LAC periode 2 2e deel
Purmerend (NED),    20-4-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 400m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 2. Alle, 200m wisselslag, Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 400m wisselslag, Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 400m wisselslag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Dames, 2000m vrije slag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 6. Heren, 2000m vrije slag, Junioren 3 en ouder

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Alle, 400m vrije slag                  Minioren 3 en 4
20-4-2013 - 6:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Cohen                     03   Wzpc                   6:19.81   175       
            43.28  1:32.02  2:19.23  3:10.48  3:58.96  4:49.43  5:36.93  6:19.81
    2.  Kim Schooneman                03   Wzpc                   6:43.80   196       
            44.14  1:34.91  2:26.47  3:18.55  4:10.53  5:02.78  5:53.32  6:43.80
    3.  Barry Schot                   03   Wzpc                   6:49.50   140       
            44.26  1:36.29  2:30.24  3:23.46  4:16.93  5:10.51  6:03.36  6:49.50
    4.  Lisa Moerkens                 03   Wzpc                   7:07.18   166       
            47.39  1:39.93  2:34.15  3:28.04  4:23.05  5:18.65  6:14.28  7:07.18
    5.  Stanley Hau                   03   Wzpc                   7:28.78   106       
            48.38  1:43.71  2:41.50  3:41.19  4:40.77  5:39.92  6:38.20  7:28.78
    6.  Mabel Farenhorst              03   Wzpc                   7:28.92   143       
            52.28  1:50.18  2:49.12  3:47.92  4:45.55  5:42.81  6:37.02  7:28.92
    7.  Yamilla Brinkhuijsen          03   Wzpc                   7:43.64   130       
            53.64  1:52.59  2:52.06  3:51.84  4:52.14  5:51.11  6:47.14  7:43.64
    8.  Anne van Maris                04   Wzpc                   8:18.93   104       
            53.99  1:55.54  3:00.24  4:04.20  5:10.10  6:14.15  7:18.57  8:18.93



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Alle, 200m wisselslag                  Minioren 5 en 6
20-4-2013 - 6:26                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elroy Schot                   02   Wzpc                   3:06.68   205       
            40.10  1:27.90  2:26.09  3:06.68
    2.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                   3:17.96   249       
            42.81  1:31.49  2:35.13  3:17.96
    3.  Marc van Maris                02   Wzpc                   3:42.93   120       
            53.52  1:50.00  2:48.74  3:42.93
    4.  Jennifer de Rooij             01   Wzpc                   3:46.03   167       
          1:00.41  1:57.01  2:56.50  3:46.03
    5.  Benthe Mast                   01   Wzpc                   4:04.38   132       
          1:01.80  2:04.78  3:09.35  4:04.38



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 400m wisselslag                Junioren 2 en 3
20-4-2013 - 6:31                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moïse Shae Timmer             99   Wzpc                   5:49.78   415       
            39.59  1:24.47  2:08.90  2:51.17  3:42.29  4:33.24  5:12.65  5:49.78
    2.  Kelsey Sharon Brinkhuijsen    99   Wzpc                   6:36.18   286       
            41.72  1:33.61  2:22.59  3:10.50  4:10.31  5:09.66  5:54.12  6:36.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 400m wisselslag                Junioren 1 en 2
20-4-2013 - 6:39                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Dorland                99   Wzpc                   5:25.64   378       
            36.74  1:21.94  2:02.17  2:40.11  3:27.30  4:14.97  4:51.24  5:25.64
    2.  Ian van Tiel                  00   Wzpc                   5:52.50   298       
            37.44  1:23.44  2:06.87  2:50.19  3:42.46  4:35.98  5:14.12  5:52.50
    3.  Vito Meij                     99   Wzpc                   5:59.13   281       
            38.98  1:25.69  2:11.16  2:57.82  3:47.45  4:39.49  5:19.45  5:59.13
    4.  Elroy van de Wees             99   Wzpc                   6:22.06   234       
            45.95  1:41.47  2:30.28  3:16.51  4:09.52  5:03.29  5:42.57  6:22.06
    5.  Lars van de Linden            00   Wzpc                   7:37.27   136       
            52.88  1:59.71  2:54.92  3:49.37  4:56.77  5:47.21  6:37.54  7:37.27



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Dames, 2000m vrije slag                Jeugd 1 en ouder
20-4-2013 - 6:46                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                  29:40.73   336       
            36.08  1:17.38  1:59.82  2:42.40  3:26.15  4:10.78  4:54.34  5:38.73
          6:23.87  7:08.74  7:53.24  8:38.24  9:23.09 10:08.12 10:52.68 11:37.64
         22:15.58 29:40.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Heren, 2000m vrije slag             Junioren 3 en ouder
20-4-2013 - 7:11                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                  25:50.91   390       
            33.72  1:11.19  1:49.05  2:27.08  3:04.80  3:43.02  4:20.83  4:58.72
          5:36.67  6:14.57  6:53.21  7:31.31  8:09.62  8:48.23  9:26.48 10:05.19
         10:43.93 11:22.95 12:01.58 12:40.27 13:19.44 13:58.34 14:37.56 15:17.32
         15:56.61 16:35.89 17:15.57 17:55.77 18:35.75 19:15.34 19:55.20 20:34.51
         21:14.20 21:54.01 22:33.51 23:13.54 23:52.93 24:32.97 25:12.80 25:50.91
    2.  Casper Gras                   92   ZV De Zaan            28:17.27   297       
            33.02  1:10.59  1:50.37  2:31.38  3:12.88  3:54.76  4:36.49  5:19.06
          6:01.92  6:44.84  7:27.40  8:10.10  8:53.70  9:36.57 10:19.26 11:02.74
         11:46.28 12:29.52 13:12.37 13:55.83 14:39.04 15:22.16 16:05.53 16:48.54
         17:32.49 18:15.31 18:58.65 19:41.77 20:24.78 21:07.86 21:51.82 22:35.40
         23:19.28 24:02.73 24:45.80 25:28.99 26:12.09 26:55.04 27:38.46 28:17.27
    3.  Danny Fabian Groen            97   Wzpc                  28:17.97   297       
            34.40  1:14.52  1:54.34  2:35.40  3:17.45  3:59.73  4:41.60  5:24.41
          6:06.26  6:48.92  7:32.58  8:15.88  8:58.46  9:41.58 10:23.83 11:06.99
         11:50.19 12:32.96 13:16.09 13:58.02 14:39.51 15:23.40 16:06.48 16:50.55
         17:33.38 18:16.31 19:01.76 19:45.69 20:28.97 21:12.47 21:54.10 22:35.80
         23:19.56 24:03.30 24:47.69 25:31.71 26:15.16 26:57.25 27:39.45 28:17.97
    4.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                  28:34.12   289       
            34.37  1:14.76  1:56.41  2:38.34  3:22.67  4:05.97  4:50.13  5:35.24
          6:18.53  7:02.52  7:45.86  8:28.60  9:11.70  9:53.91 10:38.54 11:21.67
         12:04.17 12:47.18 13:30.87 14:15.06 14:58.01 15:40.93 16:24.88 17:08.83
         17:53.05 18:37.72 19:21.91 20:06.14 20:50.76 21:35.45 22:17.09 22:58.80
         23:41.04 24:23.07 25:06.49 25:49.38 26:31.88 27:14.86 27:57.38 28:34.12



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend