B/C-Competitie 3e ronde
Zaandam (NED),    20-1-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
20-1-2013 - 12:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZV De Zaan 1                       ZV De Zaan             9:18.50   544       
        Daphne ten Brink, 85                   Shelley de Boer, 93
        Kimberly Mijnen, 95                    Amber Ruig, 96
            30.84  1:05.61  2:17.53  9:18.50

    2.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          9:33.35   502       
        Britt Gerritse, 96                     Anouk Zandbergen, 98
        Suzanne Mosch, 94                      Tessa Mosch, 91
            31.13  1:07.05  2:23.23  9:33.35

    3.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  9:50.62   460       
        Michelle Verhoeven, 00                 Monique Tol-Tuijp, 69
        Lara Deul, 96                          Isabelle Otte, 97
            31.78  1:07.72  2:26.08  9:50.62

    4.  DAW 1                              DAW                   10:05.29   427       
        Maxine Alfonsi, 95                     Tami de Lange, 97
        Lotte Hoogeterp, 97                    Tess de Boer, 96
            32.09  1:07.67  2:22.64 10:05.29




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-1-2013 - 12:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikky Keijzer                 01   ZV De Zaan             1:30.88   328       
            42.39  1:30.88
    2.  Julia Eijer                   01   ZV De Zaan             1:34.76   289       
            44.13  1:34.76
    3.  Yara Galje                    01   ZV De Zaan             1:35.20   285       
            44.94  1:35.20
    4.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                  1:35.39   283       
            45.82  1:35.39
    5.  Rachel Jahn                   01   ZV De Zaan             1:35.70   281       
            45.43  1:35.70
    6.  Kim Groeneveld                01   Ed-Vo                  1:36.06   278       
            44.52  1:36.06
    7.  Calina van der Lem            02   Ed-Vo                  1:44.25   217       
            49.06  1:44.25
    8.  Anna Zijlstra                 02   MSV- Zeemacht          1:45.80   208       
            48.95  1:45.80
    9.  Josephine Lambers             01   MSV- Zeemacht          1:47.23   199       
            50.53  1:47.23
   10.  Isabelle Zehetner             01   DAW                    1:47.62   197       
            50.24  1:47.62
   11.  Stella Poort                  02   DAW                    1:51.17   179       
            52.63  1:51.17
   12.  Kyra Wesemann                 02   MSV- Zeemacht          1:51.73   176       
            52.51  1:51.73
   13.  Marit Veerman                 03   Ed-Vo                  1:52.99   170       
            53.38  1:52.99
   14.  Debra de Lange                02   DAW                    1:53.77   167       
            55.65  1:53.77
   15.  Kim de Wit                    01   MSV- Zeemacht          1:55.13   161       
            56.24  1:55.13
   16.  Isabel Engelen                03   DAW                    1:55.51   159       
            53.92  1:55.51
   17.  Kim Janssen                   02   MSV- Zeemacht          1:56.34   156       
            54.21  1:56.34
   18.  Marjet Geenen                 02   DAW                    1:57.07   153       
            58.50  1:57.07
   19.  Esmee Luiten                  01   MSV- Zeemacht          1:59.77   143       
            56.09  1:59.77
   20.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                  2:00.71   140       
            57.33  2:00.71
   21.  Kim Veerman                   03   Ed-Vo                  2:01.90   136       
            57.08  2:01.90
   22.  Amber van der Kruk            01   MSV- Zeemacht          2:11.89   107       
          1:01.31  2:11.89
   23.  Nathalie Zehetner             02   DAW                    2:18.01    93       
          1:04.05  2:18.01
   DIS  Jiske Dekker                  02   DAW                                   SL/SJ
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            53.34
   DIS  Noortje Wisselo               02   DAW                                   SD   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Emma Huizinga                 02   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
20-1-2013 - 12:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem Dik                       01   ZV De Zaan               35.57   256       
    2.  Kenzo Doerk                   01   ZV De Zaan               39.16   192       
    3.  Ruud Veerman                  02   Ed-Vo                    40.51   173       
    4.  Marlon Bil                    01   DAW                      42.67   148       
    5.  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                    43.08   144       
    6.  Luc Mul                       02   DAW                      43.69   138       
    7.  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                    44.22   133       
    8.  Liam Burger                   02   DAW                      44.50   131       
    9.  Jairo Kauwoh                  01   MSV- Zeemacht            45.43   123       
   10.  Sil Oeldrich                  01   DAW                      45.51   122       
   11.  Joel Boonstra                 02   DAW                      46.68   113       
   12.  Levi Rahakbauw                02   MSV- Zeemacht            48.52   101       
   13.  Marco van der Wulp            03   MSV- Zeemacht            51.24    85       
   14.  Jeff Kroon                    03   Ed-Vo                    52.09    81       
   15.  Vince Commandeur              03   Ed-Vo                    59.25    55       
   16.  Liam Wesemann                 03   MSV- Zeemacht          1:04.82    42       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 12:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hannah Bervoets               00   ZV De Zaan             1:16.62   374       
            37.44  1:16.62
    2.  Suzanne van den Brink         99   MSV- Zeemacht          1:17.19   366       
            37.38  1:17.19
    3.  Femke Stevens                 99   ZV De Zaan             1:18.95   342       
            38.45  1:18.95
    4.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  1:19.82   331       
            39.36  1:19.82
    5.  Melissa Vallinga              00   ZV De Zaan             1:20.41   324       
            39.24  1:20.41
    6.  Anouk van der Kruk            99   MSV- Zeemacht          1:20.58   321       
            38.10  1:20.58
    7.  Saskia van der Velden         00   DAW                    1:23.27   291       
            38.99  1:23.27
    8.  Simone Anvelink               00   MSV- Zeemacht          1:23.45   289       
            41.74  1:23.45
    9.  Chantal Hetjes                00   Ed-Vo                  1:24.40   280       
            40.83  1:24.40
   10.  Myrthe van Beek               99   DAW                    1:26.11   263       
            42.22  1:26.11
   11.  Lieke Alofs                   99   DAW                    1:27.34   252       
            43.15  1:27.34
   12.  Talya de Lange                99   DAW                    1:29.63   233       
            44.50  1:29.63
   13.  Ilona Stroek                  00   Ed-Vo                  1:33.81   204       
            45.85  1:33.81
   14.  Ilja Wijnker                  00   MSV- Zeemacht          1:33.99   202       
            47.50  1:33.99
   15.  Sanne Rotteveel               00   MSV- Zeemacht          1:34.78   197       
            42.02  1:34.78
   16.  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                  1:35.41   193       
            46.45  1:35.41
   17.  Maaike Teunisse               00   MSV- Zeemacht          1:54.97   110       
            57.70  1:54.97
   18.  Anouk Boerema                 00   MSV- Zeemacht          2:01.44    94       
            58.09  2:01.44
 AFGEM  Annabel Luke                  00   DAW                                        
 AFGEM  Jennifer Tuijp                00   ZV De Zaan                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
20-1-2013 - 13:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Morianner                99   ZV De Zaan             2:51.00   351       
            34.81  1:17.51  2:51.00
    2.  Rense Ruig                    99   ZV De Zaan             3:00.23   300       
            40.01  1:26.10  3:00.23
    3.  Joppe van Beek                99   DAW                    3:09.50   258       
            41.96  1:31.15  3:09.50
    4.  Tim Kieft                     99   ZV De Zaan             3:18.67   224       
            42.86  1:32.67  3:18.67
    5.  Ice Sangmalai                 00   DAW                    3:34.91   177       
            47.41  1:41.70  3:34.91
    6.  Tadhg Oude Essink             00   DAW                    3:53.93   137       
            51.95  3:53.93
   DIS  Lucas Brazao                  99   DAW                                   SL   
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
20-1-2013 - 13:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                  1:35.94   194       
            45.74  1:35.94
    2.  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  1:37.56   185       
            46.32  1:37.56
    3.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  1:39.54   174       
            46.51  1:39.54
    4.  Jordi van der Lem             00   Ed-Vo                  1:41.00   166       
            47.17  1:41.00
 AFGEM  Bas Vlugt                     99   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Keanon Selister               00   MSV- Zeemacht                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
20-1-2013 - 13:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de Boer               93   ZV De Zaan               30.87   492       
    2.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht            31.01   485       
    3.  Daphne ten Brink              85   ZV De Zaan               31.59   459       
    4.  Laura Badoux                  82   DAW                      31.69   455       
    5.  Maaike Vooren                 91   DAW                      32.77   411       
    6.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht            33.15   397       
    7.  Ilona Hogerheyde              74   DAW                      33.55   383       
    8.  Evelien Jurriansen            92   MSV- Zeemacht            33.80   375       
    9.  Monique Tol-Tuijp             69   Ed-Vo                    34.42   355       
   10.  Jacqueline Schroer            91   DAW                      36.19   305       
   11.  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                    36.59   295       
   12.  Jenny de Does                 82   Ed-Vo                    37.39   277  FJ 1 
   13.  Dieuwertje Jorink             93   DAW                      37.39   277  FJ 2 
   14.  Katelijn IJssennagger         93   DAW                      38.08   262       
   15.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                    38.43   255       
   16.  Desiree van der Lem           68   Ed-Vo                    38.51   253       
   17.  Channe Noort                  86   DAW                      38.87   246       
   18.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                    40.09   224       
   19.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                    44.15   168       
 NG.ZA  Ilse van Niekerk              94   DAW                                        
 AFGEM  Rosa Schot                    92   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
20-1-2013 - 13:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   ZV De Zaan             2:28.35   538       
            32.20  1:09.89  2:28.35
    2.  Ron Langelaan                 78   DAW                    2:40.52   424       
            35.19  1:15.75  2:40.52
    3.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                  2:42.05   412       
            36.02  1:16.36  2:42.05
    4.  Kristian Stam                 91   ZV De Zaan             2:47.91   371       
            38.24  1:20.14  2:47.91
    5.  Michael Bes                   72   MSV- Zeemacht          2:49.69   359       
            38.01  1:21.01  2:49.69
    6.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                  2:51.80   346       
            38.73  1:22.98  2:51.80
    7.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht          2:52.83   340       
            37.70  1:20.70  2:52.83
    8.  Edwin Feeke                   79   ZV De Zaan             2:55.37   325       
            35.67  1:17.09  2:55.37
    9.  Hans Schoenmakers             69   DAW                    2:57.15   316       
            38.67  1:24.55  2:57.15
   10.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                  3:05.16   276       
            40.56  1:25.45  3:05.16
   11.  David Langerveld              96   Ed-Vo                  3:19.31   221       
            46.14  1:35.89  3:19.31
 NG.ZA  Rico Roels                    94   DAW                                        
 AFGEM  Rob Tol                       92   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 13:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          1:03.86   509       
            30.25  1:03.86
    2.  Isabelle Otte                 97   Ed-Vo                  1:06.89   443       
            31.80  1:06.89
    3.  Samira Mijnen                 97   ZV De Zaan             1:07.78   426       
            32.33  1:07.78
    4.  Skye Tomie Doerk              98   ZV De Zaan             1:08.43   414       
            33.00  1:08.43
    5.  Kyra Wijnker                  98   MSV- Zeemacht          1:08.46   413       
            32.12  1:08.46
    6.  Merel Tol                     98   Ed-Vo                  1:10.71   375       
            33.60  1:10.71
    7.  Lotte Hoogeterp               97   DAW                    1:11.62   361       
            34.31  1:11.62
        Jennifer Tuijp                00   ZV De Zaan             1:11.62   361       
          1:11.62
    9.  Tami de Lange                 97   DAW                    1:12.35   350       
            34.77  1:12.35
   10.  Nikki Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          1:14.89   316       
            35.44  1:14.89
   11.  Sharon van der Lem            98   Ed-Vo                  1:22.17   239       
            36.20  1:22.17
 AFGEM  Melina Knol                   98   ZV De Zaan                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
20-1-2013 - 13:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Levi Tol                      97   Ed-Vo                  2:24.50   442       
            30.04  2:24.50
    2.  Chris Dekker                  97   ZV De Zaan             2:30.74   389       
            31.65  2:30.74
    3.  Lex Sandburg                  98   ZV De Zaan             2:32.51   376       
          2:32.51
    4.  Tim Wassenaar                 99   ZV De Zaan             2:35.35   355       
            35.12  2:35.35
    5.  Jordi de Nijs                 98   MSV- Zeemacht          2:37.05   344       
            30.50  2:37.05
    6.  Thomas Haneveld               98   DAW                    2:51.44   264       
            38.21  2:51.44
    7.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  2:54.59   250       
            39.40  2:54.59
    8.  Davy Barrett                  97   MSV- Zeemacht          3:03.58   215       
            41.85  3:03.58
   DIS  Vitken Vader                  98   MSV- Zeemacht                         RD/RH
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Frank Dekker                  98   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
20-1-2013 - 13:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxine Alfonsi                95   DAW                    2:36.60   503       
            34.06  2:36.60
    2.  Kimberly Mijnen               95   ZV De Zaan             2:36.67   503       
            32.40  2:36.67
    3.  Lisanne van Zijl              95   ZV De Zaan             2:38.07   489       
            34.06  2:38.07
    4.  Femke Aan                     96   ZV De Zaan             2:44.99   430       
            34.07  2:44.99
    5.  Britt Gerritse                96   MSV- Zeemacht          2:49.17   399       
            35.70  2:49.17
    6.  Tess de Boer                  96   DAW                    2:49.93   394       
            36.70  2:49.93
    7.  Lara Deul                     96   Ed-Vo                  2:50.40   390       
            34.56  2:50.40
    8.  Desiree Veenstra              97   MSV- Zeemacht          2:58.80   338       
            42.02  2:58.80
    9.  Annemarie Otte                96   Ed-Vo                  3:03.23   314       
            40.36  3:03.23
   10.  Janine Kroon                  96   Ed-Vo                  3:03.83   311       
            38.67  3:03.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 13:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Zwaal              95   MSV- Zeemacht          1:00.40   517       
            27.58  1:00.40
    2.  Remco Tol                     95   Ed-Vo                  1:04.12   432       
            28.68  1:04.12
    3.  Tim Tuijp                     98   ZV De Zaan             1:04.38   427       
            30.22  1:04.38
    4.  Jelle Schelvis                97   ZV De Zaan             1:05.69   401       
            30.22  1:05.69
    5.  Danny Schmidt                 96   ZV De Zaan             1:13.43   287       
            32.82  1:13.43
    6.  Pepijn Jorink                 95   DAW                    1:14.12   279       
            32.79  1:14.12
    7.  Rick Peereboom                96   DAW                    1:21.90   207       
            36.54  1:21.90
    8.  Brayn Geijs                   96   DAW                    1:22.14   205       
            38.47  1:22.14
    9.  Sander Karregat               98   Ed-Vo                  1:22.29   204       
            37.64  1:22.29
   10.  Jasper Falk                   95   DAW                    1:23.27   197       
            36.62  1:23.27
   11.  Dani Hoetmer                  96   DAW                    1:24.86   186       
            37.44  1:24.86
   12.  Eoin Oude Essink              95   DAW                    1:26.41   176       
            38.68  1:26.41
   13.  Martijn Falk                  96   DAW                    1:29.24   160       
            40.27  1:29.24
 AFGEM  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
20-1-2013 - 13:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne ten Brink              85   ZV De Zaan             2:32.06   491       
            35.16  1:13.99  2:32.06
    2.  Shelley de Boer               93   ZV De Zaan             2:34.14   472       
            34.92  1:14.12  2:34.14
    3.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht          2:35.11   463       
            35.98  1:15.01  2:35.11
    4.  Wieteke Elzinga               86   DAW                    2:39.40   426       
            37.23  1:17.08  2:39.40
    5.  Evelien Jurriansen            92   MSV- Zeemacht          2:40.32   419       
            37.38  1:17.66  2:40.32
    6.  Eline den Brave               96   ZV De Zaan             2:41.97   406       
            38.93  1:19.96  2:41.97
    7.  Maaike Vooren                 91   DAW                    2:42.82   400       
            38.97  1:20.25  2:42.82
    8.  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                  2:56.48   314       
            41.80  1:25.95  2:56.48
    9.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                  2:57.28   310       
            42.05  1:27.40  2:57.28
   10.  Jenny de Does                 82   Ed-Vo                  2:58.94   301       
            41.35  1:26.10  2:58.94
   11.  Dieuwertje Jorink             93   DAW                    2:59.17   300       
            42.95  1:27.04  2:59.17
   12.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                  3:09.40   254       
            43.98  1:32.05  3:09.40
 NG.ZA  Ilse van Niekerk              94   DAW                                        
 AFGEM  Rosa Schot                    92   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
20-1-2013 - 13:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   ZV De Zaan               52.93   612       
            24.73    52.93
    2.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                    54.92   547       
            26.44    54.92
    3.  Alex Damen                    75   DAW                      58.31   457       
            27.97    58.31
    4.  Metten de Vries               89   ZV De Zaan               59.61   428       
            28.30    59.61
        Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                    59.61   428       
            28.53    59.61
    6.  Martijn Gras                  91   ZV De Zaan               59.88   422       
            28.25    59.88
    7.  Michael Bes                   72   MSV- Zeemacht          1:02.02   380       
            29.95  1:02.02
    8.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht          1:04.61   336       
            30.42  1:04.61
    9.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                  1:05.56   322       
            31.15  1:05.56
   10.  Jeroen Kort                   68   DAW                    1:06.54   308       
            31.87  1:06.54
   11.  Hans Schoenmakers             69   DAW                    1:06.80   304       
            31.58  1:06.80
 AFGEM  Rob Tol                       92   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Richard Veerman               91   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-1-2013 - 13:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yara Galje                    01   ZV De Zaan               36.02   363  FJ 1 
    2.  Nikky Keijzer                 01   ZV De Zaan               36.02   363  FJ 2 
    3.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                    37.01   334       
    4.  Rachel Jahn                   01   ZV De Zaan               39.14   283       
    5.  Calina van der Lem            02   Ed-Vo                    42.39   222       
    6.  Josephine Lambers             01   MSV- Zeemacht            43.63   204       
    7.  Kim Janssen                   02   MSV- Zeemacht            44.46   193       
    8.  Kim Groeneveld                01   Ed-Vo                    44.64   190       
    9.  Anna Zijlstra                 02   MSV- Zeemacht            44.90   187       
   10.  Stella Poort                  02   DAW                      45.29   182       
   11.  Noortje Wisselo               02   DAW                      45.85   176       
   12.  Kim Veerman                   03   Ed-Vo                    46.05   173       
   13.  Marjet Geenen                 02   DAW                      46.51   168  FJ 1 
   14.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                    46.51   168  FJ 2 
   15.  Jiske Dekker                  02   DAW                      48.00   153       
   16.  Marit Veerman                 03   Ed-Vo                    48.10   152       
   17.  Isabel Engelen                03   DAW                      48.13   152       
   18.  Isabelle Zehetner             01   DAW                      48.74   146       
   19.  Kyra Wesemann                 02   MSV- Zeemacht            51.64   123       
   20.  Debra de Lange                02   DAW                      53.28   112       
   21.  Nathalie Zehetner             02   DAW                      53.29   112       
   22.  Kim de Wit                    01   MSV- Zeemacht            55.28   100       
   23.  Amber van der Kruk            01   MSV- Zeemacht            56.42    94       
   24.  Esmee Luiten                  01   MSV- Zeemacht            56.45    94       
   DIS  Julia Eijer                   01   ZV De Zaan                            RD   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Emma Huizinga                 02   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4,5,6
20-1-2013 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem Dik                       01   ZV De Zaan             1:37.40   186       
            46.35  1:37.40
    2.  Jairo Kauwoh                  01   MSV- Zeemacht          1:37.82   183       
            47.39  1:37.82
    3.  Marlon Bil                    01   DAW                    1:43.41   155       
            47.17  1:43.41
    4.  Ruud Veerman                  02   Ed-Vo                  1:43.97   153       
            49.08  1:43.97
    5.  Kenzo Doerk                   01   ZV De Zaan             1:44.51   150       
            49.73  1:44.51
    6.  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                  1:49.52   130       
            51.40  1:49.52
    7.  Levi Rahakbauw                02   MSV- Zeemacht          1:55.54   111       
            54.09  1:55.54
    8.  Luc Mul                       02   DAW                    1:55.78   110       
            55.09  1:55.78
    9.  Liam Burger                   02   DAW                    1:55.90   110       
            54.39  1:55.90
   10.  Jeff Kroon                    03   Ed-Vo                  1:58.01   104       
            55.87  1:58.01
   11.  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                  1:58.78   102       
            56.95  1:58.78
   12.  Joel Boonstra                 02   DAW                    1:58.89   102       
            55.14  1:58.89
   13.  Vince Commandeur              03   Ed-Vo                  2:03.98    90       
            58.55  2:03.98
   14.  Marco van der Wulp            03   MSV- Zeemacht          2:15.90    68       
          1:04.62  2:15.90
   15.  Liam Wesemann                 03   MSV- Zeemacht          2:25.69    55       
          2:25.69
   DIS  Sil Oeldrich                  01   DAW                                   SE   
        SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 200m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Alofs                   99   DAW                    3:09.61   357       
            40.62  1:28.00  3:09.61
    2.  Hannah Bervoets               00   ZV De Zaan             3:15.66   325       
            42.66  1:31.60  3:15.66
    3.  Melissa Vallinga              00   ZV De Zaan             3:15.69   325       
            42.97  1:33.19  3:15.69
    4.  Femke Stevens                 99   ZV De Zaan             3:20.03   304       
            44.69  1:35.22  3:20.03
    5.  Talya de Lange                99   DAW                    3:30.42   261       
            47.79  1:42.09  3:30.42
    6.  Saskia van der Velden         00   DAW                    3:31.48   257       
            47.22  1:41.89  3:31.48
    7.  Myrthe van Beek               99   DAW                    3:45.27   213       
            49.22  1:47.40  3:45.27
 AFGEM  Annabel Luke                  00   DAW                                        
 AFGEM  Jennifer Tuijp                00   ZV De Zaan                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  1:25.84   389       
            41.15  1:25.84
    2.  Anouk van der Kruk            99   MSV- Zeemacht          1:28.77   352       
            41.65  1:28.77
    3.  Suzanne van den Brink         99   MSV- Zeemacht          1:31.64   320       
            43.41  1:31.64
    4.  Chantal Hetjes                00   Ed-Vo                  1:33.83   298       
            43.54  1:33.83
    5.  Simone Anvelink               00   MSV- Zeemacht          1:34.32   293       
            45.04  1:34.32
    6.  Sanne Rotteveel               00   MSV- Zeemacht          1:43.70   221       
            49.80  1:43.70
    7.  Ilja Wijnker                  00   MSV- Zeemacht          1:44.78   214       
            50.09  1:44.78
    8.  Anouk Boerema                 00   MSV- Zeemacht          1:55.91   158       
            54.43  1:55.91
    9.  Ilona Stroek                  00   Ed-Vo                  1:59.61   144       
            55.93  1:59.61
   10.  Maaike Teunisse               00   MSV- Zeemacht          2:04.06   129       
            58.92  2:04.06
   DIS  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                                 SD   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
20-1-2013 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rense Ruig                    99   ZV De Zaan             1:08.28   368       
            33.44  1:08.28
    2.  Mike Morianner                99   ZV De Zaan             1:14.17   287       
            35.97  1:14.17
    3.  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                  1:14.63   282       
            36.08  1:14.63
    4.  Tim Kieft                     99   ZV De Zaan             1:15.08   276       
            35.62  1:15.08
    5.  Tim Wassenaar                 99   ZV De Zaan             1:16.38   263       
            37.44  1:16.38
    6.  Joppe van Beek                99   DAW                    1:17.24   254       
            37.68  1:17.24
    7.  Jordi van der Lem             00   Ed-Vo                  1:26.34   182       
            41.53  1:26.34
    8.  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  1:26.97   178       
            42.48  1:26.97
    9.  Lucas Brazao                  99   DAW                    1:30.86   156       
            45.23  1:30.86
   10.  Ice Sangmalai                 00   DAW                    1:31.26   154       
            45.09  1:31.26
   11.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  1:34.53   138       
            45.75  1:34.53
   12.  Tadhg Oude Essink             00   DAW                    1:39.05   120       
            48.72  1:39.05
 AFGEM  Bas Vlugt                     99   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Keanon Selister               00   MSV- Zeemacht                              


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Jongens, 100m rugslag              alg. leeftijdsgroep
20-1-2013 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Sam Haring                    99   ZV De Zaan             1:07.18   386       
            32.08  1:07.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
20-1-2013 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de Boer               93   ZV De Zaan             1:03.06   529       
            30.42  1:03.06
    2.  Daphne ten Brink              85   ZV De Zaan             1:03.26   524       
            30.46  1:03.26
    3.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht          1:03.79   511       
            30.27  1:03.79
    4.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht          1:04.00   506  FJ 1 
            30.83  1:04.00
    5.  Kimberly Mijnen               95   ZV De Zaan             1:04.00   506  FJ 2 
            30.75  1:04.00
    6.  Amber Ruig                    96   ZV De Zaan             1:04.00   506  FJ 3 
            30.44  1:04.00
    7.  Monique Tol-Tuijp             69   Ed-Vo                  1:04.28   499       
            30.27  1:04.28
    8.  Evelien Jurriansen            92   MSV- Zeemacht          1:06.17   458       
            31.62  1:06.17
    9.  Ilona Hogerheyde              74   DAW                    1:06.23   456       
            31.58  1:06.23
   10.  Arianne Hendriks              95   ZV De Zaan             1:06.68   447       
            31.34  1:06.68
   11.  Eline den Brave               96   ZV De Zaan             1:07.13   438       
            32.22  1:07.13
   12.  Channe Noort                  86   DAW                    1:09.65   392       
            33.92  1:09.65
   13.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                  1:11.38   364       
            34.61  1:11.38
   14.  Jenny de Does                 82   Ed-Vo                  1:12.01   355       
            33.86  1:12.01
   15.  Kim Groeneveld                01   Ed-Vo                  1:12.35   350       
            33.87  1:12.35
   16.  Dieuwertje Jorink             93   DAW                    1:12.60   346       
            34.28  1:12.60
   17.  Katelijn IJssennagger         93   DAW                    1:12.81   343       
            34.78  1:12.81
   18.  Jacqueline Schroer            91   DAW                    1:14.35   322       
            35.44  1:14.35
   19.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                  1:19.99   259       
            37.81  1:19.99
   20.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                  1:25.70   210       
            39.33  1:25.70
 NG.ZA  Ilse van Niekerk              94   DAW                                        
 AFGEM  Rosa Schot                    92   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
20-1-2013 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   ZV De Zaan               26.91   531       
    2.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                    29.25   413       
    3.  Alex Damen                    75   DAW                      29.97   384       
    4.  Metten de Vries               89   ZV De Zaan               30.07   381       
    5.  Michael Bes                   72   MSV- Zeemacht            30.25   374       
    6.  Martijn Gras                  91   ZV De Zaan               30.29   372       
    7.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                    30.46   366       
    8.  Edwin Feeke                   79   ZV De Zaan               31.67   326       
    9.  Hans Schoenmakers             69   DAW                      32.62   298       
   10.  Jeroen Kort                   68   DAW                      33.91   265       
   11.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                    34.62   249       
 NG.ZA  Rico Roels                    94   DAW                                        
 AFGEM  Rob Tol                       92   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Richard Veerman               91   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 200m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          2:43.70   440       
            32.89  2:43.70
    2.  Isabelle Otte                 97   Ed-Vo                  2:49.19   399       
            36.69  2:49.19
    3.  Skye Tomie Doerk              98   ZV De Zaan             2:49.35   398       
            36.65  2:49.35
    4.  Lotte Hoogeterp               97   DAW                    2:50.19   392       
            37.26  2:50.19
    5.  Samira Mijnen                 97   ZV De Zaan             2:55.71   356       
            40.31  2:55.71
    6.  Kyra Wijnker                  98   MSV- Zeemacht          3:01.36   324       
            40.53  3:01.36
    7.  Tami de Lange                 97   DAW                    3:01.96   321       
            43.84  3:01.96
    8.  Merel Tol                     98   Ed-Vo                  3:02.86   316       
            39.03  3:02.86
    9.  Jennifer Tuijp                00   ZV De Zaan             3:07.89   291       
            40.68  3:07.89
   10.  Sharon van der Lem            98   Ed-Vo                  3:16.79   253       
            45.94  3:16.79
   11.  Nikki Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          3:25.64   222       
            43.58  3:25.64
 AFGEM  Melina Knol                   98   ZV De Zaan                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
20-1-2013 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Levi Tol                      97   Ed-Vo                    55.41   533       
            26.60    55.41
    2.  Jordi de Nijs                 98   MSV- Zeemacht            58.46   454       
            28.15    58.46
    3.  Chris Dekker                  97   ZV De Zaan             1:00.11   417       
            29.18  1:00.11
    4.  Lex Sandburg                  98   ZV De Zaan             1:00.79   404       
            28.87  1:00.79
    5.  Sander Karregat               98   Ed-Vo                  1:05.59   321       
            30.93  1:05.59
    6.  Davy Barrett                  97   MSV- Zeemacht          1:06.64   306       
            32.25  1:06.64
    7.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  1:08.05   288       
            33.15  1:08.05
    8.  Thomas Haneveld               98   DAW                    1:09.79   267       
            32.97  1:09.79
    9.  Vitken Vader                  98   MSV- Zeemacht          1:19.22   182       
            37.10  1:19.22
 NG.ZA  Frank Dekker                  98   DAW                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag            alg. leeftijdsgroep
20-1-2013 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Sam Haring                    99   ZV De Zaan             1:08.00   288       
            32.22  1:08.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Dames, 100m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
20-1-2013 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne van Zijl              95   ZV De Zaan             1:13.00   428       
            32.79  1:13.00
    2.  Maxine Alfonsi                95   DAW                    1:15.01   395  FJ 1 
            34.82  1:15.01
    3.  Femke Aan                     96   ZV De Zaan             1:15.01   395  FJ 2 
            35.24  1:15.01
    4.  Lara Deul                     96   Ed-Vo                  1:15.43   388       
            33.72  1:15.43
    5.  Britt Gerritse                96   MSV- Zeemacht          1:19.21   335       
            35.02  1:19.21
    6.  Tess de Boer                  96   DAW                    1:21.70   305       
            37.63  1:21.70
    7.  Janine Kroon                  96   Ed-Vo                  1:28.11   243       
            38.64  1:28.11
    8.  Desiree Veenstra              97   MSV- Zeemacht          1:38.62   173       
            45.27  1:38.62
 AFGEM  Annemarie Otte                96   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Zwaal              95   MSV- Zeemacht          2:24.78   439       
            29.56  2:24.78
    2.  Tim Tuijp                     98   ZV De Zaan             2:26.73   422       
            31.31  2:26.73
    3.  Jelle Schelvis                97   ZV De Zaan             2:29.61   398       
            31.05  2:29.61
    4.  Remco Tol                     95   Ed-Vo                  2:37.41   342       
            30.15  2:37.41
    5.  Pepijn Jorink                 95   DAW                    2:42.14   312       
            32.62  2:42.14
    6.  Rick Peereboom                96   DAW                    2:43.87   303       
            37.37  2:43.87
    7.  Danny Schmidt                 96   ZV De Zaan             2:44.14   301       
            34.73  2:44.14
    8.  Dani Hoetmer                  96   DAW                    2:45.22   295       
            36.32  2:45.22
    9.  Jasper Falk                   95   DAW                    2:46.69   288       
            36.63  2:46.69
   10.  Martijn Falk                  96   DAW                    2:50.04   271       
            40.56  2:50.04
   11.  Eoin Oude Essink              95   DAW                    2:50.46   269       
            39.39  2:50.46
   12.  Brayn Geijs                   96   DAW                    2:56.88   241       
            38.64  2:56.88
   13.  David Langerveld              96   Ed-Vo                  2:57.54   238       
            37.82  2:57.54
 AFGEM  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
20-1-2013 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    96   ZV De Zaan             2:50.30   493       
            37.15  1:19.79  2:50.30
    2.  Laura Badoux                  82   DAW                    2:53.44   467       
            38.06  1:22.82  2:53.44
    3.  Maaike Vooren                 91   DAW                    3:02.02   404       
            41.48  1:27.85  3:02.02
    4.  Arianne Hendriks              95   ZV De Zaan             3:07.36   370       
            41.97  1:29.00  3:07.36
    5.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht          3:11.43   347       
            41.19  1:30.78  3:11.43
    6.  Wieteke Elzinga               86   DAW                    3:12.00   344       
            41.47  1:29.52  3:12.00
    7.  Desiree van der Lem           68   Ed-Vo                  3:13.25   337       
            42.10  1:31.92  3:13.25
    8.  Katelijn IJssennagger         93   DAW                    3:18.93   309       
            44.10  1:34.27  3:18.93
    9.  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                  3:21.64   297       
            45.48  1:36.51  3:21.64
   10.  Jacqueline Schroer            91   DAW                    3:22.52   293       
            46.48  1:37.83  3:22.52
   11.  Evelien Jurriansen            92   MSV- Zeemacht          3:24.16   286       
            45.32  1:37.66  3:24.16
   12.  Channe Noort                  86   DAW                    3:27.00   274       
            45.92  1:38.67  3:27.00
   13.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                  3:49.82   200       
            49.88  1:47.94  3:49.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
20-1-2013 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   ZV De Zaan             2:10.77   534       
            30.55  1:04.73  2:10.77
    2.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                  2:28.13   367       
            34.55  1:11.47  2:28.13
    3.  Kristian Stam                 91   ZV De Zaan             2:29.25   359       
            36.50  1:13.88  2:29.25
    4.  Martijn Gras                  91   ZV De Zaan             2:31.05   346       
            34.85  1:12.53  2:31.05
    5.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                  2:32.14   339       
            34.48  1:12.48  2:32.14
    6.  Alex Damen                    75   DAW                    2:33.06   333       
            36.63  1:14.68  2:33.06
    7.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht          2:38.42   300       
            38.07  1:17.16  2:38.42
    8.  Edwin Feeke                   79   ZV De Zaan             2:41.02   286       
            35.75  1:14.15  2:41.02
    9.  Michael Bes                   72   MSV- Zeemacht          2:41.76   282       
            38.76  1:19.91  2:41.76
 NG.ZA  Rico Roels                    94   DAW                                        
 AFGEM  Richard Veerman               91   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33              Meisjes, 4 x 50m vrije slag   Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZV De Zaan 1                       ZV De Zaan             2:06.66   399       
        Hannah Bervoets, 00                    Melissa Vallinga, 00
        Jennifer Tuijp, 00                     Julia Eijer, 01
            30.46  2:06.66

    2.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          2:12.00   352       
        Anouk van der Kruk, 99                 Simone Anvelink, 00
        Ilja Wijnker, 00                       Suzanne van den Brink, 99
            31.60  2:12.00

    3.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  2:15.88   323       
        Chantal Hetjes, 00                     Kim Groeneveld, 01
        Sterre Veerman, 00                     Michelle Verhoeven, 00
            30.96  2:15.88

    4.  DAW 1                              DAW                    2:16.69   317       
        Lieke Alofs, 99                        Saskia van der Velden, 00
        Myrthe van Beek, 99                    Talya de Lange, 99
            34.23  2:16.69




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34              Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
20-1-2013 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZV De Zaan 1                       ZV De Zaan             4:31.12   396       
        Tim Tuijp, 98                          Jelle Schelvis, 97
        Mike Morianner, 99                     Lex Sandburg, 98
            32.07  1:04.15  4:31.12

    2.  ZV De Zaan 2                       ZV De Zaan             4:51.06   320       
        Rense Ruig, 99                         Chris Dekker, 97
        Tim Wassenaar, 99                      Tim Kieft, 99
            33.60  1:09.04  4:51.06

    3.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  5:01.88   287       
        Luc Kroon, 01                          Levi Tol, 97
        Nico Karregat, 97                      Sander Karregat, 98
            37.36  1:17.84  5:01.88

    4.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          5:25.19   229       
        Davy Barrett, 97                       Jordi de Nijs, 98
        Jairo Kauwoh, 01                       Vitken Vader, 98
            40.64  1:24.80  5:25.19

    5.  DAW 1                              DAW                    5:31.82   216       
        Thomas Haneveld, 98                    Joppe van Beek, 99
        Ice Sangmalai, 00                      Lucas Brazao, 99
            36.10  1:14.43  5:31.82




SPLASH Meet Manager 11Registered to ZV De Zaan