Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later


E.ON Nat. Zwem Comp. Hoofdklasse deel 3
Amersfoort, 19-1-2013


Programmanr. 1
19-1-2013
Dames, 4 x 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV8:07.618:21.21
Kelly de Jong
Judith Stap
Lisa Dreesens
Clarissa van Rheenen
91
93
91
91
29.681:01.332:06.572:06.57
2.AZ&PCAZ&PCNT8:22.54
Rachelle Visser
Esmee Bos
Milou Schraverus
Laura Moolenaar
95
96
95
96
29.551:01.952:06.412:06.41


Programmanr. 2
19-1-2013
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Noa de VriesEiffel Swimmers PSV1:31.982001015561:31.1943.831:31.19
2.Serina DamenEiffel Swimmers PSV1:35.862001002281:32.2644.261:32.26
3.Elise HardemanAZ&PC1:39.572001010681:34.2245.091:34.22
4.Floor KettingEiffel Swimmers PSV1:39.192001023581:35.6845.521:35.68
5.Maaike IssardAZ&PC1:39.072003000221:36.1645.881:36.16
6.Amy VerhoudenEiffel Swimmers PSV1:38.912001014001:37.0546.201:37.05
7.Charlotte van der LendeAZ&PC1:42.662001030301:39.5245.961:39.52
8.Ilse BakenEiffel Swimmers PSV1:53.192001038521:42.2549.321:42.25
9.Polina SchellekensEiffel Swimmers PSVNT2001041101:42.7647.741:42.76
10.Isa van der MeijdenEiffel Swimmers PSV1:51.132002019801:45.1149.951:45.11
11.Dyonne StamAZ&PC1:44.792002002921:46.1650.191:46.16
12.Meike SimonsEiffel Swimmers PSV1:49.552002011841:46.6450.301:46.64
13.Emmelie van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:52.522001033221:50.2451.791:50.24
14.Hannah FranssenEiffel Swimmers PSV1:51.662002026461:52.0052.081:52.00
15.Maaike BassantAZ&PC1:56.742002012141:54.5654.631:54.56
16.Ella RietveldAZ&PC1:54.822001023981:54.6854.471:54.68
17.Marleen HoeksmaAZ&PC1:54.492002024781:56.1755.201:56.17
18.Linda CosseeAZ&PC1:58.062002009762:00.4757.072:00.47
19.Ymke DragstraAZ&PC2:16.412003009302:15.841:04.242:15.84
AFGEMDjelo GuddeAZ&PC1:47.84200200402


Programmanr. 3
19-1-2013
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Xander v.d. PlasEiffel Swimmers PSV37.6620010102935.95
2.Mathijs VerdonckEiffel Swimmers PSV39.2020010168536.09
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC39.0420010091337.51
4.Rijk DragstraAZ&PC40.1520010247340.53
5.Jan-Willem TopferEiffel Swimmers PSV41.9020010182541.92
6.Rick HaanschotenAZ&PC44.3320010029142.15
7.Ananye AchintyeEiffel Swimmers PSV44.0420020234942.46
8.Pieter BreelAZ&PC43.5620010147542.64
9.Pieter Tijs NijsenEiffel Swimmers PSV52.0020030056342.83
10.Floyd de MönninkAZ&PC43.8420020014342.97
11.Luka BouwmanEiffel Swimmers PSV43.0420020111943.14
12.Mats van de WeerdAZ&PC45.4320010164944.17
13.Kaspar van den HoogenAZ&PC43.8420020122544.28
14.Thomas van BeersEiffel Swimmers PSV47.6620020202144.68
15.Tim HaanschotenAZ&PC46.7420030016346.59
16.Benjamin LotfolahianAZ&PC47.6920020033146.81
17.Jarmo ten BroekAZ&PC46.6220010008547.87
AFGEMFlorian van HeestAZ&PC45.80200300621

