Minioren deel 4
Melick (NED),    24-3-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco van Hattum              01   Eurode KZC             1:16.86   199       
          1:16.86
    2.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:22.42   162       
          1:22.42
    3.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers         1:32.01   116       
          1:32.01
    4.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         1:33.98   109       
          1:33.98
    5.  Benjamien Souag               01   Eurode KZC             1:59.98    52       
          1:59.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:38.37   258       
          1:38.37
    2.  Jenny van de Ven              02   Eurode KZC             1:40.85   240       
          1:40.85
    3.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:43.68   221  FJ 1 
          1:43.68
    4.  Evie Camp                     02   Patrick                1:43.68   221  FJ 2 
          1:43.68
    5.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:50.62   182       
          1:50.62
    6.  Lisa Snoeijs                  02   De Roersoppers         1:52.26   174       
          1:52.26
    7.  Tara Rademakers               02   Patrick                1:54.20   165       
          1:54.20
    8.  Britt De Jong                 02   Eurode KZC             2:02.35   134       
          2:02.35
    9.  Anouk Perriëns                02   Patrick                2:25.37    80       
          2:25.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                   1:18.44   188       
          1:18.44
    2.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:29.52   126       
          1:29.52
    3.  Dann Göbbels                  03   Eurode KZC             1:30.65   121       
          1:30.65
    4.  Youssuf Souag                 03   Eurode KZC             1:59.75    52       
          1:59.75
    5.  Rik Tammel                    04   Eurode KZC             2:28.95    27       
          2:28.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy Tebben                    04   Eurode KZC             2:01.38   137       
          2:01.38
    2.  Nienke van den Akker          05   Eurode KZC             2:40.63    59       
          2:40.63
    NG  Benthe Bosman                 04   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nino van Beek                 02   Zeps                   1:20.81   171       
          1:20.81
    2.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:21.50   167       
          1:21.50
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:27.61   134       
          1:27.61
    4.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:34.17   108       
          1:34.17



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Goritzer                03   Eurode KZC             1:49.42   188       
          1:49.42
    2.  Polina Arnoldussen            03   Eurode KZC             1:52.96   171       
          1:52.96
    3.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:59.17   145       
          1:59.17
    4.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers         2:06.68   121       
          2:06.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 1 en 2
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         2:47.84   282       
            38.20  2:47.84
    2.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         2:50.32   269       
            40.65  2:50.32
    3.  Luuk Meerten                  99   Patrick                2:59.36   231       
            41.86  2:59.36
    4.  Jeroen van Gellekom           99   Patrick                3:01.04   224       
            41.50  3:01.04
    5.  Aaron Camp                    00   Patrick                3:12.44   187       
            42.92  3:12.44
    6.  Mariano Paulussen             99   Patrick                3:15.82   177       
            45.98  3:15.82
    7.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers         3:27.63   149       
            48.48  3:27.63
    8.  Lars Rademakers               00   Patrick                3:54.97   102       
            57.98  3:54.97
 AFGEM  Rik Meex                      99   Zeps                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 1 en 2
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         2:55.69   356       
            39.22  2:55.69
    2.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   2:56.72   350       
            39.27  2:56.72
    3.  Katinka Ummels                01   Zeps                   2:58.78   338       
            38.26  2:58.78
    4.  Esther Scholz                 01   Eurode KZC             3:07.90   291       
            41.17  3:07.90
    5.  Sarine van Rijt               00   Patrick                3:11.49   275       
            42.59  3:11.49
    6.  Lynn Salden                   00   Patrick                3:15.74   257       
            45.53  3:15.74
    7.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                3:17.16   252       
            47.47  3:17.16
    8.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers         3:18.14   248       
            44.38  3:18.14
    9.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         3:18.50   247       
            45.73  3:18.50
   10.  Lindsey Driessen              01   Zeps                   3:32.50   201       
            54.19  3:32.50
   11.  Laura van Heel                01   De Roersoppers         3:43.05   174       
            49.80  3:43.05
   12.  Isa Claessen                  01   Patrick                4:10.80   122       
          1:01.80  4:10.80
   DIS  Devony Kengen                 01   Zeps                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco van Hattum              01   Eurode KZC             1:27.60   174       
          1:27.60
    2.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:32.78   146       
          1:32.78
    3.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         1:40.25   116       
          1:40.25
   DIS  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers                             
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:22.29   238       
          1:22.29
    2.  Jenny van de Ven              02   Eurode KZC             1:24.52   219       
          1:24.52
    3.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:25.79   210       
          1:25.79
    4.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:26.66   203       
          1:26.66
    5.  Evie Camp                     02   Patrick                1:28.10   194       
          1:28.10
    6.  Tara Rademakers               02   Patrick                1:32.20   169       
          1:32.20
    7.  Britt De Jong                 02   Eurode KZC             1:32.78   166       
          1:32.78
    8.  Lisa Snoeijs                  02   De Roersoppers         1:34.51   157       
          1:34.51
    9.  Anouk Perriëns                02   Patrick                1:52.78    92       
          1:52.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:39.88   117       
          1:39.88
    2.  Dann Göbbels                  03   Eurode KZC             1:47.38    94       
          1:47.38
    3.  Youssuf Souag                 03   Eurode KZC             2:08.39    55       
          2:08.39
   DIS  Rik Tammel                    04   Eurode KZC                                 
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
   DIS  Esper Schreurs                03   Zeps                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy Tebben                    04   Eurode KZC               56.00    82       
            56.00
   DIS  Nienke van den Akker          05   Eurode KZC                                 
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nino van Beek                 02   Zeps                   1:36.65   129       
          1:36.65
    2.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:41.76   111       
          1:41.76
    3.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:43.48   105       
          1:43.48
   DIS  Mike Jansen                   02   De Roersoppers                             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Goritzer                03   Eurode KZC               47.52   135       
            47.52
    2.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  53.34    95       
            53.34
   DIS  Polina Arnoldussen            03   Eurode KZC                                 
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers                             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 1 en 2
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         3:07.37   267       
          1:31.25  3:07.37
    2.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         3:17.19   229       
          1:36.06  3:17.19
    3.  Jeroen van Gellekom           99   Patrick                3:23.64   208       
          1:38.14  3:23.64
    4.  Mariano Paulussen             99   Patrick                3:27.23   197       
          1:41.26  3:27.23
    5.  Aaron Camp                    00   Patrick                3:37.95   169       
          1:45.54  3:37.95
   DIS  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers                             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Luuk Meerten                  99   Patrick                                    
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Lars Rademakers               00   Patrick                                    
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 AFGEM  Rik Meex                      99   Zeps                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en 2
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                3:17.88   314       
          1:36.69  3:17.88
    2.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         3:18.02   313       
          1:36.31  3:18.02
    3.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   3:28.36   269       
          1:40.92  3:28.36
    4.  Katinka Ummels                01   Zeps                   3:28.44   269       
          1:41.77  3:28.44
    5.  Sarine van Rijt               00   Patrick                3:31.49   257       
          1:40.62  3:31.49
    6.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers         3:34.10   248       
          1:43.92  3:34.10
    7.  Esther Scholz                 01   Eurode KZC             3:41.99   222       
          1:48.12  3:41.99
    8.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         3:42.45   221       
          1:48.83  3:42.45
    9.  Lynn Salden                   00   Patrick                3:45.03   213       
          1:49.74  3:45.03
   10.  Lindsey Driessen              01   Zeps                   3:50.92   197       
          1:53.45  3:50.92
   11.  Devony Kengen                 01   Zeps                   3:54.21   189       
          1:53.15  3:54.21
   12.  Elise Wolters                 01   De Roersoppers         3:57.51   181       
          1:50.43  3:57.51
   13.  Laura van Heel                01   De Roersoppers         4:02.20   171       
          1:54.97  4:02.20
   DIS  Isa Claessen                  01   Patrick                                    
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
    NG  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco van Hattum              01   Eurode KZC             1:44.31   151       
          1:44.31
    2.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:46.02   144       
          1:46.02
    3.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         1:55.16   112       
          1:55.16
    4.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers         2:01.49    95       
          2:01.49
    5.  Benjamien Souag               01   Eurode KZC             2:20.40    62       
          2:20.40



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
24-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:32.23   214       
          1:32.23
    2.  Jenny van de Ven              02   Eurode KZC             1:39.42   171       
          1:39.42
    3.  Evie Camp                     02   Patrick                1:40.82   164       
          1:40.82
    4.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:42.02   158       
          1:42.02
    5.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:48.84   130       
          1:48.84
    6.  Lisa Snoeijs                  02   De Roersoppers         1:49.10   129       
          1:49.10
    7.  Britt De Jong                 02   Eurode KZC             1:49.57   128       
          1:49.57
    8.  Tara Rademakers               02   Patrick                2:01.64    93       
          2:01.64
    9.  Anouk Perriëns                02   Patrick                2:13.78    70       
          2:13.78



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Roersoppers