Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6


Speedo deel 5
Bergum, 13-4-2013


Programmanr. 1
13-4-2013 - 16:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa TeubenDe Vikings1:39.702005002541:31.73
50m:42.8042.80100m:1:31.7348.93
2.Merle StavorinusZpd1:42.322004001381:36.50
50m:44.8744.87100m:1:36.5051.63
3.Elvira bij de WegSG. Bolsward-WorkumNT2004001001:45.93
50m:47.8447.84100m:1:45.9358.09
4.Risanne GjaltemaZpdNT2004004721:49.49
50m:51.4751.47100m:1:49.4958.02
5.Ellen Bente de BoerF.Z.C.'54NT2004014001:57.10
6.Marleen de RidderSG Middelse-SkelpNT2004004402:01.67
50m:56.5156.51100m:2:01.671:05.16
7.Nina HelvrichDe VikingsNT2005004322:02.67
50m:56.5656.56100m:2:02.671:06.11


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-4-2013 - 16:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stefan ten HoeveZpd1:59.242004006571:57.64
50m:56.7656.76100m:1:57.641:00.88
2.Damyan VellingaWetterwille2:04.662003019171:58.36
50m:57.4357.43100m:1:58.361:00.93
3.Willem VonkWetterwille2:05.702003012331:58.42
50m:57.7857.78100m:1:58.421:00.64
4.Hessel BroekstraDe VikingsNT2004002532:01.05
50m:57.4457.44100m:2:01.051:03.61
5.Melvin TrinksDe Vikings2:19.482004000332:08.20
50m:1:00.861:00.86100m:2:08.201:07.34
6.Henk-Jan PostmaSG. Bolsward-WorkumNT2003023072:11.57
50m:1:01.571:01.57100m:2:11.571:10.00
7.Frederik MolenkampSG. Bolsward-WorkumNT2005000172:13.80
50m:1:04.771:04.77100m:2:13.801:09.03
8.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum2:10.332005002432:16.26
50m:1:02.561:02.56100m:2:16.261:13.70
9.Thomas v.d. GootSG. Bolsward-Workum2:16.412005002412:17.78
50m:1:03.861:03.86100m:2:17.781:13.92
10.Ype Willem van MarrumF.Z.C.'54NT2004004072:18.39
50m:1:07.881:07.88100m:2:18.391:10.51
DISThomas HaitsmaF.Z.C.'54NT200500037
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISDjurre van der WalF.Z.C.'54NT200500301
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-4-2013 - 16:15
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Silke HuismanDe Vikings1:36.462003011821:36.45
50m:46.0746.07100m:1:36.4550.38
2.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp1:43.752003012561:38.00
50m:47.6047.60100m:1:38.0050.40
3.Laura van der VeldeSG. Bolsward-WorkumNT2003006301:41.02
50m:49.4849.48100m:1:41.0251.54
4.Chantal OuthuijseDe Vikings1:46.002003004201:45.39
50m:52.6452.64100m:1:45.3952.75
5.Gerda WoldendorpDe Vikings1:45.792003004181:45.44
50m:53.8653.86100m:1:45.4451.58
6.Tessa PunterDe VikingsNT2003018861:48.02
50m:52.7052.70100m:1:48.0255.32
7.Jeanette HalmaDe Vikings1:50.302003004161:51.10
50m:54.1054.10100m:1:51.1057.00
8.Marije PontDe VikingsNT2003023441:54.89
50m:55.6155.61100m:1:54.8959.28
9.Jissy KingmaDe Vikings2:14.392003007761:55.20
50m:57.9057.90100m:1:55.2057.30
10.Mandy LigthartDe VikingsNT2003011801:55.64
50m:56.3956.39100m:1:55.6459.25
11.Agnes MartensF.Z.C.'54NT2003024482:01.70
50m:58.7358.73100m:2:01.701:02.97
DISLejla BecirovicDe VikingsNT200301884
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDenise PouwF.Z.C.'54NT200302450
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJildou AntonidesWetterwilleNT200302882
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISShanne SieperdaSG. Bolsward-WorkumNT200301824
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMLisanne de VriesF.Z.C.'541:52.67200300618


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-4-2013 - 16:26
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lútsen de HaanWetterwille46.1820020116343.42
2.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum50.6620020148748.77
3.Danny VeenstraZpd53.0720020101151.32
4.Jurre BroekstraF.Z.C.'54NT20020148352.89
5.Yoram van der TuinDe VikingsNT20020243954.46
6.Wierd de WitDe Vikings1:00.1920020092357.10
7.Sander NademaDe Vikings56.1820020244157.16
8.Jelmer BetlehemWetterwilleNT20020236757.81
9.Thomas KoornstraDe VikingsNT2002017431:06.37
10.Steyn Pascal OosterhofSG Middelse-SkelpNT2002028851:10.98
AFGEMJort HoekstraDe Vikings1:16.01200202443
AFGEMLolke SmitSG Middelse-Skelp47.92200202887


