Speedo
Veenendaal (NED),    26-1-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
26-1-2013 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindsey de Harde              Vzc  E&P               5:30.30 20020009   5:31.76           
            38.12  1:18.64  2:44.35  5:31.76
  2. Lotte Hosper                  ZPC Watervlo                NT 20020141   6:19.02           
            39.39  1:24.13  3:00.89  6:19.02
  3. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           6:57.33 20020093   6:36.00           
            40.59  1:27.97  3:10.75  6:36.00
  4. Mariëlle Dörr                 ZPC Watervlo                NT 20020119   6:38.68           
            44.09  1:33.11  3:16.11  6:38.68
  5. Lisanne Pos                   ZPC Watervlo                NT 20020281   7:40.03           
            49.00  1:46.75  3:46.43  7:40.03
  6. Danique Eijsbouts             ZC de Vuursche              NT 20020293   8:30.02           
            46.64  1:47.58  4:07.05  8:30.02
AFGE Dóga Tutar                    Aquarijn                    NT 20020404                     
AFGE Anouk Meurs                   Vzc  E&P               6:19.96 20020007                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
26-1-2013 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Stekelenburg           Zwemlust den Hommel    1:54.60 20040016   1:44.82           
          1:44.82
  2. Ilse Schuttevaer              Aquarijn                    NT 20040167   2:03.44           
          2:03.44
  3. Anna de Kok                   ZPC Watervlo                NT 20040057   2:11.03           
          2:11.03
  4. Stephanie Vos                 Aquarijn                    NT 20040101   2:12.44           
          2:12.44
  5. Noor Lubbers                  De Amer                     NT 20050034   2:27.11           
          2:27.11
 DIS Sanne Zondervan               De Amer                     NT 20040108                     
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
26-1-2013 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tielkemeijer              De Amer                  41.04 20030139     40.30           
  2. Jeffrey Huynh                 Vzc  E&P                 40.08 20030014     40.35           
  3. Kaj van Doesburg              Zwemlust den Hommel      45.61 20040058     43.35           
  4. Bas Samaké                    Vzc  E&P                 47.12 20040006     45.11           
  5. Niels Trip                    ZPC Watervlo             48.32 20030113     47.06           
  6. Sam van der Drift             Vzc  E&P                    NT 20030148     48.81           
  7. Tim Seising                   Vzc  E&P                 53.88 20050010     54.91           
AFGE Jorrit Oelderik               ZPC Watervlo             45.05 20030065                     
AFGE Tim Zondervan                 De Amer                  49.49 20040004                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
26-1-2013 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Schoenmaker              ZPC Watervlo                NT 20030147   3:37.79           
            52.95  3:37.79
  2. Sanne Vonk                    Vzc  E&P                    NT 20030184   3:47.95           
            47.75  3:47.95
  3. Abigail Ketner                Vzc  E&P                    NT 20030057   3:59.00           
          1:04.48  3:59.00
  4. Jet la Croix                  De Amer                     NT 20030104   4:15.58           
          1:08.78  4:15.58
  5. Anna Oelen                    ZPC Watervlo                NT 20030146   4:23.70           
          1:17.47  4:23.70
 DIS Annemiek Huijsmans            Vzc  E&P                    NT 20030002                     
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Joëlle Engel                  Woerden                     NT 20030027                     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Anna Selier                   Woerden                     NT 20030191                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Emma de Mos                   ZPC Watervlo                NT 20030133                     
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
26-1-2013 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn van Doesburg            Zwemlust den Hommel      31.69 20020186     31.73           
  2. Anthony Huynh                 Vzc  E&P                 35.46 20020060     35.20           
  3. Nick van de Velde             Aquarijn                 37.42 20020203     35.53           
  4. Tim Kannegieter               ZC de Vuursche           37.09 20020017     37.18           
  5. Delano van Bosch              Aquarijn                 39.11 20020023     38.01           
  6. Ben de Kok                    ZPC Watervlo             41.92 20020088     40.86           
  7. Danny Seising                 Vzc  E&P                 37.45 20020008     41.08           
  8. Olivier van Valderen          De Amer                  47.72 20020107     41.46           
  9. Dennis van Schenkhof          Vzc  E&P                 49.56 20020193     42.98           
 10. Sabir Iabkrimen               Vzc  E&P                 47.89 20020146     43.16           
 11. Amin Bouhtala                 Z.V. Utrecht             44.51 20020121     43.26           
AFGE Lucas Blankenspoor            Vzc  E&P                 53.67 20020119                     
AFGE Olaf Chwedorzewski            Vzc  E&P                 58.79 20020239                     
AFGE Oubayda Riyani                Vzc  E&P                    NT 20020240                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
26-1-2013 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Crooijmans             Vzc  E&P               1:18.56 20010038   1:17.35           
          1:17.35
  2. Vincent Crooijmans            Vzc  E&P               1:20.53 20010038   1:19.59           
          1:19.59
  3. Stefan Rooze                  De Fuut                1:30.63 20010246   1:25.49           
          1:25.49
  4. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:25.64 20010166   1:28.78           
          1:28.78
  5. Naktal Assoussi               Z.V. Utrecht           1:36.23 20010301   1:30.00           
          1:30.00
  6. Stanley Huynh                 Vzc  E&P               1:33.88 20010125   1:31.61           
          1:31.61
  7. Swen van Elteren              Aquarijn               1:39.31 20010333   1:32.09           
          1:32.09
  8. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht           1:45.22 20010185   1:43.05           
        Tijd tot stand gekomen door middelen.
          1:43.05
  9. Daniël Overwijk               ZPC Watervlo           1:53.30 20010208   1:54.71           
          1:54.71
 DIS Martijn Onverzaagt            Woerden                1:55.16 20010123                     
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK - VE
 DIS Sjoerd Luijckx                De Amer                2:05.08 20010358                     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Wim van Duuren                Woerden                1:40.54 20010210                     
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGE Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:28.26 20010137                     
AFGE Rik Uijlenhoet                Vzc  E&P               1:35.16 20010159                     
AFGE Martijn Bolander              De Fuut                1:49.55 20010210                     
AFGE Vincent Wolfs                 ZPC Watervlo           1:48.91 20010365                     
AFGE Ryan de Boer                  De Amer                1:50.33 20010219                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
26-1-2013 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  Vzc  E&P               2:50.98 20000339   2:48.85           
            37.47  2:48.85
  2. Yara Weldam                   Aquarijn               3:14.11 20010276   3:08.15           
            44.28  3:08.15
  3. Laura Butter                  ZPC Watervlo           3:23.61 20000191   3:10.80           
            41.26  3:10.80
  4. Yasmina Bouhtala              Z.V. Utrecht           3:13.87 20010301   3:11.13           
            45.30  3:11.13
  5. Shania Wijk van               De Fuut                3:13.18 20000096   3:12.83           
            42.72  3:12.83
  6. Myckelle van Weverwijk        De Fuut                3:36.57 20010126   3:16.69           
            47.59  3:16.69
  7. Ilse van der Zon              ZPC Watervlo           3:22.42 20010077   3:17.47           
            45.36  3:17.47
  8. Sterre Broekhuizen            Zwemlust den Hommel         NT 20000510   3:24.66           
            45.67  3:24.66
  9. Melanie Hornsveld             Zwemlust den Hommel         NT 20010349   3:30.77           
            44.07  3:30.77
 10. Elvira Scholten               De Amer                     NT 20010352   3:38.98           
            49.84  3:38.98
 11. Quinty van Dam                De Fuut                4:08.14 20010264   3:39.91           
            53.77  3:39.91
 12. Ylse Waaijenberg              De Amer                     NT 20010469   3:59.13           
            58.27  3:59.13
 13. Eva Grasmeijer                De Amer                     NT 20010486   4:00.76           
            52.80  4:00.76
 DIS Lotte Arts                    Aquarijn                    NT 20010495                     
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Kelly Kurowski                Aquarijn               3:36.81 20000423                     
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 DIS Neda Berragiy                 Zwemlust den Hommel         NT 20000404                     
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Anniek Reuijl                 De Amer                     NT 20010024                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Bibianne Oelderik             ZPC Watervlo           3:09.27 20000065                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
26-1-2013 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Boris Glijn                   Zwemlust den Hommel    2:39.91 20000134   2:33.45           
            34.62  1:14.20  2:33.45
  2. Samet Bozkurt                 Z.V. Utrecht           2:41.59 20000107   2:39.66           
            36.03  1:17.57  2:39.66
  3. Luc Cantor                    Zwemlust den Hommel    2:58.97 19990060   2:44.75           
            36.95  1:18.86  2:44.75
  4. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           2:46.90 19990322   2:45.91           
          1:16.62  2:45.91
  5. Jorrit van der Velde          ZPC Watervlo           3:03.16 20000070   2:54.98           
            39.19  1:23.63  2:54.98
  6. Menno Berends                 De Amer                3:18.90 20000371   2:58.31           
            42.64  1:29.19  2:58.31
  7. Pieter van der Meulen         ZPC Watervlo           3:01.72 20000171   3:01.78           
            41.00  1:27.32  3:01.78
  8. Tobias van Vulpen             ZC de Vuursche         3:16.22 20000110   3:06.90           
            43.55  1:30.65  3:06.90
  9. Ward van Doornik              De Amer                4:09.71 20000293   3:46.14           
            50.06  1:48.78  3:46.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
26-1-2013 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindsey de Harde              Vzc  E&P               1:24.37 20020009   1:28.37           
          1:28.37
  2. Lotte Hosper                  ZPC Watervlo           1:40.92 20020141   1:31.75           
          1:31.75
  3. Mariëlle Dörr                 ZPC Watervlo           1:36.64 20020119   1:36.90           
          1:36.90
  4. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           1:35.76 20020093   1:37.32           
          1:37.32
  5. Romée Heijnen                 ZPC Watervlo           1:50.33 20020268   1:50.23           
          1:50.23
  6. Lisanne Pos                   ZPC Watervlo           1:51.67 20020281   1:55.70           
          1:55.70
  7. Joelle van de Grift           De Amer                1:59.84 20020086   1:57.16           
          1:57.16
 DIS Danique Eijsbouts             ZC de Vuursche         1:57.57 20020293                     
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK - VB
 DIS Nina Snippe                   De Amer                2:02.25 20020348                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Dóga Tutar                    Aquarijn               1:41.38 20020404                     
AFGE Anouk Meurs                   Vzc  E&P               1:30.36 20020007                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
26-1-2013 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Stekelenburg           Zwemlust den Hommel      40.45 20040016     40.67           
  2. Anna de Kok                   ZPC Watervlo             54.27 20040057     48.47           
  3. Sanne Zondervan               De Amer                  53.54 20040108     52.31           
  4. Ilse Schuttevaer              Aquarijn                    NT 20040167     53.40           
  5. Stephanie Vos                 Aquarijn                 57.32 20040101     54.32           
  6. Noor Lubbers                  De Amer                1:03.19 20050034     57.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
26-1-2013 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Huynh                 Vzc  E&P               1:45.89 20030014   1:43.92           
          1:43.92
  2. Tim Tielkemeijer              De Amer                1:41.24 20030139   1:45.00           
          1:45.00
  3. Bas Samaké                    Vzc  E&P                    NT 20040006   1:57.76           
          1:57.76
  4. Niels Trip                    ZPC Watervlo                NT 20030113   1:58.33           
          1:58.33
  5. Tim Seising                   Vzc  E&P                    NT 20050010   2:15.17           
          2:15.17
 DIS Kaj van Doesburg              Zwemlust den Hommel         NT 20040058                     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD - VE
AFGE Jorrit Oelderik               ZPC Watervlo           1:46.19 20030065                     
AFGE Tim Zondervan                 De Amer                     NT 20040004                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
26-1-2013 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemiek Huijsmans            Vzc  E&P                 38.81 20030002     37.26           
  2. Ilse Schoenmaker              ZPC Watervlo             39.41 20030147     39.14           
  3. Sanne Vonk                    Vzc  E&P                 42.56 20030184     41.03           
  4. Anna Selier                   Woerden                  49.32 20030191     43.50           
  5. Joëlle Engel                  Woerden                  47.80 20030027     43.87           
  6. Abigail Ketner                Vzc  E&P                 47.08 20030057     44.53           
  7. Jet la Croix                  De Amer                  48.65 20030104     47.55           
  8. Anna Oelen                    ZPC Watervlo             51.03 20030146     47.75           
  9. Naomi van Kooten              Vzc  E&P                 54.19 20030091     48.31           
 10. Liselot Wristers              Zwemlust den Hommel      50.66 20030253     48.59           
 11. Emma de Mos                   ZPC Watervlo             45.77 20030133     48.87           
AFGE Britt Steunenberg             Aquarijn                    NT 20030258                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
26-1-2013 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn van Doesburg            Zwemlust den Hommel         NT 20020186   3:02.73           
            40.53  3:02.73
  2. Anthony Huynh                 Vzc  E&P               3:16.19 20020060   3:15.11           
            48.23  3:15.11
  3. Delano van Bosch              Aquarijn               3:24.32 20020023   3:19.75           
            45.41  3:19.75
  4. Nick van de Velde             Aquarijn               3:24.74 20020203   3:30.88           
            48.93  3:30.88
  5. Danny Seising                 Vzc  E&P               3:32.74 20020008   3:33.56           
            52.21  3:33.56
  6. Ben de Kok                    ZPC Watervlo                NT 20020088   3:42.86           
            54.51  3:42.86
  7. Amin Bouhtala                 Z.V. Utrecht                NT 20020121   3:55.15           
            57.21  3:55.15
  8. Olivier van Valderen          De Amer                     NT 20020107   4:19.63           
          1:06.46  4:19.63
 DIS Tim Kannegieter               ZC de Vuursche              NT 20020017                     
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
26-1-2013 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Crooijmans             Vzc  E&P               5:09.53 20010038   5:06.79           
            34.13  1:13.65  2:31.38  5:06.79
  2. Vincent Crooijmans            Vzc  E&P               5:12.21 20010038   5:14.66           
            34.72  1:14.10  2:34.06  5:14.66
  3. Stefan Rooze                  De Fuut                5:55.71 20010246   5:43.65           
            38.36  1:21.48  2:50.07  5:43.65
  4. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    5:38.36 20010166   5:51.24           
            39.22  1:23.22  2:53.53  5:51.24
  5. Swen van Elteren              Aquarijn                    NT 20010333   6:00.97           
            40.37  1:25.52  2:59.43  6:00.97
  6. Stanley Huynh                 Vzc  E&P               6:10.78 20010125   6:08.30           
            40.86  1:26.63  3:01.45  6:08.30
  7. Naktal Assoussi               Z.V. Utrecht           6:27.99 20010301   6:29.68           
            40.16  1:27.69  3:07.72  6:29.68
  8. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht           7:03.41 20010185   6:47.70           
            44.96  1:36.75  3:19.09  6:47.70
  9. Wim van Duuren                Woerden                7:23.95 20010210   6:54.81           
            43.63  1:34.31  3:20.56  6:54.81
 10. Martijn Onverzaagt            Woerden                     NT 20010123   7:33.39           
            47.94  1:42.59  3:39.40  7:33.39
 11. Daniël Overwijk               ZPC Watervlo                NT 20010208   7:53.15           
            49.11  1:46.89  3:47.08  7:53.15
 12. Sjoerd Luijckx                De Amer                     NT 20010358   8:05.56           
            50.85  1:53.04  4:00.52  8:05.56
AFGE Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           6:13.07 20010137                     
AFGE Rik Uijlenhoet                Vzc  E&P               6:13.60 20010159                     
AFGE Martijn Bolander              De Fuut                     NT 20010210                     
AFGE Vincent Wolfs                 ZPC Watervlo                NT 20010365                     
AFGE Ryan de Boer                  De Amer                     NT 20010219                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
26-1-2013 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  Aquarijn               2:31.11 20010128   2:33.99 FJ 1      
            35.81  1:15.65  2:33.99
  2. Babet Kruger                  Vzc  E&P               2:39.38 20000339   2:33.99 FJ 2      
            34.93  1:14.65  2:33.99
  3. Yasmina Bouhtala              Z.V. Utrecht           2:38.37 20010301   2:39.08           
            35.56  1:16.44  2:39.08
  4. Shania Wijk van               De Fuut                2:44.52 20000096   2:44.07           
            35.39  1:16.54  2:44.07
  5. Yara Weldam                   Aquarijn               2:45.89 20010276   2:48.56           
            38.48  1:22.46  2:48.56
  6. Laura Butter                  ZPC Watervlo           3:01.16 20000191   2:54.51           
            37.86  1:22.26  2:54.51
  7. Sterre Broekhuizen            Zwemlust den Hommel    3:09.70 20000510   2:54.84           
            39.19  1:23.14  2:54.84
  8. Ilse van der Zon              ZPC Watervlo           3:03.20 20010077   3:02.34           
            39.90  1:27.00  3:02.34
  9. Myckelle van Weverwijk        De Fuut                3:17.94 20010126   3:02.82           
            41.48  1:28.82  3:02.82
 10. Lotte Arts                    Aquarijn                    NT 20010495   3:08.06           
            41.51  1:29.63  3:08.06
 11. Neda Berragiy                 Zwemlust den Hommel    3:07.89 20000404   3:08.38           
            42.72  1:30.76  3:08.38
 12. Melanie Hornsveld             Zwemlust den Hommel    3:17.09 20010349   3:11.27           
            40.75  1:31.03  3:11.27
 13. Elvira Scholten               De Amer                3:23.88 20010352   3:22.71           
            45.55  1:37.82  3:22.71
 14. Kelly Kurowski                Aquarijn               3:32.56 20000423   3:27.82           
            41.60  1:36.55  3:27.82
 15. Eva Grasmeijer                De Amer                     NT 20010486   3:31.98           
            49.35  1:44.35  3:31.98
 16. Ylse Waaijenberg              De Amer                     NT 20010469   3:32.30           
            48.04  1:43.23  3:32.30
 17. Quinty van Dam                De Fuut                3:39.18 20010264   3:33.48           
            46.76  1:42.42  3:33.48
 18. Noumidia Afajjay              Z.V. Utrecht                NT 20000331   3:43.21           
            46.87  1:45.77  3:43.21
 19. Anniek Reuijl                 De Amer                3:41.13 20010024   3:47.02           
            51.78  1:02.14  3:47.02
AFGE Bibianne Oelderik             ZPC Watervlo           2:51.47 20000065                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
26-1-2013 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Samet Bozkurt                 Z.V. Utrecht           3:03.30 20000107   2:55.09           
            36.30  2:55.09
  2. Boris Glijn                   Zwemlust den Hommel    2:59.64 20000134   3:02.08           
            41.15  3:02.08
  3. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           3:23.77 19990322   3:04.91           
            37.44  3:04.91
  4. Luc Cantor                    Zwemlust den Hommel    3:07.51 19990060   3:07.46           
            43.40  3:07.46
  5. Jorrit van der Velde          ZPC Watervlo           4:17.48 20000070   3:17.27           
            42.13  3:17.27
  6. Pieter van der Meulen         ZPC Watervlo           3:31.30 20000171   3:23.35           
            47.57  3:23.35
  7. Tobias van Vulpen             ZC de Vuursche         3:33.01 20000110   3:24.05           
            46.71  3:24.05
  8. Menno Berends                 De Amer                     NT 20000371   3:35.28           
            59.09  3:35.28
  9. Ward van Doornik              De Amer                     NT 20000293   4:08.86           
          1:06.54  4:08.86



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal