Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo
Amersfoort, 26-1-2013


Programmanr. 1
26-1-2013 - 14:00
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dyonne StamAZ&PC6:32.652002002926:04.97
50m:
100m:
39.67
1:25.40
39.67
45.73
150m:
200m:

3:00.15
250m:
300m:
350m:
400m:

6:04.97
2.Femke van BoheemenDe HaaienNT2002015066:25.91
50m:
100m:
41.64
1:29.00
41.64
47.36
150m:
200m:

3:06.96
250m:
300m:
350m:
400m:

6:25.91
3.Monica WalenDe HaaienNT2002004286:40.74
50m:
100m:
44.56
1:34.13
44.56
49.57
150m:
200m:

3:15.81
250m:
300m:
350m:
400m:

6:40.74
4.Louise KoelemeijerAZ&PCNT2002032686:47.96
50m:
100m:
43.65
1:33.71
43.65
50.06
150m:
200m:

3:17.37
250m:
300m:
350m:
400m:

6:47.96
5.Robin KuijerDe DuinkikkersNT2002014006:49.22
50m:
100m:
46.37
1:37.51
46.37
51.14
150m:
200m:

3:21.41
250m:
300m:
350m:
400m:

6:49.22
6.Winneke LauwersZwemclub ZeistNT2002011747:03.61
50m:
100m:
45.65
1:36.20
45.65
50.55
150m:
200m:

3:24.97
250m:
300m:
350m:
400m:

7:03.61
7.Daniek Hendriksen of HendriksDe HaaienNT2002003607:05.83
50m:
100m:
48.51
1:41.85
48.51
53.34
150m:
200m:

3:32.62
250m:
300m:
350m:
400m:

7:05.83
8.Djelo GuddeAZ&PCNT2002004027:11.45
50m:
100m:
46.19
1:39.72
46.19
53.53
150m:
200m:

3:31.38
250m:
300m:
350m:
400m:

7:11.45
9.Suze BleekerAZ&PCNT2002021247:13.63
50m:
100m:
46.46
1:39.63
46.46
53.17
150m:
200m:

3:32.20
250m:
300m:
350m:
400m:

7:13.63
10.Maaike BassantAZ&PC7:38.482002012147:14.76
50m:
100m:
45.86
1:39.46
45.86
53.60
150m:
200m:

3:31.57
250m:
300m:
350m:
400m:

7:14.76
11.Lara RomboutDe HaaienNT2002028607:21.34
50m:
100m:
48.58
1:45.13
48.58
56.55
150m:
200m:

3:39.82
250m:
300m:
350m:
400m:

7:21.34
12.Marleen HoeksmaAZ&PC8:25.472002024787:37.37
50m:
100m:
48.27
1:46.49
48.27
58.22
150m:
200m:

3:43.85
250m:
300m:
350m:
400m:

7:37.37
DISBo MellesAZ&PCNT200203910
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:


<< TOP >>
Programmanr. 2
26-1-2013 - 14:20
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anniek van BoheemenDe HaaienNT2004009201:49.88
2.Milou NagelhoutAZ&PCNT2004016402:05.18
3.Giulia van HeestAZ&PCNT2005000202:07.24
4.Kess VahstalAZ&PCNT2004002522:07.94
5.Jolanda ten HakenAZ&PCNT2004009382:11.03
6.Alyssa WalenDe HaaienNT2005000922:13.92
7.Danique StamAZ&PCNT2005000042:17.93
8.Hanna LatourAZ&PCNT2004016582:34.06
AFGEMLana GhauharaliAZ&PCNT200401010


<< TOP >>
Programmanr. 3
26-1-2013 - 14:20
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florian van HeestAZ&PC37.7720030062137.58
2.Freek van DoornDe Haaien40.7520030016539.69
3.Joran VelisIJZ&PC44.8820030087540.28
4.Tim HaanschotenAZ&PC40.0120030016341.45
5.Stijn van der SchaafDe Haaien47.7620040058542.47
6.Lucas HazeGo Swim47.0220030028942.80
7.Auke GielenAZ&PC45.1920040004142.99
8.Rick DijkhuizenZwemclub Zeist43.8620040019744.05
9.Thijs van SpingelenZV Dorestad Dolphins43.0620030144144.92
10.Maxim RuitenbeekAZ&PC47.4820030031545.51
11.Kai de JongIJZ&PC46.4620030087946.47
12.Bart van SteltenDe Haaien54.9520030202351.12
13.Luka TammingaDe Haaien59.2020030106557.45
14.Jonas DonkersDe Zwoer1:08.0620040090559.05
15.Tobias SmalingOne Team SwimmingNT2003022751:00.39


<< TOP >>
Programmanr. 4
26-1-2013 - 14:25
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lieke NijmeijerAZ&PCNT20030012448.243:34.45
2.Lisanne KleinIJZ&PCNT20030148455.533:57.53
3.Ymke DragstraAZ&PCNT20030093058.103:59.17
4.Roos ZwartDe DuinkikkersNT20030133052.823:59.89
5.Noortje WijnstekersDe DuinkikkersNT20030101059.724:00.90
6.Roos van der KieftAZ&PCNT2003018801:14.944:31.17
DISMaaike IssardAZ&PCNT200300022
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
26-1-2013 - 14:30
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniël RykovAZ&PC36.6120020044734.99
2.Floyd de MönninkAZ&PC36.0120020014335.20
3.Kaspar van den HoogenAZ&PC36.6220020122536.79
4.Kirill HrabcunsAZ&PC39.1720020122138.90
5.Tom BlankestijnDe Duinkikkers40.5020020118540.00
6.Benjamin LotfolahianAZ&PC38.9420020033140.50
7.Peter TuenterDe Duinkikkers45.0420020144540.93
8.Nick van OostromZV Dorestad Dolphins40.9520020284740.94
9.Milo HeenemanAZ&PCNT20020244741.82
10.Midas JagerDe Haaien42.7620020298342.01
11.Tristan KornetOne Team Swimming43.0720020029745.86
12.Romke BerkhoutDe Zwoer48.6220020211550.88
AFGEMBob BroezeDe Duinkikkers36.36200200073


<< TOP >>
Programmanr. 6
26-1-2013 - 14:35
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:21.882001009131:22.88
2.Bas van BentumGo Swim1:26.132001011091:23.47
3.Rijk DragstraAZ&PC1:29.392001024731:26.48
4.Austin NamesnikZwemclub Zeist1:29.232001018171:27.66
5.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:30.002001003791:28.33
6.Pieter BreelAZ&PC1:30.592001014751:31.52
7.Milan de RooOne Team Swimming1:30.392001022151:33.03
8.Querijn HensenDe Duinkikkers1:34.562001021211:33.89
9.Jasper de GierDe Duinkikkers1:33.762001007931:35.30
10.Mats van de WeerdAZ&PC1:39.872001016491:36.19
11.Max KarelsenDe Duinkikkers1:40.392001022271:39.20
12.Jarmo ten BroekAZ&PC1:38.362001000851:39.51
13.Kennard ReindersDe Haaien1:40.762001025731:40.72
14.Thijn MorksAZ&PC1:59.082001041031:51.64
DISIshak OzdemirGo Swim1:46.66200102061
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISHaoxuan LiZwemclub Zeist1:59.26200103557
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRuben ZwartenbolOne Team Swimming1:37.64200102651
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMRick HaanschotenAZ&PC1:32.37200100291
AFGEMSemi ErciyasDe Haaien2:05.01200102697
AFGEMMart NiehoffDe Zwoer1:18.64200100759


<< TOP >>
Programmanr. 7
26-1-2013 - 14:40
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tara HazeGo Swim2:59.4520000289241.202:57.85
2.Charlotte van der LendeAZ&PC3:21.0120010303044.063:11.12
3.Renske TinneveltAZ&PC3:13.2820000360445.933:13.49
4.Veerle van MunsterOne Team Swimming3:20.0820010263241.063:14.91
5.Noha ZwiersDe Duinkikkers3:29.6320000279649.503:15.29
6.Esmeralda van SoestZV Dorestad Dolphins3:27.8820010154644.353:16.27
7.June van GroesenZwemclub Zeist3:24.8020000388047.113:17.08
8.Sanne ZuijdendorpGo Swim3:32.6620000210245.523:18.13
9.Nikki JonkmanGo Swim3:28.2320010260046.413:20.20
10.Yentl HoefakkerZwemclub ZeistNT20000404850.713:26.35
11.Sigrid van StralenIJZ&PC3:32.0920010128851.323:30.37
12.Mirjam van WaaijDe Zwoer3:41.3920000319448.633:33.92
13.Ella RietveldAZ&PC3:38.7820010239851.553:34.34
14.Deborah VisserDe Duinkikkers3:42.9120010266651.523:37.50
15.Daisey MethorstDe Zwoer4:16.1820000552058.883:45.14
16.Elin HarmsGo Swim3:41.502001025981:01.033:48.75
17.Joy de JongIJZ&PC3:54.6120010128456.113:53.22
18.Willemijn de VriesDe DuinkikkersNT2000044081:06.243:53.37
19.Miriam KoefoedGo SwimNT2001047021:06.534:23.31
DISFamke WilhelmDe Duinkikkers4:00.79200002900
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJulia RolinkGo SwimNT200104084
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISKaylee de VriesIJZ&PCNT200002608
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMSanne KroonZV Dorestad DolphinsNT200104520


<< TOP >>
Programmanr. 8
26-1-2013 - 14:55
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Stijn van AkenAZ&PC2:35.0319990264934.591:15.692:33.44
2.Menno BasZwemclub Zeist2:32.8419990294735.951:15.922:34.29
3.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien2:35.8120000271138.201:20.072:36.44
4.Maarten van VlietOne Team Swimming2:56.7819990411738.921:21.082:45.91
5.Kevin RoestDe Duinkikkers2:50.0720000122338.171:20.732:47.43
6.Jamil KoertsZwemclub Zeist2:49.3219990418537.511:21.732:48.68
7.Tijmen KuijpersIJZ&PC3:00.4819990272337.511:21.192:53.75
8.Niels de LeeuwOne Team Swimming3:10.8420000322539.251:24.612:55.31
9.Batikan DulgerDe Duinkikkers3:12.9020000329940.791:26.333:02.24
10.Faust RuitenbeekAZ&PC3:00.8220000476343.451:31.553:03.39
11.Tom de RuiterAZ&PC3:05.9920000175141.961:29.303:05.49
12.Mink RietveldAZ&PC3:17.8520000260346.031:36.833:13.88
13.Joost LeeuwenbergAZ&PC3:25.8620000377943.131:31.873:13.91
14.Ruben WestermanDe Zwoer4:11.9619990434951.731:53.743:58.55
AFGEMMilan ten BroekAZ&PC2:26.26200000229
AFGEMLennart van AggelenGo Swim3:31.74200002101


<< TOP >>
Programmanr. 9
26-1-2013 - 15:05
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dyonne StamAZ&PC1:31.762002002921:29.80
2.Femke van BoheemenDe Haaien1:29.382002015061:32.19
3.Monica WalenDe Haaien1:32.822002004281:35.33
4.Louise KoelemeijerAZ&PC1:49.492002032681:38.86
5.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien1:41.702002003601:41.49
6.Djelo GuddeAZ&PC1:39.062002004021:42.55
7.Maaike BassantAZ&PC1:46.452002012141:44.45
8.Winneke LauwersZwemclub Zeist1:40.152002011741:46.08
9.Lara RomboutDe Haaien1:50.762002028601:47.36
10.Charlotte HoogendoornOne Team SwimmingNT2002032541:49.47
11.Suze BleekerAZ&PC1:48.382002021241:49.54
12.Marleen HoeksmaAZ&PC1:48.982002024781:49.76
13.Bente WestermanDe Zwoer1:50.942002025621:50.28
DISBo MellesAZ&PC1:58.14200203910
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRobin KuijerDe Duinkikkers1:36.73200201400
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISMarin HarmsGo Swim2:12.28200201338
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMMaureen BronGo SwimNT200202936
AFGEMCarine van HussenGo SwimNT200202932
AFGEMFenna van BredaZwemclub Zeist1:51.90200203332


<< TOP >>
Programmanr. 10
26-1-2013 - 15:10
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anniek van BoheemenDe Haaien47.4120040092045.77
2.Giulia van HeestAZ&PC57.0520050002050.30
3.Milou NagelhoutAZ&PC54.5420040164054.55
4.Danique StamAZ&PC54.7520050000454.70
5.Kess VahstalAZ&PC57.4720040025257.11FJ 1
6.Jolanda ten HakenAZ&PC53.5720040093857.11FJ 2
7.Alyssa WalenDe Haaien58.9120050009259.75
8.Hanna LatourAZ&PC1:22.712004016581:19.23
AFGEMLana GhauharaliAZ&PC1:04.24200401010


<< TOP >>
Programmanr. 11
26-1-2013 - 15:15
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Florian van HeestAZ&PC1:44.002003006211:36.30
2.Tim HaanschotenAZ&PC1:42.052003001631:37.76
3.Freek van DoornDe Haaien1:41.562003001651:43.98
4.Joran VelisIJZ&PC1:55.082003008751:45.47
5.Stijn van der SchaafDe HaaienNT2004005851:52.84
6.Auke GielenAZ&PC2:09.392004000411:53.99
7.Kai de JongIJZ&PC1:56.312003008791:54.60
8.Maxim RuitenbeekAZ&PCNT2003003151:56.54
9.Thijs van SpingelenZV Dorestad Dolphins1:58.582003014412:00.75
10.Lucas HazeGo Swim2:01.342003002892:05.36
DISLuka TammingaDe HaaienNT200301065
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., VC
DISRick DijkhuizenZwemclub Zeist1:42.68200400197
SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.


<< TOP >>
Programmanr. 12
26-1-2013 - 15:20
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike IssardAZ&PC36.6620030002236.12
2.Lieke NijmeijerAZ&PC39.5320030012438.45
3.Ymke DragstraAZ&PC41.2320030093041.12
4.Lisanne KleinIJZ&PC44.1720030148441.76
5.Bijtje van GarderenDe Haaien48.0520030151442.48
6.Noortje WijnstekersDe Duinkikkers43.4320030101043.00
7.Mirte ReindersDe Haaien49.5620030159245.13
8.Roos ZwartDe Duinkikkers45.5520030133045.71
9.Mayssara Al KachoutiDe Zwoer46.7320030171645.79
10.Sol TerpstraGo Swim49.8520030039645.98
11.Roos van der KieftAZ&PC52.4120030188049.97


<< TOP >>
Programmanr. 13
26-1-2013 - 15:25
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Daniël RykovAZ&PC3:13.0620020044742.313:18.84
2.Kirill HrabcunsAZ&PC3:34.2020020122145.013:23.82
3.Kaspar van den HoogenAZ&PC3:43.4720020122553.323:35.48
4.Tom BlankestijnDe DuinkikkersNT20020118553.543:37.77
5.Benjamin LotfolahianAZ&PC3:42.9220020033153.443:47.32
6.Nick van OostromZV Dorestad DolphinsNT2002028471:05.204:05.48
DISMilo HeenemanAZ&PCNT200202447
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
DISFloyd de MönninkAZ&PCNT200200143
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISPeter TuenterDe DuinkikkersNT200201445
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMidas JagerDe HaaienNT200202983
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMBob BroezeDe DuinkikkersNT200200073


<< TOP >>
Programmanr. 14
26-1-2013 - 15:35
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van BentumGo Swim5:39.592001011095:29.98
50m:
100m:
37.54
1:18.86
37.54
41.32
150m:
200m:

2:43.82
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.98
2.Sebastiaan van der MeerAZ&PC5:50.682001009135:43.57
50m:
100m:
38.10
1:20.21
38.10
42.11
150m:
200m:

2:47.22
250m:
300m:
350m:
400m:

5:43.57
3.Rijk DragstraAZ&PC6:18.932001024735:59.14
50m:
100m:
38.95
1:22.64
38.95
43.69
150m:
200m:

2:56.74
250m:
300m:
350m:
400m:

5:59.14
4.Milan de RooOne Team Swimming6:18.182001022156:03.82
50m:
100m:
40.32
1:26.39
40.32
46.07
150m:
200m:

2:59.13
250m:
300m:
350m:
400m:

6:03.82
5.Koen van KeulenDe DuinkikkersNT2001003796:05.31
50m:
100m:
38.46
1:23.41
38.46
44.95
150m:
200m:

2:56.47
250m:
300m:
350m:
400m:

6:05.31
6.Pieter BreelAZ&PC7:14.552001014756:21.70
50m:
100m:
40.09
1:26.48
40.09
46.39
150m:
200m:

3:03.64
250m:
300m:
350m:
400m:

6:21.70
7.Austin NamesnikZwemclub ZeistNT2001018176:23.39
50m:
100m:
40.01
1:26.98
40.01
46.97
150m:
200m:

3:07.95
250m:
300m:
350m:
400m:

6:23.39
8.Ruben ZwartenbolOne Team Swimming6:44.892001026516:24.49
50m:
100m:
42.56
1:30.72
42.56
48.16
150m:
200m:

3:08.23
250m:
300m:
350m:
400m:

6:24.49
9.Mats van de WeerdAZ&PC6:49.832001016496:29.89
50m:
100m:
41.20
1:29.70
41.20
48.50
150m:
200m:

3:09.64
250m:
300m:
350m:
400m:

6:29.89
10.Jasper de GierDe DuinkikkersNT2001007936:41.11
50m:
100m:
40.75
1:30.08
40.75
49.33
150m:
200m:

3:12.16
250m:
300m:
350m:
400m:

6:41.11
11.Ishak OzdemirGo SwimNT2001020616:42.21
50m:
100m:
47.86
1:38.34
47.86
50.48
150m:
200m:

3:22.13
250m:
300m:
350m:
400m:

6:42.21
12.Jarmo ten BroekAZ&PC6:56.262001000856:50.45
50m:
100m:
44.09
1:35.98
44.09
51.89
150m:
200m:

3:23.44
250m:
300m:
350m:
400m:

6:50.45
13.Max KarelsenDe DuinkikkersNT2001022277:09.41
50m:
100m:
49.31
1:42.96
49.31
53.65
150m:
200m:

3:33.41
250m:
300m:
350m:
400m:

7:09.41
14.Kennard ReindersDe HaaienNT2001025737:16.32
50m:
100m:
47.35
1:40.95
47.35
53.60
150m:
200m:

3:35.64
250m:
300m:
350m:
400m:

7:16.32
15.Haoxuan LiZwemclub ZeistNT2001035577:22.10
50m:
100m:
48.13
1:43.95
48.13
55.82
150m:
200m:

3:38.07
250m:
300m:
350m:
400m:

7:22.10
16.Thijn MorksAZ&PCNT2001041037:57.93
50m:
100m:
48.41
1:45.75
48.41
57.34
150m:
200m:

3:49.11
250m:
300m:
350m:
400m:

7:57.93
DISQuerijn HensenDe DuinkikkersNT200102121
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
AFGEMRick HaanschotenAZ&PC6:39.11200100291
AFGEMMart NiehoffDe Zwoer5:31.82200100759


<< TOP >>
Programmanr. 15
26-1-2013 - 16:00
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tara HazeGo Swim2:40.9520000289236.551:18.152:38.36
2.Renske TinneveltAZ&PC3:13.3320000360439.641:23.332:50.21
3.Noha ZwiersDe Duinkikkers3:14.8120000279639.161:23.822:52.20
4.Esmeralda van SoestZV Dorestad Dolphins2:57.9620010154641.071:26.132:53.64
5.Charlotte van der LendeAZ&PC3:05.9920010303038.201:23.042:55.26
6.Nikki JonkmanGo Swim3:00.0220010260042.511:29.772:57.67
7.Veerle van MunsterOne Team Swimming2:58.5720010263238.671:24.052:57.86
8.June van GroesenZwemclub Zeist3:03.1120000388042.111:29.393:01.91
9.Sanne ZuijdendorpGo Swim3:07.3820000210243.461:31.053:05.74
10.Famke WilhelmDe Duinkikkers3:21.2020000290041.621:30.903:06.74
11.Sigrid van StralenIJZ&PC3:21.9720010128841.921:30.303:07.00
12.Yentl HoefakkerZwemclub Zeist3:10.9020000404843.761:32.073:09.36
13.Daisey MethorstDe Zwoer3:15.2320000552042.961:32.313:12.97
14.Mirjam van WaaijDe Zwoer3:11.4520000319442.671:32.923:13.32
15.Willemijn de VriesDe Duinkikkers3:11.1620000440851.061:36.133:15.75
16.Deborah VisserDe Duinkikkers3:22.2020010266644.891:38.023:20.16
17.Ella RietveldAZ&PC3:23.9820010239847.971:39.513:20.82
18.Elin HarmsGo Swim3:29.6820010259848.981:45.613:26.20
19.Joy de JongIJZ&PC3:29.9220010128451.101:48.203:44.18
20.Miriam KoefoedGo SwimNT20010470255.301:58.524:02.87
21.Kaylee de VriesIJZ&PC4:08.6020000260854.641:58.954:11.48
22.Julia RolinkGo SwimNT20010408457.242:05.244:13.66
23.Emma FrankebergerDe ZwoerNT20000558257.822:04.674:34.04
24.Isabel RouwhorstDe HaaienNT20010407859.882:10.644:40.41
AFGEMSanne KroonZV Dorestad DolphinsNT200104520


<< TOP >>
Programmanr. 16
26-1-2013 - 16:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien2:53.5420000271139.762:50.11
2.Stijn van AkenAZ&PC2:56.6019990264941.082:53.78
3.Menno BasZwemclub Zeist3:11.0619990294742.282:54.06
4.Joost LeeuwenbergAZ&PC3:45.962000037791:02.373:05.25
5.Tijmen KuijpersIJZ&PC3:15.6319990272340.163:08.11
6.Kevin RoestDe Duinkikkers3:10.2720000122344.043:12.48
7.Maarten van VlietOne Team Swimming3:17.9219990411746.663:13.88
8.Jamil KoertsZwemclub ZeistNT19990418542.603:15.39
9.Niels de LeeuwOne Team Swimming3:27.3720000322543.803:20.76
10.Tom de RuiterAZ&PC3:30.0320000175148.453:23.92
11.Batikan DulgerDe Duinkikkers3:28.3920000329949.123:26.66
12.Faust RuitenbeekAZ&PC3:36.5820000476355.743:34.84
13.Mink RietveldAZ&PC3:36.8720000260357.363:45.70
DISRuben WestermanDe ZwoerNT199904349
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMMilan ten BroekAZ&PC2:46.10200000229
AFGEMLennart van AggelenGo Swim4:16.84200002101