Nr. 1. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Alle, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Alle, 1500m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 4. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Alle, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 6. Alle, 400m wisselslag  12 jaar en ouder


LAC deel 1/2 Vrije slag en wisselslag
2013-03-24


Programmanr. 1
24-3-2013 - 15:45
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Merle StavorinusZpd7:24.422004001387:34.49
50m:
100m:
46.90
1:42.38
46.90
55.48
200m:
300m:
3:39.11
5:38.59
1:56.73
1:59.48
400m:7:34.491:55.90


<< TOP >>
Programmanr. 2
24-3-2013 - 15:54
800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 5 en Junioren 1, Meisjes

1.Janneke WeilandOrca12:21.7020010012811:58.39
50m:
100m:
200m:
37.82
1:21.16
2:51.48
37.82
43.34
1:30.32
300m:
400m:
500m:
4:22.51
5:53.67
7:25.86
1:31.03
1:31.16
1:32.19
600m:
700m:
800m:
8:56.80
10:28.00
11:58.39
1:30.94
1:31.20
1:30.39
2.Nynke ZandstraWetterwille13:02.0220020204412:26.17
50m:
100m:
200m:
38.83
1:24.89
3:01.08
38.83
46.06
1:36.19
300m:
400m:
500m:
4:34.08
6:10.04
7:46.95
1:33.00
1:35.96
1:36.91
600m:
700m:
800m:
9:22.33
10:57.70
12:26.17
1:35.38
1:35.37
1:28.47
3.Ingrid de Vriesde Granaet12:33.4820010050012:37.09
50m:
100m:
200m:
38.99
1:23.52
2:58.77
38.99
44.53
1:35.25
300m:
400m:
500m:
4:33.92
6:10.30
7:47.61
1:35.15
1:36.38
1:37.31
600m:
700m:
800m:
9:26.17
11:03.24
12:37.09
1:38.56
1:37.07
1:33.85
4.Liya JansenWetterwilleNT20020150215:54.57
50m:
100m:
200m:
49.64
1:46.69
3:47.57
49.64
57.05
2:00.88
300m:
400m:
500m:
5:51.58
7:57.99
10:05.46
2:04.01
2:06.41
2:07.47
600m:
700m:
800m:
12:08.44
14:06.69
15:54.57
2:02.98
1:58.25
1:47.88

Minioren 5 en 6, Jongens

1.Marcel DelfstraOrca11:43.4420010003711:30.94
50m:
100m:
200m:
37.69
1:20.37
2:50.24
37.69
42.68
1:29.87
300m:
400m:
500m:
4:20.89
5:50.06
7:18.11
1:30.65
1:29.17
1:28.05
600m:
700m:
800m:
8:45.47
10:10.79
11:30.94
1:27.36
1:25.32
1:20.15


<< TOP >>
Programmanr. 3
24-3-2013 - 16:09
1500m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Senioren 1 en ouder, Dames

1.Johanna de BoerZpd20:38.1419940394420:10.56
50m:
100m:
200m:
300m:
33.73
1:11.24
2:28.87
3:47.78
33.73
37.51
1:17.63
1:18.91
400m:
500m:
600m:
700m:
5:07.54
6:28.36
7:50.42
9:12.42
1:19.76
1:20.82
1:22.06
1:22.00
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:34.94
11:57.71
13:20.36
14:42.64
1:22.52
1:22.77
1:22.65
1:22.28
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
16:05.94
17:29.02
18:51.02
20:10.56
1:23.30
1:23.08
1:22.00
1:19.54
2.Nynke VlietstraWetterwille22:04.5219890711021:53.45
50m:
100m:
200m:
300m:
38.13
1:19.00
2:44.73
4:10.42
38.13
40.87
1:25.73
1:25.69
400m:
500m:
600m:
700m:
5:38.23
7:07.02
8:36.57
10:06.00
1:27.81
1:28.79
1:29.55
1:29.43
800m:
900m:
1000m:
1100m:
11:35.39
13:04.73
14:32.82
16:01.60
1:29.39
1:29.34
1:28.09
1:28.78
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
17:31.07
19:01.00
20:30.80
21:53.45
1:29.47
1:29.93
1:29.80
1:22.65

Jeugd 1 en 2, Meisjes

1.Nynke YtsmaWetterwille22:02.2719970079222:19.93
50m:
100m:
200m:
300m:
37.86
1:20.90
2:48.21
4:16.68
37.86
43.04
1:27.31
1:28.47
400m:
500m:
600m:
700m:
5:46.61
7:17.30
8:48.68
10:18.61
1:29.93
1:30.69
1:31.38
1:29.93
800m:
900m:
1000m:
1100m:
11:48.96
13:17.77
14:47.18
16:18.99
1:30.35
1:28.81
1:29.41
1:31.81
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
17:49.93
19:20.61
20:52.27
22:19.93
1:30.94
1:30.68
1:31.66
1:27.66

Junioren 2 en 3, Meisjes

1.Marijke PoortingaZpd28:43.3119990234026:41.82
50m:
100m:
200m:
300m:
43.58
1:35.18
3:22.43
5:11.55
43.58
51.60
1:47.25
1:49.12
400m:
500m:
600m:
700m:
7:00.91
8:47.87
10:37.12
12:24.82
1:49.36
1:46.96
1:49.25
1:47.70
800m:
900m:
1000m:
1100m:
14:13.89
16:01.34
17:49.93
19:37.24
1:49.07
1:47.45
1:48.59
1:47.31
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
21:25.48
23:15.48
25:02.68
26:41.82
1:48.24
1:50.00
1:47.20
1:39.14
AFGEMMyrthe OffengaOrca20:29.02199901874

Senioren 1 en ouder, Heren

1.Bauke YtsmaWetterwille19:31.7319930131121:08.23
50m:
100m:
200m:
300m:
33.60
1:10.86
2:30.60
3:52.10
33.60
37.26
1:19.74
1:21.50
400m:
500m:
600m:
700m:
5:15.32
6:38.86
8:03.64
9:30.07
1:23.22
1:23.54
1:24.78
1:26.43
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:54.54
12:21.89
13:50.45
15:18.23
1:24.47
1:27.35
1:28.56
1:27.78
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
16:45.04
18:12.57
19:40.73
21:08.23
1:26.81
1:27.53
1:28.16
1:27.50

Jeugd 1 en 2, Jongens

1.Matthijs JansenWetterwille20:14.5119960237920:28.74
50m:
100m:
200m:
300m:
33.37
1:11.62
2:31.12
3:53.02
33.37
38.25
1:19.50
1:21.90
400m:
500m:
600m:
700m:
5:15.02
6:38.12
8:00.84
9:24.87
1:22.00
1:23.10
1:22.72
1:24.03
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:47.56
12:09.21
13:33.49
14:57.31
1:22.69
1:21.65
1:24.28
1:23.82
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
16:21.27
17:43.62
19:06.62
20:28.74
1:23.96
1:22.35
1:23.00
1:22.12
2.Lennart van LigtenbergWetterwille20:52.9719950195122:18.35
50m:
100m:
200m:
300m:
33.19
1:12.09
2:36.72
4:04.42
33.19
38.90
1:24.63
1:27.70
400m:
500m:
600m:
700m:
5:33.83
7:05.08
8:38.86
10:10.48
1:29.41
1:31.25
1:33.78
1:31.62
800m:
900m:
1000m:
1100m:
11:42.44
13:15.99
14:48.66
16:19.54
1:31.96
1:33.55
1:32.67
1:30.88
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
17:48.16
19:20.33
20:52.83
22:18.35
1:28.62
1:32.17
1:32.50
1:25.52

Junioren 3 en 4, Jongens

1.Mirko van LigtenbergWetterwille19:17.9219980073519:22.93
50m:
100m:
200m:
300m:
28.69
1:04.98
2:22.29
3:39.70
28.69
36.29
1:17.31
1:17.41
400m:
500m:
600m:
700m:
4:58.94
6:18.12
7:37.82
8:57.29
1:19.24
1:19.18
1:19.70
1:19.47
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:17.22
11:36.46
12:55.75
14:14.42
1:19.93
1:19.24
1:19.29
1:18.67
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
15:34.24
16:53.03
18:12.06
19:22.93
1:19.82
1:18.79
1:19.03
1:10.87
2.Bart WeilandWetterwille20:09.7219970077719:38.92
50m:
100m:
200m:
300m:
32.16
1:08.60
2:24.45
3:41.45
32.16
36.44
1:15.85
1:17.00
400m:
500m:
600m:
700m:
5:00.10
6:19.48
7:39.92
9:00.51
1:18.65
1:19.38
1:20.44
1:20.59
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:20.54
11:40.23
13:00.02
14:20.64
1:20.03
1:19.69
1:19.79
1:20.62
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
15:41.20
17:01.36
18:22.16
19:38.92
1:20.56
1:20.16
1:20.80
1:16.76
AFGEMPatrick de RoosZpd20:02.14199702071

Junioren 1 en 2, Jongens

AFGEMNoah Vincent StavorinusZpd24:32.67200000359


<< TOP >>
Programmanr. 4
24-3-2013 - 17:01
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Myrthe NatzijlZPC StadskanaalNT2004000763:01.58
50m:40.6240.62200m:3:01.582:20.96


<< TOP >>
Programmanr. 5
24-3-2013 - 17:05
200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 5 en Junioren 1, Meisjes

1.Ingrid de Vriesde Granaet3:01.712001005003:04.98
50m:42.2642.26200m:3:04.982:22.72
2.Nynke ZandstraWetterwille3:14.802002020443:24.65
50m:46.9046.90200m:3:24.652:37.75
3.Liya JansenWetterwille3:40.862002015023:52.13
50m:47.4547.45200m:3:52.133:04.68
AFGEMJanneke WeilandOrca2:56.84200100128


<< TOP >>
Programmanr. 6
24-3-2013 - 17:11
400m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 2 en 3, Meisjes

1.Danieke van der Kooide GranaetNT2000005525:59.01
50m:36.4836.48100m:1:20.7844.30400m:5:59.014:38.23