Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


D1-competitie 5e ronde
Zaandam, 7-4-2013


Programmanr. 1
7-4-2013 - 13:00
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.2:13.342:12.70
Jeroen Jongert
Ingmar Bakker
96
98
30.40Pascal Benjamins
Maarten van der Veen
99
99
2.KZC 1KZC2:15.832:13.51
Phil Brantjes
Bjarne Bruijns
00
97
34.12Ahmet Liman
Justin Korbee
97
96
3.Waterland 1Waterland2:11.952:16.96
Brian van Kerkwijk
Herke Brugman
96
96
37.47Rick van Zanten
Jos Kalverboer
98
96
4.ZV De Zaan 1ZV De Zaan2:21.952:22.60
Erno Vriens
Raoul Lieverst
99
99
35.45
39.12
Daan In de Braekt
Yassine Belhadaoui
99
00
36.15
31.88
AFGEMZV De Zaan 2ZV De Zaan2:34.74


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-4-2013 - 13:05
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.KZC 1KZC2:12.862:08.21
Blom van de Velde
Lisa Brantjes
99
98
32.22Merel Doll
Kirsten Dijkman
01
00
2.ZV De Zaan 1ZV De Zaan2:08.372:08.65
Maricha Veenendaal
Nadine Scheeve
99
97
31.43Alessandra Swerissen
Eline van Zijl
99
98
3.ZV De Zaan 2ZV De Zaan2:16.152:13.43
Noa Dik
Melissa Zeeman
98
00
33.84Lieke Rogge
Maxine Schaap
00
00
4.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.2:15.092:14.30
Estelle Cheng
Neve Buijs
01
00
38.11Sheri Zwietering
Jade Broek
98
97
5.Waterland 1Waterland2:21.652:19.73
Rebecca Schipper
Roos Windt
99
00
37.54Roos Venema
Saritha van Zanten
99
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-4-2013 - 13:05
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Owen BarkerKZC1:36.732003006791:35.571:35.57
2.Aron UidamWaterland1:40.812003007791:38.371:38.37
3.Jur In de BraektZV De Zaan1:49.332003003651:50.681:50.68
4.Pepijn van der PuttenZV De Zaan2:05.022003003611:51.301:51.30
5.Maarten HuijbensKZCNT2003007151:52.411:52.41
6.Ramses RinderKZCNT2003018611:54.451:54.45
7.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan2:10.652003005831:55.321:55.32
8.Thierry OldenburgZV De Zaan1:57.632003006171:59.851:59.85
DISLuan Dijkman DulkesKZCNT200302431VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
AFGEMTycho de JongeKZC1:44.40200400411

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan1:30.592003008801:34.621:34.62
2.Talisa MoskKZC1:59.162004006021:38.641:38.64
3.Iris van DuijseZV De Zaan1:40.892003003221:38.891:38.89
4.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan1:41.832003027441:39.751:39.75
5.Fleur van LeeuwenZV De Zaan1:57.482003007821:41.021:41.02
6.Marije KelderZV De Zaan1:39.742003004121:41.511:41.51
7.Mila KokZV De Zaan1:44.852003011161:42.011:42.01
8.Indy van SteltenZV De Zaan1:44.102003003701:43.711:43.71
9.Iris van't VeerA.Z.V.D.1:42.282003012541:44.071:44.07
10.Rachella van ZanenA.Z.V.D.2:00.142003008061:47.211:47.21
11.Lonneke RitmanKZC1:58.822004000221:47.901:47.90
12.Resa TreffersKZCNT2004011401:50.061:50.06
13.Emma SoffnerKZC1:58.342003010821:50.071:50.07
14.Dewi WelborenKZC2:13.532003015201:50.221:50.22
15.Cherel DollKZCNT2003020961:51.491:51.49
16.Shari KokZV De Zaan1:57.852004002481:59.351:59.35
17.Shana VisserA.Z.V.D.2:03.222004007102:00.042:00.04
18.Quinty de HeijKZCNT2003020262:01.992:01.99
19.Yara WinkelmanZV De Zaan2:10.892003008822:02.022:02.02
20.Naomi van EijsdenKZC2:07.602003025602:07.002:07.00
21.Kyra HooijschuurA.Z.V.D.NT2003016202:09.442:09.44
DISDana van LeeuwenKZCNT200500150WA
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag.


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-4-2013 - 13:20
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Roxanne GrootjenZV De Zaan43.6720020083238.40
2.Tara van LeeuwenKZC39.7820020111238.88
3.Merel DollKZC39.3420010261038.92
4.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.45.6820020152844.57
5.Lisanne RietveldA.Z.V.D.45.7720010468244.70
6.Feline VerheijWaterland44.4620010316045.02
7.Estelle ChengA.Z.V.D.52.5820010468445.48
8.Madelon HulsingZV De Zaan48.8920020159247.00
9.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.NT20020255047.26
10.Lola van de VeldeKZCNT20020288047.42
11.Bianca KosterZV De Zaan50.1820010063047.93
12.Nikita TeeuwenZV De Zaan54.1420010193048.61
13.Faith GirothZV De Zaan50.5020020159048.67
14.Sanne LagerweijZV De Zaan50.8420020155248.86
15.Indy HooijschuurZV De Zaan52.2420010213048.98
16.Manou ten HoornZV De Zaan53.5320020208650.84
17.Romy TuijnmanZV De Zaan52.0320020255650.94
18.Nouska de ReusZV De Zaan50.6620020083051.40
19.Roos SchipperWaterland51.9420010240851.99
20.Elsa HoedemaekerZV De Zaan55.6920020054252.32
21.Lotus PluggeZV De Zaan1:00.4820020363453.50
22.Michelle BleesZV De ZaanNT20020212857.00
23.Jonell BarkerKZCNT2001034681:04.26
24.Semmie van KuilenburgKZCNT2001026121:14.50
DISIris PluggeZV De ZaanNT200104738AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
DISBeau PorteKZCNT200104878VC
VO - De armen niet gedurende de gehele race over het water naar voren gebracht (meerdere beenslagen achter elkaar zonder armslag).
AFGEMAmber OrfinoWaterland50.45200202644


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-4-2013 - 13:25
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.39.9820010042740.46
2.Alex van WaverenWaterland43.6820020127142.01
3.Gijs van OuwerkerkZV De Zaan44.9920010175745.40
4.Jelle BoschZV De Zaan48.7020020088745.60
5.Michael van KerkwijkWaterland43.3120010220546.14
6.Niels MartensKZC50.5220010011147.88
7.Stijn van de WeteringZV De Zaan51.5620010230747.94
8.Frank BouquetA.Z.V.D.46.2320010227949.32
9.Ivar KramerZV De Zaan53.5120010164754.08
10.Robin PhaffZV De Zaan56.5720020137156.23
11.Daan SwartA.Z.V.D.51.4920010312357.33
12.Floris KooiZV De Zaan57.652001008011:00.46
13.Jonah TerolZV De ZaanNT2002013851:00.80
14.Beau WeverKZCNT2001043371:01.12
DISJoel SiebenZV De Zaan1:07.09200200889
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBrian KnightKZCNT200203031VH+VI
VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSep SmitKZC54.73200201687AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-4-2013 - 13:30
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Blom van de VeldeKZC2:33.761999012622:32.3736.381:15.212:32.37
2.Alessandra SwerissenZV De Zaan2:46.211999013022:35.3735.611:15.332:35.37
3.Femke RitmanKZC2:48.632001002862:38.4035.221:16.082:38.40
4.Maricha VeenendaalZV De Zaan2:43.031999035102:40.5134.811:15.542:40.51
5.Anna BruinsZV De Zaan2:47.951999019662:43.3936.301:16.742:43.39
6.Maxine SchaapZV De Zaan2:54.462000015122:43.5436.311:18.232:43.54
7.Melissa ZeemanZV De Zaan2:46.392000038042:45.2138.771:19.472:45.21
8.Neve BuijsA.Z.V.D.2:53.602000047202:53.0438.051:21.682:53.04
9.Jessie MeijerKZC3:04.121999052522:53.4538.281:22.192:53.45
10.Shirley LippusKZC2:57.061999014062:57.8141.691:28.152:57.81
11.Morgan GirothZV De Zaan3:05.952000038063:00.8341.931:29.143:00.83
12.Carmen TavenierZV De Zaan3:00.451999041783:02.8439.591:25.883:02.84
13.Roos VenemaWaterland3:04.791999054523:04.1642.701:29.573:04.16
14.Roos WindtWaterland3:17.612000026143:05.2443.751:31.323:05.24
15.Tessa WesterborgKZC3:17.001999019143:10.0242.901:32.053:10.02
16.Jeannine PosZV De Zaan3:05.712000017103:12.2842.711:31.123:12.28
17.Merlin TerolZV De Zaan3:34.092000047083:13.1843.341:32.773:13.18
18.Rebecca SchipperWaterland3:05.401999022403:15.2741.151:29.293:15.27
19.Quinty VeenmanA.Z.V.D.3:28.202000023243:16.8740.521:30.733:16.87
20.Merel HooijschuurZV De Zaan3:15.321999061263:17.4543.071:32.253:17.45
21.Renee van KuilenburgKZC3:18.261999038363:20.7644.541:36.203:20.76
AFGEMHind BoujifZV De ZaanNT199905546


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-4-2013 - 13:45
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Daan In de BraektZV De Zaan2:36.721999005712:29.5934.401:14.142:29.59
2.Phil BrantjesKZC2:30.672000004852:30.1334.251:14.632:30.13
3.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.2:37.031999023792:35.0134.171:13.712:35.01
4.Bas BetsZV De Zaan3:15.342000010592:37.7237.241:18.132:37.72
5.Maarten van der VeenA.Z.V.D.2:40.811999023812:39.3734.581:15.302:39.37
6.Justin Duarte de PinaZV De Zaan2:43.942000037772:41.2634.891:16.022:41.26
7.Ian WelborenKZC2:48.692000018632:45.8238.321:20.762:45.82
8.Davey van der LaanZV De Zaan2:58.382000039912:46.5038.371:22.102:46.50
9.Arjen van der VisWaterland2:46.822000029452:49.7736.871:19.512:49.77
10.Mitchel van SmirrenZV De Zaan3:03.762000044112:59.0739.641:25.292:59.07
11.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.2:58.382000031233:01.7539.561:28.273:01.75
12.Jordy KoanZV De Zaan3:07.251999045193:04.1541.041:28.653:04.15
13.Basil BarrettZV De Zaan3:11.781999021573:06.1641.251:28.713:06.16
14.Jur SmitKZCNT2000018593:06.2240.791:26.223:06.22
15.Elroy NagtegaalZV De Zaan3:22.081999045493:10.2143.011:31.713:10.21
16.Ruben UidamWaterland3:09.062000029493:12.6339.241:28.723:12.63
17.Yordi HakvoortWaterland3:19.712000044533:21.7445.071:37.003:21.74
18.Davey RhebokA.Z.V.D.3:23.021999044013:23.1645.481:38.673:23.16
19.Damian KerkhofZV De Zaan3:53.512000029293:37.2648.761:43.863:37.26
AFGEMYassine BelhadaouiZV De Zaan2:45.80200003531
AFGEMKaj van der PalKZC2:49.36199902135


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-4-2013 - 14:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jade BroekA.Z.V.D.1:12.661997023001:13.011:13.01
2.Saritha van ZantenWaterland1:15.671998012201:17.181:17.18
3.Anouk DijkmanKZC1:21.101998015181:20.881:20.88
4.Fréderique van TielKZC1:23.451997028521:22.551:22.55
5.Noa DikZV De Zaan1:28.861998048361:25.011:25.01
6.Kirsten DijkmanKZC1:24.262000008421:25.451:25.45
7.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:30.551998020361:27.121:27.12
8.Nadine ScheeveZV De Zaan1:28.071997006841:28.651:28.65
9.Iona van WagtendonkZV De Zaan1:27.561999023141:30.681:30.68
10.Franka RotterdamZV De Zaan1:32.571998006501:30.721:30.72
DISEva KorbeeKZC1:37.18199802374RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMDaphne DuinkerkeZV De Zaan1:27.66199702176
AFGEMElise RotterdamZV De Zaan1:36.29199800652
AFGEMRosa WesterborgKZC1:36.29199702966


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-4-2013 - 14:05
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:09.441998004931:08.471:08.47
2.Rick van ZantenWaterland1:10.981998003511:10.021:10.02
3.Bjarne BruijnsKZC1:14.541997046171:15.651:15.65
4.Raoul LieverstZV De Zaan1:20.271999007131:16.181:16.18
5.Erno VriensZV De Zaan1:32.941999025871:17.951:17.95
6.Ahmet LimanKZC1:22.211997042151:23.131:23.13
7.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.1:46.341998050651:37.061:37.06
8.Marc SchellingerWaterland1:41.131998050511:38.251:38.25
9.Sven MartensKZC1:44.541998014451:39.091:39.09


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-4-2013 - 14:10
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lisa BrantjesKZC1:20.201998009501:18.1038.091:18.10
2.Lieke RoggeZV De Zaan1:20.142000017121:20.1441.931:20.14
3.Fleur BonkerkA.Z.V.D.1:23.951998033761:25.3641.201:25.36
4.Celine JacobsZV De Zaan1:25.721996017001:29.5244.841:29.52
5.Mandy FijnenbergA.Z.V.D.1:30.451996062481:31.9843.671:31.98
6.Noortje RotterdamZV De Zaan1:32.781996032181:33.6147.071:33.61
AFGEMSascha MoenisWaterland1:20.69199606550
AFGEMLisa SchellingerWaterland1:19.70199602006


<< TOP >>
Programmanr. 16
7-4-2013 - 14:15
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:03.471996004451:05.1032.371:05.10
2.Justin KorbeeKZC1:24.291996009231:14.541:14.54
3.Jos KalverboerWaterland1:14.801996022411:16.5937.241:16.59
4.Yassine BelhadaouiZV De ZaanNT2000035311:21.2238.461:21.22
5.Brian van KerkwijkWaterland1:19.301996053391:21.6239.011:21.62
6.Herke BrugmanWaterland1:25.111996041431:26.6042.051:26.60
AFGEMMats SandburgZV De Zaan1:34.19199600991
AFGEMPaul de GraafWaterland1:15.57199500107


<< TOP >>
Programmanr. 18
7-4-2013 - 14:15
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ingrid JongertA.Z.V.D.2:38.291991014902:35.1032.592:35.10
2.Laura van der VeenA.Z.V.D.2:38.101994040902:40.9832.832:40.98
3.Dyana van PomerenKZC2:41.031990029902:43.1836.822:43.18
4.Rozemarijn de WaartWaterland2:46.831992019542:48.9038.212:48.90
5.Melonie HoonakkerZV De Zaan2:49.721992008042:49.5435.432:49.54
6.Sarah de WaartWaterland2:46.791991034002:52.2339.232:52.23
7.Ryanne van GulikWaterland2:46.541989054702:54.3036.432:54.30
8.Nicole SeineKZC2:48.791979014462:55.0438.412:55.04
9.Eline van ZijlZV De Zaan2:57.281998033822:57.7839.602:57.78
10.Hester BoesWaterland2:53.861994036702:58.3640.542:58.36
11.Esther MijnenZV De Zaan3:23.961969008463:10.1641.863:10.16
DISMieke van DrielWaterland2:49.00198901008SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
7-4-2013 - 14:25
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jordy KokWaterland2:19.371987017832:21.0930.892:21.09
2.João SchilderWaterland2:21.451992021452:21.5829.432:21.58
3.Quintin TrauselA.Z.V.D.2:19.761987034032:23.3629.312:23.36
4.Tom van GulikWaterland2:19.471984007992:27.2131.782:27.21
5.Joep UylingsKZC2:29.071988034372:28.4329.852:28.43
6.Robin SchortinghuisZV De Zaan2:30.041990026152:29.9531.592:29.95
7.Sander van SchaikA.Z.V.D.2:32.981991020052:32.6732.082:32.67
8.Richard KuiperKZC2:29.441986017832:34.2230.642:34.22
9.Nick VenemaWaterland2:22.451993009512:37.4231.832:37.42
10.Gerco KalverboerWaterland2:26.481994002312:38.6234.412:38.62
11.Bobby BakkerKZC2:45.571986000932:42.4433.372:42.44
12.Thom ScheeveZV De Zaan2:48.921992030892:43.4735.652:43.47
13.Wibo MooibroekZV De ZaanNT1974013392:44.6933.952:44.69
14.Maikel BoesWaterland2:40.731992046292:45.7032.032:45.70
15.Casper GrasZV De Zaan2:44.261992004032:46.2634.942:46.26
16.Reinier WillemsenA.Z.V.D.2:38.811990051772:49.2634.412:49.26
17.Nicky KokWaterland2:27.181988019312:49.9136.312:49.91
18.Jeroen SchortinghuisZV De Zaan2:53.681987029812:51.4535.042:51.45
19.Wessel ZwiersWaterland3:26.941993071893:19.9740.883:19.97
NG.ZAMatthijs BloemA.Z.V.D.2:49.58199006953
AFGEMMark SchoepKZC2:29.85198702947


<< TOP >>
Programmanr. 22
7-4-2013 - 14:35
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Aron UidamWaterland52.9320030077950.44
2.Thierry OldenburgZV De Zaan51.1920030061753.94
3.Jur In de BraektZV De Zaan54.6220030036554.31
4.Pepijn van der PuttenZV De Zaan56.0820030036156.60
5.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan1:03.6220030058357.27
6.Maarten HuijbensKZC53.9920030071559.42
7.Luan Dijkman DulkesKZCNT2003024311:03.79
8.Ramses RinderKZC1:04.482003018611:04.62
AFGEMTycho de JongeKZC1:01.24200400411

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan47.4620030088049.39
2.Fleur van LeeuwenZV De Zaan50.9020030078249.89
3.Iris van DuijseZV De Zaan50.3220030032250.22
4.Iris van't VeerA.Z.V.D.49.5320030125450.82
5.Talisa MoskKZC53.6520040060251.12
6.Mila KokZV De Zaan52.2920030111652.51
7.Yara WinkelmanZV De Zaan52.9620030088253.36
8.Emma SoffnerKZC53.3420030108253.43
9.Marije KelderZV De Zaan52.6920030041253.45
10.Cherel DollKZC52.6420030209654.08
11.Indy van SteltenZV De Zaan54.0520030037054.57
12.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan53.3420030274454.66
13.Rachella van ZanenA.Z.V.D.58.1220030080655.84
14.Kyra HooijschuurA.Z.V.D.55.1120030162056.18
15.Lonneke RitmanKZC56.5720040002256.59
16.Resa TreffersKZC59.9020040114058.07
17.Dewi WelborenKZC58.7320030152058.72
18.Shana VisserA.Z.V.D.58.3420040071058.87
19.Shari KokZV De Zaan59.9920040024859.07
20.Quinty de HeijKZC58.472003020261:02.88
21.Naomi van EijsdenKZC1:08.252003025601:11.94
22.Dana van LeeuwenKZC1:08.992005001501:17.20


<< TOP >>
Programmanr. 23
7-4-2013 - 14:40
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tara van LeeuwenKZC1:13.662002011121:13.5735.581:13.57
2.Merel DollKZC1:15.282001026101:15.5337.681:15.53
3.Roxanne GrootjenZV De Zaan1:19.502002008321:22.3939.191:22.39
4.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.1:29.942002025501:22.8040.751:22.80
5.Bianca KosterZV De Zaan1:25.372001006301:23.2240.671:23.22
6.Lola van de VeldeKZC1:25.152002028801:23.2338.851:23.23
7.Romy TuijnmanZV De Zaan1:24.892002025561:23.7339.701:23.73
8.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.1:24.952002015281:25.5539.891:25.55
9.Estelle ChengA.Z.V.D.1:33.202001046841:25.6640.991:25.66
10.Feline VerheijWaterland1:27.712001031601:26.0642.381:26.06
11.Roos SchipperWaterland1:30.302001024081:30.4742.741:30.47
12.Nikita TeeuwenZV De Zaan1:36.332001019301:31.3642.511:31.36
13.Manou ten HoornZV De Zaan1:31.692002020861:31.4142.381:31.41
14.Lotus PluggeZV De Zaan1:36.462002036341:32.0244.011:32.02
15.Elsa HoedemaekerZV De Zaan1:30.222002005421:32.6243.551:32.62
16.Sanne LagerweijZV De Zaan1:35.592002015521:33.1144.591:33.11
17.Lisanne RietveldA.Z.V.D.1:31.262001046821:33.9943.511:33.99
18.Iris PluggeZV De Zaan1:42.522001047381:34.0143.591:34.01
19.Jonell BarkerKZC1:37.022001034681:35.6942.901:35.69
20.Faith GirothZV De Zaan1:34.942002015901:36.7745.921:36.77
21.Nouska de ReusZV De Zaan1:33.782002008301:37.0744.801:37.07
22.Indy HooijschuurZV De Zaan1:34.632001021301:38.5045.031:38.50
23.Semmie van KuilenburgKZC1:39.642001026121:38.6147.031:38.61
24.Madelon HulsingZV De Zaan1:38.052002015921:43.0148.471:43.01
25.Beau PorteKZC1:48.042001048781:46.6847.971:46.68
DISMichelle BleesZV De Zaan1:57.94200202128AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
AFGEMAmber OrfinoWaterland1:23.65200202644


<< TOP >>
Programmanr. 25
7-4-2013 - 14:50
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:14.402001004271:14.3135.661:14.31
2.Gijs van OuwerkerkZV De Zaan1:17.052001017571:14.9036.681:14.90
3.Michael van KerkwijkWaterland1:18.132001022051:18.7837.741:18.78
4.Alex van WaverenWaterland1:17.502002012711:19.8237.141:19.82
5.Jelle BoschZV De Zaan1:18.612002008871:23.2839.351:23.28
6.Frank BouquetA.Z.V.D.1:21.692001022791:23.4740.341:23.47
7.Daan SwartA.Z.V.D.1:25.422001031231:24.8241.871:24.82
8.Stijn van de WeteringZV De Zaan1:24.102001023071:24.8841.481:24.88
9.Floris KooiZV De Zaan1:23.162001008011:25.8141.141:25.81
10.Niels MartensKZC1:26.212001001111:26.7741.951:26.77
11.Owen BarkerKZC1:24.872003006791:30.6943.471:30.69
12.Sep SmitKZC1:33.612002016871:31.2543.081:31.25
13.Ivar KramerZV De Zaan1:33.502001016471:34.9744.241:34.97
14.Robin PhaffZV De Zaan1:33.502002013711:35.2644.291:35.26
15.Joel SiebenZV De Zaan1:43.032002008891:44.8248.681:44.82
16.Brian KnightKZC1:43.792002030311:46.2551.281:46.25
17.Beau WeverKZCNT2001043371:48.5351.621:48.53
18.Jonah TerolZV De Zaan1:54.772002013851:48.9551.211:48.95


<< TOP >>
Programmanr. 27
7-4-2013 - 14:55
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Neve BuijsA.Z.V.D.41.1020000472041.46
2.Maxine SchaapZV De Zaan44.2720000151243.87
3.Anna BruinsZV De Zaan45.3119990196645.21
4.Melissa ZeemanZV De Zaan44.8420000380445.68
5.Femke RitmanKZC46.3720010028645.97
6.Shirley LippusKZC46.7719990140646.04
7.Alessandra SwerissenZV De Zaan48.0519990130246.83
8.Quinty VeenmanA.Z.V.D.46.1820000232447.78
9.Roos VenemaWaterland49.0019990545248.01
10.Merel HooijschuurZV De Zaan46.8819990612648.27
11.Maricha VeenendaalZV De Zaan50.0619990351049.40
12.Jessie MeijerKZC51.4419990525249.72
13.Carmen TavenierZV De Zaan48.1319990417850.35
14.Jeannine PosZV De Zaan48.1820000171050.78
15.Roos WindtWaterland53.5620000261450.96
16.Morgan GirothZV De Zaan51.6020000380651.30
17.Rebecca SchipperWaterland50.3919990224051.41
18.Merlin TerolZV De Zaan53.5420000470853.01
19.Tessa WesterborgKZC56.5619990191456.29
AFGEMHind BoujifZV De Zaan55.63199905546
AFGEMBlom van de VeldeKZC50.46199901262


<< TOP >>
Programmanr. 28
7-4-2013 - 15:00
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daan In de BraektZV De Zaan41.9419990057141.76
2.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.43.5419990237942.43
3.Justin Duarte de PinaZV De Zaan41.4220000377742.83
4.Ian WelborenKZC43.8820000186343.04
5.Phil BrantjesKZC44.5620000048545.10
6.Maarten van der VeenA.Z.V.D.44.5819990238146.77
7.Bas BetsZV De Zaan53.2320000105947.17
8.Arjen van der VisWaterland46.4920000294547.30
9.Jordy KoanZV De Zaan48.3419990451948.53
10.Ruben UidamWaterland48.4720000294949.21
11.Davey RhebokA.Z.V.D.49.5119990440149.48
12.Jur SmitKZC51.6120000185950.13
13.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.50.3620000312350.79
14.Mitchel van SmirrenZV De Zaan49.3320000441150.97
15.Davey van der LaanZV De Zaan51.7220000399151.48
16.Yordi HakvoortWaterland54.6420000445354.64
17.Basil BarrettZV De Zaan52.7819990215755.18
18.Damian KerkhofZV De Zaan57.0120000292955.88FJ 1
19.Elroy NagtegaalZV De Zaan1:00.9019990454955.88FJ 2
AFGEMYassine BelhadaouiZV De Zaan47.30200003531
AFGEMKaj van der PalKZC46.63199902135


<< TOP >>
Programmanr. 29
7-4-2013 - 15:05
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jade BroekA.Z.V.D.2:38.361997023002:34.1734.201:12.772:34.17
2.Saritha van ZantenWaterland2:40.451998012202:42.0038.261:19.572:42.00
3.Kirsten DijkmanKZC2:51.112000008422:48.7239.591:22.752:48.72
4.Iona van WagtendonkZV De Zaan2:51.591999023142:56.3940.971:25.302:56.39
5.Anouk DijkmanKZC2:56.601998015182:57.4139.911:26.052:57.41
6.Franka RotterdamZV De ZaanNT1998006503:01.6841.321:27.193:01.68
7.Nadine ScheeveZV De Zaan3:04.931997006843:04.1443.201:29.533:04.14
8.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.3:15.851998020363:04.4744.951:32.723:04.47
9.Fréderique van TielKZC3:16.371997028523:08.1843.681:32.843:08.18
10.Noa DikZV De Zaan3:11.261998048363:14.0744.311:35.033:14.07
11.Renee van KuilenburgKZC3:27.621999038363:33.8649.341:42.913:33.86
12.Eva KorbeeKZCNT1998023743:40.0449.381:46.123:40.04
AFGEMDaphne DuinkerkeZV De Zaan3:14.83199702176
AFGEMElise RotterdamZV De Zaan3:33.25199800652
AFGEMRosa WesterborgKZC3:42.99199702966


<< TOP >>
Programmanr. 31
7-4-2013 - 15:20
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.2:31.981998004932:29.0435.261:13.152:29.04
2.Rick van ZantenWaterland2:28.481998003512:34.1835.701:14.442:34.18
3.Erno VriensZV De Zaan2:38.891999025872:42.6838.281:19.752:42.68
4.Bjarne BruijnsKZC2:47.191997046172:47.8239.541:22.322:47.82
5.Raoul LieverstZV De Zaan2:57.241999007132:53.9939.851:23.852:53.99
6.Ahmet LimanKZC3:04.221997042153:03.5342.191:31.423:03.53
7.Marc SchellingerWaterland3:32.081998050513:32.6551.151:45.513:32.65
8.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.3:47.601998050653:43.4850.871:47.993:43.48


<< TOP >>
Programmanr. 33
7-4-2013 - 15:25
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lisa BrantjesKZC1:08.631998009501:08.8633.311:08.86
2.Mandy FijnenbergA.Z.V.D.1:18.401996062481:14.1434.471:14.14
3.Noortje RotterdamZV De Zaan1:11.421996032181:14.4936.381:14.49
4.Fleur BonkerkA.Z.V.D.1:21.701998033761:14.851:14.85
5.Lieke RoggeZV De Zaan1:22.252000017121:15.7435.141:15.74
6.Celine JacobsZV De Zaan1:15.731996017001:20.4038.921:20.40
AFGEMSascha MoenisWaterland1:09.20199606550
AFGEMLisa SchellingerWaterland1:10.08199602006


<< TOP >>
Programmanr. 34
7-4-2013 - 15:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.58.4019960044557.9927.5857.99
2.Justin KorbeeKZC1:08.001996009231:05.2930.261:05.29
3.Jos KalverboerWaterland1:03.461996022411:05.4030.711:05.40
4.Brian van KerkwijkWaterland1:07.341996053391:10.1132.331:10.11
5.Herke BrugmanWaterland1:12.451996041431:10.3433.411:10.34
6.Yassine BelhadaouiZV De ZaanNT2000035311:11.0633.931:11.06
7.Sven MartensKZC1:25.841998014451:24.5740.321:24.57
AFGEMMats SandburgZV De Zaan1:14.47199600991
AFGEMPaul de GraafWaterland1:02.40199500107


<< TOP >>
Programmanr. 35
7-4-2013 - 15:35
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ingrid JongertA.Z.V.D.27.5419910149027.48
2.Laura van der VeenA.Z.V.D.28.0119940409028.13
3.Dyana van PomerenKZC29.3819900299029.57
4.Melonie HoonakkerZV De Zaan30.2819920080430.73
5.Sarah de WaartWaterland29.9219910340030.83
6.Ryanne van GulikWaterland30.7219890547031.51
7.Rozemarijn de WaartWaterland30.3319920195432.10
8.Nicole SeineKZC31.2219790144632.23
9.Hester BoesWaterland31.5519940367032.50
10.Esther MijnenZV De Zaan32.5519690084632.88
11.Eline van ZijlZV De Zaan33.5919980338234.01
Mieke van DrielWaterland31.3519890100834.01


<< TOP >>
Programmanr. 36
7-4-2013 - 15:40
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joep UylingsKZC25.3019880343725.27
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.25.4919870340325.59
3.João SchilderWaterland26.0919920214525.91
4.Richard KuiperKZC26.8619860178326.83
5.Nick VenemaWaterland26.4719930095126.95FJ 1
6.Jordy KokWaterland26.1819870178326.95FJ 2
7.Sander van SchaikA.Z.V.D.26.7819910200526.96
8.Tom van GulikWaterland25.7919840079927.26
9.Gerco KalverboerWaterland26.5519940023127.66
10.Thom ScheeveZV De Zaan28.2619920308928.04
Bobby BakkerKZC27.5619860009328.04
12.Robin SchortinghuisZV De Zaan28.5019900261528.11
13.Wibo MooibroekZV De Zaan28.9019740133928.48
14.Reinier WillemsenA.Z.V.D.27.3319900517728.57
15.Maikel BoesWaterland28.3119920462928.71
16.Nicky KokWaterland26.5119880193129.23
17.Casper GrasZV De Zaan29.7119920040329.27
18.Jeroen SchortinghuisZV De Zaan30.7919870298130.84
19.Wessel ZwiersWaterland34.9919930718933.76
NG.ZAMatthijs BloemA.Z.V.D.30.40199006953
AFGEMMark SchoepKZC26.25198702947


<< TOP >>
Programmanr. 37
7-4-2013 - 15:40
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZV De Zaan 1ZV De Zaan2:04.762:04.30
Daan In de Braekt
Yassine Belhadaoui
99
00
30.61Erno Vriens
Raoul Lieverst
99
99
2.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.2:12.062:13.36
Sjoerd Jongert
Jeffrey van Zanen
01
00
34.56Pascal Benjamins
Maarten van der Veen
99
99
3.ZV De Zaan 2ZV De Zaan2:16.632:15.21
Justin Duarte de Pina
Davey van der Laan
00
00
32.07Gijs van Ouwerkerk
Bas Bets
01
00
4.KZC 1KZC2:20.072:23.10
Phil Brantjes
Ian Welboren
00
00
31.57Niels Martens
Jur Smit
01
00
5.Waterland 1Waterland2:33.702:28.11
Arjen van der Vis
Yordi Hakvoort
00
00
35.57Ruben Uidam
Michael van Kerkwijk
00
01


<< TOP >>
Programmanr. 38
7-4-2013 - 15:45
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZV De Zaan 1ZV De ZaanNT1:33.31
Jur In de Braekt
Fleur van Leeuwen
03
03
Thierry Oldenburg
Melina Carrillo Moreno
03
03
2.ZV De Zaan 2ZV De ZaanNT1:37.71
Miquel Carrillo Moreno
Iris van Duijse
03
03
Pepijn van der Putten
Mila Kok
03
03
3.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.1:48.681:40.36
Shana Visser
Kyra Hooijschuur
04
03
Rachella van Zanen
Iris van't Veer
03
03
4.KZC 1KZCNT1:41.83
Owen Barker
Talisa Mosk
03
04
Maarten Huijbens
Cherel Doll
03
03


<< TOP >>
Programmanr. 39
7-4-2013 - 15:50
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.3:51.543:54.53
Maarten van der Veen
Neve Buijs
Ingmar Bakker
Jade Broek
99
00
98
97
30.86Jeroen Jongert
Mandy Fijnenberg
Quintin Trausel
Laura van der Veen
96
96
87
94
2.KZC 1KZC4:01.384:00.56
Phil Brantjes
Kirsten Dijkman
Bjarne Bruijns
Lisa Brantjes
00
00
97
98
32.00Justin Korbee
Anouk Dijkman
Joep Uylings
Dyana van Pomeren
96
98
88
90
3.ZV De Zaan 1ZV De Zaan4:06.894:05.06
Raoul Lieverst
Maricha Veenendaal
Daan In de Braekt
Alessandra Swerissen
99
99
99
99
31.42Erno Vriens
Nadine Scheeve
Thom Scheeve
Melonie Hoonakker
99
97
92
92
4.Waterland 1Waterland4:04.434:13.21
Arjen van der Vis
Roos Venema
Rick van Zanten
Saritha van Zanten
00
99
98
98
34.93Jos Kalverboer
Rebecca Schipper
João Schilder
Sarah de Waart
96
99
92
91
5.ZV De Zaan 2ZV De Zaan4:16.374:20.67
Yassine Belhadaoui
Maxine Schaap
Justin Duarte de Pina
Lieke Rogge
00
00
00
00
33.63Bas Bets
Eline van Zijl
Robin Schortinghuis
Esther Mijnen
00
98
90
69