Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6


Speedo deel 5
Heerenveen, 13-4-2013


Programmanr. 1
13-4-2013
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartDz&Pc1:33.342004006281:22.13
2.Nora WeermanOrca1:38.552004006201:30.72
3.Arianne MeijerHZ&PC HeerenveenNT2005003041:33.39
4.Meike RegelingOrca1:45.672004010061:35.94
5.Merinthe BuurlageZcnf'341:47.782004006261:42.48
6.Loïs JalvingHZ&PC Heerenveen1:54.622004002801:45.12
7.Ellis TalmaOrcaNT2004006681:46.40
8.Amber BoomsmaHZ&PC HeerenveenNT2004014161:52.00
9.Rens BootsmaHZ&PC Heerenveen2:09.402004002742:00.78
10.Kristin VernesAvenaNT2004017742:01.32
11.Carmen van KlaarbergenDz&PcNT2005005622:04.39
12.Dynah HassingDe ForelNT2005007562:09.43
13.Anna van EekenHZ&PC HeerenveenNT2004014142:14.28


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-4-2013
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joël MaldaOrca1:48.812003010171:43.48
2.Mathijs BaardaOrca1:49.482003006331:47.91
3.Frederik Ademade Granaet1:53.152003002531:49.27
4.Tim Ate BroekOrcaNT2003020191:51.29
5.Quint van HarenDe Forel1:57.972004002151:52.62
6.Swen BosmaHZ&PC Heerenveen1:57.292003006411:56.90
7.Jorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen2:01.302003005651:59.61
8.Bart FaberZcnf'342:04.722004004232:05.62
9.Ruben van VeenenZcnf'34NT2004004252:07.45
10.Douwe v.d. ZeeZcnf'342:19.972003011732:08.34
11.Joas WijmaOrcaNT2003012372:09.06
12.Stef KleinsmitDe Forel2:21.622004011432:09.27
13.Sander HeinsiusHZ&PC Heerenveen2:06.172004000132:12.18
14.Pieter LubbertsHZ&PC HeerenveenNT2004011032:13.16
15.Vincent Horsthuisde Granaet2:17.062003002472:14.47
DISIan BezemaZcnf'34NT200401129
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-4-2013
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Suze KuipersOrca1:39.602003017141:37.46
2.Tove BeltmanOrca1:45.782003016181:42.57
3.Marijne van der VeenOrca1:49.942003009601:44.16
4.Chantal van WillegenAvena1:54.472003024221:45.32
5.Mathilde TimmermansHZ&PC Heerenveen1:56.222003010421:45.88
6.Birgit RozemaDz&Pc1:52.532003015221:46.33
7.Lianne van den AkkerDe ForelNT2003006141:47.73
8.Sigrid HooglandAvena2:01.732003019761:48.88
9.Elsemieke SijtsmaHZ&PC Heerenveen1:56.502003006161:50.45
10.Marrit TiekstraOrca1:51.242003017961:50.71
11.Anna TingaAvenaNT2003027341:51.28
12.Anna BulsingAvena1:52.292003013861:51.50
13.Anouk MiedemaAvenaNT2003027361:54.46
14.Mette Lycklama á NijholtHZ&PC Heerenveen2:15.532003015461:56.16
15.Silke KoehoornHZ&PC Heerenveen2:04.872003009681:59.40
16.Emma RenesHZ&PC HeerenveenNT2003024742:09.92
DISIlse WenumDz&PcNT200302476
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-4-2013
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel38.2820020062737.60
2.Dushan de BruijnDe Forel54.0020020127346.75
3.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen50.8420020074747.87
4.Tom BakkerOrcaNT20020294349.15
5.Jan Berend Sipmade Granaet53.3920020144351.77
6.Dirk Jan SmitOrca56.5020020150354.98
7.Olaf Jan BosscherOrca1:06.6820020003756.32
DISNiels ZwaanswijkDz&Pc52.08200201277
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-4-2013
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen3:24.172002004383:07.91
2.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen3:24.092002004363:14.84
3.Sanne AbmaNeptunia '24NT2002005903:16.65
4.Sigrid PafforaadAvena3:32.722002011303:16.78
5.Sara KievietOrcaNT2002038183:17.73
6.Zana UdoHZ&PC HeerenveenNT2002026863:25.31
7.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen3:49.342002011163:28.21
8.Anneke vd LaanOrca3:28.922002011543:28.44
9.Britt KleinsmitDe ForelNT2002014823:30.69
10.Lotte DijkstraOrca3:33.812002011523:33.11
11.Erna SmitDz&Pc3:55.822002019083:37.03
12.Elisa WesterhuisDz&Pc3:48.942002019123:40.47
13.Liset SijtemaIsisNT2002007683:42.64
14.Lotte van Hofde GranaetNT2002026403:44.68
15.Grietsje YtsmaOrca3:47.782002016843:45.50
16.Myrthe KingmaDz&Pc3:54.692002019103:45.58
17.Ilse van der Kooide GranaetNT2002021503:46.16
18.Marin BerendsDz&PcNT2002028623:47.50
19.Wianne StoelwinderIsisNT2002023283:52.51
20.Emma LosOrcaNT2002031723:52.62
21.Silke WolfswinkelOrcaNT2002038203:57.06
22.Chantal NijdamAvenaNT2002027383:58.16
23.Sarah SipkemaAvenaNT2002041463:58.38
24.Anna OostenveldAvenaNT2002033783:58.72
25.Danielle van KlaarbergenDz&PcNT2002039284:13.37
26.Tessa VernesAvenaNT2002027424:34.52
DISCharissa de VriesDz&Pc3:33.41200201914
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLaura SchevelOrca3:33.25200201688
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-4-2013
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel1:31.002001002491:23.03
2.Remco DijkstraHZ&PC Heerenveen1:47.642001007891:38.44
3.Rutger Horsthuisde Granaet1:38.282001004191:38.84
4.Timo WijmaOrca1:58.632001034231:40.39
5.Jesse BrandNeptunia '241:50.172001008851:45.11
6.Tein HuizingaAvena1:58.262001032851:48.17
7.Justin VisserHZ&PC HeerenveenNT2001003371:52.85
8.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen2:11.992001001872:02.12
9.Mike SmitOrcaNT2001027672:04.96
10.Rick van DalenOrcaNT2001036052:17.63
DISMatthijs RozemaDz&Pc1:54.34200102561
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-4-2013
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartDz&Pc1:37.892004006281:31.92
2.Nora WeermanOrca1:50.242004006201:42.12
3.Arianne MeijerHZ&PC HeerenveenNT2005003041:45.84
4.Amber BoomsmaHZ&PC HeerenveenNT2004014161:58.26
5.Loïs JalvingHZ&PC Heerenveen1:59.462004002802:00.16
6.Anna van EekenHZ&PC HeerenveenNT2004014142:00.63
7.Rens BootsmaHZ&PC Heerenveen2:19.162004002742:03.82
8.Carmen van KlaarbergenDz&PcNT2005005622:16.30
DISMerinthe BuurlageZcnf'341:58.35200400626
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMeike RegelingOrca1:51.72200401006
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISEllis TalmaOrcaNT200400668
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISKristin VernesAvenaNT200401774
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-4-2013
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mathijs BaardaOrca47.3220030063345.54
2.Joël MaldaOrcaNT20030101746.53
3.Frederik Ademade Granaet54.5020030025349.33
4.Quint van HarenDe Forel57.1320040021552.32
5.Ruben van VeenenZcnf'341:03.1220040042553.78
6.Jorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen1:01.9120030056556.72
7.Sander HeinsiusHZ&PC Heerenveen59.3720040001357.27FJ 1
8.Swen BosmaHZ&PC Heerenveen1:03.2420030064157.27FJ 2
9.Douwe v.d. ZeeZcnf'341:10.162003011731:05.02
10.Bart FaberZcnf'34NT2004004231:05.43
11.Joas WijmaOrcaNT2003012371:07.48
DISIan BezemaZcnf'34NT200401129
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISStef KleinsmitDe ForelNT200401143
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISVincent Horsthuisde Granaet58.54200300247
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTim Ate BroekOrcaNT200302019
VO - De armen niet gedurende de gehele race over het water naar voren gebracht (meerdere beenslagen achter elkaar zonder armslag).


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-4-2013
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Suze KuipersOrca1:27.042003017141:26.76
2.Tove BeltmanOrca1:32.882003016181:31.09
3.Mathilde TimmermansHZ&PC Heerenveen1:44.312003010421:35.29
4.Elsemieke SijtsmaHZ&PC Heerenveen1:44.732003006161:36.70
5.Chantal van WillegenAvena1:31.642003024221:37.35
6.Birgit RozemaDz&Pc1:41.862003015221:38.72
Lianne van den AkkerDe Forel1:48.282003006141:38.72
8.Sigrid HooglandAvena1:39.072003019761:39.54
9.Marijne van der VeenOrca1:38.442003009601:40.54
10.Anouk MiedemaAvenaNT2003027361:41.33
11.Mette Lycklama á NijholtHZ&PC Heerenveen1:51.152003015461:42.06
12.Anna TingaAvenaNT2003027341:42.21
13.Anna BulsingAvena1:44.912003013861:42.81
14.Marrit TiekstraOrca1:40.412003017961:43.31
15.Silke KoehoornHZ&PC Heerenveen1:59.572003009681:54.20
16.Ilse WenumDz&PcNT2003024761:54.26
17.Emma RenesHZ&PC Heerenveen2:33.112003024742:08.28


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-4-2013
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel1:39.452002006271:41.72FJ 1
2.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen1:43.942002007471:41.72FJ 2
3.Dushan de BruijnDe Forel1:43.162002012731:43.49
4.Olaf Jan BosscherOrca1:44.112002000371:45.06
5.Dirk Jan SmitOrca1:54.492002015031:55.02
6.Jan Berend Sipmade Granaet1:51.462002014431:58.25
DISNiels ZwaanswijkDz&Pc1:48.40200201277
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISTom BakkerOrca1:53.13200202943
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-4-2013
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen1:53.602002004381:37.29
2.Sanne AbmaNeptunia '241:44.152002005901:39.62
3.Zana UdoHZ&PC HeerenveenNT2002026861:41.74
4.Sigrid PafforaadAvena1:48.642002011301:46.65
5.Charissa de VriesDz&Pc1:56.982002019141:48.15
6.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen1:56.222002004361:49.72
7.Sara KievietOrca1:59.422002038181:50.18
8.Anneke vd LaanOrca1:50.252002011541:50.89
9.Lotte DijkstraOrca1:52.902002011521:52.72
10.Ilse van der Kooide Granaet1:57.632002021501:55.39
11.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen2:11.832002011161:56.06
12.Erna SmitDz&Pc2:03.922002019081:57.71
13.Laura SchevelOrca2:00.482002016881:58.26
14.Britt KleinsmitDe Forel2:11.272002014821:59.62
15.Elisa WesterhuisDz&Pc2:04.562002019121:59.76
16.Liset SijtemaIsisNT2002007682:01.06
17.Myrthe KingmaDz&Pc2:03.852002019102:04.62
18.Marin BerendsDz&Pc2:17.072002028622:04.69
19.Lotte van Hofde GranaetNT2002026402:07.89
20.Anna OostenveldAvena2:12.182002033782:07.90
21.Chantal NijdamAvenaNT2002027382:13.35
22.Grietsje YtsmaOrca2:12.852002016842:13.79
23.Sarah SipkemaAvenaNT2002041462:15.66
24.Tessa VernesAvena2:21.822002027422:20.26
DISEmma LosOrcaNT200203172
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISWianne StoelwinderIsisNT200202328
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-4-2013
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel3:18.892001002492:53.06
2.Jesse BrandNeptunia '24NT2001008853:12.75
3.Remco DijkstraHZ&PC Heerenveen3:35.592001007893:15.95
4.Timo WijmaOrca3:16.592001034233:19.07
5.Rutger Horsthuisde Granaet3:22.132001004193:20.34
6.Tein HuizingaAvenaNT2001032853:35.11
7.Mike SmitOrca3:35.602001027673:43.47
8.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen3:59.152001001873:46.15
9.Rick van DalenOrca3:34.472001036053:50.80
DISMatthijs RozemaDz&PcNT200102561
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJustin VisserHZ&PC Heerenveen3:36.19200100337
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.