Nr. 1. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Alle, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Alle, 1500m vrije slag  12 - 13 jaar
Nr. 4. Alle, 2000m vrije slag  14 jaar en ouder


LAC-vrije slag 27-01-2013


Programmanr. 1
27-1-2013 - 15:45
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Merle StavorinusZpdNT2004001387:24.42
50m:
100m:
47.64
1:42.32
47.64
54.68
200m:
300m:
3:36.16
5:32.34
1:53.84
1:56.18
400m:7:24.421:52.08


<< TOP >>
Programmanr. 2
27-1-2013 - 15:51
800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 5 en Junioren 1, Meisjes

1.Eva Willebrandsde GranaetNT20010151011:03.73
50m:
100m:
200m:
36.23
1:16.70
2:43.13
36.23
40.47
1:26.43
300m:
400m:
500m:
4:06.86
5:32.73
6:57.23
1:23.73
1:25.87
1:24.50
600m:
700m:
800m:
8:23.39
9:46.39
11:03.73
1:26.16
1:23.00
1:17.34
2.Ingrid de Vriesde GranaetNT20010050012:33.48
50m:
100m:
200m:
39.08
1:23.79
2:57.24
39.08
44.71
1:33.45
300m:
400m:
500m:
4:32.24
6:08.12
7:45.76
1:35.00
1:35.88
1:37.64
600m:
700m:
800m:
9:23.00
11:01.18
12:33.48
1:37.24
1:38.18
1:32.30
3.Nynke ZandstraWetterwille14:10.0020020204413:02.02
50m:
100m:
200m:
41.95
1:30.36
3:11.32
41.95
48.41
1:40.96
300m:
400m:
500m:
4:52.70
6:32.64
8:11.92
1:41.38
1:39.94
1:39.28
600m:
700m:
800m:
9:49.86
11:31.45
13:02.02
1:37.94
1:41.59
1:30.57
4.Martine KammingaZpdNT20020117213:48.33
50m:
100m:
200m:
44.96
1:37.49
3:24.39
44.96
52.53
1:46.90
300m:
400m:
500m:
5:11.89
6:57.55
8:43.27
1:47.50
1:45.66
1:45.72
600m:
700m:
800m:
10:27.55
12:12.21
13:48.33
1:44.28
1:44.66
1:36.12
AFGEMLiya JansenWetterwilleNT200201502


<< TOP >>
Programmanr. 3
27-1-2013 - 16:07
1500m vrije slag12 - 13 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 2 en 3, Meisjes

1.Danieke van der Kooide GranaetNT20000055221:07.18
50m:
100m:
200m:
300m:
36.22
1:17.89
2:43.43
4:08.74
36.22
41.67
1:25.54
1:25.31
400m:
500m:
600m:
700m:
5:34.80
7:00.70
8:25.52
9:51.12
1:26.06
1:25.90
1:24.82
1:25.60
800m:
900m:
1000m:
1100m:
11:17.52
12:43.12
14:09.21
15:35.62
1:26.40
1:25.60
1:26.09
1:26.41
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
17:01.10
18:26.45
19:47.75
21:07.18
1:25.48
1:25.35
1:21.30
1:19.43
2.Marijke PoortingaZpdNT19990234028:43.31
50m:
100m:
200m:
300m:
48.55
1:43.74
3:37.74
5:34.77
48.55
55.19
1:54.00
1:57.03
400m:
500m:
600m:
700m:
7:31.27
9:26.90
11:22.08
13:17.12
1:56.50
1:55.63
1:55.18
1:55.04
800m:
900m:
1000m:
1100m:
15:12.80
17:09.71
19:08.24
21:07.08
1:55.68
1:56.91
1:58.53
1:58.84
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
23:06.74
25:05.27
26:57.46
28:43.31
1:59.66
1:58.53
1:52.19
1:45.85

Junioren 1 en 2, Jongens

1.Noah Vincent StavorinusZpdNT20000035924:32.67
50m:
100m:
200m:
300m:
35.80
1:17.80
2:46.92
4:20.39
35.80
42.00
1:29.12
1:33.47
400m:
500m:
600m:
700m:
5:57.07
7:34.36
9:15.00
10:56.48
1:36.68
1:37.29
1:40.64
1:41.48
800m:
900m:
1000m:
1100m:
12:35.95
14:17.16
16:01.80
17:46.02
1:39.47
1:41.21
1:44.64
1:44.22
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
19:30.13
21:13.10
22:57.86
24:32.67
1:44.11
1:42.97
1:44.76
1:34.81


<< TOP >>
Programmanr. 4
27-1-2013 - 16:27
2000m vrije slag14 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Senioren 1 en ouder, Dames

1.Johanna de BoerZpd27:29.2519940394427:45.70
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
33.73
1:11.20
2:29.20
3:48.80
5:10.73
6:35.23
33.73
37.47
1:18.00
1:19.60
1:21.93
1:24.50
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:59.64
9:23.86
10:48.54
12:13.60
13:37.92
15:01.36
1:24.41
1:24.22
1:24.68
1:25.06
1:24.32
1:23.44
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
16:28.64
17:54.10
19:21.60
20:48.07
22:13.45
23:35.82
1:27.28
1:25.46
1:27.50
1:26.47
1:25.38
1:22.37
1800m:
1900m:
2000m:
25:02.23
26:25.92
27:45.70
1:26.41
1:23.69
1:19.78
2.Nynke VlietstraWetterwille30:05.4119890711029:23.46
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
37.89
1:19.26
2:44.26
4:10.39
5:36.93
7:05.24
37.89
41.37
1:25.00
1:26.13
1:26.54
1:28.31
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
8:34.39
10:03.45
11:33.14
13:03.12
14:32.74
16:03.10
1:29.15
1:29.06
1:29.69
1:29.98
1:29.62
1:30.36
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
17:32.52
19:03.27
20:35.16
22:04.52
23:33.56
25:03.52
1:29.42
1:30.75
1:31.89
1:29.36
1:29.04
1:29.96
1800m:
1900m:
2000m:
26:32.43
28:01.27
29:23.46
1:28.91
1:28.84
1:22.19
3.Yvonne WiltsDe PinquinNT19950147630:30.07
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
37.76
1:19.70
2:47.58
4:17.33
5:47.38
7:18.66
37.76
41.94
1:27.88
1:29.75
1:30.05
1:31.28
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
8:49.48
10:21.17
11:54.30
13:27.51
15:01.88
16:35.90
1:30.82
1:31.69
1:33.13
1:33.21
1:34.37
1:34.02
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
18:08.48
19:41.15
21:15.12
22:49.92
24:24.52
25:56.94
1:32.58
1:32.67
1:33.97
1:34.80
1:34.60
1:32.42
1800m:
1900m:
2000m:
27:27.92
29:00.20
30:30.07
1:30.98
1:32.28
1:29.87

Jeugd 1 en 2, Meisjes

1.Vivianne DortmondDe PinquinNT19980157825:48.50
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
31.46
1:07.78
2:23.00
3:38.56
4:55.00
6:11.66
31.46
36.32
1:15.22
1:15.56
1:16.44
1:16.66
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:29.29
8:46.41
10:05.11
11:24.21
12:43.25
14:02.50
1:17.63
1:17.12
1:18.70
1:19.10
1:19.04
1:19.25
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
15:21.13
16:39.34
18:00.07
19:19.45
20:39.31
21:59.43
1:18.63
1:18.21
1:20.73
1:19.38
1:19.86
1:20.12
1800m:
1900m:
2000m:
23:19.11
24:36.29
25:48.50
1:19.68
1:17.18
1:12.21
2.Nynke YtsmaWetterwille30:05.2619970079230:19.12
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
38.94
1:20.38
2:44.81
4:11.66
5:40.06
38.94
41.44
1:24.43
1:26.85
1:28.40
500m:
600m:
700m:
800m:
900m:
7:09.72
8:40.76
10:11.69
11:44.22
13:14.94
1:29.66
1:31.04
1:30.93
1:32.53
1:30.72
1000m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.28
17:54.31
19:27.38
21:02.72
22:36.97
1:32.34
3:07.03
1:33.07
1:35.34
1:34.25
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
2000m:
24:11.41
25:44.82
27:16.91
28:49.72
30:19.12
1:34.44
1:33.41
1:32.09
1:32.81
1:29.40

Senioren 1 en ouder, Heren

1.Bauke YtsmaWetterwille26:02.2319930131126:11.82
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
31.64
1:07.32
2:21.80
3:38.02
4:54.45
6:11.80
31.64
35.68
1:14.48
1:16.22
1:16.43
1:17.35
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:30.16
8:48.92
10:07.89
11:28.36
12:49.60
14:10.67
1:18.36
1:18.76
1:18.97
1:20.47
1:21.24
1:21.07
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
15:31.32
16:51.87
18:11.45
19:31.73
20:51.76
22:12.39
1:20.65
1:20.55
1:19.58
1:20.28
1:20.03
1:20.63
1800m:
1900m:
2000m:
23:33.16
24:53.48
26:11.82
1:20.77
1:20.32
1:18.34

Jeugd 1 en 2, Jongens

1.David SchefferDe PinquinNT19950017526:18.70
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
32.57
1:09.73
2:26.23
3:44.54
5:05.20
6:24.67
32.57
37.16
1:16.50
1:18.31
1:20.66
1:19.47
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:45.07
9:06.51
10:27.60
11:49.07
13:09.54
14:29.60
1:20.40
1:21.44
1:21.09
1:21.47
1:20.47
1:20.06
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
15:48.42
17:07.76
18:26.57
19:45.64
21:04.60
22:23.64
1:18.82
1:19.34
1:18.81
1:19.07
1:18.96
1:19.04
1800m:
1900m:
2000m:
23:42.80
25:01.80
26:18.70
1:19.16
1:19.00
1:16.90
2.Matthijs JansenWetterwilleNT19960237927:04.28
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
33.79
1:11.83
2:32.70
3:52.76
5:13.45
6:34.83
33.79
38.04
1:20.87
1:20.06
1:20.69
1:21.38
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:56.25
9:17.83
10:40.10
12:02.60
13:25.14
14:46.46
1:21.42
1:21.58
1:22.27
1:22.50
1:22.54
1:21.32
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
16:07.50
17:29.89
18:52.52
20:14.51
21:37.32
22:59.80
1:21.04
1:22.39
1:22.63
1:21.99
1:22.81
1:22.48
1800m:
1900m:
2000m:
24:22.54
25:44.14
27:04.28
1:22.74
1:21.60
1:20.14
3.Lennart van LigtenbergWetterwille28:41.3319950195128:41.02
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
34.26
1:13.36
2:35.48
3:59.26
5:25.54
6:52.54
34.26
39.10
1:22.12
1:23.78
1:26.28
1:27.00
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
8:19.32
9:45.39
11:11.00
12:36.80
14:02.64
15:29.70
1:26.78
1:26.07
1:25.61
1:25.80
1:25.84
1:27.06
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
16:57.23
18:25.16
19:54.07
21:21.23
22:49.67
24:18.42
1:27.53
1:27.93
1:28.91
1:27.16
1:28.44
1:28.75
1800m:
1900m:
2000m:
25:48.29
27:17.39
28:41.02
1:29.87
1:29.10
1:23.63

Junioren 3 en 4, Jongens

1.Mirko van LigtenbergWetterwille26:32.9919980073525:47.19
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
31.32
1:07.76
2:22.85
3:39.35
4:54.67
6:13.85
31.32
36.44
1:15.09
1:16.50
1:15.32
1:19.18
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:30.38
8:48.06
10:05.94
11:23.76
12:41.76
14:01.00
1:16.53
1:17.68
1:17.88
1:17.82
1:18.00
1:19.24
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
15:19.19
16:38.19
17:58.16
19:17.92
20:38.39
21:57.48
1:18.19
1:19.00
1:19.97
1:19.76
1:20.47
1:19.09
1800m:
1900m:
2000m:
23:16.36
24:34.42
25:47.19
1:18.88
1:18.06
1:12.77
2.Bart WeilandWetterwille26:52.1819970077727:08.92
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
32.63
1:09.92
2:27.49
3:46.79
5:06.15
6:26.96
32.63
37.29
1:17.57
1:19.30
1:19.36
1:20.81
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:48.12
9:09.99
10:31.24
11:53.19
13:15.78
14:37.38
1:21.16
1:21.87
1:21.25
1:21.95
1:22.59
1:21.60
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
16:00.12
17:23.34
18:47.07
20:09.72
21:33.58
23:00.07
1:22.74
1:23.22
1:23.73
1:22.65
1:23.86
1:26.49
1800m:
1900m:
2000m:
24:24.71
25:48.00
27:08.92
1:24.64
1:23.29
1:20.92
3.Patrick de RoosZpd27:14.7519970207127:50.39
50m:
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
33.26
1:11.21
2:27.24
3:45.07
5:03.86
6:22.83
33.26
37.95
1:16.03
1:17.83
1:18.79
1:18.97
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
7:44.01
9:06.94
10:28.86
11:51.66
13:12.68
14:35.63
1:21.18
1:22.93
1:21.92
1:22.80
1:21.02
1:22.95
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
1600m:
1700m:
15:57.92
17:19.53
18:43.03
20:02.14
21:46.68
23:18.69
1:22.29
1:21.61
1:23.50
1:19.11
1:44.54
1:32.01
1800m:
1900m:
2000m:
24:50.28
26:20.56
27:50.39
1:31.59
1:30.28
1:29.83