speedo deel 5
Maastricht (NED),    14-4-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
14-4-2013 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Britt, van den BOOM           04   HGN (SG)               1:26.26   206       
          1:26.26
    2.  Lies, EECKHOUT                04   Kimbria                1:29.02   188       
          1:29.02
    3.  Cynthia, KUGLER               04   HGN (SG)               1:30.51   179       
          1:30.51
    4.  Zoë, SENDEN                   04   ZC Valkenburg          1:34.24   158       
          1:34.24
    5.  Manoek, van VLOKHOVEN         04   Zwemclub Eijsden       1:39.21   135       
          1:39.21
    6.  Lorena, DRESCHERS             04   HGN (SG)               1:49.48   101       
          1:49.48
    7.  Francesca, THEUNISSEN         05   Zwemclub Eijsden       1:51.98    94       
          1:51.98
    8.  Moyra, BAGGEN                 04   HGN (SG)               1:52.97    92       
          1:52.97



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
14-4-2013 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars, ROUFFAER                03   ZC Valkenburg          1:49.26   131       
          1:49.26
    2.  Luca, BOURDJANADZE            04   Kimbria                1:49.56   130       
          1:49.56
    3.  Xavi, LAUMEN                  03   Kimbria                1:49.61   130  FJ 1 
          1:49.61
    4.  Cas, VANDEWALL                04   Kimbria                1:49.61   130  FJ 2 
          1:49.61
    5.  Maikel, NELISSEN              03   Kimbria                1:55.32   112       
          1:55.32
    6.  Senna, ELISSEN                03   Zwemclub Eijsden       1:58.35   103       
          1:58.35
    7.  Jordan, LABS                  04   Brunssum               2:00.56    98       
          2:00.56
    8.  Sven, van EEGHEM              04   HGN (SG)               2:02.20    94       
          2:02.20
    9.  Cedric, SMITS                 03   HGN (SG)               2:02.36    93       
          2:02.36
   10.  Thom, SLIEPEN                 04   HGN (SG)               2:02.92    92       
          2:02.92
   11.  Guus, van WANROIJ             03   Zwemclub Eijsden       2:03.08    92       
          2:03.08
   12.  Timo, KAANEN                  05   HGN (SG)               2:03.56    91       
          2:03.56
   13.  Dylan, GERRITS                03   Brunssum               2:05.42    87       
          2:05.42
   14.  Kjell, REUMKENS               04   HGN (SG)               2:06.20    85       
          2:06.20
   15.  Koen, de GROOT                04   Zwemclub Eijsden       2:07.66    82       
          2:07.66
   16.  Raphael, KRICHEL              03   HGN (SG)               2:07.93    82       
          2:07.93
   17.  Tom, VAN MARUM                03   Zwemclub Eijsden       2:11.11    76       
          2:11.11
   18.  Bas, SPIJKERS                 03   Brunssum               2:11.95    74       
          2:11.95
   19.  Jurre, VELDHUIJSEN            04   HGN (SG)               2:12.07    74       
          2:12.07
   DIS  Peter, SMEETS                 05   ZC Valkenburg                              
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
   DIS  Daan, LEBENS                  03   HGN (SG)                                   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., DIS SK; DIS SL
   DIS  Arno, NELISSEN                03   HGN (SG)                                   
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
   DIS  Job, van WANROIJ              03   Zwemclub Eijsden                           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
14-4-2013 - 15:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi, van HULST               03   ZC Valkenburg          1:25.60   268       
          1:25.60
    2.  Muriel, BLOK                  03   Kimbria                1:30.64   226       
          1:30.64
    3.  Judith, HOUTVAST              03   HGN (SG)               1:31.87   217       
          1:31.87
    4.  Quinty, ROUSCHOP              03   ZC Valkenburg          1:33.71   204       
          1:33.71
    5.  Kiki, FIJNAUT                 03   HGN (SG)               1:34.27   201       
          1:34.27
    6.  Imke, BEEKMAN                 03   HGN (SG)               1:35.10   195       
          1:35.10
    7.  Lianne, KAANEN                03   HGN (SG)               1:43.80   150       
          1:43.80
    8.  Silke, BLIEK                  03   HGN (SG)               1:45.93   141       
          1:45.93
    9.  Kyanie, BLOM                  03   HGN (SG)               1:49.86   127       
          1:49.86
   10.  Bianca, KIESZL                03   Kimbria                1:58.06   102       
          1:58.06
   DIS  Iris, GERRITS                 03   Brunssum                                   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Isa, COENEN                   03   HGN (SG)                                   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Isa, VERBERNE                 03   HGN (SG)                                   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
14-4-2013 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Itsuki, WAKABAYASHI           02   Kimbria                  38.36   183       
    2.  Gilles, CUIJPERS              02   Kimbria                  40.39   157       
    3.  Niels, van AVESAATH           02   Kimbria                  43.77   123       
    4.  Bram, van den BURG            02   ZC Valkenburg            49.55    85       
    5.  Milan, LUTHJENS               02   HGN (SG)                 52.23    72       
    6.  Max, MARKUS                   02   Zwemclub Eijsden         53.24    68       
    7.  Mees, van WANROIJ             02   Zwemclub Eijsden         53.86    66       
   DIS  Guillaume, BAMS               02   Zwemclub Eijsden                           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., DIS VC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 5
14-4-2013 - 15:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carolien, BECKERS             02   HGN (SG)               2:55.14   360       
            39.80  2:55.14
    2.  Isabel, DIJKSTRA              02   HGN (SG)               3:02.13   320       
            41.04  3:02.13
    3.  Iris, DIJKSTRA                02   HGN (SG)               3:10.69   278       
            40.14  3:10.69
    4.  Coco, CUIJPERS                02   Kimbria                3:13.39   267       
          3:13.39
    5.  Anne, KÖHLEN                  02   HGN (SG)               3:24.10   227       
            47.70  3:24.10
    6.  Florence, SCHAEPKENS          02   HGN (SG)               3:28.26   214       
            49.15  3:28.26
    7.  Inge, CAUBERG                 02   Kimbria                3:35.36   193       
            54.45  3:35.36
    8.  Nikki, STARREMANS             02   HGN (SG)               3:35.48   193       
            53.33  3:35.48
    9.  Frederique, THEUNISSEN        02   Zwemclub Eijsden       3:49.80   159       
            52.84  3:49.80
   10.  Zohra, PEELS                  02   Kimbria                3:59.28   141       
          3:59.28
   11.  Cassia, van den WINKEL        02   HGN (SG)               4:17.44   113       
          1:06.32  4:17.44
   DIS  Sofia, SADOK                  02   Kimbria                                    
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            45.16
   DIS  Femke, MAESSEN                02   Brunssum                                   
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Maud, LANCKOHR                02   HGN (SG)                                   
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Yana, KORCZYNSKI              02   Zwemclub Eijsden                           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
    NG  Sheritsa, MAC-NACK            02   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
14-4-2013 - 15:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk, ROOSEN                  01   Zwemclub Eijsden       1:21.48   210       
          1:21.48
    2.  Raf, HENDRIKS                 01   ZC Valkenburg          1:27.12   172       
          1:27.12
    3.  Alex, BUIJS                   01   Zwemclub Eijsden       1:27.64   169       
          1:27.64
    4.  Milan, SCHEEPERS              01   Brunssum               1:30.39   154       
          1:30.39
    5.  Thimo, ELISSEN                01   Zwemclub Eijsden       1:36.86   125       
          1:36.86
    6.  Max, VAN MARUM                01   Zwemclub Eijsden       1:38.80   118       
          1:38.80
    7.  Kamal, MOUSTARIEH             01   Kimbria                1:47.82    90       
          1:47.82
    8.  Guido, BERGHORST              01   ZC Valkenburg          1:53.71    77       
          1:53.71
    9.  Amar, MURATAGIC               01   HGN (SG)               2:02.29    62       
          2:02.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
14-4-2013 - 16:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aukje, KOETSIER               00   Kimbria                2:42.92   399       
          1:18.80  2:42.92
    2.  Kirsten, THEUNISSEN           00   Zwemclub Eijsden       3:01.02   291       
          1:28.67  3:01.02
    3.  Nikki, DOUMA                  01   Brunssum               3:06.48   266       
          1:31.42  3:06.48
    4.  Julie, OUILLON                00   Kimbria                3:08.95   256       
          1:32.60  3:08.95
    5.  Daniëlle, KUGLER              01   HGN (SG)               3:11.36   246       
          1:33.32  3:11.36
    6.  Iris, WILLIGERS               01   Zwemclub Eijsden       3:12.89   240       
          1:34.02  3:12.89
    7.  Vera, WEYZEN                  01   Kimbria                3:14.97   233       
          3:14.97
    8.  Lara, DISCO                   01   Brunssum               3:17.33   225       
          1:35.33  3:17.33
    9.  Jadzia, van KRAAIJ            00   Brunssum               3:20.25   215       
          1:39.62  3:20.25
   10.  Sara, van VLOKHOVEN           01   Zwemclub Eijsden       3:30.39   185       
          1:42.86  3:30.39
   11.  Sanne, van DONGEN             01   HGN (SG)               3:35.48   172       
          1:44.26  3:35.48
   12.  Iris, NIESSEN                 01   HGN (SG)               3:38.23   166       
          1:43.77  3:38.23
   13.  Aïcha, van OOSTEN             00   Brunssum               3:41.93   158       
          1:50.85  3:41.93
   14.  Patricia, van DOOREN          00   Kimbria                4:07.09   114       
          2:02.85  4:07.09
   DIS  Chiara, GEILENKIRCHEN         01   HGN (SG)                                   
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
14-4-2013 - 16:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, JENTE                   99   Brunssum               2:19.10   443       
          1:08.04  2:19.10
    2.  Riku, WAKABAYASHI             99   Kimbria                2:21.89   418       
          1:09.64  2:21.89
    3.  Milo, SIMONS                  00   Brunssum               2:48.44   249       
          1:23.63  2:48.44
    4.  Kirk, KOELSTRA                99   Brunssum               2:52.49   232       
          1:24.14  2:52.49
    5.  Maikel, van der LINDEN        00   ZC Valkenburg          2:53.39   229       
          1:25.20  2:53.39
    6.  Lex, CARTER                   00   HGN (SG)               2:56.42   217       
          1:24.76  2:56.42
    7.  Sidney, DUKE                  00   Zwemclub Eijsden       3:05.23   187       
          1:31.57  3:05.23
    8.  Robert, JANSEN                00   HGN (SG)               3:18.31   153       
          1:35.67  3:18.31



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
14-4-2013 - 16:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lies, EECKHOUT                04   Kimbria                1:44.68   146       
          1:44.68
    2.  Zoë, SENDEN                   04   ZC Valkenburg          1:44.71   146       
          1:44.71
    3.  Cynthia, KUGLER               04   HGN (SG)               1:47.30   136       
          1:47.30
    4.  Lorena, DRESCHERS             04   HGN (SG)               1:49.91   126       
          1:49.91
    5.  Manoek, van VLOKHOVEN         04   Zwemclub Eijsden       1:53.76   114       
          1:53.76
    6.  Moyra, BAGGEN                 04   HGN (SG)               2:03.61    89       
          2:03.61
   DIS  Britt, van den BOOM           04   HGN (SG)                                   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Francesca, THEUNISSEN         05   Zwemclub Eijsden                           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
14-4-2013 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas, VANDEWALL                04   Kimbria                  42.47   135       
    2.  Lars, ROUFFAER                03   ZC Valkenburg            43.36   127       
    3.  Luca, BOURDJANADZE            04   Kimbria                  46.87   100       
    4.  Xavi, LAUMEN                  03   Kimbria                  48.61    90       
    5.  Arno, NELISSEN                03   HGN (SG)                 50.95    78       
    6.  Bas, SPIJKERS                 03   Brunssum                 58.16    52       
    7.  Maikel, NELISSEN              03   Kimbria                  58.18    52       
    8.  Dylan, GERRITS                03   Brunssum                 59.86    48       
    9.  Peter, SMEETS                 05   ZC Valkenburg          1:00.35    47       
   10.  Thom, SLIEPEN                 04   HGN (SG)               1:01.50    44       
   11.  Timo, KAANEN                  05   HGN (SG)               1:02.64    42       
   12.  Raphael, KRICHEL              03   HGN (SG)               1:04.14    39       
   13.  Sven, van EEGHEM              04   HGN (SG)               1:04.21    39       
   14.  Tom, VAN MARUM                03   Zwemclub Eijsden       1:04.56    38       
   15.  Koen, de GROOT                04   Zwemclub Eijsden       1:06.06    35       
   16.  Job, van WANROIJ              03   Zwemclub Eijsden       1:06.15    35       
   17.  Guus, van WANROIJ             03   Zwemclub Eijsden       1:09.49    30       
   18.  Jordan, LABS                  04   Brunssum               1:14.65    24       
   DIS  Daan, LEBENS                  03   HGN (SG)                                   
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Cedric, SMITS                 03   HGN (SG)                                   
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
   DIS  Senna, ELISSEN                03   Zwemclub Eijsden                           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
14-4-2013 - 16:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa, VERBERNE                 03   HGN (SG)               1:16.52   296       
          1:16.52
    2.  Muriel, BLOK                  03   Kimbria                1:18.56   273       
          1:18.56
    3.  Demi, van HULST               03   ZC Valkenburg          1:19.83   260  FJ 1 
          1:19.83
    4.  Judith, HOUTVAST              03   HGN (SG)               1:19.83   260  FJ 2 
          1:19.83
    5.  Imke, BEEKMAN                 03   HGN (SG)               1:22.80   233       
          1:22.80
    6.  Kiki, FIJNAUT                 03   HGN (SG)               1:26.37   206       
          1:26.37
    7.  Quinty, ROUSCHOP              03   ZC Valkenburg          1:29.33   186       
          1:29.33
    8.  Isa, COENEN                   03   HGN (SG)               1:32.66   166       
          1:32.66
    9.  Kyanie, BLOM                  03   HGN (SG)               1:32.89   165       
          1:32.89
   10.  Lianne, KAANEN                03   HGN (SG)               1:33.37   163       
          1:33.37
   11.  Silke, BLIEK                  03   HGN (SG)               1:38.20   140       
          1:38.20
   12.  Bianca, KIESZL                03   Kimbria                1:39.51   134       
          1:39.51
   13.  Iris, GERRITS                 03   Brunssum               1:43.21   120       
          1:43.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
14-4-2013 - 16:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gilles, CUIJPERS              02   Kimbria                1:36.36   192       
          1:36.36
    2.  Itsuki, WAKABAYASHI           02   Kimbria                1:45.53   146       
          1:45.53
    3.  Bram, van den BURG            02   ZC Valkenburg          1:49.45   131       
          1:49.45
    4.  Niels, van AVESAATH           02   Kimbria                1:51.62   123       
          1:51.62
    5.  Mees, van WANROIJ             02   Zwemclub Eijsden       1:53.33   118       
          1:53.33
    6.  Lukas, JASPERS                02   Kimbria                1:56.88   107       
          1:56.88
    7.  Mikail, CANDAS                02   Kimbria                1:57.53   105       
          1:57.53
    8.  Max, MARKUS                   02   Zwemclub Eijsden       1:58.13   104       
          1:58.13
    9.  Milan, LUTHJENS               02   HGN (SG)               1:58.76   102       
          1:58.76
   10.  Guillaume, BAMS               02   Zwemclub Eijsden       2:06.05    85       
          2:06.05



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
14-4-2013 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isabel, DIJKSTRA              02   HGN (SG)               1:29.95   229       
          1:29.95
    2.  Carolien, BECKERS             02   HGN (SG)               1:30.20   227       
          1:30.20
    3.  Iris, DIJKSTRA                02   HGN (SG)               1:33.17   206       
          1:33.17
    4.  Coco, CUIJPERS                02   Kimbria                1:40.16   166       
          1:40.16
    5.  Sofia, SADOK                  02   Kimbria                1:42.12   156       
          1:42.12
    6.  Yana, KORCZYNSKI              02   Zwemclub Eijsden       1:45.17   143       
          1:45.17
    7.  Anne, KÖHLEN                  02   HGN (SG)               1:51.49   120       
          1:51.49
    8.  Florence, SCHAEPKENS          02   HGN (SG)               1:53.69   113       
          1:53.69
    9.  Nikki, STARREMANS             02   HGN (SG)               1:55.49   108       
          1:55.49
   10.  Maud, LANCKOHR                02   HGN (SG)               2:00.36    95       
          2:00.36
   11.  Inge, CAUBERG                 02   Kimbria                2:02.71    90       
          2:02.71
   12.  Frederique, THEUNISSEN        02   Zwemclub Eijsden       2:05.70    83       
          2:05.70
   DIS  Femke, MAESSEN                02   Brunssum                                   
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
    NG  Sheritsa, MAC-NACK            02   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 6
14-4-2013 - 17:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk, ROOSEN                  01   Zwemclub Eijsden       2:55.87   245       
            36.31  2:55.87
    2.  Raf, HENDRIKS                 01   ZC Valkenburg          2:59.62   230       
            40.27  2:59.62
    3.  Alex, BUIJS                   01   Zwemclub Eijsden       3:03.82   214       
          3:03.82
    4.  Thimo, ELISSEN                01   Zwemclub Eijsden       3:09.68   195       
            44.48  3:09.68
    5.  Max, VAN MARUM                01   Zwemclub Eijsden       3:23.26   158       
            45.57  3:23.26
    6.  Youri, van LIJF               01   Zwemclub Eijsden       3:25.85   152       
            43.56  3:25.85
    7.  Guido, BERGHORST              01   ZC Valkenburg          3:33.76   136       
            52.39  3:33.76
    8.  Nicolas, THEUNISSEN           01   Zwemclub Eijsden       3:34.75   134       
          3:34.75
    9.  Amar, MURATAGIC               01   HGN (SG)               3:50.07   109       
            56.07  3:50.07
   DIS  Kamal, MOUSTARIEH             01   Kimbria                                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Milan, SCHEEPERS              01   Brunssum                                   
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
14-4-2013 - 17:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aukje, KOETSIER               00   Kimbria                3:12.27   247       
          1:30.49  3:12.27
    2.  Kirsten, THEUNISSEN           00   Zwemclub Eijsden       3:15.77   234       
          1:27.04  3:15.77
    3.  Julie, OUILLON                00   Kimbria                3:27.64   196       
          1:39.47  3:27.64
    4.  Daniëlle, KUGLER              01   HGN (SG)               3:40.21   164       
          1:45.43  3:40.21
    5.  Vera, WEYZEN                  01   Kimbria                3:47.35   149       
          1:47.77  3:47.35
    6.  Jadzia, van KRAAIJ            00   Brunssum               3:54.26   137       
          1:51.29  3:54.26
    7.  Nikki, DOUMA                  01   Brunssum               3:56.80   132       
          1:50.82  3:56.80
    8.  Aïcha, van OOSTEN             00   Brunssum               4:03.32   122       
          1:56.13  4:03.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
14-4-2013 - 17:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Riku, WAKABAYASHI             99   Kimbria                2:32.58   365       
          1:09.77  2:32.58
    2.  Daan, JENTE                   99   Brunssum               2:36.05   341       
          1:13.39  2:36.05
    3.  Maikel, van der LINDEN        00   ZC Valkenburg          3:07.75   196       
          1:29.38  3:07.75
    4.  Kirk, KOELSTRA                99   Brunssum               3:17.77   167       
          1:29.90  3:17.77
    5.  Lex, CARTER                   00   HGN (SG)               3:21.60   158       
          1:36.70  3:21.60
    6.  Milo, SIMONS                  00   Brunssum               3:53.02   102       
          1:50.80  3:53.02



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemclub Eijsden