Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2012 - 2013 deel 3
Purmerend, 27-1-2013


Programmanr. 1
27-1-2013
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo5:52.642002002245:58.70
50m:
100m:
39.55
1:23.94
150m:
200m:
2:10.36
2:57.57
250m:
300m:
3:45.06
4:32.67
350m:
400m:
5:19.33
5:58.70
2.Calina van der LemEd-Vo6:33.222002000866:11.14
50m:
100m:
39.30
1:24.41
150m:
200m:
2:11.95
2:59.92
250m:
300m:
3:48.22
4:37.29
350m:
400m:
5:27.72
6:11.14
3.Kimberley BrinkDe ReuringNT2002032126:36.29
50m:
100m:
42.05
1:29.51
150m:
200m:
2:20.22
3:11.72
250m:
300m:
4:03.23
4:55.39
350m:
400m:
5:45.32
6:36.29
4.Dewi van MierloMSV- ZeemachtNT2002019266:36.84
50m:
100m:
42.97
1:32.23
150m:
200m:
2:22.54
3:13.69
250m:
300m:
4:05.48
4:57.25
350m:
400m:
5:48.84
6:36.84
5.Kyra WesemannMSV- ZeemachtNT2002014406:52.59
50m:
100m:
43.96
1:34.33
150m:
200m:
2:26.69
3:21.26
250m:
300m:
4:16.13
5:11.09
350m:
400m:
6:04.57
6:52.59
6.Amber OrfinoZV WaterlandNT2002026446:53.36
50m:
100m:
46.39
1:37.83
150m:
200m:
2:30.48
3:24.30
250m:
300m:
4:18.75
5:13.69
350m:
400m:
6:09.06
6:53.36
7.Anna ZijlstraMSV- ZeemachtNT2002021027:01.57
50m:
100m:
46.79
1:37.41
150m:
200m:
2:30.67
3:24.15
250m:
300m:
4:17.79
5:12.42
350m:
400m:
6:07.77
7:01.57
8.Anouk BraaksmaZv AquariusNT2002008407:07.92
50m:
100m:
45.61
1:38.69
150m:
200m:
2:33.62
3:28.91
250m:
300m:
4:24.94
5:21.26
350m:
400m:
6:20.15
7:07.92
9.Kim JanssenMSV- ZeemachtNT2002009867:11.97
50m:
100m:
45.06
1:41.11
150m:
200m:
2:36.77
3:33.71
250m:
300m:
4:30.56
5:28.67
350m:
400m:
6:24.60
7:11.97
10.Jiske DekkerDawNT2002027347:47.35
50m:
100m:
49.26
1:46.15
150m:
200m:
2:45.30
3:46.33
250m:
300m:
4:46.60
5:45.69
350m:
400m:
6:46.63
7:47.35
11.Daphne van HalZv AquariusNT2002030088:37.36
50m:
100m:
52.45
1:54.08
150m:
200m:
3:02.35
4:10.01
250m:
300m:
5:17.41
6:27.19
350m:
400m:
7:35.33
8:37.36
12.Bente VosZV De BronNT2002041248:48.47
50m:
100m:
51.21
1:53.45
150m:
200m:
2:59.73
4:07.36
250m:
300m:
5:17.13
6:29.10
350m:
400m:
7:40.94
8:48.47
AFGEMRosa HofferZV De BronNT200201946
AFGEMEmma HuizingaDawNT200202246
AFGEMDebra de LangeDawNT200202380
AFGEMNoortje WisseloDawNT200202744


<< TOP >>
Programmanr. 2
27-1-2013
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Siobhan Oude EssinkDawNT2004001101:52.34
2.Mandy de DoesEd-Vo1:53.802004002121:54.55
DISJente DekkerZV De BronNT200500694
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMDanique HennemanDawNT200400530
AFGEMNaya KocDawNT200400682


