Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Alle, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 3. Alle, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 8. Alle, 25m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 9. Alle, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 14. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  Minioren 5 en later


Friese Vijf deel 4
2013-03-23


Programmanr. 1
23-3-2013 - 16:00
Gemengd, 4 x 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'543:08.673:06.58
Dagmar Bosch
Bram van Beekhuizen
98
98
45.02Arnoud Martens
Liza Scheenstra
96
01
2.Orca 1OrcaNT3:17.85
Fons Dijksma
Demic Postma
01
01
52.16Leon Hoedemaker
Jorn Stavenga
00
98
3.F.Z.C.'54 2F.Z.C.'543:34.033:24.45
Esmee van der Meer
Tjesse Bottema
00
99
49.23Femke Sijtsma
Remco Rodenhuis
01
98
DISWetterwille 1Wetterwille2:57.29
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
Lieuwe Minnema
Douwina Woudwijk
00
99
43.19Niels de Boer
Beau Boogaart
99
96

BMOrca 2OrcaNT3:32.90
Ilse Journée
Mirthe Steenstra
00
01
49.26Rixt Steenstra
Nikka Markic
99
02


<< TOP >>
Programmanr. 2
23-3-2013 - 16:05
25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
6 - 7 jaar, Jongens

1.Djurre van der WalF.Z.C.'5427.3620050030125.05
2.Jasper DijksOrca29.8420050010925.98
3.Thomas HaitsmaF.Z.C.'5428.4520050003726.76
4.Andries VisserWetterwille30.9020050031530.12

6 - 7 jaar, Meisjes

1.Lois Smitde Granaet22.3120050021421.02
2.Naomi VellingaWetterwille23.5020050050422.22
3.Ambersophie BakkerOrca26.5720050020626.15
4.Maike van der Heidede Granaet33.4520050082826.26
5.Kim van Asde Granaet26.1320050052227.16
6.Pascalle Graafsmade Granaet30.2420050052428.64
7.Tara BloemOrca33.3220050020831.06
8.Amelie WortelOrcaNT20050081435.64
9.Fleur BosOrcaNT20050067441.75
10.Leondra van SlootenOrcaNT20060030856.99


<< TOP >>
Programmanr. 3
23-3-2013 - 16:10
25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Jongens

1.Jesse van OeneWetterwille18.8920030202717.57
2.Douwe Smitde Granaet19.3220030034518.72
3.Clayton van 't GeloofOrca22.6820040041920.82
4.Wierd Jacob HolwerdaWetterwille20.2720030203121.16
Nouri VriesWetterwille24.1020030202921.16
6.Niels van der MeulenOrca24.3420030202121.55
7.Sybren DeelstraWetterwilleNT20040134722.16
8.Andreas TsingrosF.Z.C.'5425.0020040103722.64
9.Jarno MulderOrca25.3420040042124.08
10.Bas ZuidemaOrca25.3120040106124.54
11.Jouke JilderdaWetterwille28.7420030059125.89
12.Robin BosmaOrcaNT20040144725.92
13.Boris LeijF.Z.C.'54NT20030236727.82
14.Vito KuperusF.Z.C.'54NT20040138931.40
15.Stan KrolOrcaNT20030232531.92
AFGEMKai ZwerverF.Z.C.'5421.03200401175

Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Lisa van Asde Granaet21.0720030179020.10
2.Agnes MartensF.Z.C.'5425.1220030244820.85
3.Marije de VriesOrca30.9120030249820.88
Emma Graafsmade Granaet20.8720030252420.88
5.Talitha GatsonidesZpd22.3920030082620.89
6.Margreet BoschZpd24.0720040047022.33
7.Ellen Bente de BoerF.Z.C.'5432.8220040140022.74
8.Lianne Meinsmade GranaetNT20030299422.86
9.Fabiënne van Dijkde GranaetNT20040199423.51
10.Mirthe van de BeekOrca25.9720040174024.07
11.Lieke van DalenOrcaNT20030299224.32
12.Jennifer ZwerverOrca28.1720040085824.70
13.Bryanne SietsmaWetterwille27.2820030250025.47
14.Kaylee BokmaZpd27.2620040097225.67
15.Jente SteenstraOrca28.2620040144826.21
16.Fabienne GijsenWetterwilleNT20040195427.88
17.Denise PouwF.Z.C.'5428.0620030245028.07
18.Danitsja WijmaWetterwille31.1320030250229.03
19.Elmayra WijmaWetterwille35.8020040145629.45
20.Jennifer van der MeerWetterwille36.8420030250429.54
21.Maaike WalderveenOrca31.2220040145230.60
22.Jildou Renate OffringaWetterwilleNT20040195631.02
23.Pietsje HooglandWetterwilleNT20030287032.91
24.Lisanne PronkOrcaNT20030299034.78
AFGEMLieke Visserde Granaet20.14200400666


<< TOP >>
Programmanr. 4
23-3-2013 - 16:23
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jurre BroekstraF.Z.C.'5440.7720020148339.14
2.Fons DijksmaOrca44.7020010353341.66
3.Sieger Koopmansde Granaet46.2020020236942.64
4.Romke LiezengaZpd45.8020010360345.67
5.Maico LanghoutF.Z.C.'54NT20020221546.95
6.Stefanos TsingrosF.Z.C.'5456.1120010400953.10
7.Jelmer WielengaF.Z.C.'5448.4720020239153.43
8.Sven WijmaWetterwille1:09.652001040551:01.17
9.Erwin Noordhuisde Granaet46.842002005751:02.08
AFGEMTaede TerpstraZpd52.44200104299


<< TOP >>
Programmanr. 5
23-3-2013 - 16:27
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Demic PostmaOrca42.5420010411837.33
2.Liza ScheenstraF.Z.C.'5441.4920010427641.26
3.Laura de BoerWetterwille45.1620010295641.87
4.Nikka MarkicOrcaNT20020184243.29
5.Femke SijtsmaF.Z.C.'5443.0820010418044.54
6.Mirthe SteenstraOrca51.7920010479845.41
7.Myrthe SietsmaWetterwille55.1420020385445.57
8.Lisanne HaitsmaF.Z.C.'5447.6920020170247.42
9.Lisanne RinzemaWetterwilleNT20020429449.53
10.Mika BatenburgF.Z.C.'5456.2320020404450.87
11.Jonna BlaauwOrca51.2920010412052.36
12.Marije BrandsmaWetterwilleNT20020439453.45
13.Wendy BeersOrca56.9420010411654.14
14.Laura TerpstraWetterwille1:01.5420020385256.25
15.de Eva BoerOrcaNT2002043061:07.31
AFGEMCarlijn ZuidemaOrca55.14200104802


<< TOP >>
Programmanr. 6
23-3-2013 - 16:35
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 3 en 4

1.Remco RodenhuisF.Z.C.'5453.1019980491552.22
2.Bram van BeekhuizenF.Z.C.'541:00.9919980542352.39

Jeugd 1 en 2

1.Arnoud MartensF.Z.C.'54NT19960560345.07

Junioren 1 en 2

1.Lieuwe MinnemaWetterwille40.8020000175544.29
2.Leon HoedemakerOrcaNT20000453546.21
3.Niels de BoerWetterwille44.9919990270946.90
4.Mark VangerWetterwille50.2919990456550.33
5.Tjesse BottemaF.Z.C.'5450.1719990438952.32


<< TOP >>
Programmanr. 7
23-3-2013 - 16:40
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jeugd 1 en 2

1.Dagmar BoschF.Z.C.'5442.8919980606643.09
2.Cecilia HoekstraWetterwille49.7319980600246.37
DISJorn StavengaOrcaNT199806372
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Senioren 1 en ouder

1.Beau BoogaartWetterwille56.5319960667056.75
AFGEMRixt AltenburgZpd48.87199605206

Junioren 2 en 3

1.Douwina WoudwijkWetterwille42.0919990118440.83
2.Esmee van der MeerF.Z.C.'5449.2420000584246.14
3.Ilse JournéeOrca48.8820000453748.33
4.Petra de SchiffartF.Z.C.'5457.7520000601256.57
5.Rixt SteenstraOrca1:02.9519990604259.10


<< TOP >>
Programmanr. 8
23-3-2013 - 16:59
25m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
6 - 7 jaar, Meisjes

1.Lois Smitde Granaet28.6120050021428.86
2.Naomi VellingaWetterwille31.2220050050429.34
3.Ambersophie BakkerOrca33.1820050020630.88
4.Maike van der Heidede GranaetNT20050082831.58
5.Kim van Asde Granaet31.3820050052233.23
6.Tara BloemOrca33.4420050020833.95
7.Pascalle Graafsmade Granaet35.7320050052434.50
8.Amelie WortelOrcaNT20050081434.87
9.Fleur BosOrca38.9320050067436.49
10.Leondra van SlootenOrcaNT20060030849.95

6 - 7 jaar, Jongens

1.Thomas HaitsmaF.Z.C.'5429.8720050003728.64
2.Djurre van der WalF.Z.C.'5436.6420050030130.69
3.Jasper DijksOrca33.5020050010931.10
4.Andries VisserWetterwille30.9920050031531.43


<< TOP >>
Programmanr. 9
23-3-2013 - 17:04
25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Agnes MartensF.Z.C.'5425.8520030244825.20
2.Lisa van Asde Granaet25.5220030179025.37
3.Lieke van DalenOrcaNT20030299226.76
4.Ellen Bente de BoerF.Z.C.'5429.9520040140026.94
5.Margreet BoschZpd26.7920040047027.02
6.Emma Graafsmade Granaet26.7420030252427.35
7.Jennifer ZwerverOrca29.0920040085827.36
8.Lianne Meinsmade GranaetNT20030299427.96
9.Marije de VriesOrca31.2520030249828.09
10.Bryanne SietsmaWetterwille27.6420030250028.66
11.Fabienne GijsenWetterwille30.8720040195429.99
12.Jente SteenstraOrca29.8820040144830.05
13.Jennifer van der MeerWetterwille31.7220030250430.16
14.Talitha GatsonidesZpd29.0620030082630.18
15.Fabiënne van Dijkde Granaet28.9220040199430.78
16.Denise PouwF.Z.C.'5430.6820030245030.98
17.Maaike WalderveenOrca34.3320040145231.09
18.Jildou Renate OffringaWetterwille33.0620040195631.54
19.Danitsja WijmaWetterwille31.7220030250231.83
20.Elmayra WijmaWetterwille34.8520040145631.99
21.Mirthe van de BeekOrcaNT20040174032.74
22.Pietsje HooglandWetterwille37.1320030287034.26
23.Kaylee BokmaZpd38.4020040097239.80
24.Lisanne PronkOrcaNT20030299040.49
AFGEMLieke Visserde Granaet29.09200400666

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Douwe Smitde Granaet24.9120030034523.67
2.Jesse van OeneWetterwille25.4420030202725.64
3.Clayton van 't GeloofOrca28.5920040041926.80
4.Jarno MulderOrca27.7520040042127.20
5.Jouke JilderdaWetterwille27.5320030059127.37
6.Boris LeijF.Z.C.'54NT20030236727.62
7.Niels van der MeulenOrca33.2820030202128.45
8.Nouri VriesWetterwille26.8120030202928.66
9.Wierd Jacob HolwerdaWetterwille28.4120030203129.39
10.Bas ZuidemaOrca31.0020040106129.99
11.Sybren DeelstraWetterwilleNT20040134730.42
12.Andreas TsingrosF.Z.C.'5431.4720040103730.86
13.Vito KuperusF.Z.C.'54NT20040138932.21
14.Stan KrolOrcaNT20030232532.56
15.Robin BosmaOrcaNT20040144732.74
AFGEMKai ZwerverF.Z.C.'5421.48200401175


<< TOP >>
Programmanr. 10
23-3-2013 - 17:18
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmer WielengaF.Z.C.'5450.6220020239150.74
2.Jurre BroekstraF.Z.C.'5453.7120020148352.62
3.Fons DijksmaOrca55.2520010353353.51
4.Maico LanghoutF.Z.C.'5454.1920020221555.92
5.Sieger Koopmansde Granaet1:01.0020020236959.69
6.Romke LiezengaZpd1:00.732001036031:03.57
7.Sven WijmaWetterwille1:07.842001040551:04.32
8.Erwin Noordhuisde Granaet1:03.432002005751:05.61
9.Stefanos TsingrosF.Z.C.'54NT2001040091:11.67
AFGEMTaede TerpstraZpd59.72200104299


<< TOP >>
Programmanr. 11
23-3-2013 - 17:23
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Demic PostmaOrca52.5120010411848.74
2.Liza ScheenstraF.Z.C.'5449.9820010427650.87
3.Femke SijtsmaF.Z.C.'5454.1920010418054.45
4.Nikka MarkicOrca55.8620020184254.60
5.Lisanne HaitsmaF.Z.C.'5454.6320020170257.83
6.Mirthe SteenstraOrcaNT20010479858.55
Lisanne RinzemaWetterwilleNT20020429458.55
8.Myrthe SietsmaWetterwilleNT20020385459.19
9.Jonna BlaauwOrcaNT2001041201:01.17
10.de Eva BoerOrcaNT2002043061:05.98
11.Wendy BeersOrca1:09.622001041161:06.72
12.Laura TerpstraWetterwille1:17.192002038521:12.89
DISLaura de BoerWetterwille47.90200102956
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISMarije BrandsmaWetterwilleNT200204394
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISMika BatenburgF.Z.C.'541:01.53200204044
AL - Tijdens het water verlaten een deelnemer gehinderd die de race nog niet heeft beëindigd.
AFGEMCarlijn ZuidemaOrcaNT200104802


<< TOP >>
Programmanr. 12
23-3-2013 - 17:30
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jeugd 1 en 2

1.Arnoud MartensF.Z.C.'5439.9019960560338.59

Junioren 3 en 4

1.Bram van BeekhuizenF.Z.C.'5444.0819980542342.80
2.Remco RodenhuisF.Z.C.'5444.3419980491543.94

Junioren 1 en 2

1.Lieuwe MinnemaWetterwille34.3920000175533.79
2.Niels de BoerWetterwille35.5219990270934.78
3.Leon HoedemakerOrcaNT20000453541.29
4.Mark VangerWetterwille41.5319990456541.98
5.Tjesse BottemaF.Z.C.'5447.5919990438946.91


<< TOP >>
Programmanr. 13
23-3-2013 - 17:34
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Senioren 1 en ouder

1.Beau BoogaartWetterwille38.9219960667037.89
AFGEMRixt AltenburgZpd36.66199605206

Jeugd 1 en 2

1.Dagmar BoschF.Z.C.'5436.5919980606636.12
2.Cecilia HoekstraWetterwille39.3119980600241.73
3.Jorn StavengaOrcaNT19980637242.00

Junioren 2 en 3

1.Douwina WoudwijkWetterwille32.8719990118433.41
2.Ilse JournéeOrca40.6220000453738.67
3.Esmee van der MeerF.Z.C.'5442.1420000584238.69
4.Petra de SchiffartF.Z.C.'5446.9720000601246.22
5.Rixt SteenstraOrca56.2119990604251.54


<< TOP >>
Programmanr. 14
23-3-2013 - 17:39
Gemengd, 4 x 25m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 3Wetterwille1:45.331:46.64
Nouri Vries
Lisanne Rinzema
03
02
Jesse van Oene
Myrthe Sietsma
03
02
2.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'541:38.391:46.73
Lisanne Haitsma
Agnes Martens
02
03
Jelmer Wielenga
Andreas Tsingros
02
04
3.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'541:55.311:46.82
Ellen Bente de Boer
Maico Langhout
04
02
Denise Pouw
Jurre Broekstra
03
02
4.de Granaet 1de Granaet1:44.691:48.72
Sieger Koopmans
Emma Graafsma
02
03
Douwe Smit
Lisa van As
03
03
5.Orca 1OrcaNT1:53.85
Jarno Mulder
Marije de Vries
04
03
Clayton van 't Geloof
Jennifer Zwerver
04
04
6.Wetterwille 4Wetterwille1:54.052:01.82
Wierd Jacob Holwerda
Bryanne Sietsma
03
03
Sybren Deelstra
Marije Brandsma
04
02
7.Orca 2OrcaNT2:02.72
Bas Zuidema
Lieke van Dalen
04
03
Stan Krol
Mirthe van de Beek
03
04
AFGEMF.Z.C.'54 3F.Z.C.'542:03.49