Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 9. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 12. Alle, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m vrije slag  Minioren 5 en later



1 - zondag 2 juni 20132-6-2013 - 15:00


Programmanr. 1
2-6-2013 - 15:00
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht30.2019980277429.92
2.Loulou JanssenDe Columbiaan30.9720010013230.72
3.Sophie t HartDe Columbiaan30.2120000159630.77
4.Suzanne MoschMSV- Zeemacht30.9319940054830.85
5.Samantha van EijkDe Geul31.3619880682631.32
6.Melina KnolZV De Zaan31.7319980223231.56
7.Rebecca MartensDaw31.5119960435231.65
8.Mariska van EngeldorpZv Aquarius31.1319950232632.52
9.Denise BoonstraDaw33.5519990266232.54
10.Maxine AlfonsiDaw32.1619950290032.86
Naomi BlommaertZV Haerlem32.8019960477032.86
12.Lisanne van ZijlZV De Zaan31.5119950545432.89
13.Ruby BelforDe Columbiaan33.8719990032833.29
14.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend33.5519990329233.54
15.Monique TuijpEd-Vo32.9619690080033.62
16.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht34.0019990143833.77
17.Fenke BosschertDaw33.9719970472433.94
18.Julia EijerZV De Zaan33.9820010045634.02
19.Noortje de RondeD'elft33.9319980383034.09
20.Maaike BakerDe Columbiaan35.0719990293034.21
21.Simone DoesDe Columbiaan33.5219990293234.43
22.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend35.6019980100434.63
23.Naomi te LindertDaw34.9619990478234.74
24.Chantal BeijerZV Haerlem35.1119970088435.02
25.Simone DruijfWZ&PC Purmerend35.4219950583035.81
26.Desiree van der LemEd-Vo37.9519680028235.92
27.Florianne BultjeZV Haerlem35.0219980434235.95
28.Hannah BervoetsZV De Zaan36.8420000072636.52
29.Jennifer TuijpZV De Zaan36.2620000419836.82
30.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius35.5919980322237.06
31.Sabrin el BachaDe Dolfijn37.5319990054837.59
32.Marieke van der MeerDe Columbiaan36.2720000016237.69
33.Melissa EliveldZV Haerlem38.6719950052438.20
34.Maricha VeenendaalZV De Zaan38.3419990351038.40
35.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht37.0320000154638.93
Rachel JahnZV De Zaan39.7820010095838.93
37.Inge BelforDe Columbiaan42.0120010057839.78
38.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend37.6419990289239.89
39.Nada el BachaouiDe Dolfijn40.3720010170040.55
40.Heleen CestacWZ&PC Purmerend39.3220000599241.20
41.Sharon van der LemEd-Vo43.4919980027041.68
42.Nouna ChelbiDe Dolfijn45.4520000494044.19
43.Jessie MeijerKzc43.0219990525244.42
44.Sterre VeermanEd-Vo45.1020000354445.06
45.Cindy BuurOeza49.5619990505249.44
46.Vera TilZv Aquarius48.8120010476249.77
47.Kim de WitMSV- Zeemacht54.9220010485851.73
48.Nienke RaszinskiOeza57.1320010504455.01
49.Jonell BarkerKzc55.1020010346857.59
AFGEMLisa van den EngD'elft31.96199602070
AFGEMSkye Tomie DoerkZV De Zaan35.06199803228
AFGEMLaura van der VeenA.Z.V.D.30.71199404090


<< TOP >>
Programmanr. 2
2-6-2013 - 15:09
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars HaarsmaDe Dolfijn27.4319960074527.04
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht27.2819950388127.38
3.Keanu BosDaw30.6919950590527.55
4.Menno van den HeuvelDe Columbiaan28.2419920051927.60
5.Jens KrijgsmanDe Columbiaan29.6219990142928.44
6.Tim MullerDe Geul28.2819950101928.47
7.Levi TolEd-Vo30.0419970035128.58
8.Tim TuijpZV De Zaan28.7519980097528.72
9.Michael BesMSV- Zeemacht28.1019720120528.85
10.Simon KoopenZV De Zaan29.8419980212728.91
11.Floris van der MeerD'elft30.3719970104129.00
12.Jeroen JongertA.Z.V.D.29.2019960044529.03
13.Chris DekkerZV De Zaan29.9019970091529.09
14.Jordi de NijsMSV- Zeemacht28.9519980185129.17
15.Anis el BachaouiDe Dolfijn30.4419970209329.96
16.Thijs van WieringenDe Columbiaan30.8919990057730.00
17.Dwight van SchoorlDe Dolfijn30.4119960032730.10
18.Jesse de WinDe Geul28.9319960019130.19
19.Kaspur van der LemEd-Vo28.9119960027930.21
20.Ben MullerDe Geul31.4219980128130.39
21.Brian OtjesZv Aquarius30.7619990113530.47
22.Danny SchmidtZV De Zaan30.7719960231130.90
23.Robbert JansenDe Columbiaan32.1219970320730.98
24.Jimmy DukkerD'elft32.0519970353131.01
25.Wesley BosDe Columbiaan31.4019990124131.24
26.Adam MalashDe Dolfijn33.2619970214531.71
27.Stefan TijmsOeza32.5419930086331.76
28.Gerben RozieMSV- Zeemacht31.3119900250732.09
29.Reijer BoodtDe Dolfijn33.7919990100132.28
30.Joey DukkerD'elft34.7619970353332.36
31.Barry van EngeldorpZv Aquarius34.2019990008932.86
32.Bas VlugtEd-Vo33.8219990072733.31
33.Nick van der WoudeZV Haerlem33.3620000139133.45
34.Casper GrasZV De Zaan34.1619920040333.54
35.Vito MeijWZ&PC Purmerend33.0419990077733.74
36.Joe Julien KassisDe Dolfijn34.8619970415334.26
37.Luc KroonEd-Vo33.2920010069734.50
38.Ian van TielWZ&PC Purmerend34.8320000034934.88
39.Erno VriensZV De Zaan36.7119990258735.25
40.Daan In de BraektZV De Zaan35.8419990057135.29
41.Justin Duarte de PinaZV De Zaan38.6820000377736.04
42.Mike SchilderEd-Vo37.0720000076736.42
43.Daniel BroekkampDe Dolfijn48.7919990354538.36
44.Haron MalashDe Dolfijn41.4620000054138.56
45.Davey van der LaanZV De Zaan41.2020000399138.98
46.Ivar OldenhofDe Dolfijn40.3220000008139.70
47.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius40.1320010074740.31
48.Sjoerd JongertA.Z.V.D.39.9820010042740.53
Roy VlielandKzcNT19990151740.53
50.Teun van VegtenOeza39.1820010332940.54
51.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend41.1619990271740.72
52.Jarno GroenOeza39.9120010226341.25
53.Bjorn KeizerEd-Vo41.6320010219942.13
54.Jordi van der LemEd-Vo42.1520000018942.89
B
55.Timo GolverdingenWZ&PC PurmerendNT20000347543.01
56.Jairo KauwohMSV- Zeemacht45.4720010159943.92
57.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend45.2920000300747.07
58.Frank BouquetA.Z.V.D.46.2320010227947.46
59.Beau WeverKzc55.0620010433755.44
DISFriso DatemaZv Aquarius40.88200003027
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISMike MoriannerZV De Zaan30.12199902137
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISJimmy RobinsonWZ&PC Purmerend45.66200002457
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 3
2-6-2013 - 15:18
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend36.6220020068936.10
2.Danique BernardEd-Vo38.0520020022437.19
3.Ruud VeermanEd-Vo37.9320020058538.75
4.Emma DomartiniDe Dolfijn40.1020020285240.39
5.Calina van der LemEd-Vo39.9720020008640.41
6.Tara van LeeuwenKzc38.8820020111240.60
7.Owen BarkerKzc45.2620030067944.12
8.Mitch KolkmanZV Haerlem43.5720020121145.39
9.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend47.3620030100645.85
10.Barry SchotWZ&PC Purmerend49.1720030032146.75
11.Daphne PetersZV Haerlem53.0020020105646.80
12.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend48.7320030111846.81
13.Bram DaalmanZV Haerlem50.9820030062947.61
14.Tycho de JongeKzc48.4620040041148.55
15.Jeff KroonEd-Vo45.8220030040148.99
16.Marit VeermanEd-Vo52.5220030056050.18
17.Marc TolEd-Vo48.3820040012551.32
18.Sterre KieftKzc52.6020020301052.75
19.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend50.9920030148052.90
20.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend54.4120030049456.58
21.Anne van MarisWZ&PC Purmerend58.9220040045256.72
22.Vincent van WelyWZ&PC PurmerendNT20040098957.06
23.Damjan SajinovicDe DolfijnNT20040099757.66
DISVince CommandeurEd-Vo1:06.98200300399
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VC
DISJoren OldenhofDe Dolfijn57.48200400045
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISTalita Dijkman DulkesKzcNT200203484
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMAnouk BraaksmaZv Aquarius47.41200200840


<< TOP >>
Programmanr. 4
2-6-2013 - 15:25
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.1519940054832.23
2.Nathalie BakkerDe Columbiaan32.7019990373232.33
3.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht32.3119980277432.54
4.Corine RookerWZ&PC Purmerend33.2719920152233.26
5.Mariska van EngeldorpZv Aquarius32.8419950232633.44
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht32.6419910217233.74
7.Loulou JanssenDe Columbiaan32.2620010013233.77
8.Leonie VosDaw33.3119990166233.81
9.Sophie t HartDe Columbiaan34.0820000159635.10
10.Femke RongenD'elft35.4519980468235.35
11.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht37.5819990377835.46
Melissa EliveldZV Haerlem35.0319950052435.46
13.Anne GroenOeza35.0219950599635.48
14.Melissa VallingaZV De Zaan37.6320000167635.53
15.Hannah BervoetsZV De Zaan36.5420000072636.00
16.Chantal BeijerZV Haerlem38.3519970088436.08
17.Janine RookerWZ&PC Purmerend35.4119960031636.21
18.Jet KleineMSV- Zeemacht36.3819990338436.43
19.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend35.5619990329236.48
20.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius35.9819980322236.77
21.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht37.0219980334236.81
22.Jennifer TuijpZV De Zaan37.1520000419836.92
23.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend37.9819980100437.18
24.Susanne DoesDe Columbiaan38.8220010164837.28
25.Fréderique van TielKzc37.9919970285237.45
26.Isis KeijzerZV Haerlem39.5820010106638.11
27.Denise OtjesZv Aquarius37.5719960137838.41
28.Maricha VeenendaalZV De Zaan38.7919990351038.52
29.Wendy van der KrukMSV- Zeemacht41.4119710096038.62
30.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend39.2320000041238.88
31.Ilse TrakselZV Haerlem37.8819880432639.60
32.Desiree van der LemEd-Vo38.2819680028240.24
33.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend38.8319990289240.30
34.Naomi BuurOeza39.8920010152040.39
35.Sharon van der LemEd-Vo39.6319980027041.22
36.Sterre VeermanEd-Vo44.0520000354441.38
37.Josephine LambersMSV- Zeemacht43.6120010082641.52
38.Inge BelforDe Columbiaan41.6320010057841.61
39.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht42.9820000390041.70
40.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht42.0220000155041.94
41.Thalita DekkerZv Aquarius42.5319980322042.13
42.Maud HendriksenMSV- ZeemachtNT19990619644.91
43.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend48.1920010525847.20
44.Vera TilZv Aquarius50.9820010476248.19
45.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht53.9020000599851.77
46.Annamarie ZeekantWZ&PC Purmerend57.0020010498252.36
47.Amber van der KrukMSV- Zeemacht53.0020010273055.88
48.Beau PorteKzc57.5320010487855.89
DISRuby BelforDe Columbiaan32.86199900328
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISEsmee LuitenMSV- Zeemacht54.18200104848
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISBenthe MastWZ&PC Purmerend57.38200104714
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
AFGEMElise van ManenDe Columbiaan34.87199801676


<< TOP >>
Programmanr. 5
2-6-2013 - 15:34
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelZV De Zaan26.6819920002726.77
2.Lars HaarsmaDe Dolfijn29.9119960074528.22
3.Jens KrijgsmanDe Columbiaan30.0119990142928.71
4.Lars van der VeldenDaw29.2219980017528.96
5.Tim TuijpZV De Zaan29.9519980097529.51
6.Ingmar BakkerA.Z.V.D.31.1919980049330.54
7.Ruben GriffioenDe Columbiaan30.7619990077130.79
8.Chris DekkerZV De Zaan31.4719970091530.82
9.Simon KoopenZV De Zaan31.2719980212730.84
10.Lex SandburgZV De Zaan31.7219980069931.07
11.Rense RuigZV De Zaan31.9019990162731.27
12.Thijs van WieringenDe Columbiaan31.3019990057731.52
13.Sander DorlandWZ&PC Purmerend31.3319990264331.59
14.Klaas ArkesteijnD'elft32.6519990189731.69
15.Wesley BosDe Columbiaan33.2819990124132.38
16.Sam HeckDe Columbiaan34.0919970077932.53
17.Dave JansenD'elft33.2219980529932.64
18.Kaspur van der LemEd-Vo31.6819960027932.72
19.Dwight van SchoorlDe Dolfijn31.8919960032732.99
20.Luc KroonEd-Vo33.1520010069733.25
21.Stefan TijmsOeza34.7219930086333.91
22.Nick van der WoudeZV Haerlem36.0220000139133.98
23.Bjarne BruijnsKzc34.9819970461734.28
24.Vito MeijWZ&PC Purmerend34.9119990077734.54
25.Barry van EngeldorpZv Aquarius35.2919990008934.73
26.Nick BontjeDe Columbiaan36.1820000014134.81
27.Twan RozieMSV- Zeemacht33.4219910737134.82
28.Marcel van der LemEd-Vo34.1319650056334.93
29.Tim WassenaarZV De Zaan36.2219990186934.98
30.Adam MalashDe Dolfijn35.7019970214534.99
31.Maarten van der VeenA.Z.V.D.36.2719990238136.81
32.Bas VlugtEd-Vo35.5819990072736.98
33.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend41.4319990271737.20
34.Mike SchilderEd-Vo39.1920000076737.51
35.Friso DatemaZv Aquarius36.3920000302737.64
36.Roy VlielandKzcNT19990151738.05
37.Luca DellantonioDe Columbiaan40.8220000275939.64
38.Jordi van der LemEd-Vo38.7720000018939.99
39.Jarno GroenOeza42.6220010226340.89
40.Haron MalashDe Dolfijn42.7720000054141.64
41.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend41.7820000245741.88
42.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend41.8420000300741.95
43.Daan SwartA.Z.V.D.42.6520010312344.12
44.Bjorn KeizerEd-Vo44.0120010219944.63
45.Jeroen RekveltDe Dolfijn45.6320010393545.04
46.Emiel Van ArkelDe Dolfijn50.1720010393748.52
DISKelvin van LieshoutWZ&PC Purmerend49.16200103901
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., rh
AFGEMNoah LegersteeD'elft34.50200003593
AFGEMTim KieftZV De Zaan34.28199901921


<< TOP >>
Programmanr. 6
2-6-2013 - 15:42
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo37.0120020022436.49
2.Ruud VeermanEd-Vo39.5120020058538.37
3.Calina van der LemEd-Vo38.2920020008640.07
4.Tara van LeeuwenKzc41.9420020111242.45
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend44.3520030068543.12
6.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend43.8520030100643.88
7.Tycho de JongeKzc43.7520040041144.79
8.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend44.9120030049446.70
9.Marit VeermanEd-Vo48.1020030056047.07
10.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend50.0120020099948.24
11.Jeff KroonEd-Vo50.0720030040148.54
12.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend48.6520030267049.01
13.Marc TolEd-Vo47.4220040012549.04
14.Marc van MarisWZ&PC Purmerend48.6920020170349.17
15.Yvette BuisDe Dolfijn52.0820040183050.08
16.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend48.5020030148050.51
17.Brian KnightKzc56.7920020303150.82
18.Zofia SensDe Dolfijn50.0920020274851.56
19.Luan Dijkman DulkesKzcNT20030243152.61
20.Eline MastWZ&PC Purmerend55.2620030234653.25
21.Damjan SajinovicDe Dolfijn50.7320040099754.23
22.Anne van MarisWZ&PC Purmerend58.9420040045254.24
23.Thomas VlielandKzc52.4620020260954.30
24.Vince CommandeurEd-Vo59.2520030039955.88
25.Giulia VillarDe Dolfijn54.7420040210657.93
26.Tara van HalZv AquariusNT2004021501:04.33
DISTanja SajinovicDe Dolfijn43.73200202276
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISVincent van WelyWZ&PC Purmerend53.66200400989
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 7
2-6-2013 - 15:48
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Loulou JanssenDe Columbiaan1:10.962001001321:11.38
2.Samantha van EijkDe Geul1:11.711988068261:11.51
3.Nathalie BakkerDe Columbiaan1:11.321999037321:11.91
4.Maxine AlfonsiDaw1:07.801995029001:12.11
5.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:12.001998027741:12.74
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:10.411991021721:13.03
7.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:10.751995023261:13.76
8.Denise BoonstraDaw1:14.271999026621:13.89
9.Sophie t HartDe Columbiaan1:12.492000015961:13.96
10.Melina KnolZV De Zaan1:13.251998022321:14.90
11.Monique TuijpEd-Vo1:15.991969008001:15.07
12.Michelle VerhoevenEd-Vo1:16.662000019221:15.17
13.Chantal BeijerZV Haerlem1:17.441997008841:15.31
14.Nicolah CowlesDaw1:20.151999029121:16.06
15.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:18.661999032921:16.08
16.Rebecca MartensDaw1:14.251996043521:16.41
17.Leonie VosDaw1:14.801999016621:16.58
18.Ruby BelforDe Columbiaan1:16.741999003281:16.89
19.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:19.201998012221:17.28
20.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:17.391999014381:17.32
21.Hannah BervoetsZV De Zaan1:17.532000007261:18.13
22.Marieke van der MeerDe Columbiaan1:18.272000001621:18.46
23.Melissa VallingaZV De Zaan1:21.602000016761:18.87
24.Naomi BlommaertZV Haerlem1:21.681996047701:18.98
25.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:19.401998033421:19.17
26.Simone DoesDe Columbiaan1:16.521999029321:19.37
27.Maaike BakerDe Columbiaan1:20.521999029301:19.63
28.Julia EijerZV De Zaan1:21.272001004561:19.88
29.Naomi te LindertDaw1:21.541999047821:20.38
30.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:22.501999037781:20.47
31.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:21.791999005481:20.52
32.Jet KleineMSV- Zeemacht1:21.311999033841:21.00
33.Fréderique van TielKzc1:22.371997028521:21.11
34.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:22.061997048861:21.43
35.Susanne DoesDe Columbiaan1:22.782001016481:22.20
36.Desiree van der LemEd-Vo1:20.681968002821:22.27
37.Eline van ZijlZV De Zaan1:21.521998033821:22.78
38.Simone DruijfWZ&PC Purmerend1:21.551995058301:23.01
39.Daphne DuinkerkeZV De Zaan1:27.661997021761:23.29
40.Rachel JahnZV De Zaan1:23.982001009581:23.61
41.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:21.012000015461:23.76
42.Denise OtjesZv Aquarius1:23.111996013781:23.90
43.Heleen CestacWZ&PC Purmerend1:24.512000059921:23.99
44.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius1:21.131998032221:24.06
45.Isis KeijzerZV Haerlem1:26.182001010661:25.13
46.Florianne BultjeZV Haerlem1:22.171998043421:27.11
47.Inge BelforDe Columbiaan1:35.372001005781:27.64
48.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:27.011999028921:28.16
49.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:30.162000039001:29.63
50.Sharon van der LemEd-Vo1:30.881998002701:31.33
51.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:38.102001008261:32.20
52.Jessie MeijerKzc1:34.361999052521:33.08
53.Thalita DekkerZv Aquarius1:35.231998032201:33.79
54.Sterre VeermanEd-Vo1:39.892000035441:35.93
55.Cleo KeijzerZV Haerlem1:43.291998045241:39.69
56.Nienke RaszinskiOeza1:44.092001050441:41.55
57.Vera TilZv Aquarius1:40.682001047621:45.34
58.Beau PorteKzcNT2001048782:00.98
DISSophie KoopmansWZ&PC Purmerend2:00.26200104672
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
AFGEMElise van ManenDe Columbiaan1:09.83199801676
AFGEMSkye Tomie DoerkZV De Zaan1:18.33199803228
AFGEMLaura van der VeenA.Z.V.D.1:11.10199404090


<< TOP >>
Programmanr. 8
2-6-2013 - 16:04
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars HaarsmaDe Dolfijn1:03.891996007451:00.98
2.Menno van den HeuvelDe Columbiaan1:01.801992005191:01.67
3.Jens KrijgsmanDe Columbiaan1:04.181999014291:04.02
4.Keanu BosDaw1:06.021995059051:04.11
5.Levi TolEd-Vo1:05.731997003511:04.66
6.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:04.551995038811:05.89
7.Ruben GriffioenDe Columbiaan1:07.071999007711:06.53
8.Michael BesMSV- Zeemacht1:05.021972012051:07.26
9.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:07.041996004451:07.43
10.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:07.961999005771:08.12
11.Lex SandburgZV De Zaan1:09.431998006991:08.25
12.Sam HeckDe Columbiaan1:09.021997007791:08.39
13.Wesley BosDe Columbiaan1:08.941999012411:09.41
14.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:08.751998018511:09.63
15.Rense RuigZV De Zaan1:11.251999016271:09.67
16.Robbert JansenDe Columbiaan1:08.231997032071:12.14
17.Brian OtjesZv Aquarius1:15.081999011351:12.19
18.Kaspur van der LemEd-Vo1:07.801996002791:12.20
19.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:36.111997020931:12.65
20.Nick BontjeDe Columbiaan1:12.462000001411:13.63
21.Danny SchmidtZV De Zaan1:13.571996023111:13.82
22.Nick van der WoudeZV Haerlem1:12.822000013911:13.93
23.Tim WassenaarZV De Zaan1:14.241999018691:14.23
24.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:16.051999000891:15.19
25.Reijer BoodtDe Dolfijn1:18.621999010011:15.23
26.Casper GrasZV De Zaan1:15.141992004031:15.83
27.Vito MeijWZ&PC Purmerend1:13.001999007771:15.88
28.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:16.822000003491:16.00
29.Marcel van der LemEd-Vo1:14.651965005631:16.44
30.Daan In de BraektZV De Zaan1:17.901999005711:16.75
31.Muharem YilmazDe Dolfijn1:25.931997019311:17.07
32.Erno VriensZV De Zaan1:17.951999025871:17.77
33.Bas VlugtEd-Vo1:17.361999007271:18.41
34.Luc KroonEd-Vo1:17.852001006971:18.71
35.Joe Julien KassisDe Dolfijn1:20.921997041531:18.96
36.Twan RozieMSV- Zeemacht1:21.451991073711:20.37
37.Anouar AznouDe Dolfijn1:46.521999011111:20.86
38.Justin Duarte de PinaZV De Zaan1:25.822000037771:21.04
39.Mike SchilderEd-Vo1:24.212000007671:22.35
40.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:22.062000000811:22.46
41.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:23.261999027171:22.97
42.Friso DatemaZv Aquarius1:22.712000030271:24.80
43.Luca DellantonioDe Columbiaan1:25.142000027591:25.00
44.Davey van der LaanZV De Zaan1:33.072000039911:26.00
45.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:26.352001007471:26.70
46.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:27.162001004271:28.95
47.Jordi van der LemEd-Vo1:31.392000001891:30.08
48.Jarno GroenOeza1:29.302001022631:30.17
49.Teun van VegtenOeza1:28.482001033291:30.55
50.Kouhei KinugawaDe DolfijnNT2000048651:32.50
51.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:34.002000030071:37.54
52.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:50.842000024571:38.58
53.Jeroen RekveltDe DolfijnNT2001039351:39.58
54.Emiel Van ArkelDe DolfijnNT2001039371:43.17
55.Beau WeverKzc1:52.602001043371:49.92
DISDaniel BroekkampDe Dolfijn1:52.73199903545
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMTim KieftZV De Zaan1:15.52199901921
AFGEMMike AndringaDe Dolfijn1:34.68199804483


<< TOP >>
Programmanr. 9
2-6-2013 - 16:20
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo1:22.442002002241:21.18
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:23.352002006891:22.29
3.Ruud VeermanEd-Vo1:22.732002005851:24.57
4.Calina van der LemEd-Vo1:25.732002000861:30.39
5.Tara van LeeuwenKzc1:26.512002011121:30.71
6.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:39.082002022761:32.65
7.Brammert DrewesDe Dolfijn1:39.742002028711:33.56
8.Mitch KolkmanZV Haerlem1:36.712002012111:35.76
9.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:34.082003010061:35.98
10.Owen BarkerKzc1:35.452003006791:36.16
11.Bram DaalmanZV Haerlem1:39.792003006291:38.93
12.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:38.142003003211:39.17
13.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:41.082003011181:39.96
14.Tycho de JongeKzc1:40.502004004111:41.38
15.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:41.712003004941:41.71
16.Daphne PetersZV Haerlem1:54.002002010561:42.18
17.Marc van MarisWZ&PC Purmerend1:48.482002017031:42.30
18.Sterre KieftKzc1:45.902002030101:42.95
19.Jeff KroonEd-Vo1:42.722003004011:43.97
20.Stefano JonjicWZ&PC PurmerendNT2002009991:48.48
21.Zofia SensDe Dolfijn1:48.562002027481:50.59
22.Talita Dijkman DulkesKzcNT2002034841:51.14
23.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:48.702003014801:51.21
24.Daphne van HalZv Aquarius1:57.162002030081:51.27
25.Joren OldenhofDe Dolfijn1:54.762004000451:58.50
26.Lotta van WestreenenDe Dolfijn2:04.802004014601:59.10
27.Luan Dijkman DulkesKzcNT2003024311:59.41
DISEmma DomartiniDe Dolfijn1:29.54200202852
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISGiulia VillarDe DolfijnNT200402106
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD + RF
AFGEMAnouk BraaksmaZv Aquarius1:35.16200200840


<< TOP >>
Programmanr. 10
2-6-2013 - 16:30
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Uma KrausD'elft36.7319980232834.76
2.Nathalie BakkerDe Columbiaan35.7219990373236.48
3.Sytske van der LaanD'elft39.6419990200837.29
4.Mariska van EngeldorpZv Aquarius36.5419950232638.62
5.Michelle VerhoevenEd-Vo38.6020000192238.76
6.Nicolah CowlesDaw37.5519990291238.99
7.Lisanne van ZijlZV De Zaan37.8619950545439.04
8.Desiree van der LemEd-Vo38.4519680028239.92
9.Leonie VosDaw38.3119990166239.94
10.Maaike BakerDe Columbiaan38.9219990293040.08
11.Fréderique van TielKzc40.0919970285241.13
12.Chantal BeijerZV Haerlem39.9719970088441.28
13.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend41.7619990329241.84
14.Susanne DoesDe Columbiaan41.9020010164841.90
15.Sabrin el BachaDe Dolfijn41.0619990054841.97
16.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend44.5720000041241.99
17.Marieke van der MeerDe Columbiaan40.6520000016242.10
18.Simone DoesDe Columbiaan43.5219990293242.80
19.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend43.4219980100442.94
20.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht42.0819970488644.30
21.Florianne BultjeZV Haerlem43.1519980434244.38
22.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht44.4020000155044.39
23.Eline van ZijlZV De Zaan44.3119980338244.44
24.Wendy van der KrukMSV- ZeemachtNT19710096044.60
25.Nada el BachaouiDe Dolfijn43.9220010170044.73
26.Sharon van der LemEd-Vo43.9119980027045.16
27.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend49.0819990289247.62
28.Sophie KoopmansWZ&PC Purmerend50.4720010467247.94
29.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht51.0420000599848.22
30.Eline JansenZV Haerlem50.1320010403848.56
31.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend48.4820010525849.38
32.Benthe MastWZ&PC Purmerend56.4320010471450.20
33.Kim de WitMSV- Zeemacht54.0320010485850.87
34.Jonell BarkerKzc50.5220010346851.25
35.Annamarie ZeekantWZ&PC Purmerend55.7420010498251.63
36.Esmee LuitenMSV- Zeemacht55.6520010484852.55
37.Sterre VeermanEd-Vo55.4020000354452.87
38.Vera TilZv Aquarius50.9320010476254.12
39.Beau PorteKzc56.1820010487856.25
40.Amber van der KrukMSV- Zeemacht55.2320010273058.36
41.Cleo KeijzerZV Haerlem1:10.1119980452459.49
DISMaud HendriksenMSV- ZeemachtNT199906196
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMElise van ManenDe Columbiaan34.47199801676
AFGEMIsabelle OtteEd-Vo39.81199702646


<< TOP >>
Programmanr. 11
2-6-2013 - 16:38
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Menno van den HeuvelDe Columbiaan30.7319920051931.03
2.Lars HaarsmaDe Dolfijn31.0919960074531.35
3.Mike MoriannerZV De Zaan34.2019990213732.67
4.Levi TolEd-Vo33.8019970035133.13
5.Rick van den EngD'elft35.4019980075534.52
6.Sam HeckDe Columbiaan34.7019970077934.61
7.Ruben GriffioenDe Columbiaan34.7019990077134.75
8.Robbert JansenDe Columbiaan34.1619970320735.45
9.Sander DorlandWZ&PC Purmerend35.5519990264335.76
10.Marcel van der LemEd-Vo35.5119650056336.34
11.Stefan TijmsOeza36.8419930086336.85
12.Gerben RozieMSV- Zeemacht35.6619900250737.11
13.Bjarne BruijnsKzc35.5019970461737.40
14.Kaspur van der LemEd-Vo35.9319960027937.89
15.Nick BontjeDe Columbiaan36.8120000014138.22
16.Nick van der WoudeZV Haerlem39.3120000139138.35
17.Barry van EngeldorpZv Aquarius38.6419990008938.36
18.Vito MeijWZ&PC Purmerend38.9219990077739.34
19.Joe Julien KassisDe Dolfijn40.7119970415340.32
20.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius41.4020010074740.48
21.Bas VlugtEd-Vo40.7719990072741.41
22.Jairo KauwohMSV- Zeemacht41.1920010159941.50
23.Muharem YilmazDe Dolfijn42.6619970193142.81
24.Luca DellantonioDe Columbiaan43.0020000275943.10
25.Roy VlielandKzcNT19990151744.21
26.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend44.5119990271744.85
27.Jordi van der LemEd-Vo43.8920000018944.97
28.Mike SchilderEd-Vo45.8620000076745.00
29.Bjorn KeizerEd-Vo52.6120010219951.45
30.Frank BouquetA.Z.V.D.52.4020010227952.63
31.Beau WeverKzc55.4820010433753.49
DISDaan SwartA.Z.V.D.49.55200103123
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISTimo GolverdingenWZ&PC Purmerend45.87200003475
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt., SR
DISRene BruijnsKzc43.41196101095
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMMike AndringaDe Dolfijn42.75199804483


<< TOP >>
Programmanr. 12
2-6-2013 - 16:45
50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tanja SajinovicDe Dolfijn44.6820020227646.64
2.Calina van der LemEd-Vo45.4520020008647.07
3.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend49.7620030100649.61
4.Marc van MarisWZ&PC Purmerend50.3920020170349.81
5.Talita Dijkman DulkesKzc49.2620020348450.28
6.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend51.3820030049451.39
7.Brammert DrewesDe Dolfijn53.8020020287152.15
8.Daphne van HalZv Aquarius51.8220020300852.24
9.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend52.5020030267052.73
10.Sterre KieftKzc52.4820020301053.12
11.Tim CohenWZ&PC Purmerend52.7420030068553.18
12.Yvette BuisDe Dolfijn52.8920040183053.20
13.Marit VeermanEd-Vo52.7320030056053.32
14.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend50.9120020099953.52
15.Zofia SensDe Dolfijn53.2520020274853.82
16.Marc TolEd-Vo56.8620040012554.28
17.Anne van MarisWZ&PC Purmerend55.4520040045255.49
18.Eline MastWZ&PC PurmerendNT20030234655.57
19.Owen BarkerKzc51.4020030067955.81
20.Vince CommandeurEd-Vo55.1620030039956.06
21.Luan Dijkman DulkesKzc56.1820030243158.02
22.Joshua LoveridgeZV Haerlem59.5620030232358.06
23.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:00.922003014801:00.55
24.Lotta van WestreenenDe Dolfijn56.872004014601:01.43
25.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:01.532004009891:03.00
26.Tara van HalZv AquariusNT2004021501:03.04
27.Giulia VillarDe Dolfijn1:01.002004021061:03.25
DISBrian KnightKzc56.60200203031
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL


<< TOP >>
Programmanr. 13
2-6-2013 - 16:52
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Brenda ZwarthoedDaw27.1219960493826.78
2.Monique TuijpEd-Vo28.2119690080028.47
3.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.3419910217228.68
4.Loulou JanssenDe Columbiaan29.0720010013228.73
5.Samantha van EijkDe Geul29.0519880682628.93
6.Sophie t HartDe Columbiaan28.5220000159629.07
7.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.1119940054829.11
8.Denise BoonstraDaw28.9919990266229.38
9.Melina KnolZV De Zaan28.2019980223229.39
10.Rebecca MartensDaw29.0419960435229.60
11.Fenke BosschertDaw29.1919970472429.71
12.Ruby BelforDe Columbiaan29.6219990032829.74
Naomi BlommaertZV Haerlem29.8219960477029.74
14.Anne GroenOeza29.9619950599629.82
15.Maxine AlfonsiDaw29.4819950290029.85
16.Lisanne van ZijlZV De Zaan29.5419950545429.88
17.Michelle VerhoevenEd-Vo29.1020000192229.91
18.Nathalie BakkerDe Columbiaan29.8219990373230.01
Sytske van der LaanD'elft30.2019990200830.01
20.Uma KrausD'elft30.6719980232830.04
Noortje de RondeD'elft29.1619980383030.04
22.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.6919950232630.08
23.Simone DruijfWZ&PC Purmerend30.6919950583030.44
24.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht30.7519990377830.46
25.Jennifer TuijpZV De Zaan30.9120000419830.62
26.Janine RookerWZ&PC Purmerend31.1719960031630.72
27.Chantal HetjesEd-Vo30.9620000151030.82
28.Femke RongenD'elft31.7719980468230.85
29.Naomi CohenWZ&PC Purmerend31.3619980122230.86
30.Naomi te LindertDaw30.2119990478230.89
31.Maaike BakerDe Columbiaan29.8319990293031.00
32.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend31.5419980100431.07
33.Corine RookerWZ&PC Purmerend31.4219920152231.16
34.Nicolah CowlesDaw32.5619990291231.22
Simone DoesDe Columbiaan30.9619990293231.22
Chantal BeijerZV Haerlem32.1119970088431.22
37.Marieke van der MeerDe Columbiaan32.0920000016231.23
38.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht30.6619980334231.29
39.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht30.5319990143831.30
40.Jet KleineMSV- Zeemacht31.5619990338431.44
41.Melissa VallingaZV De Zaan31.8720000167631.45
42.Maricha VeenendaalZV De Zaan31.3219990351031.62
43.Desiree van der LemEd-Vo32.1119680028231.75
44.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend31.6019990329232.05
45.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius31.6819980322232.13
46.Wendy van der KrukMSV- Zeemacht32.3019710096032.38
47.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht31.7519970488632.67
48.Julia EijerZV De Zaan32.9020010045632.72
49.Daphne DuinkerkeZV De Zaan31.7719970217632.76
50.Sabrin el BachaDe Dolfijn32.7619990054832.78
51.Susanne DoesDe Columbiaan33.6320010164832.90
52.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht32.6420000154632.94
53.Heleen CestacWZ&PC Purmerend34.2620000599233.07
54.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend34.2320000041233.15
55.Fréderique van TielKzc32.3519970285233.16
56.Isis KeijzerZV Haerlem34.1020010106633.32
57.Ilse TrakselZV Haerlem32.5719880432633.83
58.Nouna ChelbiDe Dolfijn35.1720000494033.84
59.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend33.8119990289234.40
60.Sharon van der LemEd-Vo33.4419980027034.44
61.Eline van ZijlZV De Zaan33.5919980338234.53
62.Rachel JahnZV De Zaan34.4920010095834.68
63.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht35.3020000390034.89
64.Naomi BuurOeza35.3120010152035.09
65.Sterre VeermanEd-Vo36.0620000354435.18
66.Florianne BultjeZV Haerlem34.1619980434235.23
67.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht36.2720000155035.44
68.Inge BelforDe Columbiaan34.6220010057835.62
69.Daria henningZV HaerlemNT19780127235.73
70.Josephine LambersMSV- Zeemacht36.8920010082635.74
71.Thalita DekkerZv Aquarius37.3019980322036.26
72.Nada el BachaouiDe Dolfijn35.8020010170036.76
73.Cindy BuurOeza38.2819990505237.68
74.Maud HendriksenMSV- ZeemachtNT19990619637.85
75.Nienke RaszinskiOeza43.2020010504438.24
76.Anouk BoeremaMSV- Zeemacht40.2820000599838.33
77.Eline JansenZV Haerlem42.0920010403838.66
78.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend41.5320010525838.98
79.Jessie MeijerKzc36.6319990525239.19
80.Jonell BarkerKzc40.1820010346840.22
81.Esmee LuitenMSV- Zeemacht43.7920010484841.66
82.Benthe MastWZ&PC Purmerend45.2020010471442.10
83.Kim de WitMSV- Zeemacht45.5620010485842.89
84.Amber van der KrukMSV- Zeemacht44.1720010273046.46
85.Beau PorteKzc46.8520010487849.52
86.Annamarie ZeekantWZ&PC Purmerend53.2720010498249.90
AFGEMElise van ManenDe Columbiaan28.32199801676
AFGEMLisa van den EngD'elft29.62199602070
AFGEMIsabelle OtteEd-Vo30.29199702646
AFGEMMelissa EliveldZV Haerlem30.87199500524
AFGEMSkye Tomie DoerkZV De Zaan31.17199803228


<< TOP >>
Programmanr. 14
2-6-2013 - 17:05
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelZV De Zaan23.4119920002723.63
2.Lars HaarsmaDe Dolfijn24.5019960074524.46
3.Lars van der VeldenDaw24.5319980017524.66
4.Levi TolEd-Vo25.1719970035125.45
5.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht25.6319950388125.58
6.Keanu BosDaw26.1119950590525.62
7.Tim TuijpZV De Zaan25.7319980097525.81
8.Menno van den HeuvelDe Columbiaan25.5719920051925.89
9.Tim MullerDe Geul25.4819950101925.90
10.Jens KrijgsmanDe Columbiaan26.8819990142926.11
11.Thijs van WieringenDe Columbiaan26.5919990057726.28
12.Ingmar BakkerA.Z.V.D.26.6919980049326.32
13.Simon KoopenZV De Zaan26.7219980212726.46
14.Floris van der MeerD'elft27.0319970104126.52
15.Rense RuigZV De Zaan27.6019990162726.55
16.Lex SandburgZV De Zaan26.8519980069926.56
17.Klaas ArkesteijnD'elft26.9819990189726.59
18.Jesse de WinDe Geul26.1619960019126.60
19.Jeroen JongertA.Z.V.D.26.4719960044526.65
20.Sam HeckDe Columbiaan27.5919970077926.80
21.Jordi de NijsMSV- Zeemacht26.8219980185126.98
22.Dwight van SchoorlDe Dolfijn26.2219960032726.99
23.Mike MoriannerZV De Zaan27.7119990213727.04
24.Jimmy DukkerD'elft27.8719970353127.25
25.Chris DekkerZV De Zaan27.8319970091527.47
26.Michael BesMSV- Zeemacht26.4019720120527.50
27.Ben MullerDe Geul26.8719980128127.53
28.Wesley BosDe Columbiaan27.7619990124127.57
29.Kaspur van der LemEd-Vo26.7619960027927.59
30.Stefan TijmsOeza28.3319930086327.61
31.Ruben GriffioenDe Columbiaan27.6419990077127.73
32.Dave JansenD'elft27.9219980529927.85
33.Tim WassenaarZV De Zaan27.5319990186927.97
34.Anis el BachaouiDe Dolfijn27.7619970209327.99
35.Sander DorlandWZ&PC Purmerend27.7819990264328.21
36.Robbert JansenDe Columbiaan27.3219970320728.34
37.Marcel van der LemEd-Vo28.2719650056328.46
38.Joey DukkerD'elft28.1319970353328.52
39.Brian OtjesZv Aquarius28.6219990113528.71
40.Danny SchmidtZV De Zaan28.2319960231128.84
41.Rick van den EngD'elft29.7119980075528.85
42.Bjarne BruijnsKzc28.4119970461728.89
43.Casper GrasZV De Zaan29.2719920040329.18
44.Vito MeijWZ&PC Purmerend29.7819990077729.20
45.Nick BontjeDe Columbiaan28.6120000014129.24
46.Muharem YilmazDe Dolfijn29.8019970193129.36
47.Ian van TielWZ&PC Purmerend29.6520000034929.38
48.Barry van EngeldorpZv Aquarius29.4819990008929.40
49.Gerben RozieMSV- Zeemacht29.1719900250729.68
50.Luc KroonEd-Vo28.9320010069730.02
51.Nick van der WoudeZV Haerlem29.7620000139130.39
Daan In de BraektZV De Zaan30.3019990057130.39
53.Bas VlugtEd-Vo30.0719990072730.43
54.Reijer BoodtDe Dolfijn31.4319990100130.48
55.Justin Duarte de PinaZV De Zaan30.7820000377730.70
56.Anouar AznouDe Dolfijn34.1319990111130.73
57.Erno VriensZV De Zaan31.5419990258730.84
58.Maarten van der VeenA.Z.V.D.29.8819990238131.77
59.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend32.0219990271732.06
60.Ivar OldenhofDe Dolfijn32.7720000008132.25
61.Twan RozieMSV- Zeemacht32.3419910737132.45
62.Daniel BroekkampDe Dolfijn34.3919990354532.58
63.Luca DellantonioDe Columbiaan32.4520000275932.77
64.Jairo KauwohMSV- Zeemacht33.2320010159932.80
65.Mike SchilderEd-Vo32.9920000076732.84
66.Friso DatemaZv Aquarius32.4120000302733.37
Roy VlielandKzcNT19990151733.37
68.Davey van der LaanZV De Zaan35.2120000399133.44
69.Sjoerd JongertA.Z.V.D.33.8820010042733.73
70.Teun van VegtenOeza32.5520010332934.16
71.Jordi van der LemEd-Vo34.6120000018934.75
72.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend37.0820000245735.55
73.Kouhei KinugawaDe Dolfijn36.7520000486537.01
74.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend38.5320000347537.35
75.Daan SwartA.Z.V.D.39.1720010312337.42
76.Frank BouquetA.Z.V.D.37.7120010227937.59
77.Bjorn KeizerEd-Vo35.3420010219937.76
78.Rene BruijnsKzcNT19610109538.13
79.Kelvin van LieshoutWZ&PC Purmerend34.7820010390138.20
80.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend37.7420000300739.71
81.Emiel Van ArkelDe Dolfijn40.5920010393740.21
82.Beau WeverKzc44.4120010433745.28
AFGEMNoah LegersteeD'elft30.19200003593
AFGEMTim KieftZV De Zaan28.86199901921


<< TOP >>
Programmanr. 15
2-6-2013 - 17:17
50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo31.8920020022432.25
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend32.1320020068932.80
3.Ruud VeermanEd-Vo32.4020020058533.27
4.Tara van LeeuwenKzc34.4420020111235.19
5.Calina van der LemEd-Vo33.4220020008635.82
6.Emma DomartiniDe Dolfijn36.9920020285236.25
7.Mitch KolkmanZV Haerlem37.1220020121136.37
8.Bram DaalmanZV Haerlem37.9320030062936.60
9.Tim CohenWZ&PC Purmerend35.4720030068536.72
10.Tycho de JongeKzc36.8720040041136.90
11.Brammert DrewesDe Dolfijn38.4520020287138.34
12.Owen BarkerKzc37.3720030067938.38
13.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend37.7620030100638.53
14.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend39.2320020099939.20
15.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend38.4220030111839.21
16.Barry SchotWZ&PC Purmerend38.4320030032139.44
17.Daphne PetersZV Haerlem40.5320020105640.02
18.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend42.3720030049441.02
19.Jeff KroonEd-Vo39.7520030040141.49
20.Marc TolEd-Vo41.1320040012541.88
21.Sterre KieftKzc39.8620020301041.97
22.Yvette BuisDe Dolfijn43.4520040183043.12
23.Marit VeermanEd-Vo42.1220030056043.28
24.Marc van MarisWZ&PC Purmerend44.2520020170344.01
25.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend43.2220030267044.12
26.Daphne van HalZv Aquarius44.6720020300844.64
27.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend44.5520030148044.84
28.Thomas VlielandKzc46.0020020260944.91
29.Zofia SensDe Dolfijn43.1520020274845.31
30.Brian KnightKzc45.7920020303146.15
31.Luan Dijkman DulkesKzc45.8720030243146.17
32.Vince CommandeurEd-Vo47.4820030039946.44
33.Damjan SajinovicDe Dolfijn44.6720040099747.15
34.Joshua LoveridgeZV HaerlemNT20030232347.86
35.Eline MastWZ&PC Purmerend48.7120030234649.15
36.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend46.5220040098949.39
37.Anne van MarisWZ&PC Purmerend51.4420040045250.85
38.Giulia VillarDe Dolfijn50.7220040210650.94
DISTalita Dijkman DulkesKzc43.52200203484
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMAnouk BraaksmaZv Aquarius37.79200200840