E&P Sprintlimietbokaal
Veenendaal (NED),    4-5-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 17. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 18. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 19. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 20. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 22. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 1
Nr. 23. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 24. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2
Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Jeugd 1    Nr. 26. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 3
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Jeugd 2    Nr. 28. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Senioren 1    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Heren Jeugd 1
Nr. 32. Jongens, 100m wisselslag, Heren Jeugd 2    Nr. 33. Dames, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder
Nr. 34. Heren, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder    Nr. 35. Gemengd, 4 x 50m wisselslag, 8 - 11 jaar
Nr. 36. Gemengd, 4 x 50m wisselslag, 11 - 15 jaar    Nr. 37. Gemengd, 4 x 50m wisselslag, 16 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2013

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Junioren 1
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                  36.26             
    2.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                  36.39             
    3.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                   36.86             
    4.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                  37.26             
    5.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                  37.50             
    6.  Sanne Barten                  01   Aquarijn                 38.11             
    7.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   45.04             
    8.  Shanti van Kan                01   Barracuda                45.21             
    9.  Elin Harms                    01   GoSwim                   51.09             
   10.  Manar Berragiy                01   Zwemlust den Hommel      54.08             
   11.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                  55.50             
   DIS  Noa Krimpenfort               01   Barracuda                                  
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 AFGEM  Maartje van Dijk              01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Sofie Hament                  01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Anne Korving                  01   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Junioren 2
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                   31.04             
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                   34.32             
    3.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                   35.42             
    4.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                  36.62             
    5.  Sterre Broekhuizen            00   Zwemlust den Hommel      39.60             
    6.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                  40.50             
    7.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                  41.21             
    8.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                   43.86             
    9.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn                 45.20             
   10.  Coco Loose                    00   VZC E&P                  52.04             
   11.  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                  52.93             
   DIS  Neda Berragiy                 00   Zwemlust den Hommel                        
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Anna Verhoef                  00   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Junioren 3
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 99   Aquarijn                 32.58             
    2.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                   34.51             
    3.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                  34.85             
    4.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel      35.79             
    5.  Michelle Barten               99   Aquarijn                 38.01             
    6.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                  38.86             
    7.  Dannique Koolen               99   de vuursche              41.66             
    8.  Masha Odijk                   99   GoSwim                   43.44             
    9.  Mayke Boogert                 99   Barracuda                49.99             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag                   Dames Jeugd 1
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                  30.89             
    2.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda                40.91             
    3.  Dian Bolhuis                  98   GoSwim                   45.37             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag                   Dames Jeugd 2
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Zaalberg             97   Aquarijn                 38.91             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag                Dames Senioren 1
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                   31.59             
    2.  Courtney van Huizen           96   Aquarijn                 33.34             
    3.  Jessica van de Geer           96   Aquarijn                 34.93             
    4.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                  36.78             
    5.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                  38.41             
    6.  Vera Willers                  96   Aquarijn                 38.60             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag                Dames Senioren 2
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Annerieke de Vries            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vlinderslag                18 jaar en ouder
4-5-2013 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               94   PSV                      28.96             
    2.  Corina van Leijen             85   VZC E&P                  31.36             
    3.  Lilianne van der Dussen       90   de vuursche              35.16             
    4.  Laura Scheffer                94   Aquarijn                 36.07             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 6
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                  35.09             
    2.  Klaas Pit                     01   't Tolhekke              36.46             
    3.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                  36.67             
    4.  Swen van Elteren              01   Aquarijn                 38.68             
    5.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  39.02             
    6.  Boris Bruijninckx             01   Barracuda                52.50             
    7.  Jelmer van Herk               01   VZC E&P                1:07.11             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 1
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    00   VZC E&P                  31.92             
    2.  Sten Postma                   00   VZC E&P                  34.54             
    3.  Karl van den Burg             00   GoSwim                   35.07             
    4.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                  36.84             
    5.  Boris Glijn                   00   Zwemlust den Hommel      38.24             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 2
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel      29.99             
    2.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                  32.19             
    3.  Alex Algra                    99   de vuursche              34.05             
    4.  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                  36.70             
    5.  Bart van Dijk                 99   de vuursche              43.13             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 3
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                  29.10             
    2.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                  32.00             
    3.  Stijn Sickenga                98   de vuursche              33.08             
    4.  Niels van Beek                98   VZC E&P                  33.29             
    5.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel      34.26             
    6.  Jesper Holm                   98   Aquarijn                 34.60             
    7.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel      36.82             
 AFGEM  Thomas van Wamel              98   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 4
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                  26.82             
    2.  Duncan Vos                    97   Aquarijn                 29.42             
    3.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                  35.44             
    4.  Ziad Kouskous                 97   Zwemlust den Hommel      36.67             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag                   Heren Jeugd 1
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                   33.75             
 AFGEM  Loris Misic                   96   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag                   Heren Jeugd 2
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost Gevaert                 95   De Bevelanders           27.17             
    2.  Stefan Steenbergen            95   Barracuda                34.51             
 AFGEM  Rens van Hoogdalem            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vlinderslag                18 jaar en ouder
4-5-2013 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                   27.46             
    2.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  29.32             
    3.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  29.45             
    4.  Thijs Hagelstein              91   VZC E&P                  29.59             
    5.  Victor Barnar                 78   GoSwim                   31.16             
    6.  Robin van Beusekom            92   Barracuda                32.42             
    7.  Sebastiaan de Vos             84   de vuursche              50.51             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Minioren 3 en 4
4-5-2013 - 14:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            03   VZC E&P                  41.68             
    2.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                  44.26             
    3.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                  46.15             
    4.  Christina Agussalim           03   Barracuda                47.10             
    5.  Britt Steunenberg             03   Aquarijn                 47.76             
    6.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                   51.47             
   DIS  Mira Bruijninckx              03   Barracuda                                  
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Anne-Fleur Opdam              03   VZC E&P                                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Rosalie Vliegenthart          04   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Minioren 5
4-5-2013 - 14:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                  35.96             
    2.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                  39.29             
    3.  Isa van der Wal               02   Barracuda                43.67             
    4.  Sanne van de Haar             02   Zwemlust den Hommel      44.19             
    5.  Danique Eijsbouts             02   de vuursche              45.45             
    6.  Amber Hesper                  02   Barracuda                46.64             
   DIS  Marin Harms                   02   GoSwim                                     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 3 en 4
4-5-2013 - 14:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  44.83             
    2.  Bas Samaké                    04   VZC E&P                  52.25             
    3.  Sam van der Drift             03   VZC E&P                  59.86             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 5
4-5-2013 - 14:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel      37.21             
    2.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  40.29             
    3.  Nick van de Velde             02   Aquarijn                 43.00             
    4.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  43.30             
    5.  Tim Kannegieter               02   de vuursche              43.94             
    6.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn                 49.62             
    7.  Dennis van Schenkhof          02   VZC E&P                  52.78             
    8.  Lucas Blankenspoor            02   VZC E&P                  53.29             
    9.  Olaf Chwedorzewski            02   VZC E&P                  57.57             
 AFGEM  Sabir Iabkrimen               02   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                Meisjes Junioren 1
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                   36.63             
    2.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                  36.76             
    3.  Sanne Barten                  01   Aquarijn                 37.26             
    4.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                  37.57             
    5.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                  38.61             
    6.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                  39.70             
    7.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   41.70             
    8.  Elin Harms                    01   GoSwim                   44.42             
    9.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                  45.81             
   10.  Shanti van Kan                01   Barracuda                47.75             
   11.  Noa Krimpenfort               01   Barracuda                55.43             
   DIS  Manar Berragiy                01   Zwemlust den Hommel                        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Maartje van Dijk              01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Sofie Hament                  01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Anne Korving                  01   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                Meisjes Junioren 2
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                   33.60             
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                   35.25             
    3.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                   35.55             
    4.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                  36.62             
    5.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                  37.16             
    6.  Sterre Broekhuizen            00   Zwemlust den Hommel      40.41             
    7.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                  42.03             
    8.  Neda Berragiy                 00   Zwemlust den Hommel      43.42             
    9.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn                 45.26             
   10.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                   46.02             
   11.  Coco Loose                    00   VZC E&P                  49.40             
   12.  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                  49.83             
 AFGEM  Anna Verhoef                  00   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                Meisjes Junioren 3
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel      35.24             
    2.  Melissa Baars                 99   Aquarijn                 35.25             
    3.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                  37.25             
    4.  Michelle Barten               99   Aquarijn                 38.87             
    5.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                   39.44             
    6.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                  40.89             
    7.  Masha Odijk                   99   GoSwim                   41.68             
    8.  Dannique Koolen               99   de vuursche              41.96             
    9.  Mayke Boogert                 99   Barracuda                54.14             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                     Dames Jeugd 1
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                  31.57             
    2.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda                41.84             
    3.  Dian Bolhuis                  98   GoSwim                   45.81             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                     Dames Jeugd 2
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Zaalberg             97   Aquarijn                 37.92             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                  Dames Senioren 1
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Courtney van Huizen           96   Aquarijn                 34.14             
    2.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                   35.24             
    3.  Jessica van de Geer           96   Aquarijn                 36.45             
    4.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                  39.50             
    5.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                  40.67             
    6.  Vera Willers                  96   Aquarijn                 41.55             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                  Dames Senioren 2
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Annerieke de Vries            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                  18 jaar en ouder
4-5-2013 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               94   PSV                      30.26             
    2.  Corina van Leijen             85   VZC E&P                  35.13             
    3.  Laura Scheffer                94   Aquarijn                 38.69             
    4.  Lilianne van der Dussen       90   de vuursche              40.86             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                Jongens Minioren 6
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                  34.53             
    2.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                  35.99             
    3.  Klaas Pit                     01   't Tolhekke              36.82             
    4.  Swen van Elteren              01   Aquarijn                 39.79             
    5.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  43.68             
    6.  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                   48.60             
    7.  Boris Bruijninckx             01   Barracuda                49.36             
    8.  Jelmer van Herk               01   VZC E&P                  51.28             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 1
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    00   VZC E&P                  34.03             
    2.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                  34.34             
    3.  Sten Postma                   00   VZC E&P                  34.95             
    4.  Karl van den Burg             00   GoSwim                   36.26             
    5.  Boris Glijn                   00   Zwemlust den Hommel      36.51             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 2
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel      32.04             
    2.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                  32.33             
    3.  Alex Algra                    99   de vuursche              37.85             
    4.  Bart van Dijk                 99   de vuursche              40.07             
    5.  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                  40.89             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 3
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                  31.18             
    2.  Niels van Beek                98   VZC E&P                  31.36             
    3.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel      35.10             
    4.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                  36.20             
    5.  Jesper Holm                   98   Aquarijn                 36.28             
    6.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel      37.16             
    7.  Stijn Sickenga                98   de vuursche              38.07             
 AFGEM  Thomas van Wamel              98   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 4
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                  27.58             
    2.  Duncan Vos                    97   Aquarijn                 31.29             
    3.  Ziad Kouskous                 97   Zwemlust den Hommel      38.39             
    4.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                  39.79             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                     Heren Jeugd 1
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                   38.82             
 AFGEM  Loris Misic                   96   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                     Heren Jeugd 2
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Steenbergen            95   Barracuda                36.76             
 AFGEM  Rens van Hoogdalem            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                  18 jaar en ouder
4-5-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                   28.67             
    2.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  31.21             
    3.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  32.19             
    4.  Thijs Hagelstein              91   VZC E&P                  32.73             
    5.  Robin van Beusekom            92   Barracuda                35.16             
    6.  Victor Barnar                 78   GoSwim                   36.76             
    7.  Sebastiaan de Vos             84   de vuursche              55.10             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 3 en 4
4-5-2013 - 14:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            03   VZC E&P                  44.82             
    2.  Christina Agussalim           03   Barracuda                50.50             
    3.  Britt Steunenberg             03   Aquarijn                 50.96             
    4.  Anne-Fleur Opdam              03   VZC E&P                  53.38             
    5.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                   53.73             
    6.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                  56.66             
    7.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                  58.39             
    8.  Mira Bruijninckx              03   Barracuda              1:04.63             
 AFGEM  Rosalie Vliegenthart          04   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 5
4-5-2013 - 14:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                  42.53             
    2.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                  45.78             
    3.  Isa van der Wal               02   Barracuda                50.32             
    4.  Amber Hesper                  02   Barracuda                50.66             
    5.  Danique Eijsbouts             02   de vuursche              56.16             
    6.  Marin Harms                   02   GoSwim                   56.61             
   DIS  Sanne van de Haar             02   Zwemlust den Hommel                        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 3 en 4
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  54.54             
    2.  Bas Samaké                    04   VZC E&P                  58.29             
   DIS  Sam van der Drift             03   VZC E&P                                    
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 5
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel      45.34             
    2.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  45.42             
    3.  Ricardo Kloosterman           02   De Bevelanders           46.30             
    4.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  47.75             
    5.  Nick van de Velde             02   Aquarijn                 50.20             
    6.  Tim Kannegieter               02   de vuursche              50.45             
    7.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn                 57.44             
    8.  Dennis van Schenkhof          02   VZC E&P                  58.07             
    9.  Lucas Blankenspoor            02   VZC E&P                  58.48             
   DIS  Olaf Chwedorzewski            02   VZC E&P                                    
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 AFGEM  Sabir Iabkrimen               02   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag               Meisjes Junioren 1
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                  43.76             
    2.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                  43.77             
    3.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                  43.80             
    4.  Elin Harms                    01   GoSwim                   43.99             
    5.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                   44.30             
    6.  Sanne Barten                  01   Aquarijn                 45.24             
    7.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                  46.77             
    8.  Noa Krimpenfort               01   Barracuda                48.70             
    9.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                  50.36             
   10.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   52.28             
   11.  Shanti van Kan                01   Barracuda                52.81             
   12.  Manar Berragiy                01   Zwemlust den Hommel      55.67             
 AFGEM  Maartje van Dijk              01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Sofie Hament                  01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Anne Korving                  01   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag               Meisjes Junioren 2
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                   38.93             
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                   39.44             
    3.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                  39.52             
    4.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                   39.74             
    5.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                  42.08             
    6.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                   44.58             
    7.  Sterre Broekhuizen            00   Zwemlust den Hommel      46.07             
    8.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn                 47.31             
    9.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                  48.94             
   10.  Neda Berragiy                 00   Zwemlust den Hommel      49.33             
   11.  Coco Loose                    00   VZC E&P                  51.67             
   12.  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                  51.84             
 AFGEM  Anna Verhoef                  00   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag               Meisjes Junioren 3
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 99   Aquarijn                 39.80             
    2.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                  40.88             
    3.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                   42.33             
    4.  Masha Odijk                   99   GoSwim                   44.14             
    5.  Michelle Barten               99   Aquarijn                 44.38             
    6.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel      46.20             
    7.  Mayke Boogert                 99   Barracuda                47.03             
    8.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                  47.97             
    9.  Dannique Koolen               99   de vuursche              48.45             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag                    Dames Jeugd 1
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                  39.45             
    2.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda                45.52             
    3.  Dian Bolhuis                  98   GoSwim                   50.08             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag                    Dames Jeugd 2
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Kloosterman             97   De Bevelanders           36.22             
    2.  Michelle Zaalberg             97   Aquarijn                 46.33             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag                 Dames Senioren 1
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                   39.39             
    2.  Jessica van de Geer           96   Aquarijn                 40.45             
    3.  Courtney van Huizen           96   Aquarijn                 41.14             
    4.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                  41.61             
    5.  Vera Willers                  96   Aquarijn                 42.77             
    6.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                  43.99             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag                 Dames Senioren 2
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Annerieke de Vries            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag                 18 jaar en ouder
4-5-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               94   PSV                      34.55             
    2.  Corina van Leijen             85   VZC E&P                  36.97             
    3.  Lilianne van der Dussen       90   de vuursche              43.27             
    4.  Laura Scheffer                94   Aquarijn                 44.79             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag               Jongens Minioren 6
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Klaas Pit                     01   't Tolhekke              40.00             
    2.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                  40.19             
    3.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                  41.12             
    4.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  50.67             
    5.  Swen van Elteren              01   Aquarijn                 50.96             
    6.  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                   51.55             
    7.  Boris Bruijninckx             01   Barracuda                54.53             
    8.  Jelmer van Herk               01   VZC E&P                1:04.69             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag               Jongens Junioren 1
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    00   VZC E&P                  35.64             
    2.  Sten Postma                   00   VZC E&P                  38.62             
    3.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                  40.13             
    4.  Boris Glijn                   00   Zwemlust den Hommel      41.96             
    5.  Karl van den Burg             00   GoSwim                   43.39             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag               Jongens Junioren 2
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel      38.73             
    2.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                  41.45             
    3.  Alex Algra                    99   de vuursche              41.61             
    4.  Bart van Dijk                 99   de vuursche              42.13             
    5.  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                  43.29             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag               Jongens Junioren 3
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                  35.47             
    2.  Niels van Beek                98   VZC E&P                  38.70             
    3.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                  41.66             
    4.  Jesper Holm                   98   Aquarijn                 42.52             
    5.  Stijn Sickenga                98   de vuursche              42.65             
    6.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel      43.08             
    7.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel      46.06             
 AFGEM  Thomas van Wamel              98   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag               Jongens Junioren 4
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                  32.96             
    2.  Duncan Vos                    97   Aquarijn                 37.21             
    3.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                  39.42             
    4.  Ziad Kouskous                 97   Zwemlust den Hommel      43.37             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag                    Heren Jeugd 1
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                   38.29             
 AFGEM  Loris Misic                   96   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag                    Heren Jeugd 2
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Steenbergen            95   Barracuda                38.60             
 AFGEM  Rens van Hoogdalem            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag                 18 jaar en ouder
4-5-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Victor Barnar                 78   GoSwim                   32.99        FJ 1 
    2.  Thijs Hagelstein              91   VZC E&P                  32.99        FJ 2 
    3.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  33.92             
    4.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  35.02             
    5.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                   35.27             
    6.  Robin van Beusekom            92   Barracuda                36.36             
    7.  Sebastiaan de Vos             84   de vuursche              46.87             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 3 en 4
4-5-2013 - 15:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            03   VZC E&P                  37.18             
    2.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                  39.89             
    3.  Britt Steunenberg             03   Aquarijn                 40.70             
    4.  Christina Agussalim           03   Barracuda                42.09             
    5.  Anne-Fleur Opdam              03   VZC E&P                  42.12             
    6.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                  44.47             
    7.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                   44.63             
    8.  Mira Bruijninckx              03   Barracuda                53.66             
 AFGEM  Rosalie Vliegenthart          04   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 50m vrije slag              Meisjes Minioren 5
4-5-2013 - 15:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                  32.64             
    2.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                  35.42             
    3.  Amber Hesper                  02   Barracuda                37.65             
    4.  Isa van der Wal               02   Barracuda                38.00             
    5.  Sanne van de Haar             02   Zwemlust den Hommel      43.17             
    6.  Danique Eijsbouts             02   de vuursche              43.37             
    7.  Marin Harms                   02   GoSwim                   47.14             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 3 en 4
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  39.03             
    2.  Bas Samaké                    04   VZC E&P                  44.66             
    3.  Sam van der Drift             03   VZC E&P                  50.00             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 5
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel      30.87             
    2.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  34.72             
    3.  Ricardo Kloosterman           02   De Bevelanders           35.19             
    4.  Nick van de Velde             02   Aquarijn                 35.52             
    5.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  36.64             
    6.  Tim Kannegieter               02   de vuursche              38.64             
    7.  Dennis van Schenkhof          02   VZC E&P                  43.57             
    8.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn                 43.75             
    9.  Lucas Blankenspoor            02   VZC E&P                  44.43             
   10.  Olaf Chwedorzewski            02   VZC E&P                  49.27             
 AFGEM  Sabir Iabkrimen               02   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag               Meisjes Junioren 1
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                   31.52             
    2.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                  32.63             
    3.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                  32.72             
    4.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                  32.84             
    5.  Sanne Barten                  01   Aquarijn                 33.09             
    6.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                  34.08             
    7.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   36.88             
    8.  Shanti van Kan                01   Barracuda                38.18             
    9.  Elin Harms                    01   GoSwim                   41.21             
   10.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                  41.53             
   11.  Manar Berragiy                01   Zwemlust den Hommel      43.38             
   12.  Noa Krimpenfort               01   Barracuda                43.87             
 AFGEM  Maartje van Dijk              01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Sofie Hament                  01   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Anne Korving                  01   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag               Meisjes Junioren 2
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                   29.21             
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                   31.27             
    3.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                   31.31             
    4.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                  31.64             
    5.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                  34.04             
    6.  Sterre Broekhuizen            00   Zwemlust den Hommel      34.19             
    7.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                  35.50             
    8.  Neda Berragiy                 00   Zwemlust den Hommel      37.55             
    9.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn                 38.14             
   10.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                   38.21             
   11.  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                  43.76             
   12.  Coco Loose                    00   VZC E&P                  44.56             
 AFGEM  Anna Verhoef                  00   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag               Meisjes Junioren 3
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 99   Aquarijn                 29.48             
    2.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel      30.93             
    3.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                   31.40             
    4.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                  32.34             
    5.  Michelle Barten               99   Aquarijn                 33.64             
    6.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                  36.02             
    7.  Masha Odijk                   99   GoSwim                   36.17             
    8.  Dannique Koolen               99   de vuursche              36.68             
    9.  Mayke Boogert                 99   Barracuda                43.80             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag                    Dames Jeugd 1
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                  29.11             
    2.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda                34.02             
    3.  Dian Bolhuis                  98   GoSwim                   39.09             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag                    Dames Jeugd 2
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Kloosterman             97   De Bevelanders           29.28             
    2.  Michelle Zaalberg             97   Aquarijn                 32.45             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag                 Dames Senioren 1
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                   28.31             
    2.  Courtney van Huizen           96   Aquarijn                 29.43             
    3.  Jessica van de Geer           96   Aquarijn                 30.92             
    4.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                  32.89             
    5.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                  33.24             
    6.  Vera Willers                  96   Aquarijn                 34.33             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag                 Dames Senioren 2
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Annerieke de Vries            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag                 18 jaar en ouder
4-5-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               94   PSV                      26.84             
    2.  Corina van Leijen             85   VZC E&P                  29.75             
    3.  Laura Scheffer                94   Aquarijn                 32.13             
    4.  Lilianne van der Dussen       90   de vuursche              33.55             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag               Jongens Minioren 6
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                  29.59             
    2.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                  30.37             
    3.  Klaas Pit                     01   't Tolhekke              30.63             
    4.  Swen van Elteren              01   Aquarijn                 33.88             
    5.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  34.65             
    6.  Boris Bruijninckx             01   Barracuda                39.36             
    7.  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                   40.65             
    8.  Jelmer van Herk               01   VZC E&P                  51.35             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag               Jongens Junioren 1
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    00   VZC E&P                  29.14             
    2.  Sten Postma                   00   VZC E&P                  29.38             
    3.  Boris Glijn                   00   Zwemlust den Hommel      29.98             
    4.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                  30.27             
    5.  Karl van den Burg             00   GoSwim                   31.83             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag               Jongens Junioren 2
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel      27.67             
    2.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                  29.25             
    3.  Alex Algra                    99   de vuursche              30.47             
    4.  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                  30.71             
    5.  Bart van Dijk                 99   de vuursche              31.29             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag               Jongens Junioren 3
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                  26.41             
    2.  Niels van Beek                98   VZC E&P                  28.42             
    3.  Stijn Sickenga                98   de vuursche              28.97             
    4.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel      29.89             
    5.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                  30.45             
    6.  Jesper Holm                   98   Aquarijn                 30.52             
    7.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel      32.00             
 AFGEM  Thomas van Wamel              98   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag               Jongens Junioren 4
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                  25.84             
    2.  Duncan Vos                    97   Aquarijn                 27.35             
    3.  Ziad Kouskous                 97   Zwemlust den Hommel      32.11             
    4.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                  33.15             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag                    Heren Jeugd 1
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                   30.57             
 AFGEM  Loris Misic                   96   VZC E&P                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag                    Heren Jeugd 2
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost Gevaert                 95   De Bevelanders           26.77             
    2.  Stefan Steenbergen            95   Barracuda                27.91             
 AFGEM  Rens van Hoogdalem            95   Barracuda                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag                 18 jaar en ouder
4-5-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  25.39             
    2.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                   25.45             
    3.  Thijs Hagelstein              91   VZC E&P                  25.52             
    4.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  26.38             
    5.  Victor Barnar                 78   GoSwim                   27.32             
    6.  Robin van Beusekom            92   Barracuda                28.45             
    7.  Sebastiaan de Vos             84   de vuursche              40.27             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Minioren 3 en 4
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            03   VZC E&P                1:31.50             
          1:31.50
    2.  Britt Steunenberg             03   Aquarijn               1:40.02             
          1:40.02
    3.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                1:44.30             
          1:44.30
    4.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                1:46.36             
          1:46.36
    5.  Anne-Fleur Opdam              03   VZC E&P                1:50.86             
          1:50.86
    6.  Mira Bruijninckx              03   Barracuda              2:16.19             
          2:16.19
   DIS  Christina Agussalim           03   Barracuda                                  
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Sol Terpstra                  03   GoSwim                                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag        Jongens Minioren 3 en 4
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                1:40.75             
          1:40.75
    2.  Bas Samaké                    04   VZC E&P                1:56.42             
          1:56.42
    3.  Sam van der Drift             03   VZC E&P                2:01.00             
          2:01.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 5
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                1:21.73             
          1:21.73
    2.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                1:28.23             
          1:28.23
    3.  Isa van der Wal               02   Barracuda              1:33.58             
          1:33.58
    4.  Amber Hesper                  02   Barracuda              1:39.01             
          1:39.01
    5.  Sanne van de Haar             02   Zwemlust den Hommel    1:46.35             
          1:46.35
    6.  Marin Harms                   02   GoSwim                 1:57.74             
          1:57.74
   DIS  Danique Eijsbouts             02   de vuursche                                
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel    1:22.41             
          1:22.41
    2.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:29.95             
          1:29.95
    3.  Tim Kannegieter               02   de vuursche            1:31.80             
          1:31.80
    4.  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:32.91             
          1:32.91
    5.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:33.25             
          1:33.25
    6.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               1:50.20             
          1:50.20
    7.  Lucas Blankenspoor            02   VZC E&P                1:58.87             
          1:58.87
    8.  Dennis van Schenkhof          02   VZC E&P                2:08.33             
          2:08.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Junioren 1
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 1:18.44             
          1:18.44
    2.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                1:19.36             
          1:19.36
    3.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:20.70             
          1:20.70
    4.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:22.00             
          1:22.00
    5.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                1:24.24             
          1:24.24
    6.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                1:24.32             
          1:24.32
    7.  Elin Harms                    01   GoSwim                 1:36.00             
          1:36.00
    8.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                 1:37.19             
          1:37.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 6
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                1:14.90             
          1:14.90
    2.  Klaas Pit                     01   't Tolhekke            1:17.00             
          1:17.00
    3.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                1:17.43             
          1:17.43
    4.  Swen van Elteren              01   Aquarijn               1:26.85             
          1:26.85
    5.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:32.67             
          1:32.67
    6.  Boris Bruijninckx             01   Barracuda              1:46.42             
          1:46.42
    7.  Jelmer van Herk               01   VZC E&P                2:04.98             
          2:04.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Junioren 2
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 1:11.47             
          1:11.47
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 1:15.51             
          1:15.51
    3.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                1:16.59             
          1:16.59
    4.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 1:18.31             
          1:18.31
    5.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                1:25.01             
          1:25.01
    6.  Sterre Broekhuizen            00   Zwemlust den Hommel    1:25.57             
          1:25.57
    7.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:27.52             
          1:27.52
    8.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 1:36.53             
          1:36.53



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 1
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    00   VZC E&P                1:11.46             
          1:11.46
    2.  Sten Postma                   00   VZC E&P                1:14.20             
          1:14.20
    3.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:15.81             
          1:15.81
    4.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:19.12             
          1:19.12
    5.  Boris Glijn                   00   Zwemlust den Hommel    1:22.82             
          1:22.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Junioren 3
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 99   Aquarijn               1:13.64             
          1:13.64
    2.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                1:18.16             
          1:18.16
    3.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 1:18.97             
          1:18.97
    4.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel    1:20.95             
          1:20.95
    5.  Michelle Barten               99   Aquarijn               1:23.45             
          1:23.45
    6.  Masha Odijk                   99   GoSwim                 1:26.94             
          1:26.94
    7.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                1:30.26             
          1:30.26
    8.  Dannique Koolen               99   de vuursche            1:35.00             
          1:35.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 2
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel    1:10.30             
          1:10.30
    2.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                1:10.70             
          1:10.70
    3.  Alex Algra                    99   de vuursche            1:17.66             
          1:17.66
    4.  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                1:20.60             
          1:20.60
    5.  Bart van Dijk                 99   de vuursche            1:26.10             
          1:26.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 100m wisselslag                  Dames Jeugd 1
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                1:12.32             
          1:12.32
    2.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda              1:28.70             
          1:28.70
    3.  Dian Bolhuis                  98   GoSwim                 1:36.89             
          1:36.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 3
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                1:08.73             
          1:08.73
    2.  Niels van Beek                98   VZC E&P                1:13.07             
          1:13.07
    3.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                1:13.76             
          1:13.76
    4.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    1:16.71             
          1:16.71
    5.  Jesper Holm                   98   Aquarijn               1:16.85             
          1:16.85
    6.  Stijn Sickenga                98   de vuursche            1:19.64             
          1:19.64
    7.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    1:22.60             
          1:22.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 100m wisselslag                  Dames Jeugd 2
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Zaalberg             97   Aquarijn               1:24.59             
          1:24.59



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 4
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                1:02.96             
          1:02.96
    2.  Duncan Vos                    97   Aquarijn               1:09.86             
          1:09.86
    3.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                1:21.37             
          1:21.37
    4.  Ziad Kouskous                 97   Zwemlust den Hommel    1:23.68             
          1:23.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Meisjes, 100m wisselslag               Dames Senioren 1
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 1:12.04             
          1:12.04
    2.  Courtney van Huizen           96   Aquarijn               1:16.13             
          1:16.13
    3.  Jessica van de Geer           96   Aquarijn               1:17.70             
          1:17.70
    4.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                1:20.40             
          1:20.40
    5.  Vera Willers                  96   Aquarijn               1:25.82             
          1:25.82
    6.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                1:26.80             
          1:26.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m wisselslag                  Heren Jeugd 1
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                 1:17.76             
          1:17.76




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Jongens, 100m wisselslag                  Heren Jeugd 2
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Steenbergen            95   Barracuda              1:15.79             
          1:15.79



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Dames, 100m wisselslag                18 jaar en ouder
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               94   PSV                    1:05.03             
          1:05.03
    2.  Corina van Leijen             85   VZC E&P                1:14.86             
          1:14.86
    3.  Laura Scheffer                94   Aquarijn               1:20.69             
          1:20.69
   DIS  Lilianne van der Dussen       90   de vuursche                                
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Heren, 100m wisselslag                18 jaar en ouder
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 1:04.53             
          1:04.53
    2.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                1:05.60             
          1:05.60
    3.  Thijs Hagelstein              91   VZC E&P                1:07.23             
          1:07.23
    4.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                1:07.74             
          1:07.74
    5.  Victor Barnar                 78   GoSwim                 1:10.36             
          1:10.36
    6.  Robin van Beusekom            92   Barracuda              1:11.97             
          1:11.97
    7.  Sebastiaan de Vos             84   de vuursche            1:45.76             
          1:45.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35              Gemengd, 4 x 50m wisselslag                   8 - 11 jaar
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 1                          VZC E&P                2:28.31             
        Anouk Meurs, 02                        Lindsey de Harde, 02
        Vincent Crooijmans, 01                 Sander Crooijmans, 01
          2:28.31

    2.  VZC E&P 2                          VZC E&P                2:44.92             
        Sanne Vonk, 03                         Stanley Huynh, 01
        Annemiek Huijsmans, 03                 Anthony Huynh, 02
          2:44.92

    3.  VZC E&P 3                          VZC E&P                3:14.19             
        Abigail Ketner, 03                     Jeffrey Huynh, 03
        Anne-Fleur Opdam, 03                   Danny Seising, 02
          3:14.19




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36              Gemengd, 4 x 50m wisselslag                  11 - 15 jaar
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 1                          VZC E&P                2:07.81             
        Ruben van Leeuwen, 97                  Leroy van Ooijik, 98
        Babet Kruger, 00                       Amber van de Kraats, 99
          2:07.81

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:19.14             
        Sanne Barten, 01                       Melissa Baars, 99
        Duncan Vos, 97                         Jesper Holm, 98
          2:19.14

    3.  VZC E&P 3                          VZC E&P                2:20.04             
        Thijs Molendijk, 99                    Silke Molendijk, 01
        Thom Delno, 00                         Ilse Wijnveld, 01
          2:20.04

    4.  VZC E&P 2                          VZC E&P                2:22.60             
        Niels van Beek, 98                     Jos van Herk, 98
        Maaike Huijsmans, 01                   Aïcha Samaké, 01
          2:22.60

    5.  Zwemlust den Hommel 1              Zwemlust den Hommel    2:22.80             
        Iris de Kruijf, 99                     Max Bond, 99
        Ziad Kouskous, 97                      Sterre Broekhuizen, 00
          2:22.80

    6.  VZC E&P 4                          VZC E&P                2:28.02             
        Sanne Zitter, 00                       Sten Postma, 00
        Andy Huynh, 00                         Lisanne Seising, 00
          2:28.02

    7.  GoSwim 2                           GoSwim                 2:28.74             
        Quinty Jansen, 00                      Karl van den Burg, 00
        Claudia Schouten, 00                   Masha Odijk, 99
          2:28.74

    8.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:39.07             
        Saskia Pietersen, 01                   Merve Ozdemir, 99
        Elin Harms, 01                         Ishak Ozdemir, 01
          2:39.07



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36              Gemengd, 4 x 50m wisselslag           alg. leeftijdsgroep
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  GoSwim 3                           GoSwim                 2:43.06             
        Nikki Jonkman, 01                      Lorenzo Missione, 96
        Sanne Zuijdendorp, 00                  Dian Bolhuis, 98
          2:43.06




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37              Gemengd, 4 x 50m wisselslag              16 jaar en ouder
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 2                          VZC E&P                2:27.86             
        Tamara van Kooten, 96                  Joeri Scheidt, 91
        Chantal van de Kraats, 96              Leon Huynh, 97
          2:27.86



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37              Gemengd, 4 x 50m wisselslag           alg. leeftijdsgroep
4-5-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  GoSwim 1                           GoSwim                 2:02.34             
        Yelmar van der Veer, 88                Myrthe Beijen, 00
        Victor Barnar, 78                      Kayleigh Brouwers, 96
          2:02.34

    BM  VZC E&P 1                          VZC E&P                2:03.39             
        Lobke Schoonderbeek, 98                Corina van Leijen, 85
        Thijs Hagelstein, 91                   Quint Ottens, 87
          2:03.39

    BM  de vuursche 1                      de vuursche            2:40.37             
        Dannique Koolen, 99                    Lilianne van der Dussen, 90
        Bart van Dijk, 99                      Stijn Sickenga, 98
          2:40.37




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal