Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Dames, 1500m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 10. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder


LAC 2e ronde - deel 2
Zaandam, 24 februari 2013


Programmanr. 1
24-2-2013 - 13:00
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Eline HoekstraOEZA3:37.082003012803:32.76
50m:51.01200m:3:32.76
2.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan3:53.332003027443:42.94
50m:51.31200m:3:42.94
3.Iris van DuijseZV De ZaanNT2003003223:47.60
50m:57.63200m:3:47.60
4.Femme BolOceanusNT2004003923:54.39
50m:58.16200m:3:54.39
DISFleur van LeeuwenZV De ZaanNT200300782SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Ruben de VriendOEZANT2003009813:29.89
50m:51.80200m:3:29.89
2.Jur In de BraektZV De ZaanNT2003003654:06.73
50m:1:01.81200m:4:06.73
3.Pepijn van der PuttenZV De ZaanNT2003003614:17.45
50m:1:09.30200m:4:17.45
AFGEMLaurens SmitDe DolfijnNT200301383
AFGEMJort KempOceanus4:00.00200400533
NGGijs HockxOceanus4:10.00200300795


<< TOP >>
Programmanr. 2
24-2-2013 - 13:10
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jose BijlHet Y3:10.182001009483:10.50
50m:43.06200m:3:10.50
2.Sofie de VriendOEZA3:15.242001027863:12.11
50m:43.90200m:3:12.11
3.Naomi BuurOEZA3:13.622001015203:14.42FJ 1
50m:44.61200m:3:14.42
4.Céline FouzaïDe Dolfijn3:32.062002027503:14.42FJ 2
50m:41.22200m:3:14.42
5.Anouk HilgersOceanus3:29.442002018903:23.64
50m:47.07200m:3:23.64
6.Isa van den BergOceanus3:24.482001031563:28.66
50m:49.33200m:3:28.66
7.Nouska de ReusZV De Zaan3:58.862002008303:36.47
50m:50.66200m:3:36.47
8.Madelon HulsingZV De Zaan4:13.032002015923:53.82
50m:50.97200m:3:53.82
9.Sanne LagerweijZV De Zaan4:15.582002015523:54.66
50m:53.20200m:3:54.66
AFGEMFaith GirothZV De Zaan3:51.40200201590


<< TOP >>
Programmanr. 3
24-2-2013 - 13:20
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn3:20.292002002213:08.70
50m:43.09200m:3:08.70
2.Roel GaalOEZA3:29.612001011733:10.06
50m:44.35200m:3:10.06
3.Mitch KolkmanZV Haerlem3:38.242002012113:31.80
50m:48.32200m:3:31.80
4.Michael MasseursOceanus3:53.432002017053:47.20
50m:55.13200m:3:47.20
DISRobin PhaffZV De Zaan4:09.64200201371RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMChristiaan SmitDe Dolfijn3:03.21200102463


<< TOP >>
Programmanr. 4
24-2-2013 - 13:25
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirl de BoerDaw5:08.181997004685:14.86
50m:33.93100m:1:13.36400m:5:14.86
2.Fabiënne VorkOceanus5:49.861999024945:31.90
50m:34.98100m:1:16.95400m:5:31.90
3.Melissa ZwaanDaw5:27.391991036665:43.88
50m:34.35100m:1:13.88400m:5:43.88
4.Mariëlle VijverDe DolfijnNT1998003365:46.94
50m:34.99100m:1:18.65400m:5:46.94
5.Lotte HoogeterpDaw5:47.381997038785:48.39
50m:36.78100m:1:20.42400m:5:48.39
6.Anouk van NoordOceanus6:12.331999012946:00.49
50m:36.12100m:1:23.53400m:6:00.49
7.Chantal BeijerZV Haerlem5:54.101997008846:03.58
50m:38.76100m:1:24.77400m:6:03.58
8.Isaa EbbingeOceanus6:20.002000013146:09.43
50m:39.40100m:1:27.45400m:6:09.43
9.Aïcha CroesDe Dolfijn6:06.691998033386:09.56
50m:38.20100m:1:25.64400m:6:09.56
10.Dieuwertje JorinkDaw5:54.051993023066:18.97
50m:39.63100m:1:26.88400m:6:18.97
11.Shira de HaanOEZANT2000011306:54.92
50m:45.38100m:1:40.19400m:6:54.92
NG.ZALee-Ann Hung Tung CheungDe Houtrib6:08.10199806282
AFGEMLieveke van den ElshoutDe Houtrib6:11.22199407148
AFGEMDaphne LamensDe Houtrib7:26.16199501082
AFGEMSofie LamensDe Houtrib6:37.57199800778
AFGEMStefanie TwiskerDe Houtrib6:11.57199606188
AFGEMMorgan GirothZV De ZaanNT200003806
AFGEMSilke JonkDaw5:33.37199802042
AFGEMLianne BouwmeesterOceanus5:40.00200000956
AFGEMArtemis KalemisOceanus5:40.00199601268


<< TOP >>
Programmanr. 5
24-2-2013 - 13:45
Heren, 400m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vincent MoolhuijsenOceanus4:46.261994012154:38.36
50m:29.37100m:1:03.26400m:4:38.36
2.Wessel de JongOceanus5:04.031996014475:06.63
50m:31.56100m:1:09.98400m:5:06.63


<< TOP >>
Programmanr. 6
24-2-2013 - 13:50
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Eline HoekstraOEZANT2003012806:56.44
50m:44.54100m:1:35.52200m:3:21.70400m:6:56.44
2.Iris van DuijseZV De ZaanNT2003003227:36.01
50m:53.01100m:1:51.63200m:3:49.01400m:7:36.01
3.Fleur van LeeuwenZV De ZaanNT2003007827:46.64
50m:54.89100m:1:53.79200m:3:53.11400m:7:46.64

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Ruben de VriendOEZANT2003009816:38.66
50m:46.56100m:1:37.79200m:3:20.12400m:6:38.66
2.Jur In de BraektZV De ZaanNT2003003657:43.16
50m:50.44100m:1:49.53200m:3:50.17400m:7:43.16
3.Pepijn van der PuttenZV De ZaanNT2003003618:12.62
50m:54.53100m:1:57.07200m:4:04.31400m:8:12.62
4.Maximilian Lopes CardozaWzkNT2003006658:14.20
50m:56.25100m:1:57.72200m:4:04.94400m:8:14.20
AFGEMTumani GrahamDe HoutribNT200400101
AFGEMLaurens SmitDe DolfijnNT200301383


<< TOP >>
Programmanr. 7
24-2-2013 - 14:05
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kaylin StelDe Dolfijn12:28.1820010029010:58.34
50m:35.97100m:1:16.30200m:2:38.84400m:5:26.01800m:10:58.34
2.Sharan KeizerDe DolfijnNT20010036612:34.39
50m:41.15100m:1:26.74200m:3:03.43400m:6:17.45800m:12:34.39
3.Jane SommelingOceanus13:00.0020020040612:39.90
50m:41.16100m:1:26.85200m:3:02.53400m:6:18.34800m:12:39.90
4.Sam EveleensOceanus13:30.8220010050812:51.42
50m:42.64100m:1:30.02200m:3:07.73400m:6:22.29800m:12:51.42
5.Naomi BuurOEZA14:30.4420010152012:59.09
50m:41.28100m:1:28.04200m:3:07.15400m:6:23.02800m:12:59.09
6.Charlotte DrastichWzkNT20020034413:01.24
50m:41.04100m:1:28.30200m:3:06.87400m:6:29.59800m:13:01.24
7.Ya'elle LüchtDe Houtrib12:30.0020010462813:02.34
50m:40.79100m:1:28.32200m:3:07.97400m:6:30.16800m:13:02.34
8.Sofie de VriendOEZANT20010278613:02.76
50m:42.82100m:1:29.24200m:3:07.97400m:6:30.06800m:13:02.76
9.Rosa EbbingeOceanus15:20.0020020090413:56.58
50m:47.04100m:1:39.01200m:3:21.89400m:6:54.84800m:13:56.58
AFGEMGiulia CorsiOceanus12:46.76200100468


<< TOP >>
Programmanr. 8
24-2-2013 - 14:35
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Miguel KloosterVzvNT20010061311:47.20
50m:37.83100m:1:19.40200m:2:46.77400m:5:46.05800m:11:47.20
2.Swen van ElterenAquarijnNT20010333112:15.69
50m:39.80100m:1:23.93200m:2:55.95400m:6:05.40800m:12:15.69
3.Roel GaalOEZANT20010117312:22.34
50m:41.90100m:1:27.06200m:3:02.68400m:6:18.32800m:12:22.34
4.Sjoerd JongertA.Z.V.D.NT20010042712:46.93
50m:39.26100m:1:26.06200m:3:04.19400m:6:21.26800m:12:46.93
5.Gijs van OuwerkerkZV De ZaanNT20010175712:48.66
50m:40.17100m:1:25.08200m:3:00.07400m:6:19.58800m:12:48.66
6.Tristan DetmersZwemvereniging HoornNT20020022113:05.86
50m:44.61100m:1:33.83200m:3:13.56400m:6:37.09800m:13:05.86
7.Delano van BoschAquarijnNT20020023713:08.10
50m:41.56100m:1:29.63200m:3:11.15400m:6:36.28800m:13:08.10
8.Frank BouquetA.Z.V.D.NT20010227913:08.94
50m:43.03100m:1:30.77200m:3:09.79400m:6:33.01800m:13:08.94
9.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn14:04.0220010278313:16.54
50m:41.36100m:1:30.46200m:3:10.39400m:6:33.65800m:13:16.54
10.Nick van de VeldeAquarijnNT20020203513:21.69
50m:41.72100m:1:31.38200m:3:11.91400m:6:39.25800m:13:21.69
11.Sébastien ChahoudWzkNT20010257713:57.71
50m:40.76100m:1:28.69200m:3:12.79400m:6:50.97800m:13:57.71
12.Mitch KolkmanZV HaerlemNT20020121114:05.55
50m:47.95100m:1:39.16200m:3:26.30400m:7:05.46800m:14:05.55
13.Robin PhaffZV De ZaanNT20020137114:51.10
50m:45.00100m:1:38.39200m:3:30.43400m:7:22.29800m:14:51.10
14.Lucas DoorgeestWzkNT20020142515:06.24
50m:46.03100m:1:40.00200m:3:31.68400m:7:23.32800m:15:06.24
15.Daniël PronkWzkNT20020140915:16.76
50m:44.95100m:1:36.67200m:3:30.42400m:7:27.82800m:15:16.76
16.Mees van BoeckelWzkNT20020142316:19.13
50m:46.85100m:1:45.72200m:3:51.22400m:8:09.82800m:16:19.13
AFGEMChristiaan SmitDe Dolfijn12:06.35200102463


<< TOP >>
Programmanr. 9
24-2-2013 - 15:20
Dames, 1500m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Evelien SohlHet Y18:00.9519860334617:55.54
50m:33.74100m:1:09.44200m:2:21.57400m:4:46.58800m:9:33.091500m:17:55.54
2.Alice BravoHet Y18:11.4319870534617:55.70
50m:33.21100m:1:08.64200m:2:20.56400m:4:44.96800m:9:33.061500m:17:55.70
3.Mirl de BoerDawNT19970046818:29.33
50m:33.32100m:1:08.62200m:2:22.64400m:4:49.55800m:9:47.751500m:18:29.33
4.Jeanine KockenOceanus19:10.6619960181619:21.16
50m:33.76100m:1:09.58200m:2:23.02400m:4:54.95800m:10:08.801500m:19:21.16
5.Eva van der BornOceanus21:00.0019970238019:47.94
50m:35.60100m:1:15.72200m:2:35.25400m:5:16.00800m:10:33.851500m:19:47.94
6.Senna LimburgDe DolfijnNT19990584620:02.01
50m:35.08100m:1:12.96200m:2:31.55400m:5:06.09800m:10:29.271500m:20:02.01
7.Luca EbbingeOceanus21:30.0019980240620:13.35
50m:37.87100m:1:19.46150m:2:41.24400m:5:22.68800m:10:47.981500m:20:13.35
8.Marit PlatOceanus20:35.3919940739620:21.91
50m:37.08100m:1:16.08200m:2:36.37400m:5:19.36800m:10:47.291500m:20:21.91
9.Bibi StokvisDe Dolfijn21:23.0519990089220:26.27
50m:35.10100m:1:13.98200m:2:34.80400m:5:19.05800m:10:48.001500m:20:26.27
10.Michelle MeulenbroekOceanus20:42.9519980113420:39.80
50m:35.20100m:1:13.50200m:2:32.70400m:5:15.26800m:10:48.271500m:20:39.80
11.Lotte HoogeterpDaw21:27.4319970387820:57.38
50m:35.63100m:1:15.92200m:2:38.60400m:5:26.48800m:11:04.601500m:20:57.38
12.Chantal BeijerZV Haerlem21:07.2019970088421:14.73
50m:38.15100m:1:20.49200m:2:46.09400m:5:36.33800m:11:18.781500m:21:14.73
13.Dieuwertje JorinkDaw20:12.2119930230622:14.23
50m:37.42100m:1:18.39200m:2:43.82400m:5:36.98800m:11:36.821500m:22:14.23
14.Nadine AnsinkWzk26:03.0419970607825:07.84
50m:42.94100m:1:13.65200m:3:12.34400m:6:34.50800m:13:23.701500m:25:07.84
15.Beau van DommelenOceanus28:50.0020000399225:31.16
50m:42.63100m:1:29.18200m:3:08.26400m:6:30.66800m:13:22.381500m:25:31.16
DISSabrin el BachaDe DolfijnNT199900548AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
DISMelissa ZwaanDawNT199103666AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
NG.ZALee-Ann Hung Tung CheungDe Houtrib22:00.00199806282
AFGEMLieveke van den ElshoutDe Houtrib21:53.33199407148
AFGEMDaphne LamensDe Houtrib25:18.45199501082
AFGEMSofie LamensDe Houtrib24:30.23199800778
AFGEMStefanie TwiskerDe Houtrib21:25.36199606188
AFGEMSilke JonkDaw20:20.41199802042


<< TOP >>
Programmanr. 10
24-2-2013 - 17:00
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Michel van NieuwkerkDe DolfijnNT19970241317:28.60
50m:31.25100m:1:05.34200m:2:15.24400m:4:35.75800m:9:19.321500m:17:28.60
2.Jeffrey ReijndersOceanus17:37.5619950087717:33.65
50m:30.10100m:1:02.94200m:2:10.93400m:4:28.79800m:9:12.241500m:17:33.65
3.Bart SommelingOceanus18:52.1419980076517:42.30
50m:31.30100m:1:06.07200m:2:16.80400m:4:39.16800m:9:25.301500m:17:42.30
4.Ruben StamDe DolfijnNT19980033118:11.18FJ 1
50m:32.70100m:1:08.24200m:2:21.66400m:4:47.18800m:9:37.651500m:18:11.18
5.Michael TonsbeekDe DolfijnNT19970128718:11.18FJ 2
50m:32.39100m:1:08.13200m:2:21.48400m:4:47.70800m:9:41.131500m:18:11.18
6.Bonk StoutDe Dolfijn19:57.6619990218118:18.06
50m:31.44100m:1:06.40200m:2:18.15400m:4:43.89800m:9:40.911500m:18:18.06
7.Martijn van der ZwaardOceanus20:24.9219960234319:44.64
50m:33.65100m:1:11.15200m:2:28.76400m:5:04.89800m:10:23.281500m:19:44.64
8.Erno VriensZV De Zaan20:08.5719990258719:54.76
50m:35.23100m:1:14.51200m:2:35.64400m:5:17.70800m:10:42.231500m:19:54.76
9.Calvin LuDe DolfijnNT20000462720:03.54
50m:32.63100m:1:09.40200m:2:25.82400m:5:05.11800m:10:28.951500m:20:03.54
10.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn20:43.8419990164320:20.58
50m:35.08100m:1:15.16200m:2:37.60400m:5:19.71800m:10:47.691500m:20:20.58
11.Enrico MollyDe DolfijnNT20000414720:36.06
50m:36.18100m:1:17.71200m:2:41.69400m:5:30.02800m:11:02.961500m:20:36.06
12.Nick van der WoudeZV HaerlemNT20000139120:38.06
50m:36.49100m:1:17.08200m:2:39.25400m:5:26.88800m:11:02.321500m:20:38.06
13.Daan In de BraektZV De Zaan24:11.2919990057121:53.72
50m:34.91100m:1:16.38200m:2:44.54400m:5:40.11800m:11:14.231500m:21:53.72
14.Koen GaalOEZANT19990111322:18.47
50m:39.81100m:1:23.69200m:2:53.37400m:5:56.18800m:12:03.121500m:22:18.47
15.Daan SommelingOceanus21:42.9219990076722:21.09
50m:37.22100m:1:19.32200m:2:47.69400m:5:53.60800m:11:53.121500m:22:21.09
16.Davy HeysteegOceanusNT19990483723:07.38
50m:36.78100m:1:20.77200m:2:54.07400m:6:04.11800m:12:20.571500m:23:07.38
17.Sebastian van der BornOceanus26:20.0020000080523:42.19
50m:40.10100m:1:26.81200m:3:02.62400m:6:17.13800m:12:43.501500m:23:42.19
18.Roy VlielandOEZANT19990151724:29.62
50m:38.65100m:1:22.22200m:2:57.38400m:6:11.87800m:12:47.881500m:24:29.62
19.Stefan WoudsmaOEZANT20000343724:52.56
50m:44.39100m:1:34.04200m:3:12.97400m:6:32.92800m:13:21.261500m:24:52.56
20.Mike EngelOceanus29:31.1319970482727:47.27
50m:43.94100m:1:33.09200m:3:16.11400m:6:52.26800m:14:28.161500m:27:47.27
AFGEMMarc CastricumDe DolfijnNT200000321
AFGEMJoris DiepeveenDe DolfijnNT199700941
AFGEMIvar OldenhofDe DolfijnNT200000081
AFGEMRick Rodrigues de MercadoDe DolfijnNT199705357
NGThomas VeroudenOceanus18:31.41199602855


<< TOP >>
Programmanr. 11
24-2-2013 - 18:55
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Serena StelDe DolfijnNT19980152825:03.52
50m:
100m:
32.79
1:09.00
200m:
400m:
2:24.24
4:55.86
800m:
1500m:
9:58.43
18:52.57
2000m:25:03.52
Chantal GroveDe Dolfijn24:44.2319940184425:03.52
50m:
100m:
33.56
1:10.62
200m:
400m:
2:25.62
4:54.80
800m:
1500m:
9:55.64
18:47.99
2000m:25:03.52
3.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe25:48.4819970147825:45.82
50m:
100m:
33.22
1:09.22
200m:
400m:
2:24.41
4:57.60
800m:
1500m:
10:08.60
19:19.22
2000m:25:45.82
4.Anne NoomDe DolfijnNT19980006227:07.98
50m:
100m:
32.64
1:10.11
200m:
400m:
2:27.71
5:07.37
800m:
1500m:
10:29.90
20:14.53
2000m:27:07.98
5.Elise DekkerDe Dolfijn30:03.5119970097628:36.58
50m:
100m:
35.95
1:13.51
200m:
400m:
2:37.14
5:26.30
800m:
1500m:
11:11.23
21:17.30
2000m:28:36.58
6.Amanda HoogenboomWzk31:20.8219920079630:46.59
50m:
100m:
39.63
1:23.28
200m:
400m:
2:52.13
5:52.65
800m:
1500m:
12:01.87
23:00.42
2000m:30:46.59
7.Lian BeenhakkerZ&PC Alkemade31:11.7119960410231:46.79
50m:
100m:
39.75
1:24.78
200m:
400m:
2:58.59
6:10.45
800m:
1500m:
12:41.11
24:01.44
2000m:31:46.79
8.Ike van VelzenZ&PC AlkemadeNT19950391633:00.94
50m:
100m:
39.75
1:25.05
200m:
400m:
2:59.88
6:19.73
800m:
1500m:
12:56.89
24:47.60
2000m:33:00.94
9.Ingeborg EfdéeWzk34:10.3919970154634:39.46
50m:
100m:
41.87
1:30.08
200m:
400m:
3:11.15
6:41.17
800m:
1500m:
13:49.46
26:12.17
2000m:34:39.46


<< TOP >>
Programmanr. 12
24-2-2013 - 20:05
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daan GlorieDawNT19880111522:50.17
50m:
100m:
30.68
1:04.49
200m:
400m:
2:13.34
4:29.84
800m:
1500m:
9:02.47
17:06.54
2000m:22:50.17
2.Sander van ElburgHet Y23:34.4919880093723:20.43
50m:
100m:
31.34
1:04.72
200m:
400m:
2:13.46
4:33.81
800m:
1500m:
9:12.12
17:28.98
2000m:23:20.43
3.Lars BottelierVzvNT19970268123:24.43
50m:
100m:
29.72
1:03.19
200m:
400m:
2:11.83
4:31.32
800m:
1500m:
9:13.94
17:32.25
2000m:23:24.43
4.Frans BijlHet Y23:51.2119940131923:50.32
50m:
100m:
32.06
1:07.41
200m:
400m:
2:18.82
4:43.60
800m:
1500m:
9:35.19
17:51.60
2000m:23:50.32
5.Fred SminkHet Y23:30.0019910451924:29.22
50m:
100m:
33.02
1:08.09
200m:
400m:
2:18.80
4:41.02
800m:
1500m:
9:31.97
18:14.28
2000m:24:29.22
6.Jan PeereboomDawNT19950137124:34.74
50m:
100m:
31.98
1:06.89
200m:
400m:
2:19.41
4:47.30
800m:
1500m:
9:45.45
18:27.07
2000m:24:34.74
7.Frank van der WolffDe Dolfijn25:06.7819940095524:57.05
50m:
100m:
32.59
1:09.26
200m:
400m:
2:24.11
4:53.38
800m:
1500m:
9:54.32
18:46.56
2000m:24:57.05
8.Ben ZentveldVzvNT19950583525:10.16
50m:
100m:
31.89
1:06.73
200m:
400m:
2:19.74
4:50.56
800m:
1500m:
9:56.01
18:51.95
2000m:25:10.16
9.Rik HoflandVzvNT19970173725:36.90
50m:
100m:
33.18
1:10.04
200m:
400m:
2:27.12
5:03.75
800m:
1500m:
10:16.79
19:19.17
2000m:25:36.90
10.Damian MartensHet YNT19970109525:37.37
50m:
100m:
32.57
1:08.99
200m:
400m:
2:26.46
5:03.51
800m:
1500m:
10:16.64
19:19.09
2000m:25:37.37
11.Chester HautvastVzvNT19920435925:57.96
50m:
100m:
31.74
1:06.67
200m:
400m:
2:21.21
4:54.02
800m:
1500m:
10:04.79
19:19.03
2000m:25:57.96
12.Martijn FalkDaw26:34.8219960145726:47.78
50m:
100m:
35.66
1:14.12
200m:
400m:
2:34.83
5:16.08
800m:
1500m:
10:37.11
20:04.72
2000m:26:47.78
13.Jasper FalkDaw25:14.6419950278527:10.07
50m:
100m:
35.04
1:13.70
200m:
400m:
2:34.16
5:17.01
800m:
1500m:
10:45.82
20:24.16
2000m:27:10.07
14.Pepijn JorinkDawNT19950257527:55.76
50m:
100m:
33.77
1:11.54
200m:
400m:
2:31.16
5:19.12
800m:
1500m:
10:56.78
20:51.14
2000m:27:55.76
15.Thomas HuismanVzvNT19980108128:47.13
50m:
100m:
35.56
1:14.83
200m:
400m:
2:36.36
5:28.88
800m:
1500m:
11:21.96
21:36.68
2000m:28:47.13
16.Ronald GroveOceanus28:24.1519610016128:54.90
50m:
100m:
36.16
1:16.00
200m:
400m:
2:38.67
5:24.71
800m:
1500m:
11:05.46
21:25.15
2000m:28:54.90
DISCasper GrasZV De Zaan28:15.29199200403AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
AFGEMCarlin GrahamDe Houtrib30:00.00199704241
AFGEMDanny Santana SanzDe Houtrib35:04.43199700735