ABC competitie deel 3
Veenendaal (NED),    19-1-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
19-1-2013 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Barracuda 1                        Barracuda              9:13.77   558       
        Ivana Lingen, 93                       Kris Siegers, 93
        Giulia Rolloos, 95                     Saskia Kommers, 95
          2:14.65  9:13.77

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 9:28.70   515       
        Saskia Pietersen, 01                   Myrthe Beijen, 00
        Kayleigh Brouwers, 96                  Claudia Schouten, 00
          2:31.10  9:28.70

    3.  Rzc 1                              Rzc                    9:32.39   505       
        Sanne Rodenburg, 94                    Esther van Mierlo, 89
        Vera Martens, 96                       Marieke van Dodeweerd, 86
          2:18.78  9:32.39

    4.  VZC E&P 1                          VZC E&P                9:48.54   464       
        Lobke Schoonderbeek, 98                Maaike Tijhof, 98
        Amber van de Kraats, 99                Marike Boersen, 88
          2:18.58  9:48.54




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
19-1-2013 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elin Harms                    01   GoSwim                 1:32.76   308       
          1:32.76
    2.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                1:33.51   301       
          1:33.51
    3.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 1:38.64   256       
          1:38.64
    4.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:40.21   244       
          1:40.21
    5.  Iris Taling                   01   Rzc                    1:41.30   237       
          1:41.30
    6.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                    1:42.21   230  FJ 1 
          1:42.21
    7.  Rosha Khelawan                01   Barracuda              1:42.21   230  FJ 2 
          1:42.21
    8.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                1:42.70   227       
          1:42.70
    9.  Eline Schwietert              01   Rzc                    1:42.74   227       
          1:42.74
   10.  Marre Flantua                 01   Rzc                    1:42.88   226       
          1:42.88
   11.  Janneke Zweers                01   Rzc                    1:44.56   215       
          1:44.56
   12.  Isa van der Wal               02   Barracuda              1:45.51   209       
          1:45.51
   13.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                1:46.38   204       
          1:46.38
   14.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                 1:47.85   196       
          1:47.85
   15.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                    1:47.95   195       
          1:47.95
   16.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                1:48.72   191  FJ 1 
          1:48.72
   17.  Ylva Visser                   01   Barracuda              1:48.72   191  FJ 2 
          1:48.72
   18.  Christina Agussalim           03   Barracuda              1:50.69   181       
          1:50.69
   19.  Amber Hesper                  02   Barracuda              1:51.29   178       
          1:51.29
   20.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                1:52.76   171       
          1:52.76
   21.  Robin Pienaar                 01   Barracuda              1:52.82   171       
          1:52.82
   22.  Yara Visser                   03   Barracuda              1:57.13   153       
          1:57.13
   23.  Lune Gros                     02   Rzc                    2:01.84   136       
          2:01.84
   24.  Lisa van der Brink            02   Barracuda              2:01.94   135  FJ 1 
          2:01.94
   25.  Anne Korving                  01   VZC E&P                2:01.94   135  FJ 2 
          2:01.94
   26.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                2:06.14   122       
          2:06.14
   27.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                2:13.21   104       
          2:13.21
   DIS  Marlies van der Stoop         01   Rzc                                        
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet naar buiten bewogen., SH - SD
   DIS  Leonie Verkerk                02   VZC E&P                                    
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 AFGEM  Alicia Koker                  03   Rzc                                        
 AFGEM  Sietske O' Donovan            01   Rzc                                        
 AFGEM  Myrthe Smit                   02   Rzc                                        
 AFGEM  Lisa Spanbroek                02   Rzc                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
19-1-2013 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                  35.20   265       
    2.  Merlijn den Hartog            01   Barracuda                36.89   230       
    3.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                  37.26   223       
    4.  Bas van Bentum                01   GoSwim                   40.06   179       
    5.  Rik Uijlenhoet                01   VZC E&P                  41.63   160       
    6.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  42.47   150       
    7.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  43.80   137       
    8.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  43.94   136       
    9.  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                   47.70   106       
   10.  Sven Davids                   02   Barracuda                48.54   101       
   11.  Ard Mommers                   02   Barracuda                50.47    89  FJ 1 
   12.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  50.47    89  FJ 2 
   13.  Koen Bak                      03   Rzc                      50.60    89       
   14.  Thijs Marskamp                01   Rzc                      50.81    88       
   15.  Boris Bruijninckx             01   Barracuda                52.48    79       
   16.  Mark van Berkel               03   Barracuda                53.77    74       
   17.  Max Mesman                    02   Rzc                      55.28    68       
   18.  Clemenz Koch                  01   Rzc                      57.73    60       
   19.  Kelvin Martinus               01   Barracuda                59.03    56       
 AFGEM  Axel van Dijk                 02   Rzc                                        
 AFGEM  Daen Spoor                    01   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
19-1-2013 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 1:15.04   398       
          1:15.04
    2.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda              1:16.81   371       
          1:16.81
    3.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    1:18.32   350       
          1:18.32
    4.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                1:18.62   346       
          1:18.62
    5.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                1:19.16   339       
          1:19.16
    6.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 1:20.00   329       
          1:20.00
    7.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                1:20.23   326       
          1:20.23
    8.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:21.64   309       
          1:21.64
    9.  Soraya Kuipers                99   Barracuda              1:23.03   294       
          1:23.03
   10.  Iris van Berkel               00   Barracuda              1:25.82   266       
          1:25.82
   11.  Anna Janssen                  00   Rzc                    1:25.97   265       
          1:25.97
   12.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                1:26.38   261       
          1:26.38
   13.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              1:26.48   260       
          1:26.48
   14.  Masha Odijk                   99   GoSwim                 1:31.93   216       
          1:31.93
   15.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                1:33.32   207       
          1:33.32
   16.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 1:34.04   202       
          1:34.04
   DIS  Manon Kalmeijer               99   Barracuda                                  
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA - RC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
19-1-2013 - 14:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda              3:16.31   232       
          3:16.31
    2.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 3:24.60   205       
          3:24.60
   DIS  Thomas Hesper                 00   Barracuda                                  
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
19-1-2013 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    00   VZC E&P                1:20.51   329       
          1:20.51
    2.  Sten Postma                   00   VZC E&P                1:24.43   285       
          1:24.43
    3.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:28.57   247       
          1:28.57
    4.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                1:38.67   179       
          1:38.67
    5.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:47.81   137       
          1:47.81
 AFGEM  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
19-1-2013 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther van Mierlo             89   Rzc                      30.74   498       
    2.  Ivana Lingen                  93   Barracuda                31.23   475       
    3.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                  31.27   473       
    4.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda                31.48   464       
    5.  Marike Boersen                88   VZC E&P                  32.51   421       
    6.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                      32.82   409       
    7.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                   33.11   399       
    8.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                      33.69   378       
    9.  Rita van der Horst            69   Rzc                      35.16   333       
   10.  Ines Muilwijk                 92   Barracuda                36.10   308       
   11.  Sandra den Oudsten            89   GoSwim                   36.56   296       
   12.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                  37.07   284       
   13.  Linda Hulsteijn               93   Rzc                      37.44   276       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
19-1-2013 - 14:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   94   GoSwim                 2:40.58   424       
          2:40.58
    2.  Mark Hensen                   79   Barracuda              2:40.82   422       
          2:40.82
    3.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    2:42.53   409       
          2:42.53
    4.  Victor Barnar                 78   GoSwim                 2:45.07   390       
          2:45.07
    5.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    2:45.15   390       
          2:45.15
    6.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                2:45.49   387       
          2:45.49
    7.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              2:47.96   370       
          2:47.96
    8.  Edgar van Oosten              91   Barracuda              2:49.14   363       
          2:49.14
    9.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                2:50.72   353       
          2:50.72
   10.  Stefan Timmermans             94   Rzc                    2:52.81   340       
          2:52.81
   11.  Frank van der Loo             90   GoSwim                 2:54.39   331       
          2:54.39
   12.  Robin van Beusekom            92   Barracuda              3:02.45   289       
          3:02.45
   13.  Rudi Butselaar                87   GoSwim                 3:22.28   212       
