Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Dames, 1500m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 10. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder
Nr. 13. Dames, 5 x 250m vrije slag  9 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 5 x 250m vrije slag  9 jaar en ouder


LAC 2e ronde - deel 1
Zaandam 10 februari 2013


Programmanr. 1
10-2-2013 - 13:00
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Jongens

DISOwen BarkerKZCNT200300679VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI, SL


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-2-2013 - 13:05
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ya'elle LüchtDe Houtrib2:58.632001046283:00.22
2.Femke RitmanKZC3:21.302001002863:11.07
50m:46.54200m:3:11.07
3.Tara van LeeuwenKZC3:17.732002011123:11.81
50m:43.39200m:3:11.81
4.Janneke RuiterDe Houtrib3:18.272002007823:12.51
50m:44.60200m:3:12.51


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-2-2013 - 13:10
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn3:38.262001027833:23.01
50m:43.21200m:3:23.01
2.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn3:31.182001004673:36.36
50m:52.22200m:3:36.36
3.Sep SmitKZC3:57.962002016873:52.16
50m:1:01.07200m:3:52.16
NG.ZAMitch KolkmanZV Haerlem3:45.18200201211
AFGEMTristan DetmersZwemvereniging Hoorn3:20.29200200221


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-2-2013 - 13:15
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Hannah BervoetsZV De ZaanNT2000007266:14.36
50m:39.92100m:1:30.00400m:6:14.36


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-2-2013 - 13:20
Heren, 400m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelZV De Zaan4:42.471992000274:48.94
50m:28.67100m:1:03.28400m:4:48.94
2.Jan PeereboomDAW5:24.651995013715:04.02
50m:29.77100m:1:04.83400m:5:04.02
3.Sander van ElburgHet Y5:10.001988009375:04.53
50m:31.25100m:1:08.29400m:5:04.53
4.Quintin TrauselA.Z.V.D.5:02.841987034035:15.11
50m:30.93100m:1:07.58400m:5:15.11
5.Jeroen JongertA.Z.V.D.5:24.991996004455:16.95
50m:30.51100m:1:08.39400m:5:16.95
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht5:28.651998018515:28.87
50m:31.99100m:1:09.65400m:5:28.87
7.Gerben RozieMSV- Zeemacht5:30.551990025075:29.97
50m:34.51100m:1:15.90400m:5:29.97
8.Lex SandburgZV De ZaanNT1998006995:33.26
50m:34.65100m:1:18.41400m:5:33.26
9.Tim WassenaarZV De Zaan6:21.971999018695:39.66
50m:37.62100m:1:22.16400m:5:39.66
10.Erno VriensZV De Zaan6:00.641999025875:47.33
50m:37.05100m:1:23.40400m:5:47.33
11.Nick van der WoudeZV HaerlemNT2000013915:51.42
50m:38.67100m:1:25.10400m:5:51.42
12.Jasper FalkDAW5:46.591995027855:52.60
50m:37.45100m:1:22.63400m:5:52.60
13.Casper GrasZV De Zaan6:00.871992004035:55.64
50m:35.00100m:1:20.16400m:5:55.64
14.Sander van der MeeDe Houtrib6:01.001997048295:59.16
50m:34.48100m:1:18.57400m:5:59.16
15.Joppe van BeekDAW6:16.271999006275:59.44
50m:37.01100m:1:22.46400m:5:59.44
16.Phil BrantjesKZCNT2000004856:01.92
50m:40.93100m:1:31.09400m:6:01.92
17.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn6:22.151999016436:08.59
50m:41.95100m:1:36.13400m:6:08.59
Bjarne BruijnsKZC6:08.011997046176:08.59
50m:39.28100m:1:30.11400m:6:08.59
19.Martijn FalkDAW6:03.361996014576:12.68
50m:43.43100m:1:34.75400m:6:12.68
20.Daan In de BraektZV De ZaanNT1999005716:16.31
50m:40.57100m:1:29.53400m:6:16.31
21.Brian OtjesZv AquariusNT1999011356:23.26
50m:35.67100m:1:19.92400m:6:23.26
DISFriso DatemaZv AquariusNT200003027VG
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTim van DeursenZwemvereniging HoornNT200003957RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMPepijn JorinkDAW5:34.47199502575


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-2-2013 - 13:45
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Lonneke RitmanKZCNT2004000227:32.76
50m:47.11100m:1:42.55200m:3:38.27400m:7:32.76

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Tycho de JongeKZCNT2004004116:40.46
50m:45.07100m:1:35.43200m:3:19.14400m:6:40.46
2.Owen BarkerKZCNT2003006797:21.57
50m:46.03100m:1:38.80200m:3:32.70400m:7:21.57


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-2-2013 - 13:50
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Femke RitmanKZC12:19.1420010028611:37.35
50m:37.51100m:1:20.41200m:2:48.84400m:5:45.07800m:11:37.35
2.Sophie AllersmaDe ReuringNT20010274013:05.08
50m:44.17100m:1:33.11200m:3:14.02400m:6:37.17800m:13:05.08
3.Renske DutilhHet Y14:00.0020020118813:29.48
50m:42.24100m:1:31.37200m:3:12.26400m:6:39.69800m:13:29.48
4.Sanne LagerweijZV De ZaanNT20020155215:07.30
50m:45.54100m:1:39.07200m:3:29.96400m:7:19.91800m:15:07.30
AFGEMTara van LeeuwenKZCNT200201112
AFGEMFaith GirothZV De ZaanNT200201590
NGMadelon HulsingZV De ZaanNT200201592


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-2-2013 - 14:05
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Freek HollanderDes13:22.0720010381512:04.13
50m:41.92100m:1:28.32200m:3:03.26400m:6:09.51800m:12:04.13
2.Sep SmitKZCNT20020168714:19.12
50m:46.59100m:1:39.69200m:3:29.56400m:7:07.75800m:14:19.12


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-2-2013 - 14:20
Dames, 1500m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Denise BoonstraDAW20:32.2119990266219:35.20
50m:34.61100m:1:13.05200m:2:31.61400m:5:08.48800m:10:24.871500m:19:35.20
2.Melina KnolZV De Zaan21:51.1819980223219:52.67
50m:34.36100m:1:12.89200m:2:31.26400m:5:08.61800m:10:30.021500m:19:52.67
3.Sterre KellerDesNT19990414220:06.06
50m:36.06100m:1:15.76200m:2:37.54400m:5:19.58800m:10:45.361500m:20:06.06
4.Anouk van NellestijnDe Waalstroom19:46.0119980036620:16.89
50m:34.94100m:1:13.19200m:2:31.68400m:5:10.97800m:10:40.691500m:20:16.89
5.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT20000154620:41.42
50m:37.37100m:1:18.33200m:2:40.79400m:5:28.90800m:11:02.711500m:20:41.42
6.Samira MijnenZV De Zaan20:30.0119970132021:11.54
50m:35.51100m:1:14.73200m:2:37.73400m:5:25.12800m:11:08.251500m:21:11.54
7.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht21:11.0919980334221:23.36
50m:37.23100m:1:19.10200m:2:45.42400m:5:38.04800m:11:27.291500m:21:23.36
8.Suzanne van den BrinkMSV- ZeemachtNT19990143821:27.06
50m:35.38100m:1:14.53200m:2:37.97400m:5:31.29800m:11:22.641500m:21:27.06
9.Kirsten DijkmanKZCNT20000084221:27.87
50m:35.52100m:1:15.11200m:2:38.79400m:5:31.76800m:11:22.271500m:21:27.87
10.Naomi te LindertDAWNT19990478221:45.13
50m:38.49100m:1:20.96200m:2:48.37400m:5:43.52800m:11:37.501500m:21:45.13
11.Hannah BervoetsZV De ZaanNT20000072621:57.10
50m:38.95100m:1:21.80200m:2:50.73400m:5:45.73800m:11:41.291500m:21:57.10
12.Desiree VeenstraMSV- ZeemachtNT19970488622:09.02
50m:38.07100m:1:21.04200m:2:50.88400m:5:53.42800m:11:49.681500m:22:09.02
13.Myrthe van BeekDAW22:57.6219990107422:31.41
50m:38.35100m:1:21.80200m:2:51.42400m:5:51.51800m:11:57.791500m:22:31.41
14.Rowie KampDe ReuringNT20000170623:56.74
50m:42.48100m:1:28.01200m:3:01.42400m:6:13.38800m:12:40.071500m:23:56.74
15.Ilja WijnkerMSV- ZeemachtNT20000390024:10.48
50m:40.27100m:1:25.98200m:2:59.23400m:6:13.17800m:12:50.341500m:24:10.48
AFGEMMorgan GirothZV De ZaanNT200003806


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-2-2013 - 15:30
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sander van ElburgHet Y17:20.5619880093717:36.14
50m:32.18100m:1:06.63200m:2:16.84400m:4:36.39800m:9:23.841500m:17:36.14
2.Frans BijlHet Y17:57.2219940131917:59.46
50m:31.47100m:1:06.08200m:2:16.32400m:4:40.68800m:9:32.581500m:17:59.46
3.Jeljer AldershofZV Haerlem18:43.2619980071918:10.99
50m:32.03100m:1:06.59200m:2:18.72400m:4:44.15800m:9:38.391500m:18:10.99
4.Jan PeereboomDAWNT19950137118:25.90
50m:31.63100m:1:06.42200m:2:20.22400m:4:50.19800m:9:48.821500m:18:25.90
5.Martin RuiterDe Houtrib19:22.8220000130918:35.56
50m:31.53100m:1:08.67200m:2:22.79400m:4:52.71800m:9:52.961500m:18:35.56
6.Jesse van DijkDe Houtrib19:38.0019990325918:36.20
50m:31.36100m:1:07.37200m:2:21.36400m:4:52.36800m:9:53.461500m:18:36.20
7.Jason SlijngardDe Houtrib19:38.8019980126518:49.70
50m:32.27100m:1:06.89200m:2:19.26400m:4:44.95800m:9:54.111500m:18:49.70
8.Jordi de NijsMSV- ZeemachtNT19980185118:51.73
50m:32.57100m:1:10.20200m:2:26.80400m:5:00.57800m:10:05.161500m:18:51.73
9.Gideon HeijDe Otters Het Gooi21:09.8519980065519:21.75
50m:33.86100m:1:10.99200m:2:27.40400m:5:02.19800m:10:15.801500m:19:21.75
10.Ingmar BakkerA.Z.V.D.19:22.1819980049319:33.98
50m:32.95100m:1:09.80200m:2:26.10400m:5:01.02800m:10:18.671500m:19:33.98
11.Fabian BoerDe Houtrib19:24.6119980050919:41.52
50m:32.56100m:1:08.77200m:2:24.77400m:5:01.51800m:10:21.641500m:19:41.52
12.Lex SandburgZV De ZaanNT19980069919:49.68
50m:32.60100m:1:09.19200m:2:27.76400m:5:07.98800m:10:28.691500m:19:49.68
13.Martijn FalkDAW19:31.6419960145719:59.25
50m:36.52100m:1:16.84200m:2:37.75400m:5:19.78800m:10:40.791500m:19:59.25
14.Gerben RozieMSV- Zeemacht20:14.7519900250720:04.97
50m:34.38100m:1:12.59200m:2:31.90400m:5:13.19800m:10:36.621500m:20:04.97
15.Jasper FalkDAW18:54.4419950278520:11.29
50m:34.57100m:1:12.86200m:2:31.13400m:5:10.02800m:10:33.321500m:20:11.29
16.Casper GrasZV De Zaan21:07.2619920040320:56.36
50m:33.88100m:1:12.00200m:2:32.72400m:5:20.51800m:11:02.881500m:20:56.36
17.Phil BrantjesKZCNT20000048521:10.54
50m:36.41100m:1:18.40200m:2:44.12400m:5:33.76800m:11:13.941500m:21:10.54
18.Sander van der MeeDe Houtrib20:10.0019970482922:05.76
50m:35.29100m:1:14.76200m:2:40.07400m:5:36.80800m:11:40.701500m:22:05.76
19.Danny Santana SanzDe Houtrib25:11.8319970073523:08.73
50m:38.26100m:1:21.45200m:2:53.45400m:6:01.70800m:12:20.761500m:23:08.73
20.Eric TijmsOEZA25:01.1619640112523:50.34
50m:37.59100m:1:19.87200m:2:51.76400m:6:02.79800m:12:32.981500m:23:50.34
21.Hilbert PrinsOEZA25:01.1619510022323:51.77
50m:41.63100m:1:27.27200m:3:01.20400m:6:10.10800m:12:33.791500m:23:51.77
22.Pim HollanderDes25:26.6019990105124:05.34
50m:45.05100m:1:35.12200m:3:13.21400m:6:29.85800m:13:02.401500m:24:05.34
23.Dirk CrokOEZA25:01.1619580054724:39.30
50m:41.14100m:1:27.70200m:3:03.45400m:6:18.51800m:12:58.611500m:24:39.30
AFGEMPepijn JorinkDAW21:34.20199502575


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-2-2013 - 17:05
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Leonie van NoortDe Zijl/LGB23:09.4819930175223:34.24
50m:
100m:
32.23
1:07.39
200m:
400m:
2:18.63
4:38.73
800m:
1500m:
9:19.10
17:37.02
2000m:23:34.24
2.Evelien SohlHet Y24:17.9919860334624:00.45
50m:
100m:
33.31
1:08.79
200m:
400m:
2:21.10
4:46.91
800m:
1500m:
9:34.28
18:00.06
2000m:24:00.45
3.Alice BravoHet Y24:19.1519870534624:13.13
50m:
100m:
33.25
1:08.71
200m:
400m:
2:20.25
4:45.74
800m:
1500m:
9:35.28
18:08.09
2000m:24:13.13
4.Lisanne AndewegZuiderzeezwemmers25:47.3919880009224:51.76
50m:
100m:
33.03
1:09.03
200m:
400m:
2:22.83
4:51.23
800m:
1500m:
9:49.28
18:37.26
2000m:24:51.76
5.Danielle GrootesDe Zijl/LGB25:01.8319950127825:16.54
50m:
100m:
32.64
1:07.95
200m:
400m:
2:21.16
4:49.32
800m:
1500m:
9:55.60
18:53.16
2000m:25:16.54
6.Mirl de BoerDAWNT19970046825:18.79
50m:
100m:
33.08
1:07.68
200m:
400m:
2:20.14
4:48.17
800m:
1500m:
9:53.63
18:58.77
2000m:25:18.79
7.Eef HollanderDes27:11.5119960207426:13.70
50m:
100m:
34.42
1:12.94
200m:
400m:
2:31.28
5:08.30
800m:
1500m:
10:25.58
19:42.76
2000m:26:13.70
8.Dèlenn van OostromGoSwim25:58.3219960005626:16.22
50m:
100m:
33.80
1:10.21
200m:
400m:
2:26.19
4:59.99
800m:
1500m:
10:16.28
19:39.66
2000m:26:16.22
9.Jasmijn RuijgrokDe Zijl/LGB26:57.0919940103226:44.46
50m:
100m:
35.57
1:13.90
200m:
400m:
2:32.77
5:13.03
800m:
1500m:
10:36.25
20:03.88
2000m:26:44.46
10.Silke JonkDAWNT19980204226:57.75
50m:
100m:
35.99
1:15.09
200m:
400m:
2:34.97
5:16.66
800m:
1500m:
10:38.87
20:15.50
2000m:26:57.75
11.Marjolein MarisDe Houtrib25:39.3919940021027:13.93
50m:
100m:
33.47
1:09.80
200m:
400m:
2:25.77
5:03.36
800m:
1500m:
10:35.27
20:17.15
2000m:27:13.93
12.Emma SiemensmaDe Zijl/LGB26:25.4519940271627:27.46
50m:
100m:
34.76
1:12.95
200m:
400m:
2:31.68
5:12.64
800m:
1500m:
10:45.25
20:31.16
2000m:27:27.46
13.Sandra ZwaanswijkDAW28:42.3719850393428:06.32
50m:
100m:
36.64
1:16.16
200m:
400m:
2:40.29
5:32.23
800m:
1500m:
11:19.92
21:16.45
2000m:28:06.32
14.Lotte HoogeterpDAW28:48.4619970387828:08.42
50m:
100m:
35.57
1:15.12
200m:
400m:
2:36.01
5:22.23
800m:
1500m:
11:02.30
21:04.94
2000m:28:08.42
15.Stefanie TwiskerDe Houtrib28:46.0019960618829:11.86
50m:
100m:
36.51
1:16.39
200m:
400m:
2:40.36
5:30.95
800m:
1500m:
11:23.82
21:59.36
2000m:29:11.86
16.Chantal BeijerZV Haerlem28:53.0619970088429:12.20
50m:
100m:
38.31
1:20.87
200m:
400m:
2:48.64
5:45.87
800m:
1500m:
11:42.40
22:04.18
2000m:29:12.20
17.Lee-Ann Hung Tung CheungDe Houtrib35:00.0019980628232:20.64
50m:
100m:
38.45
1:22.29
200m:
400m:
2:57.02
6:08.29
800m:
1500m:
12:39.13
24:21.16
2000m:32:20.64
18.Sofie LamensDe Houtrib35:00.0019980077834:27.81
50m:
100m:
41.31
1:27.61
200m:
400m:
3:05.00
6:27.12
800m:
1500m:
13:19.34
25:40.61
2000m:34:27.81
19.Daphne LamensDe Houtrib34:32.0219950108236:37.09
50m:
100m:
40.39
1:29.82
200m:
400m:
3:15.93
6:56.16
800m:
1500m:
14:12.32
27:26.46
2000m:36:37.09
AFGEMLieveke van den ElshoutDe Houtrib29:12.45199407148
AFGEMDieuwertje JorinkDAW30:06.98199302306


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-2-2013 - 18:40
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
10-2-2013 - 18:40
Dames, 5 x 250m vrije slag9 jaar en ouder
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 14
10-2-2013 - 18:40
Heren, 5 x 250m vrije slag9 jaar en ouder
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd