D1 competitie deel 5
Harlingen (NED),    6-4-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix    



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Jongens, 4 x 50m wisselslag      Jongens Jeugd 2 en later
6-4-2013 - 14:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PC Heerenveen       2:05.22             
        Denny Olde Agterhuis, 98               Sander Akkerman, 95
        Gerco Ganzevoort, 99                   Marc de Vries, 95
            31.49  2:05.22

    2.  SG. Bolsward-Workum 1              SG. Bolsward-Workum    2:20.59             
        Robin de Jong, 01                      Nico Katsburg, 95
        Cor Sytsma, 95                         Joeri Leeuwen, 95
            42.77  2:20.59

    3.  de Granaet 1                       de Granaet             2:23.57             
        Rutger Horsthuis, 01                   Kevin de Joode, 98
        Durk-Jan de Vries, 98                  Robin de Joode, 96
            39.40  2:23.57

    4.  De Vikings 1                       De Vikings             2:29.78             
        Erik de Boer, 01                       Marcel van der Heide, 97
        Ramero Scheffer, 00                    Pieter de Boer, 00
            39.16  2:29.78




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 50m vrije slag      Meisjes Jeugd 2 en later
6-4-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Vikings 2                       De Vikings             2:04.90             
        Annemiek Halma, 97                     Maaike de Ruijter, 97
        Caroline Nauta, 98                     Esther Visser, 97
            31.42  2:04.90

    2.  de Granaet 1                       de Granaet             2:06.77             
        Danieke van der Kooi, 00               Ingrid de Vries, 01
        Brigitte van der Veen, 98              Eva Willebrands, 01
            31.62  2:06.77

    3.  HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PC Heerenveen       2:08.18             
        Romy Jalving, 00                       Rosanna van Teijen, 98
        Renée Brouwer, 00                      Chiara Olde Agterhuis, 99
            33.24  2:08.18

    4.  SG. Bolsward-Workum 1              SG. Bolsward-Workum    2:10.99             
        Heline Koning, 00                      Corien van der Gaast, 98
        Jildou Speerstra, 99                   Picabo Tienstra, 99
            33.12  2:10.99




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m wisselslag    Jongens Minioren 4 en later
6-4-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melvin Trinks                 04   De Vikings             1:54.38             
          1:54.38
   DIS  Damian Ligthart               05   De Vikings                                 
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4 en later
6-4-2013 - 14:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Punter                  03   De Vikings             1:50.07             
          1:50.07
    2.  Mandy Ligthart                03   De Vikings             1:52.94             
          1:52.94
    3.  Mette Lycklama á Nijholt      03   HZ&PC Heerenveen       1:53.59             
          1:53.59
    4.  Loïs Jalving                  04   HZ&PC Heerenveen       1:55.96             
          1:55.96
    5.  Lisanne Steenstra             03   HZ&PC Heerenveen       1:59.13             
          1:59.13
    6.  Jissy Kingma                  03   De Vikings             1:59.80             
          1:59.80
    7.  Elvira bij de Weg             04   SG. Bolsward-Workum    2:05.01             
          2:05.01
    8.  Rens Bootsma                  04   HZ&PC Heerenveen       2:09.15             
          2:09.15
   DIS  Elisa Mensink                 05   SG. Bolsward-Workum                        
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Junioren 1 en later
6-4-2013 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joyce Kuipers                 01   SG. Bolsward-Workum      36.75             
    2.  Ingrid de Vries               01   de Granaet               38.15             
    3.  Wietske Ypma                  01   de Granaet               41.86             
    4.  Eline Steenstra               01   HZ&PC Heerenveen         42.97             
    5.  Liza Kuil                     01   HZ&PC Heerenveen         43.24             
    6.  Jildou Folkertsma             01   SG. Bolsward-Workum      43.50             
    7.  Zana Udo                      02   HZ&PC Heerenveen         44.16             
    8.  Ylsa Dijkstra                 02   SG. Bolsward-Workum      44.58             
    9.  Ilse van der Kooi             02   de Granaet               46.09             
   10.  Luna van den Ende             02   De Vikings               47.13             
   11.  Silke Huisman                 03   De Vikings               47.58             
   12.  Jits Jente Bootsma            02   HZ&PC Heerenveen         47.98             
   13.  Eefje Groen                   02   SG. Bolsward-Workum      48.15             
   14.  Corrien Tolsma                02   SG. Bolsward-Workum      51.63             
   15.  Anke Fekken                   01   SG. Bolsward-Workum      51.69             
   16.  Femke van de Geer             02   SG. Bolsward-Workum      51.98             
   17.  Gerda Woldendorp              03   De Vikings               55.21             
   18.  Lotte van Hof                 02   de Granaet               55.87             
   19.  Tinka Kingma                  01   De Vikings               55.92             
   20.  Lisa Douma                    01   SG. Bolsward-Workum      56.57             
   21.  Laura van der Velde           03   SG. Bolsward-Workum      56.97             
   22.  Chantal Outhuijse             03   De Vikings               59.10             
   23.  Jeanette Halma                03   De Vikings             1:01.21             
 NG.ZA  Lisette Dooper                02   HZ&PC Heerenveen                           




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 50m vlinderslag    Jongens Minioren 6 en later
6-4-2013 - 14:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Horsthuis              01   de Granaet               41.16             
    2.  Erik de Boer                  01   De Vikings               45.45             
    3.  Eibert Sytsma                 01   SG. Bolsward-Workum      45.96             
    4.  Robin de Jong                 01   SG. Bolsward-Workum      46.29             
    5.  Justin Visser                 01   HZ&PC Heerenveen         47.15             
    6.  Frederik Adema                03   de Granaet               49.60             
    7.  Jan Berend Sipma              02   de Granaet               49.87             
    8.  Finn Ligthart                 02   De Vikings               50.03             
    9.  Daan v.d. Goot                02   SG. Bolsward-Workum      53.26             
   10.  Quentin Ruiz                  01   HZ&PC Heerenveen         54.23             
   11.  Kevin Rinsma                  01   De Vikings               54.76             
   12.  Swen Bosma                    03   HZ&PC Heerenveen         54.78             
   13.  Sander Nadema                 02   De Vikings               57.65             
   14.  Vincent Horsthuis             03   de Granaet               59.18             
   15.  Wierd de Wit                  02   De Vikings             1:00.44             
   16.  Thomas Koornstra              02   De Vikings             1:10.49             




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
6-4-2013 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Willebrands               01   de Granaet             2:26.08             
          1:11.55  2:26.08
    2.  Romy Jalving                  00   HZ&PC Heerenveen       2:33.05             
          1:14.05  2:33.05
    3.  Renée Brouwer                 00   HZ&PC Heerenveen       2:43.28             
          1:17.66  2:43.28
    4.  Picabo Tienstra               99   SG. Bolsward-Workum    2:44.28             
          1:18.83  2:44.28
    5.  Heline Koning                 00   SG. Bolsward-Workum    2:47.18             
          1:16.86  2:47.18
    6.  Jildou Speerstra              99   SG. Bolsward-Workum    2:48.20             
          1:18.33  2:48.20
    7.  Tabitha de Haan               00   de Granaet             2:51.19             
          1:23.08  2:51.19
    8.  Roelien Smit                  99   de Granaet             2:52.75             
          1:22.18  2:52.75
    9.  Daphne Outhuijse              00   De Vikings             2:52.89             
          1:26.18  2:52.89
   10.  Tanja Buwalda                 00   SG. Bolsward-Workum    2:53.68             
          1:20.96  2:53.68
   11.  Nora Veenstra                 99   SG. Bolsward-Workum    2:54.03             
          1:24.21  2:54.03
   12.  Katja Koornstra               00   De Vikings             2:54.44             
          1:23.98  2:54.44
   13.  Iza van Veen                  00   SG. Bolsward-Workum    2:55.50             
          1:22.66  2:55.50
   14.  Myrthe Ligthart               00   De Vikings             2:56.36             
          1:26.83  2:56.36
   15.  Amarens Wilbers               00   de Granaet             2:58.75             
          1:27.40  2:58.75
   16.  Christine Berenschot          99   SG. Bolsward-Workum    3:01.41             
          1:27.21  3:01.41
   17.  Liesette Bruinsma             00   SG. Bolsward-Workum    3:25.81             
          1:37.58  3:25.81
 AFGEM  Djurra Dijkstra               00   SG. Bolsward-Workum                        
 AFGEM  Jamilah Louala                00   de Granaet                                 
 AFGEM  Kim vander Weerthof           99   De Vikings                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
6-4-2013 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerco Ganzevoort              99   HZ&PC Heerenveen       2:31.13             
          1:12.42  2:31.13
    2.  Thijs Hoekstra                00   HZ&PC Heerenveen       2:38.72             
          1:15.77  2:38.72
    3.  Jilles Lycklama á Nijholt     00   HZ&PC Heerenveen       2:45.21             
          1:20.37  2:45.21
    4.  Pieter de Boer                00   De Vikings             2:49.16             
          1:21.93  2:49.16
    5.  Ramero Scheffer               00   De Vikings             2:57.49             
          1:23.21  2:57.49
    6.  Jacco Schaper                 99   SG. Bolsward-Workum    3:07.28             
          1:24.54  3:07.28
 AFGEM  Gerwin de Jager               99   de Granaet                                 
 AFGEM  Michiel de Jong               99   SG. Bolsward-Workum                        




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 100m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
6-4-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danieke van der Kooi          00   de Granaet             1:19.50             
          1:19.50
    2.  Anne Tuinstra                 98   SG. Bolsward-Workum    1:20.49             
          1:20.49
    3.  Rosanna van Teijen            98   HZ&PC Heerenveen       1:20.52             
          1:20.52
    4.  Annemiek Halma                97   De Vikings             1:20.82             
          1:20.82
    5.  Maaike de Ruijter             97   De Vikings             1:21.22             
          1:21.22
    6.  Brigitte van der Veen         98   de Granaet             1:21.45             
          1:21.45
    7.  Caroline Nauta                98   De Vikings             1:22.75             
          1:22.75
    8.  Chiara Olde Agterhuis         99   HZ&PC Heerenveen       1:27.38             
          1:27.38
    9.  Corien van der Gaast          98   SG. Bolsward-Workum    1:31.13             
          1:31.13
   10.  Anick de Boer                 98   SG. Bolsward-Workum    1:36.49             
          1:36.49



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
6-4-2013 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denny Olde Agterhuis          98   HZ&PC Heerenveen       1:10.84             
          1:10.84
    2.  Frank van der Wal             97   HZ&PC Heerenveen       1:12.78             
          1:12.78
    3.  Kevin de Joode                98   de Granaet             1:15.40             
          1:15.40
    4.  Jurjen van der Wal            98   HZ&PC Heerenveen       1:16.47             
          1:16.47
    5.  Durk-Jan de Vries             98   de Granaet             1:36.15             
          1:36.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                  Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
6-4-2013 - 15:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther Visser                 97   De Vikings             1:12.12             
          1:12.12
    2.  Kelly de Jong                 95   HZ&PC Heerenveen       1:14.25             
          1:14.25
    3.  Annemiek Meulenbeld           95   de Granaet             1:20.58             
          1:20.58
    4.  Julia Zwertbroek              96   HZ&PC Heerenveen       1:22.97             
          1:22.97
    5.  Anne Vlottes                  97   De Vikings             1:26.88             
          1:26.88
    6.  Lydwien Wilbers               96   de Granaet             1:33.80             
          1:33.80
   DIS  Anna-Gre Idsinga              96   SG. Bolsward-Workum                        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
6-4-2013 - 15:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Akkerman               95   HZ&PC Heerenveen       1:09.69             
          1:09.69
    2.  Marcel van der Heide          97   De Vikings             1:09.72             
          1:09.72
    3.  Marc de Vries                 95   HZ&PC Heerenveen       1:10.40             
          1:10.40
    4.  Robin de Joode                96   de Granaet             1:10.93             
          1:10.93
    5.  Cor Sytsma                    95   SG. Bolsward-Workum    1:14.58             
          1:14.58
    6.  Joeri Leeuwen                 95   SG. Bolsward-Workum    1:20.00             
          1:20.00
    7.  Nico Katsburg                 95   SG. Bolsward-Workum    1:20.56             
          1:20.56
 AFGEM  Roelof Rusticus               96   SG. Bolsward-Workum                        




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
6-4-2013 - 15:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Angelique Boersma             80   De Vikings             2:40.32             
          2:40.32
    2.  Marissa Lindemulder           93   de Granaet             2:43.87             
          2:43.87
    3.  Rita Spithoff                 88   HZ&PC Heerenveen       2:45.11             
          2:45.11
    4.  Eline Ligthart                93   De Vikings             2:47.44             
          2:47.44
    5.  Merel Weysenfeld              94   De Vikings             2:55.69             
          2:55.69
    6.  Femke van der Gaast           94   SG. Bolsward-Workum    2:59.72             
          2:59.72
    7.  Gosina van Stralen            86   HZ&PC Heerenveen       3:04.79             
          3:04.79
    8.  Janine Horsthuis              69   de Granaet             3:09.82             
          3:09.82
   DIS  Aniek Bergsma                 96   HZ&PC Heerenveen                           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
6-4-2013 - 15:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willem Kees Roos              94   De Vikings             2:22.78             
          2:22.78
    2.  Jelmer Waterlander            88   HZ&PC Heerenveen       2:23.36             
          2:23.36
    3.  Harm Lemstra                  93   De Vikings             2:28.78             
          2:28.78
    4.  Peter Horsthuis               69   de Granaet             2:30.84             
          2:30.84
    5.  René Beetsma                  69   HZ&PC Heerenveen       2:31.74             
          2:31.74
    6.  Anne Huininga                 86   HZ&PC Heerenveen       2:32.47             
          2:32.47
    7.  Dennis Mooij                  89   HZ&PC Heerenveen       2:34.30             
          2:34.30
    8.  Johan Dijkstra                71   SG. Bolsward-Workum    2:35.16             
          2:35.16
    9.  Gerard Eghuizen               74   HZ&PC Heerenveen       2:38.24             
          2:38.24
   10.  Eelco Nauta                   93   De Vikings             2:45.16             
          2:45.16
   11.  Jacob Sikkes                  94   HZ&PC Heerenveen       2:46.39             
          2:46.39
   12.  Sybe van Hijum                92   de Granaet             2:54.00             
          2:54.00
   DIS  Gerlof Dijk                   67   de Granaet                                 
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Sydo de Jong                  93   De Vikings                                 
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 25m schoolslag     Jongens Minioren 4 en later
6-4-2013 - 16:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melvin Trinks                 04   De Vikings               28.18             
    2.  Damian Ligthart               05   De Vikings               31.85             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 25m schoolslag     Meisjes Minioren 4 en later
6-4-2013 - 16:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Punter                  03   De Vikings               26.08             
    2.  Mandy Ligthart                03   De Vikings               26.22             
    3.  Elvira bij de Weg             04   SG. Bolsward-Workum      26.29             
    4.  Jissy Kingma                  03   De Vikings               26.82             
    5.  Mette Lycklama á Nijholt      03   HZ&PC Heerenveen         27.40             
    6.  Loïs Jalving                  04   HZ&PC Heerenveen         27.60             
    7.  Elisa Mensink                 05   SG. Bolsward-Workum      28.88             
    8.  Rens Bootsma                  04   HZ&PC Heerenveen         30.46             
    9.  Lisanne Steenstra             03   HZ&PC Heerenveen         31.29             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 1 en later
6-4-2013 - 16:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid de Vries               01   de Granaet             1:12.41             
          1:12.41
    2.  Joyce Kuipers                 01   SG. Bolsward-Workum    1:13.95             
          1:13.95
    3.  Eline Steenstra               01   HZ&PC Heerenveen       1:19.47             
          1:19.47
    4.  Silke Huisman                 03   De Vikings             1:21.08             
          1:21.08
    5.  Wietske Ypma                  01   de Granaet             1:21.59             
          1:21.59
    6.  Ylsa Dijkstra                 02   SG. Bolsward-Workum    1:22.25             
          1:22.25
    7.  Luna van den Ende             02   De Vikings             1:22.36             
          1:22.36
    8.  Eefje Groen                   02   SG. Bolsward-Workum    1:23.36             
          1:23.36
    9.  Zana Udo                      02   HZ&PC Heerenveen       1:24.46             
          1:24.46
   10.  Jits Jente Bootsma            02   HZ&PC Heerenveen       1:25.66             
          1:25.66
   11.  Femke van de Geer             02   SG. Bolsward-Workum    1:27.58             
          1:27.58
   12.  Liza Kuil                     01   HZ&PC Heerenveen       1:28.51             
          1:28.51
   13.  Jildou Folkertsma             01   SG. Bolsward-Workum    1:29.39             
          1:29.39
   14.  Laura van der Velde           03   SG. Bolsward-Workum    1:30.09             
          1:30.09
   15.  Gerda Woldendorp              03   De Vikings             1:32.04             
          1:32.04
   16.  Tinka Kingma                  01   De Vikings             1:32.99             
          1:32.99
   17.  Corrien Tolsma                02   SG. Bolsward-Workum    1:33.58             
          1:33.58
   18.  Ilse van der Kooi             02   de Granaet             1:34.82             
          1:34.82
   19.  Lisa Douma                    01   SG. Bolsward-Workum    1:35.40             
          1:35.40
   20.  Anke Fekken                   01   SG. Bolsward-Workum    1:35.70             
          1:35.70
   21.  Chantal Outhuijse             03   De Vikings             1:37.65             
          1:37.65
   22.  Jeanette Halma                03   De Vikings             1:37.70             
          1:37.70
   23.  Lotte van Hof                 02   de Granaet             1:40.25             
          1:40.25
   24.  Lisanne Steenstra             03   HZ&PC Heerenveen       1:50.99             
          1:50.99
 NG.ZA  Lisette Dooper                02   HZ&PC Heerenveen                           




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Minioren 6 en later
6-4-2013 - 16:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Horsthuis              01   de Granaet             1:15.16             
          1:15.16
    2.  Erik de Boer                  01   De Vikings             1:15.31             
          1:15.31
    3.  Eibert Sytsma                 01   SG. Bolsward-Workum    1:22.73             
          1:22.73
    4.  Jan Berend Sipma              02   de Granaet             1:23.66             
          1:23.66
    5.  Robin de Jong                 01   SG. Bolsward-Workum    1:24.13             
          1:24.13
    6.  Daan v.d. Goot                02   SG. Bolsward-Workum    1:25.51             
          1:25.51
    7.  Frederik Adema                03   de Granaet             1:25.78             
          1:25.78
    8.  Finn Ligthart                 02   De Vikings             1:25.81             
          1:25.81
    9.  Justin Visser                 01   HZ&PC Heerenveen       1:26.46             
          1:26.46
   10.  Sander Nadema                 02   De Vikings             1:30.54             
          1:30.54
   11.  Kevin Rinsma                  01   De Vikings             1:31.86             
          1:31.86
   12.  Quentin Ruiz                  01   HZ&PC Heerenveen       1:32.99             
          1:32.99
   13.  Wierd de Wit                  02   De Vikings             1:39.93             
          1:39.93
   14.  Vincent Horsthuis             03   de Granaet             1:43.22             
          1:43.22
   15.  Swen Bosma                    03   HZ&PC Heerenveen       1:46.00             
          1:46.00
   DIS  Thomas Koornstra              02   De Vikings                                 
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 50m schoolslag     Meisjes Junioren 3 en later
6-4-2013 - 16:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jildou Speerstra              99   SG. Bolsward-Workum      40.86             
    2.  Tabitha de Haan               00   de Granaet               42.12             
    3.  Renée Brouwer                 00   HZ&PC Heerenveen         42.37             
    4.  Nora Veenstra                 99   SG. Bolsward-Workum      42.44             
    5.  Picabo Tienstra               99   SG. Bolsward-Workum      42.92             
    6.  Roelien Smit                  99   de Granaet               43.32             
    7.  Romy Jalving                  00   HZ&PC Heerenveen         44.26             
    8.  Amarens Wilbers               00   de Granaet               45.06             
    9.  Daphne Outhuijse              00   De Vikings               45.11             
   10.  Iza van Veen                  00   SG. Bolsward-Workum      46.34             
   11.  Myrthe Ligthart               00   De Vikings               46.36             
   12.  Tanja Buwalda                 00   SG. Bolsward-Workum      46.50             
   13.  Eva Willebrands               01   de Granaet               46.84             
   14.  Liesette Bruinsma             00   SG. Bolsward-Workum      48.34             
   15.  Heline Koning                 00   SG. Bolsward-Workum      48.63             
   16.  Katja Koornstra               00   De Vikings               49.66             
   17.  Christine Berenschot          99   SG. Bolsward-Workum      51.60             
 AFGEM  Jamilah Louala                00   de Granaet                                 
 AFGEM  Kim vander Weerthof           99   De Vikings                                 
 AFGEM  Djurra Dijkstra               00   SG. Bolsward-Workum                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m schoolslag     Jongens Junioren 2 en later
6-4-2013 - 16:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerco Ganzevoort              99   HZ&PC Heerenveen         37.38             
    2.  Pieter de Boer                00   De Vikings               41.57             
    3.  Jacco Schaper                 99   SG. Bolsward-Workum      42.16             
    4.  Thijs Hoekstra                00   HZ&PC Heerenveen         46.08             
    5.  Jilles Lycklama á Nijholt     00   HZ&PC Heerenveen         46.38             
    6.  Ramero Scheffer               00   De Vikings               46.78             
 AFGEM  Gerwin de Jager               99   de Granaet                                 
 AFGEM  Michiel de Jong               99   SG. Bolsward-Workum                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
6-4-2013 - 16:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danieke van der Kooi          00   de Granaet             2:43.00             
          1:20.06  2:43.00
    2.  Rosanna van Teijen            98   HZ&PC Heerenveen       2:51.68             
          2:51.68
    3.  Chiara Olde Agterhuis         99   HZ&PC Heerenveen       2:52.06             
          1:26.46  2:52.06
    4.  Brigitte van der Veen         98   de Granaet             2:52.74             
          1:25.21  2:52.74
    5.  Caroline Nauta                98   De Vikings             2:56.64             
          1:27.26  2:56.64
    6.  Anne Tuinstra                 98   SG. Bolsward-Workum    3:03.61             
          1:29.80  3:03.61
    7.  Corien van der Gaast          98   SG. Bolsward-Workum    3:05.42             
          1:29.70  3:05.42
   DIS  Annemiek Halma                97   De Vikings                                 
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Maaike de Ruijter             97   De Vikings                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
6-4-2013 - 16:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel van der Heide          97   De Vikings             2:31.83             
          1:13.35  2:31.83
    2.  Denny Olde Agterhuis          98   HZ&PC Heerenveen       2:34.20             
          1:14.56  2:34.20
    3.  Frank van der Wal             97   HZ&PC Heerenveen       2:45.83             
          1:20.80  2:45.83
    4.  Jurjen van der Wal            98   HZ&PC Heerenveen       2:49.12             
          1:21.91  2:49.12
    5.  Durk-Jan de Vries             98   de Granaet             3:27.20             
          1:40.39  3:27.20




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Dames, 100m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
6-4-2013 - 16:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther Visser                 97   De Vikings             1:02.59             
          1:02.59
    2.  Annemiek Meulenbeld           95   de Granaet             1:06.23             
          1:06.23
    3.  Kelly de Jong                 95   HZ&PC Heerenveen       1:07.59             
          1:07.59
    4.  Anna-Gre Idsinga              96   SG. Bolsward-Workum    1:09.98             
          1:09.98
    5.  Julia Zwertbroek              96   HZ&PC Heerenveen       1:11.64             
          1:11.64
    6.  Anne Vlottes                  97   De Vikings             1:13.38             
          1:13.38
    7.  Lydwien Wilbers               96   de Granaet             1:19.58             
          1:19.58
    8.  Anick de Boer                 98   SG. Bolsward-Workum    1:20.74             
          1:20.74



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 100m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
6-4-2013 - 16:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Akkerman               95   HZ&PC Heerenveen       1:00.22             
          1:00.22
    2.  Marc de Vries                 95   HZ&PC Heerenveen       1:00.26             
          1:00.26
    3.  Cor Sytsma                    95   SG. Bolsward-Workum    1:00.81             
          1:00.81
    4.  Marcel van der Heide          97   De Vikings             1:01.18             
          1:01.18
    5.  Nico Katsburg                 95   SG. Bolsward-Workum    1:06.04             
          1:06.04
    6.  Joeri Leeuwen                 95   SG. Bolsward-Workum    1:08.75             
          1:08.75
 AFGEM  Roelof Rusticus               96   SG. Bolsward-Workum                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                 Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren Open
6-4-2013 - 16:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Angelique Boersma             80   De Vikings               29.01             
    2.  Marissa Lindemulder           93   de Granaet               29.42             
    3.  Femke van der Gaast           94   SG. Bolsward-Workum      30.16             
    4.  Eline Ligthart                93   De Vikings               30.39             
    5.  Rita Spithoff                 88   HZ&PC Heerenveen         30.93             
    6.  Gosina van Stralen            86   HZ&PC Heerenveen         31.59             
    7.  Merel Weysenfeld              94   De Vikings               32.29             
    8.  Aniek Bergsma                 96   HZ&PC Heerenveen         33.76             
    9.  Janine Horsthuis              69   de Granaet               34.72             
 AFGEM  Jelly-Esther Tadema           88   HZ&PC Heerenveen                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Heren, 50m vrije slag              Heren Senioren Open
6-4-2013 - 16:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis Mooij                  89   HZ&PC Heerenveen         24.81             
    2.  Willem Kees Roos              94   De Vikings               25.17             
    3.  Jelmer Waterlander            88   HZ&PC Heerenveen         26.36             
    4.  Harm Lemstra                  93   De Vikings               26.66             
    5.  Peter Horsthuis               69   de Granaet               27.03             
    6.  Johan Dijkstra                71   SG. Bolsward-Workum      27.07             
    7.  René Beetsma                  69   HZ&PC Heerenveen         27.36             
    8.  Eelco Nauta                   93   De Vikings               27.39             
    9.  Gerard Eghuizen               74   HZ&PC Heerenveen         27.62        FJ 1 
   10.  Anne Huininga                 86   HZ&PC Heerenveen         27.62        FJ 2 
   11.  Jacob Sikkes                  94   HZ&PC Heerenveen         28.16             
   12.  Sybe van Hijum                92   de Granaet               31.10             
   13.  Pieter Ponne                  76   HZ&PC Heerenveen         31.29             
   14.  Gerlof Dijk                   67   de Granaet               32.16             
   15.  Sydo de Jong                  93   De Vikings               32.54             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37              Jongens, 4 x 50m vrije slag   Jongens Junioren 2 en later
6-4-2013 - 17:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PC Heerenveen       2:18.71             
        Gerco Ganzevoort, 99                   Jilles Lycklama á Nijholt, 00
        Justin Visser, 01                      Thijs Hoekstra, 00
            31.09  2:18.71

    2.  De Vikings 3                       De Vikings             2:34.68             
        Kevin Rinsma, 01                       Ramero Scheffer, 00
        Erik de Boer, 01                       Pieter de Boer, 00
            42.16  2:34.68




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                Alle, 4 x 25m schoolslag        Mix Minioren 4 en later
6-4-2013 - 17:05                   (1j, 1m, 1j, 1m)                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Vikings 4                       De Vikings             1:50.91             
        Chantal Outhuijse, 03                  Silke Huisman, 03
        Melvin Trinks, 04                      Damian Ligthart, 05
          1:50.91

 AFGEM  HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PC Heerenveen                           
        Swen Bosma, 03                         Mette Lycklama á Nijholt, 03
        Loïs Jalving, 04                       , 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                Alle, 8 x 50m vrije slag                            Mix
6-4-2013 - 17:05           (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                    Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 NG.ZA  HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PC Heerenveen       3:56.18             
        Gerco Ganzevoort, 99                   Marc de Vries, 95
        Romy Jalving, 00                       Kelly de Jong, 95
        Jurjen van der Wal, 98                 Dennis Mooij, 89
        Rosanna van Teijen, 98                 Rita Spithoff, 88
            31.60  3:56.18

 NG.ZA  De Vikings 5                       De Vikings             4:05.00             
        Erik de Boer, 01                       Marcel van der Heide, 97
        Daphne Outhuijse, 00                   Esther Visser, 97
        Pieter de Boer, 00                     Willem Kees Roos, 94
        Annemiek Halma, 97                     Angelique Boersma, 80
            34.39  4:05.00

 NG.ZA  SG. Bolsward-Workum 1              SG. Bolsward-Workum    4:11.91             
        Eibert Sytsma, 01                      Cor Sytsma, 95
        Heline Koning, 00                      Anna-Gre Idsinga, 96
        Jacco Schaper, 99                      Johan Dijkstra, 71
        Picabo Tienstra, 99                    Femke van der Gaast, 94
            35.86  4:11.91

 AFGEM  de Granaet 1                       de Granaet                                 
        Rutger Horsthuis, 01                   Durk-Jan de Vries, 98
        Eva Willebrands, 01                    Annemiek Meulenbeld, 95
        Gerwin de Jager, 99                    Peter Horsthuis, 69
        Danieke van der Kooi, 00               Marissa Lindemulder, 93




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Vikings