Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 24. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6


FRIESE MINIOREN FINALES
Bergum, 8- - 9-6-2013


Programmanr. 1
8-6-2013 - 16:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Silke HuismanDe Vikings1:21.082003011821:19.55
2.Laura van der VeldeSG. Bolsward-Workum1:30.092003006301:25.10
3.Suze KuipersOrca1:26.762003017141:25.53
4.Chantal van WillegenAvena1:31.642003024221:27.84
5.Gerda WoldendorpDe Vikings1:32.042003004181:29.30
6.Tove BeltmanOrca1:29.592003016181:31.06
7.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp1:33.852003012561:31.09FJ 1
8.Tessa PunterDe Vikings1:36.782003018861:31.09FJ 2
9.Marijne van der VeenOrca1:37.122003009601:31.45
10.Mandy LigthartDe Vikings1:31.892003011801:32.74
11.Lianne van den AkkerDe Forel1:38.722003006141:32.78
12.Chantal OuthuijseDe Vikings1:34.942003004201:33.09
13.Lisanne de VriesF.Z.C.'541:39.982003006181:33.34
14.Anouk MiedemaAvena1:41.332003027361:33.62
15.Sigrid HooglandAvena1:39.072003019761:34.43
16.Elsemieke SijtsmaHZ&PC Heerenveen1:36.702003006161:34.67
17.Marrit TiekstraOrca1:35.692003017961:35.11
18.Jeanette HalmaDe Vikings1:37.702003004161:36.12
19.Anna TingaAvena1:42.212003027341:37.50
20.Marije PontDe Vikings1:51.352003023441:38.91
21.Anna BulsingAvena1:42.812003013861:41.89
22.Jildou AntonidesWetterwille1:45.452003028821:44.41
23.Jissy KingmaDe Vikings1:52.102003007761:49.44
AFGEMBirgit RozemaDz&Pc1:38.06200301522


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-6-2013 - 16:12
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel1:10.602002006271:11.07
2.Dushan de BruijnDe Forel1:21.922002012731:17.49
3.Lútsen de HaanWetterwille1:21.992002011631:19.64
4.Mees NiemeijerDz&Pc1:23.782002012751:19.71
5.Olaf Jan BosscherOrca1:19.422002000371:20.00
6.Finn LigthartDe Vikings1:23.782002014511:20.24
7.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen1:25.252002007471:23.10
8.Lolke SmitSG Middelse-Skelp1:24.432002028871:23.12
9.Jan Berend Sipmade Granaet1:23.662002014431:25.26
10.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum1:25.512002014871:25.30
11.Tom BakkerOrca1:26.222002029431:28.57
12.Niels ZwaanswijkDz&Pc1:27.822002012771:33.81
13.Jelmer BetlehemWetterwille1:42.322002023671:36.28
14.Danny VeenstraZpd1:34.732002010111:36.30
15.Wierd de WitDe Vikings1:37.052002009231:36.35
16.Yoram van der TuinDe Vikings1:48.492002024391:49.12
NG.ZAJort HoekstraDe Vikings2:01.11200202443


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-6-2013 - 16:21
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen3:07.912002004383:01.36
2.Nynke ZandstraWetterwille3:10.802002020443:11.25
3.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen3:14.462002004363:15.34
4.Sara KievietOrca3:17.732002038183:15.87
5.Sigrid PafforaadAvena3:16.782002011303:18.29
6.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum3:15.162002007283:18.62
7.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum3:22.052002017323:19.50
8.Luna van den EndeDe Vikings3:23.582002015183:21.20
9.Anneke vd LaanOrca3:28.442002011543:24.89
10.Martine KammingaZpd3:31.482002011723:27.50
11.Laura NoordDe Wellerobben3:25.272002025683:29.71
12.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen3:28.212002011163:29.85
13.Britt KleinsmitDe Forel3:30.692002014823:33.81
14.Elisa WesterhuisDz&Pc3:40.472002019123:37.61
15.Silke van VeenSG. Bolsward-Workum3:43.092002022043:40.34
16.Liset Sijtemaisis3:42.642002007683:42.33
17.Lotte van Hofde Granaet3:44.682002026403:43.49
18.Grietsje YtsmaOrca3:45.502002016843:49.48
DISSanne AbmaNeptunia '243:16.65200200590
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMyrthe KingmaDz&Pc3:45.58200201910
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISErna SmitDz&Pc3:37.03200201908
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLotte DijkstraOrca3:33.11200201152
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISZana UdoHZ&PC Heerenveen3:25.31200202686
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMarije BlokSG. Bolsward-Workum3:42.75200202202


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-6-2013 - 16:40
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marcel DelfstraOrca1:24.162001000371:23.16
2.Hendrik JilderdaWetterwille1:32.222001006731:24.15
3.Lennard DusselDz&Pc1:29.752001009111:29.63
4.Jelmar KoopmanDe Forel1:36.632001002491:32.88
5.Erik de BoerDe Vikings1:36.542001016031:33.87
6.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen1:44.982001001871:42.16
7.Justin VisserHZ&PC Heerenveen1:38.972001003371:43.07
8.Jesse BrandNeptunia '241:43.862001008851:43.25
9.Robin de VriesDz&Pc1:44.722001009091:43.45
10.Timo WijmaOrca1:45.422001034231:44.20
11.Tein HuizingaAvena1:47.912001032851:44.39
12.Jasper PostmaZpd1:45.492001024411:44.63
13.Robin de JongSG. Bolsward-Workum1:46.072001011651:45.34
14.Gerben OeveringF.Z.C.'541:49.542001007551:45.37
15.Wesley KuiperOrca1:40.662001008891:46.55
16.Rick van DalenOrca1:45.242001036051:47.90
17.Remco DijkstraHZ&PC Heerenveen1:52.862001007891:49.02
DISMartijn WestenbergDe Forel1:49.87200100251
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-6-2013 - 16:50
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartDz&Pc1:22.132004006281:21.29
2.Noa TeubenDe Vikings1:31.732005002541:26.77
3.Arianne MeijerHZ&PC Heerenveen1:33.392005003041:34.05
4.Meike RegelingOrca1:35.942004010061:34.44
5.Nora WeermanOrca1:30.722004006201:34.78
6.Merle StavorinusZpd1:36.502004001381:35.58
7.Elvira bij de WegSG. Bolsward-Workum1:45.932004001001:40.19
8.Loïs JalvingHZ&PC Heerenveen1:44.372004002801:44.94
9.Rens BootsmaHZ&PC Heerenveen2:00.782004002741:51.81
10.Risanne GjaltemaZpd1:49.492004004721:52.40
11.Carmen van KlaarbergenDz&Pc2:04.392005005621:53.65
12.Amber BoomsmaHZ&PC Heerenveen1:52.002004014161:53.93
13.Ellen Bente de BoerF.Z.C.'541:57.102004014001:56.06
14.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp2:01.672004004402:00.09
15.Nina HelvrichDe Vikings2:02.672005004322:06.02
16.Kristin VernesAvena2:01.322004017742:06.13
NG.ZAEllis TalmaOrca1:46.40200400668
NG.ZADynah HassingDe Forel2:09.43200500756


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-6-2013 - 16:59
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mathijs BaardaOrca1:22.702003006331:20.50
2.Frederik Ademade Granaet1:23.982003002531:23.16
3.Joël MaldaOrca1:24.662003010171:25.24
4.Quint van HarenDe Forel1:28.892004002151:25.65
5.Ruben van VeenenZcnf'341:38.412004004251:30.49
6.Douwe v.d. ZeeZcnf'341:37.252003011731:32.00
7.Damyan VellingaWetterwille1:38.102003019171:34.04
Willem VonkWetterwille1:30.292003012331:34.04
9.Stefan ten HoeveZpd1:35.812004006571:35.19
10.Jorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen1:30.452003005651:35.24
11.Bart FaberZcnf'341:45.852004004231:35.31
12.Sander HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:43.242004000131:35.71
13.Hessel BroekstraDe Vikings1:49.532004002531:39.04
14.Vincent Horsthuisde Granaet1:43.222003002471:41.20
15.Tim Ate BroekOrca1:38.372003020191:43.77
16.David da Silva MirandaDe Vikings1:51.502005000191:44.15
17.Melvin TrinksDe Vikings1:48.192004000331:44.52
18.Bram de JongHZ&PC Heerenveen1:52.052003019931:45.95


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-6-2013 - 17:09
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Silke HuismanDe Vikings47.5820030118243.03
2.Suze KuipersOrca44.0920030171443.25
3.Laura van der VeldeSG. Bolsward-Workum56.9720030063050.20
4.Tove BeltmanOrca56.0620030161851.82
5.Marijne van der VeenOrca50.8420030096053.34
6.Gerda WoldendorpDe Vikings51.5520030041853.52
7.Tessa PunterDe Vikings59.3720030188654.87
8.Sigrid HooglandAvena55.5220030197655.06
9.Marrit TiekstraOrca54.6820030179655.42
10.Anouk MiedemaAvena58.1920030273655.83
11.Jildou AntonidesWetterwille1:00.8220030288255.94
12.Anna BulsingAvena58.2120030138656.28
13.Lisanne de VriesF.Z.C.'5452.0620030061859.92
14.Marije PontDe Vikings1:01.062003023441:04.56
DISChantal van WillegenAvena52.00200302422
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISElsemieke SijtsmaHZ&PC Heerenveen57.05200300616
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJeanette HalmaDe Vikings1:02.06200300416
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMBirgit RozemaDz&Pc55.59200301522


