Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Alle, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Dames, 1500m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder



Programmanr. 1
23-3-2013 - 6:00
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tim CohenWZ&PC PurmerendNT2003006853:21.94
50m:48.18200m:3:21.94
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:33.032003010063:37.17
50m:52.44200m:3:37.17
3.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend3:47.662003010043:45.12
50m:53.69200m:3:45.12
4.Stanley HauWZ&PC PurmerendNT2003006553:45.21
50m:56.14200m:3:45.21
5.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend3:42.372003011183:50.79
50m:55.91200m:3:50.79
6.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend4:04.042003014803:56.51
50m:54.86200m:3:56.51
7.Barry SchotWZ&PC PurmerendNT2003003213:57.55
50m:1:06.11200m:3:57.55
8.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend3:43.422003004943:57.59
50m:56.15200m:3:57.59
9.Anne van MarisWZ&PC PurmerendNT2004004524:11.05
50m:1:01.28200m:4:11.05


<< TOP >>
Programmanr. 2
23-3-2013 - 6:10
800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ouassima QuandilDwtNT20010294811:54.97
50m:37.36100m:1:20.26200m:2:50.06400m:5:52.34800m:11:54.97
2.Elroy SchotWZ&PC PurmerendNT20020068912:22.04
50m:39.04100m:1:24.52200m:2:58.10400m:6:10.75800m:12:22.04
3.Kim GroeneveldEd-Vo13:43.0020010092412:23.27
50m:38.39100m:1:22.58200m:2:54.73400m:6:06.21800m:12:23.27
4.Danique BernardEd-VoNT20020022412:29.10
50m:41.60100m:1:27.56200m:3:03.06400m:6:17.52800m:12:29.10
5.Ruud VeermanEd-VoNT20020058513:02.91
50m:41.20100m:1:28.32200m:3:03.72400m:6:25.14800m:13:02.91
6.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT20010176213:09.38
50m:43.33100m:1:32.02200m:3:12.09400m:6:32.93800m:13:09.38
7.Calina van der LemEd-VoNT20020008613:25.82
50m:41.30100m:1:29.57200m:3:09.09400m:6:32.64800m:13:25.82
8.Stefano JonjicWZ&PC PurmerendNT20020099914:13.56
50m:44.16100m:1:33.91200m:3:20.54400m:6:58.58800m:14:13.56
9.Jennifer de RooijWZ&PC PurmerendNT20010225814:55.06
50m:49.60100m:1:42.63200m:3:33.68400m:7:22.81800m:14:55.06
10.Marc van MarisWZ&PC PurmerendNT20020170315:21.25
50m:48.46100m:1:43.75200m:3:39.57400m:7:38.63800m:15:21.25
11.Benthe MastWZ&PC PurmerendNT20010471417:09.12
50m:58.84100m:2:02.77200m:4:13.62400m:8:39.39800m:17:09.12


<< TOP >>
Programmanr. 3
23-3-2013 - 6:40
Dames, 1500m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elena PeetersZwemvereniging HoornNT19960369020:09.54
50m:35.22100m:1:13.80200m:2:34.48400m:5:16.20800m:10:39.091500m:20:09.54
2.Moïse Shae TimmerWZ&PC PurmerendNT19990329221:06.08
50m:39.83100m:1:22.26200m:2:47.36400m:5:39.36800m:11:24.561500m:21:06.08
3.Michelle VerhoevenEd-VoNT20000192222:02.26
50m:37.53100m:1:19.22200m:2:46.79400m:5:49.03800m:11:46.711500m:22:02.26
4.Elvira KorthagenWZ&PC PurmerendNT19980100422:07.86
50m:38.00100m:1:19.73200m:2:45.77400m:5:46.87800m:11:46.231500m:22:07.86
5.Yvette RoozenDwtNT19800092622:34.70
50m:39.67100m:1:23.58200m:2:53.06400m:5:55.20800m:12:01.091500m:22:34.70
6.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT19990289223:28.43
50m:41.45100m:1:26.53200m:2:57.72400m:6:06.42800m:12:26.951500m:23:28.43
7.Desiree van der LemEd-VoNT19680028224:11.10
50m:38.99100m:1:23.55200m:2:58.43400m:6:12.65800m:12:49.561500m:24:11.10
8.Sharon van der LemEd-VoNT19980027024:11.94
50m:38.63100m:1:25.44200m:3:02.55400m:6:11.26800m:12:48.291500m:24:11.94


<< TOP >>
Programmanr. 4
23-3-2013 - 7:00
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sverre OelenWZ&PC Purmerend17:53.6419900214719:05.23
50m:33.39100m:1:09.67200m:2:22.37400m:4:52.08800m:9:54.801500m:19:05.23
2.Kaspur van der LemEd-Vo20:15.1319960027919:06.81
50m:31.26100m:1:07.11200m:2:23.71400m:4:56.93800m:10:06.851500m:19:06.81
3.Sander DorlandWZ&PC PurmerendNT19990264319:15.87
50m:33.77100m:1:11.19200m:2:28.31400m:5:06.45800m:10:21.681500m:19:15.87
4.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT20000034919:51.30
50m:33.86100m:1:12.06200m:2:31.15400m:5:12.32800m:10:36.131500m:19:51.30
5.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend22:47.0019970360921:04.48
50m:33.82100m:1:14.27200m:2:39.54400m:5:32.42800m:11:09.971500m:21:04.48
6.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend20:50.0019970303321:07.07
50m:34.75100m:1:15.50200m:2:38.51400m:5:28.51800m:11:09.061500m:21:07.07
7.Vito MeijWZ&PC Purmerend26:37.1619990077721:48.77
50m:35.22100m:1:17.09200m:2:44.45400m:5:40.82800m:11:35.801500m:21:48.77
8.Abdelrahman MohamedDwtNT19980523722:02.14
50m:36.28100m:1:17.86200m:2:43.16400m:5:38.25800m:11:31.991500m:22:02.14
9.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT19990271722:22.88
50m:36.40100m:1:19.33200m:2:47.70400m:5:42.67800m:11:42.941500m:22:22.88
10.Nico MakZwemvereniging HoornNT19950583122:28.57
50m:37.87100m:1:21.33200m:2:50.00400m:5:50.61800m:11:53.731500m:22:28.57
11.Jordi van der LemEd-VoNT20000018923:37.71
50m:40.83100m:1:28.56200m:3:04.34400m:6:16.19800m:12:38.611500m:23:37.71
DISRick NobelsZwemvereniging HoornNT199505569
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF
50m:31.13100m:1:06.42200m:2:20.13400m:4:51.05800m:9:56.73