Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


E.ON Nationale Zwemcompetitie deel 3 District Klasse 1
Bergum, 19-1-2013


Programmanr. 1
19-1-2013 - 16:00
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:23.904:19.36
Jelmer Waterlander
René Beetsma
88
69
1:05.29Dennis Mooij
Hylke Meijer
89
91
2.Wetterwille 1Wetterwille4:39.794:31.53
Mirko van Ligtenberg
Wiebe Auke Postma
98
97
1:07.22Bart Weiland
Bauke Ytsma
97
93
3.Avena 1Avena4:32.264:42.65
Sjors Verweij
Bas Verweij
99
97
1:14.96Jelmer Post
Werner Veltman
97
98
4.De Vikings 1De Vikings4:35.154:44.55
Eelco Nauta
Marcel van der Heide
93
97
1:13.32Willem Kees Roos
Rick Halma
94
95
5.Wetterwille 2Wetterwille4:46.064:45.61
Eddy Staphorsius Smedes
Matthijs Jansen
90
96
1:14.64Lennart van Ligtenberg
Daniël Westra
95
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
19-1-2013 - 16:06
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Vikings 2De Vikings4:37.674:35.70
Caroline Nauta
Esther Visser
98
97
1:13.64Anne Vlottes
Annemiek Halma
97
97
2.Avena 1Avena4:47.784:41.56
Bianca Jongsma
Amber van der Ley
96
97
1:11.52Jildou Temming
Eline van der Wal
98
01
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:37.104:42.24
Nynke Dijkstra
Aniek Bergsma
95
96
1:11.64Rosanna van Teijen
Julia Zwertbroek
98
96
4.Wetterwille 1Wetterwille4:59.044:54.75
Roelie de Boer
Alies Antonides
96
01
1:07.72Nynke Ytsma
Anna Regnerus
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 4
19-1-2013 - 16:12
25m vlinderslag7 - 9 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Melvin TrinksDe VikingsNT20040003326.06

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Tessa PunterDe VikingsNT20030188626.06
2.Jissy KingmaDe Vikings34.9620030077627.40
3.Lisanne SteenstraHZ&PC HeerenveenNT20030062230.02
DISLoïs JalvingHZ&PC HeerenveenNT200400280
- KNZB Diskwalificatiecodelijst 2012-2013 (sept)
AFGEMRens BootsmaHZ&PC HeerenveenNT200400274
AFGEMMette Lycklama á NijholtHZ&PC HeerenveenNT200301546


<< TOP >>
Programmanr. 5
19-1-2013 - 16:15
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sigrid PafforaadAvena47.5620020113047.87
2.Ielan van MeerloWetterwille55.0920020109850.12
3.Eline SteenstraHZ&PC Heerenveen53.1820010107850.83
4.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen52.4320020111651.08
5.Liza KuilHZ&PC Heerenveen53.9920010112251.64
6.Anna BulsingAvena53.1920030138651.67
7.Sigrid VisserWetterwille52.0620020167051.76
8.Nynke ZandstraWetterwille50.4120020204452.11
9.Luna van den EndeDe Vikings1:00.3420020151852.44
10.Tinka KingmaDe Vikings56.0420010317652.76
11.Chantal van WillegenAvena53.9220030242253.11
12.Gerda WoldendorpDe Vikings54.2920030041853.37
13.Liya JansenWetterwille1:02.0320020150254.33
14.Chantal OuthuijseDe Vikings57.6320030042056.69
15.Zana UdoHZ&PC Heerenveen58.0620020268657.01
16.Agnes BroersmaAvena56.6720020336257.80
17.Jeanette HalmaDe Vikings57.2020030041658.12
18.Chantal NijdamAvena57.3820020273858.54
19.Anna OostenveldAvena58.9020020337859.08
DISSilke HuismanDe Vikings53.54200301182
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
19-1-2013 - 16:24
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille42.7620010067342.41
2.Erik de BoerDe Vikings45.8720010160344.31
3.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen49.5620010018746.63
4.Justin VisserHZ&PC Heerenveen45.8020010033747.69
5.Lútsen de HaanWetterwille54.5120020116354.38
6.Sander NademaDe Vikings57.5120020244154.68
7.Jorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen57.1220030056555.52
8.Swen BosmaHZ&PC Heerenveen54.9720030064156.40
9.Wierd de WitDe Vikings59.0420020092358.00
10.Finn LigthartDe Vikings57.3520020145158.31


<< TOP >>
Programmanr. 7
19-1-2013 - 16:28
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim vander WeerthofDe Vikings43.7019990459440.51
2.Marthe LubbertsHZ&PC Heerenveen43.4620000084640.66
3.Romy JalvingHZ&PC Heerenveen43.9220000061641.35
4.Renée BrouwerHZ&PC Heerenveen44.9220000332442.84
5.Elin van der MeulenAvena43.8020010348044.29
6.Katja KoornstraDe Vikings45.9220000283845.28
7.Myrthe LigthartDe Vikings45.0820000358445.82
8.Daphne OuthuijseDe Vikings47.6420000358247.08
9.Dieuwke MulderAvena51.0620010226049.81
10.Alies AntonidesWetterwille53.2020010124650.28


<< TOP >>
Programmanr. 8
19-1-2013 - 16:32
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd VonkWetterwille36.1220000424133.96
2.Folkert AlgraWetterwille42.7219990147138.42
3.Gerco GanzevoortHZ&PC Heerenveen46.0319990209139.86
4.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen39.4120000049541.80
5.Reinout BeerdaWetterwille51.5620000180341.92
6.Jilles Lycklama á NijholtHZ&PC Heerenveen45.6720000110343.13
7.Ramero SchefferDe Vikings56.2220000275545.50
8.Tein HuizingaAvena52.7520010328552.10
9.Jurre van MeerloWetterwille52.2120000064753.34
10.Kevin RinsmaDe VikingsNT20010392154.78
11.Jesse LammersAvena57.7420010068557.46


<< TOP >>
Programmanr. 9
19-1-2013 - 16:36
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anna RegnerusWetterwille1:14.011997016561:15.731:15.73
2.Eline van der WalAvena1:17.022001009301:17.391:17.39
3.Rosanna van TeijenHZ&PC Heerenveen1:24.651998035241:20.291:20.29
4.Caroline NautaDe Vikings1:23.331998031481:23.581:23.58
5.Nynke YtsmaWetterwille1:19.691997007921:24.021:24.02
6.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:21.121999010841:24.461:24.46
7.Anne VlottesDe Vikings1:29.191997021201:28.591:28.59
8.Mayke VeltmanAvena1:30.272000036621:29.691:29.69
AFGEMMarike de JongAvena1:22.51200101074
AFGEMAnnemiek HalmaDe Vikings1:24.03199702884


<< TOP >>
Programmanr. 11
19-1-2013 - 16:41
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:08.971998012531:06.961:06.96
2.Mirko van LigtenbergWetterwille1:08.081998007351:07.001:07.00
3.Jelmer PostAvena1:09.891997026091:08.931:08.93
4.Marcel van der HeideDe Vikings1:11.041997015031:11.541:11.54
5.Bart WeilandWetterwille1:14.941997007771:12.691:12.69
6.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen1:18.101997006451:14.961:14.96
7.Sjors VerweijAvena1:13.451999005591:16.341:16.34
8.Jurjen van der WalHZ&PC Heerenveen1:17.831998042671:20.051:20.05
9.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen1:18.001997001131:20.551:20.55
10.Jorrit MulderWetterwilleNT1998013911:23.291:23.29
11.Pieter de BoerDe Vikings1:27.532000027531:24.271:24.27
AFGEMKoen van der EemsWetterwille1:08.47199700807


<< TOP >>
Programmanr. 13
19-1-2013 - 16:46
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Esther VisserDe Vikings29.5019970054429.22
2.Roelie de BoerWetterwille30.2919960050830.56
3.Jildou TemmingAvena31.3119980276831.69
Bianca JongsmaAvena33.9319960100631.69
5.Nynke DijkstraHZ&PC Heerenveen31.9419950124232.21
Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen31.5619960095032.21
AFGEMMarjet de BoerHZ&PC Heerenveen37.30199505810


<< TOP >>
Programmanr. 14
19-1-2013 - 16:50
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bas VerweijAvena27.2919970249326.45
2.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen27.3219950152727.92FJ 1
3.Lennart van LigtenbergWetterwille27.8019950195127.92FJ 2
4.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen28.0019950038128.24
5.Daniël WestraWetterwille28.6819970418928.76
6.Rick HalmaDe Vikings29.0919950512129.68


<< TOP >>
Programmanr. 15
19-1-2013 - 16:51
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Aniek BergsmaHZ&PC Heerenveen2:59.811996010883:03.511:26.953:03.51
2.Eline LigthartDe Vikings3:03.061993017063:10.991:30.843:10.99
3.Rita SpithoffHZ&PC HeerenveenNT1988067783:13.191:31.303:13.19
4.Annemiek HalmaDe VikingsNT1997028843:13.951:37.433:13.95
Amber van der LeyAvena3:14.911997051723:13.951:32.043:13.95
6.Nynke VlietstraWetterwille3:21.661989071103:15.771:35.063:15.77
AFGEMJelly-Esther TademaHZ&PC Heerenveen3:10.95198804234


<< TOP >>
Programmanr. 17
19-1-2013 - 17:00
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen2:47.651969000692:47.331:20.262:47.33
2.Bauke YtsmaWetterwille2:47.381993013112:48.391:19.282:48.39
3.Matthijs JansenWetterwille2:49.331996023792:48.691:21.372:48.69
4.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen3:05.561994018832:53.231:21.542:53.23
5.Anne HuiningaHZ&PC Heerenveen2:58.351986013552:53.561:22.682:53.56
6.Wiebe Auke PostmaWetterwille2:52.021997026572:55.431:23.142:55.43
7.Cor PolitiekAvena2:57.931998042732:56.431:25.242:56.43
8.Willem Kees RoosDe VikingsNT1994026933:03.781:26.773:03.78
9.Eelco NautaDe Vikings3:11.751993050113:09.871:30.963:09.87
10.Werner VeltmanAvena3:06.141998034173:14.011:31.113:14.01
11.Sydo de JongDe Vikings3:18.131993068713:32.371:38.703:32.37
AFGEMGerard EghuizenHZ&PC Heerenveen3:05.78197400197


<< TOP >>
Programmanr. 19
19-1-2013 - 17:24
50m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Melvin TrinksDe Vikings58.0720040003355.01

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Tessa PunterDe Vikings56.2420030188653.73
2.Jissy KingmaDe Vikings1:03.7020030077655.61
3.Loïs JalvingHZ&PC Heerenveen58.4720040028059.41
4.Lisanne SteenstraHZ&PC Heerenveen1:09.532003006221:01.16
AFGEMRens BootsmaHZ&PC Heerenveen1:05.28200400274
AFGEMMette Lycklama á NijholtHZ&PC Heerenveen56.40200301546


<< TOP >>
Programmanr. 20
19-1-2013 - 17:28
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Nynke ZandstraWetterwille1:28.462002020441:26.351:26.35
2.Sigrid PafforaadAvena1:37.672002011301:33.221:33.22
3.Liya JansenWetterwille1:55.782002015021:35.011:35.01
4.Liza KuilHZ&PC Heerenveen1:32.162001011221:35.821:35.82
5.Silke HuismanDe Vikings1:42.712003011821:36.461:36.46
6.Eline SteenstraHZ&PC Heerenveen1:41.652001010781:37.021:37.02
7.Elin van der MeulenAvena1:43.082001034801:39.421:39.42
8.Ielan van MeerloWetterwille1:58.292002010981:40.161:40.16
9.Jits Jente BootsmaHZ&PC Heerenveen1:43.672002011161:42.021:42.02
10.Luna van den EndeDe Vikings1:43.062002015181:42.441:42.44
11.Sigrid VisserWetterwille1:49.392002016701:43.521:43.52
12.Zana UdoHZ&PC Heerenveen1:45.452002026861:45.791:45.79
13.Gerda WoldendorpDe Vikings1:45.792003004181:46.041:46.04
14.Chantal OuthuijseDe Vikings1:46.002003004201:46.201:46.20
15.Anna OostenveldAvenaNT2002033781:48.051:48.05
16.Jeanette HalmaDe Vikings1:54.222003004161:50.301:50.30
17.Anna BulsingAvena2:03.652003013861:52.291:52.29
18.Chantal van WillegenAvena2:00.942003024221:54.471:54.47
19.Agnes BroersmaAvena1:57.412002033621:55.181:55.18
20.Tinka KingmaDe Vikings2:08.552001031761:56.051:56.05
21.Chantal NijdamAvena2:07.872002027382:02.682:02.68


<< TOP >>
Programmanr. 22
19-1-2013 - 17:41
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Erik de BoerDe Vikings1:33.872001016031:26.311:26.31
2.Hendrik JilderdaWetterwille1:43.102001006731:34.831:34.83
3.Justin VisserHZ&PC Heerenveen1:38.252001003371:36.301:36.30
4.Lútsen de HaanWetterwille1:43.722002011631:36.781:36.78
5.Finn LigthartDe Vikings1:42.892002014511:38.761:38.76
6.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen1:47.942001001871:44.681:44.68
7.Sander NademaDe Vikings1:49.242002024411:45.471:45.47
8.Wierd de WitDe Vikings1:57.792002009231:50.971:50.97
9.Swen BosmaHZ&PC Heerenveen2:05.482003006411:57.161:57.16
DISJorian DarwinkelHZ&PC Heerenveen1:42.85200300565
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 24
19-1-2013 - 17:47
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Renée BrouwerHZ&PC Heerenveen33.5520000332433.08
2.Romy JalvingHZ&PC Heerenveen37.2020000061633.74
3.Kim vander WeerthofDe Vikings36.3219990459434.40
4.Marthe LubbertsHZ&PC Heerenveen34.6820000084634.63
5.Daphne OuthuijseDe Vikings36.8720000358235.92
6.Katja KoornstraDe VikingsNT20000283836.63
7.Myrthe LigthartDe Vikings37.0620000358436.81
8.Alies AntonidesWetterwille40.9520010124638.70


<< TOP >>
Programmanr. 25
19-1-2013 - 17:51
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd VonkWetterwille29.6320000424128.65
2.Gerco GanzevoortHZ&PC Heerenveen31.8419990209130.57
3.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen35.1920000049533.27
4.Folkert AlgraWetterwille35.2519990147133.51
5.Reinout BeerdaWetterwille36.9520000180334.56
6.Ramero SchefferDe Vikings41.5420000275536.36
7.Jilles Lycklama á NijholtHZ&PC Heerenveen35.6620000110336.66
8.Jurre van MeerloWetterwille39.2520000064739.32
9.Tein HuizingaAvena37.4720010328539.94
10.Jesse LammersAvena39.1720010068540.60
11.Kevin RinsmaDe Vikings44.2420010392142.77


<< TOP >>
Programmanr. 26
19-1-2013 - 17:54
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Nynke YtsmaWetterwille2:45.991997007922:47.542:47.54
2.Eline van der WalAvena2:48.832001009302:48.462:48.46
3.Anna RegnerusWetterwille2:48.671997016562:53.322:53.32
4.Rosanna van TeijenHZ&PC Heerenveen3:11.141998035242:55.202:55.20
5.Caroline NautaDe Vikings3:00.371998031483:01.283:01.28
6.Anne VlottesDe Vikings3:10.901997021203:04.303:04.30
7.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC HeerenveenNT1999010843:08.913:08.91
8.Mayke VeltmanAvena3:07.342000036623:13.263:13.26
9.Marrit van AalzumAvena3:12.221998032063:15.233:15.23
AFGEMMarike de JongAvena2:59.54200101074
AFGEMAnnemiek HalmaDe Vikings2:53.74199702884


<< TOP >>
Programmanr. 28
19-1-2013 - 18:03
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Mirko van LigtenbergWetterwille2:26.581998007352:27.062:27.06
2.Jelmer PostAvena2:29.381997026092:27.242:27.24
3.Marcel van der HeideDe Vikings2:39.201997015032:33.322:33.32
4.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen2:30.401998012532:39.612:39.61
5.Bart WeilandWetterwille2:35.291997007772:40.952:40.95
6.Sjors VerweijAvena2:42.171999005592:42.602:42.60
7.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen2:48.041997006452:47.032:47.03
8.Jurjen van der WalHZ&PC HeerenveenNT1998042672:58.302:58.30
9.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen2:57.951997001133:01.613:01.61
10.Jorrit MulderWetterwilleNT1998013913:11.973:11.97
11.Pieter de BoerDe Vikings3:27.002000027533:14.163:14.16
AFGEMKoen van der EemsWetterwille2:39.59199700807


<< TOP >>
Programmanr. 30
19-1-2013 - 18:11
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Esther VisserDe Vikings2:53.291997005442:40.422:40.42
2.Roelie de BoerWetterwille2:45.271996005082:47.792:47.79
3.Bianca JongsmaAvena2:47.511996010062:49.282:49.28
4.Jildou TemmingAvena2:47.271998027682:52.022:52.02
5.Nynke DijkstraHZ&PC HeerenveenNT1995012422:54.302:54.30
6.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen2:58.091996009502:56.882:56.88
AFGEMMarjet de BoerHZ&PC HeerenveenNT199505810


<< TOP >>
Programmanr. 32
19-1-2013 - 18:20
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Bas VerweijAvena2:32.561997024932:29.352:29.35
2.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen2:33.601995015272:30.612:30.61
3.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen2:36.481995003812:31.202:31.20
4.Lennart van LigtenbergWetterwille2:34.511995019512:39.272:39.27
5.Daniël WestraWetterwilleNT1997041892:52.362:52.36
6.Rick HalmaDe Vikings2:48.161995051212:54.862:54.86


<< TOP >>
Programmanr. 34
19-1-2013 - 18:24
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Eline LigthartDe Vikings1:06.941993017061:04.831:04.83
2.Rita SpithoffHZ&PC Heerenveen1:06.591988067781:06.431:06.43
3.Nynke VlietstraWetterwille1:08.931989071101:08.981:08.98
4.Annemiek HalmaDe VikingsNT1997028841:12.311:12.31
5.Leonie SnelAvena1:09.631990034981:12.601:12.60
6.Amber van der LeyAvena1:12.131997051721:13.771:13.77
7.Aniek BergsmaHZ&PC Heerenveen1:11.371996010881:13.911:13.91
8.Marrit van AalzumAvena1:15.471998032061:18.131:18.13
9.Dieuwke MulderAvena1:24.392001022601:25.261:25.26
10.Elin van der MeulenAvena1:27.872001034801:27.501:27.50
AFGEMGosina van StralenHZ&PC Heerenveen1:09.50198603450
AFGEMJelly-Esther TademaHZ&PC Heerenveen1:11.11198804234


<< TOP >>
Programmanr. 36
19-1-2013 - 18:28
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen55.0719890220155.7155.71
2.Willem Kees RoosDe Vikings54.2019940269357.16FJ 157.16
3.Jelmer WaterlanderHZ&PC Heerenveen57.6019880374157.16FJ 257.16
4.Bauke YtsmaWetterwille58.8019930131158.8258.82
5.Matthijs JansenWetterwille1:00.601996023791:00.411:00.41
6.Eelco NautaDe Vikings59.781993050111:01.491:01.49
7.Anne HuiningaHZ&PC Heerenveen1:03.231986013551:01.761:01.76
8.Wiebe Auke PostmaWetterwille1:00.981997026571:02.731:02.73
9.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen1:00.491969000691:02.761:02.76
10.Cor PolitiekAvena1:05.361998042731:04.441:04.44
11.Eddy Staphorsius SmedesWetterwilleNT1990073951:05.861:05.86
12.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen1:02.821994018831:06.581:06.58
13.Werner VeltmanAvena1:06.181998034171:06.991:06.99
14.Sydo de JongDe Vikings1:13.881993068711:14.751:14.75
15.Tein HuizingaAvena1:28.642001032851:26.661:26.66
AFGEMGerard EghuizenHZ&PC Heerenveen1:10.89197400197


<< TOP >>
Programmanr. 38
19-1-2013 - 18:36
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Vikings 3De Vikings2:23.462:24.44
Caroline Nauta
Annemiek Halma
98
97
39.47Esther Visser
Anne Vlottes
97
97
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:32.212:32.62
Chiara Olde Agterhuis
Marthe Lubberts
99
00
38.34Rosanna van Teijen
Romy Jalving
98
00
3.Avena 1Avena2:37.702:54.52
Elin van der Meulen
Marrit van Aalzum
01
98
46.79Mayke Veltman
Dieuwke Mulder
00
01


<< TOP >>
Programmanr. 39
19-1-2013 - 18:39
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 1Wetterwille1:45.061:30.60
Hendrik Jilderda
Liya Jansen
01
02
Lútsen de Haan
Nynke Zandstra
02
02
2.De Vikings 4De VikingsNT1:32.71
Luna van den Ende
Gerda Woldendorp
02
03
Erik de Boer
Kevin Rinsma
01
01
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:43.241:34.53
Jorian Darwinkel
Quentin Ruiz
03
01
Jits Jente Bootsma
Zana Udo
02
02
4.Avena 1AvenaNT1:37.67
Jesse Lammers
Sigrid Pafforaad
01
02
Tein Huizinga
Marike de Jong
01
01