<< TOP >>
Programmanr. 8
8-6-2013 - 17:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel37.6020020062737.99
2.Lútsen de HaanWetterwille43.4220020116343.59
3.Tom BakkerOrca49.1520020294345.09
4.Finn LigthartDe Vikings47.5120020145145.24FJ 1
5.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen47.8720020074745.24FJ 2
6.Mees NiemeijerDz&Pc44.8720020127545.60
7.Dushan de BruijnDe Forel46.7520020127345.70
8.Jurre BroekstraF.Z.C.'5452.8920020148350.03
9.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum48.7720020148751.69
10.Danny VeenstraZpd51.3220020101153.70
11.Jan Berend Sipmade Granaet49.8720020144353.97
12.Dirk Jan SmitOrca53.0120020150355.81
13.Jelmer BetlehemWetterwille57.8120020236756.74
14.Niels ZwaanswijkDz&Pc52.0820020127757.00
15.Yoram van der TuinDe Vikings54.4620020243957.26
16.Wierd de WitDe Vikings57.1020020092358.63
17.Olaf Jan BosscherOrca56.3220020003758.74
DISLolke SmitSG Middelse-Skelp47.92200202887
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-6-2013 - 17:47
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen1:12.212002004381:12.62
2.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen1:18.292002004361:15.50FJ 1
3.Nynke ZandstraWetterwille1:13.202002020441:15.50FJ 2
4.Margriet BremerDz&Pc1:16.412002006161:15.99
5.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum1:21.292002007281:18.46
6.Sara KievietOrca1:21.592002038181:19.09
7.Charissa de VriesDz&Pc1:20.072002019141:19.55
8.Sigrid PafforaadAvena1:20.342002011301:20.50
9.Liya JansenWetterwille1:26.302002015021:21.19
10.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum1:21.042002017321:21.75
11.Laura NoordDe Wellerobben1:24.002002025681:22.78
12.Luna van den EndeDe Vikings1:19.462002015181:23.11
13.Zana UdoHZ&PC Heerenveen1:24.462002026861:23.41
14.Sanne AbmaNeptunia '241:22.062002005901:24.26
15.Anneke vd LaanOrca1:22.702002011541:24.81
16.Femke van de GeerSG. Bolsward-Workum1:26.302002004001:24.97
17.Laura SchevelOrca1:25.692002016881:25.03
18.Lotte DijkstraOrca1:26.102002011521:25.07
19.Corrien TolsmaSG. Bolsward-Workum1:28.372002019041:25.56
20.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen1:25.662002011161:27.49
21.Sigrid VisserWetterwille1:30.032002016701:28.00
22.Liset Sijtemaisis1:30.532002007681:31.07
23.Silke van VeenSG. Bolsward-Workum1:31.892002022041:32.60
24.Myrthe KingmaDz&Pc1:30.592002019101:33.29


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-6-2013 - 17:58
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel1:19.892001002491:16.25
2.Marcel DelfstraOrca1:20.042001000371:17.60
3.Wesley KuiperOrca1:20.452001008891:20.01
4.Jesse BrandNeptunia '241:30.942001008851:25.86
5.Rutger Horsthuisde Granaet1:33.872001004191:28.31
6.Erik de BoerDe Vikings1:26.312001016031:29.92
7.Tein HuizingaAvena1:34.582001032851:30.24
8.Hendrik JilderdaWetterwille1:31.782001006731:30.41
9.Justin VisserHZ&PC Heerenveen1:33.412001003371:31.78
10.Timo WijmaOrca1:36.932001034231:32.38
11.Remco DijkstraHZ&PC Heerenveen1:33.412001007891:33.44
12.Martijn WestenbergDe Forel1:42.982001002511:34.24
13.Gerben OeveringF.Z.C.'541:37.072001007551:35.41
14.Robin de JongSG. Bolsward-Workum1:39.552001011651:37.12
15.Robin de VriesDz&Pc1:40.672001009091:38.95
16.Rick van DalenOrca1:36.622001036051:39.03
17.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen1:40.232001001871:39.41
DISLennard DusselDz&Pc1:24.29200100911
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-6-2013 - 18:07
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartDz&Pc1:43.942004006281:46.56
2.Nora WeermanOrca1:48.432004006201:47.81
3.Noa TeubenDe Vikings1:49.922005002541:48.69
4.Arianne MeijerHZ&PC Heerenveen1:54.232005003041:51.10
5.Merle StavorinusZpd1:56.852004001381:52.65
6.Meike RegelingOrca1:57.692004010061:56.84
7.Risanne GjaltemaZpd2:11.242004004722:06.72
8.Elvira bij de WegSG. Bolsward-Workum2:07.462004001002:06.91
9.Rens BootsmaHZ&PC Heerenveen2:11.492004002742:11.68
10.Kristin VernesAvena2:22.192004017742:17.74
11.Nina HelvrichDe Vikings2:23.622005004322:19.75
12.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp2:15.872004004402:21.83


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-6-2013 - 18:14
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mathijs BaardaOrca1:47.912003006331:44.75
2.Joël MaldaOrca1:43.482003010171:46.06
3.Frederik Ademade Granaet1:49.272003002531:50.11
4.Quint van HarenDe Forel1:52.622004002151:50.57
5.Swen BosmaHZ&PC Heerenveen1:56.902003006411:51.30
6.Bart FaberZcnf'342:04.722004004231:57.05
7.Jorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen1:57.002003005651:58.00
8.Stefan ten HoeveZpd1:57.642004006571:58.11FJ 1
9.Damyan VellingaWetterwille1:58.362003019171:58.11FJ 2
10.Hessel BroekstraDe Vikings2:01.052004002532:00.06
11.Ruben van VeenenZcnf'342:07.452004004252:04.44
12.Stef KleinsmitDe Forel2:09.272004011432:09.07
13.Joas WijmaOrca2:09.062003012372:10.53
14.Douwe v.d. ZeeZcnf'342:08.342003011732:11.11
15.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum2:10.332005002432:11.88
DISWillem VonkWetterwille1:58.42200301233
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISTim Ate BroekOrca1:51.29200302019
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISMelvin TrinksDe Vikings2:08.20200400033
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-6-2013 - 18:24
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Silke HuismanDe Vikings1:36.452003011821:31.47
2.Suze KuipersOrca1:37.462003017141:33.81
3.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp1:38.002003012561:35.62
4.Chantal OuthuijseDe Vikings1:45.392003004201:41.41
5.Gerda WoldendorpDe Vikings1:45.442003004181:45.81
6.Lianne van den AkkerDe Forel1:47.732003006141:47.13
7.Tessa PunterDe Vikings1:48.022003018861:47.31
8.Marrit TiekstraOrca1:50.712003017961:48.14
9.Anna TingaAvena1:51.282003027341:50.15
10.Jeanette HalmaDe Vikings1:50.302003004161:51.07
11.Sigrid HooglandAvena1:48.882003019761:52.22
12.Anna BulsingAvena1:51.502003013861:52.63
13.Chantal van WillegenAvena1:45.322003024221:52.97
DISTove BeltmanOrca1:42.57200301618
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarijne van der VeenOrca1:44.16200300960
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISElsemieke SijtsmaHZ&PC Heerenveen1:50.45200300616
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLaura van der VeldeSG. Bolsward-Workum1:41.02200300630
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMBirgit RozemaDz&Pc1:46.33200301522


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-6-2013 - 18:33
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel1:23.742002006271:25.28
2.Lútsen de HaanWetterwille1:29.762002011631:27.59
3.Mees NiemeijerDz&Pc1:31.312002012751:31.47
4.Jan Berend Sipmade Granaet1:34.032002014431:31.72
5.Olaf Jan BosscherOrca1:34.062002000371:36.62
6.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen1:39.782002007471:40.00
7.Niels ZwaanswijkDz&Pc1:44.302002012771:43.69
8.Danny VeenstraZpd1:46.582002010111:44.47
9.Jurre BroekstraF.Z.C.'541:49.982002014831:45.28
10.Tom BakkerOrca1:44.942002029431:46.06
DISDushan de BruijnDe Forel1:37.81200201273
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLolke SmitSG Middelse-Skelp1:37.65200202887
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFinn LigthartDe Vikings1:37.43200201451
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISYoram van der TuinDe Vikings1:51.01200202439
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDaan v.d. GootSG. Bolsward-Workum1:40.73200201487
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAJort HoekstraDe Vikings2:05.91200202443


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-6-2013 - 18:43
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen1:37.292002004381:33.52
2.Nynke ZandstraWetterwille1:36.592002020441:33.75FJ 1
3.Sanne AbmaNeptunia '241:39.622002005901:33.75FJ 2
4.Zana UdoHZ&PC Heerenveen1:41.742002026861:37.60
5.Margriet BremerDz&Pc1:47.342002006161:41.81
6.Lotte DijkstraOrca1:52.722002011521:47.51
7.Sigrid PafforaadAvena1:46.652002011301:47.78
8.Anneke vd LaanOrca1:50.252002011541:47.91
9.Ilse van der Kooide Granaet1:55.392002021501:48.56
10.Laura NoordDe Wellerobben1:50.232002025681:49.81
11.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen1:49.722002004361:49.84
12.Charissa de VriesDz&Pc1:48.152002019141:49.94
13.Erna SmitDz&Pc1:57.712002019081:50.21
14.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum1:41.692002007281:50.46
15.Luna van den EndeDe Vikings1:49.842002015181:50.65
16.Corrien TolsmaSG. Bolsward-Workum1:52.442002019041:51.18
17.Ielan van MeerloWetterwille1:57.062002010981:52.50
18.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum1:48.662002017321:53.50
19.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen1:56.062002011161:56.51
20.Sigrid VisserWetterwille1:56.592002016701:58.25
21.Laura SchevelOrca1:58.262002016881:58.84
22.Elisa WesterhuisDz&Pc1:59.762002019121:59.87
DISSara KievietOrca1:50.18200203818
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBritt KleinsmitDe Forel1:59.62200201482
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-6-2013 - 18:56
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel5:12.912001002495:03.44
100m:1:13.161:13.16400m:5:03.443:50.28
2.Marcel DelfstraOrca5:25.952001000375:17.97
100m:1:14.681:14.68400m:5:17.974:03.29
3.Wesley KuiperOrca5:42.912001008895:27.98
100m:1:17.141:17.14400m:5:27.984:10.84
4.Jesse BrandNeptunia '246:12.022001008855:35.80
100m:1:22.291:22.29400m:5:35.804:13.51
5.Erik de BoerDe Vikings6:02.272001016035:56.22
100m:1:20.751:20.75400m:5:56.224:35.47
6.Remco DijkstraHZ&PC Heerenveen6:25.002001007896:11.76
100m:1:28.821:28.82400m:6:11.764:42.94
7.Timo WijmaOrca6:39.492001034236:26.08
100m:1:32.981:32.98400m:6:26.084:53.10
8.Justin VisserHZ&PC Heerenveen6:43.202001003376:27.28
100m:1:33.061:33.06400m:6:27.284:54.22
9.Gerben OeveringF.Z.C.'546:50.902001007556:29.12
100m:1:29.951:29.95400m:6:29.124:59.17
10.Allard SieperdaSG. Bolsward-Workum7:12.802001013656:35.28
100m:1:32.431:32.43400m:6:35.285:02.85
11.Tein HuizingaAvena6:38.212001032856:35.47
100m:1:33.621:33.62400m:6:35.475:01.85
12.Jesse LammersAvena6:57.022001006856:38.50
100m:1:33.791:33.79400m:6:38.505:04.71
13.Robin de JongSG. Bolsward-Workum6:44.662001011656:45.03
100m:1:32.751:32.75400m:6:45.035:12.28
14.Robin de VriesDz&Pc7:26.822001009097:09.59
100m:1:41.161:41.16400m:7:09.595:28.43
15.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen7:33.532001001877:10.60
100m:1:40.671:40.67400m:7:10.605:29.93
16.Rick van DalenOrca7:02.332001036057:28.81
100m:1:44.491:44.49400m:7:28.815:44.32
DISLennard DusselDz&Pc6:21.15200100911
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMMatthijs RozemaDz&Pc7:11.93200102561


