Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  13 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  13 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 200m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 6. Heren, 200m schoolslag  13 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag  13 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 200m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 10. Heren, 200m vrije slag  13 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 100m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 12. Heren, 100m rugslag  13 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 50m schoolslag  13 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag  13 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 200m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 18. Heren, 200m wisselslag  13 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 100m vrije slag  13 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 200m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 22. Heren, 200m rugslag  13 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 24. Heren, 100m schoolslag  13 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 400m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 26. Heren, 400m vrije slag  13 jaar en ouder


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 3-3-2013


Programmanr. 1
3-3-2013 - 14:00
Dames, 50m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jamilla van VeenOne Team Swimming28.1119960319228.12FJ 1
2.Lynn DybionaAZ&PC26.9719950178628.12FJ 2
3.Claire de WinterZwemlust den Hommel27.5919940605028.12FJ 3
4.Amber StienstraWVZ27.8419960444828.77
5.Richelle KootZwemlust den Hommel29.0219960641629.01
6.Suzanne HospersDe Kikker28.5119980183229.14
7.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen28.8819960086429.23FJ 1
8.Lindy NijhuisWS Twente28.6119970001029.23FJ 2
9.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen27.9819920432829.33
10.Courtney van HuizenAquarijn28.1819960168629.64
11.Lianne MolkenboerWS Twente28.6219960203429.71
12.Cynthia GrooteboerSBC 200028.9319890146229.94
13.Sabrina VosselmanZVV29.3819980236030.23
14.Anouk van der VliesWVZ28.6019960322630.30
15.Britt MonkerOlympia29.5419970057630.51
16.Sophie BrouwerAZ&PC29.7319980213430.73
17.Lauren BijenOZ&PC30.3619970136230.75
18.Celine SchoenmakerDWK31.5219980197630.78
19.Mijke BergkotteDe Zwoer30.5219990343430.79
20.Tamara CaspersNZ&PC30.6519900727230.86
21.Lisette GroeneveldDWK30.8119980197230.91
22.Shannon MommersteegAquarijn28.5119970239830.92
23.Frederique StuitOlympia30.8619980051031.10
24.Merel VisserOZ&PC30.4319990439831.34
25.Esmee MorelAZ&PC31.1819980235631.44
26.Amarins MengerHZ&PC Heerenveen31.0019940671631.54
27.Daphne RockersDe Kikker31.1520000137631.55
28.Cindy PolZC Borger32.6319970353031.76
29.Noa SandersDe Kikker32.2320000254231.97
30.Jill BlideDe Kikker32.4520000473432.26
31.Babet KrugerVZC  E&P31.6420000339032.37
32.Eline HendriksAZ&PC31.8919980279432.58
33.Chaira BrinksDe Kikker32.5120000555632.67
34.Jitske BoomarsOZ&PC34.1020000037433.13
35.Sanne BartenAquarijn33.4020010128233.68
36.Marian KaterbargDe Kikker34.9520000128233.92
37.Benthe KnolZC Borger34.6320010157434.45
38.Lotte ArtsAquarijn37.2820010495835.63
39.Anika KilianOlympia35.0120010016636.32
AFGEMRiemke BosmaAZ&PC29.93199902202
AFGEMLoes van HerwijnenOlympia28.19199800010


<< TOP >>
Programmanr. 2
3-3-2013 - 14:10
Heren, 50m vrije slag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aziz NosairiDe Fuut22.7119910464524.02
2.Nick AlinkOlympia25.2019950027325.88
3.Jurian BeukersWVZ24.4719950132726.00
4.Jorden TheijinkWS Twente24.4619940032326.03
5.Lars BottelierVZV25.4019970268126.07
6.Marciano LynchWVZ23.9219940189326.10
7.Youri KoolOlympia25.9819960076726.63
8.Ben ZentveldVZV26.1119950583526.86
9.Auke KoopsDe Zwoer26.9419950245526.88
10.Wybren HeidaZC Borger27.3519940499926.92
11.Timo van der EndeWVZ25.4319960197926.95
12.Lennart KruizingaAZ&PC26.9919970263326.96
13.Rik HoflandVZV26.2119970173727.10
14.Jeroen van der BeekZVV26.4419970027127.17
15.Tim WinkelsZwemlust den Hommel27.5519870502527.48
16.Harm-Jan WijnhoudZVV27.1219990146927.76
17.Max BondZwemlust den Hommel28.6319990060528.02
18.Thomas HuismanVZV29.3419980108128.07
19.Bryan ChenZC Borger27.5819980320128.20
20.Duncan de VosAquarijn28.1319970317728.31
21.Niels van BeekVZC  E&P27.5419980040928.54
22.Erik AmbergenDe Duinkikkers29.3219980123329.00FJ 1
23.Tim de ZoeteDe Duinkikkers29.0119970187529.00FJ 2
24.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers29.4719980373729.08
25.Milan ten BroekAZ&PC29.7820000022929.55
26.Joshua VerkuilAquarijn28.7619970085929.73
27.Daan van den BergZC Borger28.5419980366129.83
28.Bart SchonenbergOlympia29.8919970395930.22
29.Jos van HerkVZC  E&P30.9119980303730.60
30.Ricardo van VoorstOlympia29.8919970396130.94
31.Stijn van AkenAZ&PC31.2819990264931.02
32.Joost PadbergOZ&PC30.4720000245131.29
33.Darren ChenZC Borger32.2920000114932.47
34.Freek van WilligenOlympia32.1720000054332.64
35.Youva AfajjayZ.V. Utrecht32.2419990322933.40
AFGEMJustus YkemaDWK30.00199900029


<< TOP >>
Programmanr. 3
3-3-2013 - 14:15
Dames, 50m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saranda HofstraDe Kikker29.9419970052631.60
2.Chantal NapHZ&PC Heerenveen31.9619890300433.13
3.Yasmine BarteldsSBC 200032.2619960436633.45
4.Valerie JongenelenSBC 200032.4619970530433.75
5.Cynthia de GalanAZ&PC33.5919920341634.61
6.Lily GommersMNC Dordrecht34.0319970560435.42
7.Janine de GrootZC Borger34.1319950009236.01
8.Jasmin LotfolahianAZ&PC34.4519970314836.98
9.Iris de KruijfZwemlust den Hommel37.3119990365837.07
10.Cheyenne van de PortAZ&PC36.3619980471838.26
11.Renske BassantAZ&PC38.0319980394038.47FJ 1
12.Nienke VerploegOlympia37.2620000043838.47FJ 2
13.Michelle BartenAquarijn40.0019990372442.17


<< TOP >>
Programmanr. 4
3-3-2013 - 14:20
Heren, 50m rugslag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 5
3-3-2013 - 14:20
Dames, 200m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Nicole Bennis199600470WVZ2:51.235471:21.142:51.23
2.Leandra Vedder199600866HZ&PC Heerenveen2:59.844721:24.312:59.84
3.Eva Hagreis199800290WS Twente3:02.164551:26.203:02.16
4.Lisanne Hassing199702584HZ&PC Heerenveen3:03.284461:26.563:03.28
5.Inge Vieveen200100024WVZ3:09.834021:29.303:09.83
6.Elja Douma199800328De Zwoer3:15.273691:33.643:15.27
7.Chantal van de Kraats199600280VZC  E&P3:19.203481:36.323:19.20
8.Louisa Shi199904970Z.V. Utrecht3:21.003381:37.273:21.00
9.Amber van de Kraats199900236VZC  E&P3:27.243091:37.493:27.24
10.Anouk Helthuis200000932OZ&PC3:31.942881:41.033:31.94
11.Yara Weldam200102762Aquarijn3:35.002761:42.503:35.00
DISAïcha Samaké200101504VZC  E&P
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
3-3-2013 - 14:25
Heren, 200m schoolslag13 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Jelle Nap199502875VZC  E&P2:46.274481:20.712:46.27
2.Lars Bottelier199702681VZV2:53.723931:20.882:53.72
3.Thomas Huisman199801081VZV2:56.793731:23.972:56.79


<< TOP >>
Programmanr. 7
3-3-2013 - 14:30
Dames, 100m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Miranda NijenhuisDe Columbiaan1:05.071992040761:10.81
2.Melissa BaarsAquarijn1:10.791999003761:12.72
3.Shannon MommersteegAquarijn1:06.681997023981:13.28
4.Tamara CaspersNZ&PC1:16.981990072721:20.00FJ 1
5.Frederique StuitOlympia1:16.271998005101:20.00FJ 2
6.Silke MolendijkVZC  E&P1:21.232001001781:23.60


<< TOP >>
Programmanr. 8
3-3-2013 - 14:35
Heren, 100m vlinderslag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben van LeeuwenVZC  E&P59.131997048031:01.78
2.Marciano LynchWVZ58.291994018931:04.21
3.Erwin van BovenSBC 20001:01.481985003431:04.82
4.Leroy van OoijikVZC  E&P1:05.261998003611:06.18
5.Jordy JongenelenSBC 20001:04.041995049951:07.51
6.Mark MuschZwemlust den Hommel1:09.511984016091:10.64
7.Lennart KruizingaAZ&PC1:09.571997026331:10.78
8.Duncan de VosAquarijn1:10.461997031771:11.85
9.Jos van HerkVZC  E&P1:14.151998030371:14.54
10.Michael den OudstenAquarijn1:16.201997031811:17.23
11.Dennis KampsOZ&PC1:14.342000001911:19.47
12.Samet BozkurtZ.V. Utrecht1:17.242000010711:21.90
13.Mattijs GietmanOlympia1:27.161999003671:22.73
DISCars WiegmannWS Twente1:13.64199401025
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 9
3-3-2013 - 14:35
Dames, 200m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Marion van den Berg198600272DWK2:06.937051:01.552:06.93
2.Macy Oortwijn199500722AZ&PC2:10.616471:03.442:10.61
3.Malissa van der Horst199200810Zwemlust den Hommel2:11.326361:02.452:11.32
4.Jamilla van Veen199603192One Team Swimming2:14.265951:03.762:14.26
5.Lynn Dybiona199501786AZ&PC2:16.665651:06.192:16.66
6.Nanda de Vries199204328HZ&PC Heerenveen2:17.455551:07.762:17.45
7.Eva Werkman199703458Zwemlust den Hommel2:18.075471:06.202:18.07
8.Sedona de Keijzer199603164AZ&PC2:18.485431:06.312:18.48
9.Laura Hagreis199600548WS Twente2:19.115351:07.362:19.11
10.Simone Krans199900756De Kikker2:23.414881:09.442:23.41
Amber Stienstra199604448WVZ2:23.414881:10.092:23.41
12.Elles Becker199600628ZC Zeist2:23.784851:09.842:23.78
13.Melissa de Zeeuw199305674WVZ2:25.234701:10.212:25.23
14.Sophie Brouwer199802134AZ&PC2:25.724661:11.442:25.72
15.Merel Visser199904398OZ&PC2:26.574581:10.912:26.57
16.Lobke Schoonderbeek199802070VZC  E&P2:27.674471:09.732:27.67
17.Renske Mulder199900136OZ&PC2:33.813961:13.282:33.81
18.Maaike Huijsmans200100184VZC  E&P2:38.553611:17.212:38.55
19.Jessica Baars200101966Aquarijn2:39.693541:18.612:39.69
20.Manon Schouten199900860ZC Borger2:41.123441:17.282:41.12
21.Elise Hardeman200101068AZ&PC2:41.423421:18.642:41.42
22.Yasmina Bouhtala200103018Z.V. Utrecht2:42.003391:17.642:42.00
23.Manisha Bakas199605932DSZ2:55.272671:23.782:55.27
24.Yauvani Bakas199904484DSZ3:07.852171:27.883:07.85
AFGEMDiana de Brabander200101140DSZ


<< TOP >>
Programmanr. 10
3-3-2013 - 14:50
Heren, 200m vrije slag13 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Aziz Nosairi199104645De Fuut2:01.78587FJ 159.042:01.78
2.Rowan Keen199500727ZC Borger2:01.78587FJ 21:00.202:01.78
3.Alex Schelvis198702927NZ&PC2:02.5357657.762:02.53
4.Frank de Graaf199602671DWK2:03.405641:00.142:03.40
5.Jurian Beukers199501327WVZ2:07.285141:02.402:07.28
6.Jeroen v.d. Bos199202299AZ&PC2:08.285021:01.192:08.28
7.Ben Zentveld199505835VZV2:11.634651:03.062:11.63
8.Matthijs Mulder199502597De Zwoer2:11.994611:04.212:11.99
9.Joost van den Berg199405289ZC Borger2:13.254481:03.252:13.25
10.Rik Hofland199701737VZV2:14.344371:04.942:14.34
11.Jeffrey Roest199703401De Duinkikkers2:14.374371:04.462:14.37
12.Timo van der Ende199601979WVZ2:15.604251:04.292:15.60
13.Thijs Molendijk199900477VZC  E&P2:22.67365FJ 11:10.762:22.67
14.Thom Delno200000013VZC  E&P2:22.67365FJ 21:11.002:22.67
15.Milan ten Broek200000229AZ&PC2:24.533511:08.382:24.53
16.Bernard Rivard200000045WVZ2:28.413241:12.502:28.41
17.Sten Postma200000011VZC  E&P2:28.523231:11.802:28.52
18.Joshua Verkuil199700859Aquarijn2:29.293181:12.072:29.29
19.Andy Huynh200001725VZC  E&P2:30.163131:13.452:30.16
20.Joost Padberg200002451OZ&PC2:32.363001:13.482:32.36
AFGEMSkip de Mönnink199901035AZ&PC
AFGEMAlex Boer199804521DSZ
AFGEMDaan Verschoor199805007DSZ


<< TOP >>
Programmanr. 11
3-3-2013 - 15:00
Dames, 100m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Romy van AlphenOlympia1:05.511995027761:08.97
2.Saranda HofstraDe Kikker1:09.341997005261:10.20
3.Latascha KilianOlympia1:07.261997023081:11.25
4.Iris PijtakAZ&PC1:08.321993006021:11.57
5.Britt MonkerOlympia1:11.771997005761:13.82
6.Valerie JongenelenSBC 20001:10.701997053041:14.34
7.Cynthia de GalanAZ&PC1:12.701992034161:15.20
8.Cynthia GrooteboerSBC 20001:10.311989014621:15.51
9.Chantal NapHZ&PC Heerenveen1:07.701989030041:16.75
10.Eline HendriksAZ&PC1:17.291998027941:17.20
11.Lily GommersMNC Dordrecht1:13.871997056041:19.31
12.Daphne RockersDe Kikker1:19.192000013761:20.40
13.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:14.371997031481:20.76
14.Iris de KruijfZwemlust den Hommel1:26.471999036581:21.60
15.Sanne BartenAquarijn1:17.562001012821:22.04
16.Babet KrugerVZC  E&P1:18.932000033901:22.30
17.Lauren BijenOZ&PC1:17.471997013621:22.49
18.Nienke VerploegOlympia1:19.042000004381:23.19
19.Jitske BoomarsOZ&PC1:19.892000003741:23.34
20.Lotte ArtsAquarijn1:29.512001049581:30.54


<< TOP >>
Programmanr. 12
3-3-2013 - 15:05
Heren, 100m rugslag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Harm-Jan WijnhoudZVV1:06.631999014691:11.90
2.Niels van BeekVZC  E&P1:07.641998004091:12.84
3.Bart SchonenbergOlympia1:16.081997039591:19.23
4.Stijn van AkenAZ&PC1:19.201999026491:20.98
5.Thijs van HofweegenAZ&PC1:37.881996052531:37.00
AFGEMJustus YkemaDWK1:11.04199900029


<< TOP >>
Programmanr. 13
3-3-2013 - 15:10
Dames, 50m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen35.6219960086636.19
2.Miranda NijenhuisDe Columbiaan32.8319920407636.35
3.Lisanne HassingHZ&PC Heerenveen36.8619970258438.28
4.Felicia EmanuelsonOlympia36.8619970316838.70
5.Amarins MengerHZ&PC Heerenveen39.5319940671640.60
6.Sandra JorwerdaZC Borger39.9519980142041.42
7.Cindy PolZC Borger42.5419970353041.92
8.Louisa ShiZ.V. Utrecht41.3019990497042.59
9.Yara WeldamAquarijn42.2420010276246.38
10.Anouk HelthuisOZ&PC43.6720000093246.64


<< TOP >>
Programmanr. 14
3-3-2013 - 15:10
Heren, 50m schoolslag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick AlinkOlympia31.6619950027332.36
2.Freek van WilligenOlympia41.6820000054341.99


<< TOP >>
Programmanr. 15
3-3-2013 - 15:15
Dames, 50m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire de WinterZwemlust den Hommel30.4819940605030.16
2.Lianne MolkenboerWS Twente29.9619960203430.60
3.Sabrina VosselmanZVV30.4319980236031.32
4.Shireen PostAZ&PC31.4119950328631.40FJ 1
5.Richelle KootZwemlust den Hommel30.9519960641631.40FJ 2
6.Anouk van der VliesWVZ31.1619960322631.41
7.Laura HagreisWS Twente30.8619960054831.43
8.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen30.7619920432831.50
9.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel30.3919920081031.51
10.Yasmine BarteldsSBC 200029.6119960436631.91
11.Shannon MommersteegAquarijn29.5919970239832.10
12.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen31.8219960086432.23
13.Esmee MorelAZ&PC35.0719980235634.16
14.Jasmin LotfolahianAZ&PC33.0019970314834.50
15.Renske BassantAZ&PCNT19980394037.27


<< TOP >>
Programmanr. 16
3-3-2013 - 15:15
Heren, 50m vlinderslag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marciano LynchWVZ25.4619940189327.76
2.Jeroen van der BeekZVV28.0019970027128.27FJ 1
3.Wybren HeidaZC Borger28.3619940499928.27FJ 2
4.Marthijs SpeekNZ&PC29.1519890523728.97
5.Duncan de VosAquarijn30.5219970317730.29
6.Tim WinkelsZwemlust den Hommel29.7219870502531.22
7.Erik AmbergenDe Duinkikkers32.2119980123331.80
8.Tim de ZoeteDe Duinkikkers31.6419970187531.94
9.Daan van den BergZC Borger30.5419980366134.03
10.Dennis KampsOZ&PC34.0520000019134.50
11.Joshua VerkuilAquarijn34.5619970085935.92


<< TOP >>
Programmanr. 17
3-3-2013 - 15:20
Dames, 200m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Nicole Bennis199600470WVZ2:37.095172:37.09
2.Elles Becker199600628ZC Zeist2:41.764742:41.76
3.Melissa Baars199900376Aquarijn2:42.994632:42.99
4.Cynthia de Galan199203416AZ&PC2:43.284612:43.28
5.Sanne Barten200101282Aquarijn3:01.763343:01.76
6.Chantal van de Kraats199600280VZC  E&P3:01.953333:01.95
7.Elise Hardeman200101068AZ&PC3:08.243003:08.24
8.Michelle Barten199903724Aquarijn3:10.782893:10.78
9.Renske Bassant199803940AZ&PC3:12.352823:12.35


<< TOP >>
Programmanr. 18
3-3-2013 - 15:25
Heren, 200m wisselslag13 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Bryan Chen199803201ZC Borger2:36.863832:36.86
2.Thom Delno200000013VZC  E&P2:40.233602:40.23
3.Milan ten Broek200000229AZ&PC2:45.243282:45.24
4.Jos van Herk199803037VZC  E&P2:49.773022:49.77
5.Stijn van Aken199902649AZ&PC2:56.662682:56.66
6.Darren Chen200001149ZC Borger3:03.202403:03.20


<< TOP >>
Programmanr. 19
3-3-2013 - 15:30
Dames, 100m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Romy van AlphenOlympia59.401995027761:01.06
2.Yasmine BarteldsSBC 20001:00.511996043661:02.91FJ 1
3.Richelle KootZwemlust den Hommel1:03.811996064161:02.91FJ 2
4.Suzanne HospersDe Kikker1:01.861998018321:03.81
5.Eva WerkmanZwemlust den Hommel1:07.361997034581:04.29
6.Britt MonkerOlympia1:03.481997005761:06.10
7.Courtney van HuizenAquarijn1:02.821996016861:06.70
8.Frederique StuitOlympia1:06.351998005101:07.18FJ 1
9.Sophie BrouwerAZ&PC1:04.601998021341:07.18FJ 2
10.Merel VisserOZ&PC1:05.601999043981:07.24
11.Lauren BijenOZ&PC1:05.201997013621:08.44
12.Celine SchoenmakerDWK1:06.501998019761:09.52FJ 1
13.Lisette GroeneveldDWK1:07.531998019721:09.52FJ 2
14.Cynthia GrooteboerSBC 20001:03.031989014621:09.86
15.Mijke BergkotteDe Zwoer1:09.511999034341:10.08
16.Esmee MorelAZ&PC1:09.621998023561:10.16
17.Eline HendriksAZ&PC1:09.381998027941:10.70
18.Renske MulderOZ&PC1:09.951999001361:10.72
19.Jill BlideDe Kikker1:09.522000047341:12.45
20.Aïcha SamakéVZC  E&P1:08.462001015041:12.67
21.Amber van de KraatsVZC  E&P1:10.721999002361:12.96
22.Cheyenne van de PortAZ&PC1:10.731998047181:13.22FJ 1
23.Maaike HuijsmansVZC  E&P1:10.552001001841:13.22FJ 2
24.Chaira BrinksDe Kikker1:09.612000055561:14.02
25.Cindy PolZC Borger1:09.461997035301:14.20
26.Silke MolendijkVZC  E&P1:11.512001001781:14.63
27.Yasmina BouhtalaZ.V. Utrecht1:12.252001030181:15.10
28.Jitske BoomarsOZ&PC1:15.902000003741:17.82
29.Anouk HelthuisOZ&PC1:18.792000009321:20.89
AFGEMRiemke BosmaAZ&PC1:05.57199902202
AFGEMLoes van HerwijnenOlympia1:02.86199800010


<< TOP >>
Programmanr. 20
3-3-2013 - 15:40
Heren, 100m vrije slag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorden TheijinkWS Twente53.8819940032356.77
2.Jeroen v.d. BosAZ&PC54.2219920229957.53
3.Leroy van OoijikVZC  E&P56.0819980036157.90
4.Auke KoopsDe Zwoer58.2019950245558.24
5.Erwin van BovenSBC 200056.1119850034358.67
6.Youri KoolOlympia56.3919960076759.00
7.Ben ZentveldVZV57.5219950583559.33FJ 1
8.Timo van der EndeWVZ55.9419960197959.33FJ 2
9.Joost van den BergZC Borger56.8219940528959.76
10.Wybren HeidaZC Borger59.9119940499959.92
11.Rik HoflandVZV58.191997017371:00.26
12.Cars WiegmannWS Twente59.271994010251:00.42
13.Marthijs SpeekNZ&PC58.231989052371:00.49
14.Lennart KruizingaAZ&PC59.851997026331:00.55
15.Jelle NapVZC  E&P58.371995028751:00.71
16.Jeffrey RoestDe Duinkikkers59.321997034011:00.95
Jeroen van der BeekZVV58.781997002711:00.95
18.Max BondZwemlust den Hommel1:03.231999006051:01.86
19.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers1:01.391998037371:02.27
20.Michael den OudstenAquarijn1:01.381997031811:03.85
21.Daan van den BergZC Borger1:04.091998036611:07.23
22.Niels van BeekVZC  E&P1:04.131998004091:07.39
23.Sten PostmaVZC  E&P1:04.732000000111:07.59
24.Joost PadbergOZ&PC1:06.412000024511:08.26
25.Dennis KampsOZ&PC1:07.502000001911:08.61
26.Bart SchonenbergOlympia1:07.021997039591:11.28
27.Ricardo van VoorstOlympia1:07.211997039611:12.34
28.Mattijs GietmanOlympia1:08.771999003671:13.17
29.Youva AfajjayZ.V. Utrecht1:13.551999032291:15.36
30.Samet BozkurtZ.V. Utrecht1:17.272000010711:15.42
AFGEMJustus YkemaDWK1:03.10199900029


<< TOP >>
Programmanr. 21
3-3-2013 - 15:45
Dames, 200m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Anouk van der Vlies199603226WVZ2:31.735561:14.142:31.73
2.Jamilla van Veen199603192One Team Swimming2:32.985431:13.602:32.98
3.Lobke Schoonderbeek199802070VZC  E&P2:39.694771:16.522:39.69
4.Sabrina Vosselman199802360ZVV2:42.644511:19.942:42.64
5.Valerie Jongenelen199705304SBC 20002:47.084161:21.002:47.08
6.Leandra Vedder199600866HZ&PC Heerenveen2:47.454141:21.482:47.45
7.Simone Krans199900756De Kikker2:48.304071:21.542:48.30
8.Jasmin Lotfolahian199703148AZ&PC2:53.173741:25.032:53.17
9.Inge Vieveen200100024WVZ2:53.523721:26.652:53.52
NGChantal Nap198903004HZ&PC Heerenveen


<< TOP >>
Programmanr. 22
3-3-2013 - 15:55
Heren, 200m rugslag13 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt100m200m
1.Jurian Beukers199501327WVZ2:18.395281:08.482:18.39
2.Ruben van Leeuwen199704803VZC  E&P2:19.345181:09.742:19.34
3.Harm-Jan Wijnhoud199901469ZVV2:32.143981:15.032:32.14
4.Thijs Molendijk199900477VZC  E&P2:37.083611:18.562:37.08
5.Matthijs Mulder199502597De Zwoer2:38.333531:17.642:38.33
6.Andy Huynh200001725VZC  E&P2:44.273161:20.132:44.27
7.Joshua Verkuil199700859Aquarijn2:54.602631:24.802:54.60


<< TOP >>
Programmanr. 23
3-3-2013 - 15:55
Dames, 100m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicole BennisWVZ1:12.041996004701:20.22
2.Sedona de KeijzerAZ&PC1:15.021996031641:21.98
3.Latascha KilianOlympia1:20.341997023081:23.38
4.Felicia EmanuelsonOlympia1:21.301997031681:25.93
5.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen1:21.501992043281:28.36
6.Elja DoumaDe Zwoer1:29.281998003281:30.14
7.Babet KrugerVZC  E&P1:26.242000033901:32.24
8.Noa SandersDe Kikker1:28.132000025421:32.80
9.Marian KaterbargDe Kikker1:33.032000012821:36.43
10.Michelle BartenAquarijn1:34.401999037241:36.70
11.Nienke VerploegOlympia1:33.842000004381:38.42
12.Aïcha SamakéVZC  E&P1:32.862001015041:39.45
13.Anika KilianOlympia1:35.822001001661:40.23
14.Yara WeldamAquarijn1:31.092001027621:40.29
15.Jessica BaarsAquarijn1:34.442001019661:40.52
16.Yauvani BakasDSZ1:43.231999044841:45.81
17.Manisha BakasDSZ1:39.071996059321:46.45
AFGEMDiana de BrabanderDSZ1:38.68200101140


<< TOP >>
Programmanr. 24
3-3-2013 - 16:05
Heren, 100m schoolslag13 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aziz NosairiDe Fuut1:06.551991046451:10.13
2.Nick AlinkOlympia1:12.751995002731:15.00
3.Bryan ChenZC Borger1:14.011998032011:18.20
4.Jordy JongenelenSBC 20001:13.151995049951:18.93
5.Thom DelnoVZC  E&P1:16.592000000131:21.13
6.Thomas HuismanVZV1:20.351998010811:22.27
7.Freek van WilligenOlympia1:27.652000005431:33.64
8.Darren ChenZC Borger1:29.282000011491:37.65
AFGEMAlex BoerDSZ1:33.47199804521
AFGEMDaan VerschoorDSZ1:36.54199805007


<< TOP >>
Programmanr. 25
3-3-2013 - 16:10
Dames, 400m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt100m200m300m400m
1.Marion van den Berg86DWK4:28.077101:02.592:10.784:28.07
50m:
100m:

1:02.59
150m:
200m:

2:10.78
250m:
300m:
350m:
400m:

4:28.07
2.Macy Oortwijn95AZ&PC4:34.596601:04.582:15.084:34.59
50m:
100m:

1:04.58
150m:
200m:

2:15.08
250m:
300m:
350m:
400m:

4:34.59
3.Iris Pijtak93AZ&PC4:41.946101:06.002:18.244:41.94
50m:
100m:

1:06.00
150m:
200m:

2:18.24
250m:
300m:
350m:
400m:

4:41.94
4.Shireen Post95AZ&PC4:45.745861:08.802:21.684:45.74
50m:
100m:

1:08.80
150m:
200m:

2:21.68
250m:
300m:
350m:
400m:

4:45.74
5.Grith Sigsgaard72Zwemlust den Hommel4:51.895491:09.652:23.454:51.89
50m:
100m:

1:09.65
150m:
200m:

2:23.45
250m:
300m:
350m:
400m:

4:51.89
6.Lindy Nijhuis97WS Twente4:55.325311:07.802:25.574:55.32
50m:
100m:

1:07.80
150m:
200m:

2:25.57
250m:
300m:
350m:
400m:

4:55.32
7.Lisanne Hassing97HZ&PC Heerenveen4:57.545191:08.002:24.454:57.54
50m:
100m:

1:08.00
150m:
200m:

2:24.45
250m:
300m:
350m:
400m:

4:57.54
8.Amber Stienstra96WVZ4:59.195101:11.462:28.794:59.19
50m:
100m:

1:11.46
150m:
200m:

2:28.79
250m:
300m:
350m:
400m:

4:59.19
9.Melissa de Zeeuw93WVZ5:10.154581:11.512:31.085:10.15
50m:
100m:

1:11.51
150m:
200m:

2:31.08
250m:
300m:
350m:
400m:

5:10.15
10.Eva Hagreis98WS Twente5:18.964211:14.382:37.205:18.96
50m:
100m:

1:14.38
150m:
200m:

2:37.20
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.96
11.Tamara Caspers90NZ&PC5:20.614151:13.402:36.055:20.61
50m:
100m:

1:13.40
150m:
200m:

2:36.05
250m:
300m:
350m:
400m:

5:20.61
12.Janine de Groot95ZC Borger5:28.093871:15.662:40.135:28.09
50m:
100m:

1:15.66
150m:
200m:

2:40.13
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.09
13.Sandra Jorwerda98ZC Borger5:46.573281:19.292:47.645:46.57
50m:
100m:

1:19.29
150m:
200m:

2:47.64
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.57
14.Manon Schouten99ZC Borger5:54.593061:20.042:50.865:54.59
50m:
100m:

1:20.04
150m:
200m:

2:50.86
250m:
300m:
350m:
400m:

5:54.59
15.Benthe Knol01ZC Borger6:09.202711:25.823:00.296:09.20
50m:
100m:

1:25.82
150m:
200m:

3:00.29
250m:
300m:
350m:
400m:

6:09.20


<< TOP >>
Programmanr. 26
3-3-2013 - 16:20
Heren, 400m vrije slag13 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt100m200m300m400m
1.Frank de Graaf96DWK4:20.366031:02.112:09.524:20.36
50m:
100m:

1:02.11
150m:
200m:

2:09.52
250m:
300m:
350m:
400m:

4:20.36
2.Rowan Keen95ZC Borger4:21.035991:02.782:09.744:21.03
50m:
100m:

1:02.78
150m:
200m:

2:09.74
250m:
300m:
350m:
400m:

4:21.03
3.Lars Bottelier97VZV4:24.245771:02.272:09.774:24.24
50m:
100m:

1:02.27
150m:
200m:

2:09.77
250m:
300m:
350m:
400m:

4:24.24
4.Leroy van Ooijik98VZC  E&P4:38.154951:03.022:14.584:38.15
50m:
100m:

1:03.02
150m:
200m:

2:14.58
250m:
300m:
350m:
400m:

4:38.15
5.Mark Musch84Zwemlust den Hommel4:46.604521:08.392:24.004:46.60
50m:
100m:

1:08.39
150m:
200m:

2:24.00
250m:
300m:
350m:
400m:

4:46.60
6.Sten Postma00VZC  E&P5:17.643321:14.362:36.675:17.64
50m:
100m:

1:14.36
150m:
200m:

2:36.67
250m:
300m:
350m:
400m:

5:17.64
7.Thijs van Hofweegen96AZ&PC6:16.052001:26.923:05.746:16.05
50m:
100m:

1:26.92
150m:
200m:

3:05.74
250m:
300m:
350m:
400m:

6:16.05
AFGEMSkip de Mönnink99AZ&PC