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-4-2013 - 16:33
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke ZandstraWetterwille3:12.952002020443:10.80
50m:44.6744.67200m:3:10.802:26.13
2.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum3:32.132002007283:15.16
50m:44.7344.73200m:3:15.162:30.43
3.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum3:39.322002017323:22.05
50m:47.1047.10200m:3:22.052:34.95
4.Luna van den EndeDe VikingsNT2002015183:23.58
50m:48.7248.72200m:3:23.582:34.86
5.Laura NoordDe WellerobbenNT2002025683:25.27
6.Martine KammingaZpd3:33.772002011723:31.48
50m:51.5551.55200m:3:31.482:39.93
7.Marije BlokSG. Bolsward-Workum3:53.952002022023:42.75
50m:52.9052.90200m:3:42.752:49.85
8.Silke van VeenSG. Bolsward-Workum4:10.692002022043:43.09
50m:57.0357.03200m:3:43.092:46.06
9.Lisanne HaitsmaF.Z.C.'54NT2002017024:13.30
50m:1:03.501:03.50200m:4:13.303:09.80
DISLiya JansenWetterwille3:40.86200201502
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISIelan van MeerloWetterwilleNT200201098
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSigrid VisserWetterwille3:47.74200201670
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFemke van de GeerSG. Bolsward-WorkumNT200200400
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISCorrien TolsmaSG. Bolsward-WorkumNT200201904
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-4-2013 - 16:47
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille1:37.952001006731:37.54
50m:42.3942.39100m:1:37.5455.15
2.Erik de BoerDe Vikings1:45.912001016031:39.62
50m:44.8544.85100m:1:39.6254.77
3.Gerben OeveringF.Z.C.'541:40.892001007551:39.94
50m:45.3945.39100m:1:39.9454.55
4.Robin de JongSG. Bolsward-WorkumNT2001011651:46.35
50m:47.9947.99100m:1:46.3558.36
5.Eibert SytsmaSG. Bolsward-Workum2:02.122001024431:53.15
50m:49.2149.21100m:1:53.151:03.94
6.Allard SieperdaSG. Bolsward-Workum2:14.632001013651:56.82
7.Kevin RinsmaDe Vikings2:14.602001039212:00.16
50m:53.8053.80100m:2:00.161:06.36
DISTjerk Menno PostmaSG Middelse-SkelpNT200103617
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMAnne Henk FennemaZpdNT200102609


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-4-2013 - 17:09
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Merle StavorinusZpd1:55.002004001381:43.03
50m:51.2151.21100m:1:43.0351.82
2.Noa TeubenDe VikingsNT2005002541:43.25
50m:49.5149.51100m:1:43.2553.74
3.Elvira bij de WegSG. Bolsward-WorkumNT2004001001:58.15
50m:57.2857.28100m:1:58.151:00.87
4.Ellen Bente de BoerF.Z.C.'54NT2004014001:59.91
50m:57.5557.55100m:1:59.911:02.36
5.Risanne GjaltemaZpdNT2004004722:01.57
50m:59.2859.28100m:2:01.571:02.29
6.Nina HelvrichDe VikingsNT2005004322:13.86
50m:1:05.811:05.81100m:2:13.861:08.05
DISMarleen de RidderSG Middelse-SkelpNT200400440
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-4-2013 - 17:14
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Willem VonkWetterwille54.9320030123353.40
2.Damyan VellingaWetterwille1:11.0020030191753.94
3.Stefan ten HoeveZpd1:00.712004006571:01.36
4.Henk-Jan PostmaSG. Bolsward-WorkumNT2003023071:10.06
5.Hessel BroekstraDe VikingsNT2004002531:16.13
6.Djurre van der WalF.Z.C.'54NT2005003011:22.38
DISMelvin TrinksDe Vikings1:14.00200400033
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISFrederik MolenkampSG. Bolsward-WorkumNT200500017
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-4-2013 - 17:18
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Silke HuismanDe Vikings1:21.342003011821:23.54
50m:39.7739.77100m:1:23.5443.77
2.Laura van der VeldeSG. Bolsward-Workum1:32.512003006301:32.51
50m:44.3244.32100m:1:32.5148.19
3.Gerda WoldendorpDe Vikings1:32.352003004181:33.56
50m:45.9345.93100m:1:33.5647.63
4.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp1:43.022003012561:33.85
50m:44.0644.06100m:1:33.8549.79
5.Tessa PunterDe Vikings1:42.512003018861:36.78
50m:45.2145.21100m:1:36.7851.57
6.Mandy LigthartDe Vikings1:51.012003011801:38.70
50m:45.5245.52100m:1:38.7053.18
7.Chantal OuthuijseDe Vikings1:41.342003004201:39.67
50m:47.6147.61100m:1:39.6752.06
8.Jeanette HalmaDe Vikings1:41.692003004161:43.09
50m:49.0249.02100m:1:43.0954.07
9.Jildou AntonidesWetterwilleNT2003028821:45.45
50m:50.5150.51100m:1:45.4554.94
10.Marije PontDe VikingsNT2003023441:51.35
50m:50.3550.35100m:1:51.351:01.00
11.Jissy KingmaDe Vikings1:53.032003007761:52.10
50m:51.8951.89100m:1:52.101:00.21
12.Agnes MartensF.Z.C.'54NT2003024481:55.46
50m:51.1451.14100m:1:55.461:04.32
13.Lejla BecirovicDe Vikings2:10.352003018842:03.81
50m:55.1555.15100m:2:03.811:08.66
14.Shanne SieperdaSG. Bolsward-WorkumNT2003018242:13.08
50m:1:02.261:02.26100m:2:13.081:10.82
15.Denise PouwF.Z.C.'54NT2003024502:20.40
50m:1:04.051:04.05100m:2:20.401:16.35
AFGEMLisanne de VriesF.Z.C.'541:40.60200300618


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-4-2013 - 17:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum1:47.642002014871:47.34
50m:50.4050.40100m:1:47.3456.94
2.Jurre BroekstraF.Z.C.'54NT2002014831:54.46
50m:53.7053.70100m:1:54.461:00.76
3.Sander NademaDe Vikings2:02.742002024411:58.45FJ 1
50m:55.8255.82100m:1:58.451:02.63
4.Lútsen de HaanWetterwille1:54.562002011631:58.45FJ 2
50m:54.7554.75100m:1:58.451:03.70
5.Wierd de WitDe Vikings2:03.302002009232:00.50
50m:59.7759.77100m:2:00.501:00.73
6.Danny VeenstraZpd2:00.692002010112:01.39
50m:58.8958.89100m:2:01.391:02.50
7.Thomas KoornstraDe VikingsNT2002017432:05.07
50m:59.1859.18100m:2:05.071:05.89
8.Jelmer BetlehemWetterwille2:06.652002023672:05.47
50m:59.5559.55100m:2:05.471:05.92
9.Yoram van der TuinDe VikingsNT2002024392:16.51
50m:1:01.161:01.16100m:2:16.511:15.35
10.Steyn Pascal OosterhofSG Middelse-Skelp2:24.972002028852:28.25
50m:1:09.151:09.15100m:2:28.251:19.10
AFGEMJort HoekstraDe VikingsNT200202443
AFGEMLolke SmitSG Middelse-Skelp1:51.09200202887


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-4-2013 - 17:40
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke ZandstraWetterwille1:38.932002020441:36.59
50m:45.0245.02100m:1:36.5951.57
2.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum1:48.362002007281:41.69
50m:44.8944.89100m:1:41.6956.80
3.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum1:50.432002017321:48.66
50m:49.5349.53100m:1:48.6659.13
4.Luna van den EndeDe Vikings2:01.172002015181:49.84
50m:50.8350.83100m:1:49.8459.01
5.Laura NoordDe Wellerobben1:53.842002025681:50.23
50m:50.5850.58100m:1:50.2359.65
6.Corrien TolsmaSG. Bolsward-Workum2:00.442002019041:52.44
50m:52.0952.09100m:1:52.441:00.35
7.Sigrid VisserWetterwilleNT2002016701:56.59
50m:54.0554.05100m:1:56.591:02.54
8.Ielan van MeerloWetterwilleNT2002010981:57.06
50m:53.2853.28100m:1:57.061:03.78
9.Marije BlokSG. Bolsward-Workum2:06.412002022022:00.23
50m:55.9655.96100m:2:00.231:04.27
10.Silke van VeenSG. Bolsward-Workum2:08.392002022042:02.29
50m:57.9857.98100m:2:02.291:04.31
11.Martine KammingaZpd2:14.062002011722:02.54
50m:56.5556.55100m:2:02.541:05.99
DISLiya JansenWetterwilleNT200201502
AI - Gelopen over en/of afgezet van de bodem.
DISFemke van de GeerSG. Bolsward-Workum2:06.24200200400
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-4-2013 - 17:49
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Erik de BoerDe VikingsNT2001016033:08.60
50m:46.9146.91200m:3:08.602:21.69
2.Hendrik JilderdaWetterwille3:30.652001006733:11.81
50m:43.3343.33200m:3:11.812:28.48
3.Robin de JongSG. Bolsward-Workum4:09.822001011653:18.42
50m:44.4844.48200m:3:18.422:33.94
4.Gerben OeveringF.Z.C.'543:36.892001007553:28.68
50m:42.9542.95200m:3:28.682:45.73
5.Eibert SytsmaSG. Bolsward-Workum4:04.832001024433:37.04
50m:51.1351.13200m:3:37.042:45.91
6.Allard SieperdaSG. Bolsward-WorkumNT2001013653:41.66
50m:56.2456.24200m:3:41.662:45.42
7.Tjerk Menno PostmaSG Middelse-SkelpNT2001036174:12.08
50m:1:11.861:11.86200m:4:12.083:00.22
DISKevin RinsmaDe VikingsNT200103921
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMAnne Henk FennemaZpd3:57.73200102609