<< TOP >>
Programmanr. 17
9-6-2013 - 16:00
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa TeubenDe Vikings53.6620050025444.72
2.Kyomi GroenhartDz&Pc47.1120040062845.39
3.Meike RegelingOrca50.2320040100649.94
4.Merle StavorinusZpd51.4020040013850.37
5.Arianne MeijerHZ&PC Heerenveen57.1620050030451.03
6.Nora WeermanOrca53.5220040062052.70
7.Ellen Bente de BoerF.Z.C.'541:08.5420040140057.40
8.Risanne GjaltemaZpd1:06.8620040047257.95


<< TOP >>
Programmanr. 18
9-6-2013 - 16:05
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mathijs BaardaOrca42.4720030063342.61
2.Joël MaldaOrca46.5320030101745.53
3.Frederik Ademade Granaet49.3320030025349.03
4.Quint van HarenDe Forel52.3220040021549.19
5.Ruben van VeenenZcnf'3453.7820040042549.76
6.Swen BosmaHZ&PC Heerenveen54.7820030064151.04
7.Jorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen56.7220030056551.22
8.Sander HeinsiusHZ&PC Heerenveen57.2720040001352.70
9.Willem VonkWetterwille53.4020030123353.85
10.Bart FaberZcnf'341:05.4320040042358.59
11.Henk-Jan PostmaSG. Bolsward-Workum1:10.062003023071:01.00
12.Douwe v.d. ZeeZcnf'341:05.022003011731:01.71
13.Djurre van der WalF.Z.C.'541:22.382005003011:07.56
14.Hessel BroekstraDe Vikings1:16.132004002531:09.26
DISDamyan VellingaWetterwille53.94200301917
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
DISStefan ten HoeveZpd1:00.71200400657
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISJoas WijmaOrca1:07.48200301237
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).


<< TOP >>
Programmanr. 19
9-6-2013 - 16:12
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke ZandstraWetterwille1:25.792002020441:23.78
2.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen1:26.322002004381:24.20
3.Margriet BremerDz&Pc1:28.742002006161:25.72
4.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum1:27.432002007281:25.88
5.Sara KievietOrca1:28.332002038181:26.32
6.Sanne AbmaNeptunia '241:33.542002005901:27.50
7.Liya JansenWetterwille1:35.012002015021:28.94
8.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen1:31.532002004361:30.58
9.Lotte DijkstraOrca1:37.002002011521:32.18
10.Zana UdoHZ&PC Heerenveen1:37.942002026861:32.97
11.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum1:37.242002017321:33.52
12.Anneke vd LaanOrca1:37.722002011541:35.14
13.Laura NoordDe Wellerobben1:36.972002025681:35.41
14.Sigrid VisserWetterwille1:38.552002016701:36.17
15.Sigrid PafforaadAvena1:33.222002011301:36.47
16.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen1:39.102002011161:36.62
17.Ilse van der Kooide Granaet1:43.982002021501:37.40
18.Elisa WesterhuisDz&Pc1:43.412002019121:38.53
19.Laura SchevelOrca1:44.312002016881:40.68
20.Grietsje YtsmaOrca1:39.642002016841:44.46
DISCharissa de VriesDz&Pc1:44.74200201914
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLuna van den EndeDe Vikings1:36.76200201518
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFemke van de GeerSG. Bolsward-Workum1:37.15200200400
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCorrien TolsmaSG. Bolsward-Workum1:37.42200201904
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 20
9-6-2013 - 16:24
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marcel DelfstraOrca1:22.982001000371:19.04
2.Jelmar KoopmanDe Forel1:23.032001002491:19.78
3.Wesley KuiperOrca1:24.882001008891:22.97
4.Rutger Horsthuisde Granaet1:38.282001004191:29.29
5.Lennard DusselDz&Pc1:49.922001009111:30.22
6.Gerben OeveringF.Z.C.'541:39.942001007551:33.90
7.Erik de BoerDe Vikings1:39.622001016031:39.64
8.Timo WijmaOrca1:40.392001034231:42.53
9.Jesse BrandNeptunia '241:45.112001008851:42.59
10.Tein HuizingaAvena1:48.172001032851:44.05
11.Justin VisserHZ&PC Heerenveen1:52.852001003371:45.59
12.Martijn WestenbergDe Forel1:55.482001002511:45.92
13.Robin de JongSG. Bolsward-Workum1:46.352001011651:46.32
14.Kevin RinsmaDe Vikings2:00.162001039212:02.09
DISHendrik JilderdaWetterwille1:37.54200100673
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRemco DijkstraHZ&PC Heerenveen1:37.03200100789
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAllard SieperdaSG. Bolsward-Workum1:56.82200101365
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
AFGEMMatthijs RozemaDz&Pc1:54.34200102561


<< TOP >>
Programmanr. 21
9-6-2013 - 16:33
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Silke HuismanDe Vikings3:40.552003011823:16.47
2.Suze KuipersOrca3:30.372003017143:24.42
3.Laura van der VeldeSG. Bolsward-Workum4:00.652003006303:30.92
4.Marijne van der VeenOrca4:08.272003009603:40.95
5.Gerda WoldendorpDe Vikings3:43.112003004183:41.03
6.Marrit TiekstraOrca4:07.872003017963:54.44
7.Chantal OuthuijseDe Vikings4:00.872003004203:56.25
8.Mandy LigthartDe Vikings4:34.302003011804:06.42
DISLisanne de VriesF.Z.C.'544:10.22200300618
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJeanette HalmaDe Vikings4:11.39200300416
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISJissy KingmaDe Vikings4:14.91200300776
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISTessa PunterDe Vikings4:18.48200301886
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 22
9-6-2013 - 16:45
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mees NiemeijerDz&Pc3:29.212002012753:12.12
2.Dushan de BruijnDe Forel3:38.632002012733:15.78
3.Finn LigthartDe Vikings3:38.662002014513:24.35
4.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum3:41.592002014873:31.26
5.Olaf Jan BosscherOrca3:36.772002000373:33.34
6.Jan Berend Sipmade Granaet3:45.782002014433:35.03
7.Danny VeenstraZpd3:52.642002010113:45.94
DISJelmer BetlehemWetterwille4:16.40200202367
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLútsen de HaanWetterwille3:36.94200201163
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 23
9-6-2013 - 16:55
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartDz&Pc1:31.922004006281:33.23
2.Noa TeubenDe Vikings1:43.252005002541:37.33
3.Merle StavorinusZpd1:43.032004001381:40.31
4.Arianne MeijerHZ&PC Heerenveen1:45.842005003041:42.00
5.Meike RegelingOrca1:51.722004010061:49.51
6.Risanne GjaltemaZpd2:01.572004004721:52.41
7.Loïs JalvingHZ&PC Heerenveen1:56.602004002801:53.39
8.Amber BoomsmaHZ&PC Heerenveen1:58.262004014161:56.10
9.Ellen Bente de BoerF.Z.C.'541:59.912004014002:00.14
10.Nina HelvrichDe Vikings2:13.862005004322:10.14
11.Carmen van KlaarbergenDz&Pc2:16.302005005622:15.37
DISNora WeermanOrca1:42.12200400620
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRens BootsmaHZ&PC Heerenveen2:03.82200400274
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISElvira bij de WegSG. Bolsward-Workum1:58.15200400100
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 24
9-6-2013 - 17:06
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Frederik Ademade Granaet1:30.742003002531:29.81
2.Mathijs BaardaOrca1:34.662003006331:33.19
3.Joël MaldaOrca1:37.622003010171:33.50
4.Quint van HarenDe Forel1:47.772004002151:38.26
5.Damyan VellingaWetterwille1:49.322003019171:44.48
6.Sander HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:51.162004000131:45.07
7.Ruben van VeenenZcnf'341:46.742004004251:46.87
8.Joas WijmaOrca2:02.482003012371:54.10
9.Tim Ate BroekOrca2:02.132003020191:57.31
10.Bram de JongHZ&PC Heerenveen1:57.922003019931:57.74
11.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum2:07.322005002432:05.62
12.Djurre van der WalF.Z.C.'542:17.322005003012:15.02
DISWillem VonkWetterwille1:55.13200301233
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISBart FaberZcnf'341:54.50200400423
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDouwe v.d. ZeeZcnf'341:47.51200301173
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISVincent Horsthuisde Granaet1:46.44200300247
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDavid da Silva MirandaDe Vikings2:14.76200500019
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMelvin TrinksDe Vikings2:05.87200400033
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 25
9-6-2013 - 17:41
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sanne AbmaNeptunia '241:41.452002005901:37.13
2.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen1:39.962002004381:37.76
3.Charissa de VriesDz&Pc1:41.452002019141:37.79FJ 1
4.Sara KievietOrca1:38.302002038181:37.79FJ 2
5.Martine KammingaZpd1:43.892002011721:39.24
6.Anneke vd LaanOrca1:46.162002011541:43.41
7.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen1:42.512002004361:43.90
8.Britt KleinsmitDe Forel1:49.522002014821:44.16
9.Femke van de GeerSG. Bolsward-Workum1:47.092002004001:44.25FJ 1
10.Erna SmitDz&Pc1:48.252002019081:44.25FJ 2
11.Luna van den EndeDe Vikings1:49.242002015181:44.60
12.Sigrid PafforaadAvena1:46.792002011301:44.62
13.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen1:45.842002011161:45.19
14.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum1:45.912002007281:45.60
15.Laura NoordDe Wellerobben1:44.622002025681:45.84
16.Margriet BremerDz&Pc1:46.642002006161:46.46
17.Sigrid VisserWetterwille1:51.062002016701:46.96
18.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum1:49.142002017321:47.45
19.Corrien TolsmaSG. Bolsward-Workum1:51.652002019041:48.75
20.Zana UdoHZ&PC Heerenveen1:52.512002026861:49.00
21.Lotte van Hofde Granaet1:52.982002026401:50.61
22.Emma LosOrca1:52.352002031721:51.60
23.Laura SchevelOrca1:52.682002016881:52.98
24.Wianne Stoelwinderisis1:51.612002023281:53.78


<< TOP >>
Programmanr. 26
9-6-2013 - 17:53
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marcel DelfstraOrca1:09.552001000371:08.56
2.Jelmar KoopmanDe Forel1:10.142001002491:08.69
3.Wesley KuiperOrca1:11.452001008891:10.31
4.Hendrik JilderdaWetterwille1:12.962001006731:10.69
5.Lennard DusselDz&Pc1:11.602001009111:10.84
6.Jesse BrandNeptunia '241:11.532001008851:12.53
7.Erik de BoerDe Vikings1:12.572001016031:14.87
8.Rutger Horsthuisde Granaet1:15.162001004191:18.10
9.Gerben OeveringF.Z.C.'541:20.952001007551:19.37
10.Martijn WestenbergDe Forel1:27.802001002511:21.06
11.Timo WijmaOrca1:20.612001034231:21.09
12.Remco DijkstraHZ&PC Heerenveen1:18.692001007891:21.20
13.Tein HuizingaAvena1:24.352001032851:23.76
14.Justin VisserHZ&PC Heerenveen1:22.252001003371:23.78
15.Robin de JongSG. Bolsward-Workum1:24.132001011651:24.39
16.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen1:28.512001001871:24.83
17.Allard SieperdaSG. Bolsward-Workum1:27.622001013651:25.19
18.Robin de VriesDz&Pc1:26.322001009091:27.18


<< TOP >>
Programmanr. 27
9-6-2013 - 18:01
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Suze KuipersOrca1:52.492003017141:47.25
2.Sigrid HooglandAvena1:51.422003019761:48.63
3.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp1:52.982003012561:48.84
4.Lisanne de VriesF.Z.C.'541:50.492003006181:50.24
5.Chantal van WillegenAvena1:54.482003024221:50.48FJ 1
6.Anna BulsingAvena1:55.842003013861:50.48FJ 2
7.Laura van der VeldeSG. Bolsward-Workum1:59.102003006301:52.13
8.Tove BeltmanOrca1:56.062003016181:53.71
9.Marijne van der VeenOrca1:56.242003009601:53.87
10.Anouk MiedemaAvena2:02.302003027361:55.40
11.Gerda WoldendorpDe Vikings1:52.842003004181:55.51
12.Jildou AntonidesWetterwille1:57.892003028821:56.91
13.Chantal OuthuijseDe Vikings2:02.672003004202:03.17
14.Marrit TiekstraOrca1:56.492003017962:03.81
15.Agnes MartensF.Z.C.'542:00.262003024482:04.25
16.Marije PontDe Vikings2:03.562003023442:05.86
17.Jeanette HalmaDe Vikings2:02.492003004162:06.25
DISSilke HuismanDe Vikings1:47.54200301182
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 28
9-6-2013 - 18:11
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel1:39.452002006271:36.89
2.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen1:41.722002007471:38.83
3.Mees NiemeijerDz&Pc1:44.862002012751:42.42
4.Dushan de BruijnDe Forel1:43.162002012731:42.60
5.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum1:47.342002014871:44.54
6.Tom BakkerOrca1:53.132002029431:46.30FJ 1
7.Jurre BroekstraF.Z.C.'541:54.462002014831:46.30FJ 2
8.Olaf Jan BosscherOrca1:44.112002000371:46.97
9.Lolke SmitSG Middelse-Skelp1:56.422002028871:50.12
10.Dirk Jan SmitOrca1:54.492002015031:52.42
11.Lútsen de HaanWetterwille1:54.562002011631:54.51
12.Jan Berend Sipmade Granaet1:51.462002014431:57.62
13.Danny VeenstraZpd2:00.692002010112:00.53FJ 1
14.Wierd de WitDe Vikings2:00.502002009232:00.53FJ 2
15.Jelmer BetlehemWetterwille2:05.472002023672:04.22
DISNiels ZwaanswijkDz&Pc1:48.40200201277
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 29
9-6-2013 - 18:21
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartDz&Pc1:35.652004006281:34.41
2.Noa TeubenDe Vikings1:50.142005002541:38.84
3.Merle StavorinusZpd1:44.202004001381:45.57
4.Loïs JalvingHZ&PC Heerenveen1:55.962004002801:54.40
5.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp2:14.652004004402:04.25
DISRens BootsmaHZ&PC Heerenveen2:00.31200400274
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISArianne MeijerHZ&PC Heerenveen1:45.94200500304
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 30
9-6-2013 - 18:28
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mathijs BaardaOrca1:41.572003006331:32.97
2.Joël MaldaOrca1:34.702003010171:35.24
3.Frederik Ademade Granaet1:41.092003002531:36.16
4.Quint van HarenDe Forel1:38.812004002151:37.19
5.Jorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen1:49.032003005651:41.41
6.Ruben van VeenenZcnf'341:50.042004004251:43.66
7.Sander HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:51.332004000131:44.53
8.Stefan ten HoeveZpd1:51.542004006571:47.03
9.Swen BosmaHZ&PC Heerenveen1:49.552003006411:47.96
10.Vincent Horsthuisde Granaet2:01.722003002471:58.01
11.Hessel BroekstraDe Vikings2:13.502004002532:08.21
12.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum2:23.782005002432:08.41
DISJoas WijmaOrca2:15.58200301237
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISMelvin TrinksDe Vikings1:54.38200400033
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISWillem VonkWetterwille1:48.82200301233
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 31
9-6-2013 - 18:38
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen6:00.442002004385:48.81
100m:1:21.201:21.20400m:5:48.814:27.61
2.Nynke ZandstraWetterwille6:09.412002020445:52.23
100m:1:23.951:23.95400m:5:52.234:28.28
3.Margriet BremerDz&Pc6:15.022002006165:59.40
100m:1:22.981:22.98400m:5:59.404:36.42
4.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen6:06.762002004366:02.65
100m:1:23.901:23.90400m:6:02.654:38.75
5.Charissa de VriesDz&Pc6:31.482002019146:06.42
100m:1:22.621:22.62400m:6:06.424:43.80
6.Sara KievietOrca6:30.912002038186:08.13
100m:1:25.921:25.92400m:6:08.134:42.21
7.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum6:32.362002017326:18.03
100m:1:27.561:27.56400m:6:18.034:50.47
8.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum6:51.592002007286:20.39
100m:1:28.931:28.93400m:6:20.394:51.46
9.Sigrid PafforaadAvena6:29.752002011306:21.62
100m:1:31.191:31.19400m:6:21.624:50.43
10.Luna van den EndeDe Vikings6:39.842002015186:23.79
100m:1:31.441:31.44400m:6:23.794:52.35
11.Sanne AbmaNeptunia '246:35.122002005906:28.22
100m:1:33.261:33.26400m:6:28.224:54.96
12.Corrien TolsmaSG. Bolsward-Workum6:58.982002019046:28.94
100m:1:32.151:32.15400m:6:28.944:56.79
13.Laura SchevelOrca6:42.822002016886:31.89
100m:1:33.741:33.74400m:6:31.894:58.15
14.Femke van de GeerSG. Bolsward-Workum6:52.842002004006:38.21
100m:1:35.361:35.36400m:6:38.215:02.85
15.Anneke vd LaanOrca6:46.342002011546:41.65
100m:1:38.451:38.45400m:6:41.655:03.20
16.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen6:49.262002011166:42.04
100m:1:37.061:37.06400m:6:42.045:04.98
17.Elisa WesterhuisDz&Pc6:46.472002019126:58.00
100m:1:38.221:38.22400m:6:58.005:19.78
DISMartine KammingaZpd6:38.09200201172
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 32
9-6-2013 - 19:02
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel2:53.062001002492:46.90
2.Hendrik JilderdaWetterwille3:11.812001006733:00.16
3.Erik de BoerDe Vikings3:08.602001016033:07.23
4.Jesse BrandNeptunia '243:12.752001008853:11.65
5.Rutger Horsthuisde Granaet3:20.342001004193:13.59
6.Timo WijmaOrca3:16.592001034233:17.28
7.Gerben OeveringF.Z.C.'543:28.682001007553:25.53
8.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen3:46.152001001873:31.81
9.Rick van DalenOrca3:34.472001036053:35.81
DISTein HuizingaAvena3:35.11200103285
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMike SmitOrca3:35.60200102767
VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
DISTjerk Menno PostmaSG Middelse-Skelp4:12.08200103617
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRemco DijkstraHZ&PC Heerenveen3:13.75200100789
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRobin de JongSG. Bolsward-Workum3:18.42200101165
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISAllard SieperdaSG. Bolsward-Workum3:41.66200101365
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.