort KempOceanusNT200400533

BMAmber van der KrukMSV- Zeemacht3:44.422001027303:33.1045.631:40.213:33.10


<< TOP >>
Programmanr. 51
20-10-2013 - 14:15
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Nathalie BakkerDe Dolfijn1:09.071999037321:09.1733.561:09.17
2.Paulina van der ZouwDe DolfijnNT1969009721:18.6838.731:18.68
3.Femke StevensZV De Zaan1:18.651999015461:19.8538.471:19.85
4.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi1:21.721998040741:22.1239.891:22.12
5.Demi BramaDe Otters Het Gooi1:24.012000035641:24.2540.721:24.25


<< TOP >>
Programmanr. 52
20-10-2013 - 14:20
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sam HaringZV De Zaan1:02.431999014911:03.2930.561:03.29
2.Barry van Engeldorp GastelaarsAquarius1:19.241999000891:18.1036.941:18.10
3.Friso DatemaAquarius1:17.202000030271:20.6339.661:20.63
4.Koen GaalOEZA1:18.501999011131:21.6639.061:21.66
5.Roel GaalOEZA1:25.082001011731:25.7840.781:25.78
NG.ZAMuharem YilmazDe Dolfijn1:19.73199701931


<< TOP >>
Programmanr. 53
20-10-2013 - 14:20
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 54
20-10-2013 - 14:20
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sander DorlandZV De Zaan1:15.941999026431:14.6634.321:14.66
2.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:14.891996010751:18.8137.801:18.81
3.Joe Julien KassisDe Dolfijn1:29.181997041531:29.7440.111:29.74
4.Issam AlahyaneDe DolfijnNT1998015011:31.9450.341:31.94


<< TOP >>
Programmanr. 6
20-10-2013 - 14:25
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Samantha van VuureDe DolfijnNT2002002305:07.34
50m:
100m:
34.97
1:13.32
34.97
38.35
150m:
200m:

2:31.88
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.34
2.Tara van LeeuwenKzc5:40.582002011125:30.59
50m:
100m:
37.96
1:19.09
37.96
41.13
150m:
200m:

2:45.18
250m:
300m:
350m:
400m:

5:30.59
3.Danique BernardEd-Vo5:39.862002002245:32.64
50m:
100m:
38.32
1:19.68
38.32
41.36
150m:
200m:

2:46.18
250m:
300m:
350m:
400m:

5:32.64
4.Fleur DijkhuizenDe Otters Het Gooi5:53.532002015545:46.47
50m:
100m:
39.22
1:22.22
39.22
43.00
150m:
200m:

2:50.59
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.47
5.Jane SommelingOceanus5:49.072002004065:46.85
50m:
100m:
39.88
1:24.19
39.88
44.31
150m:
200m:

2:52.75
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.85
6.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht6:10.652002021026:06.22
50m:
100m:
41.55
1:28.45
41.55
46.90
150m:
200m:

3:06.15
250m:
300m:
350m:
400m:

6:06.22
7.Anouk HilgersOceanus6:24.782002018906:12.95
50m:
100m:
42.20
1:29.41
42.20
47.21
150m:
200m:

3:06.13
250m:
300m:
350m:
400m:

6:12.95
8.Sarah el BachaDe Dolfijn6:03.952002011046:13.15
50m:
100m:
42.89
1:30.82
42.89
47.93
150m:
200m:

3:05.02
250m:
300m:
350m:
400m:

6:13.15
9.Renske DutilhHet Y6:13.332002011886:14.46
50m:
100m:
42.78
1:30.83
42.78
48.05
150m:
200m:

3:05.55
250m:
300m:
350m:
400m:

6:14.46
10.Olivia SchalekampOceanusNT2002037326:15.08
50m:
100m:
42.01
1:28.30
42.01
46.29
150m:
200m:

3:03.89
250m:
300m:
350m:
400m:

6:15.08
11.Amber CelieOceanusNT2003007566:23.11
50m:
100m:
41.67
1:29.52
41.67
47.85
150m:
200m:

3:09.57
250m:
300m:
350m:
400m:

6:23.11
12.Iris van DuijseZV De Zaan7:36.012003003226:30.43
50m:
100m:
43.86
1:32.98
43.86
49.12
150m:
200m:

3:12.98
250m:
300m:
350m:
400m:

6:30.43
13.Melina Carrillo MorenoZV De ZaanNT2003008806:43.66
50m:
100m:
47.12
1:39.35
47.12
52.23
150m:
200m:

