Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag &nb sp;Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Me isjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag &nbs p;Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Me isjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag &nbs p;Jongens Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jo ngens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Me isjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag &nb sp;Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Me isjes Minioren 5
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag &n bsp;Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag   Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag &n bsp;Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag   Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag & nbsp;Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag & nbsp;Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag   Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2012 - 2013 deel 3
Zaandam, 27-1-2013


Programmanr. 1
27-1-2013 - 13:00
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Tara van LeeuwenKZC6:11.182002011121:27.552:55.865:48.13
2.Kithapat BrauniusDwtNT2002015321:30.743:15.446:37.58
3.Romy TuijnmanZV De ZaanNT2002025561:40.203:27.696:52.24
4.Nouska de ReusZV De ZaanNT2002008301:41.863:34.547:04.61
5.Feia PersadZwemvereniging HoornNT2002018281:42.013:32.117:09.47
6.Manou ten HoornZV De ZaanNT2002020861:42.093:31.277:09.70
7.Sanne LagerweijZV De ZaanNT2002015521:39.383:29.977:16.39
8.Faith GirothZV De Zaan7:50.392002015901:44.423:39.787:23.87
9.Sterre KieftKZCNT2002030101:48.213:41.207:23.94
10.Xena GijzenZV HaerlemNT2002007761:45.733:42.477:33.00
11.Daphne PetersZV HaerlemNT2002010561:50.593:48.557:44.59
12.Elsa HoedemaekerZV De ZaanNT2002005421:49.873:48.127:47.20
13.Madelon HulsingZV De Zaan8:20.652002015921:50.304:00.098:19.25
14.Minke BultjeZV HaerlemNT2002017261:02.974:13.808:37.97
15.Michelle BleesZV De ZaanNT2002021281:59.104:10.548:40.61
AFGEMLotus PluggeZV De ZaanNT200203634
AFGEMRoxanne GrootjenZV De ZaanNT200200832
AFGEMEsmé BoonstraOezaNT200203832


<< TOP >>
Programmanr. 2
27-1-2013 - 13:10
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Iris RenkemaOezaNT2004010301:53.84
2.Shari KokZV De ZaanNT20040024858.911:57.91
3.Britt ScholtenOezaNT20040172859.532:00.94
4.Shana VisserA.Z.V.D.2:23.232004007101:04.302:03.22
AFGEMTalisa MoskKZC1:59.16200400602


<< TOP >>
Programmanr. 3
27-1-2013 - 13:15
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kenan CörüzDwt33.8120030035732.66
2.Rick OffringaOeza35.3020030097935.83
3.Tycho de JongeKZC37.6320040041139.13
4.Ruben de VriendOeza40.3320030098139.94
5.Owen BarkerKZC40.3920030067940.13
6.Jur In de BraektZV De Zaan45.6120030036545.29
7.Naoufal QuandilDwt51.3920030115546.52
8.Pepijn van der PuttenZV De Zaan49.5420030036149.14
9.Miquel Carrillo MorenoZV De Zaan51.7520030058349.73
AFGEMThierry OldenburgZV De Zaan44.17200300617
AFGEMBram DaalmanZV Haerlem38.30200300629


<< TOP >>
Programmanr. 4
27-1-2013 - 13:15
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Melina Carrillo MorenoZV De ZaanNT20030088047.093:22.62
2.Sophie van EsveldDwtNT20030065446.633:30.24
3.Eline HoekstraOezaNT20030128054.563:37.08
4.Iris van't VeerA.Z.V.D.NT20030125457.283:39.12
5.Mila KokZV De ZaanNT20030111650.133:41.55
6.Yente BlaauwOezaNT20030193254.233:41.95
7.Made BuddingZV HaerlemNT20030155452.703:43.40
8.Iris van DuijseZV De ZaanNT20030032259.113:47.76
9.Indy van SteltenZV De ZaanNT20030037056.853:49.44
10.Esmeralda Duarte de PinaZV De ZaanNT20030274456.133:53.33
11.Fleur van LeeuwenZV De ZaanNT2003007821:06.954:00.71
12.Tessa TakkenZwemvereniging HoornNT2003016921:02.184:12.82
DISYara WinkelmanZV De ZaanNT200300882RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
27-1-2013 - 13:20
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irvine HenarDwt35.9020020223735.14
2.Mitch KolkmanZV Haerlem37.8420020121137.41
3.Tobias de BoerOeza39.7020020149339.00
4.koen schelhaasZV Haerlem40.0820020296339.02
5.Sep SmitKZC40.6020020168740.64
6.Sem de BoerOeza45.2520020217543.16
7.Robin PhaffZV De Zaan42.7320020137144.51
8.Brian KnightKZC45.7920020303146.51
9.Joel SiebenZV De Zaan48.8920020088948.40
10.Jonah TerolZV De Zaan53.1920020138552.76
AFGEMTristan DetmersZwemvereniging Hoorn35.57200200221
AFGEMJelle BoschZV De Zaan36.84200200887


<< TOP >>
Programmanr. 6
27-1-2013 - 13:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sem DikZV De Zaan1:19.672001004451:21.32
2.Kenzo DoerkZV De Zaan1:27.9320010103740.291:26.34
3.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:29.722001004271:28.64
4.Brock van der WeidenZV Haerlem1:33.9220010160944.421:30.55
5.Roel GaalOeza1:28.6720010117343.301:32.14
6.Marnix BregmanHPC1:35.0720010341944.101:32.44
7.Teun van VegtenOeza1:32.1320010332942.731:32.76
8.Stijn van de WeteringZV De Zaan1:33.002001023071:32.84
9.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn1:34.432001027831:33.03
10.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:35.7520010046746.721:34.85
11.Matthé KnolDe Ham1:38.0520010030945.811:35.18
12.Gijs van OuwerkerkZV De Zaan1:39.882001017571:35.34
13.Xavier ReparonZV HaerlemNT20010158348.841:39.23
14.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn1:46.0720010364146.951:39.61
15.Remco JakDe Ham1:36.242001010391:39.95
16.Ivar KramerZV De Zaan1:43.3820010164749.021:40.84
17.Frank BouquetA.Z.V.D.1:40.6920010227950.531:43.27
18.Leon de BoerDe HamNT20010071554.981:46.02
19.Lucas RibDwt1:54.5120010406749.301:46.14
20.Tygo KerkhoffDe Ham1:50.932001026871:47.05
21.Ilir IhtijarevicDwtNT20010228152.651:49.21
22.Vincent DragtZwemvereniging Hoorn2:01.232001040911:58.98
DISMaarten WoudsmaOezaNT200103181VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMFloris KooiZV De Zaan1:43.90200100801


<< TOP >>
Programmanr. 7
27-1-2013 - 13:25
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Yara GaljeZV De Zaan3:09.0520010037238.962:55.46
2.Deveny StijnmanZV Haerlem3:05.5820000372040.523:00.38
3.Kirsten DijkmanKZC3:20.1220000084241.993:01.09
4.Shira de HaanOeza3:10.0720000113038.933:02.22
5.Jennifer TuijpZV De Zaan3:07.8920000419839.283:02.48
6.Ouassima QuandilDwt3:27.2720010294841.813:09.63
7.Merel DollKZC3:13.2020010261043.833:10.88
8.Isis KeijzerZV Haerlem3:30.3720010106643.893:11.34
9.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn3:15.3720000438042.023:11.57
10.Zoë HalverkansZV Haerlem3:24.4220010290042.823:12.43
11.Neve BuijsA.Z.V.D.3:14.9220000472042.953:12.84
12.Naomi BuurOeza3:20.9520010152044.233:13.62
13.Sofie de VriendOezaNT20010278642.293:15.24
14.Fiona KoperOezaNT20010281651.603:21.89
15.Zina GhazelhajZV Haerlem3:41.6120000436253.443:24.00
16.Nienke AngenentOezaNT20010478050.423:31.26
17.Eline JansenZV HaerlemNT20010403850.513:34.80
18.Iris JonkerZV Haerlem4:00.2320010299250.283:36.54
19.Meike van EerdenOezaNT20000588852.463:43.68
20.Demi NatZV HaerlemNT20000371452.183:44.08
21.Yasmin HoflandOezaNT20010421452.853:44.22
22.Isabel de WolffOezaNT20010421651.093:48.03
23.Nikita BesseDe HamNT20000243848.583:54.14
24.Sofie KapteinZwemvereniging HoornNT20010280856.343:57.05
25.Indy HooijschuurZV De Zaan4:09.2620010213053.803:58.24
26.Ilse de JongDe HamNT20010333056.144:00.85
DISSophie van DulmenZwemvereniging Hoorn3:47.08200103498RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAudrey HendriksDe HamNT200102826VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISKayleigh KnightOezaNT200002984RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSanne BaardseZwemvereniging Hoorn3:30.70200101630RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISVera LieverdinkZV HaerlemNT200104984SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NG.ZASarah DekkerZV Haerlem3:29.91200002362
AFGEMSydney GrotZwemvereniging HoornNT200104242
AFGEMVenna FassaertDe Ham3:31.10200101410
AFGEMDeborah HartmanHPC4:23.64200100326
AFGEMEstelle ChengA.Z.V.D.NT200104684
AFGEMNadine DolfingHPC3:57.42200001116
AFGEMMerlin TerolZV De Zaan3:58.44200004708
AFGEMHanna BergkampZV Haerlem3:24.71200004464
AFGEMJeanine KristZV HaerlemNT200102144


<< TOP >>
Programmanr. 8
27-1-2013 - 13:50
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tim WassenaarZV De Zaan2:20.1719990186931.232:18.09
2.Tim KieftZV De Zaan2:30.8019990192132.242:24.87
Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:26.5519990164332.992:24.87
4.Zyco van EsveldDwt2:34.2219990384332.412:25.80
5.Erno VriensZV De Zaan2:27.8819990258733.652:26.38
6.Phil BrantjesKZC2:38.8720000048534.892:31.88
7.Koen GaalOeza2:30.1819990111335.102:31.91
8.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.2:37.0319990237934.222:37.66
9.Stijn HuitengaZV Haerlem2:43.4419990174737.642:38.58
10.Maarten van der VeenA.Z.V.D.2:43.7819990238134.172:40.81
11.Justin Duarte de PinaZV De Zaan2:45.1220000377735.132:43.94
12.Yassine BelhadaouiZV De Zaan2:52.1720000353136.792:45.80
13.Emre UysalDwt3:00.9220000346535.402:47.36
14.Stefan WoudsmaOeza2:57.9820000343737.892:54.20
15.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.3:09.69200003123FJ 138.602:58.38
16.Davey van der LaanZV De Zaan3:00.32200003991FJ 238.592:58.38
17.Lucas JakDe Ham3:00.6420000112738.853:02.07
18.Mitchel van SmirrenZV De Zaan3:18.3420000495540.593:03.76
19.Patrick AartsDwt3:15.0020000167142.323:06.07
20.Jordy KoanZV De Zaan3:24.5719990451942.573:07.25
21.Davey RhebokA.Z.V.D.3:23.4119990440145.503:23.02
AFGEMTim van DeursenZwemvereniging Hoorn2:50.40200003957
AFGEMTjeerd IjntemaOeza3:37.95199904617
AFGEMMerijn de BoerDe HamNT200000843
AFGEMJoost VisserZV Haerlem2:57.75199903255
AFGEMFernando KindtDe HamNT199904481
AFGEMRoy VlielandOeza2:50.15199901517
AFGEMRaoul LieverstZV De Zaan2:45.21199900713
AFGEMBasil BarrettZV De Zaan3:11.83199902157


<< TOP >>
Programmanr. 9
27-1-2013 - 14:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kithapat BrauniusDwt1:29.5320020153242.931:31.41
2.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.1:34.8220020152844.901:32.18
3.Tara van LeeuwenKZC1:29.9220020111243.041:32.29
4.Romy TuijnmanZV De Zaan1:42.8620020255648.421:40.42
5.Manou ten HoornZV De Zaan1:40.022002020861:41.21
6.Xena GijzenZV Haerlem1:45.852002007761:43.38
7.Elsa HoedemaekerZV De Zaan1:48.492002005421:45.58
8.Sterre KieftKZC1:50.1620020301052.031:45.90
9.Nouska de ReusZV De Zaan1:46.7620020083050.301:46.69
10.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:50.2020020182853.321:47.86
Sanne LagerweijZV De Zaan1:54.8320020155248.771:47.86
12.Faith GirothZV De Zaan1:46.5420020159051.751:48.87
13.Madelon HulsingZV De Zaan1:53.282002015921:52.68
14.Daphne PetersZV Haerlem1:55.5820020105653.441:54.00
15.Minke BultjeZV Haerlem1:48.8820020172656.305:54.55
DISMichelle BleesZV De Zaan2:03.74200202128RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMLotus PluggeZV De Zaan1:57.05200203634
AFGEMRoxanne GrootjenZV De Zaan1:33.31200200832
AFGEMYvonne KlimmertZwemvereniging HoornNT200204000
AFGEMEsmé BoonstraOeza2:06.32200203832


<< TOP >>
Programmanr. 10
27-1-2013 - 14:05
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris RenkemaOeza42.8220040103044.28
2.Shari KokZV De Zaan48.3220040024847.39FJ 1
3.Shana VisserA.Z.V.D.47.9320040071047.39FJ 2
4.Britt ScholtenOeza49.4320040172850.69
AFGEMTalisa MoskKZC47.12200400602


<< TOP >>
Programmanr. 11
27-1-2013 - 14:10
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kenan CörüzDwt1:24.4820030035740.891:25.50
2.Rick OffringaOeza1:32.5120030097942.831:31.85
3.Ruben de VriendOeza1:36.612003009811:38.43
4.Owen BarkerKZCNT2003006791:44.48
5.Tycho de JongeKZC1:44.4020040041149.881:48.88
6.Jur In de BraektZV De ZaanNT20030036556.261:57.63
7.Naoufal QuandilDwt2:10.042003011552:01.21
8.Pepijn van der PuttenZV De ZaanNT2003003611:02.032:05.02
9.Miquel Carrillo MorenoZV De ZaanNT2003005831:01.332:10.65
AFGEMBram DaalmanZV Haerlem1:44.70200300629
AFGEMThierry OldenburgZV De Zaan1:58.27200300617


<< TOP >>
Programmanr. 12
27-1-2013 - 14:10
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melina Carrillo MorenoZV De Zaan36.6920030088036.22
2.Sophie van EsveldDwt40.5820030065439.05
3.Eline HoekstraOeza40.5120030128039.93
4.Yente BlaauwOeza42.8320030193240.04
5.Mila KokZV De Zaan41.3520030111640.41
6.Iris van't VeerA.Z.V.D.41.1920030125441.27
7.Made BuddingZV Haerlem43.6520030155441.34
8.Indy van SteltenZV De Zaan43.2120030037042.12
9.Esmeralda Duarte de PinaZV De Zaan42.7020030274442.15
10.Selma KoperOeza44.2820030246843.17
11.Fleur van LeeuwenZV De Zaan43.5820030078243.48
12.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn44.0020030169243.62
13.Iris van DuijseZV De Zaan45.0620030032243.83
DISYara WinkelmanZV De Zaan48.37200300882AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.


<< TOP >>
Programmanr. 13
27-1-2013 - 14:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Irvine HenarDwtNT20020223745.471:39.233:29.02
2.koen schelhaasZV HaerlemNT20020296355.151:49.793:33.25
3.Tobias de BoerOezaNT20020149351.321:45.123:34.89
4.Mitch KolkmanZV Haerlem3:45.1820020121152.631:52.713:38.24
5.Robin PhaffZV De Zaan4:09.6420020137156.571:57.553:57.12
6.Sep SmitKZCNT2002016873:57.96
7.Sem de BoerOezaNT20020217558.161:58.734:02.86
8.Joel SiebenZV De ZaanNT2002008894:04.31
9.Jonah TerolZV De ZaanNT2002013854:47.00
AFGEMJelle BoschZV De ZaanNT200200887


<< TOP >>
Programmanr. 14
27-1-2013 - 14:15
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.6:13.162001004271:24.582:57.095:58.73
2.Sem DikZV De ZaanNT2001004451:21.772:53.265:59.03
3.Roel GaalOezaNT2001011731:29.063:04.256:03.66
4.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn6:54.862001027831:26.542:59.116:03.77
5.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn6:34.912001004671:29.203:07.406:12.43
6.Kenzo DoerkZV De ZaanNT2001010371:25.113:01.616:12.75
7.Brock van der WeidenZV HaerlemNT2001016091:29.973:10.876:23.25
8.Matthé KnolDe HamNT2001003091:32.823:12.506:23.81
9.Gijs van OuwerkerkZV De ZaanNT2001017571:32.663:13.886:29.61
10.Teun van VegtenOezaNT2001033291:31.813:11.986:30.02
11.Frank BouquetA.Z.V.D.6:43.262001022791:34.513:15.136:33.44
12.Koen BeckerZwemvereniging HoornNT2001036411:34.133:17.816:38.08
13.Remco JakDe HamNT2001010391:37.203:25.516:45.72
14.Marnix BregmanHPCNT2001034191:32.423:15.426:48.34
15.Stijn van de WeteringZV De ZaanNT2001023071:35.583:21.366:55.99
16.Lucas RibDwtNT2001040671:37.913:28.447:03.66
17.Leon de BoerDe HamNT2001007151:33.683:24.057:04.56
18.Xavier ReparonZV HaerlemNT2001015831:43.643:38.007:28.20
19.Ivar KramerZV De Zaan8:29.882001016471:43.883:39.707:30.01
20.Ilir IhtijarevicDwtNT2001022811:46.863:51.407:58.25
AFGEMFloris KooiZV De ZaanNT200100801


<< TOP >>
Programmanr. 15
27-1-2013 - 14:30
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jennifer TuijpZV De Zaan2:34.7320000419833.461:11.532:30.20
2.Yara GaljeZV De Zaan2:53.0520010037236.431:16.042:34.70
3.Kirsten DijkmanKZC2:37.1920000084235.481:15.192:36.42
4.Ouassima QuandilDwt2:54.5820010294835.921:16.112:40.02
5.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn2:48.9820000438037.181:18.372:43.05
6.Merel DollKZC2:59.0620010261038.781:21.642:43.96
7.Deveny StijnmanZV Haerlem2:43.442000037202:44.15
8.Naomi BuurOeza2:53.1420010152038.751:22.892:51.30
9.Shira de HaanOeza2:52.3620000113038.651:22.552:52.11
10.Sofie de VriendOeza2:58.3320010278638.241:22.402:52.93
11.Neve BuijsA.Z.V.D.2:55.5220000472039.871:25.072:53.60
12.Zoë HalverkansZV Haerlem3:07.3720010290037.671:21.812:54.19
13.Fiona KoperOeza3:09.7620010281640.701:26.922:57.35
14.Nienke AngenentOeza3:22.9920010478041.071:27.503:00.39
15.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn3:17.7520010163043.361:31.743:08.23
16.Zina GhazelhajZV Haerlem3:20.2720000436242.841:31.513:08.41
17.Kayleigh KnightOeza3:09.6120000298443.211:33.363:09.96
18.Sophie van DulmenZwemvereniging Hoorn3:21.3620010349844.591:35.013:15.36
19.Demi NatZV Haerlem3:14.8320000371444.251:36.123:16.98
20.Yasmin HoflandOeza3:36.2020010421443.631:34.813:18.82
21.Eline JansenZV Haerlem3:55.1020010403842.731:35.153:19.83
22.Isabel de WolffOeza3:37.6720010421638.441:27.943:21.35
23.Sofie KapteinZwemvereniging Hoorn3:35.8020010280843.281:34.973:24.50
24.Meike van EerdenOezaNT20000588846.411:39.873:25.14
25.Semmie van KuilenburgKZC4:09.9420010261247.251:39.643:26.04
26.Nikita BesseDe HamNT20000243843.861:37.203:26.06
27.Iris JonkerZV Haerlem3:31.6820010299245.711:42.763:35.29
28.Audrey HendriksDe HamNT20010282650.021:46.073:44.13
29.Indy HooijschuurZV De Zaan3:43.912001021303:44.30
30.Ilse de JongDe HamNT20010333050.123:53.98
31.Vera LieverdinkZV HaerlemNT20010498451.641:54.214:00.18
NG.ZASarah DekkerZV Haerlem2:52.08200002362
AFGEMDeborah HartmanHPC3:36.50200100326
AFGEMEstelle ChengA.Z.V.D.NT200104684
AFGEMMerlin TerolZV De Zaan3:34.09200004708
AFGEMJeanine KristZV Haerlem3:27.50200102144
AFGEMNadine DolfingHPC3:34.19200001116
AFGEMHanna BergkampZV Haerlem3:17.12200004464
AFGEMVenna FassaertDe Ham3:37.81200101410
AFGEMSydney GrotZwemvereniging HoornNT200104242


<< TOP >>
Programmanr. 16
27-1-2013 - 14:55
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tim WassenaarZV De Zaan2:35.3519990186936.301:17.492:41.75
2.Erno VriensZV De Zaan2:55.641999025872:43.79
3.Tim KieftZV De Zaan2:54.8719990192134.821:18.062:48.56
4.Phil BrantjesKZC3:00.4520000048537.011:19.032:53.34
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:55.951999016431:23.762:55.16
6.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.3:00.4319990237939.171:24.972:55.95
7.Maarten van der VeenA.Z.V.D.3:11.011999023813:01.46
8.Koen GaalOezaNT19990111343.931:29.193:03.96
9.Stijn HuitengaZV Haerlem3:09.7719990174749.451:37.643:10.56
10.Justin Duarte de PinaZV De ZaanNT20000377743.671:33.223:11.46
11.Yassine BelhadaouiZV De Zaan3:18.7020000353143.241:33.543:11.50
12.Emre UysalDwt4:08.9920000346545.071:38.413:12.43
13.Lucas JakDe Ham3:16.5720000112739.911:33.093:14.73
14.Davey van der LaanZV De ZaanNT2000039911:31.703:21.11
15.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.NT20000312352.521:46.273:31.51
16.Stefan WoudsmaOezaNT20000343753.371:46.533:32.39
17.Jordy KoanZV De ZaanNT19990451951.161:55.133:43.26
18.Davey RhebokA.Z.V.D.NT19990440157.931:52.293:43.61
19.Mitchel van SmirrenZV De ZaanNT20000495557.531:53.593:44.14
20.Patrick AartsDwt3:48.9720000167154.841:50.903:48.86
AFGEMBasil BarrettZV De Zaan3:37.70199902157
AFGEMRoy VlielandOeza3:06.80199901517
AFGEMJoost VisserZV Haerlem3:17.20199903255
AFGEMFernando KindtDe HamNT199904481
AFGEMRaoul LieverstZV De Zaan2:56.44199900713
AFGEMTim van DeursenZwemvereniging Hoorn3:17.95200003957
AFGEMTjeerd IjntemaOezaNT199904617