Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later


EON zwemcompetitie deel 3
Maastricht, 20-1-2013


1 - Deel 3 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk20-1-2013 - 15:15


Programmanr. 1
20-1-2013 - 15:00
Dames, 4 x 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.HZPC 1HZPC8:40.368:47.16
Ingrid van HOREN
Rinske BECKS
Judith van MEIJEL
Michelle VEROUDEN
92
94
91
94
31.101:05.132:15.452:15.45
2.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden8:48.568:50.52
Clara WILLIGERS
Irma van den BRANDT
Audrey BAMS
Ina WILLIGERS
96
97
98
97
31.661:06.392:15.902:15.90
3.Sg Hgn 1Sg Hgn8:46.609:07.88
Janina BECKERS
Chayenne POORTS
Ilona REMMEL
Melissa MEIJER
98
98
93
93
30.151:03.632:13.482:13.48


<< TOP >>
Programmanr. 2
20-1-2013 - 15:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Chanour MERCELINASg Hgn1:29.562001013741:29.5442.161:29.54
2.Bo SOUHOKASg Hgn1:31.722002011861:30.2342.761:30.23
3.Kim REBERGENSg Hgn1:33.972001006761:34.9744.261:34.97
4.Isa VERBERNESg Hgn1:38.592003014881:39.4947.141:39.49
5.Jasmijn van der VALKSg Hgn1:42.662001014081:40.7347.641:40.73
6.Sara van VLOKHOVENZwemclub Eijsden1:44.172001024841:41.9547.931:41.95
7.Anne van MEGENHZPC1:42.142002005821:42.7050.311:42.70
8.Daniëlle KUGLERSg Hgn1:43.482001006781:43.3948.231:43.39
9.Anne KÖHLENSg Hgn1:47.702002017141:44.2649.881:44.26
10.Judith HOUTVASTSg Hgn1:48.262003007141:45.0450.021:45.04
11.Anouk SEURENHZPC1:46.102002020781:45.2149.441:45.21
12.Pleun van den BERGHHZPC1:50.802002019521:46.6251.491:46.62
13.Anna van KUIJKHZPC1:48.382003005641:47.5750.901:47.57
14.Silke BLIEKSg Hgn1:44.652003019481:49.0251.131:49.02
15.Maud LANCKOHRSg Hgn1:52.162002010961:49.3051.671:49.30
16.Lynn VALLENHZPC1:52.152002018401:49.9558.081:49.95
17.Iris WILLIGERSZwemclub Eijsden1:55.292001003841:50.0051.321:50.00
18.Kiki FIJNAUTSg Hgn1:50.072003007061:50.2951.891:50.29
19.Iris DIJKSTRASg Hgn1:48.542002017661:50.5152.081:50.51
20.Kyanie BLOMSg Hgn1:57.822003018661:51.4851.391:51.48
21.Lotte VERHAEGHHZPC1:57.602002015581:51.9552.811:51.95
22.Marlijn ZWARTHZPC1:56.072003009721:52.3753.061:52.37
23.Frederique THEUNISSENZwemclub Eijsden1:59.292002010741:58.9555.891:58.95
24.Nikki STARREMANSSg Hgn2:14.302002019841:59.2856.761:59.28
25.Ilse HUIJSHZPC1:55.142003005322:01.8256.192:01.82
26.Yana KORCZYNSKIZwemclub Eijsden2:09.602002021922:09.3459.622:09.34
27.Imke BEEKMANSg Hgn2:17.232003019502:15.661:03.172:15.66
DISFlorence SCHAEPKENSSg Hgn1:59.92200202584
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
20-1-2013 - 15:20
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jylano NAHRSg Hgn42.4520010259337.13
2.Lars KERREMANSSg Hgn36.6420010030537.45
3.Alex BUIJSZwemclub Eijsden40.2920010080738.54
4.Daniël VLIJTHZPC43.0720010018340.13
5.Thimo ELISSENZwemclub Eijsden43.0920010080941.64
6.Jasper THOMASSg Hgn43.0320020042742.89
7.Youri van LIJFZwemclub Eijsden43.1820010081143.23
8.Stef ARNTZSg Hgn46.7620020124143.74FJ 1
9.Max VAN MARUMZwemclub Eijsden43.4720010350143.74FJ 2
10.Sjoerd SPEEHZPC56.1420010245947.13
11.Alex van der ZANDENHZPC49.4720010225947.15FJ 1
12.Jelle SLOTSHZPC51.8320010225747.15FJ 2
13.Nicolas THEUNISSENZwemclub Eijsden49.3220010322547.97


<< TOP >>
Programmanr. 4
20-1-2013 - 15:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Arijana ALIJAGICSg Hgn1:12.001999028261:12.2634.391:12.26
2.Manon HERBENZwemclub Eijsden1:13.571999031161:16.2436.561:16.24
3.Imke van den HOEFHZPC1:20.282001015521:17.5537.851:17.55
4.Renee ROOSENZwemclub Eijsden1:18.731999000741:19.4538.001:19.45
5.Kayleigh FORTUINSg Hgn1:20.021999020721:20.0439.061:20.04
6.Esmee LANCKOHRSg Hgn1:22.052000024421:22.0640.501:22.06
7.Romy RADERMACHERSg Hgn1:22.882000010701:24.5440.921:24.54
8.Britt CORNELISSENSSg Hgn1:25.882000006321:24.7041.641:24.70
9.Hilde LITJENSHZPC1:24.351999011561:25.1740.841:25.17
10.Maud WEIJMANSHZPC1:25.822001038301:26.6442.911:26.64
11.Loes WILLIGERSZwemclub Eijsden1:25.332000012321:27.7842.761:27.78
12.Lieke MEULENKAMPHZPC1:34.602001015541:31.2344.271:31.23
13.Lotte ROEFSHZPC1:40.461999050481:38.9047.381:38.90


<< TOP >>
Programmanr. 5
20-1-2013 - 15:35
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Stan STELTENSg Hgn2:52.701999004612:50.8038.361:22.022:50.80
2.Kjell BAKKERSg Hgn2:59.972000002972:55.1340.331:25.502:55.13
3.Lars van der HAIJDENSg Hgn3:16.931999002253:13.2343.471:32.773:13.23
4.Kobe JANSZwemclub Eijsden3:22.511999044073:18.6342.231:31.213:18.63
5.Bas DIJKSTRASg HgnNT2000000433:19.9045.401:36.483:19.90
6.Luuk ROOSENZwemclub EijsdenNT2001005773:29.0346.911:40.883:29.03
7.Lex CARTERSg Hgn3:41.232000012753:30.8248.261:42.323:30.82
8.Giel van MEGENHZPCNT2000002653:33.6349.191:43.743:33.63
9.Sander AERTSHZPC3:39.411999020453:34.3947.951:41.383:34.39
10.Sidney DUKEZwemclub Eijsden3:40.102000028753:38.7649.551:45.533:38.76


<< TOP >>
Programmanr. 7
20-1-2013 - 15:40
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lotte GREVENSg Hgn29.9619870562029.76FJ 1
2.Judith van MEIJELHZPC29.0119910207629.76FJ 2
3.Ingrid van HORENHZPC30.0419920406032.10
Rinske BECKSHZPC31.9619940309832.10
5.Vera WEINBERGSg Hgn32.1019930214432.15
6.Ilona REMMELSg Hgn30.3919930219832.30
7.Melissa MEIJERSg Hgn31.2119930437432.40
8.Astrid van den BRANDTZwemclub Eijsden32.6519950522632.53
9.Clara WILLIGERSZwemclub Eijsden32.3919960408832.86
10.Linda CUSTERSHZPC33.5119860073832.95
11.Alice JANSSENHZPC31.8019890201233.02
12.Sophie CLEURENHZPC33.9319930015833.29
13.Sanne KERKHOFFSg Hgn33.8919930553033.73
14.Bonnie van der VALKSg Hgn33.7919980466834.00
15.Sabine WETSELSZwemclub Eijsden35.1619970499634.14
16.Kitty-Sofie HUNT ALNESg Hgn48.4719980455844.30


<< TOP >>
Programmanr. 8
20-1-2013 - 15:45
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Davy VERREUSSELSg Hgn2:20.871989033412:26.4833.481:11.392:26.48
2.Laurent BAMSZwemclub Eijsden2:31.201996001932:27.3233.341:10.772:27.32
3.Bart de HEERSg Hgn2:35.011995003592:35.583:33.341:11.902:35.58
4.Mark van ENCKEVORTHZPC2:44.691990007972:40.9535.411:16.202:40.95
5.Richard RICKSENSg Hgn2:51.821970008412:41.3235.701:16.442:41.32
6.Mart THEUNISSENZwemclub Eijsden2:43.801995004832:42.2635.461:16.222:42.26
7.Bram BECKSHZPC2:46.341993037012:43.0736.831:18.162:43.07
8.Dennis BROUWERSHZPC2:47.801978001672:46.3638.611:21.652:46.36
9.Stefan LINDENSCHMIDTSg Hgn2:49.661995059252:48.3436.901:18.832:48.34
10.Patrick JANSSENHZPC2:47.101993020092:48.4237.261:19.482:48.42
11.Sven BAMSZwemclub Eijsden3:30.971994058532:55.9838.301:23.382:55.98
12.Kevin van den BEKEROMHZPC2:54.901992000572:56.7339.361:24.202:56.73
13.Pol YPELAARSg Hgn3:04.951998048813:07.0640.211:27.673:07.06


<< TOP >>
Programmanr. 9
20-1-2013 - 15:55
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Audrey BAMSZwemclub Eijsden58.0419980370059.4228.4259.42
2.Ina WILLIGERSZwemclub Eijsden58.8619970267859.8229.0559.82
3.Janina BECKERSSg Hgn1:00.841998005741:01.8029.901:01.80
4.Irma van den BRANDTZwemclub Eijsden1:01.561997026761:02.3230.331:02.32
5.Chayenne POORTSSg Hgn59.691998006701:02.9029.451:02.90
6.Manon KOSTERHZPC1:01.161997013121:02.9730.061:02.97
7.Melanie LEUNISSENSg Hgn1:03.021998006721:03.6030.001:03.60
8.Serafina VLIJTHZPC1:03.061998011421:04.0531.011:04.05
9.Dahnee DE LA CROIXZwemclub Eijsden1:04.821998030641:06.6932.051:06.69
10.Myrthe van der HAIJDENSg Hgn1:07.961998011741:08.0232.481:08.02
11.Lynn MEIJERSSg Hgn1:07.221998037321:08.1832.351:08.18
12.Alette LITJENSHZPC1:13.901998022201:11.61FJ 133.981:11.61
13.Robin SCHNIJDERBERGSg Hgn1:12.702001002561:11.61FJ 234.361:11.61


<< TOP >>
Programmanr. 10
20-1-2013 - 16:05
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars van DIDDENSg Hgn5:16.211997016155:02.70
50m:
100m:
30.26
1:06.36
30.26
36.10
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:02.70
2.Toine WILLIGERSZwemclub Eijsden6:15.881999021555:14.18
50m:
100m:
31.52
1:09.61
31.52
38.09
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:14.18
3.Bart KÖHLENSg Hgn5:35.081998024535:19.45
50m:
100m:
32.00
1:08.63
32.00
36.63
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:19.45
4.Dylan WOLTERSSg Hgn5:34.701998002875:35.56
50m:
100m:
33.39
1:15.03
33.39
41.64
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:35.56
5.Stefan WILLIGERSZwemclub EijsdenNT1998032135:45.67
50m:
100m:
38.10
1:21.35
38.10
43.25
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:45.67
6.David PAULISSENSg Hgn6:05.801997034895:50.88
50m:
100m:
36.00
1:21.35
36.00
45.35
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.88
7.Finn TIMMERMANSHZPCNT1998019616:07.50
50m:
100m:
41.11
1:29.68
41.11
48.57
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:07.50
8.Pieter OTTENHZPC7:02.091998009376:44.20
50m:
100m:
43.67
1:39.29
43.67
55.62
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:44.20


<< TOP >>
Programmanr. 12
20-1-2013 - 16:15
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Floor WEIJMANSHZPC2:42.321995025222:40.4534.162:40.45
2.Maaike SANDERSSg Hgn2:45.671996028062:42.9934.042:42.99
3.Julie THEUNISSENZwemclub Eijsden2:53.891997002482:44.0836.612:44.08
4.Kelly CRAENENSg Hgn2:50.201997007142:49.3736.762:49.37
5.Denise CRAENENSg Hgn2:47.261999000402:51.4936.922:51.49
6.Milou PEETERSHZPC2:50.861998006682:53.5737.992:53.57
7.Sabine VERTOMMENZwemclub Eijsden2:51.891998045462:54.1135.672:54.11
8.Minke THEUNISSENZwemclub Eijsden2:49.641998018262:55.0337.732:55.03
9.Nieske JANSSENSg Hgn3:00.801996013282:57.5739.262:57.57
10.Ilse LITJENSHZPC2:56.161996026403:00.0239.893:00.02
11.Celine BUIJSSENHZPC2:58.541998014843:00.8539.043:00.85
12.Denise WETSELSZwemclub Eijsden3:07.741995063163:04.2741.823:04.27
13.Kirsten THEUNISSENZwemclub Eijsden3:04.452000000723:06.9739.113:06.97


<< TOP >>
Programmanr. 13
20-1-2013 - 16:30
Jongens, 200m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Kevin WOLTERSSg Hgn2:14.891995019652:19.5430.171:05.702:19.54
2.Martijn WEINBERGSg Hgn2:47.781996009552:37.9132.531:10.682:37.91
3.Jylano NAHRSg HgnNT2001025933:19.3535.941:21.783:19.35


<< TOP >>
Programmanr. 14
20-1-2013 - 16:30
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Philip BAMSZwemclub Eijsden1:00.351996001951:00.7028.131:00.70
2.Jochim HERBENZwemclub Eijsden1:04.921995034071:03.8529.941:03.85
3.Sam DERKSHZPC1:04.701996007191:05.0430.461:05.04
4.Björn PIKETHZPC1:07.751996021331:08.5730.791:08.57
5.Marciano WOLFSZwemclub Eijsden1:26.791998033951:23.6739.021:23.67
6.Sven CLAESSENSZwemclub Eijsden1:35.111997002131:32.7038.321:32.70
DISKay THIJSSENHZPCNT199601799
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISJules SINSELZwemclub Eijsden1:14.32199800389
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 15
20-1-2013 - 16:35
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Judith van MEIJELHZPC2:20.281991020762:19.1032.921:07.892:19.10
2.Michelle VEROUDENHZPC2:22.541994001502:27.9434.411:11.172:27.94
3.Astrid van den BRANDTZwemclub Eijsden2:45.641995052262:36.8236.251:16.012:36.82
4.Alice JANSSENHZPC2:36.031989020122:37.7936.241:15.652:37.79
5.Sabine WETSELSZwemclub Eijsden2:38.061997049962:38.1036.541:15.762:38.10
6.Lotte GREVENSg Hgn2:37.001987056202:40.9638.001:19.172:40.96
7.Ingrid STEVENS-JANSENSg Hgn2:34.971987055922:41.9235.651:15.412:41.92
8.Rinske BECKSHZPC2:35.311994030982:42.2537.451:19.082:42.25
9.Clara WILLIGERSZwemclub Eijsden2:40.831996040882:43.0937.781:19.072:43.09
10.Anke SNIJKERSSg Hgn2:46.241992016382:52.5339.961:23.822:52.53
11.Kitty-Sofie HUNT ALNESg Hgn3:18.481998045583:12.8645.181:33.543:12.86


<< TOP >>
Programmanr. 16
20-1-2013 - 16:45
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Laurent BAMSZwemclub Eijsden51.0519960019352.3625.2052.36
2.Alan SMEETSSg Hgn52.8819840208953.5125.7653.51
3.Mart THEUNISSENZwemclub Eijsden52.5319950048354.1526.0954.15
4.Davy VERREUSSELSg Hgn52.5219890334154.2426.2554.24
5.John KRANENDONKHZPC56.1119830123355.5829.1755.58
6.Kiowa KAMAANSINGSg Hgn56.2419950012556.4826.2056.48
7.Sven BAMSZwemclub Eijsden55.3319940585356.5826.7356.58
8.Mark van ENCKEVORTHZPC57.0619900079757.4127.4757.41
9.Ralph van MEGENHZPC56.9619920161358.0626.8658.06
10.Ronald WALDUSSg Hgn57.2519920627559.0528.1159.05
11.Bram BECKSHZPC59.2719930370159.1428.3959.14
12.Dennis BROUWERSHZPC58.6419780016759.4028.2759.40
13.Sander van den BERGSg Hgn58.4119870021159.6528.2259.65
14.Jory NIEMARKSg Hgn59.891992044091:02.9928.931:02.99
15.Guy HUIJNENZwemclub Eijsden1:12.201997050731:10.3133.511:10.31


<< TOP >>
Programmanr. 17
20-1-2013 - 16:50
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bo SOUHOKASg Hgn36.8520020118636.58
2.Jasmijn van der VALKSg Hgn39.1720010140838.08
3.Chanour MERCELINASg Hgn42.1220010137438.55
4.Robin SCHNIJDERBERGSg Hgn41.9820010025638.96
5.Kim REBERGENSg Hgn41.7620010067639.68
6.Maud WEIJMANSHZPC41.9920010383041.82
7.Isa VERBERNESg Hgn44.4620030148842.03
8.Iris WILLIGERSZwemclub Eijsden43.2020010038442.21
9.Iris DIJKSTRASg Hgn44.2020020176642.76
10.Anne van MEGENHZPC41.2220020058242.95
11.Daniëlle KUGLERSg Hgn43.8620010067843.43
12.Lynn VALLENHZPC42.9120020184043.51
13.Yana KORCZYNSKIZwemclub Eijsden48.3620020219244.00
14.Florence SCHAEPKENSSg Hgn46.1320020258444.11
15.Judith HOUTVASTSg Hgn45.0220030071444.39
16.Kiki FIJNAUTSg Hgn46.8820030070644.66
17.Anne KÖHLENSg Hgn47.9420020171445.26
18.Sara van VLOKHOVENZwemclub Eijsden47.0220010248445.35
19.Anouk SEURENHZPC44.9320020207845.65
20.Marlijn ZWARTHZPC46.3220030097246.26
21.Maud LANCKOHRSg Hgn55.8520020109646.43
22.Pleun van den BERGHHZPC46.0920020195246.48
23.Ilse HUIJSHZPC49.1520030053246.98FJ 1
24.Anna van KUIJKHZPC48.1720030056446.98FJ 2
25.Nikki STARREMANSSg Hgn50.1120020198447.55FJ 1
26.Lotte VERHAEGHHZPC51.3920020155847.55FJ 2
27.Imke BEEKMANSg HgnNT20030195048.32
28.Kyanie BLOMSg HgnNT20030186651.53
29.Frederique THEUNISSENZwemclub Eijsden54.4520020107451.73
30.Silke BLIEKSg HgnNT20030194853.66


<< TOP >>
Programmanr. 18
20-1-2013 - 16:55
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alex BUIJSZwemclub Eijsden1:34.702001008071:33.8444.051:33.84
2.Lars KERREMANSSg Hgn1:35.002001003051:34.2645.361:34.26
3.Thimo ELISSENZwemclub Eijsden1:35.092001008091:37.2645.571:37.26
4.Daniël VLIJTHZPC1:43.902001001831:41.2046.761:41.20
5.Stef ARNTZSg Hgn1:36.702002012411:45.1749.501:45.17
6.Jasper THOMASSg Hgn1:45.762002004271:46.9549.951:46.95
7.Nicolas THEUNISSENZwemclub Eijsden1:55.982001032251:49.5350.791:49.53
8.Sjoerd SPEEHZPC1:56.622001024591:51.9853.021:51.98
9.Max VAN MARUMZwemclub Eijsden2:02.172001035011:53.7753.861:53.77
10.Jelle SLOTSHZPC1:59.972001022571:55.2053.831:55.20
11.Youri van LIJFZwemclub Eijsden1:56.802001008111:55.7354.491:55.73
12.Alex van der ZANDENHZPC2:01.042001022592:00.4556.452:00.45


<< TOP >>
Programmanr. 19
20-1-2013 - 17:05
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Esmee LANCKOHRSg Hgn3:00.662000024423:05.1039.261:24.033:05.10
2.Kayleigh FORTUINSg Hgn3:00.831999020723:05.2141.511:28.303:05.21
3.Arijana ALIJAGICSg Hgn3:06.911999028263:05.4341.931:29.583:05.43
4.Renee ROOSENZwemclub Eijsden3:06.651999000743:07.9542.451:29.673:07.95
5.Britt CORNELISSENSSg Hgn3:22.332000006323:22.9646.061:38.603:22.96
6.Romy RADERMACHERSg Hgn3:23.222000010703:23.5745.801:37.483:23.57
7.Manon HERBENZwemclub Eijsden3:27.711999031163:30.1646.571:39.703:30.16
8.Imke van den HOEFHZPC3:30.062001015523:31.3748.341:43.233:31.37
9.Hilde LITJENSHZPC3:35.841999011563:35.8647.921:43.203:35.86
10.Loes WILLIGERSZwemclub Eijsden3:47.082000012323:39.7649.561:44.543:39.76
11.Lieke MEULENKAMPHZPC4:15.452001015544:15.6759.202:04.544:15.67
DISLotte ROEFSHZPC3:54.39199905048
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 21
20-1-2013 - 17:15
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Stan STELTENSg Hgn1:15.041999004611:13.1935.991:13.19
2.Luuk ROOSENZwemclub Eijsden1:15.252001005771:15.7837.171:15.78
3.Bas DIJKSTRASg Hgn1:17.362000000431:19.1638.891:19.16
4.Giel van MEGENHZPC1:26.082000002651:23.45FJ 140.841:23.45
5.Sander AERTSHZPC1:22.691999020451:23.45FJ 241.141:23.45
6.Sidney DUKEZwemclub Eijsden1:33.452000028751:29.2743.871:29.27
7.Lex CARTERSg Hgn1:28.402000012751:30.4044.431:30.40
8.Kobe JANSZwemclub Eijsden1:38.361999044071:32.8643.701:32.86


<< TOP >>
Programmanr. 22
20-1-2013 - 17:20
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michelle VEROUDENHZPC58.6219940015059.5529.1559.55
2.Melissa MEIJERSg Hgn1:00.801993043741:01.2029.571:01.20
3.Clara WILLIGERSZwemclub Eijsden1:01.731996040881:02.6630.451:02.66
4.Astrid van den BRANDTZwemclub Eijsden1:02.921995052261:02.9229.861:02.92
5.Ingrid van HORENHZPC59.891992040601:03.5730.211:03.57
6.Alice JANSSENHZPC1:02.671989020121:03.7530.461:03.75
7.Vera WEINBERGSg Hgn1:03.721993021441:03.8630.261:03.86
8.Sabine WETSELSZwemclub Eijsden1:03.371997049961:04.2730.541:04.27
9.Linda CUSTERSHZPC1:06.331986007381:05.03FJ 131.371:05.03
10.Ingrid STEVENS-JANSENSg Hgn1:03.351987055921:05.03FJ 230.771:05.03
11.Bonnie van der VALKSg Hgn1:04.021998046681:05.1530.581:05.15
12.Sophie CLEURENHZPC1:06.991993001581:06.0732.321:06.07
13.Anke SNIJKERSSg Hgn1:06.761992016381:06.1131.031:06.11
14.Bo KERKHOFFSg Hgn1:09.401995023761:11.2634.201:11.26


<< TOP >>
Programmanr. 23
20-1-2013 - 17:25
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laurent BAMSZwemclub Eijsden26.2119960019326.26
2.Alan SMEETSSg Hgn26.3819840208926.73
3.Mart THEUNISSENZwemclub Eijsden27.1619950048327.70
4.John KRANENDONKHZPC28.2619830123327.86
5.Ralph van MEGENHZPC27.8019920161328.57
6.Kiowa KAMAANSINGSg Hgn29.3019950012528.80
7.Sven BAMSZwemclub Eijsden27.7219940585329.02
8.Sander van den BERGSg Hgn29.0219870021129.11FJ 1
9.Richard RICKSENSg Hgn29.1319700084129.11FJ 2
10.Bart de HEERSg Hgn30.0319950035929.31
11.Mark GORISSENSg Hgn29.6819860097329.66
12.Patrick JANSSENHZPC30.0519930200930.00
13.Jory NIEMARKSg Hgn29.4519920440930.66
14.Kevin van den BEKEROMHZPC32.8119920005732.48


<< TOP >>
Programmanr. 24
20-1-2013 - 17:25
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Janina BECKERSSg Hgn5:06.511998005745:13.83
50m:
100m:

1:09.75
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:13.83
2.Ina WILLIGERSZwemclub Eijsden5:26.331997026785:22.45
50m:
100m:
32.64
1:10.48
32.64
37.84
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:22.45
3.Manon KOSTERHZPC5:15.711997013125:26.05
50m:
100m:
35.13
1:16.71
35.13
41.58
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.05
4.Chayenne POORTSSg Hgn5:29.641998006705:31.47
50m:
100m:
34.25
1:16.03
34.25
41.78
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:31.47
5.Audrey BAMSZwemclub Eijsden5:36.951998037005:32.05
50m:
100m:
33.03
1:13.06
33.03
40.03
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:32.05
6.Irma van den BRANDTZwemclub Eijsden5:58.281997026765:43.91
50m:
100m:
34.52
1:15.02
34.52
40.50
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:43.91
7.Serafina VLIJTHZPC5:49.121998011425:49.89
50m:
100m:
35.20
1:16.32
35.20
41.12
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:49.89
8.Dahnee DE LA CROIXZwemclub EijsdenNT1998030645:53.43
50m:
100m:
37.96
1:22.46
37.96
44.50
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:53.43
9.Lynn MEIJERSSg Hgn6:03.541998037326:06.09
50m:
100m:
40.77
1:32.21
40.77
51.44
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:06.09
10.Myrthe van der HAIJDENSg Hgn6:05.721998011746:14.10
50m:
100m:
40.76
1:31.64
40.76
50.88
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:14.10
11.Melanie LEUNISSENSg Hgn6:11.881998006726:21.94
50m:
100m:
41.68
1:31.41
41.68
49.73
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:21.94
12.Alette LITJENSHZPCNT1998022206:33.70
50m:
100m:
45.02
1:37.60
45.02
52.58
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:33.70


<< TOP >>
Programmanr. 26
20-1-2013 - 17:40
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bart KÖHLENSg Hgn57.9719980245357.1327.4557.13
2.Toine WILLIGERSZwemclub Eijsden58.0619990215557.5827.4057.58
3.Lars van DIDDENSg Hgn59.801997016151:00.5428.761:00.54
4.David PAULISSENSg Hgn1:01.111997034891:00.9628.621:00.96
5.Kjell BAKKERSg Hgn1:06.182000002971:04.2430.981:04.24
6.Dylan WOLTERSSg Hgn1:04.401998002871:05.2031.231:05.20
7.Stefan WILLIGERSZwemclub Eijsden1:05.571998032131:05.8331.641:05.83
8.Lars van der HAIJDENSg Hgn1:04.211999002251:06.0931.111:06.09
9.Pol YPELAARSg Hgn1:08.621998048811:08.7531.791:08.75
10.Finn TIMMERMANSHZPC1:08.591998019611:11.2633.421:11.26
11.Pieter OTTENHZPC1:15.031998009371:16.6536.371:16.65


<< TOP >>
Programmanr. 27
20-1-2013 - 17:45
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Denise CRAENENSg Hgn3:01.801999000403:01.7239.361:25.713:01.72
2.Kelly CRAENENSg Hgn3:08.611997007143:03.0238.181:23.633:03.02
DISMaaike SANDERSSg Hgn3:33.10199602806
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 28
20-1-2013 - 17:50
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Floor WEIJMANSHZPC1:12.831995025221:13.2734.151:13.27
2.Sabine VERTOMMENZwemclub Eijsden1:17.471998045461:21.7036.201:21.70
3.Julie THEUNISSENZwemclub Eijsden1:19.001997002481:22.3937.041:22.39
4.Ilse LITJENSHZPC1:21.701996026401:26.7838.541:26.78
5.Minke THEUNISSENZwemclub Eijsden1:22.231998018261:28.5938.531:28.59
6.Milou PEETERSHZPC1:31.041998006681:29.1038.981:29.10
7.Celine BUIJSSENHZPC1:28.951998014841:29.5440.671:29.54
8.Kirsten THEUNISSENZwemclub Eijsden1:29.642000000721:33.1440.381:33.14
9.Denise WETSELSZwemclub Eijsden1:36.721995063161:38.0743.391:38.07


<< TOP >>
Programmanr. 29
20-1-2013 - 17:55
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Philip BAMSZwemclub Eijsden2:22.821996001952:20.8928.892:20.89
2.Kevin WOLTERSSg Hgn2:17.211995019652:22.7430.492:22.74
3.Kenny SIEBENSg Hgn2:21.021995036632:22.9129.192:22.91
4.Björn PIKETHZPC2:27.491996021332:23.2931.292:23.29
5.Sam DERKSHZPC2:23.361996007192:23.4530.772:23.45
6.Jochim HERBENZwemclub Eijsden2:26.021995034072:25.0230.072:25.02
7.Martijn WEINBERGSg Hgn2:29.071996009552:29.8030.572:29.80
8.Marciano WOLFSZwemclub Eijsden3:00.311998033952:50.6839.742:50.68
9.Kay THIJSSENHZPC2:54.001996017992:53.6740.442:53.67
DISJules SINSELZwemclub Eijsden2:54.98199800389
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISSven CLAESSENSZwemclub Eijsden3:18.51199700213
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 30
20-1-2013 - 18:00
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Judith van MEIJELHZPC2:42.751991020762:39.4136.301:16.622:39.41
2.Michelle VEROUDENHZPC2:48.681994001502:46.7437.951:20.112:46.74
3.Rinske BECKSHZPC3:00.371994030982:52.1338.671:22.642:52.13
4.Ingrid van HORENHZPC2:51.481992040602:54.0939.771:24.112:54.09
5.Ilona REMMELSg Hgn2:41.121993021982:55.4640.341:25.562:55.46
6.Lotte GREVENSg Hgn2:58.581987056203:01.5640.931:26.933:01.56
7.Astrid van den BRANDTZwemclub Eijsden3:13.551995052263:06.8842.001:29.413:06.88
8.Sanne KERKHOFFSg Hgn3:03.421993055303:11.4441.731:29.893:11.44
9.Nieske JANSSENSg Hgn3:18.031996013283:17.8544.041:34.523:17.85
10.Clara WILLIGERSZwemclub Eijsden3:13.981996040883:18.4243.821:34.163:18.42
11.Sabine WETSELSZwemclub Eijsden3:29.541997049963:26.4645.431:37.423:26.46


<< TOP >>
Programmanr. 31
20-1-2013 - 18:10
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Laurent BAMSZwemclub Eijsden2:03.951996001932:09.3530.131:03.212:09.35
2.Davy VERREUSSELSg Hgn2:06.211989033412:15.1132.721:08.052:15.11
3.Alan SMEETSSg Hgn2:19.201984020892:15.4031.001:05.042:15.40
4.Dennis BROUWERSHZPC2:15.041978001672:15.7333.041:07.362:15.73
5.Mart THEUNISSENZwemclub Eijsden2:17.351995004832:23.3631.921:07.612:23.36
6.Mark GORISSENSg Hgn2:31.401986009732:24.0832.821:08.302:24.08
7.Sven BAMSZwemclub Eijsden2:22.151994058532:26.4234.201:10.922:26.42
8.Stefan LINDENSCHMIDTSg Hgn2:26.721995059252:26.5234.041:11.242:26.52
9.Bram BECKSHZPC2:28.901993037012:27.2634.861:12.392:27.26
10.Ronald WALDUSSg Hgn2:31.121992062752:32.0335.301:13.912:32.03
11.Patrick JANSSENHZPC2:38.791993020092:32.1135.231:13.892:32.11
12.Ralph van MEGENHZPC2:31.401992016132:34.9036.631:14.772:34.90
13.Mark van ENCKEVORTHZPC2:27.711990007972:35.2635.541:14.822:35.26
14.Kiowa KAMAANSINGSg Hgn2:54.291995001252:38.0234.231:13.702:38.02


<< TOP >>
Programmanr. 32
20-1-2013 - 18:20
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Sg Hgn 1Sg Hgn4:34.514:37.31
Kayleigh FORTUIN
Britt CORNELISSENS
99
00
33.611:10.81Denise CRAENEN
Arijana ALIJAGIC
99
99
2.Sg Hgn 2Sg Hgn4:48.774:48.61
Jasmijn van der VALK
Kim REBERGEN
01
01
33.151:11.08Chanour MERCELINA
Romy RADERMACHER
01
00


<< TOP >>
Programmanr. 33
20-1-2013 - 18:25
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:07.672:13.04
Loes WILLIGERS
Renee ROOSEN
00
99
33.36Kirsten THEUNISSEN
Manon HERBEN
00
99
2.HZPC 1HZPC2:21.952:21.78
Maud WEIJMANS
Lotte ROEFS
01
99
36.42Hilde LITJENS
Imke van den HOEF
99
01


<< TOP >>
Programmanr. 34
20-1-2013 - 18:30
Jongens, 4 x 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Sg Hgn 1Sg Hgn4:31.124:40.08
David PAULISSEN
Dylan WOLTERS
97
98
36.681:13.74Lars van DIDDEN
Bart KÖHLEN
97
98
2.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden4:54.174:54.15
Stefan WILLIGERS
Jules SINSEL
98
98
38.461:17.84Toine WILLIGERS
Marciano WOLFS
99
98
3.Sg Hgn 2Sg Hgn4:58.975:06.64
Pol YPELAAR
Kjell BAKKER
98
00
37.261:18.13Lars van der HAIJDEN
Stan STELTEN
99
99
4.HZPC 1HZPC5:24.945:29.15
Sander AERTS
Pieter OTTEN
99
98
41.551:24.25Daniël VLIJT
Finn TIMMERMANS
01
98