<< TOP >>
Programmanr. 3
27-1-2013
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend37.4320030068536.86
2.Stanley HauWZ&PC Purmerend41.6320030065538.11
3.Iwan DekkerZV De BronNT20030126338.87
4.Jeff KroonEd-Vo39.7520030040140.95
5.Aron UidamZV Waterland44.6120030077942.18
6.Robert-jan KleijwegtDe Reuring45.9020030164542.94
7.Marc TolEd-Vo44.2420040012543.19
8.Juiliano SolianiDaw46.9920040035343.67
9.Collin SchoutenMSV- Zeemacht45.9820040069745.07
10.Vince CommandeurEd-Vo49.1820030039949.04
11.Liam WesemannMSV- Zeemacht57.402003005811:01.00
12.Max BovenZV De BronNT2003022251:10.49
DISMarco van der WulpMSV- ZeemachtNT200302051
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
AFGEMJay KoedamZv Aquarius56.93200301979


<< TOP >>
Programmanr. 4
27-1-2013
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Meike KooistraDe ReuringNT2003018423:29.19
50m:50.48100m:1:47.19150m:2:44.85200m:3:29.19
2.Kim SchoonemanWZ&PC PurmerendNT2003010063:33.03
50m:50.26100m:1:43.84150m:2:45.00200m:3:33.03
3.Kim VeermanEd-VoNT2003005583:38.30
50m:47.59100m:1:41.45150m:2:48.01200m:3:38.30
4.Lisa MoerkensWZ&PC PurmerendNT2003011183:42.37
50m:51.37100m:1:50.59150m:2:53.54200m:3:42.37
5.Yara GolverdingenWZ&PC PurmerendNT2003004943:43.42
50m:56.87100m:1:52.00150m:2:52.98200m:3:43.42
6.Isabel EngelenDawNT2003004403:43.52
50m:53.77100m:1:47.93150m:2:51.03200m:3:43.52
7.Mabel FarenhorstWZ&PC PurmerendNT2003010043:47.66
50m:54.80100m:1:53.33150m:2:55.94200m:3:47.66
8.Marit VeermanEd-VoNT2003005603:56.31
50m:55.48100m:1:53.33150m:2:57.73200m:3:56.31
9.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT2003014804:04.04
50m:57.51100m:1:57.16150m:3:07.49200m:4:04.04
DISMelissa MerkusZV De BronNT200302478
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaats gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
27-1-2013
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend33.8220020068933.05
2.Ruud VeermanEd-Vo34.8220020058534.65
3.Roel WitDaw38.1320020208535.11
4.Alex van WaverenZV Waterland37.3220020127135.50
5.Luc MulDaw38.0020020102536.30
6.Tom VeermanEd-Vo35.5620020096536.54
7.Levi RahakbauwMSV- Zeemacht40.9320020149736.93
8.Joel BoonstraDaw41.3520020290937.63
9.Maurits Sebastiaan BosDaw38.8820020100937.79
10.Liam BurgerDaw39.1320020100139.02
11.Dries HofZv Aquarius40.5020020129339.70
12.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend43.5620020099940.41
13.Patrick VisserDe Reuring41.4420020098140.96
14.Ricardo MoriaDe ReuringNT20020239743.17


<< TOP >>
Programmanr. 6
27-1-2013
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-Vo1:20.852001006971:18.68
2.Miguel KloosterVzv1:25.692001006131:27.54
3.Michael van KerkwijkZV Waterland1:34.422001022051:34.77
4.Sil OeldrichDawNT2001039231:36.53
5.Bjorn KeizerEd-Vo1:34.912001021991:36.95
DISLiam LigthartDe Reuring1:45.43200103625
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISOnno PellenkoftDe Reuring1:48.53200103629
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMark KaagmanZV De Bron1:38.27200101423
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAFinn HouwenZV De BronNT200104177
AFGEMMarlon BilDaw1:38.24200102649
NGJairo KauwohMSV- Zeemacht1:40.94200101599


<< TOP >>
Programmanr. 7
27-1-2013
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle VerhoevenEd-Vo2:45.262000019222:49.35
50m:36.92100m:1:20.91150m:2:11.41200m:2:49.35
2.Chantal HetjesEd-Vo2:50.172000015102:50.80
50m:34.52100m:1:20.07150m:2:12.14200m:2:50.80
3.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:58.642000015462:53.16
50m:37.74100m:1:22.34150m:2:14.25200m:2:53.16
4.Rowie KampDe Reuring3:02.702000017063:01.22
50m:40.13100m:1:25.41150m:2:19.61200m:3:01.22
5.Stephania BosDaw3:04.482001027543:02.13
50m:37.74100m:1:23.77150m:2:16.91200m:3:02.13
6.Kim GroeneveldEd-Vo3:12.512001009243:07.65
50m:40.54100m:1:27.69150m:2:25.04200m:3:07.65
7.Sophie AllersmaDe Reuring3:14.032001027403:10.82
50m:44.68100m:1:34.10150m:2:28.47200m:3:10.82
8.Eline BaalemanDe Reuring3:16.352001027383:14.96
50m:45.85100m:1:36.84150m:2:32.29200m:3:14.96
9.Jente DekkerDaw3:10.682001027243:16.93
50m:46.05100m:1:35.10150m:2:30.90200m:3:16.93
10.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend3:19.442001017623:18.77
50m:44.72100m:1:33.59150m:2:34.60200m:3:18.77
11.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht3:22.342000039003:19.05
50m:47.18100m:1:38.16150m:2:36.38200m:3:19.05
12.Josephine LambersMSV- Zeemacht3:41.272001008263:25.22
50m:51.52100m:1:41.85150m:2:38.94200m:3:25.22
13.Jessica de BoerEd-Vo3:59.222001034003:32.90
50m:49.56100m:1:42.59150m:2:45.34200m:3:32.90
14.Roos WindtZV WaterlandNT2000026143:33.46
50m:47.87100m:1:40.56150m:2:43.89200m:3:33.46
15.Feline VerheijZV WaterlandNT2001031603:33.85
50m:46.32100m:1:43.25150m:2:44.76200m:3:33.85
16.Ilona StroekEd-Vo3:32.702000024343:38.61
50m:49.23100m:1:40.02150m:2:47.37200m:3:38.61
17.Sterre VeermanEd-Vo3:37.392000035443:38.66
50m:50.07100m:1:43.00150m:2:51.11200m:3:38.66
18.Roos SchipperZV WaterlandNT2001024083:40.19
50m:54.18100m:1:49.57150m:2:49.45200m:3:40.19
19.Jennifer de RooijWZ&PC Purmerend4:10.382001022583:47.94
50m:59.11100m:1:01.46150m:2:57.94200m:3:47.94
20.Desi KomenZV De BronNT2001044003:58.74
50m:51.35100m:1:57.91150m:3:04.21200m:3:58.74
21.Irene LigthartZv AquariusNT2000022964:17.33
50m:1:00.24100m:2:06.78150m:3:17.80200m:4:17.33
DISBenthe MastWZ&PC PurmerendNT200104714
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISSaskia van der VeldenDaw3:03.69200001478
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISIsabelle ZehetnerDawNT200104886
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
NG.ZAAnnabel LukeDaw3:57.39200004384
AFGEMHeleen CestacWZ&PC PurmerendNT200005992
AFGEMYasmin LahlalWZ&PC Purmerend3:49.64200002142


<< TOP >>
Programmanr. 8
27-1-2013
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik BultDaw2:19.821999021532:16.97
50m:30.33100m:1:05.40150m:1:41.62200m:2:16.97
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:21.972000003492:20.50
50m:31.16100m:1:07.00150m:1:44.46200m:2:20.50
3.Jens de GrootDaw2:29.492000013992:22.60
50m:31.52100m:1:07.43150m:1:45.98200m:2:22.60
4.Bas VlugtEd-Vo2:30.711999007272:32.25
50m:33.96100m:1:13.04150m:1:53.37200m:2:32.25
5.Vito MeijWZ&PC Purmerend2:42.151999007772:33.43
50m:34.83100m:1:14.91150m:1:55.79200m:2:33.43
6.Brian OtjesZv Aquarius2:42.481999011352:33.83
50m:33.42100m:1:12.41150m:1:54.35200m:2:33.83
7.Joppe van BeekDaw2:41.811999006272:35.67
50m:34.46100m:1:14.18150m:1:55.77200m:2:35.67
8.Dave LeijenaarOude Veer2:50.601999024852:39.34
50m:34.41100m:1:14.59150m:1:57.46200m:2:39.34
9.Friso DatemaZv Aquarius2:40.412000030272:44.40
50m:34.43100m:1:16.60150m:2:00.92200m:2:44.40
10.Mike SchilderEd-Vo2:46.762000007672:44.47
50m:35.18100m:1:14.32150m:1:58.03200m:2:44.47
11.Terrence PowerDaw2:51.152000029052:46.26
50m:37.50100m:1:20.71150m:2:05.65200m:2:46.26
12.Arjen van der VisZV Waterland2:46.822000029452:46.89
50m:36.86100m:1:20.55150m:2:05.22200m:2:46.89
13.Lucas BrazaoDaw3:12.961999044592:53.05
50m:38.46100m:1:22.49150m:2:10.07200m:2:53.05
14.Jordi van der LemEd-Vo3:00.142000001892:53.38
50m:38.09100m:1:24.41150m:2:09.28200m:2:53.38
15.Stijn MeijerZv Aquarius3:05.501999011392:56.35
50m:40.68100m:1:25.93150m:2:12.90200m:2:56.35
16.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend3:16.992000034752:58.10
50m:41.07100m:1:25.29150m:2:12.41200m:2:58.10
17.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend3:17.452000024572:59.44
50m:40.01100m:1:24.56150m:2:11.20200m:2:59.44
18.Ice SangmalaiDaw2:59.892000034292:59.58FJ 1
50m:40.05100m:1:25.50150m:2:13.41200m:2:59.58
19.Jac de BoerEd-Vo3:03.471999040812:59.58FJ 2
50m:39.21100m:1:25.80150m:2:13.44200m:2:59.58
20.Stefan GanzevoortDe Reuring3:04.462000033833:04.46
50m:39.45100m:1:27.06150m:2:17.46200m:3:04.46
21.Devon JacobsWZ&PC Purmerend3:08.091999016853:08.74
50m:40.37100m:1:25.14150m:2:15.46200m:3:08.74
22.Tadhg Oude EssinkDaw3:11.962000036113:09.72
50m:43.64100m:1:33.46150m:2:22.29200m:3:09.72
23.Ruben UidamZV Waterland3:09.502000029493:14.42
50m:39.47100m:1:28.73150m:2:22.97200m:3:14.42
24.Yordi HakvoortZV Waterland3:32.552000044533:32.12
50m:47.93100m:1:42.71150m:2:40.23200m:3:32.12
25.Ruben HoppenbrouwerZV De Bron3:59.112000025553:51.56
50m:46.69150m:2:48.86200m:3:51.56
NG.ZAConnor DrijfhoutZV De BronNT200001639
AFGEMKees DetermanZV Waterland3:12.16199901365
AFGEMBart HoksbergenZV De BronNT200004971
NGBarry van EngeldorpZv Aquarius2:39.04199900089


<< TOP >>
Programmanr. 9
27-1-2013
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo1:25.512002002241:26.54
2.Anna ZijlstraMSV- Zeemacht1:41.182002021021:32.98
3.Kimberley BrinkDe Reuring1:38.282002032121:35.39FJ 1
4.Dewi van MierloMSV- Zeemacht1:39.232002019261:35.39FJ 2
5.Anouk BraaksmaZv Aquarius1:35.162002008401:35.82
6.Amber OrfinoZV Waterland1:41.302002026441:39.10
7.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:49.502002014401:43.47
8.Kim JanssenMSV- Zeemacht1:41.492002009861:47.50
9.Jiske DekkerDawNT2002027341:48.95
10.Daphne van HalZv Aquarius1:58.712002030081:57.16
11.Bente VosZV De BronNT2002041242:06.31
12.Nathalie ZehetnerDawNT2002039482:11.11
DISCalina van der LemEd-Vo1:31.84200200086
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMRosa HofferZV De BronNT200201946
AFGEMEmma HuizingaDaw2:02.11200202246
AFGEMDebra de LangeDaw1:56.26200202380
AFGEMNoortje WisseloDaw1:50.98200202744


<< TOP >>
Programmanr. 10
27-1-2013
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Siobhan Oude EssinkDaw45.6620040011045.45
2.Mandy de DoesEd-Vo45.4020040021246.75
3.Jente DekkerZV De BronNT20050069448.89
AFGEMDanique HennemanDaw40.63200400530
AFGEMNaya KocDaw48.94200400682


<< TOP >>
Programmanr. 11
27-1-2013
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:39.792003006851:35.91
2.Iwan DekkerZV De BronNT2003012631:40.54
3.Aron UidamZV Waterland1:46.422003007791:40.81
4.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:48.472003006551:41.36
5.Jeff KroonEd-Vo1:43.082003004011:42.72
6.Juiliano SolianiDawNT2004003531:49.30
7.Marc TolEd-Vo1:53.062004001251:52.72
8.Collin SchoutenMSV- ZeemachtNT2004006971:53.12
9.Robert-jan KleijwegtDe ReuringNT2003016451:54.02
10.Marco van der WulpMSV- ZeemachtNT2003020511:58.88
11.Vince CommandeurEd-VoNT2003003992:05.91
12.Liam WesemannMSV- Zeemacht2:27.842003005812:29.38
DISMax BovenZV De BronNT200302225
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
AFGEMJay KoedamZv AquariusNT200301979


<< TOP >>
Programmanr. 12
27-1-2013
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Meike KooistraDe Reuring37.8620030184237.57
2.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend40.5520030111838.68
3.Kim VeermanEd-Vo39.7720030055839.29
4.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend38.6020030100640.10
5.Isabel EngelenDaw47.5220030044041.32
6.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend42.0520030100442.10
7.Marit VeermanEd-Vo43.6420030056043.44
8.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend42.3720030049443.58
9.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend48.0820030148046.62
10.Melissa MerkusZV De BronNT2003024781:18.98


<< TOP >>
Programmanr. 13
27-1-2013
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruud VeermanEd-Vo3:06.882002005853:06.62
50m:42.98100m:1:28.55150m:2:26.27200m:3:06.62
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend3:18.592002006893:07.86
50m:40.74100m:1:29.52150m:2:27.48200m:3:07.86
3.Alex van WaverenZV WaterlandNT2002012713:10.16
50m:47.23100m:1:34.14150m:2:26.14200m:3:10.16
4.Maurits Sebastiaan BosDawNT2002010093:22.64
50m:45.28200m:3:22.64
5.Roel WitDawNT2002020853:24.02
50m:47.05200m:3:24.02
6.Tom VeermanEd-VoNT2002009653:35.60
50m:48.19100m:1:41.36150m:2:44.04200m:3:35.60
7.Liam BurgerDawNT2002010013:38.02
50m:50.60100m:1:44.56150m:2:48.11200m:3:38.02
8.Luc MulDawNT2002010253:39.17
50m:53.15100m:1:45.63150m:2:49.19200m:3:39.17
9.Levi RahakbauwMSV- ZeemachtNT2002014973:41.04
50m:54.49100m:1:51.20150m:2:53.26200m:3:41.04
10.Patrick VisserDe ReuringNT2002009813:45.67
50m:57.83100m:1:52.20150m:2:57.95200m:3:45.67
11.Dries HofZv AquariusNT2002012933:47.10
50m:55.37100m:1:54.54150m:2:58.22200m:3:47.10
12.Ricardo MoriaDe ReuringNT2002023974:05.27
50m:57.26100m:1:56.99150m:3:09.95200m:4:05.27
DISJoel BoonstraDawNT200202909
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).


<< TOP >>
Programmanr. 14
27-1-2013
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-Vo5:33.652001006975:22.23
50m:
100m:
35.43
1:14.64
150m:
200m:
1:55.93
2:37.09
250m:
300m:
3:19.29
4:02.66
350m:
400m:
4:43.72
5:22.23
2.Miguel KloosterVzv5:45.632001006135:44.81
50m:
100m:
36.70
1:18.68
150m:
200m:
2:02.26
2:46.77
250m:
300m:
3:32.05
4:18.02
350m:
400m:
5:02.46
5:44.81
3.Michael van KerkwijkZV WaterlandNT2001022056:23.12
50m:
100m:
41.66
1:28.68
150m:
200m:
2:16.87
3:06.68
250m:
300m:
3:56.91
4:47.72
350m:
400m:
5:38.22
6:23.12
4.Bjorn KeizerEd-VoNT2001021996:39.45
50m:
100m:
46.01
1:38.36
150m:
200m:
2:31.38
3:23.56
250m:
300m:
4:16.07
5:06.65
350m:
400m:
5:57.57
6:39.45
5.Mark KaagmanZV De BronNT2001014236:46.91
50m:
100m:
41.72
1:29.65
150m:
200m:
2:21.53
3:13.00
250m:
300m:
4:08.85
5:00.04
350m:
400m:
5:53.51
6:46.91
6.Sil OeldrichDawNT2001039236:59.62
50m:
100m:
45.68
1:38.19
150m:
200m:
2:31.37
3:25.16
250m:
300m:
4:18.82
5:12.79
350m:
400m:
6:07.51
6:59.62
7.Onno PellenkoftDe ReuringNT2001036297:05.89
50m:
100m:
44.17
1:35.54
150m:
200m:
2:29.57
3:25.38
250m:
300m:
4:21.79
5:16.76
350m:
400m:
6:13.08
7:05.89
8.Liam LigthartDe ReuringNT2001036257:24.70
50m:
100m:
49.01
1:45.35
150m:
200m:
2:43.52
3:39.51
250m:
300m:
4:38.52
5:36.34
350m:
400m:
6:31.47
7:24.70
NG.ZAFinn HouwenZV De BronNT200104177
AFGEMMarlon BilDawNT200102649
NGJairo KauwohMSV- Zeemacht6:39.59200101599


<< TOP >>
Programmanr. 15
27-1-2013
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle VerhoevenEd-Vo2:30.172000019222:29.43
50m:34.49100m:1:13.03150m:1:52.57200m:2:29.43
2.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:30.792000015462:30.20
50m:35.48100m:1:14.59150m:1:53.89200m:2:30.20
3.Chantal HetjesEd-Vo2:33.782000015102:33.22
50m:33.90100m:1:13.85150m:1:54.16200m:2:33.22
4.Rowie KampDe Reuring2:45.942000017062:45.79
50m:36.84100m:1:18.97150m:2:03.16200m:2:45.79
5.Kim GroeneveldEd-Vo2:48.492001009242:46.08
50m:35.30100m:1:17.49150m:2:02.54200m:2:46.08
6.Stephania BosDaw2:49.952001027542:46.10
50m:37.76100m:1:20.54150m:2:04.29200m:2:46.10
7.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht2:49.982000039002:47.49
50m:38.60100m:1:22.25150m:2:07.21200m:2:47.49
8.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend2:53.002001031242:49.00
50m:35.69100m:1:18.73150m:2:05.20200m:2:49.00
9.Jente DekkerDaw2:49.772001027242:50.03
50m:38.12100m:1:22.05150m:2:07.34200m:2:50.03
10.Sophie AllersmaDe Reuring2:56.102001027402:51.63
50m:39.94100m:1:26.24150m:2:12.58200m:2:51.63
11.Eline BaalemanDe Reuring2:55.502001027382:52.34
50m:38.55100m:1:23.78150m:2:09.83200m:2:52.34
12.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend3:01.132001017622:53.30
50m:39.20100m:1:25.21150m:2:11.01200m:2:53.30
13.Saskia van der VeldenDaw2:40.632000014782:53.69
50m:38.46100m:1:23.36150m:2:10.51200m:2:53.69
14.Josephine LambersMSV- Zeemacht3:10.782001008263:04.01
50m:40.55100m:1:27.24150m:2:15.76200m:3:04.01
15.Sterre VeermanEd-Vo3:08.452000035443:08.49
50m:43.04100m:1:33.15150m:2:22.71200m:3:08.49
16.Jessica de BoerEd-Vo3:16.122001034003:08.80
50m:41.09100m:1:28.56150m:2:20.33200m:3:08.80
17.Ilona StroekEd-Vo3:17.172000024343:14.37
50m:44.67100m:1:35.09150m:2:26.46200m:3:14.37
18.Feline VerheijZV Waterland3:33.332001031603:16.49
50m:46.82100m:1:37.96150m:2:28.85200m:3:16.49
19.Roos WindtZV Waterland3:21.362000026143:18.51
50m:46.70100m:1:37.95150m:2:28.70200m:3:18.51
20.Jennifer de RooijWZ&PC Purmerend3:37.842001022583:28.35
50m:46.24100m:1:39.67150m:2:35.29200m:3:28.35
21.Roos SchipperZV Waterland3:22.822001024083:29.68
50m:50.92100m:1:45.29150m:2:39.94200m:3:29.68
22.Maaike TeunisseMSV- Zeemacht3:48.452000041803:37.11
50m:49.16100m:1:44.38150m:2:42.11200m:3:37.11
23.Desi KomenZV De BronNT2001044003:43.57
50m:47.10100m:1:43.79150m:2:45.19200m:3:43.57
24.Irene LigthartZv Aquarius4:06.782000022964:03.03
50m:55.31100m:2:00.55150m:3:06.01200m:4:03.03
25.Benthe MastWZ&PC Purmerend4:18.752001047144:03.11
50m:57.08100m:2:01.67150m:3:06.24200m:4:03.11
NG.ZAAnnabel LukeDaw3:44.20200004384
AFGEMHeleen CestacWZ&PC PurmerendNT200005992
AFGEMYasmin LahlalWZ&PC Purmerend3:36.90200002142
NGIsabelle ZehetnerDawNT200104886


<< TOP >>
Programmanr. 16
27-1-2013
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik BultDaw2:41.321999021532:37.88
50m:33.73100m:1:12.57150m:2:01.91200m:2:37.88
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:49.252000003492:42.20
50m:36.52100m:1:17.27150m:2:07.36200m:2:42.20
3.Bas VlugtEd-Vo2:46.201999007272:42.49
50m:34.61100m:1:16.29150m:2:05.83200m:2:42.49
4.Jens de GrootDaw2:49.552000013992:46.74
50m:36.61100m:1:20.15150m:2:10.37200m:2:46.74
5.Brian OtjesZv Aquarius2:57.691999011352:46.78
50m:32.96100m:1:17.08150m:2:08.11200m:2:46.78
6.Joppe van BeekDaw2:50.241999006272:50.39
50m:37.49100m:1:20.51150m:2:10.06200m:2:50.39
7.Dave LeijenaarOude Veer3:11.171999024853:02.20
50m:39.45200m:3:02.20
8.Friso DatemaZv Aquarius3:03.442000030273:02.27
50m:43.82100m:1:27.54150m:2:24.29200m:3:02.27
9.Terrence PowerDaw2:58.402000029053:04.65
50m:38.15100m:1:26.06150m:2:20.27200m:3:04.65
10.Mike SchilderEd-Vo3:11.272000007673:05.60
50m:39.46100m:1:27.06150m:2:22.19200m:3:05.60
11.Jordi van der LemEd-Vo3:13.782000001893:12.23
50m:45.77100m:1:33.84150m:2:28.45200m:3:12.23
12.Jac de BoerEd-Vo3:22.671999040813:17.28
50m:44.26100m:1:35.83150m:2:31.54200m:3:17.28
13.Ice SangmalaiDaw3:15.312000034293:20.24
50m:47.55100m:1:38.98150m:2:35.43200m:3:20.24
14.Stijn MeijerZv AquariusNT1999011393:20.26
50m:44.94100m:1:37.63150m:2:34.11200m:3:20.26
15.Stefan GanzevoortDe Reuring3:23.642000033833:22.94
50m:49.22100m:1:40.83150m:2:39.34200m:3:22.94
16.Ruben UidamZV WaterlandNT2000029493:29.19
50m:51.66100m:1:42.04150m:2:41.92200m:3:29.19
17.Tadhg Oude EssinkDaw3:36.962000036113:30.92
50m:54.25100m:1:46.30150m:2:45.21200m:3:30.92
18.Jimmy RobinsonWZ&PC PurmerendNT2000024573:43.80
50m:50.21100m:1:42.73150m:2:56.22200m:3:43.80
19.Yordi HakvoortZV WaterlandNT2000044533:58.43
50m:58.74100m:1:58.21150m:3:05.95200m:3:58.43
DISArjen van der VisZV WaterlandNT200002945
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISRuben HoppenbrouwerZV De BronNT200002555
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISDevon JacobsWZ&PC PurmerendNT199901685
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISVito MeijWZ&PC Purmerend2:46.32199900777
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLucas BrazaoDaw3:25.79199904459
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NG.ZAConnor DrijfhoutZV De BronNT200001639
AFGEMKees DetermanZV WaterlandNT199901365
AFGEMBart HoksbergenZV De BronNT200004971
NGBarry van EngeldorpZv Aquarius3:03.54199900089