Nr. 1. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


Competitie Deel 1
Purmerend, 6-10-2013


Programmanr. 1
6-10-2013 - 14:45
Meisjes, 4 x 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 2
6-10-2013 - 14:45
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Fuut 1De Fuut4:32.144:31.43
Michelle Miltenburg
Saskia Pietersen
00
01
31.941:08.04Jessica Baars
Claudia Schouten
01
00
2.Daw 1DawNT5:02.43
Stephania Bos
Jente Dekker
01
01
35.171:12.83Sanne Smit
Noortje Wisselo
01
02
3.Wzpc 1WZ&PC Purmerend5:13.245:12.10
Mara Döderlein de Win
Julia Brouwer
00
01
35.341:13.91Lisanne Marselis
Donna van Beusekom
01
01
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:37.815:33.29
Fabienne Scholing
Feia Persad
00
02
34.611:14.98Sophie van Dulmen
Sanne Baardse
01
01


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-10-2013 - 14:50
4 x 50m wisselslagMix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wzpc 1WZ&PC Purmerend2:41.372:38.54
Mabel Farenhorst
Kim Schooneman
03
03
41.56Elroy Schot
Tim Cohen
02
03
2.Daw 1DawNT2:49.58
Emma Huizinga
Stella Poort
02
02
45.61Maurits Sebastiaan Bos
Roel Wit
02
02
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:57.392:52.42
Tessa Takken
Brammert Drewes
03
02
42.42Tristan Detmers
Sophie Doodeman
02
02


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-10-2013 - 14:55
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:13.461992027721:12.82
50m:34.2334.23100m:1:12.8238.59
2.Maxine AlfonsiDaw1:20.151995029001:20.83
50m:36.9136.91100m:1:20.8343.92
3.Lotte StoiberDe Fuut1:22.511998036581:23.99
50m:39.6039.60100m:1:23.9944.39
4.Aranka SchoutenDe Fuut1:23.291995037421:24.15
50m:40.0140.01100m:1:24.1544.14
5.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:28.041992015221:25.03
50m:40.4040.40100m:1:25.0344.63
6.Sandra ZwaanswijkDaw1:22.561985039341:26.29
50m:39.9939.99100m:1:26.2946.30
7.Melissa BaarsDe Fuut1:25.931999003761:27.22
8.Melissa ZwaanDaw1:24.881991036661:28.77
50m:40.3540.35100m:1:28.7748.42
9.Kelly WillemsenZwemvereniging HoornNT1995063541:38.46
50m:45.1145.11100m:1:38.4653.35


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-10-2013 - 15:00
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daan GlorieDaw4:14.971988011154:17.20
50m:29.6929.69100m:1:02.2032.51200m:2:08.081:05.88400m:4:17.202:09.12
2.Mark MoussaDe Fuut4:18.691990020594:20.47FJ 1
50m:29.2029.20100m:1:01.1831.98200m:2:06.721:05.54400m:4:20.472:13.75
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend4:17.591992000274:20.47FJ 2
50m:29.9029.90100m:1:02.5232.62200m:2:08.341:05.82400m:4:20.472:12.13
4.Keanu BosDaw4:43.711995059054:21.31
50m:27.8527.85100m:59.7031.85200m:2:07.211:07.51400m:4:21.312:14.10
5.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend4:20.861993002694:25.00
50m:30.6730.67100m:1:03.2932.62200m:2:10.021:06.73400m:4:25.002:14.98
6.Jan PeereboomDaw4:24.191995013714:25.24
50m:29.5429.54100m:1:02.7733.23200m:2:10.481:07.71400m:4:25.242:14.76
7.Felix GeenenDaw4:26.701995010854:26.04
50m:28.3728.37100m:1:01.8633.49200m:2:10.891:09.03400m:4:26.042:15.15
8.Kevin LebisWZ&PC Purmerend4:43.321981010374:33.61
50m:29.1229.12100m:1:01.5332.41200m:2:10.401:08.87400m:4:33.612:23.21
9.Sverre OelenWZ&PC Purmerend4:42.281990021474:39.44
50m:31.5531.55100m:1:05.8734.32200m:2:16.941:11.07400m:4:39.442:22.50
10.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn4:43.931996010754:49.93
50m:30.6530.65100m:1:04.9634.31200m:2:19.431:14.47400m:4:49.932:30.50
11.Arn van LondenDe Fuut4:55.471991044974:52.38
50m:30.6030.60100m:1:06.3935.79200m:2:20.411:14.02400m:4:52.382:31.97
AFGEMYassine ManianiDe Fuut4:26.41199501755


<< TOP >>
Programmanr. 6
6-10-2013 - 15:10
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw1:06.961997004681:05.75
50m:31.9031.90100m:1:05.7533.85
2.Maartje StoofDe Fuut1:15.361999036961:14.09
50m:35.9135.91100m:1:14.0938.18
3.Nicolah CowlesDaw1:20.061999029121:15.54
50m:37.8537.85100m:1:15.5437.69
Yvanna ZuurveldDaw1:14.041997029981:15.54
50m:36.2036.20100m:1:15.5439.34
5.Roxann GeenenDaw1:12.021996015181:16.15
50m:37.0637.06100m:1:16.1539.09
6.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:18.031998012221:17.79
50m:37.9137.91100m:1:17.7939.88
7.Sanne BolanderDe Fuut1:21.761997041521:20.69
50m:39.1239.12100m:1:20.6941.57
8.Sybel van HelmDe Fuut1:25.251998032701:22.58
50m:39.4039.40100m:1:22.5843.18
9.Sophie van DulmenZwemvereniging Hoorn1:38.822001034981:31.32
50m:44.1944.19100m:1:31.3247.13
DISGislaine van BeekDe Fuut1:36.92199703246
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
AFGEMSanne BaardseZwemvereniging Hoorn1:37.67200101630


<< TOP >>
Programmanr. 7
6-10-2013 - 15:15
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn2:27.301997031572:27.26
50m:33.2033.20100m:1:10.9537.75200m:2:27.261:16.31
2.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn3:15.601996036952:54.74
50m:38.8638.86100m:1:24.1145.25200m:2:54.741:30.63
3.Timo HolZwemvereniging Hoorn3:02.031997018852:59.39
50m:39.1939.19100m:1:25.4346.24200m:2:59.391:33.96
4.Bryan AardenburgDawNT1997052473:13.82
50m:42.8842.88100m:1:32.0749.19200m:3:13.821:41.75
5.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend3:09.481997030333:17.37
50m:43.6643.66100m:1:33.6549.99200m:3:17.371:43.72
6.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend3:40.771997036093:23.60
50m:43.2243.22100m:1:35.3352.11200m:3:23.601:48.27


<< TOP >>
Programmanr. 8
6-10-2013 - 15:20
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:16.321998046842:12.54
50m:30.4530.45100m:1:04.0333.58200m:2:12.541:08.51
2.Claudia SchoutenDe Fuut2:17.092000008122:19.46
50m:31.6931.69100m:1:07.5435.85200m:2:19.461:11.92
3.Denise BoonstraDaw2:17.621999026622:21.29
50m:32.2332.23100m:1:07.9535.72200m:2:21.291:13.34
4.Demi MolenaarDe Fuut2:35.001998031562:30.37
50m:33.8433.84100m:1:12.0238.18200m:2:30.371:18.35
5.Leonie VosDaw2:36.531999016622:31.70
50m:35.1035.10100m:1:14.5739.47200m:2:31.701:17.13
6.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend2:38.081999028922:36.76
50m:36.4536.45100m:1:16.2639.81200m:2:36.761:20.50
7.Milya van WeverwijkDe Fuut2:35.631999029902:38.79
100m:1:14.641:14.64200m:2:38.791:24.15
8.Marieke van der MeulenDe Fuut2:38.881998030782:40.44
50m:34.9034.90100m:1:15.7340.83200m:2:40.441:24.71
9.Yasmina BouhtalaDe Fuut2:38.372001030182:40.85
50m:34.6734.67100m:1:15.5640.89200m:2:40.851:25.29
10.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn2:47.681998052022:43.21
50m:36.3036.30100m:1:17.1340.83200m:2:43.211:26.08
11.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:44.942000004122:44.31
50m:37.3137.31100m:1:19.1941.88200m:2:44.311:25.12
12.Demy AppelWZ&PC Purmerend2:50.321998024242:55.27
50m:38.7338.73100m:1:24.1645.43200m:2:55.271:31.11
13.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend2:49.002001031242:59.34
50m:38.6638.66100m:1:23.6444.98200m:2:59.341:35.70
14.Celine GitzelsZwemvereniging HoornNT2001050523:11.89
50m:40.8240.82100m:1:30.0349.21200m:3:11.891:41.86


<< TOP >>
Programmanr. 9
6-10-2013 - 15:25
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars van der VeldenDaw1:08.171998001751:11.58
50m:33.2133.21100m:1:11.5838.37
2.Friso StolkDe Fuut1:20.411998014171:16.88
50m:36.7936.79100m:1:16.8840.09
3.Frank DekkerDaw1:21.281998011551:20.41
50m:38.0738.07100m:1:20.4142.34
4.Erik BultDaw1:23.471999021531:25.38
50m:40.3540.35100m:1:25.3845.03
5.Erno VriensWZ&PC Purmerend1:34.311999025871:26.16
50m:40.5340.53100m:1:26.1645.63
6.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:29.471999016431:27.12
50m:41.3541.35100m:1:27.1245.77
7.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:28.321999027171:28.01
50m:41.6541.65100m:1:28.0146.36
8.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn2:02.112001027831:48.01
50m:50.7350.73100m:1:48.0157.28
DISArjan RoozeDe Fuut1:35.27199802553
- KNZB Diskwalificatiecodelijst 2012-2013 (sept), SS
AFGEMVito MeijWZ&PC Purmerend1:26.42199900777


<< TOP >>
Programmanr. 10
6-10-2013 - 15:30
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw32.7019970046831.19
2.Corine RookerWZ&PC Purmerend33.2619920152233.30
3.Mariëlle VijverZwemvereniging Hoorn34.1819980033633.42
4.Lotte StoiberDe Fuut33.1219980365833.53
5.Aranka SchoutenDe Fuut33.3119950374233.65
6.Roxann GeenenDaw32.8419960151834.86
7.Yvanna ZuurveldDaw37.4619970299835.04
8.Melissa BaarsDe Fuut35.1919990037635.18
9.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend35.5619990329236.51
10.Kelly WillemsenZwemvereniging HoornNT19950635436.94


<< TOP >>
Programmanr. 11
6-10-2013 - 15:35
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aziz NosairiDe Fuut55.8119910464558.58
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend59.201992000271:00.02
3.Jorrick DruyvenDaw59.791994005071:01.57
4.Joan KentropDe Fuut1:01.311985035751:03.02
5.Keanu BosDaw1:04.111995059051:03.22
6.Felix GeenenDaw1:04.411995010851:04.00
7.Kevin LebisWZ&PC Purmerend1:03.121981010371:05.32
8.Jan PeereboomDaw1:04.241995013711:05.54
9.Mark MoussaDe Fuut1:03.151990020591:05.60
10.Mart de BoerDaw1:05.241993035891:06.28
11.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:10.271996010751:15.04
12.Jeroen EssinkDe Fuut1:18.741995038011:17.30
DISRemy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:04.15199303065
- KNZB Diskwalificatiecodelijst 2012-2013 (sept), SS
DISSverre OelenWZ&PC Purmerend1:06.15199002147
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK
AFGEMYassine ManianiDe Fuut1:05.24199501755


<< TOP >>
Programmanr. 12
6-10-2013 - 15:40
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stephania BosDaw1:30.212001027541:22.07
50m:36.7636.76100m:1:22.0745.31
2.Saskia PietersenDe Fuut1:26.532001015801:26.92
50m:38.6738.67100m:1:26.9248.25
3.Jessica BaarsDe Fuut1:23.992001019661:27.79
50m:39.7539.75100m:1:27.7948.04
4.Michelle MiltenburgDe Fuut1:32.452000002241:28.75
50m:38.6738.67100m:1:28.7550.08
5.Shania Wijk vanDe Fuut1:31.692000009681:34.02
50m:43.1543.15100m:1:34.0250.87
6.Jente DekkerDaw1:47.252001027241:34.32
50m:41.2041.20100m:1:34.3253.12
7.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:45.702000043801:37.29
50m:42.0742.07100m:1:37.2955.22
8.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:37.512001017621:39.96
50m:43.2743.27100m:1:39.9656.69
9.Myckelle van WeverwijkDe Fuut1:46.152001012641:44.41
50m:47.9847.98100m:1:44.4156.43
10.Sanne SmitDaw1:59.432001053021:48.29
50m:46.3546.35100m:1:48.291:01.94
11.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:56.312002018281:48.69
50m:50.4150.41100m:1:48.6958.28


<< TOP >>
Programmanr. 13
6-10-2013 - 15:45
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tyrese WilsonDe Fuut2:36.202000002232:27.87
50m:35.4035.40100m:1:12.4537.05200m:2:27.871:15.42
2.Jens de GrootDaw2:55.512000013992:37.77
50m:38.1838.18100m:1:17.8939.71200m:2:37.771:19.88
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:37.482000003492:38.02
50m:36.8736.87100m:1:16.9440.07200m:2:38.021:21.08
4.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend3:12.912000030072:55.28
50m:39.5339.53100m:1:24.0644.53200m:2:55.281:31.22
5.Nick StikkelmanDawNT2001005932:56.15
50m:40.9840.98100m:1:27.5946.61200m:2:56.151:28.56
6.Stefan RoozeDe FuutNT2001024613:00.07
50m:43.4243.42100m:1:28.7645.34200m:3:00.071:31.31
7.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend3:14.602000024573:07.41
50m:42.2342.23100m:1:29.6347.40200m:3:07.411:37.78
8.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend3:19.192000034753:18.15
50m:46.1846.18100m:1:37.9551.77200m:3:18.151:40.20
9.Fayssal LantemaDe FuutNT2001013793:21.21
50m:46.2846.28100m:1:37.9651.68200m:3:21.211:43.25
10.Tim WijnbergerZwemvereniging HoornNT2001004673:31.84
50m:51.5851.58100m:1:47.4255.84200m:3:31.841:44.42
11.Vincent DragtZwemvereniging HoornNT2001040913:44.09
50m:53.0753.07100m:1:49.5656.49200m:3:44.091:54.53
DISKoen BeckerZwemvereniging HoornNT200103641
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC


<< TOP >>
Programmanr. 14
6-10-2013 - 15:50
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
6-10-2013 - 15:50
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Emma HuizingaDaw46.1620020224635.93
2.Noortje WisseloDaw40.5120020274436.20
3.Jiske DekkerDaw41.9420020273436.33FJ 1
4.Stella PoortDaw40.5420020143036.33FJ 2
5.Lotte HosperDe Fuut36.2720020141437.11
6.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend37.7620030100637.65
7.Ilse SchoenmakerDe Fuut37.7520030147038.17
8.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend40.3220030049438.29
9.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn38.7220030169238.44
10.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend38.0120030100438.61
11.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend38.4220030111838.67
12.Yvonne KlimmertZwemvereniging Hoorn39.8720020400039.25
13.Sophie DoodemanZwemvereniging Hoorn40.0920020390240.40
14.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend43.2520030148041.62
Femke BosmanDe Fuut42.2620020463841.62
16.Daphne van SoestZwemvereniging Hoorn47.7220020305644.80
DISEmma de MosDe Fuut41.56200301338
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VRA


<< TOP >>
Programmanr. 16
6-10-2013 - 15:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:22.292002006891:19.48
50m:37.3637.36100m:1:19.4842.12
2.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:25.932002002211:26.36
50m:40.4540.45100m:1:26.3645.91
3.Roel WitDaw1:30.402002020851:28.99
50m:41.2941.29100m:1:28.9947.70
4.Luc MulDaw1:37.762002010251:29.54
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:32.642003006851:31.48
6.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:38.142003003211:35.05
50m:43.6343.63100m:1:35.0551.42
7.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:41.362003006551:38.70
50m:47.8447.84100m:1:38.7050.86
8.Brammert DrewesZwemvereniging Hoorn1:33.562002028711:40.69
50m:47.4147.41100m:1:40.6953.28
9.Marc van MarisWZ&PC Purmerend1:42.302002017031:41.17
50m:47.9347.93100m:1:41.1753.24
10.Amin BouhtalaDe Fuut1:46.032002012191:44.95
50m:50.6450.64100m:1:44.9554.31
11.Tim AlsemaZwemvereniging HoornNT2002033871:46.01
50m:50.5650.56100m:1:46.0155.45
DISMaxx de WaalZwemvereniging HoornNT200400503
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., SK
DISStefano JonjicWZ&PC Purmerend1:48.48200200999
- KNZB Diskwalificatiecodelijst 2012-2013 (sept), SS
NG.ZAMaurits Sebastiaan BosDaw1:34.23200201009


<< TOP >>
Programmanr. 17
6-10-2013 - 16:00
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Brenda ZwarthoedDaw4:43.021996049384:38.30
50m:30.6430.64100m:1:05.3634.72200m:2:16.171:10.81400m:4:38.302:22.13
2.Melissa ZwaanDaw4:45.381991036664:40.96
50m:30.5430.54100m:1:05.0534.51200m:2:15.881:10.83400m:4:40.962:25.08
3.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend4:50.641992027724:48.60
50m:32.4832.48100m:1:08.5436.06200m:2:21.701:13.16400m:4:48.602:26.90
4.Aranka SchoutenDe Fuut4:45.541995037424:50.14
50m:33.8633.86100m:1:10.7936.93200m:2:25.431:14.64400m:4:50.142:24.71
5.Melissa BaarsDe Fuut4:49.021999003764:53.45
50m:32.2632.26100m:1:08.4836.22200m:2:23.861:15.38400m:4:53.452:29.59
6.Lotte StoiberDe Fuut4:57.231998036584:56.88
50m:31.6431.64100m:1:07.5435.90200m:2:23.051:15.51400m:4:56.882:33.83
7.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend5:00.351999032925:08.94
50m:34.5334.53100m:1:12.0337.50200m:2:29.631:17.60400m:5:08.942:39.31
8.Gislaine van BeekDe Fuut6:36.351997032466:25.48
50m:42.2442.24100m:1:28.2846.04200m:3:05.601:37.32400m:6:25.483:19.88
AFGEMMaxine AlfonsiDaw5:03.59199502900


<< TOP >>
Programmanr. 18
6-10-2013 - 16:15
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aziz NosairiDe Fuut1:09.381991046451:05.59
50m:30.9530.95100m:1:05.5934.64
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:06.611992000271:08.39
50m:32.1332.13100m:1:08.3936.26
3.Jorrick DruyvenDaw1:11.161994005071:11.08
50m:33.1933.19100m:1:11.0837.89
4.Mart de BoerDaw1:09.571993035891:11.44
50m:33.2633.26100m:1:11.4438.18
5.Joan KentropDe Fuut1:14.481985035751:12.63
50m:33.9233.92100m:1:12.6338.71
6.Arn van LondenDe Fuut1:14.951991044971:13.11
50m:34.1434.14100m:1:13.1138.97
7.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend1:15.241993002691:13.54
50m:35.4235.42100m:1:13.5438.12
8.Felix GeenenDaw1:13.731995010851:14.29
50m:34.0434.04100m:1:14.2940.25
9.Keanu BosDaw1:18.121995059051:14.63
50m:34.9534.95100m:1:14.6339.68
10.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:17.181993030651:16.13
50m:35.7535.75100m:1:16.1340.38
11.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:14.891996010751:18.65
50m:36.5236.52100m:1:18.6542.13
12.Mark MoussaDe Fuut1:16.161990020591:20.71
50m:37.8937.89100m:1:20.7142.82
13.Jeroen EssinkDe Fuut1:37.731995038011:39.00
50m:46.2346.23100m:1:39.0052.77


<< TOP >>
Programmanr. 19
6-10-2013 - 16:20
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw2:43.661997004682:43.00
50m:36.0236.02100m:1:16.6040.58200m:2:43.001:26.40
2.Yvanna ZuurveldDaw2:45.631997029982:50.77
50m:37.2237.22100m:1:20.2643.04200m:2:50.771:30.51
3.Nicolah CowlesDaw2:57.391999029123:01.55
50m:38.2538.25100m:1:23.8445.59200m:3:01.551:37.71
4.Naomi CohenWZ&PC Purmerend3:10.041998012223:12.92
50m:41.8041.80100m:1:30.6448.84200m:3:12.921:42.28
5.Roxann GeenenDaw3:00.841996015183:15.51
50m:45.2945.29100m:1:35.8150.52200m:3:15.511:39.70
6.Sybel van HelmDe Fuut3:17.021998032703:15.88
50m:42.9142.91100m:1:31.9149.00200m:3:15.881:43.97
7.Maartje StoofDe Fuut3:15.271999036963:17.20
50m:43.8843.88100m:1:35.7051.82200m:3:17.201:41.50
8.Sanne BolanderDe Fuut3:19.041997041523:17.22
50m:44.1444.14100m:1:34.5550.41200m:3:17.221:42.67
9.Sophie van DulmenZwemvereniging Hoorn3:42.232001034983:35.20
50m:47.7047.70100m:1:42.8055.10200m:3:35.201:52.40
DISZefanya RetzZwemvereniging Hoorn3:38.73200105134
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt., SR
AFGEMSanne BaardseZwemvereniging Hoorn3:47.17200101630


<< TOP >>
Programmanr. 20
6-10-2013 - 16:30
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:04.211996004671:03.67
50m:30.8030.80100m:1:03.6732.87
2.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:14.911997036091:13.30
50m:32.2132.21100m:1:13.3041.09
3.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn1:15.451997031571:15.32
50m:36.4036.40100m:1:15.3238.92
4.Timo HolZwemvereniging Hoorn1:17.421997018851:15.80
50m:37.0037.00100m:1:15.8038.80
5.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:14.521997030331:16.42
50m:36.8436.84100m:1:16.4239.58
6.Bryan AardenburgDawNT1997052471:21.57
50m:39.2539.25100m:1:21.5742.32


<< TOP >>
Programmanr. 21
6-10-2013 - 16:30
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:18.191998046841:20.04
50m:37.8237.82100m:1:20.0442.22
2.Claudia SchoutenDe Fuut1:22.082000008121:23.09
50m:38.8438.84100m:1:23.0944.25
3.Denise BoonstraDaw1:26.621999026621:26.26FJ 1
50m:40.5140.51100m:1:26.2645.75
4.Demi MolenaarDe Fuut1:27.861998031561:26.26FJ 2
50m:40.8040.80100m:1:26.2645.46
5.Leonie VosDaw1:26.821999016621:29.60
50m:41.8041.80100m:1:29.6047.80
6.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn1:33.431998052021:34.19
50m:43.9443.94100m:1:34.1950.25
7.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:31.592001031241:34.62
50m:43.1243.12100m:1:34.6251.50
8.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:35.422000004121:36.07
50m:44.9244.92100m:1:36.0751.15
9.Demy AppelWZ&PC Purmerend1:37.731998024241:36.57
50m:45.4445.44100m:1:36.5751.13
10.Milya van WeverwijkDe Fuut1:34.401999029901:41.69
50m:47.9247.92100m:1:41.6953.77
11.Yasmina BouhtalaDe Fuut1:38.662001030181:42.68
50m:48.1148.11100m:1:42.6854.57
12.Celine GitzelsZwemvereniging HoornNT2001050521:44.68
50m:49.1349.13100m:1:44.6855.55
13.Marieke van der MeulenDe Fuut1:49.301998030781:45.89
50m:48.8048.80100m:1:45.8957.09
14.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:45.351999028921:47.97
50m:51.4751.47100m:1:47.9756.50


<< TOP >>
Programmanr. 22
6-10-2013 - 16:35
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars van der VeldenDaw2:00.201998001752:00.70
50m:26.6726.67100m:56.9530.28200m:2:00.701:03.75
2.Erik BultDaw2:16.481999021532:15.74
50m:31.0931.09100m:1:06.1635.07200m:2:15.741:09.58
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:23.541999025872:18.31
50m:31.9831.98100m:1:07.5135.53200m:2:18.311:10.80
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:24.871999016432:19.42
50m:31.2031.20100m:1:07.3936.19200m:2:19.421:12.03
5.Friso StolkDe Fuut2:15.821998014172:20.22
50m:31.1431.14100m:1:06.6335.49200m:2:20.221:13.59
6.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend2:26.851999027172:25.41
50m:34.1634.16100m:1:12.5338.37200m:2:25.411:12.88
7.Arjan RoozeDe Fuut2:29.871998025532:36.95
50m:34.0434.04100m:1:13.5439.50200m:2:36.951:23.41
8.Frank DekkerDaw2:33.041998011552:39.09
50m:34.2534.25100m:1:14.6440.39200m:2:39.091:24.45
9.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn2:55.712001027832:44.43
50m:36.9336.93100m:1:20.2843.35200m:2:44.431:24.15
AFGEMVito MeijWZ&PC Purmerend2:25.81199900777


<< TOP >>
Programmanr. 23
6-10-2013 - 16:40
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:08.731992027721:09.92
2.Brenda ZwarthoedDaw1:14.031996049381:11.16
3.Lotte StoiberDe Fuut1:11.141998036581:12.19
4.Maxine AlfonsiDaw1:11.901995029001:13.34
5.Aranka SchoutenDe Fuut1:12.231995037421:13.84
6.Mariëlle VijverZwemvereniging Hoorn1:16.041998003361:14.39
7.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:15.751992015221:14.76FJ 1
8.Melissa BaarsDe Fuut1:13.641999003761:14.76FJ 2
9.Sandra ZwaanswijkDaw1:12.501985039341:17.02
10.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:16.081999032921:18.52
11.Kelly WillemsenZwemvereniging HoornNT1995063541:22.79


<< TOP >>
Programmanr. 24
6-10-2013 - 16:45
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aziz NosairiDe Fuut25.9719910464526.57
2.Jorrick DruyvenDaw26.5719940050727.23
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend28.6319920002727.78
4.Joan KentropDe Fuut28.4719850357529.14
5.Mark MoussaDe Fuut28.7019900205929.26
6.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend31.2719930306529.53
7.Keanu BosDaw30.6819950590529.63
8.Sverre OelenWZ&PC Purmerend30.0619900214729.88
9.Felix GeenenDaw31.4219950108530.61
10.Jan PeereboomDaw30.2519950137130.91
11.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend33.5719930026931.36
12.Kevin LebisWZ&PC Purmerend30.4319810103731.89
13.Daan GlorieDaw32.3919880111532.20
14.Jeroen EssinkDe Fuut35.1319950380133.60
15.Mart de BoerDaw32.8719930358935.65
16.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn35.6919960107537.31
AFGEMYassine ManianiDe Fuut30.54199501755


<< TOP >>
Programmanr. 25
6-10-2013 - 16:50
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia PietersenDe Fuut2:46.762001015802:45.26
50m:39.0739.07100m:1:20.7641.69200m:2:45.261:24.50
2.Stephania BosDaw2:58.142001027542:52.57
50m:40.6540.65100m:1:29.9849.33200m:2:52.571:22.59
3.Jente DekkerDaw3:05.482001027242:52.93
50m:40.9540.95100m:1:24.5643.61200m:2:52.931:28.37
4.Michelle MiltenburgDe Fuut2:58.362000002242:54.70
50m:40.4540.45100m:1:24.5244.07200m:2:54.701:30.18
5.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn2:56.342000043802:55.46
50m:39.7139.71100m:1:23.7144.00200m:2:55.461:31.75
6.Shania Wijk vanDe Fuut3:01.372000009683:04.29
50m:43.5143.51100m:1:30.8647.35200m:3:04.291:33.43
7.Myckelle van WeverwijkDe Fuut3:12.092001012643:05.73
50m:44.9544.95100m:1:32.7647.81200m:3:05.731:32.97
8.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend3:04.302001017623:07.16
50m:45.4245.42100m:1:33.9048.48200m:3:07.161:33.26
9.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend3:29.192001052583:08.49
50m:42.5642.56100m:1:31.8749.31200m:3:08.491:36.62
DISFeia PersadZwemvereniging HoornNT200201828
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISSanne SmitDawNT200105302
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISJessica BaarsDe Fuut3:04.84200101966
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC


<< TOP >>
Programmanr. 26
6-10-2013 - 16:55
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 27
6-10-2013 - 16:55
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tyrese WilsonDe Fuut1:09.532000002231:08.04
50m:32.0032.00100m:1:08.0436.04
2.Jens de GrootDaw1:23.092000013991:12.96
50m:34.5334.53100m:1:12.9638.43
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:21.022000003491:18.88
50m:36.4236.42100m:1:18.8842.46
4.Nick StikkelmanDawNT2001005931:28.26
50m:37.9937.99100m:1:28.2650.27
5.Stefan RoozeDe Fuut1:29.952001024611:34.80
50m:42.0442.04100m:1:34.8052.76
6.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:36.232000030071:36.86
50m:43.6043.60100m:1:36.8653.26
7.Fayssal LantemaDe FuutNT2001013791:42.86
50m:45.3645.36100m:1:42.8657.50
8.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:36.712001004671:44.88
50m:49.5649.56100m:1:44.8855.32
9.Vincent DragtZwemvereniging HoornNT2001040912:05.36
50m:56.6456.64100m:2:05.361:08.72
DISKoen BeckerZwemvereniging Hoorn1:43.16200103641
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD


<< TOP >>
Programmanr. 28
6-10-2013 - 17:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lotte HosperDe Fuut1:31.752002014141:29.70
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:34.082003010061:30.44
3.Emma HuizingaDaw2:02.112002022461:31.86
4.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:39.112003004941:34.56
5.Stella PoortDaw1:44.642002014301:34.75
6.Noortje WisseloDaw1:50.982002027441:35.77
7.Ilse SchoenmakerDe Fuut1:45.402003014701:35.94
8.Jiske DekkerDaw1:48.952002027341:36.07
9.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:41.132003010041:38.51
10.Sophie DoodemanZwemvereniging HoornNT2002039021:41.19
11.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:39.072003011181:41.33
12.Tessa TakkenZwemvereniging HoornNT2003016921:41.37
13.Emma de MosDe Fuut1:51.262003013381:44.08
14.Femke BosmanDe Fuut1:52.292002046381:45.68
15.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:48.702003014801:45.98
DISYvonne KlimmertZwemvereniging HoornNT200204000
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
DISDaphne van SoestZwemvereniging HoornNT200203056
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB


<< TOP >>
Programmanr. 29
6-10-2013 - 17:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend31.8220020068931.10
2.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn34.2220020022133.36
3.Luc MulDaw36.3020020102534.13
4.Tim CohenWZ&PC Purmerend35.4720030068534.26
5.Roel WitDaw35.1120020208534.54
6.Barry SchotWZ&PC Purmerend38.4320030032136.36
7.Stanley HauWZ&PC Purmerend38.0220030065537.32
8.Brammert DrewesZwemvereniging Hoorn38.3420020287138.05
9.Amin BouhtalaDe Fuut40.6220020121941.24FJ 1
10.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend39.2020020099941.24FJ 2
11.Tim AlsemaZwemvereniging Hoorn43.6120020338741.67
12.Marc van MarisWZ&PC Purmerend44.0120020170342.83
13.Maxx de WaalZwemvereniging Hoorn47.4320040050351.06
NG.ZAMaurits Sebastiaan BosDaw37.79200201009


<< TOP >>
Programmanr. 30
6-10-2013 - 17:15
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Daw 1Daw4:31.514:36.04
Mirl de Boer
Yvanna Zuurveld
97
97
1:08.76Brenda Zwarthoed
Roxann Geenen
96
96
2.De Fuut 1De Fuut4:44.014:53.05
Lotte Stoiber
Claudia Schouten
98
00
1:12.50Aranka Schouten
Melissa Baars
95
99
3.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:45.914:53.92
Corine Rooker
Sharon van der Leest
92
92
1:12.36Moïse Shae Timmer
Naomi Cohen
99
98
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:13.125:13.52
Fabienne Scholing
Takyiwa Sam
00
98
1:23.93Mariëlle Vijver
Kelly Willemsen
98
95


<< TOP >>
Programmanr. 31
6-10-2013 - 17:20
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Fuut 1De Fuut3:33.073:33.70
Joan Kentrop
Tyrese Wilson
85
00
53.02Mark Moussa
Aziz Nosairi
90
91
2.Wzpc 1WZ&PC Purmerend3:36.353:36.53
Jeffrey Appel
Carlo Kemp
92
96
52.46Remy Naporowski
Kevin Lebis
93
81
3.Daw 1Daw3:35.003:40.57
Jorrick Druyven
Jan Peereboom
94
95
54.58Lars van der Velden
Felix Geenen
98
95
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:05.404:03.54
Beau Kneppers
Timo Hol
97
97
55.78Jordi Kerssens
Bas Takken
96
99