3:24.56
250m:
300m:
350m:
400m:

6:43.66
Esmeralda Duarte de PinaZV De ZaanNT2003027446:43.66
50m:
100m:
45.80
1:35.34
45.80
49.54
150m:
200m:

3:20.46
250m:
300m:
350m:
400m:

6:43.66
15.Eline HoekstraOEZA6:56.442003012806:48.40
50m:
100m:
46.28
1:39.60
46.28
53.32
150m:
200m:

3:21.75
250m:
300m:
350m:
400m:

6:48.40
16.Sanne LagerweijZV De Zaan6:58.742002015526:50.63
50m:
100m:
45.61
1:36.39
45.61
50.78
150m:
200m:

3:21.55
250m:
300m:
350m:
400m:

6:50.63
17.Yvonne EngelZV De ZaanNT2003007806:51.72
50m:
100m:
47.67
1:39.79
47.67
52.12
150m:
200m:

3:24.94
250m:
300m:
350m:
400m:

6:51.72
18.Fleur van LeeuwenZV De Zaan7:46.642003007826:52.29
50m:
100m:
48.42
1:41.46
48.42
53.04
150m:
200m:

3:28.59
250m:
300m:
350m:
400m:

6:52.29
19.Kyra WesemannMSV- Zeemacht6:35.942002014406:56.65
50m:
100m:
47.65
1:39.24
47.65
51.59
150m:
200m:

3:26.13
250m:
300m:
350m:
400m:

6:56.65
20.Nouska de ReusZV De Zaan7:04.612002008306:58.87
50m:
100m:
45.77
1:38.72
45.77
52.95
150m:
200m:

3:24.43
250m:
300m:
350m:
400m:

6:58.87
21.Talita Dijkman DulkesKzcNT2002034847:06.59
50m:
100m:
48.59
1:43.03
48.59
54.44
150m:
200m:

3:32.85
250m:
300m:
350m:
400m:

7:06.59
22.Kim JanssenMSV- Zeemacht7:11.972002009867:08.44
50m:
100m:
42.63
1:31.32
42.63
48.69
150m:
200m:

3:03.19
250m:
300m:
350m:
400m:

7:08.44
23.Chimène BreuringZV De ZaanNT2002012107:11.36
50m:
100m:
49.02
1:45.14
49.02
56.12
150m:
200m:

3:36.74
250m:
300m:
350m:
400m:

7:11.36
Madelon HulsingZV De Zaan7:37.302002015927:11.36
50m:
100m:
49.43
1:44.64
49.43
55.21
150m:
200m:

3:36.93
250m:
300m:
350m:
400m:

7:11.36
25.Zofia SensHet YNT2002027487:24.34
50m:
100m:
49.03
1:46.16
49.03
57.13
150m:
200m:

3:40.95
250m:
300m:
350m:
400m:

7:24.34
AFGEMSterre KieftKzc6:50.82200203010


<< TOP >>
Programmanr. 7
20-10-2013 - 14:55
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thomas WeeningOceanus6:13.852002005235:38.36
50m:
100m:
37.47
1:19.78
37.47
42.31
150m:
200m:

2:45.41
250m:
300m:
350m:
400m:

5:38.36
2.Finn VosOceanus6:19.862002006655:46.94
50m:
100m:
38.47
1:20.52
38.47
42.05
150m:
200m:

2:47.31
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.94
3.Jelle BoschZV De ZaanNT2002008876:08.10
50m:
100m:
39.82
1:24.79
39.82
44.97
150m:
200m:

2:59.82
250m:
300m:
350m:
400m:

6:08.10
4.Ruben de VriendOEZA6:38.662003009816:30.91
50m:
100m:
42.78
1:31.39
42.78
48.61
150m:
200m:

3:12.53
250m:
300m:
350m:
400m:

6:30.91
5.Robin PhaffZV De Zaan7:22.292002013716:51.28
50m:
100m:
43.25
1:34.60
43.25
51.35
150m:
200m:

3:18.89
250m:
300m:
350m:
400m:

6:51.28
6.Robert-Jan KleywegtDAWNT2003016456:54.03
50m:
100m:
46.35
1:38.69
46.35
52.34
150m:
200m:

3:27.54
250m:
300m:
350m:
400m:

6:54.03
7.Michael MasseursOceanus7:51.782002017056:56.27
50m:
100m:
43.49
1:34.72
43.49
51.23
150m:
200m:

3:23.52
250m:
300m:
350m:
400m:

6:56.27
8.Joel SiebenZV De ZaanNT2002008897:07.02
50m:
100m:
46.31
1:40.74
46.31
54.43
150m:
200m:

3:32.44
250m:
300m:
350m:
400m:

7:07.02
9.Jur In de BraektZV De Zaan7:43.162003003657:26.04
50m:
100m:
50.84
1:47.49
50.84
56.65
150m:
200m:

3:41.76
250m:
300m:
350m:
400m:

7:26.04
10.Pepijn van der PuttenZV De Zaan8:12.622003003617:26.31
50m:
100m:
49.73
1:46.03
49.73
56.30
150m:
200m:

3:39.75
250m:
300m:
350m:
400m:

7:26.31
11.Martijn HutschemakersDe DolfijnNT2003019117:26.72
50m:
100m:
50.42
1:46.32
50.42
55.90
150m:
200m:

3:37.36
250m:
300m:
350m:
400m:

7:26.72
12.Gijs HockxOceanusNT2003007957:39.93
50m:
100m:
50.11
1:44.55
50.11
54.44
150m:
200m:

3:38.71
250m:
300m:
350m:
400m:

7:39.93
AFGEMJeff KroonEd-VoNT200300401


<< TOP >>
Programmanr. 71
20-10-2013 - 15:15
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ingrid JongertEd-Vo59.761991014901:00.0028.471:00.00
2.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:03.411999037781:03.2829.721:03.28
3.Nathalie BakkerDe Dolfijn1:04.091999037321:05.4831.281:05.48
4.Hannah BervoetsZV De Zaan1:06.402000007261:06.7931.451:06.79
5.Paulina van der ZouwDe DolfijnNT1969009721:08.1231.911:08.12
6.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi1:07.671998040741:08.9832.641:08.98
7.Isabelle OtteEd-Vo1:05.881997026461:09.2329.991:09.23
8.Tara van LeeuwenKzc1:13.572002011121:12.6435.001:12.64
9.Femke StevensZV De Zaan1:12.391999015461:14.1134.481:14.11
AFGEMYvonne BeumerDe DolfijnNT198001702


<< TOP >>
Programmanr. 72
20-10-2013 - 15:20
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Vincent MoolhuijsenOceanus52.3919940121553.0625.6553.06
2.Rik HoflandVzv55.3319970173755.2226.5355.22
3.Lex SandburgZV De Zaan56.4319980069956.5527.1056.55
4.Sam HaringZV De Zaan59.6619990149159.3728.4359.37
5.Tim WassenaarZV De Zaan59.2219990186959.6228.5259.62
6.Sander DorlandZV De Zaan59.3819990264359.6628.6659.66
7.Erik BultDAW1:00.031999021531:01.1829.041:01.18
8.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn58.141996010751:03.0030.401:03.00
9.Joe Julien KassisDe Dolfijn1:07.841997041531:06.8031.231:06.80
10.Issam AlahyaneDe DolfijnNT1998015011:10.5632.911:10.56
11.Roel GaalOEZA1:08.402001011731:14.3634.851:14.36
12.Teun van VegtenOEZA1:16.152001033291:18.0736.611:18.07
13.Matthew de WitOEZA1:18.431997038311:19.1137.631:19.11
NG.ZAMuharem YilmazDe Dolfijn1:04.60199701931


<< TOP >>
Programmanr. 73
20-10-2013 - 15:20
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 74
20-10-2013 - 15:20
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lars BottelierVzv1:04.761997026811:03.6229.291:03.62
2.Brian OtjesAquarius1:12.621999011351:10.7631.121:10.76


<< TOP >>
Programmanr. 8
20-10-2013 - 15:25
Dames, 800m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Evelien SohlHet Y9:22.191986033469:24.99
100m:
200m:
1:08.02
2:17.85
1:08.02
1:09.83
300m:
400m:

4:39.40
500m:
600m:
700m:
800m:

9:24.99
2.Noa OldenhofDe Dolfijn9:58.871997006229:45.02
100m:
200m:
1:08.80
2:22.60
1:08.80
1:13.80
300m:
400m:

4:50.41
500m:
600m:
700m:
800m:

9:45.02
3.Alice BravoHet Y9:29.571987053469:48.78
100m:
200m:
1:07.90
2:18.84
1:07.90
1:10.94
300m:
400m:

4:46.55
500m:
600m:
700m:
800m:

9:48.78
4.Melina KnolZV De Zaan10:22.671998022329:55.41
100m:
200m:
1:08.41
2:20.03
1:08.41
1:11.62
300m:
400m:

4:50.16
500m:
600m:
700m:
800m:

9:55.41
5.Kimberly MijnenZV De Zaan10:22.671995036449:59.66
100m:
200m:
1:08.12
2:22.35
1:08.12
1:14.23
300m:
400m:

4:53.91
500m:
600m:
700m:
800m:

9:59.66
6.Kaylee de JongZpch10:04.2820000123410:03.34
100m:
200m:
1:09.14
2:25.62
1:09.14
1:16.48
300m:
400m:

4:58.86
500m:
600m:
700m:
800m:

10:03.34
7.Eef HollanderDes10:06.9319960207410:03.75
100m:
200m:
1:11.18
2:26.21
1:11.18
1:15.03
300m:
400m:

4:59.20
500m:
600m:
700m:
800m:

10:03.75
8.Chantal GroveDe Dolfijn9:51.5019940184410:09.14
100m:
200m:
1:12.56
2:28.50
1:12.56
1:15.94
300m:
400m:

5:01.36
500m:
600m:
700m:
800m:

10:09.14
9.Denise BoonstraDAW10:24.8719990266210:16.64
100m:
200m:
1:12.08
2:28.89
1:12.08
1:16.81
300m:
400m:

5:06.08
500m:
600m:
700m:
800m:

10:16.64
10.Dyana van PomerenKzcNT19900299010:20.82
100m:
200m:
1:13.44
2:32.12
1:13.44
1:18.68
300m:
400m:

5:08.76
500m:
600m:
700m:
800m:

10:20.82
11.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht10:34.7220000154610:22.46
100m:
200m:
1:13.42
2:32.80
1:13.42
1:19.38
300m:
400m:

5:11.79
500m:
600m:
700m:
800m:

10:22.46
12.Suzanne MoschMSV- Zeemacht10:10.4019940054810:23.98
100m:
200m:
1:13.88
2:33.30
1:13.88
1:19.42
300m:
400m:

5:13.08
500m:
600m:
700m:
800m:

10:23.98
13.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het GooiNT19960530210:24.35
100m:
200m:
1:13.87
2:32.86
1:13.87
1:18.99
300m:
400m:

5:12.39
500m:
600m:
700m:
800m:

10:24.35
14.Gaetane DemyttenaereDes10:58.0219990501810:28.75
100m:
200m:
1:16.00
2:36.36
1:16.00
1:20.36
300m:
400m:

5:17.36
500m:
600m:
700m:
800m:

10:28.75
15.Anouk van der KrukMSV- ZeemachtNT19990377810:31.23
100m:
200m:
1:13.97
2:34.68
1:13.97
1:20.71
300m:
400m:

5:16.64
500m:
600m:
700m:
800m:

10:31.23
16.Sterre KellerDes10:25.1019990414210:31.36
100m:
200m:
1:11.78
2:31.37
1:11.78
1:19.59
300m:
400m:

5:11.76
500m:
600m:
700m:
800m:

10:31.36
17.Tessa MoschMSV- Zeemacht10:49.5819910217210:33.70
100m:
200m:
1:12.91
2:32.54
1:12.91
1:19.63
300m:
400m:

5:13.83
500m:
600m:
700m:
800m:

10:33.70
18.Demi BramaDe Otters Het GooiNT20000356410:38.91
100m:
200m:
1:15.54
2:36.54
1:15.54
1:21.00
300m:
400m:

5:18.66
500m:
600m:
700m:
800m:

10:38.91
19.Eva van der BornOceanus10:26.6319970238010:42.63
100m:
200m:
1:14.83
2:34.73
1:14.83
1:19.90
300m:
400m:

5:14.00
500m:
600m:
700m:
800m:

10:42.63
20.Aphrodite CivalHet Y11:00.0020010325210:46.05
100m:
200m:
1:14.05
2:36.26
1:14.05
1:22.21
300m:
400m:

5:22.07
500m:
600m:
700m:
800m:

10:46.05
21.Aïcha CroesOceanus10:49.5719980333810:47.49
100m:
200m:
1:15.07
2:36.32
1:15.07
1:21.25
300m:
400m:

5:20.33
500m:
600m:
700m:
800m:

10:47.49
22.Imani de JongZpch11:23.5120020046410:47.65
100m:
200m:
1:14.95
2:35.57
1:14.95
1:20.62
300m:
400m:

5:20.35
500m:
600m:
700m:
800m:

10:47.65
23.Jet KleineMSV- ZeemachtNT19990338410:48.94
100m:
200m:
1:14.34
2:35.62
1:14.34
1:21.28
300m:
400m:

5:21.22
500m:
600m:
700m:
800m:

10:48.94
24.Giulia CorsiOceanus12:46.7620010046810:50.00
100m:
200m:
1:21.28
2:44.84
1:21.28
1:23.56
300m:
400m:

5:28.65
500m:
600m:
700m:
800m:

10:50.00
25.Samira MijnenZV De Zaan10:57.9319970132010:52.45
100m:
200m:
1:15.09
2:36.06
1:15.09
1:20.97
300m:
400m:

5:22.51
500m:
600m:
700m:
800m:

10:52.45
26.Kim GroeneveldEd-Vo12:23.2720010092411:05.15
100m:
200m:
1:16.71
2:42.43
1:16.71
1:25.72
300m:
400m:

5:32.30
500m:
600m:
700m:
800m:

11:05.15
27.Hannah BervoetsZV De Zaan11:41.2220000072611:10.49
100m:
200m:
1:14.70
2:36.20
1:14.70
1:21.50
300m:
400m:

5:23.31
500m:
600m:
700m:
800m:

11:10.49
28.Kirsten DijkmanKzc11:22.2720000084211:17.34
100m:
200m:
1:16.82
2:39.88
1:16.82
1:23.06
300m:
400m:

5:32.09
500m:
600m:
700m:
800m:

11:17.34
29.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht10:58.0219980334211:18.65
100m:
200m:
1:17.82
2:44.40
1:17.82
1:26.58
300m:
400m:

5:37.95
500m:
600m:
700m:
800m:

11:18.65
30.Emma van ZantenOceanusNT20010221011:20.63
100m:
200m:
1:20.15
2:45.60
1:20.15
1:25.45
300m:
400m:

5:39.88
500m:
600m:
700m:
800m:

11:20.63
31.Ilse RijnjaDes11:49.4719980243211:25.37
100m:
200m:
1:16.56
2:39.70
1:16.56
1:23.14
300m:
400m:

5:36.01
500m:
600m:
700m:
800m:

11:25.37
32.Naomi te LindertDAW11:31.9719990478211:31.42
100m:
200m:
1:24.76
2:52.28
1:24.76
1:27.52
300m:
400m:

5:50.87
500m:
600m:
700m:
800m:

11:31.42
33.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht11:49.6819970488611:33.03
100m:
200m:
1:20.68
2:48.67
1:20.68
1:27.99
300m:
400m:

5:46.34
500m:
600m:
700m:
800m:

11:33.03
34.Dieuwertje JorinkDAW11:24.9819930230611:37.72
100m:
200m:
1:19.00
2:44.12
1:19.00
1:25.12
300m:
400m:

5:37.85
500m:
600m:
700m:
800m:

11:37.72
35.Amanda HoogenboomWzk11:56.1419920079611:39.27
100m:
200m:
1:20.67
2:49.41
1:20.67
1:28.74
300m:
400m:

5:47.12
500m:
600m:
700m:
800m:

11:39.27
36.Sabrin el BachaDe DolfijnNT19990054811:50.50
100m:
200m:
1:19.53
2:46.98
1:19.53
1:27.45
300m:
400m:

5:48.89
500m:
600m:
700m:
800m:

11:50.50
37.Rachel JahnZV De ZaanNT20010095812:01.07
100m:
200m:
1:23.22
2:54.45
1:23.22
1:31.23
300m:
400m:

5:58.38
500m:
600m:
700m:
800m:

12:01.07
38.Naomi BuurOEZA12:59.0920010152012:15.88
100m:
200m:
1:22.84
2:54.66
1:22.84
1:31.82
300m:
400m:

6:04.29
500m:
600m:
700m:
800m:

12:15.88
39.Joke WiersmaDe Otters Het GooiNT20010180812:22.13
100m:
200m:
1:27.37
2:59.33
1:27.37
1:31.96
300m:
400m:

6:08.21
500m:
600m:
700m:
800m:

12:22.13
40.Sam EveleensOceanus12:51.4220010050812:22.36
100m:
200m:
1:26.57
2:58.76
1:26.57
1:32.19
300m:
400m:

6:08.98
500m:
600m:
700m:
800m:

12:22.36
41.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht12:50.3420000390012:23.50
100m:
200m:
1:26.36
2:59.27
1:26.36
1:32.91
300m:
400m:

6:11.05
500m:
600m:
700m:
800m:

12:23.50
42.Amber BellaartOceanus13:53.1620010126012:25.15
100m:
200m:
1:25.64
3:00.40
1:25.64
1:34.76
300m:
400m:

6:12.08
500m:
600m:
700m:
800m:

12:25.15
43.Shira de HaanOEZA13:22.0520000113012:30.20
100m:
200m:
1:21.18
2:53.94
1:21.18
1:32.76
300m:
400m:

6:05.32
500m:
600m:
700m:
800m:

12:30.20
44.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT20000155012:38.14
100m:
200m:
1:27.31
3:01.70
1:27.31
1:34.39
300m:
400m:

6:16.05
500m:
600m:
700m:
800m:

12:38.14
45.Myrthe van VierzenOceanusNT19980334012:54.26
100m:
200m:
1:32.18
3:10.60
1:32.18
1:38.42
300m:
400m:

6:26.99
500m:
600m:
700m:
800m:

12:54.26
46.Anouck RamdjanamsinghOceanusNT20010050213:06.66
100m:
200m:
1:35.42
3:14.89
1:35.42
1:39.47
300m:
400m:

6:39.19
500m:
600m:
700m:
800m:

13:06.66
47.Beau van DommelenOceanus13:22.3820000399213:13.87
100m:
200m:
1:28.93
3:06.43
1:28.93
1:37.50
300m:
400m:

6:30.50
500m:
600m:
700m:
800m:

13:13.87
48.Sterre VeermanEd-VoNT20000354413:30.40
100m:
200m:
1:29.52
3:12.23
1:29.52
1:42.71
300m:
400m:

6:37.04
500m:
600m:
700m:
800m:

13:30.40
49.Bianca KosterZV De ZaanNT20010063013:39.06
100m:
200m:
1:35.58
3:18.67
1:35.58
1:43.09
300m:
400m:

6:49.49
500m:
600m:
700m:
800m:

13:39.06
50.Rachael KretschWzk12:11.6819960290413:44.12
100m:
200m:
1:30.13
3:10.75
1:30.13
1:40.62
300m:
400m:

6:39.22
500m:
600m:
700m:
800m:

13:44.12
51.Renee DemyttenaereDes14:13.4120010275813:54.51
100m:
200m:
1:39.74
3:26.63
1:39.74
1:46.89
300m:
400m:

7:02.83
500m:
600m:
700m:
800m:

13:54.51
52.Maartje RijnjaDes14:46.8220010134414:00.86
100m:
200m:
1:35.52
3:21.36
1:35.52
1:45.84
300m:
400m:

6:58.35
500m:
600m:
700m:
800m:

14:00.86
53.Charlotte PernotHet YNT19980325815:17.08
100m:
200m:
1:40.26
3:35.41
1:40.26
1:55.15
300m:
400m:

7:32.89
500m:
600m:
700m:
800m:

15:17.08
DISSuzanne IvensOEZANT199902904AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:
AFGEMYvonne BeumerDe DolfijnNT198001702
AFGEMSilke JonkDAW10:25.69199802042
NGSuzanne BronsOceanus12:44.06199605880


<< TOP >>
Programmanr. 9
20-10-2013 - 17:25
Heren, 800m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars BottelierVzv8:59.541997026818:52.76
100m:
200m:
1:01.10
2:07.44
1:01.10
1:06.34
300m:
400m:

4:21.91
500m:
600m:
700m:
800m:

8:52.76
2.Vincent MoolhuijsenOceanus8:32.111994012158:53.00
100m:
200m:
1:01.07
2:07.47
1:01.07
1:06.40
300m:
400m:

4:27.53
500m:
600m:
700m:
800m:

8:53.00
3.Bart SommelingOceanus9:09.591998007659:05.94
100m:
200m:
1:03.32
2:11.66
1:03.32
1:08.34
300m:
400m:

4:29.50
500m:
600m:
700m:
800m:

9:05.94
4.Fred SminkHet Y9:00.501991045199:14.56
100m:
200m:
1:03.75
2:12.78
1:03.75
1:09.03
300m:
400m:

4:31.84
500m:
600m:
700m:
800m:

9:14.56
5.Thomas VeroudenOceanus9:33.121996028559:17.30
100m:
200m:
1:03.28
2:12.20
1:03.28
1:08.92
300m:
400m:

4:32.91
500m:
600m:
700m:
800m:

9:17.30
6.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht9:49.571995038819:21.76
100m:
200m:
1:05.62
2:15.46
1:05.62
1:09.84
300m:
400m:

4:37.68
500m:
600m:
700m:
800m:

9:21.76
7.Simon KoopenZV De Zaan9:52.991998021279:38.62
100m:
200m:
1:05.85
2:18.79
1:05.85
1:12.94
300m:
400m:

4:46.11
500m:
600m:
700m:
800m:

9:38.62
8.Ben ZentveldVzv9:34.051995058359:40.62
100m:
200m:
1:05.33
2:16.76
1:05.33
1:11.43
300m:
400m:

4:43.68
500m:
600m:
700m:
800m:

9:40.62
9.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi10:08.511999021699:41.52
100m:
200m:
1:07.47
2:20.46
1:07.47
1:12.99
300m:
400m:

4:48.68
500m:
600m:
700m:
800m:

9:41.52
10.Gideon HeijDe Otters Het Gooi10:15.801998006559:42.60
100m:
200m:
1:08.03
2:21.51
1:08.03
1:13.48
300m:
400m:

4:50.17
500m:
600m:
700m:
800m:

9:42.60
11.Sam HaringZV De Zaan10:22.461999014919:44.54
100m:
200m:
1:06.76
2:20.04
1:06.76
1:13.28
300m:
400m:

4:49.92
500m:
600m:
700m:
800m:

9:44.54
12.Jordi de NijsMSV- Zeemacht10:05.161998018519:47.31
100m:
200m:
1:07.56
2:21.34
1:07.56
1:13.78
300m:
400m:

4:49.82
500m:
600m:
700m:
800m:

9:47.31
13.Arjan BellaartOceanus10:00.501969000799:53.24
100m:
200m:
1:09.36
2:23.90
1:09.36
1:14.54
300m:
400m:

4:53.91
500m:
600m:
700m:
800m:

9:53.24
14.Erno VriensWZ&PC Purmerend9:33.2319990258710:11.67
100m:
200m:
1:09.54
2:24.99
1:09.54
1:15.45
300m:
400m:

4:59.40
500m:
600m:
700m:
800m:

10:11.67
15.Kilian Xavier de Kruyf MolinaDesNT20000266710:11.82
100m:
200m:
1:10.79
2:28.00
1:10.79
1:17.21
300m:
400m:

5:05.75
500m:
600m:
700m:
800m:

10:11.82
16.Tim WassenaarZV De Zaan11:01.7119990186910:19.94
100m:
200m:
1:08.82
2:26.83
1:08.82
1:18.01
300m:
400m:

5:07.60
500m:
600m:
700m:
800m:

10:19.94
17.Thomas HuismanVzv10:26.7619980108110:21.65
100m:
200m:
1:07.89
2:23.86
1:07.89
1:15.97
300m:
400m:

5:02.58
500m:
600m:
700m:
800m:

10:21.65
18.Tim KieftZV De Zaan12:45.6419990192110:23.36
100m:
200m:
1:07.65
2:24.89
1:07.65
1:17.24
300m:
400m:

5:07.61
500m:
600m:
700m:
800m:

10:23.36
19.Gerben RozieMSV- Zeemacht10:32.6519900250710:23.59
100m:
200m:
1:12.54
2:30.57
1:12.54
1:18.03
300m:
400m:

5:08.03
500m:
600m:
700m:
800m:

10:23.59
20.Ruben van VierzenOceanus12:07.4820000080310:23.80
100m:
200m:
1:12.82
2:30.47
1:12.82
1:17.65
300m:
400m:

5:11.79
500m:
600m:
700m:
800m:

10:23.80
21.Reijer BoodtDe Dolfijn11:19.5619990100110:31.04
100m:
200m:
1:12.90
2:33.83
1:12.90
1:20.93
300m:
400m:

5:15.15
500m:
600m:
700m:
800m:

10:31.04
22.Martijn van der ZwaardOceanus10:23.2819960234310:36.41
100m:
200m:
1:13.84
2:34.63
1:13.84
1:20.79
300m:
400m:

5:18.38
500m:
600m:
700m:
800m:

10:36.41
23.Ronald GroveOceanus10:53.2219610016110:56.88
100m:
200m:
1:15.36
2:37.29
1:15.36
1:21.93
300m:
400m:

5:22.11
500m:
600m:
700m:
800m:

10:56.88
24.Luc KroonEd-Vo12:55.7720010069711:09.11
100m:
200m:
1:17.45
2:43.13
1:17.45
1:25.68
300m:
400m:

5:37.64
500m:
600m:
700m:
800m:

11:09.11
25.Tim EssersOEZA10:44.9119880098711:14.63
100m:
200m:
1:14.09
2:35.44
1:14.09
1:21.35
300m:
400m:

5:29.59
500m:
600m:
700m:
800m:

11:14.63
26.Koen GaalOEZA12:03.1219990111311:15.54
100m:
200m:
1:19.44
2:44.14
1:19.44
1:24.70
300m:
400m:

5:38.24
500m:
600m:
700m:
800m:

11:15.54
27.Friso DatemaAquarius12:08.8720000302711:24.03
100m:
200m:
1:17.34
2:42.56
1:17.34
1:25.22
300m:
400m:

5:37.52
500m:
600m:
700m:
800m:

11:24.03
28.Mike SchilderEd-Vo12:27.7120000076711:26.71
100m:
200m:
1:19.78
2:46.07
1:19.78
1:26.29
300m:
400m:

5:41.26
500m:
600m:
700m:
800m:

11:26.71
29.Roy VlielandKzc12:03.7119990151711:26.90
100m:
200m:
1:19.67
2:02.83
1:19.67
43.16
300m:
400m:

5:41.14
500m:
600m:
700m:
800m:

11:26.90
30.Olaf van der ZwaardOceanus12:05.9519980277711:33.04
100m:
200m:
1:17.28
2:43.72
1:17.28
1:26.44
300m:
400m:

5:41.81
500m:
600m:
700m:
800m:

11:33.04
31.Sebastian van der BornOceanus12:43.5020000080511:43.91
100m:
200m:
1:21.60
2:50.66
1:21.60
1:29.06
300m:
400m:

5:50.94
500m:
600m:
700m:
800m:

11:43.91
32.Jairo KauwohMSV- ZeemachtNT20010159911:44.53
100m:
200m:
1:22.79
2:50.82
1:22.79
1:28.03
300m:
400m:

5:51.06
500m:
600m:
700m:
800m:

11:44.53
33.Oliver MaddockWzk12:54.6520000228112:05.66
100m:
200m:
1:17.44
2:47.21
1:17.44
1:29.77
300m:
400m:

5:54.89
500m:
600m:
700m:
800m:

12:05.66
34.Gijs van OuwerkerkZV De Zaan12:48.6620010175712:12.10
100m:
200m:
1:22.39
2:53.64
1:22.39
1:31.25
300m:
400m:

6:00.91
500m:
600m:
700m:
800m:

12:12.10
35.Roel GaalOEZA12:22.3420010117312:13.41
100m:
200m:
1:27.38
3:01.48
1:27.38
1:34.10
300m:
400m:

6:11.89
500m:
600m:
700m:
800m:

12:13.41
36.Pim HollanderDes13:02.4019990105112:13.96
100m:
200m:
1:28.03
3:01.09
1:28.03
1:33.06
300m:
400m:

6:12.24
500m:
600m:
700m:
800m:

12:13.96
37.Jarno GroenOEZA13:32.1620010226312:19.03
100m:
200m:
1:24.08
2:58.12
1:24.08
1:34.04
300m:
400m:

6:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:

12:19.03
38.Ignazio NunziDesNT20010180312:19.29
100m:
200m:
1:31.03
3:05.59
1:31.03
1:34.56
300m:
400m:

6:13.19
500m:
600m:
700m:
800m:

12:19.29
39.Ice SangmalaiDAWNT20000342913:28.63
100m:
200m:
1:34.50
3:17.43
1:34.50
1:42.93
300m:
400m:

6:44.38
500m:
600m:
700m:
800m:

13:28.63
40.Emiel van ArkelHet YNT20010393713:32.45
100m:
200m:
1:35.15
3:17.37
1:35.15
1:42.22
300m:
400m:

6:43.77
500m:
600m:
700m:
800m:

13:32.45
41.Lorenzo KliffenOceanus14:06.5419930708314:11.01
100m:
200m:
1:30.77
3:17.70
1:30.77
1:46.93
300m:
400m:

6:55.78
500m:
600m:
700m:
800m:

14:11.01
42.Mike EngelOceanus14:16.8419970482714:23.25
100m:
200m:
1:32.55
3:17.16
1:32.55
1:44.61
300m:
400m:

6:56.22
500m:
600m:
700m:
800m:

14:23.25
43.Naresh MurliOceanus15:21.7319980489114:34.51
100m:
200m:
1:39.82
3:28.18
1:39.82
1:48.36
300m:
400m:

7:13.16
500m:
600m:
700m:
800m:

14:34.51
NG.ZARemco HolstegeDesNT200104189
AFGEMPepijn JorinkDAW10:30.07199502575
NGFreek HollanderDes12:04.13200103815