BMKirill HrabcunsAZ&PC42.9920020122141.42


Programmanr. 4
19-1-2013
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV1:15.961999013581:15.0636.311:15.06
2.Alena KutuzovaEiffel Swimmers PSV1:17.522000052061:18.72FJ 138.451:18.72
3.Puck SchroverEiffel Swimmers PSV1:18.542000038501:18.72FJ 238.261:18.72
4.Julia van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:22.002000014641:21.2839.341:21.28
5.Esmée StriederEiffel Swimmers PSV1:22.601999022561:21.4940.161:21.49
6.Riemke BosmaAZ&PC1:23.131999022021:21.9339.351:21.93
7.Amber BakenEiffel Swimmers PSV1:26.362000028161:25.5241.081:25.52
8.Lisa de BeijerEiffel Swimmers PSV1:29.612000028141:25.7242.641:25.72
9.Wiecke v.d. PutEiffel Swimmers PSV1:31.102000028181:27.5442.131:27.54
10.Eline ZuidemaAZ&PC1:34.291999036901:29.9243.111:29.92
11.Renske TinneveltAZ&PC1:30.902000036041:30.9445.141:30.94


Programmanr. 5
19-1-2013
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Stijn SimonsEiffel Swimmers PSV2:57.581999008132:48.5337.761:20.672:48.53
2.Milan ten BroekAZ&PC2:54.642000002292:58.9139.141:24.142:58.91
3.Wessel BrandsEiffel Swimmers PSV3:10.841999015633:04.3542.741:29.663:04.35
4.Skip de MönninkAZ&PC3:13.951999010353:11.4043.841:33.893:11.40
5.Stijn van AkenAZ&PC3:43.101999026493:21.6345.261:36.883:21.63
6.Xantier SlijngardAZ&PC3:56.081999015293:22.8343.001:33.243:22.83
7.Toby van TriestEiffel Swimmers PSV3:37.372000034133:33.7446.971:40.493:33.74
8.Faust RuitenbeekAZ&PC3:38.772000047633:34.2748.781:44.073:34.27
9.Derk BeemerEiffel Swimmers PSV3:47.542000029013:34.9946.341:42.503:34.99
10.Joost LeeuwenbergAZ&PC3:55.002000037793:50.7452.011:51.703:50.74
11.Daniël HarmsenAZ&PC3:49.171999038413:52.5053.851:54.183:52.50
12.Mink RietveldAZ&PC3:54.642000026034:02.8954.971:59.944:02.89
DISTom de RuiterAZ&PC3:54.26200001751
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMJoko VievermannsEiffel Swimmers PSV3:04.31199901915


Programmanr. 6
19-1-2013
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Programmanr. 7
19-1-2013
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kelly de JongEiffel Swimmers PSV26.6219910147428.16
2.Esmee BosAZ&PC28.3119960066228.23
3.Nelly VelthuijsEiffel Swimmers PSV29.0419940402829.36FJ 1
4.Laura MoolenaarAZ&PC29.1219960065629.36FJ 2
5.Lynn DybionaAZ&PC31.3819950178630.76
6.Floor RüwenEiffel Swimmers PSV30.6419940274630.93
7.Suzanne de VriesAZ&PC32.0419950062832.61


Programmanr. 8
19-1-2013
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:12.591989006492:16.8431.651:07.092:16.84
2.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:14.971993011112:20.8832.471:08.842:20.88
3.Kasper LeeuwAZ&PC2:24.451993044352:22.7432.501:08.942:22.74
4.Ruben KlinkersEiffel Swimmers PSV2:27.851994035112:23.7632.871:09.592:23.76
5.Peter Paul HoutkampEiffel Swimmers PSV2:21.661993006512:23.9332.411:09.572:23.93
6.Arjan KnippingEiffel Swimmers PSV2:31.911994016672:27.9434.111:11.842:27.94
7.Joost GroeneveldEiffel Swimmers PSVNT1992004092:32.1834.391:12.782:32.18
8.Kingue StruijfAZ&PC2:27.501994009132:32.3333.391:11.472:32.33
9.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV2:24.821990037492:34.6233.651:12.962:34.62
10.Huub van HouwelingenAZ&PC2:35.111994060192:35.9834.781:14.782:35.98


Programmanr. 9
19-1-2013
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Joyce FeithEiffel Swimmers PSVNT1998062641:03.7129.791:03.71
2.Sophie BrouwerAZ&PC1:04.681998021341:03.9630.901:03.96
3.Manon BroezeAZ&PC1:05.251997034681:04.1530.931:04.15
4.Eline HartogsEiffel Swimmers PSV1:04.851999013881:04.4130.881:04.41
5.Dian van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:06.081998038381:08.3632.911:08.36
6.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:07.471997031481:08.7332.571:08.73
7.Renske BassantAZ&PC1:12.281998039401:09.2733.601:09.27
8.Esmee MorelAZ&PC1:09.621998023561:10.1634.011:10.16
9.Eline HendriksAZ&PC1:09.381998027941:10.5133.321:10.51
10.Marlene BezemAZ&PC1:13.201998017041:15.1735.981:15.17
AFGEMEsmée SixEiffel Swimmers PSV1:00.80199700490


Programmanr. 10
19-1-2013
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Max HermansEiffel Swimmers PSV4:52.741997008795:01.72
50m:
100m:
31.82
1:09.23
31.82
37.41
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:01.72
2.Theo ArpAZ&PC5:18.661997018695:23.61
50m:
100m:
32.57
1:13.88
32.57
41.31
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.61
3.Timo van LintEiffel Swimmers PSVNT1998017855:46.34
50m:
100m:
39.95
1:26.36
39.95
46.41
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.34
4.Elwin van GerwenEiffel Swimmers PSVNT1998011255:50.11
50m:
100m:
36.80
1:28.05
36.80
51.25
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.11
5.Mees SchoutenEiffel Swimmers PSVNT1998019756:05.22
50m:
100m:
38.79
1:26.28
38.79
47.49
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:05.22
6.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSVNT1998009196:05.57
50m:
100m:
36.09
1:23.87
36.09
47.78
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:05.57


Programmanr. 11
19-1-2013
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
Programmanr. 12
19-1-2013
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rachelle VisserAZ&PC2:21.481995001062:25.3930.332:25.39
2.Jannah SonnenscheinEiffel Swimmers PSV2:28.481996065162:26.7730.582:26.77
3.Milou SchraverusAZ&PC2:32.091995038782:32.7832.802:32.78
4.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV2:31.641995056522:35.2234.512:35.22
5.Sedona de KeijzerAZ&PC2:26.781996031642:36.8033.142:36.80
AFGEMMacy OortwijnAZ&PC2:20.54199500722


Programmanr. 13
19-1-2013
Jongens, 200m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sem HermansEiffel Swimmers PSV2:10.961996012592:16.4729.141:03.272:16.47
2.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV2:21.031996014592:17.8629.391:03.892:17.86
3.Josha van den ElzenAZ&PC2:21.651996024232:18.2130.161:05.052:18.21
4.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV2:58.581996004272:22.6631.221:08.412:22.66
5.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV2:36.331996006912:26.2231.701:08.372:26.22
6.Arjan HanseAZ&PC2:30.601995006572:34.6232.011:11.542:34.62


Programmanr. 14
19-1-2013
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Programmanr. 15
19-1-2013
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Esmee BosAZ&PC2:15.041996006622:15.1930.901:05.472:15.19
2.Judith StapEiffel Swimmers PSV2:14.531993027022:18.8432.191:08.022:18.84
3.Laura MoolenaarAZ&PC2:19.581996006562:24.4234.541:10.792:24.42
4.Lisa DreesensEiffel Swimmers PSV2:26.321991057982:28.90FJ 134.842:28.90
5.Iris PijtakAZ&PC2:24.661993006022:28.90FJ 235.231:13.502:28.90
6.Nelly VelthuijsEiffel Swimmers PSV2:32.441994040282:31.1734.841:12.862:31.17
7.Lynn DybionaAZ&PC2:31.451995017862:33.3037.731:17.262:33.30
8.Larissa BrakAZ&PC2:41.741988005722:38.3337.641:17.732:38.33
AFGEMKim Anne BouwAZ&PC2:26.50199000500


Programmanr. 16
19-1-2013
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV49.7919900331550.6824.5050.68
2.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV49.7119900374951.2324.6451.23
3.Joost GroeneveldEiffel Swimmers PSV50.1619920040951.6525.1851.65
4.Kingue StruijfAZ&PC50.7419940091353.3525.7253.35
5.Jordan KraaijenhofAZ&PC54.3219930111153.5126.3153.51
6.Peter Paul HoutkampEiffel Swimmers PSV54.3819930065154.0725.4454.07
7.Martin TeleyEiffel Swimmers PSV54.0619890605954.5325.9654.53
8.Ruben KlinkersEiffel Swimmers PSV50.6619940351154.8726.2954.87
9.Arjan KnippingEiffel Swimmers PSV55.2819940166755.1026.7055.10
10.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV53.7219940391955.1326.4855.13
11.Jeroen v.d. BosAZ&PC54.2219920229955.5626.1655.56
12.Huub van HouwelingenAZ&PC55.0519940601956.8726.9256.87
13.Martijn BartelsAZ&PC1:00.8219960349359.8628.5559.86
14.Twan BootAZ&PC54.741996012011:01.5428.381:01.54
15.Eddy NeggersEiffel Swimmers PSV1:25.021997011611:21.6137.651:21.61
AFGEMTim van DeutekomEiffel Swimmers PSV51.13199100459
AFGEMDennis OverhageEiffel Swimmers PSV54.59199002223


Programmanr. 17
19-1-2013
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elise HardemanAZ&PC39.1720010106838.58
2.Noa de VriesEiffel Swimmers PSV38.5120010155639.50
3.Charlotte van der LendeAZ&PC43.3920010303039.86
4.Amy VerhoudenEiffel Swimmers PSV44.7020010140040.52
5.Serina DamenEiffel Swimmers PSV40.3320010022841.06
6.Isa van der MeijdenEiffel Swimmers PSV40.0820020198041.63
7.Maaike IssardAZ&PC42.0320030002242.06
8.Floor KettingEiffel Swimmers PSV45.6420010235842.23
9.Polina SchellekensEiffel Swimmers PSV44.5420010411042.70
10.Hannah FranssenEiffel Swimmers PSV47.2120020264643.11
11.Dyonne StamAZ&PC44.0120020029243.14
12.Ella RietveldAZ&PC45.8420010239843.59
13.Meike SimonsEiffel Swimmers PSV47.0020020118446.39
14.Maaike BassantAZ&PC47.8920020121446.78
15.Ymke DragstraAZ&PC49.2920030093047.37
16.Ilse BakenEiffel Swimmers PSV44.5720010385247.42
17.Marleen HoeksmaAZ&PC47.4620020247847.80
18.Emmelie van LeeuwenEiffel Swimmers PSV54.0720010332251.76
19.Linda CosseeAZ&PC51.7920020097654.69
AFGEMDjelo GuddeAZ&PC43.28200200402


Programmanr. 18
19-1-2013
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:37.192001009131:32.1043.911:32.10
2.Luka BouwmanEiffel Swimmers PSV1:36.992002011191:34.85FJ 145.621:34.85
3.Mathijs VerdonckEiffel Swimmers PSV1:36.742001016851:34.85FJ 245.401:34.85
4.Jan-Willem TopferEiffel Swimmers PSV1:36.702001018251:35.4045.971:35.40
5.Pieter BreelAZ&PC1:41.222001014751:35.7044.911:35.70
6.Xander v.d. PlasEiffel Swimmers PSV1:37.502001010291:40.1446.461:40.14
7.Rijk DragstraAZ&PC1:43.072001024731:41.4048.511:41.40
8.Pieter Tijs NijsenEiffel Swimmers PSV1:51.252003005631:45.7049.961:45.70
9.Mats van de WeerdAZ&PC1:55.812001016491:48.5750.831:48.57
10.Rick HaanschotenAZ&PC1:51.802001002911:48.9551.251:48.95
11.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:51.102002003311:49.6851.331:49.68
12.Kaspar van den HoogenAZ&PC1:58.122002012251:50.7153.441:50.71
13.Tim HaanschotenAZ&PC1:57.712003001631:54.9055.041:54.90
14.Thomas van BeersEiffel Swimmers PSV1:52.142002020211:56.3756.081:56.37
15.Ananye AchintyeEiffel Swimmers PSV1:53.642002023491:56.7654.551:56.76
16.Jarmo ten BroekAZ&PC1:59.682001000851:58.7955.471:58.79
DISFloyd de MönninkAZ&PC1:51.26200200143
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
AFGEMFlorian van HeestAZ&PC1:54.64200300621

BMKirill HrabcunsAZ&PC1:44.792002012211:42.7549.631:42.75


Programmanr. 19
19-1-2013
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Esmée StriederEiffel Swimmers PSV2:53.851999022562:56.0839.191:24.662:56.08
2.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV2:57.701999013583:05.0841.521:28.653:05.08
3.Riemke BosmaAZ&PC3:10.811999022023:09.9143.021:31.623:09.91
4.Alena KutuzovaEiffel Swimmers PSV3:22.142000052063:19.7544.061:35.623:19.75
5.Julia van LeeuwenEiffel Swimmers PSV3:22.882000014643:19.91FJ 145.311:35.813:19.91
6.Puck SchroverEiffel Swimmers PSV3:24.162000038503:19.91FJ 244.821:35.443:19.91
7.Eline HartogsEiffel Swimmers PSV3:24.051999013883:20.5644.721:36.633:20.56
8.Lisa de BeijerEiffel Swimmers PSV3:30.502000028143:32.3349.751:44.023:32.33
9.Wiecke v.d. PutEiffel Swimmers PSV3:28.022000028183:32.4546.691:39.943:32.45
10.Renske TinneveltAZ&PC3:39.692000036043:32.6348.181:42.383:32.63
11.Eline ZuidemaAZ&PC3:29.711999036903:35.4549.711:44.693:35.45
12.Amber BakenEiffel Swimmers PSV3:30.182000028163:35.5648.491:43.613:35.56


Programmanr. 20
19-1-2013
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Programmanr. 21
19-1-2013
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Stijn SimonsEiffel Swimmers PSV1:16.311999008131:14.0135.991:14.01
2.Milan ten BroekAZ&PC1:17.052000002291:15.5136.511:15.51
3.Wessel BrandsEiffel Swimmers PSV1:16.901999015631:16.0837.381:16.08
4.Stijn van AkenAZ&PC1:24.111999026491:20.3438.971:20.34
5.Skip de MönninkAZ&PC1:21.531999010351:21.5639.661:21.56
6.Xantier SlijngardAZ&PC1:29.741999015291:28.9041.621:28.90
7.Derk BeemerEiffel Swimmers PSV1:29.002000029011:29.0642.501:29.06
8.Toby van TriestEiffel Swimmers PSV1:34.132000034131:30.1542.651:30.15
9.Tom de RuiterAZ&PC1:35.112000017511:33.2545.101:33.25
10.Daniël HarmsenAZ&PC1:32.721999038411:33.5645.951:33.56
11.Faust RuitenbeekAZ&PC1:42.412000047631:42.8950.921:42.89
12.Joost LeeuwenbergAZ&PC1:42.982000037791:43.5950.411:43.59
13.Mink RietveldAZ&PC1:44.142000026031:43.7048.471:43.70
AFGEMJoko VievermannsEiffel Swimmers PSV1:11.83199901915


Programmanr. 22
19-1-2013
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Clarissa van RheenenEiffel Swimmers PSV54.1719910827057.6027.9257.60
2.Kelly de JongEiffel Swimmers PSV56.1219910147458.3728.3658.37
3.Laura MoolenaarAZ&PC56.5919960065659.0328.4659.03
4.Nelly VelthuijsEiffel Swimmers PSV57.8019940402859.2628.4459.26
5.Lynn DybionaAZ&PC58.8319950178659.8729.2759.87
6.Milou SchraverusAZ&PC58.421995038781:00.6629.661:00.66
7.Jannah SonnenscheinEiffel Swimmers PSV58.951996065161:00.8429.251:00.84
8.Iris PijtakAZ&PC1:00.081993006021:02.7230.111:02.72
9.Suzanne de VriesAZ&PC1:01.831995006281:04.2231.031:04.22
10.Marlene BezemAZ&PC1:13.201998017041:13.0534.821:13.05
AFGEMKim Anne BouwAZ&PC1:02.04199000500


Programmanr. 23
19-1-2013
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV24.7619900331524.74
2.Fabian BeiminAZ&PC24.6819910008725.28
3.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV24.5019900374925.30
4.Peter Paul HoutkampEiffel Swimmers PSV25.6519930065126.68
5.Jordan KraaijenhofAZ&PC27.7619930111126.87
6.Huub van HouwelingenAZ&PC26.3719940601927.37FJ 1
7.Jeroen v.d. BosAZ&PC26.6519920229927.37FJ 2
8.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV28.0619970048927.67
9.Martin TeleyEiffel Swimmers PSV28.6919890605928.98
10.Eddy NeggersEiffel Swimmers PSV37.0219970116138.91
AFGEMTim van DeutekomEiffel Swimmers PSV24.40199100459
AFGEMDennis OverhageEiffel Swimmers PSV27.10199002223


Programmanr. 24
19-1-2013
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sophie BrouwerAZ&PCNT1998021345:41.66
50m:
100m:
36.95
1:19.59
36.95
42.64
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.66
2.Manon BroezeAZ&PC5:31.601997034685:52.40
50m:
100m:
35.63
1:19.42
35.63
43.79
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:52.40
3.Esmee MorelAZ&PCNT1998023566:03.70
50m:
100m:
36.05
1:19.08
36.05
43.03
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:03.70
4.Dian van LeeuwenEiffel Swimmers PSVNT1998038386:04.60
50m:
100m:
40.47
1:32.02
40.47
51.55
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:04.60
5.Jasmin LotfolahianAZ&PC5:56.821997031486:16.05
50m:
100m:
36.84
1:22.54
36.84
45.70
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:16.05
AFGEMEsmée SixEiffel Swimmers PSV5:29.68199700490
AFGEMEline HendriksAZ&PC6:15.00199802794


Programmanr. 25
19-1-2013
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
Programmanr. 26
19-1-2013
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Max HermansEiffel Swimmers PSV55.6719970087955.8327.4155.83
2.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV56.8819970048959.0228.4259.02
3.Theo ArpAZ&PC1:03.141997018691:02.7029.421:02.70
4.Elwin van GerwenEiffel Swimmers PSV1:03.671998011251:03.2230.901:03.22
5.Timo van LintEiffel Swimmers PSV1:02.081998017851:04.8631.341:04.86
6.Skip de MönninkAZ&PC1:04.731999010351:05.3431.141:05.34
7.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSV1:05.201998009191:05.4431.641:05.44
8.Mees SchoutenEiffel Swimmers PSV1:19.361998019751:07.2832.441:07.28


Programmanr. 27
19-1-2013
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rachelle VisserAZ&PC2:31.691995001062:26.8831.951:08.602:26.88
2.Sedona de KeijzerAZ&PCNT1996031642:55.9633.561:15.972:55.96
3.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSVNT1995056523:02.1338.701:25.823:02.13
AFGEMMacy OortwijnAZ&PC2:20.62199500722


Programmanr. 28
19-1-2013
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Programmanr. 29
19-1-2013
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV2:15.751996004272:12.6328.882:12.63
2.Sem HermansEiffel Swimmers PSV2:13.781996012592:17.0929.032:17.09
3.Josha van den ElzenAZ&PC2:20.191996024232:17.4229.802:17.42
4.Arjan HanseAZ&PC2:14.621995006572:19.2830.172:19.28
5.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV2:21.741996014592:21.9728.192:21.97
6.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV2:29.281996006912:27.5431.822:27.54
7.Twan BootAZ&PC2:22.741996012012:36.1330.472:36.13
8.Martijn BartelsAZ&PC2:43.961996034932:41.9435.762:41.94


Programmanr. 30
19-1-2013
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Esmee BosAZ&PC2:35.781996006622:39.6535.811:15.932:39.65
2.Judith StapEiffel Swimmers PSV2:38.731993027022:41.7237.061:18.122:41.72
3.Larissa BrakAZ&PC2:36.951988005722:44.1236.501:18.882:44.12
4.Lisa DreesensEiffel Swimmers PSV2:36.091991057982:46.7637.251:19.122:46.76
5.Floor RüwenEiffel Swimmers PSV2:48.801994027462:52.7138.061:21.192:52.71
6.Suzanne de VriesAZ&PC2:44.051995006282:57.9239.641:25.062:57.92
7.Joyce FeithEiffel Swimmers PSVNT1998062643:08.0338.611:25.383:08.03
AFGEMSedona de KeijzerAZ&PC2:41.27199603164


Programmanr. 31
19-1-2013
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV1:56.751990033151:59.6728.3358.641:59.67
2.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:09.621989006492:06.7731.381:03.602:06.77
3.Fabian BeiminAZ&PC2:05.801991000872:07.1229.611:01.002:07.12
4.Joost GroeneveldEiffel Swimmers PSV2:07.581992004092:09.8330.761:03.732:09.83
5.Arjan KnippingEiffel Swimmers PSV2:11.101994016672:10.0330.931:04.032:10.03
6.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV2:10.021994039192:13.2730.851:04.572:13.27
7.Ruben KlinkersEiffel Swimmers PSV2:08.881994035112:14.7429.781:02.462:14.74
8.Kingue StruijfAZ&PC2:20.861994009132:19.4833.061:08.092:19.48
9.Kasper LeeuwAZ&PC2:19.231993044352:19.9633.221:08.782:19.96
10.Jeroen v.d. BosAZ&PC2:34.801992022992:33.6236.751:16.372:33.62


Programmanr. 32
19-1-2013
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:26.204:35.85
Soraya Wasser
Alena Kutuzova
99
00
31.901:06.28Esmée Strieder
Eline Hartogs
99
99
2.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV4:44.194:54.29
Noa de Vries
Puck Schrover
01
00
35.471:14.54Wiecke v.d. Put
Julia van Leeuwen
00
00
3.AZ&PC 1AZ&PC4:57.824:55.41
Elise Hardeman
Riemke Bosma
01
99
33.141:10.77Renske Tinnevelt
Eline Zuidema
00
99
4.Eiffel Swimmers PSV 3Eiffel Swimmers PSV5:10.355:15.30
Serina Damen
Floor Ketting
01
01
36.401:17.47Amber Baken
Lisa de Beijer
00
00
5.Eiffel Swimmers PSV 4Eiffel Swimmers PSV5:03.445:50.84
Amy Verhouden
Emmelie van Leeuwen
01
01
37.641:16.84Ilse Baken
Polina Schellekens
01
01


Programmanr. 33
19-1-2013
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
Programmanr. 34
19-1-2013
Jongens, 4 x 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:23.294:30.11
Elwin van Gerwen
Floris van Mierlo
98
97
33.941:10.17Max Hermans
Stijn Simons
97
99
2.AZ&PC 1AZ&PC4:58.385:03.13
Sebastiaan van der Meer
Milan ten Broek
01
00
39.091:20.42Theo Arp
Skip de Mönnink
97
99