          3:22.28
 AFGEM  Kas Kop Jansen                85   Barracuda                                  
 AFGEM  Robert Lijesen                85   Barracuda                                  
 AFGEM  Thommy Nickel                 84   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
19-1-2013 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Juliette van den Berg         97   Barracuda              1:05.82   465       
          1:05.82
    2.  Anne Petersen                 97   Barracuda              1:06.28   455       
          1:06.28
    3.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                1:06.90   443       
          1:06.90
    4.  Annelou de Jong               97   Barracuda              1:10.22   383       
          1:10.22
    5.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 1:10.84   373       
          1:10.84
    6.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    1:11.31   366       
          1:11.31
    7.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                1:11.47   363       
          1:11.47
    8.  Tara Haze                     00   GoSwim                 1:11.66   360       
          1:11.66
    9.  Lodieke Rodenburg             98   Rzc                    1:11.80   358       
          1:11.80
   10.  Djan Mattijssen               97   Rzc                    1:13.43   335       
          1:13.43
   11.  Elise ter Elst                98   Rzc                    1:13.98   327       
          1:13.98
   12.  Eveline Houweling             98   Barracuda              1:14.53   320       
          1:14.53
   13.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              1:14.82   316       
          1:14.82
   14.  Rianne Edelbroek              98   GoSwim                 1:16.59   295       
          1:16.59
   15.  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                    1:18.68   272       
          1:18.68
 AFGEM  Marijn Mantel                 98   Rzc                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 400m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
19-1-2013 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Minnigh                   97   Barracuda              5:14.22   420       
          5:14.22
    2.  Floyd van Hoof                97   Barracuda              5:17.36   408       
          5:17.36
    3.  Willem Zorg                   98   Barracuda              6:10.63   256       
          6:10.63
    4.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              6:11.39   254       
          6:11.39
    5.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              6:37.32   208       
          6:37.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
19-1-2013 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                2:20.71   478       
          2:20.71
    2.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                2:37.69   340       
          2:37.69
    3.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                2:38.07   337       
          2:38.07
    4.  Niels van Beek                98   VZC E&P                2:45.16   296       
          2:45.16
    5.  Mees van Duinhoven            98   Rzc                    2:49.68   273       
          2:49.68
    6.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                2:56.13   244       
          2:56.13
    7.  Jelle van Dijk                97   Rzc                    2:56.46   242       
          2:56.46
    8.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    3:06.90   204       
          3:06.90
   DIS  Balder Haze                   98   GoSwim                                     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - RD
   DIS  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                                    
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
19-1-2013 - 15:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:37.00   499       
          2:37.00
    2.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 2:41.51   459       
          2:41.51
    3.  Saskia Kommers                95   Barracuda              2:44.67   433       
          2:44.67
    4.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              2:48.86   401       
          2:48.86
    5.  Vera Martens                  96   Rzc                    2:50.73   388       
          2:50.73
    6.  Laura ter Stege               96   Rzc                    2:51.34   384       
          2:51.34
    7.  Georgette Wortelboer          96   Rzc                    2:54.30   365       
          2:54.30
    8.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                2:55.82   355       
          2:55.82
    9.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                2:56.54   351       
          2:56.54
   10.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    3:01.37   324       
          3:01.37
   11.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                3:04.60   307       
          3:04.60
   12.  Marieke van Bergen van der Gri95   Barracuda              3:06.45   298       
          3:06.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
19-1-2013 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                  59.87   530       
            59.87
    2.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    1:06.32   390       
          1:06.32
    3.  Bas Neeleman                  96   Rzc                    1:06.54   386       
          1:06.54
    4.  Martijn Houweling             96   Barracuda              1:09.01   346       
          1:09.01
    5.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                1:10.38   326       
          1:10.38
    6.  Niels Röder                   96   Barracuda              1:10.66   322       
          1:10.66
    7.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              1:16.63   253       
          1:16.63
    8.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                 1:23.99   192       
          1:23.99



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
19-1-2013 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kris Siegers                  93   Barracuda              2:28.11   532       
          2:28.11
    2.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                2:31.99   492       
          2:31.99
    3.  Ivana Lingen                  93   Barracuda              2:35.07   463       
          2:35.07
    4.  Marijke Kommers               93   Barracuda              2:37.69   441       
          2:37.69
    5.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                    2:43.68   394       
          2:43.68
    6.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    2:45.45   381       
          2:45.45
    7.  Marike Boersen                88   VZC E&P                2:45.58   380       
          2:45.58
    8.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    2:55.01   322       
          2:55.01
    9.  Sandra den Oudsten            89   GoSwim                 3:09.54   253       
          3:09.54
   DIS  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                                     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
19-1-2013 - 15:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             92   Rzc                      54.71   554       
            54.71
    2.  Anshel Hofstede               93   Barracuda                56.62   500  FJ 1 
            56.62
    3.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  56.62   500  FJ 2 
            56.62
    4.  Stefan Timmermans             94   Rzc                      56.63   499       
            56.63
    5.  Raynor Wolf                   89   Rzc                      56.66   498       
            56.66
    6.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  56.95   491       
            56.95
    7.  Mark Hensen                   79   Barracuda                57.25   483       
            57.25
    8.  Edgar van Oosten              91   Barracuda                58.76   447       
            58.76
    9.  Jorian Aantjes                94   Barracuda                59.53   430       
            59.53
   10.  Joren Harms                   94   GoSwim                 1:00.49   410  FJ 1 
          1:00.49
   11.  Peter van den Dool            87   GoSwim                 1:00.49   410  FJ 2 
          1:00.49
   12.  Frank van der Loo             90   GoSwim                 1:01.46   390       
          1:01.46
   13.  Victor Barnar                 78   GoSwim                 1:02.48   372       
          1:02.48
   14.  Martin van Vaardegem          82   GoSwim                 1:05.38   324       
          1:05.38
   15.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                 1:08.58   281       
          1:08.58
   16.  Hendrik Haze                  64   GoSwim                 1:09.42   271       
          1:09.42
 AFGEM  Kas Kop Jansen                85   Barracuda                                  
 AFGEM  Robert Lijesen                85   Barracuda                                  
 AFGEM  Menno van Ginkel              91   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
19-1-2013 - 15:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                   37.48   322       
    2.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                  38.70   292       
    3.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                  38.96   287       
    4.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                  39.06   284       
    5.  Rosha Khelawan                01   Barracuda                40.25   260       
    6.  Eline Schwietert              01   Rzc                      40.73   251       
    7.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                      41.02   245       
    8.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                  41.95   229       
    9.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   42.13   226       
   10.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                      42.32   223  FJ 1 
   11.  Robin Pienaar                 01   Barracuda                42.32   223  FJ 2 
   12.  Ylva Visser                   01   Barracuda                43.77   202  FJ 1 
   13.  Isa van der Wal               02   Barracuda                43.77   202  FJ 2 
   14.  Iris Taling                   01   Rzc                      44.51   192       
   15.  Marre Flantua                 01   Rzc                      45.36   181       
   16.  Elin Harms                    01   GoSwim                   45.74   177       
   17.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                  46.05   173       
   18.  Amber Hesper                  02   Barracuda                46.55   168       
   19.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                  47.04   163       
   20.  Christina Agussalim           03   Barracuda                47.36   159       
   21.  Janneke Zweers                01   Rzc                      47.70   156       
   22.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                  47.74   156       
   23.  Anne Korving                  01   VZC E&P                  47.86   154       
   24.  Lisa van der Brink            02   Barracuda                48.15   152       
   25.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                  50.45   132       
   26.  Yara Visser                   03   Barracuda                51.13   126       
   27.  Leonie Verkerk                02   VZC E&P                1:00.24    77       
   DIS  Lune Gros                     02   Rzc                                        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - RD
   DIS  Marlies van der Stoop         01   Rzc                                        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Alicia Koker                  03   Rzc                                        
 AFGEM  Sietske O' Donovan            01   Rzc                                        
 AFGEM  Myrthe Smit                   02   Rzc                                        
 AFGEM  Lisa Spanbroek                02   Rzc                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4,5,6
19-1-2013 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                1:29.07   243       
          1:29.07
    2.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                1:29.49   239       
          1:29.49
    3.  Merlijn den Hartog            01   Barracuda              1:31.44   224       
          1:31.44
    4.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:32.42   217       
          1:32.42
    5.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:39.26   175       
          1:39.26
    6.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:45.89   144       
          1:45.89
    7.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:47.30   139       
          1:47.30
    8.  Rik Uijlenhoet                01   VZC E&P                1:49.45   131       
          1:49.45
    9.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                1:55.27   112       
          1:55.27
   10.  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                 1:55.42   111       
          1:55.42
   11.  Sven Davids                   02   Barracuda              1:59.08   101       
          1:59.08
   12.  Boris Bruijninckx             01   Barracuda              2:00.19    99       
          2:00.19
   13.  Max Mesman                    02   Rzc                    2:07.29    83       
          2:07.29
   14.  Koen Bak                      03   Rzc                    2:11.13    76       
          2:11.13
   15.  Ard Mommers                   02   Barracuda              2:11.64    75       
          2:11.64
   16.  Clemenz Koch                  01   Rzc                    2:16.19    68       
          2:16.19
   DIS  Thijs Marskamp                01   Rzc                                        
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
   DIS  Mark van Berkel               03   Barracuda                                  
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
   DIS  Kelvin Martinus               01   Barracuda                                  
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 AFGEM  Axel van Dijk                 02   Rzc                                        
 AFGEM  Daen Spoor                    01   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 200m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
19-1-2013 - 15:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 2:57.63   434       
          2:57.63
    2.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda              2:58.30   429       
          2:58.30
    3.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 3:06.60   375       
          3:06.60
    4.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    3:10.13   354       
          3:10.13
    5.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 3:27.42   273       
          3:27.42
    6.  Masha Odijk                   99   GoSwim                 3:32.49   253       
          3:32.49
    7.  Iris van Berkel               00   Barracuda              3:33.32   251       
          3:33.32
    8.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              3:39.60   230       
          3:39.60
    9.  Manon Kalmeijer               99   Barracuda              3:53.98   190       
          3:53.98
   10.  Anna Janssen                  00   Rzc                    4:08.03   159       
          4:08.03
   DIS  Soraya Kuipers                99   Barracuda                                  
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
19-1-2013 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                1:27.19   371       
          1:27.19
    2.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                1:32.71   309       
          1:32.71
    3.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                1:32.86   307       
          1:32.86
    4.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                1:36.39   275       
          1:36.39
    5.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                1:43.63   221       
          1:43.63
    6.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:44.48   216       
          1:44.48



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
19-1-2013 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda              1:13.00   301       
          1:13.00
    2.  Thom Delno                    00   VZC E&P                1:13.12   299       
          1:13.12
    3.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:16.60   260       
          1:16.60
    4.  Sten Postma                   00   VZC E&P                1:18.25   244       
          1:18.25
    5.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:21.01   220       
          1:21.01
    6.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                1:25.64   186       
          1:25.64
    7.  Thomas Hesper                 00   Barracuda              1:34.81   137       
          1:34.81
    8.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:40.64   114       
          1:40.64
 AFGEM  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
19-1-2013 - 16:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivana Lingen                  93   Barracuda              1:02.07   555       
          1:02.07
    2.  Kris Siegers                  93   Barracuda              1:02.95   532       
          1:02.95
    3.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              1:03.54   517       
          1:03.54
    4.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                1:04.92   485       
          1:04.92
    5.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    1:05.01   483       
          1:05.01
    6.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                    1:05.73   467       
          1:05.73
    7.  Marike Boersen                88   VZC E&P                1:05.95   462       
          1:05.95
    8.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 1:06.07   460       
          1:06.07
    9.  Ines Muilwijk                 92   Barracuda              1:06.16   458       
          1:06.16
   10.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    1:06.65   448       
          1:06.65
   11.  Rita van der Horst            69   Rzc                    1:08.08   420       
          1:08.08
   12.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                1:11.33   365       
          1:11.33
   13.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                1:11.73   359       
          1:11.73
   14.  Yvonne van Slagmaat-van den Hu64   GoSwim                 1:13.62   332       
          1:13.62
   15.  Linda Hulsteijn               93   Rzc                    1:14.02   327       
          1:14.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
19-1-2013 - 16:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Timmermans             94   Rzc                      27.08   521       
    2.  Anshel Hofstede               93   Barracuda                27.54   495       
    3.  Raynor Wolf                   89   Rzc                      27.87   478  FJ 1 
    4.  Pascal Timmermans             92   Rzc                      27.87   478  FJ 2 
    5.  Joren Harms                   94   GoSwim                   28.39   452       
    6.  Mark Hensen                   79   Barracuda                28.86   431       
    7.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda                29.41   407       
    8.  Jorian Aantjes                94   Barracuda                30.04   382       
    9.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                      30.23   375       
   10.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  30.36   370       
        Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  30.36   370       
   12.  Frank van der Loo             90   GoSwim                   30.47   366       
   13.  Rudi Butselaar                87   GoSwim                   31.20   341       
   14.  Victor Barnar                 78   GoSwim                   32.65   297       
   15.  Martin van Vaardegem          82   GoSwim                   33.07   286  FJ 1 
   16.  Robin van Beusekom            92   Barracuda                33.07   286  FJ 2 
   17.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                   40.00   161       
   DIS  Hendrik Haze                  64   GoSwim                                     
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
 AFGEM  Menno van Ginkel              91   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Meisjes, 400m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
19-1-2013 - 16:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Petersen                 97   Barracuda              6:06.47   361       
          6:06.47
    2.  Juliette van den Berg         97   Barracuda              6:29.86   300       
          6:29.86
    3.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              6:42.71   272       
          6:42.71
   DIS  Eveline Houweling             98   Barracuda                                  
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Annelou de Jong               97   Barracuda                                  
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 200m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
19-1-2013 - 16:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                2:51.48   383       
          2:51.48
    2.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                2:54.24   365       
          2:54.24
    3.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 2:55.43   358       
          2:55.43
    4.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                2:59.75   333       
          2:59.75
    5.  Lodieke Rodenburg             98   Rzc                    3:00.57   328       
          3:00.57
    6.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    3:02.42   318       
          3:02.42
    7.  Tara Haze                     00   GoSwim                 3:02.76   316       
          3:02.76
    8.  Djan Mattijssen               97   Rzc                    3:13.05   268       
          3:13.05
    9.  Elise ter Elst                98   Rzc                    3:15.29   259       
          3:15.29
   10.  Rianne Edelbroek              98   GoSwim                 3:20.42   240       
          3:20.42
   DIS  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                                        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 AFGEM  Marijn Mantel                 98   Rzc                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
19-1-2013 - 16:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Minnigh                   97   Barracuda                56.21   511       
            56.21
    2.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                  56.66   498       
            56.66
    3.  Floyd van Hoof                97   Barracuda                58.01   464       
            58.01
    4.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                1:03.74   350       
          1:03.74
    5.  Mees van Duinhoven            98   Rzc                    1:04.91   331       
          1:04.91
