2013-03-10 EON competitie deel 4
Purmerend (NED),    10-3-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 200m vrije slag           Heren Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             7:37.43   715       
        Timon Evenhuis, 90                     Thom de Boer, 91
        Oliver Brache, 96                      Ruben Dekker, 93
            26.10    55.17  1:52.89  7:37.43

    2.  Daw 1                              Daw                    8:10.08   581       
        Jorrick Druyven, 94                    Felix Geenen, 95
        Jan Peereboom, 95                      Lars van der Velden, 98
            26.38    56.94  2:00.74  8:10.08

    3.  Wzpc 1                             Wzpc                   8:34.16   503       
        Kevin Lebis, 81                        Remy Naporowski, 93
        Sverre Oelen, 90                       Carlo Kemp, 96
            28.13    59.28  2:07.37  8:34.16

    4.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn   8:59.36   436       
        Nico Mak, 95                           Guus van Beveren, 96
        Jasper Smits, 96                       Alphonse de Koster, 96
            29.19  1:03.39  2:15.12  8:59.36




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaylin Stel                   01   De Dolfijn               36.31   302       
    2.  Stephania Bos                 01   Daw                      38.12   261       
    3.  Céline Fouzaï                 02   De Dolfijn               40.46   218       
    4.  Emma Domartini                02   De Dolfijn               41.98   195       
    5.  Jente Dekker                  01   Daw                      42.06   194       
    6.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                     42.69   186       
    7.  Sarah el Bacha                02   De Dolfijn               43.26   178       
    8.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                     44.15   168       
    9.  Ada Dolanay                   03   De Dolfijn               45.80   150  FJ 1 
   10.  Celine Gitzels                01   Zwemvereniging Hoorn     45.80   150  FJ 2 
   11.  Sharan Keizer                 01   De Dolfijn               46.09   148       
   12.  Tanja Sajinovic               02   De Dolfijn               46.34   145       
   13.  Kim Schooneman                03   Wzpc                     48.28   128       
   14.  Emina Agovic                  01   De Dolfijn               48.51   126       
   15.  Lisa Moerkens                 03   Wzpc                     50.82   110       
   16.  Yamilla Brinkhuijsen          03   Wzpc                     53.07    96       
   17.  Yvonne Klimmert               02   Zwemvereniging Hoorn     54.34    90       
   18.  Yara Golverdingen             03   Wzpc                     54.41    89       
   19.  Feia Persad                   02   Zwemvereniging Hoorn     54.81    88       
   20.  Mabel Farenhorst              03   Wzpc                     54.93    87       
   21.  Zofia Sens                    02   De Dolfijn               55.00    87       
   22.  Tessa Takken                  03   Zwemvereniging Hoorn     55.41    85       
   23.  Margot Roelofs                01   De Dolfijn               55.97    82       
   24.  Zefanya Retz                  01   Zwemvereniging Hoorn     56.39    80       
   25.  Marjolein Dijns               03   De Dolfijn               59.91    67       
   26.  Merel Wouda                   02   Zwemvereniging Hoorn   1:03.37    56       
 AFGEM  Nada el Bachaoui              01   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Kenza Bole                    02   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4,5,6
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Smit               01   De Dolfijn             1:11.21   251       
            33.99  1:11.21
    2.  Elroy Schot                   02   Wzpc                   1:11.90   244       
            34.14  1:11.90
    3.  Valdemar de Jong              01   De Dolfijn             1:12.07   242       
            34.56  1:12.07
    4.  Nick Stikkelman               01   Daw                    1:14.44   220       
            34.53  1:14.44
    5.  Tristan Detmers               02   Zwemvereniging Hoorn   1:18.14   190       
            36.71  1:18.14
    6.  Peer van Bemmelen             01   De Dolfijn             1:18.75   185       
            37.16  1:18.75
    7.  Tim Cohen                     03   Wzpc                   1:19.50   180       
            37.55  1:19.50
    8.  Roel Wit                      02   Daw                    1:19.83   178       
            36.64  1:19.83
    9.  Koen Becker                   01   Zwemvereniging Hoorn   1:23.51   155       
            40.58  1:23.51
   10.  Barry Schot                   03   Wzpc                   1:26.14   141       
            41.32  1:26.14
   11.  Maurits Sebastiaan Bos        02   Daw                    1:26.64   139       
            40.30  1:26.64
   12.  Stefano Jonjic                02   Wzpc                   1:27.12   137       
            41.28  1:27.12
   13.  Stefan Kerssens               02   De Dolfijn             1:27.72   134       
            40.22  1:27.72
   14.  Brammert Drewes               02   De Dolfijn             1:29.47   126       
            40.32  1:29.47
   15.  Stanley Hau                   03   Wzpc                   1:29.81   125       
            40.61  1:29.81
   16.  Max Pera                      01   Zwemvereniging Hoorn   1:29.94   124       
            41.10  1:29.94
   17.  Marc van Maris                02   Wzpc                   1:35.56   104       
            44.25  1:35.56
   18.  Vincent Dragt                 01   Zwemvereniging Hoorn   1:36.55   100       
            46.05  1:36.55
   19.  Lars Kaptein                  03   Zwemvereniging Hoorn   1:47.01    74       
            48.65  1:47.01
   DIS  Jeroen Rekvelt                01   De Dolfijn                            VRA  
 AFGEM  Emiel Van Arkel               01   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Anvar Veldt                   01   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 400m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Naomi Visser                  99   De Dolfijn             4:46.13   553       
            30.85  1:06.53  2:19.32  4:46.13
    2.  Denise Boonstra               99   Daw                    4:48.81   538       
            31.26  1:06.54  2:21.39  4:48.81
    3.  Rafaëlla van Nee              99   De Dolfijn             4:54.54   507       
            31.15  1:05.93  2:20.75  4:54.54
    4.  Senna Limburg                 99   De Dolfijn             4:56.93   495       
            32.47  1:08.45  2:24.20  4:56.93
    5.  Moïse Shae Timmer             99   Wzpc                   5:00.35   478       
            33.60  1:09.84  2:26.00  5:00.35
    6.  Bibi Stokvis                  99   De Dolfijn             5:12.46   424       
            32.42  1:09.24  2:28.63  5:12.46
    7.  Leonie Vos                    99   Daw                    5:21.66   389       
            33.56  1:13.47  2:36.53  5:21.66
    8.  Sabrin el Bacha               99   De Dolfijn             5:26.83   371       
            36.09  1:15.39  2:38.19  5:26.83
    9.  Kelsey Sharon Brinkhuijsen    99   Wzpc                   5:33.81   348       
            37.50  1:18.69  2:43.75  5:33.81
   10.  Naomi te Lindert              99   Daw                    5:34.07   347       
            35.92  1:17.53  2:42.79  5:34.07
   11.  Nicolah Cowles                99   Daw                    5:39.50   331       
            37.48  1:19.82  2:46.82  5:39.50
   12.  Demi Brama                    00   De Dolfijn             5:40.15   329       
            36.06  1:17.44  2:45.15  5:40.15
   13.  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                   5:49.09   304       
            38.64  1:21.54  2:50.35  5:49.09
   14.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   5:49.77   302       
            37.27  1:18.54  2:45.66  5:49.77
   15.  Heleen Cestac                 00   Wzpc                   6:20.33   235       
            40.09  1:25.74  3:01.14  6:20.33
   16.  Sanne Baardse                 01   Zwemvereniging Hoorn   6:20.84   234       
            41.08  1:28.10  3:05.70  6:20.84
   17.  Nouna Chelbi                  00   De Dolfijn             6:35.76   209       
            43.35  1:31.41  3:12.08  6:35.76
   18.  Sofie Kaptein                 01   Zwemvereniging Hoorn   7:32.75   139       
            48.06  1:44.35  3:41.09  7:32.75
 AFGEM  Aurian Veldt                  99   De Dolfijn                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bonk Stout                    99   De Dolfijn             1:15.55   398       
            35.44  1:15.55
    2.  Sander Dorland                99   Wzpc                   1:16.72   380       
            35.55  1:16.72
    3.  Joost van Erkelens            99   Daw                    1:16.85   378       
            35.72  1:16.85
    4.  Jens de Groot                 00   Daw                    1:22.41   307       
            39.03  1:22.41
    5.  Erik Bult                     99   Daw                    1:23.47   295       
            39.24  1:23.47
    6.  Ian van Tiel                  00   Wzpc                   1:27.32   258       
            41.62  1:27.32
    7.  Enrico Molly                  00   De Dolfijn             1:27.56   256       
            41.84  1:27.56
    8.  Marc Castricum                00   De Dolfijn             1:28.44   248       
            41.06  1:28.44
    9.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn             1:29.00   243       
            41.44  1:29.00
   10.  Bas Takken                    99   Zwemvereniging Hoorn   1:29.47   240       
            42.51  1:29.47
   11.  Elroy van de Wees             99   Wzpc                   1:34.41   204       
            44.75  1:34.41
   12.  Haron Malash                  00   De Dolfijn             1:34.45   204       
            43.56  1:34.45
   13.  Anouar Aznou                  99   De Dolfijn             1:34.85   201       
            44.13  1:34.85
   14.  Ivar Oldenhof                 00   De Dolfijn             1:35.14   199       
            45.26  1:35.14
   15.  Timo Golverdingen             00   Wzpc                   1:36.83   189       
            45.87  1:36.83
   16.  Devon Jacobs                  99   Wzpc                   1:38.14   181       
            45.98  1:38.14
   17.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn             1:38.37   180       
            47.16  1:38.37
   18.  Kouhei Kinugawa               00   De Dolfijn             1:44.25   151       
            49.66  1:44.25
   19.  Tim van Deursen               00   Zwemvereniging Hoorn   1:45.45   146       
            48.22  1:45.45
   20.  Daniel Broekkamp              99   De Dolfijn             1:45.56   146       
            47.69  1:45.56
   DIS  Dave van der Voet             01   Zwemvereniging Hoorn                  SA   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Dames, 200m vlinderslag             Dames Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn             2:21.87   617       
            31.26  1:08.43  2:21.87
    2.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn             2:24.07   589       
            32.07  1:08.45  2:24.07
    3.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             2:26.47   560       
            32.00  1:09.87  2:26.47
    4.  Tessa Brouwer                 91   De Dolfijn             2:28.24   540       
            31.68  1:08.96  2:28.24
    5.  Melissa Zwaan                 91   Daw                    2:31.85   503       
            34.04  1:13.17  2:31.85
    6.  Brenda Zwarthoed              96   Daw                    2:37.64   449       
            32.64  1:11.07  2:37.64
    7.  Chantal Grove                 94   De Dolfijn             2:41.48   418       
            34.96  1:16.49  2:41.48
    8.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                    2:54.01   334       
            34.85  1:17.45  2:54.01



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Dekker                  93   De Dolfijn               56.84   638       
            27.68    56.84
    2.  Jorrick Druyven               94   Daw                      59.81   547       
            28.52    59.81
    3.  Frank van der Wolff           94   De Dolfijn             1:01.79   496       
            29.81  1:01.79
    4.  Joey Stokx                    93   Daw                    1:02.31   484       
            29.80  1:02.31
    5.  Thom de Boer                  91   De Dolfijn             1:05.00   426       
            31.77  1:05.00
    6.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   1:05.23   422       
            31.27  1:05.23
    7.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                   1:06.09   406       
            31.54  1:06.09
    8.  Vincent Schram                94   Daw                    1:08.32   367       
            32.07  1:08.32
    9.  Mart de Boer                  93   Daw                    1:12.74   304       
            36.08  1:12.74
   10.  Ritchoberto Peternella        93   Wzpc                   1:14.35   285       
            36.13  1:14.35
   11.  Guus van Beveren              96   Zwemvereniging Hoorn   1:15.18   275       
            36.41  1:15.18
   DIS  Richard Stuijt                95   Zwemvereniging Hoorn                  RH   
 AFGEM  Stanley Vleerlaag             85   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 200m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirl de Boer                  97   Daw                    2:43.66   555       
            36.56  1:17.96  2:43.66
    2.  Johnny Mae Hauser             97   De Dolfijn             2:44.28   549       
            37.01  1:19.17  2:44.28
    3.  Serena Stel                   98   De Dolfijn             2:58.09   431       
            40.23  1:26.57  2:58.09
    4.  Noa Oldenhof                  97   De Dolfijn             2:59.82   419       
            40.22  1:26.28  2:59.82
    5.  Anne Noom                     98   De Dolfijn             3:06.64   374       
            41.21  1:28.55  3:06.64
    6.  Silke Jonk                    98   Daw                    3:10.44   352       
            41.10  1:30.29  3:10.44
    7.  Fenke Bosschert               97   Daw                    3:16.33   322       
            44.31  1:32.94  3:16.33
    8.  Daisy de Waal                 98   Zwemvereniging Hoorn   3:18.85   309       
            43.98  1:33.43  3:18.85
    9.  Carline Verhagen              98   De Dolfijn             3:19.79   305       
            44.48  1:35.14  3:19.79
   10.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                   3:32.68   253       
            46.03  1:40.03  3:32.68
   DIS  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn                  AE   




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             1:00.36   533       
            28.76  1:00.36
    2.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn             1:02.53   479       
            30.03  1:02.53
    3.  Lars van der Velden           98   Daw                    1:03.06   467       
            29.84  1:03.06
    4.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             1:04.39   439       
            31.61  1:04.39
    5.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn             1:09.99   341       
            34.04  1:09.99
    6.  Rick Rodrigues de Mercado     97   De Dolfijn             1:11.30   323       
            34.49  1:11.30
    7.  Vito Meij                     99   Wzpc                   1:12.91   302       
            34.91  1:12.91
    8.  Danny Fabian Groen            97   Wzpc                   1:16.02   266       
            36.05  1:16.02
    9.  Timo Hol                      97   Zwemvereniging Hoorn   1:17.42   252       
            37.62  1:17.42
   10.  Adam Malash                   97   De Dolfijn             1:17.44   252       
            38.21  1:17.44
   11.  Tijmen Kuin                   98   De Dolfijn             1:19.55   232       
            39.67  1:19.55
   12.  Dennis Rekvelt                98   De Dolfijn             1:20.09   228       
            39.26  1:20.09
   13.  Mike Andringa                 98   De Dolfijn             1:22.53   208       
            41.57  1:22.53
 AFGEM  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn                       
 AFGEM  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Dames, 200m rugslag         Dames Senioren 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy de Langen                 97   De Dolfijn             2:18.71   647       
            31.72  1:06.81  2:18.71
    2.  Tamara Grove                  96   De Dolfijn             2:23.13   589       
            33.16  1:09.24  2:23.13
    3.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn             2:35.35   461       
            35.94  1:15.28  2:35.35
    4.  Roxann Geenen                 96   Daw                    2:35.78   457       
            34.92  1:13.56  2:35.78
    5.  Mariëlle Vijver               98   De Dolfijn             2:39.27   428       
            36.60  1:16.97  2:39.27
    6.  Laura Stokx                   96   Daw                    2:44.80   386       
            36.25  1:17.04  2:44.80
    7.  Janine Rooker                 96   Wzpc                   2:53.28   332       
            39.93  1:22.91  2:53.28
    8.  Kim Kenbeek                   99   Wzpc                   3:04.82   273       
            42.10  1:29.04  3:04.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oliver Brache                 96   De Dolfijn               52.08   642       
            25.28    52.08
    2.  Lars Haarsma                  96   De Dolfijn               53.41   595       
            25.74    53.41
    3.  Jan Peereboom                 95   Daw                      53.74   584       
            26.01    53.74
    4.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                     54.22   569       
            25.94    54.22
    5.  Alphonse de Koster            96   Zwemvereniging Hoorn     55.86   520       
            26.85    55.86
    6.  Yannick Vijver                96   De Dolfijn               56.13   513       
            27.29    56.13
    7.  Felix Geenen                  95   Daw                      56.53   502       
            26.46    56.53
    8.  Keanu Bos                     95   Daw                      56.93   491       
            27.08    56.93
    9.  Danny Berlemon                96   De Dolfijn               57.91   467       
            27.47    57.91
   10.  Jordi Kerssens                96   De Dolfijn               58.14   461       
            28.14    58.14
   11.  Guus van Beveren              96   Zwemvereniging Hoorn   1:00.52   409       
            28.84  1:00.52
   12.  Klaas Schoute                 95   De Dolfijn             1:03.33   357       
            30.14  1:03.33
   13.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                   1:03.83   348       
            30.03  1:03.83
   14.  Jasper Smits                  96   Zwemvereniging Hoorn   1:04.51   338       
            30.65  1:04.51
 NG.ZA  Max Guthman                   96   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn Knot                90   De Dolfijn               26.10   706       
    2.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn               27.16   627       
    3.  Brenda Zwarthoed              96   Daw                      27.25   621       
    4.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn               28.05   569       
    5.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                     28.62   536       
    6.  Melissa Zwaan                 91   Daw                      28.98   516       
    7.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                      29.11   509       
    8.  Elena Peeters                 96   Zwemvereniging Hoorn     30.68   435       
    9.  Corine Rooker                 92   Wzpc                     32.06   381       
   10.  Manon Wiersma                 96   Zwemvereniging Hoorn     33.47   335       
 NG.ZA  Femke Swier                   93   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                90   De Dolfijn             2:06.97   651       
            27.64  2:06.97
    2.  Rutger Sloof                  88   De Dolfijn             2:15.03   541       
            28.26  2:15.03
    3.  Jorrick Druyven               94   Daw                    2:16.39   525       
            27.80  2:16.39
    4.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn             2:18.68   500       
            28.71  2:18.68
    5.  Nico Mak                      95   Zwemvereniging Hoorn   2:25.95   429       
          2:25.95
    6.  Kevin Lebis                   81   Wzpc                   2:27.10   419  FJ 1 
          2:27.10
    7.  Joey Stokx                    93   Daw                    2:27.10   419  FJ 2 
            30.12  2:27.10
    8.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                   2:35.31   356       
            30.63  2:35.31
    9.  Rick Nobels                   95   Zwemvereniging Hoorn   2:38.40   335       
            31.64  2:38.40
   10.  Vincent Schram                94   Daw                    2:39.52   328       
            32.14  2:39.52
   11.  Ritchoberto Peternella        93   Wzpc                   2:43.33   306       
            32.34  2:43.33
   12.  Richard Stuijt                95   Zwemvereniging Hoorn   3:15.35   178       
            43.53  3:15.35



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaylin Stel                   01   De Dolfijn             1:07.75   426       
            31.95  1:07.75
    2.  Jente Dekker                  01   Daw                    1:12.51   348       
            34.09  1:12.51
    3.  Stephania Bos                 01   Daw                    1:14.43   321       
            35.34  1:14.43
    4.  Sharan Keizer                 01   De Dolfijn             1:17.76   282       
            37.33  1:17.76
    5.  Emina Agovic                  01   De Dolfijn             1:18.54   273       
            37.92  1:18.54
    6.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                   1:19.76   261       
            37.07  1:19.76
    7.  Céline Fouzaï                 02   De Dolfijn             1:19.86   260       
            38.67  1:19.86
    8.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                   1:20.40   255       
            37.83  1:20.40
    9.  Tanja Sajinovic               02   De Dolfijn             1:21.75   242       
            38.94  1:21.75
   10.  Emma Domartini                02   De Dolfijn             1:22.91   232       
            39.69  1:22.91
   11.  Ada Dolanay                   03   De Dolfijn             1:24.82   217       
            39.10  1:24.82
   12.  Kim Schooneman                03   Wzpc                   1:26.48   205       
            40.61  1:26.48
   13.  Sarah el Bacha                02   De Dolfijn             1:26.79   203       
            40.88  1:26.79
   14.  Lisa Moerkens                 03   Wzpc                   1:27.19   200       
            40.36  1:27.19
   15.  Feia Persad                   02   Zwemvereniging Hoorn   1:30.82   177       
            41.90  1:30.82
   16.  Mabel Farenhorst              03   Wzpc                   1:32.00   170       
            44.59  1:32.00
   17.  Tessa Takken                  03   Zwemvereniging Hoorn   1:36.11   149       
            45.30  1:36.11
   18.  Zofia Sens                    02   De Dolfijn             1:37.87   141       
            45.79  1:37.87
   19.  Yvonne Klimmert               02   Zwemvereniging Hoorn   1:39.16   136       
            46.44  1:39.16
   20.  Zefanya Retz                  01   Zwemvereniging Hoorn   1:41.13   128       
            43.00  1:41.13
   21.  Merel Wouda                   02   Zwemvereniging Hoorn   1:41.59   126       
            46.25  1:41.59
   22.  Marjolein Dijns               03   De Dolfijn             1:41.89   125       
            45.57  1:41.89
   23.  Margot Roelofs                01   De Dolfijn             1:43.65   119       
            46.06  1:43.65
   24.  Daphne van Soest              02   Zwemvereniging Hoorn   1:59.76    77       
            54.39  1:59.76
   DIS  Yamilla Brinkhuijsen          03   Wzpc                                  AA   
   DIS  Yara Golverdingen             03   Wzpc                                  AA   
 AFGEM  Nada el Bachaoui              01   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Kenza Bole                    02   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 4,5,6
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Smit               01   De Dolfijn               36.51   212       
    2.  Elroy Schot                   02   Wzpc                     36.73   209       
    3.  Valdemar de Jong              01   De Dolfijn               38.77   177       
    4.  Maurits Sebastiaan Bos        02   Daw                      41.20   148       
    5.  Nick Stikkelman               01   Daw                      43.47   126       
    6.  Tristan Detmers               02   Zwemvereniging Hoorn     45.36   111       
    7.  Peer van Bemmelen             01   De Dolfijn               45.76   108       
    8.  Jeroen Rekvelt                01   De Dolfijn               45.81   107       
    9.  Roel Wit                      02   Daw                      46.72   101       
   10.  Tim Cohen                     03   Wzpc                     48.36    91       
   11.  Stefan Kerssens               02   De Dolfijn               49.25    86       
   12.  Koen Becker                   01   Zwemvereniging Hoorn     49.54    85       
   13.  Brammert Drewes               02   De Dolfijn               50.41    80       
   14.  Barry Schot                   03   Wzpc                     51.05    77       
   15.  Marc van Maris                02   Wzpc                     51.88    74       
   16.  Stanley Hau                   03   Wzpc                     52.92    69       
   17.  Max Pera                      01   Zwemvereniging Hoorn     54.96    62       
   18.  Vincent Dragt                 01   Zwemvereniging Hoorn     59.93    48       
   19.  Stefano Jonjic                02   Wzpc                   1:08.42    32       
   DIS  Lars Kaptein                  03   Zwemvereniging Hoorn                  VC   
 AFGEM  Emiel Van Arkel               01   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Anvar Veldt                   01   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rafaëlla van Nee              99   De Dolfijn             1:13.22   627       
            34.08  1:13.22
    2.  Naomi Visser                  99   De Dolfijn             1:22.45   439       
            39.64  1:22.45
    3.  Senna Limburg                 99   De Dolfijn             1:22.75   435       
            38.18  1:22.75
    4.  Nicolah Cowles                99   Daw                    1:23.76   419       
            38.61  1:23.76
    5.  Bibi Stokvis                  99   De Dolfijn             1:25.18   398       
            39.86  1:25.18
    6.  Denise Boonstra               99   Daw                    1:26.64   379       
            40.86  1:26.64
    7.  Leonie Vos                    99   Daw                    1:28.47   355       
            41.00  1:28.47
    8.  Sabrin el Bacha               99   De Dolfijn             1:29.32   345       
            42.12  1:29.32
    9.  Moïse Shae Timmer             99   Wzpc                   1:30.02   337       
            42.36  1:30.02
   10.  Naomi te Lindert              99   Daw                    1:32.84   308       
            42.25  1:32.84
   11.  Demi Brama                    00   De Dolfijn             1:37.55   265       
            45.72  1:37.55
   12.  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                   1:39.03   253       
            45.80  1:39.03
   13.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   1:41.29   237       
            46.98  1:41.29
   14.  Heleen Cestac                 00   Wzpc                   1:42.34   229       
            47.97  1:42.34
   15.  Nouna Chelbi                  00   De Dolfijn             1:43.40   222       
            48.72  1:43.40
   16.  Kelsey Sharon Brinkhuijsen    99   Wzpc                   1:45.35   210       
            49.57  1:45.35
   17.  Sanne Baardse                 01   Zwemvereniging Hoorn   1:47.26   199       
            50.10  1:47.26
   18.  Sofie Kaptein                 01   Zwemvereniging Hoorn   2:08.92   115       
          1:00.32  2:08.92
 AFGEM  Aurian Veldt                  99   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 400m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bonk Stout                    99   De Dolfijn             4:35.67   459       
            29.55  1:03.14  2:13.11  4:35.67
    2.  Sander Dorland                99   Wzpc                   4:45.08   415       
            31.45  1:06.23  2:19.36  4:45.08
    3.  Erik Bult                     99   Daw                    4:51.10   390       
            31.08  1:05.98  2:19.34  4:51.10
    4.  Ian van Tiel                  00   Wzpc                   4:57.13   367       
            31.48  1:07.74  2:24.33  4:57.13
    5.  Bas Takken                    99   Zwemvereniging Hoorn   5:04.24   342       
            33.96  1:12.45  2:32.02  5:04.24
    6.  Enrico Molly                  00   De Dolfijn             5:04.29   341       
            32.22  1:09.18  2:28.41  5:04.29
    7.  Joost van Erkelens            99   Daw                    5:11.16   319       
            33.12  1:09.60  2:27.47  5:11.16
    8.  Marc Castricum                00   De Dolfijn             5:12.66   315       
            32.18  1:10.36  2:30.24  5:12.66
    9.  Jens de Groot                 00   Daw                    5:15.69   306       
            35.03  1:14.40  2:34.63  5:15.69
   10.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn             5:20.46   292       
            35.10  1:14.09  2:35.75  5:20.46
   11.  Elroy van de Wees             99   Wzpc                   5:24.36   282       
            36.26  1:18.54  2:43.16  5:24.36
   12.  Ivar Oldenhof                 00   De Dolfijn             5:30.74   266       
            35.92  1:16.91  2:41.46  5:30.74
   13.  Dave van der Voet             01   Zwemvereniging Hoorn   6:00.39   205       
            36.93  1:22.02  2:55.71  6:00.39
   14.  Anouar Aznou                  99   De Dolfijn             6:03.11   201       
            38.61  1:23.92  2:58.24  6:03.11
   15.  Tim van Deursen               00   Zwemvereniging Hoorn   6:03.48   200       
            39.40  1:22.56  2:57.06  6:03.48
   16.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn             6:07.22   194       
            40.10  1:25.41  2:58.82  6:07.22
   17.  Daniel Broekkamp              99   De Dolfijn             6:17.44   179       
            39.24  1:25.04  3:01.49  6:17.44
   18.  Timo Golverdingen             00   Wzpc                   6:45.23   144       
            44.07  1:32.89  3:16.51  6:45.23
   19.  Devon Jacobs                  99   Wzpc                   6:55.76   134       
            40.96  1:28.38  3:15.45  6:55.76
   DIS  Kouhei Kinugawa               00   De Dolfijn                            AA   




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn             2:18.26   731       
            30.76  2:18.26
    2.  Tessa Brouwer                 91   De Dolfijn             2:21.12   688       
            30.37  2:21.12
    3.  Mirthe Lanfermeijer           94   De Dolfijn             2:23.82   650       
            31.04  2:23.82
    4.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             2:24.31   643       
            30.16  2:24.31
    5.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   2:25.75   624       
            32.00  2:25.75
    6.  Chantal Grove                 94   De Dolfijn             2:33.67   533       
            31.48  2:33.67
    7.  Melissa Zwaan                 91   Daw                    2:36.45   505       
            32.86  2:36.45
    8.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                    2:41.66   457       
            33.74  2:41.66
    9.  Elena Peeters                 96   Zwemvereniging Hoorn   2:54.42   364       
            38.07  2:54.42
 AFGEM  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 50m vrije slag              Heren Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                90   De Dolfijn               23.01   686       
    2.  Kai Pardieck                  87   De Dolfijn               23.39   653       
    3.  Thom de Boer                  91   De Dolfijn               23.64   633       
    4.  Jorrick Druyven               94   Daw                      24.66   557       
    5.  Andy Onderstal                95   De Dolfijn               24.92   540       
    6.  Rutger Sloof                  88   De Dolfijn               24.96   537       
    7.  Vincent Schram                94   Daw                      25.20   522       
    8.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn               25.59   499       
    9.  Mart de Boer                  93   Daw                      25.60   498       
   10.  Kevin Lebis                   81   Wzpc                     25.87   483  FJ 1 
   11.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                     25.87   483  FJ 2 
   12.  Frank van der Wolff           94   De Dolfijn               26.37   456       
   13.  Joey Stokx                    93   Daw                      26.49   450       
   14.  Rick Nobels                   95   Zwemvereniging Hoorn     27.45   404       
   15.  Richard Stuijt                95   Zwemvereniging Hoorn     30.47   295       
 AFGEM  Stanley Vleerlaag             85   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirl de Boer                  97   Daw                    1:06.96   561       
            32.70  1:06.96
    2.  Anne Noom                     98   De Dolfijn             1:09.90   493       
            33.44  1:09.90
    3.  Serena Stel                   98   De Dolfijn             1:10.10   489       
            34.29  1:10.10
    4.  Noa Oldenhof                  97   De Dolfijn             1:10.59   478       
            34.03  1:10.59
    5.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn   1:11.06   469       
            34.32  1:11.06
    6.  Johnny Mae Hauser             97   De Dolfijn             1:16.33   378       
            36.86  1:16.33
    7.  Fenke Bosschert               97   Daw                    1:16.62   374       
            36.03  1:16.62
    8.  Silke Jonk                    98   Daw                    1:18.53   347       
            37.80  1:18.53
    9.  Elise Dekker                  97   De Dolfijn             1:20.84   318       
            39.26  1:20.84
   10.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                   1:22.18   303       
            39.64  1:22.18
   11.  Carline Verhagen              98   De Dolfijn             1:22.45   300       
            40.39  1:22.45
   12.  Daisy de Waal                 98   Zwemvereniging Hoorn   1:25.31   271       
            41.57  1:25.31
   13.  Anne Becker                   98   Zwemvereniging Hoorn   1:50.32   125       
            52.04  1:50.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             2:32.06   499       
            34.28  1:12.98  2:32.06
    2.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn             2:32.73   493       
            34.27  1:13.07  2:32.73
    3.  Lars van der Velden           98   Daw                    2:38.39   442       
            34.77  1:15.25  2:38.39
    4.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn             2:39.70   431       
            35.41  1:16.10  2:39.70
    5.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             2:42.69   408       
            36.31  1:17.89  2:42.69
    6.  Vito Meij                     99   Wzpc                   3:01.95   291       
            39.61  1:26.42  3:01.95
    7.  Timo Hol                      97   Zwemvereniging Hoorn   3:02.03   291       
            39.25  1:25.19  3:02.03
    8.  Rick Rodrigues de Mercado     97   De Dolfijn             3:02.28   290       
            40.19  1:25.21  3:02.28
    9.  Adam Malash                   97   De Dolfijn             3:06.73   269       
            40.12  1:27.63  3:06.73
   10.  Dennis Rekvelt                98   De Dolfijn             3:07.88   264       
            43.00  1:30.39  3:07.88
   11.  Mike Andringa                 98   De Dolfijn             3:11.21   251       
            43.57  1:32.41  3:11.21
   12.  Danny Fabian Groen            97   Wzpc                   3:14.56   238       
            42.80  1:32.75  3:14.56
 AFGEM  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn                       
 AFGEM  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Dames, 100m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy de Langen                 97   De Dolfijn               56.92   719       
            27.23    56.92
    2.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn               59.89   617       
            28.23    59.89
    3.  Tamara Grove                  96   De Dolfijn             1:00.06   612       
            28.57  1:00.06
    4.  Roxann Geenen                 96   Daw                    1:00.35   603       
            28.43  1:00.35
    5.  Laura Stokx                   96   Daw                    1:04.86   486       
            29.86  1:04.86
    6.  Mariëlle Vijver               98   De Dolfijn             1:06.04   460       
            30.82  1:06.04
    7.  Anne Kasteleijn               98   Zwemvereniging Hoorn   1:08.23   417       
            31.87  1:08.23
    8.  Janine Rooker                 96   Wzpc                   1:09.02   403       
            32.60  1:09.02
    9.  Kim Kenbeek                   99   Wzpc                   1:09.38   397       
            32.32  1:09.38



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Jongens, 200m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oliver Brache                 96   De Dolfijn             2:11.63   523       
            31.71  1:05.41  2:11.63
    2.  Lars Haarsma                  96   De Dolfijn             2:12.52   513       
            31.48  1:05.40  2:12.52
    3.  Yannick Vijver                96   De Dolfijn             2:18.69   447       
            32.47  1:07.72  2:18.69
    4.  Jan Peereboom                 95   Daw                    2:21.07   425       
            33.88  1:09.59  2:21.07
    5.  Keanu Bos                     95   Daw                    2:23.69   402       
            33.91  1:09.74  2:23.69
    6.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                   2:26.11   383       
            32.73  1:09.13  2:26.11
    7.  Felix Geenen                  95   Daw                    2:27.95   368       
            33.64  1:10.89  2:27.95
    8.  Danny Berlemon                96   De Dolfijn             2:29.69   356       
            33.97  1:11.28  2:29.69
    9.  Jordi Kerssens                96   De Dolfijn             2:36.39   312       
            38.02  1:18.00  2:36.39
   10.  Klaas Schoute                 95   De Dolfijn             2:37.75   304       
            36.89  1:17.20  2:37.75
   11.  Alphonse de Koster            96   Zwemvereniging Hoorn   2:37.94   303       
            37.72  1:17.44  2:37.94
   12.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                   2:47.13   255       
            37.80  1:20.27  2:47.13
   13.  Jasper Smits                  96   Zwemvereniging Hoorn   2:52.54   232       
            40.15  1:24.15  2:52.54
 NG.ZA  Max Guthman                   96   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn Knot                90   De Dolfijn             1:02.82   679       
            29.88  1:02.82
    2.  Mirthe Lanfermeijer           94   De Dolfijn             1:05.30   605       
            31.77  1:05.30
    3.  Chantal Grove                 94   De Dolfijn             1:07.04   559       
            32.67  1:07.04
    4.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   1:09.31   505       
            33.26  1:09.31
    5.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn             1:11.18   467       
            33.63  1:11.18
    6.  Brenda Zwarthoed              96   Daw                    1:11.99   451       
            34.62  1:11.99
    7.  Corine Rooker                 92   Wzpc                   1:13.39   426       
            35.65  1:13.39
    8.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                    1:19.19   339       
            38.49  1:19.19
    9.  Elena Peeters                 96   Zwemvereniging Hoorn   1:20.37   324       
            39.12  1:20.37
   10.  Manon Wiersma                 96   Zwemvereniging Hoorn   1:25.39   270       
            41.73  1:25.39
 NG.ZA  Femke Swier                   93   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Heren, 200m vlinderslag             Heren Senioren Open
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens Bakker                   93   De Dolfijn             1:59.50   761       
            26.58    56.87  1:59.50
    2.  Jorrick Druyven               94   Daw                    2:12.77   555       
            28.16  1:01.80  2:12.77
    3.  Andy Onderstal                95   De Dolfijn             2:18.70   486       
            29.86  1:04.42  2:18.70
    4.  Kevin Lebis                   81   Wzpc                   2:28.67   395       
            29.67  1:05.98  2:28.67
    5.  Nico Mak                      95   Zwemvereniging Hoorn   2:32.52   366       
            32.06  1:10.10  2:32.52
    6.  Mart de Boer                  93   Daw                    2:35.24   347       
            32.17  1:10.26  2:35.24
    7.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   2:38.10   328       
            30.63  1:06.32  2:38.10
 NG.ZA  Rick Nobels                   95   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30              Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             3:46.07   533       
        Michel van Nieuwkerk, 97               Ivar de Jong, 97
        Michael Tonsbeek, 97                   Ruben Stam, 98
            27.47    56.96  3:46.07

    2.  Daw 1                              Daw                    4:08.39   401       
        Erik Bult, 99                          Joost van Erkelens, 99
        Jens de Groot, 00                      Lars van der Velden, 98
            28.61  1:00.31  4:08.39

    3.  De Dolfijn 2                       De Dolfijn             4:24.54   332       
        Bonk Stout, 99                         Marc Castricum, 00
        Peer van Bemmelen, 01                  Rick Rodrigues de Mercado, 97
            28.51  1:00.14  4:24.54

    4.  De Dolfijn 3                       De Dolfijn             4:40.90   277       
        Enrico Molly, 00                       Reijer Boodt, 99
        Ivar Oldenhof, 00                      Dennis Rekvelt, 98
            33.03  1:09.00  4:40.90

    5.  De Dolfijn 4                       De Dolfijn             5:15.88   195       
        Kouhei Kinugawa, 00                    Valdemar de Jong, 01
        Adem Agovic, 99                        Christiaan Smit, 01
            38.15  1:25.51  5:15.88




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31              Jongens, 4 x 50m vrije slag   Jongens Junioren 4 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wzpc 1                             Wzpc                   1:56.60   332       
        Sander Dorland, 99                     Sjors de Bruin, 97
        Vito Meij, 99                          Ian van Tiel, 00
            28.02  1:56.60

 AFGEM  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn                       
        Bas Takken, 99                         Timo Hol, 97
        Tristan Detmers, 02                    Tim van Deursen, 00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
10-3-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             4:43.50   519       
        Kaylin Stel, 01                        Naomi Visser, 99
        Rafaëlla van Nee, 99                   Senna Limburg, 99
            36.41  1:16.25  4:43.50

    2.  Daw 1                              Daw                    5:09.38   400       
        Leonie Vos, 99                         Naomi te Lindert, 99
        Nicolah Cowles, 99                     Denise Boonstra, 99
            35.04  1:13.69  5:09.38

    3.  Wzpc 1                             Wzpc                   5:28.52   334       
        Heleen Cestac, 00                      Moïse Shae Timmer, 99
        Lisanne Marselis, 01                   Kim Kenbeek, 99
            39.82  1:22.85  5:28.52

    4.  De Dolfijn 2                       De Dolfijn             5:37.89   307       
        Bibi Stokvis, 99                       Demi Brama, 00
        Emina Agovic, 01                       Sharan Keizer, 01
            37.29  1:17.23  5:37.89

    5.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn   7:09.27   149       
        Sanne Baardse, 01                      Fabienne Scholing, 00
        Sofie Kaptein, 01                      Celine Gitzels, 01
            46.18  1:37.73  7:09.27




SPLASH Meet Manager 11Registered to DAW-FINENZO