    6.  Niels van Beek                98   VZC E&P                1:04.95   331       
          1:04.95
    7.  Willem Zorg                   98   Barracuda              1:05.35   325       
          1:05.35
    8.  Jelle van Dijk                97   Rzc                    1:05.48   323       
          1:05.48
    9.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                1:05.95   316       
          1:05.95
   10.  Balder Haze                   98   GoSwim                 1:06.27   311       
          1:06.27
   11.  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                1:07.70   292       
          1:07.70
   12.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              1:08.02   288       
          1:08.02
   13.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                1:09.73   267       
          1:09.73
   14.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              1:12.62   236       
          1:12.62
   15.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    1:13.10   232       
          1:13.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Dames, 100m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
19-1-2013 - 16:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 1:11.87   449       
          1:11.87
    2.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 1:14.40   405       
          1:14.40
    3.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              1:14.56   402       
          1:14.56
    4.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                1:21.23   311       
          1:21.23
    5.  Vera Martens                  96   Rzc                    1:22.12   301       
          1:22.12
    6.  Laura ter Stege               96   Rzc                    1:22.41   298       
          1:22.41
    7.  Georgette Wortelboer          96   Rzc                    1:23.86   282       
          1:23.86
    8.  Saskia Kommers                95   Barracuda              1:24.76   273       
          1:24.76
    9.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                1:25.68   265       
          1:25.68
   10.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                1:28.75   238       
          1:28.75
   11.  Marieke van Bergen van der Gri95   Barracuda              1:30.02   228       
          1:30.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
19-1-2013 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                2:13.58   559       
          2:13.58
    2.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                2:25.64   431       
          2:25.64
    3.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    2:26.10   427       
          2:26.10
    4.  Thom Delno                    00   VZC E&P                2:35.26   356       
          2:35.26
    5.  Niels Röder                   96   Barracuda              2:38.37   335       
          2:38.37
    6.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              2:41.51   316       
          2:41.51
    7.  Sten Postma                   00   VZC E&P                2:47.03   286       
          2:47.03
    8.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                2:47.20   285       
          2:47.20
    9.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda              2:49.82   272       
          2:49.82
   10.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                 2:55.65   246       
          2:55.65
   DIS  Bas Neeleman                  96   Rzc                                        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Martijn Houweling             96   Barracuda                                  
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
19-1-2013 - 16:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijke Kommers               93   Barracuda              2:51.27   485       
          2:51.27
    2.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              2:57.85   433       
          2:57.85
    3.  Ines Muilwijk                 92   Barracuda              3:04.96   385       
          3:04.96
    4.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                3:05.57   381       
          3:05.57
    5.  Marike Boersen                88   VZC E&P                3:07.05   372       
          3:07.05
    6.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    3:14.38   331       
          3:14.38
    7.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    3:16.60   320       
          3:16.60
    8.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    3:19.02   309       
          3:19.02
    9.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 3:20.90   300       
          3:20.90
   10.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                3:23.59   288       
          3:23.59
   11.  Sandra den Oudsten            89   GoSwim                 3:34.55   246       
          3:34.55
 AFGEM  Ivana Lingen                  93   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
19-1-2013 - 16:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    2:18.41   450       
          2:18.41
    2.  Mark Hensen                   79   Barracuda              2:22.73   410       
          2:22.73
    3.  Anshel Hofstede               93   Barracuda              2:26.64   378       
          2:26.64
    4.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              2:27.04   375       
          2:27.04
    5.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                2:27.77   370       
          2:27.77
    6.  Joren Harms                   94   GoSwim                 2:30.08   353       
          2:30.08
    7.  Stefan Timmermans             94   Rzc                    2:34.64   323       
          2:34.64
    8.  Edgar van Oosten              91   Barracuda              2:39.35   295       
          2:39.35
    9.  Frank van der Loo             90   GoSwim                 2:47.77   253       
          2:47.77
   10.  Rudi Butselaar                87   GoSwim                 2:47.80   252       
          2:47.80
   11.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                2:48.07   251       
          2:48.07
   12.  Peter van den Dool            87   GoSwim                 2:48.28   250       
          2:48.28
   13.  Martin van Vaardegem          82   GoSwim                 2:53.70   227       
          2:53.70
   DIS  Hendrik Haze                  64   GoSwim                                     
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF - RD
 AFGEM  Kas Kop Jansen                85   Barracuda                                  
 AFGEM  Menno van Ginkel              91   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33              Meisjes, 4 x 50m vrije slag   Meisjes Junioren 3 en later
19-1-2013 - 17:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:02.37   442       
        Quinty Jansen, 00                      Claudia Schouten, 00
        Merve Ozdemir, 99                      Myrthe Beijen, 00
            30.95  2:02.37

    2.  VZC E&P 1                          VZC E&P                2:07.43   391       
        Babet Kruger, 00                       Aïcha Samaké, 01
        Amber van de Kraats, 99                Janine Verkerk, 99
            31.71  2:07.43

    3.  Barracuda 1                        Barracuda              2:11.88   353       
        Isabelle den Hartog, 00                Iris van Berkel, 00
        Soraya Kuipers, 99                     Manon Kalmeijer, 99
            29.96  2:11.88

    4.  Rzc 1                              Rzc                    2:12.73   346       
        Ellen ter Stege, 99                    Eline Schwietert, 01
        Linde van Duinhoven, 01                Anna Janssen, 00
            30.51  2:12.73

    5.  Barracuda 2                        Barracuda              2:21.21   287       
        Maaike Koedoot, 99                     Robin Pienaar, 01
        Rosha Khelawan, 01                     Ylva Visser, 01
            34.73  2:21.21




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34              Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
19-1-2013 - 17:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 1                          VZC E&P                4:26.99   415       
        Niels van Beek, 98                     Ruben van Leeuwen, 97
        Thom Delno, 00                         Leroy van Ooijik, 98
          1:10.40  4:26.99

    2.  Rzc 1                              Rzc                    5:48.23   187       
        Jelle van Dijk, 97                     Mees van Duinhoven, 98
        Dave van Leerdam, 98                   Thijs Marskamp, 01
          1:21.30  5:48.23

   DIS  Barracuda 1                        Barracuda                                  
        EA - Te vroeg overgenomen., 2.de zwemmer
        Floyd van Hoof, 97                     Ian Minnigh, 97
        Willem Zorg, 98                        Jeroen Bechtold, 00
          1:02.09

   DIS  GoSwim 1                           GoSwim                                     
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Balder Haze, 98                        Karl van den Burg, 00
        Bas van Bentum, 01                     Ishak Ozdemir, 01




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal